کار در آفریقای جنوبی

 

کار در آفریقای جنوبی

اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی ، اخذ اقامت موقت آفریقای جنوبی ، اخذ اقامت دائم آفریقای جنوبی

طرق متفاوتی برای مهاجرت وجود دارد، اخذ ویزای کار می تواند ایده آل باشد برای فرد، زیرا با داشتن این نوع ویزا شخص می تواند از ابتدا ( با توضیح اینکه اگر موقعیت شغلی فراهم باشد ) به کسب درآمد و اخذ اقامت موقت و در نهایت گرفتن اقامت دائم یک کشور امیدوار سازد . چنانچه در امر مهاجرت به دنبال کسب در امد و اخذ ویزای کار در مدت زمان کوتاه و رسیدن به اقامت در کشورهایی با رفاه اجتماعی بالا هستید کشور آفریقای جنوبی پدیده ای نو ظهور در امر ویزای کار و رسیدن به این مطلوب است.که در این خصوص سوال هایی از این جهت که بهترین نوع ویزای آفریقای جنوبی, سریعترین زمان برای مهاجرت به کشوری معتبر  چون آفریقای جنوبی که در چند سال گذشته جز کشور برتر دنیا محاسبه شده  بوجود اید. شاید این کشور از لحاظ اسمی شرایط مهیایی ندارد و شاید اینگونه به ذهن می رسد که در زمره کشورهای آفریقایی به شمار می اید. اما این کشور از لحاظ امکانات هم سطح کشورهای درجه یک اروپا و با رفاه اجتماعی بالا مخصوصا در شهرهای کیپ تاون, ژوهانسبورگ, پرتوریا ودوربان می باشد و برای مثال شهر کیپ تاون در سال ۲۰۱۵ بعد از ونکوور کانادا پاک ترین شهر دنیا شناخته شده است.

با توجه به اینکه کشور آفریقای جنوبی از استوا دور می باشد و بخش عظیمی از مرزهای این کشور را مرزهای آبی تشکیل می دهد که این مرزها با اقیانوس هند و اطلس برخورد می کنند مورد توجه اشخاص جهت اقامت توریستی و گردشگری قرار گرفته است.کشور آفریقای جنوبی همانگونه که از نامش پیداست جنوبی ترین کشور قاره آفریقا است واز ثروتمندترین کشورهای آفریقایی به شمار می رود. همچنین کشوری که توانسته است استانداردهای لازم برای برگزاری واقعه بزرگی به نام جام جهانی در سال۲۰۱۰ را داشته و تاییدیه لازم از سازمانی عظیم چون فیفا FIFAرا اخذ کند حقیقتا نشان از امکانات بالای این کشور می باشد.

از آنجایی که در کشور آفریقای جنوبی درامد فوق العاده ای حاکم است لذا افراد معمولا در ماههای اول مهاجرت می توانند حدود یک سوم و یا نصف از درامد خود را ذخیره کنند.

کشور آفریقای جنوبی بزرگترین اقتصاد قاره آفریقاست. یکی از راه های ورود به کشور آفریقای جنوبی از طریق اخذ ویزای کار می باشد. مهاجرت اروپایی‌ها به کشور آفریقای جنوبی و موقعیت استراتژیک دریایی آن شرایط پرفراز و نشیبی را برای این کشور رقم زده است. برای کسب اطلاع از قوانین مهاجرت به آفریقای جنوبی ،اقامت آفریقای جنوبی ، ویزای آفریقایی جنوبی  تحصیل در آفریقای جنوبی ، مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و آشنایی با کشور آفریقای جنوبی میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

آفریقای جنوبی ملقب به «کشور رنگین کمان» شده است. به راستی این کشور در بسیاری از جنبه ها به خاطر داشتن مجموعه ای از رنگ ها کشور مطلوبی است. آفریقای جنوبی بسیاری از فرهنگ ها، زبان ها و افرادی از نژادهای مختلف را داراست که در کنار هم زندگی می کنند، این کشور با انواع جاذبه های طبیعی توصیف می شود، این کشور هر تفریحی که می توان تصور کرد را داراست و آمیختگی جالبی از سبک زندگی اروپایی و آفریقایی دارد.

اگرچه درشهرهای شمالی کشور آفریقای جنوبی مردم همچنان به زبان بومی افریکانس صحبت می کنند.اما زبان انگلیسی در سرتا سر آفریقای جنوبی محاوره می شود و در تجارت و عرصه عمومی  استفاده زیادی دارد.که این خود نقش به سزایی در یادگیری سریع زبان در بین مهاجران دارد . و نکته قابل توجه این است که برای ورود و اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی نیازی به مدرک زبان IELTS نمی باشد و این امتیاز بزرگی محسوب می شود که روند پروسه کاری آفریقا را اسان تر می کند. اگر مایلید اطلاعات بیشتری در خصوص ویزای کار افربقای جنوبی کسب کنید می توانید همین الان با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور در تماس باشید وعلاوه بر مشاوره کاملا رایگان از اطلاعات جامع بهره مند شوید.

کشور آفریقای جنوبی سه پایتخت متفاوت دارد. قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون و قوه قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. پرجمعیت‌ترین شهر آن نیز ژوهانسبورگ است. یکی‌ از دلیل عمده ی مهاجرت به آفریقای جنوبی بالا بودن قدرت خرید مردم است.

از جمله نکاتی که در ویزای کاری آفریقای جنوبی بایستی مورد توجه قرار گیرد.  داشتن مدرک لیسانس برای شروع کار است.همچنین ویزای کار آفریقای جنوبی مدت زمان محدودی نداردو تا زمانیکه مشغول به کار باشید ویزا به صورت خودکار تمدید می گردد. ولازم به ذکر است که این کشور تنها کشوری است که در نوع ویزای کار امکان بردن همراه همزمان با فرد اصلی را دارا می باشد. از این ویزا می توان به عنوان یکی از کوتاهترین ویزاها در بازه زمانی اخذ ویزا نام برد زیرا معمولا طی ۲تا۳ماه  قابل انجام است.

از مزایای مهم ویزای کاری آفریقای جنوبی و تجارت در آفریقای جنوبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از آن جایی که آفریقا آخرین بازار بهره برداری نشده در دنیاست، تجارت خارجی با آفریقای جنوبی به عنوان نقطه آغاز قادر به یافتن سود بیشتری در اینجاست. آفریقا برای تجارت، آزاد بوده و آفریقای جنوبی در این راه پیش قدم است.

به عنوان یکی از سریع ترین مقاصد سفرهای تجاری، کیفیت بالای هتل ها، امکانات تجاری، مخابرات و سطح حرفه ای گرایی به شدت آنرا به انتخاب رایجی تبدیل کرده است. اما آنچه کمتر شناخته شده جذابیت و شخصیت افراد و مکان پر جنب و جوشی است که به باعث الهام بخشیدن به بازدید کنندگان شده برای این که دوباره به آفریقای جنوبی باز گردند.

شهرهای اصلی آفریقای جنوبی محل تشکیل کنفرانس های جهانی هستند. این گستره از مرکز گردهمایی های بین المللی در دوربان تا مرکز سندتون در ژوهانسبورگ، تا مرکز تازه تکمیل شده در کیپ تاون است. اما مراکز بسیار دیگری به صورت کوچک و بزرگ (در کل ۱۷۰۰ مرکز) در اختیار شما قرار دارند. برخی از آنها اطراف کازینوها و تفریحگاه های معروف و بقیه اطراف زمین های درجه یک گلف قرار دارند، با این حال مابقی اطراف بوشولد آفریقا یا پاتوق های تماشایی کنار دریای قرار گرفته اند. تعدادی انجمن حرفه ای وجود دارد که زمانی که در آفریقای جنوبی هستید در برپایی کنفرانس ها یا نشست ها به شما کمک خواهند کرد.

یکی دیگر از راه های ورود به کشور آفریقای جنوبی اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی از طریق کارفرما می باشد. مانند دیگر کشورها اگر شخصی در کشور آفریقای جنوبی به عنوان کارفرما از شما دعوت به کار کند, می توانید با نشان دادن حساب بانکی خود واینکه موجودی کافی در حساب خود دارید جهت اخذ این ویزا اقدام کنید.

یکی دیگر از طرق اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی ویزای سهمیه ای فرصت شغلی می باشد.در این نوع ویزا رشد اقتصادی کشور تعیین کننده نیاز های شغلی جامعه  می باشد. که معمولا در زمینه مهندسی فنی و هنری نیروی تخصص می پذیرد. افرادی که موفق به اخذ این دسته از ویزای کار در آفریقای جنوبی می باشند می توانند تا حداکثر ۳ماه جهت پیدا کردن فرصت شغلی در این کشور اقدام نمایند و در صورت پیدا کردن یک پیشنهاد شغلی جهت تمدید ویزای کار خود اقدام نمایند. با این توضیح که رشته هایی فنی و مهندسی از شانس بالاتری جهت اخذ ویزا برخوردار هستند.

با توجه به اینکه این نوع ویزا تایپ ویزای جدید است پیش بینی می شود همانند کشورهای مهاجر پذیر دیگر به مرور زمان شرایط سختی را نظیر داشتن مدرک زبان و مدرک تحصیلی بالا, محدودیت سنی, سابقه کار و..را از سال ۲۰۱۵ به بعد برای مهاجران در نظر گیرد. لذا توصیه می شود متقاضیان هرچه سریعتر جهت اخذ این نوع ویزا اقدام کنند .

فرصت ویژه : اگر برای رسیدن به این نوع ویزا ( ویزای سهمیه فرصت شغلی ) شرایط اولیه را  ( نظیر مدارک آکادمیک ، نداشتن تسلط به زبان و مهمترین اصل آشنا نبودن به شرایط و سطح کیفیت زندگی ) دارا نیستید می توانید با گذراندن یک دوره زبان در بازه های متفاوت که می توانید تسلط خود به زبان را بالا برده و رمز ورود به این کشور را داشته باشید و با آنالیز این کشور برای پیدا کردن کارفرما و گرفتن دعوتنامه کاری برای ( اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی ) اقدام کنید و اگر قصد ادامه تحصیل در یک کشور مدرن اروپایی را دارید ، شرایط را برای ادامه تحصیل در کشورهای معتبر اروپایی ( نظیر انگلستان ) فراهم سازید ، پیشنهاد می کنیم اگر قصدتان برای مهاجرت جدی است می توانید برای گرفتن اطلاعات تکمیلی در این زمینه با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 پاسخ
 1. maryam گفته:

  سلام ، وقتتون بخير من دكتر داروساز و همسرم ليسانس شيمي هستن، ايا شرايط كار براي من و همسرم در اين كشور وجود دارد؟

  پاسخ
 2. milad گفته:

  شغل کابینت سازی و مدرک فنی حرفه ای کابینت سازی و تحصیلات دیپلم معماری اقامت کاری در افرقای جنوبی امکان پذیر است؟آیا با ۱۵۰ میلیون امکان اقامت وجود دارد؟ با توجه به اینکه همسرم فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستن

  پاسخ
 3. مشاور حقوقی گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور. با توجه به اینکه شما درباره آفریقای جنوبی و ویزای کار در اونجا خیلی کم صحبت فرمودید لطفا بفرماید برای بنده که فوق لیسانس عمران دارم و حدود ۹ سال سابقه دارم و شرایط مناسبی برای کار تو اونجا دارم چطور میتونم اقدام کنم. تشکر

  پاسخ
 4. مهدی گفته:

  سلام به روش سرمایه گذاری مثلا واردات کالا و فروش آن در آفریقای جنوبی میتوان اقامت این کشور را گرفت و یا از طریق ازدواج؟ لطفا راهنمایی بفرمایید و کمک شما به چه صورت خواهد بود.متشکرم

  پاسخ