بهترین راه های مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا کدام است ؟ از قوانین بهترین راه های مهاجرت به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا و راههای اخذ اقامت کانادا چه می دانید ؟ آیا می خواهید بهترین راه های مهاجرت به کانادا را پیدا کنید ؟ امروزه بسیاری از افراد به دنبال بهترین راه های مهاجرت به کانادا جهت ورود به این کشور زیبا وپیشرفته میباشند. آیا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در کانادا در زمره ی بهترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد ؟ کدامیک از راه های مهاجرت به کانادا مانند مهاجرت به کانادا از طریق کار یا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و یا مهاجرت به کانادا از طریق تولد جزء بهترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد ؟ در این مقاله از نقطه نظرهای مختلفی ، بهترین راه های مهاجرت به کانادا را مورد ارزیابی قرار داده ایم و در نهایت بهترین راه های مهاجرت به کانادا را تعیین کرده ایم .

ممکن است راه های مهاجرت به کانادا در باب انتخاب ،سلیقه ای بوده و هرکسی یک روش مشخص را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ پی آر کانادا و اخذ تابعیت کانادا و اخذ شهروندی کانادا انتخاب نماید. اما اگر ابتدايا از دریچه های حقوقی به این موضوع نگاه کرد منطقی تر و عاقلانه تر به نظر خواهد رسید. در این زمینه سوالات فراوانی آیا مهاجرت از طریق پناهندگی در کانادا همان بهترین راه مهاجرت به کانادا است؟ کسانی که از طریق مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصل در کانادا اقدام می نمایند بهترین راه مهاجرت به کانادا را برگزیده اند؟ آیا اسکیل ورکر کانادا یا اینکه سرمایه گذاری در کانادا بهترین راه مهاجرت به کانادا قلمداد میشود؟

درپاسخ به همه این سوالات موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  معتبرترین موسسه حقوقی در ایران مطالبی را ارایه داده و از طریق تمامی دفاتر همکار که هم اکنون بیش از ۱۰ شعبه در سراسر ایران توسط وکلای برجسته و به نام  و مشاورین کارورزیده اداره میشود مشاوره تخصصی در باب بهترین راه های مهاجرت به کانادا ارایه مینماید. لذا اگر شما متقاضی عزیز به دنبال اخذ اقامت دائم کانادا از طریق  بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشید میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور و تمامی دفاتر همکار این موسسه   تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی به صورت رایگان دریافت نمایید.

بحث مهاجرت به کانادا در مقایسه با سایر کشورها بسیار مورد استقبال میباشد. کانادا کشوری است در شمال قاره آمریکا با مساحتی بیش از ۹,۹۸۰,۶۴۰ کیلومتر مربع  که دومین کشور بزرگ جهان محسوب میشود. کشور کانادا دارای ۳ قلمرو و ۱۰ استان میباشد که با این آمار میتوان نتیجه گرفت که ۶ برابر کشور ایران و حدود ۴۰ برابر انگلستان گسترده تر میباشد. از آنجایی که کانادا تنها دارای جمعیت تقریبی ۳۴ میلیون نفری است همواره دارای بالاترین طرفیت پذیرش مهاجرین بوده است ودلیل زیاد شدن رقم متقاضیان مهاجرت به کانادا را حاکی میباشد. کشور کانادا جزع ۱۰ کشور اول تولید کننده ودر ردیف ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارد وبه همین دلیل سالانه افراد زیادی در پی بهترین راه مهاجرت به کانادا میباشند.

 مهاجرت به کانادا از طریق تولد

در هر کشوری اصلی ترین نوع تابعیت از طریق تولد القا میشود و شاید در ابتدا اینطور به نظر برسد که بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا ،مهاجرت به کانادا از طریق تولد است، زیرا دولت کانادا تابع قانون خاک بوده و هر طفلی که در خاک کانادا متولد شود ، خود طفل و پدر و مادر آن طفل بعداز  سن ۱۸ سالگی او به تبع فرزند متولد شده، اقامت آن کشور را بدست خواهند آورد. اما باید متذکر گردید که کشورکانادا به دلیل اینکه شمار زیادی از خانواده ها به بهانه گردشگری با یک ویزای توریستی راه مهاجرت به کشور کانادا را برای خود هموار نموده ودر آن کشور فرزند خود را به دنیا آورده و سپس از طریق تابعیت فرزند ، اقامت خود را نیز در دولت کانادا بدست می آورند در قانون القا تابعیت از طریق فرزند یک سری تغییرات  را به وجود آورده است که هدف آنها جلوگیری از هجوم بی رویه به کشور کانادا میباشد که در نتیجه تصویب این قانون نه تنها پدر ومادرانی که کشور کانادا را برای تولد خود انتخاب کرده اند ،اقامت این کشور را بدست نمی آورند بلکه فرزند آنها نیز بی هویت وفاقد امتیازات شهروندی و تابعیت کشور کانادا خواهد شد. شایان ذکر است که برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق تولد ،سفارت کانادا ممکن است بر مادرانی که طبق آزمایشات ،بارداری آنها مشخص وثابت شود در امر صدور ویزا سختگیریهای خاص خود را اجرا نماید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اقامت بعد از تحصیل در کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

گاهی اوقات برخی افراد ،ازدواج را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا انتخاب مینمایند. در قانون اکثر کشورها ، ازدواج نیز یکی دیگر از عوامل اخذ تابعیت به شمار می آید. کشور کانادا نیز از این قضیه مستثنی نمیباشد. به این صورت که اگر شخصی بایک تبعه ی کانادا ازدواج کند میتواند اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج را بدست آورد. اما این روند برای مهاجرت به کشور کانادا دارای یک سری مراحل سخت و پیچیده میباشد. بااین توضیح که آن شخص کانادایی باید ثابت کند که میتواند هزینه های خود و همسرش را تقبل نماید و از لحاظ مالی بتواند او را حمایت کند. همچنین بحث اسپانسر شیپ کردن همسر در مهاجرت به کانادا حایز این نکته است که شخصی که به عنوان اسپانسر شناخته میشود باید به مدت حداقل ۲ سال زندگی مشترک و رابطه اش را با شخص اسپانسر به عنوان پارتنر و همسر به اثبات برساند .و مدارک و شواهد ارائه شده باید کامل و واقعی جلوه کند که بتواند اطمینان خاطر افسر ویزا را جلب نماید اما اخیرا به دلیل سوژه های غیر واقعی در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، ویزا و پرونده این قبیل ، افراد با شکست مواجه میگردد . همچنین اگر شخصی که بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا را از طریق ازدواج میداند باید اسپانسری را در کانادا انتخاب نماید که فاقد هرگونه جرم قضایی بوده و تحت پیگرد قانونی نباشد ضمن اینکه تبعه کانادا باید تعهد کند که شخص اسپانسر شده باید حتما در کانادا اقامت داشته و …با وجود این تفاسیر پیچیدگی ها و سختی های راههای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج نمایان تر میگردد و در صورت عدم احراز و اثبات مراحل فوق دیگر راههای مهاجرت به کانادا را برای شخص متقاضی هموار نبوده و به مقصد اصلی خود که اخذ اقامت کانادا است دست پیدا نخواهد کرد .

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی در کانادا

موضوع پناهندگی در سالهای اخیر نظر بسیار از افراد را به خود معطوف کرده است تا آنجایی که پناهندگی را به عنوان بهترین راههای مهاجرت کشور به کانادا دانسته و در این مسیر گام نهاده اند . در حالیکه واقعیت امر برخلاف عقیده آنها بوده با این منظور که پناهندگی بدترین راه مهاجرت به کانادا میباشد . به این دلیل که تا زمانی که انواع راه های قانونی برای مهاجرت به کانادا میسر و هموار بوده چرا افراد مسیر پرخطر و دشوار پناهندگی را انتخاب نمایند؟

انتخاب بهترین راه های مهاجرت به کانادا به اندازه ای با اهمیت بوده که لازم است افراد در انتخاب این راه عجولانه تصمیم نگرفته و پناهندگی را در گزینه های انتخابی خود حذف نمایند. این روزها به اندازه ای وضعیت پناهنده ها بسیار تاسف برانگیز وناراحت کننده است که دیگر هیچ عقل سلیمی خودرا غرق در منجلاب پناهندگی برای اخذ اقامت دایم کانادا نخواهد کرد. زیرا در صورت انتخاب این راه از همان ابتدای تصمیم باید پرخطرترین راه ها را طی کرده وبا ریسک های بسیار بزرگی دست وپنجه نرم کنند. علاوه بر خطرهای بین راه تا رسیدن به کشور کانادا ، در خود این کشور نیز با بی احترامی و بی ارزش بودن موقعیت و جایگاه برخورد کرده وباید در کمپ ها با وضعیت بسیار  بد و مشميز کننده  ودور از شان خود به سر ببرند که آیا به جواب مثبت میرسند یا خیر. در اکثریت قریب به اتفاق ،  سوژه ها و کیس های ارایه شده این افراد در دادگاه با  شکست برخورد کرده ورای مثبت دادگاه را کسب نکرده است.در نتیجه با سرافکندگی و نا امیدی به کشور خود باز گشته و تا پایان عمر خود دیگر قادر نخواهند بود مجددا از راه قانونی اقدام نمایند. لذا توصیه میگردد که در ابتدای امر همواره راه های قانونی را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا برگزیده وبه مطلوب مورد نظر خود دست پیدا نمایید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

 

شما عزیزان و متقاضیان بهترین راه های مهاجرت به کانادا جهت کسب اطلاعات تکمیلی تر در خصوص بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا می توانید با موسسه ی حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص قوانین اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ تابعیت کانادا و اخذ شهروندی کانادا با انتخاب بهترین راه های مهاجرت به کانادا کانادا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار ونیروی کار ماهر

ویزای اسکیل ورکر یا همان  نیروی کار ماهر ومتخصص همیشه مورد استقبال فراوانی بوده است و جویندگان بهترین راه مهاجرت به کانادا با یک دید مثبت و اراده قوی به سمت این روش گرایش پیدا کرده اند.  این راه برای افرادی که شرایط وامتیازات ویزای اسکیل ورکر کانادا را دارا باشند میتواند یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا باشد. اما باید توجه داشت که ویزای اسکیل ورکر یک سیستم امتیازی وبر اساس یک سری شرایط ویژه و امتیازات مثبت صادر میشود.به این طریق که در مرحله ی اول باید با کسب امتیاز مدرک زبان و انطباق پذیری و مدرک تحصیلی و سابقه ی کار خوب همراه با بیمه وسایر شرایط ذکر شده در قانون این ویزا ،۶۷ امتیاز را بدست آورده و ورارد سیستم pool شده و پس از این مرحله باید ۱ الی ۲ سال منتظر بمانند و مجددا با کسب ۱۴۰۰ امتیاز دیگر موفق به خروج از این سیستم شوند. اما نکته مهمی که در این ویزا برای مهاجرت به کانادا به چشم میخورد این است که ممکن است تمام افراد علاقمند به مهاجرت به کانادا دارای آن شرایط عالیه و امتیازات مثبت نباشند. پس برای یافتن بهترین راه مهاجرت به کانادا تا پایان این این مقاله با ما همراه باشید.( موسسه حقوقی مشاوره ای mie ملک پور راهنمای تمامی علاقمندان در این امر میباشد.)

 مهاجرت به کانادا ازطریق تحصیل

کشور کانادا به دلیل داشتن موقعیت ویژه و داشتن دانشگاههای معتبر وسطح بالا در دنیا هر ساله دانشجویان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. تحصیل در کانادا در تمامی مقاطع برای دانشجویان فراهم میباشد. برطبق آمار تحصیل در کانادا یکی از بهترین راه های مهاجرت به کشور کانادا به حساب می آیدزیرا در این راه متقاضیان مهاجرت به کانادا متحمل هیچگونه خطر و ریسک و تهدیدی همانند سایر روشهای پناهندگی ،تولد و ازدواج نخواهند شد. اقتصاد قوی ،رفاه اجتماعی بالا و همچنین امنیت ویژه ی این کشور مزید براین علت میباشد. راه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل معیارهایی را در خود جای داده است که داشتن مدرک زبان آیلتس ۶ به بالا ،فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر در کشور شخص متقاضی و کسب معدل بالا در رشته تحصیلی خود از جمله این معیارها میباشد. یاد آوری این نکته خالی از لطف نمیباشد که کسب اجازه تحصیل برای متقاضیانی که قصد دارند بیشتر از ۶ ماه در کانادا تحصیل کنند الزامی می باشد. کسانی که مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را انتخاب میکنند پس از اتمام تحصیلات و پیدا کردن یک شغل می توانند پس از چند سال نیز در خواست اقامت دایم این کشور را نمایند.درنتیجه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل با وجود شرایط فوق الذکر میتواند یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا باشد. ( موسسه حقوقی مشاوره ای mie در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق مشاوره به شما یاری می نماید.)

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مدارک و شرایط لازم برای پذیرش کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه  گذاری

به صراحت میتوان بیان نمود که علاوه بر تحصیل در کانادا یکی دیگر از بهترین راه های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا میباشد. این روش در حال حاضر به عوان کم ریسک ترین ،ارزانترین،سریعترین و مطمعن ترین راه برای مهاجرت به کانادا می باشد. در این روش شخص متقاضی و همراهانش بدون ترس ونگرانی جهت از دست رفتن سرمایه خود در طی ۱ ال ۲ سال به اخذ اقامت دولت کانادا دست پیدا کرده و سپس به دولت کانادا ورود پیدا کرده و بدون اینکه الزامی به اجرای بیزینس و تجارت در دولت کانادا  باشند می توانند در هر نقطه از دولت کانادا که بخواهند زندگی کنند. با ذکر این نکته که این روش و راههای مهاجرت به کانادا هیچ احتیاجی به مدرک زبان نداشته و یک سری از موسسات مالی واعتباری در کانادا به جای شخص متقاضی سرمایه گذاری کرده و پس از دریافت دعوتنامه یا همان pr و اخذ اقامت دایم کانادا برای شخص متقاضی و همراهانش تنها یک مبلغ ۲۱۰ هزار دلاری را از شخص سرمایه گذار دریافت مینمایند. در نتیجه هیچ استرس ونگرانی برای از دست رفتن سرمایه ویا ویزا نشدن .وجود نخواهد داشت. زیرا اول اقامت دایم را دریافت نموده و سپس آن سرمایه لازمه را پرداخت مینماید. و در مقایسه با سایر سرمایه گذاری های کشورهای دیگر از جمله ۱ میلون دلاری و ۵۰۰ هزار دلاری آمریکا بسیار منطقی تر مطمعن تر و ارزانتر میباشد. در نتیجه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا میتواند اولین پیشنهاد و سفارش جهت انتخاب بهترین راههای مهاجرت به کانادا باشد. پیشنهاد میکنیم اگر شما متقاضیان عزیز مهاجرت به کانادا در خصوص  بهترین راه مهاجرت به کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا و قوانین و راههای اخذ PR  کانادا دارای  ابهامات و سوالاتی در زمینه ی بهترین راه مهاجرت به کانادا می باشید  و نیاز بیشتری را برای توضیح و تشریح کامل بهترین راه مهاجرت به کانادا و شرایط کر در کانادا احساس میکنید برای رفع ابهامات خود در زمینه بهترین راه های مهاجرت به کانادا  و مهاجرت تحصیلی به کانادا و مهاجرت کاری به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تولد و مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا میتوانید با موسسه ی حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و تمامی دفاتر همکار این موسسه تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه و دفاتر همکار آن در خصوص مهاجرت به کانادا و چگونگی اخذ اقامت دائم کانادا و همچنین بهترین راه های مهاجرت به کانادا بهره مند شوید و در جهت رفع ابهامات ایجاد شده در ذهن خود اقدام نموده که یک تصمیم گیری منطقی را با اطمینان خاطر و آرامش باطن جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا و یا اخذ ویزای کاری کانادا  و بهترین راه های مهاجرت به کشور کانادا داشته باشید . موسسه ی حقوقی ملک پور  دارای بهترین و به روز ترین اطلاعات در خصوص بهترین راه های مهاجرت به کشور کانادا می باشد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 4٫71 از طریق 5)
Loading...
12 پاسخ
 1. الهه گفته:

  سلام جناب ملک پور بزرگوار، با سپاس از زحمات شما، سؤالی داشتم در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، شما در وبسایت خود، فرمودین :
  یکی دیگر از بهترین راه های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا میباشد. این روش در حال حاضر به عوان کم ریسک ترین ،ارزانترین،سریعترین و مطمعن ترین راه برای مهاجرت به کانادا می باشد,
  سؤالم اینه که این ۲۱۰ هزار دلار بما برگردونده میشه یا اینکه از بین میره و برای اقامت گرفتن هزینه میشه? من خانم ۵۱ ساله ام سرپرست خانواده با دو فرزند پسر ۱۶ و ۲۰ ساله، که پسر بزرگم دانشجوی مهندسی الکترونیک نرم افزار دانشگاه شریف هست و فرزندانم خیلی مایل هستند که به کانادا مهاجرت کنیم، فرزند بزرگم از طریق تحصبلی میخواد بعد از گرفتن لیسانسش برای مهاجرت اقدام کنه، لطفا راهنمایی بفرمایین، اگر این راه سرمایه گذاری برای من و پسر کوچکم، عملی باشه، حاضرم خونم را بخاطر آینده فرزندانم بفروشم، بشرط اینکه مطمئن باشه و مالم را بی نتیجه از دست ندهم، ضمنا با این روش مهاجرت، تحصیل پسر کوچکم رایگان میشه یا نه و اینکه حقوق بهش تعلق میگیره و خودم هم اجازه کار خواهم داشت یا نه ? احتمالا من تا ۳ سال دیگه بازنشسته میشم با حقوقی حدود ۵ م، میخوام بدونم بفرض مهاجرت، کانادا میتونم از مخارج زندگی بربیام یا نه? برادر بزرگوار لطفا راهنمایی کنین، ان شاءالله که عاقبت بخیر بشین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد و این مبلغ باید در کشور هزینه شود همچنین امکان تحصیل فرزندانتان وجود دارد اما باید هزینه تحصیل را بپردازید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  با سلام . من پسری ۲۶ ساله هستم و با مادرم زندگی میکنم . جزء اقلیت مذهبی رسمی هستیم . آیا اقلیت مذهبی بودنمان برای مهاجرت به کانادا امتیاز حساب می شود ؟

  پاسخ
 3. Hannah k گفته:

  سلام و وقت بخیر
  در کانال تلگرامیتون یک گزینه برای مهاجرت به کانادا اعلام کردید مبنی بر اینکه افراد زیر ۳۵ سال با نمره آیلتس بالای ۷ بدون نیاز به سرمایه گذاری امکان گرفتن اقامت کانادا را دارند. متاسفانه دفاتر همکارتان در ایران بی اطلاع بودند و گفتند فقط برای اعزام تحصیلی اقدام میکنند. میخواستم اگر ممکن هست شرایط این مهاجرت رو بیشتر توضیح بدید.
  ممنون

  پاسخ
 4. mie editor3 گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر ملک پور…من همایون هستم و ۱۹ سالمه و کنکوری هستم و میخوام به کانادا مهاجرت کنم و پناهنده شوم و لطفا منو راهنمایی کنید که چجوری پناهنده شوم …و اینکه سرمایه هم حدود ۴۰۰ ملیون دارم و میخوام به کانادا مهاجرت کنم و نمیدونم چجوری و از کجا باید شروع کنم و همچنین چه روشی برای مهاجرت ن بهتر است .

  پاسخ
 5. mie editor3 گفته:

  با عرض درود خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و تشکر از زحمات و راهنمایی های بی دریغ جنابعالی طی سالهای گذشته اینجانب رضا نوری و همسرم از انرژی و الطاف بیش از حد شما بی نصیب نبوده ایم و فایل های شما روبا جان و دل ، کاملا گوش فرا میدهیم وهمچنین از مشغله فراوان جنابعالی کاملا آگاهیم اما من مجبورم پرویی کنم و تقاضا کنم درصورت امکان ایمیل بنده رو ،خودتون بررسی و پاسخ بدهید البته شما درفایلها ارسالی فرمودید که چطور سوالات توسط کارشناسان IT مجموعه شما فایل بندی میشه و هرکشور مورد تقاضا باید زیر همان کشور در قسمت طرح دیدگاه جهت سهولت پاسخ دهی تایپ بشه ولی با توجه به پیچیده بودن موضوع درخواست مهاجرت ما نیاز به تجربه حضرتعالی را میطلبد . ضمنا لازم به ذکرمیباشد که اسم همسر من در مجموعه شما قبلا ثبت نام شده و ما یک مراجعه به دفتر مسقل میرداماد و مذاکره با کارشناسان شما را داشته ایم اما سطح علمی جنابعالی و نحوه برخورد و انرژی مثبت شما بدون اغراق قابل مقایسه با هیچ یک از همکاران شما در سطح کشور نمیباشد،بیشتر از این وقت جنابعالی رو نمیگیرم و میرم سر اصل موضوع: سن بنده۳۷سال و همسرم ۳۵ سال و یک دختر ۷ساله داریم. مدرک تحصیلی من لیسانس مدیریت امور نمایشگاهی از دانشگاه علمی و کاربردی با معدل ۱۸/۳۰ (تسلط به زبان انگلیسی معمولی )و مدرک همسرم لیسانس دانشگاه علامه در رشته ادبیات زبان انگلیسی با معدل ۱۶ و با توجه به گپ تحصیلی ۱۲ساله در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه رود هن ترم دوم میباشند .(تسلط به زبان انگلیسی عالی ) درسال ۸۴ با اخذ مدرک NAATI مترجمان استرالیاتوسط همسرم برای اقامت استرالیا اقدام نمودیم که پس از کش و قوس های فراوان و طی نمودن مراحل بسیار زیاد و حتی انجام دادن دو بار مدیکال چک جهت اخذ ویزا در نهایت سال گذشته دولت استرالیا فرمودند که ظرفیت پرشده و مبلغ درخواست ما به حسابمان عودت گردید. در سال ۸۹ چند ماه اقامت در کشور سوئد شهر فالون جهت ادامه تحصیلی همسرم در رشته سیاست اروپا داشتیم ولی با توجه به باردار بودن همسرم به ایران بازگشتیم و از ادامه تحصیل با توجه به وضعیت آب و هوا سوئد منصرف شدیم.(که الان متوجه اشتباه خود در خصوص برگشت به ایران شدیم) در حال حاضر همسرم در شهرداری کارمند رسمی با ۱۳سال سابقه بیمه میباشد و اینجانب نیز در یک شرکت خصوصی احداث خطوط انتقال نیرو و پست های برق به عنوان مسئول قراردادها با ۱۶سال سابقه بیمه در حال کار میباشیم. با توجه به سمت و پست همسرم تاکنون ۳بار ویزای شینگن کاری از دولت فرانسه اخذ نموده ایم (بجز مورد ویزای تحصیلی سوئد در سال ۸۹) و در حال حاضر اینجانب و دخترم ویز ا با اعتبار ۲ساله داریم و همسرم هم اکنون ویزا با اعتبار ۱ساله دارد . ضمنا برادر خانوم من هم حدود ۶ساله که در کشور کانادا (مونترال )اقامت دارن و امسال موفق به اخذ ویزااقامت میشن سرمایه من حدود یک میلیارد تومن هست ( بابت مجموع یک منزل مسکونی و خودرو پس از فروش ) حال با توجه به توضیحات ذکر شده در سطور بالا از جنابعالی تقاضای عاجزانه دارم با وسواس و دقت زیاد نسبت به بررسی فایل خانواده ما بهترین پیشنهاد مهاجرتی رومطرح بفرمایید.ضمنا اگر لازم و صلاح بدونین با توجه به حساسیت موضوع و آینده فرزندم حاضرم با توجه به داشتن ویزا ،حضوری در اتریش برای مشاوره با جنابعالی خدمت برسم و هزینه مشاوره رو حضوری یا غیر حضوری خدمت حضرتعالی تقدیم کنم لازم به ذکر است طی استعلامهای به عمل آمده اینجانب و همسرم طی سالهای گذشته از دفاتر حقوقی در ایران و بستگان در خارج از کشور بحث ادامه تحصیلی همسرم برای دکترا در سال آینده شمسی با توجه به هزینه ها و رسیدن آن به ثمر و دریافت کارت اقامت بیشتر مورد نظر و توجه میباشد از جنابعالی تقاضا دارم با توجه به مدرک همسرم و نظر ایشان در خصوص ادامه تحصیل دکترا در یکی از کشورهای اروپایی یا کانادا با توجه به هزینه های زندگی و داشتن بازار کار برای همسرم در زمان تحصیل و پس از فارغ التحصیلی و در ادامه آن اخذ اقامت دائم ازآن کشور و همچنین وضعیت بنده به لحاظ زبان و مدرک ،پیشنهاد و توصیه حضرتعالی بسیار برای خانواده ما راهگشا خواهد بود. پیشاپیش از بذل توجه و مهر و محبت شما به اینجانب و دیگر هموطنان مستاصل و سردرگم سپاسگزاری مینمایم و امیدوارم که همیشه سلامت و باعزت باشید و سایه پر مهر شما مستدام باشد. به امید دیدار خدانگهدار

  پاسخ
 6. mie editor3 گفته:

  سلام.بنده مدرک کارشناسی برق دارم اما در این زمینه به قورت تجربی کار کردم و هیچ سابقه بیمه ای ندارم.ایا بازم امکان مهاجرت هست؟

  پاسخ
 7. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و احترام. من ۳۳ سالمه و فوق لیسانس زمین شناسی دارم، همچنین متاهل هستم. جهت مهاجرت به کانادا چه روشهایی پیش پای من وجود داره؟ البته صرفا کمترین هزینه مد نظرمه. پیشاپیش ازتون ممنونم

  پاسخ
 8. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید ببخشید من لیسانس کشاورزی دارم و ۷ ساله در اداره دولتی مشغول کارم علاوه بر اون دارای مدرک کشت گلخانه و قارچ و خیاطی هم میباشم که در این زمینه ها نیز تجربه دارم چون هم خیاطی میکنم هم سالن پرورش قارچ داریم. همسرم لیسانس کشاورزی و ۵ ساله در زمینه کود و سموم کشاورزی فعالیت دارد و همچنین مشاوره کشاورزی هم انجام میدهد و زمین و باغ کشاورزی هم فعالیت داشته از طرفی دارای مدرک جوشکاری هست و در زمینه فنی هم چند سالی فعالیت داشته.. بههر موسسه حقوقی مراجعه کردیم نا امید شدیم از مهاجرت به کانادا یا کبک بعلت نداشتن مدرک زبان.. ایا راهی قانونی با این شرایط برای ما وجود دارد؟ هزینه سرمایه گزاری چقدر میباشد و شیوه این سرمایه گزاری و چجور میشه ف چقدر میباشد

  پاسخ
 9. مشاور حقوقی گفته:

  سلام خدمت دکتر ملک پور . لطفا حتما جواب بدید .من ۲۳سال دارم به کار ماشین برق خودرو علاقه دارم .من قصد مهاجرت به کانادا یا المان یا اتریش را دارم در چه شرایطی میتونم در این کشورها مشغول کار بشم چه مدارکی لازم دارم اینجا درست کنم .یا چه مدرکی الان مدرک کاردانی حسابداری دارم ولی اگه لازم باشه مجددا کاردانی مکانیک بخونم .حدود صد میلیونم میتونم جور کنم .کلاس زبانمم شروع کردم .سپاس از لطف شما

  پاسخ
 10. مشاور حقوقی گفته:

  درود به شما جناب دکتر ملک پور.دخترم ترم ۹ دکترای دامپزشکیه ولی تصمیم داره برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی به کانادا مهاجرت کنه و پسرم ه فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر داره و خانمش هم فوق لیسانس بیو تکنولوژی گیاهی داره و داره پروسه ی کاری در کانادا رو انجام میده .میشه راهنمایی کنید برای تحصیل دخترم به چه دانشگاههایی باید مراجعه کنیم و من وهمسرم اگه بخوایم مهاجرت کنیم بهعح کانادا به چه صورتیه .ماالان برند یه پیتزا فروشی داریم همین کارو میشه اونجا راه اندازی کنیم و خونه بخریم ممنونم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *