تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا و راههای مهاجرت به کانادا و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت در این مقاله مورد بررسی و تحصیل قرار می گیرد. از شرایط تحصیل در کانادا و  مهاجرت تحصیلی به کانادا و قوانین اخذ ویزای تحصیلی کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا پس از  تحصیل در کانادا  اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم. شرایط تحصیل رایگان در کانادا و قوانین اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا را برای شما بیان خواهیم کرد.

بسیاری از افراد در پی اقامت تحصیلی در کانادا و ماندن پس از تحصیل در کانادا می باشند. بنابراین اگر شما عزیزان در پی تحصیل در کانادا  می باشید می توانید مقاله و مطالب مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و قوانین کار ضمن تحصیل در کانادا را با دقت مطالعه نموده و سپس در صورت هرگونه سوال دیگری در خصوص تحصیل در این کشور، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و راجب تحصیل در کانادا و یا بورسیه تحصیلی کانادا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا ویدیو کوتاهی را تهیه کرده است که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد، ضمنا فایل فشرده صوتی همین ویدیوها  نیز با دقت زیاد به همین موضوع می پردازد، این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و می توانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

مزایای تحصیل در کانادا

اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید، بهتر است پیش از اقدام نهایی، چند نکته درباره این کشور بدانید. برخی از دلایلی که تحصیل در کانادا را برای متقاضیان جذاب می کنند، از قرار زیر هستند:

 • استانداردهای بالا و کنترل کیفیت تحصیلی در کانادا سبب شده است مدارک تحصیلی صادره از دانشگاه های این کشور، راه را برای ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی و همچنین یافتن شغل های پردرآمد هموار کنند.
 • خیلی از اشخاص به کانادا لقب اروپای آمریکا را داده اند زیرا کشوری زیبا با امکانات آمریکا ست لیکن امنیت اروپا را دارد.
 • مدارک تحصیلی صادره از کانادا، در سراسر جهان معتبر هستند و در سطح مدارک دانشگاهی صادره از انگلستان و آمریکا به شمار می آیند.
 • کیفیت زندگی و تحصیل در کانادا، در زمره بالاترین سطوح بین المللی به شمار می آید، اما هزینه زندگی و شهریه دانشگاه های این کشور نسبت به آمریکا و انگلستان اندکی پایین تر است و سالانه به حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار دلار می رسد. البته باید این نکته را نیز مد نظر داشت که تحصیلات کارشناسی ارشد در انگلستان تنها یک سال به طور می انجامد در حالی که طول تحصیلات کارشناسی ارشد در کانادا، دو سال است. لذا بی اغراق میتوان گفت بر خلاف زعم خیلی از اشخاص ، تحصیل در انگلستان ارزان تر از کانادا می باشد.

با توجه به این که تقریبا نمایندگانی از همه نژادهای مردم جهان در کانادا زندگی می کنند، به راحتی می تواند از غذاهای بومی هر یک از مناطق جهان و یا فعالیت های فرهنگی مربوط به این فرهنگ ها در کانادا بهره مند شد. در واقع، راهنمای دانشجویان بین المللی می تواند به شما کمک کند که با گروه ها و سازمان های قومی گوناگون در ارتباط باشید.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب تحصیل در کانادا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب دوره مایکروسافت در کانادا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تحصیل و ویزای تحصیلی در کانادا

شما عزیزان همواره خواهید توانست از طریق موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ام ای ای اتریش در خصوص قوانین تحصیل در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا و راههای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل با دفتر مرکزی این موسسه در وین در کشور اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط تحصیل در کانادا و شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

معرفی کانادا در باب تحصیل در کانادا 

سازمان ملل متحد، به طور مستمر این کشور را به عنوان یکی از بهترین جاهای دنیا برای زندگی بر می گزیند. شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا، از همان آزادی هایی بهره مند می شوید که شامل شهروندان کانادا نیز می شود. در راستای بحث تحصیل در کانادا لازم به ذکر است که کانادا کشوری است دو زبانه و در زمینه آموزش زبان، از زمره کشورهای پیشرو جهان به شمار می آید. از آنجا که یادگیری زبان های فرانسوی و انگلیسی، بخشی ضروری از آموزش عالی در کاناداست، شما می توانید تسلط خود را به هر یک از این زبان ها ارتقا بخشید.

در خصوص تحصیل در کانادا اینگونه است که محیط دانشگاه های کانادا، بسیار پیشرفته است. امکانات ورزشی دانشگاه ها، در سطح بالایی است و به راحتی می توان سالن های کنسرت و نمایشگاه های هنری را در این دانشگاه ها یافت. از آنجا که تحصیل در کانادا و پژوهش، یکی از بخش های کلیدی تحصیلات عالی در کاناداست، شما از فرصتی مطلوب برخوردارید که از این محیط پژوهشی بیشترین بهره برداری را داشته باشید. در کانادا، دولت و بخش خصوصی از پژوهش حمایت می کنند که زمینه هایی را همچون ارتباطات، دارو، کشاورزی، فناوری کامپیوتر و محیط زیست را در بر می گیرد.

در محیط دانشگاهی پویا و پیشرفته، شما افزون بر دستیابی به دانش و مهارت در زمینه های تحلیلی و ارتباطی، از توانایی هایی همچون فن بیان، ارتقاء خلاقیت، و افزایش اعتماد به نفس برخوردار می شوید. اساتید همواره آماده هستند که در دروس و پژوهش ها به شما کمک کنند.

خبر جدید موسسه ام ای ای و کمک جهت تحصیل در کانادا 

متقاضیان تحصیل در کانادا نیز می توانند با بهره مندی از مدارک آموزشی کانادایی و سابقه کار در این کشور، برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنند. برای اطلاعات بیشتر درباره چگونگی مهاجرت به کانادا پس از پایان تحصیل در کانادا ، می توانید با مشاوران مؤسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید. در میان موسسات مشاوره مهاجرت ، موسسه حقوقی ملک پور از جمله تنها موسساتی میباشد که مشاوره حقوقی رایگان مهاجرت ارائه میدهد و این مشاوره توسط متخصصین و حقوق دانان بر جسته نظیر شخص آقای ملک پور ارائه می گردد. به زودی دفتر موسسه ملک پور در ونکوور افتتاح خواهد شد و اینگونه در تمام مراحل مهاجرت به کانادا در کنار شما خواهیم بود.

سالانه آمارهایی گوناگون درباره رتبه بندی علمی دانشگاه های کانادا در خصوص تحصیل در کانادا منتشر می شود. از جمله معتبرترین رتبه بندی ها، در نشریه مکلین و با عنوان Maclean’s University Rankings است. هدف از این رتبه بندی ها، اطلاع رسانی به متقاضیان ادامه تحصیل در کانادا است و معیار این رتبه بندی ها، عواملی است همچون ویژگی های دانش آموختگان، کلاس ها، دانشکده ها، مسائل مالی، کتابخانه و شهرت دانشگاه.

بر پایه رتبه بندی مؤسسه مکلین، در زمینه دانشگاه های جامع که در همه مقاطع دانشجو می پذیرند، دانشگاه دالهوس رتبه نخست را دارد و پس از آن، دانشگاه ویکتوریا، دانشگاه واترلو، و دانشگاه نیو برانزویک، رتبه های بعدی را دارند.

در دانشگاه های پزشکی، دانشگاه مک گیل رتبه نخست را دارد و دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه تورونتو، رتبه های بعدی را در اختیار دارند.

دفاتر جدید موسسه ام ای ای و پیشنهاد موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا

با تحصیل در کانادا به امتیاز لازم برای اخذ اقامت کانادا افزوده خواهد شد. به زودی دفتار موسسه ملک پور در کانادا، بوداپست و استرالیا علاوه بر دفتر وین و هامبورگ افتتاح خواهد شد و ما با تجربه ۱۵ سال خود در امر مهاجرت در کنار شما با قدرت بیشتری قرار خواهیم داشت.

در پایان مقاله تحصیل در کانادا می توان به صراحت بیان نمود که شرایط و امکان مهاجرت تحصیلی به کانادا و  تحصیل در کانادا فراهم می باشد بنابراین اگر شما عزیزان به دنبال اخذ ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت به کانادا می باشید و می خواهید اطلاعات در خصوص شرایط تحصیل در این کشور را دریافت نمایید همواره می توانید با موسسهی حقوقی ملکپور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماسرحاصل نموده و در خصوص بحث اقامت تحصیلی در کانادا و اقامت پس از تحصیل در کانادا و یا اخذ اقامت کانادا و همچنین اخذ تابعیت کانادا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (20 نظرات, میانگین: 4٫65 از طریق 5)
Loading...
97 پاسخ
 1. اکبرپور گفته:

  سلام
  من دانش اموز تجربی هستم, امسال کنکور دارم,
  در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنم, درتمام سالهای تحصیل معدل بالای۱۹داشتم
  مدرک زبانم رو ازکانون زبان ایران با درجهabove avarage گرفتم
  ازنظر مالی نمیتونم هزینه زیادی واسه مهاجرت بدم
  از نظر بورسیه چجوریه؟اونجا میتونم کار کنم خودم خرج تحصیل رو در بیارم یا حتما نیاز به حمایت مالی از ایران دارم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای اخذ بورسیه باید شرایط شما بررسی شود، مدارک زبان معتبر مانند آیلتس مورد تایید می باشند. دانشگاه های رایگانی در سایر کشورها وجود دارد که گزینه مناسب تری به نظر می رسند. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 2. پگاه گفته:

  سلام من ۳۰سالمه فوق لیسانس منابع طبیعی در رشته مهندسی جنگل دارم میخواستم بدونم میتونم برای دکترا یا فوق ویزای تحصیلی کانادا بگیرم؟معدل فوق لیسانسم ۱۷/۵۹هستش

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا امکان اقدام را نیز داشته باشید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. هانی گفته:

  سلام من دکترای یکی از رشته های پزشکی از دانشگاه سراسری دارم رتبه ۹ ارشد و ۳۰ دکترا
  میخوام برای فوق دکترا و یا کار در کانادا و یا آلمان اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. نیوشا گفته:

  سلام ؛ من دانش آموز سال چهارم دبیرستان هستم و ۱۸ سالمه و قصد ادامه ی تحصیل در کانادا رو دارم . با معدل دیپلم ۱۹٫۴۷ . و تو دبیرستان فرزانگان ( تیزهوشان) درس خوندم . و قصد دارم در رشته ی شیمی محض یا کاربردی ادامه تحصیل بدم . می خاستم بپرسم که بعد از گرفتن مدرک آیلتسم چه طور می تونم اطلاعات بیشتری درباره ی نحوه ی تحصیل در رشته ی شیمی در کانادا کسب کنم ؟ و سوال بعدی من این هست که هزینه ی تحصیل در این رشته چگونه هست ؟ و سوال آخرم این که چگونه میتونم همزمان با درس خوندن در کانادا به عنوان دانشجو کار دانشجویی هم داشته باشم ؟ خییلی ممنون از پاسخ گوییتون ?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   سلام
   دوست گرامی به راحتی پس از اخذ آیلتس می توانید برای اخذ پذیرش تحصیلی اقدام نمایید و وارد دانشگاه شوید همچنین به صورت قانونی نیز امکان کار را دارید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 5. مسیح گفته:

  با عرض سلام
  من مجرد با ۲۸ سال سن هستم و لیسانس و فوق لیسانس عمران از دانشگاه آزاد اصفهان و پروانه های نظارت و اجرا نظام مهندسی ساختمان را دارم ولی قصد تحصیل مجدد برای کارشناسی ارشد در کانادا را دارم.
  لطفا بفرمایید چه رشته ای برای کار و گرفتن اقامت دائم مناسبه و هزینه زندگی و دانشگاه روی هم سالیانه در شهری مثل تورنتو چقدر میشه؟ و در کل به چه مدارکی نیاز دارم و شانس اقامت دائم پس از تحصیل هم چقدره.
  متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای master مجدد اقدام داشته باشید همچنین می توانید برای رشته تحصیلی خود و یا حتی رشته های مدیریت اقدام نمایید پس از تحصیل در صورتی که قصد اخذ اقامت را دارید باید بتوانید به صورت فول تایم کار کنید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید.

   پاسخ
 6. م.ا گفته:

  با سلام
  ۱۹ سالمه و دیپلم تجربی دارم.
  و دارم برای ورود به دانشگاه درس میخونم و هنوز خدمت نرفتم و وضع مالیم خوب نیست.
  علاقه شدیدی به مهاجرت به کانادا یا آمریکادارم. خواستم بدونم هزینه تحصیل در رشته هوشبری یا پرستاری در این کشورها کلا چند دلاره؟
  مدرک فنی مکانیکی دارم و تخصص دارم در این رشته. آیا میتونم از این طریق مهاجرت کنم؟
  این نکاتو اضافه کنم که مسیحی هستم. و در کانادا و آمریکا اقوام زیادی دارم.
  بنظر شما وایسم و در دانشگاه آزاد یا ملی ادامه تحصیل بدم و یا وقتمو تلف نکنم و زودتر به خدمت برم؟
  و اینکه بهترین روش دریافت اقامت برای پسری با شرایط من چی هستش؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای تحصیل در کانادا اقدام داشته باشید اما باید بتوانید هزینه تحصیل و زندگی خود را تقریبا سالی ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تامین نمایید تا امکان مهاجرت را داشته باشید می توانید از الان اقدام نمایید و یا پس از خدمت سربازی و یا حتی پس از اخذ مدرک لیسانس برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 7. qane گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه با مدرک کارشناسی پرستاری با معدل ۱۳/۶۴ و پایان خدمت میخواهم مهاجرت کنم به آلمان یا دانمارک که هم بتونم کار کنم با مدرکم هم پزشکی بخونم ،آیا میشه ؟،،،اطف میکنین هزینشم بگین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار در کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ،نیوزلند اقدام نمایید اما برای تمامی این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید اما اگر قصد تحصیل در رشته پزشکی را دارید با توجه به اینکه کشورها دارای محدودیت سنی در پروسه ویزا می باشند می توانید برای کشورهای محدودی که محدودیت سن برای اخذ ویزا ندارند اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. نیما گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. بنده لیسانس عمران دارم و ۲۵ سالمه و این که کارت معافیت هم دارم و مدرک آیلس ۶ دارم.میخواستم برای فوق اقدام کنم. اما معدل لیسانسم ۱۳/۵ هستش. سوالم اینه که امکانش هست اصلآ برای من که پذیرش بگیرم با این معدل پایین؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به اینکه معدلتان پایین است و پروندتان با ریسک انجام خواهد شد اما می توانید اقدام داشته باشید اما باید آیلتس خود را به حداقل ۶٫۵ برسانید تا شانس بهتری برای اقدام و درخواست پذیرش داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 9. Ali گفته:

  سلام ممنون از پاسخ گويي شما ميخواستم بدونم در چه كشورهايي شرايط سني جهت ادامه تحصيل وجود نداره يا از اهميت كمتري برخورداره ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی به طور دقیق نمی توان پاسخ مشخص داد چرا که ممکن است برخی از کشورها را بتوان با سن بالا هم اقدام کرد البته با توجه رزومه فرد متقاضی دارد اما کشورهایی که محدودیت سنی ندارند اتریش ، روسیه ، اوکراین و . . . می باشد که حتما باید شرایط کالل شما بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. مسعود گفته:

  با درود
  من ۴ سال هست که از رشته پزشکی فارغ التحصیل شدم ،امکان داره برای ویزای تحصیلی کانادا برای دوره زبان انگلیسی یا فرانسوی اقدام کنم. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای دوره های زبان شانس بالایی وجود ندارد اما می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و یا برای دوره های زبان کشورهایی را انتخاب کنید که شانس بالایی برای اخذ ویزا برای دوره زبان وجود داشته باشد مانند مجارستان ، هلند ، دانمارک و …. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 11. مائده گفته:

  سلام ميشه منو راهنمايي كنين
  من ٢٠ سالمه و در دانشگاه تهران مترجمي ميخونم من ميتونم از كانادا بورسيه بگيرم در رابطه با رشته خودم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید همچنین کانادا بورس های متفاوتی را ارائه می نماید اما باید در ابتدا برای پذیرش و ویزا اقدام نمایید و وارد کشور شوید سپس بتوانید درخواست بورس تحصیلی دهید چرا که بورس شرایط خاصی مانند ارائه مقاله ، نمرات بالا و …. برای اطلاعات کاملتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 12. حامد گفته:

  درود بر شما ،من ۳۱ سالم،دیپلم تجربی ،کارم ازاد ،هیچ سابقه کاری و بیمه ندارم ،می خوام برای ویزای زبان یا تحصیلی کانادا اقدام کنم ،ایا شرایط دارم یا نه ؟چه راهی را برای مهاجرت من پیشنهاد می کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی متاسفانه با توجه به محدودیت سنی که وجود دارد امکان اخذ ویزا برای کانادا وجود ندارد اما می توانید برای کشورهای دیگر نظیر مجارستان ، هلند و دانمارک و . . . . اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 13. هانی گفته:

  سلام و خسته نباشید.۲۴ ساله هستم لیسانس علوم تربیتی. حد زبانم خوبه. قصد دارم در رشته های هنری مثل طراحی لباس در کشور خارجی اقدام کنم. ایا کانادا پذیرای من هست؟ و هزینه دانشگاه و رفت و امد من حدودا چقدر میشود؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا نباید دارای گپ تحصیلی باشید تا شانس اقدام و اخذ پذیرش را داشته باشید اما برای ورود به رشته های هنری باید بتوانید نمونه کار ارائه نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 14. ایمان گفته:

  با سلام خدمت شما موسسه مشاور دکتر ملک پور . فوق دیپلم دانشگاه دولتیدر رشته عمران گرایش ساختمان و لیسانس عمران گرایش عمران کارهای عمومی در دانشگاه آزاد با معدل ۱۳/۷۵ دارم لطفا راهنمایی کنید قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا دارم . هزینه رو میتونید تقریبی بگید . ممنون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان ادامه تحصیل در کانادابرای شما فراهم است و امکان ادامه تحصیل را دارید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 15. zahra گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده فارغ التحصیل رشته ی حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم. با معدل ۱۷٫ زبان حقوقی هم بلدم. قصد ادامه تحصیل در رشته ی تجارت بین الملل در وین را دارم. امکان تحصیل رایگان برای بنده فراهمه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز می توانید اقدام نمایید و به ادامه تحصیل نیز بپردازید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mieتماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید بررسی گردد که قصد اخذ چه نوع ویزایی را دارید و همچنین باید شرایط خود را کامل ذکر بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. ارمين گفته:

  با سلام و ادب پيش از هر چيز تشكر از سايت و كانال بسيار مفيدتون در تلگرام اميدوارم هميشه خستگي نا پذير باشيد.
  من فارغالتحصيل زيست شناسي از دانشگاه دولتي گيلان با معدل ١٣/٦٧ و دانشجوي كارشناسي ارشد بيوشيمي باليني(زير شاخه ارشد علوم ازمايشگاهي) در دانشگاه علوم پزشكي اردبيلهستم كه فعلا ترم ٢ هستم و معدلم ١٨ هستش، مي خواستم بدونم براي دوره دكتري در رشته خودم يعني بيوشيمي پزشكي شانسي براي گرفتن پذيرش در كانادا دارم؟ و يا كار؟ براي كار اين رشته اشباع شده نيست؟ اگر بخوام براي كشور ديگه اقدام كنم كدوم كشور براي دكتري مقرون به صرفه هستش؟ از نظر زبان ايلتس ٧ هم دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز براتون امکان پذیر هست که بتوانید اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر خود را پیدا نمایید و سپس اقدام داشته باشید و برای اخذ ویزای کار باید امتیاز لازم را کسب کنید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 17. سارا گفته:

  سلام من ۱۹ ساله هستم و ساله دوم رشته مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه غیر انتفاعی هستم …میخواستم ببینم در خصوص رشته مترجمی زبان میشود به کشو کانادا یا کشوهای اروپایی مهاجرت کرد؟
  یعنی در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸ برای مقطع فوق لیسانس مدارک را برای ادامه تحصیل به کانادا فرستاد؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ
 18. رکسانا گفته:

  سلام من ۲۶ ساله هستم و داروساز و فارغ التحصیل از دانشگاه های دولتی هستم همسر بنده هم همین شرایط رو دارن؟! بهترین راه برای مهاجرت بنده چیه؟! و اینکه اگه بخوام از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنم این پرسه چقد زمان بر هست؟؟ و دیگه اینکه آیا امکان اقدام برای پذیرش گرفتن از دوره های کوتاه ۱-۲ ساله هم هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی روش های متعددی برای مهاجرت وجود دارد مانند تحصیل و کار اما در ابتدا باید مدارک خود را معادل نمایید تا امکان تحصیل و یا کار را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 19. وحیده علیمرادی گفته:

  سلام و عرض ارادت.۲۴ساله. لیسانس رشته حقوق. مجرد. قصد تحصیل در مقطع ارشد یا دکتری و… در دانشگاه تورنتوی کانادا رو دارم. از همین الان راهنماییم کنین آقای ملک پور. که چه کنم که موفق بشم. بورسیه ؟مزایا و معایب؟. حرفا و ناامید کردنای بقیه آزارم میده و بعضی وقتا کم میارم و در جا میزنم.نمیدونستم کجا سوالامو بپرسم. واقعا حرفاتوی توی کانال تلگرام تحصیلی و مهاجرتیتون روحیه ام رو در راستای رسیدن به هدفهام بهتر کرد. متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   در هیچ حالتی امید خود را از دست ندهید . جهت دریافت بورسیه خود شما باید اقدام نمایید زیرا کسی در این امر نمیتواند برای شما اقدام نماید . بهتر است برای مقطع ارشد اقدام نمایید ولی قبل از آن با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت تلفنی به شما مشاوره ارائه دهیم .

   پاسخ
 20. امیرحسین گفته:

  سلام
  من کارشناسی رشته آموزش زبان انگلیسی از یکی دانشگاه های غیر انتفاعی دارم متاهل هستم و دو فرزند دختر دارم به نظر شما این امکان وجود دارد که من بتوانم در کشور دیگری کار برای خودم پیدا کنم و خانواده ام را با خود بیاورم .لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   پیدا کردن کار در کشور کانادا کاملا یک امری است که به خود شخص بستگی دارد . البته در نظر داشته باشید باید به یک طریقی وارد کشور کانادا شوید . میتوانید از طریق اسکیل ورکر وارد کانادا شوید ولی باید امتیاز شما به حد نصاب برسد
   بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 21. ميترا گفته:

  سلام خسته نباشين
  من ٢٠ ساله هستم و دانشجوي سال سوم روانشناسي دانشگاه ازاد با معدل ١٨ ام
  زبان ام در حد بالاست
  و يه مقاله ام با همكاري استادم نوشتم
  ميخواستم بدونم ارشد اپلاي بگيرم براي بهتره يا دكتري ؟
  راجع به رشته ي روانشناسي اصلا خوب هست يا نه ؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   رشته ی شما یکی از بهترین رشته های موجود در سراسر دنیا است . شرایط سنی شما نیز مناسب است ولی باید در نظر داشته باشید که برای رشته های پزشکی ممکن است آزمون ورودی داشته باشید. میتوانید با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید تا شرایط شرکت در آزمون و دریافت پذیرش در کشور کانادا و در نهایت تحصیل در کانادا را برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ
 22. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و احترام خدمت دكتر ملكپور. من دخترى ۲۷ ساله هستم. مدرك ديپلم تجربى و ليسانس برق الكترونيك از دانشگاه ازاد با معدل ۱۴٫۳۰ دارم. سه سال پيش فارغ التحصيل شده ام و سابقه كار ندارم. سطح انگليسى ام نسبتا خوب است و در حال آماده شدن براى آزمون آيلتس مى باشم. از نظر مالى در سطح نسبتا خوبى هستم. مهاجرت موضوعى است كه سالها ذهن مرا مشغول كرده و به دنبال مهاجرت به يك كشور انگليسى زبان، اقامت و متعاقبا گرفتن تابعيت هستم و با تحقيقاتى كه داشتم براى من كانادا بهترين گزينه است. ولى مسئله ى مهمى كه وجود دارد عدم علاقه ى من به رشته ى مهندسى است. دوست دارم در رشته اى مانند پرستارى يا فيزيوتراپى از ليسانس شروع به تحصيل كنم مطمئن هستم كه در رشته هايى كه در حوزه ى سلامت و كمك رسانى به انسان ها هستند بسيار موفق تر خواهم بود. من در اين زمينه با دفاتر همكار شما هم مشاوره حضورى داشته ام و به من گفته شد كه با توجه به سن حتما بايستى براى فوق ليسانس اپلاى كنم و چند شاخه MBA را توصيه كردند تا براى گرفتن ويزا در سفارت به مشكل نخورم. ولى اين را هم به من گفتند كه در صورت گرفتن ويزا و پس از ورود به كشور مقصد مى توانم براى رشته پرستارى اپلاى كنم. اقاى ملك پور سوْال من از شما اين است كه ايا مى توانم همزمان هم براى پرستارى از مقطع ليسانس و هم براى MBA پذيرش بگيرم؟ و با پذيرش MBA ويزا بگيرم ولى با پذيرش پرستارى در كشور مقصد شروع به تحصيل كنم؟ و اين كه آيا اصولا براى پذيرش درمقطع ليسانس در كانادا محدوديت سنى وجود دارد؟ اين موضوع خيلى ذهن مرا مشغول كرده و از شما تمنا دارم كه با صداقت و دلسوزى هميشگيتان به من پاسخ بدهيد و راهكارى را پيش پاى اين حقير بگذاريد. “با سپاس فراوان”

  پاسخ
 23. محيا گفته:

  سلام من ٢٠ ساله هستم و براي بار دوم كنكور دادم اما در رشته ي موردعلاقه م پذيرفته نميشم سوالم اينه كه اگر اينجا ليسانس رشته اي رو بگيرم تحصيل پزشكي در كانادا راحت تر ميشه يا بي تاثيره؟يعني آيا من رو راحت تر پذيرش ميكنن يا خير؟ممنون

  پاسخ
 24. شهرام گفته:

  سلام، وقت بخير
  من ٣١ سال دارم و مجرد هستم.فارغ التحصيل مهندسي مواد و سراميك هستم از دانشگاه ازاد تهران. معدلم ١٢/٥٦ هست. زبانم در حد متوسطه.
  خواستم بدونم امكان ادامه تحصيل در كانادا براي من وجود داره؟؟ و اينكه شما اين كار رو براي من انجام ميدين؟
  ممنون از محبتتون

  پاسخ
 25. زهره گفته:

  سلام .وقت بخیر
  من کارشناسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی کرمان با معدل ۱۴٫۵ و کارشناسی ارشا ایمنی و بهداشت و محیط زیست (مدیریت محیط زیست HSE), و آیلتس ۵ دارم که البته ۷ هم میتوانم بگیرم و در صورت امکان قصد ادامه تحصیل با فاند کامل در دانشگاه های کانادا و آمریکا در مقطع دکتری یا در صورت امکان در مقطع کارشناسی ارشد را دارم.۳۳ سال سن و ده سال سابقه با بیمه دارم و همچنین دو مقاله داخلی و یک مقاله ISIدارم که نیمه تمام است فعلا.
  لطفا من را راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 26. مهرانه گفته:

  سلام کارشناسی مدیریت جهانگردی وتوریسم بامعدل۱۴وایلتس۷دارم وفرزند۱ساله دارم قصدادامه تحصیل برای کانادارادارم و۴سال پیش کارشناسی گرفتم وهمسرم دیپلمه وارایشگرحرفه ایی هستندوچندکریم سیننایی وتاریخی هم انجام داده اندایابرای ماامکان داردبرای کانادااقدام کنیم؟وپروسه زمانی ان چقدرطول میکشد
  سپاسگزارم

  پاسخ
 27. مهرانه گفته:

  سلام کارشناسی مدیریت جهانگردی بانعدل۱۴دارم وقصدادامه تحصیل درکانادارادارم وهمسرم ارایشگرحرفه ایی هستند وداری فرزند۱ساله میباشم وایلتس۷دارم ایابرای من مقدورهست بتوانم برای کانادااقدام کنم لطفاراهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 28. Sajad khaleghi گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ترم ٣ رشته مديريت بازرگاني دانشگاه ازاد
  معدل ديپلمم ١٦.٣٤
  مدرك زبانم ندارم ولي زبانم درحد متوسطِ
  براي تحصيل در كانادا ميشه اقدام كرد ؟
  تحصيل در چه كشوري امكان پذير هست ؟
  لطفا راهنمايي كنيد ؟
  دانشگاه emu (قبرس شمالي) چگونه دانشگاهيه ؟
  خيلي دووست دارم براي تحصيل برم خارج لطفا كمكم كنيد

  پاسخ
 29. دانا گفته:

  با سلام
  بنده ١٩ سال دارم با معدل ديپلم ١٩.١٠ و پيش دانشگاهي ١٨.٦٥ از مدرسه البرز يكي از بهترين دبيرستان ها. در حال حاضر در دانشگاه آزاد علوم وتحقيقات رشته مهندسي پليمر درس ميخوانم
  ميخواستم ببينم براي ادامه تحصيل و بورسيه گرفتن كانادا خوب است يا كشور ديگري را پيشنهاد ميكنيد؟
  مدرك زبان هم FCE دارم
  با تشكر

  پاسخ
 30. نيايش گفته:

  سلام.
  من ١٦ سالمه و ويزاي توريستي كانادا دارم و تصميم دارم ويزاي توريستي رو به ويزاي تحصيلي تبديل كنم ،مي خواستم درباره ي سيري كه بايد طي كنم ،اطلاعاتي بدست بيارم.
  ممنون ميشم جواب بديد.

  پاسخ
 31. ندا گفته:

  سلام
  کارشناسی علوم اجتماعی، دانشگاه تهران.معدل ۱۶/۳۰٫فارغ التحصیل سال ۸۵
  ارشد اموزش ربان انگلیسی .دانشگاه سراسری اراک .معدل۱۷/۳۰ فارغ التحصیل سال ۹۱
  دوس دارم دکترا communicationبخونم
  اما گویا به علت نداشتن پیپر و تفاوت رشته ها امکانش پایینه.
  شانس مستر مجدد چقدر هست؟
  یا برای کالج میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
 32. eli گفته:

  با سلام، من دانشجوی ترم اخر معماری ازاد شیراز با معدل ۱۶ هستم و واسه ارشد طراحی شهری رو میخوام بخونم ،علاقه زیادی به ادامه تحصیل توی کانادا و استرالیا دارم ولی از پس هزینش بر نمیام ،امکانش هست توی کشورای اروپایی مثل المان اتریش نروژ با هزینه کمتری ارشد رو بخونم و بعد واسه دکترا بورس کانادا یا استرالیا بشم؟ لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
 33. م گفته:

  با سلام. بنده مبخواهم ارشد شیمی را در یک دانشگاه دولتی ایران بگیرم. اما یک سوالی داشتم ک خسلی ذهن بنده را مشغول کرده.
  هزینه لازم برای ویزا در کانادا چقدر است؟
  مثلا برای آلمان به جز ۱۶۰یورو ویزا تحصیلی
  باید ۸۰۰۰یورو هم در حساب بانکی داشته باشیم.
  برای کانادا مقدار این هزینه چگونه است؟

  پاسخ
 34. A.F گفته:

  با عرض سلام
  من ۳۲ سال دارم و لیسانس گرافیک با معدل ۱۵ و ۷ سال سابقه کار و آماده میشم برای امتحان آیلس. شنیدم کانادا به معدل خیلی اهمیت میده. میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن پزیرش از دانشگاههای هنر کانادا برای مقطع فوق لیسانس ، دارم یا خیر.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
 35. ادیب گفته:

  با سلام
  من دانشجوی فوق لیسالس دانشگاه خواجه نصیر هستم . در حال ارسال یک مقاله ISI می باشم اما معدلم زیر ۱۵ است .می خواستم بدونم برای مقطع دکتری می تونم از کشوری پذیرش بگیرم یا نه ؟

  با تشکر

  پاسخ
 36. سید عمران طباطبایی گفته:

  با سلام خدمت شما. بنده دارای لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد با معدل ۱۴/۵۷ و در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شده ام. آیا می توانم برای ارشد در آلمان تحصیل کنم؟

  پاسخ
 37. Ava گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من در حال حاظر دانشجوي مترجمي زبان انگليسي هستم ولي ميخواستم از دانشگاه بريتيش كلمبيا براي رشته ي فيزيوتراپي پذيرش مشروط بگيرم چون مدرك زبان دارم و ميخواستم دوره هاي زبان رو در همون دانشگاه بگذرونم ميخوام بدونم شرايط پذيرششون به چه صورت هستش؟

  پاسخ
 38. amir گفته:

  سلام
  من ۱۷ سال دارم و سال سوم رو با معدل ۱۹.۵ گذراندم چقدر امکان داره ویزای تحصیلی کانادا رو در رشته نفت و گاز رو بدن؟ امکانش هست قبول نکنند؟در ضمن مشکل مالی و زبان انگلیسی ندارم.

  پاسخ
 39. علىرضا حسينى گفته:

  سلام ببخشيد وقتتون رو مى گيرم من عليرضا هستم و بيست سالمه.
  دانشجوى ليسانس رشته ى روزنامه نگارى ام
  ترم دوم رو تازه تموم كردم و قصد رفتن به يه كشور اروپايى براى ادامه تحصيل در مقط فوق ليسانس واگه بشه دكترا رو دارم ولى اطلاعاتى اصلا ندارم كه چى به چيه و چى كار بايد كنم و فعلاً دارم زبانم رو قوى مى كنم
  و از شما چند تا سوال داشتم يكى اين كه ليست دانشگاه هاى معتبر توى رشته تحصيليم رو مى خواستم بدونم
  و دوم اين كه براى محاجرت تحصيلى و بعد هم موندگار شدن در يكى از كشور هاى اروپايى يا هر كشور خوبى كه متناسب با رشته ى تحصيليم باشه چه اقداماتى بايد انجام بدم اگه براتون مقدوره لطفاً اطلاعات كامل رو بگيد و اين كه تا اينجا معدلم ١٤ هستش
  شنيدم براى رفتن به كشورى ديگر جهت ادامه تحصيل بايد معدل بالايى داشته باشيم و مى خواستم بدونم تا معدل چند رو دانشگاه هاى ديگر كشور ها قبول دارند.
  ممنون مى شم راهنماييم كنيد.

  پاسخ
 40. Sara گفته:

  باسلام بنده لیسانس مهندسی متالورژی صنعتی ازدانشگاه ازادنجف ابادددارم.بامعدل ۱۵/۶۵٫نمره ایلس ۶/۵٫میخواستم ببینم ایا امکان گرفت بورس ازدانشگاه های کانادا برای مقطع ارشد وجودداره ممنون.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند برای مقطع کارشناسی ارشد در اکثر دانشگاه های دنیا مقداری شرایط سخت خواهد شد ولکن شما می توانید برای کشوری مثل ایتالیا اقدام نمائید و بورسیه دریافت کنید فذا باید باقی شرایط شما مورد بررسی قرار بگیرد لذا پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 41. ghazal گفته:

  سلام،وقت بخیر
  من ۱۷سال سن دارم ،میخواهم سال اول دانشگاه ام را در رشته های پزشکی در دانشگاه ی کانادا شروع کنم ،به وکیل مهاجرت هم مراجعه کردم اما اطلاعات زیادی به من داده نشد میخواستم بدونم این کار امکان پذیر است یا خیر؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   شما می توانید برای دوره های پیش دانشگاهی دو ساله این کشور اقدام نموده و با سپری نمودن دوره و اتمام ازمون به صورت موفقیت امیز می توانید برای مقاطع پزشکی اقدام نمایید. اما پیشنهاد می شود با صرف همین هزینه ها برای کشور انگلستان و برای کالج ها و دانشگاه ها ی اقدام فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 42. amir گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من ۳۹ سال سن دارم و مدرک دیپلم برق صنعتی هستم برای ادامه تحصیل و اقامت به کدام کشور اروپایی میتوانم مهاجرت کنم؟
  و هزینه تحصیلم چقدر است؟
  ممنون

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند می توان برای ادامه تحصیل در بعضی از کشور های اروپایی با هزینه فوق العاده تقریباً ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو در سال می توانید اقدام نمائید
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 43. Hani گفته:

  سلام خسته نباشین . همسر بنده دوره ی خلبانیش تموم شده مدرکشو گرفته و مدرک بین المللی مهندسی پروازم داره میخواد واسه کار یا تحصیل بره خارج از کشور ترجیحا سوئد .میخواستم ببینم مدرک خواستی میخواد؟ آیا بهش بورس میدن ؟ تمامه نمره هاش از ۱۵ به بالاست.لطفا راهنمایی کنین ممنون ?

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ جهت اخذ ویزای کاری کشور سوئد شما می بایست دعوتنامه کاری از کارفرمای سوئدی داشته باشید در صورتی ارسال این دعوتنامه امکانپذیر خواهد بود که متقاضی دیگر برای شغل مورد نظر در کشور سوئد و یا کشورهای حوزه شنگن نباشد اما در حال حاضر شما می توانید با ویزای تحصیلی وارد کشور سوئد شوید و جهت اخذ پذیرش تحصیلی می بایست مدرک زبان آیلتس داشته باشید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰ ۸۸ ۶۱۴

   پاسخ
 44. الهه بارانی گفته:

  سلام .سال آخر ارشد پژوهش هنر هستم متأهل.معدل ۱۸:۴۵٫قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در رشته تاریخ هنر دارم درکشور کانادا.دوره ایالتی هم میخوام بگذرونم.ایا به همسرم ویزا همراه تعلق میگیره؟ایا من میتونم برای بورسیه اقدام کنم؟

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ در مقطع دکترا شما شانس اخذ بورسیه تحصیلی را خواهید داشت اما این موضوع ارتباط زیادی با رزومه شما خواهد داشت و درصورت داشتن مقالات بین المللی و معدل بالا می توانید درخواست اخذ بورسیه تحصیلی داشته باشید که البته نهایتأ تصمیم به ارائه بورسیه با دانشگاه خواهد بود در صورت اخذ ویزای تحصیلی کانادا همسر شما نیز شانس بالایی برای اخذ ویزای همراه خواهد داشت
   جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره تلفنهای مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 45. فرهنگ گفته:

  سلام ببخشید من دیپلممو تازه گرفتم با معدل ۱۸٫۵ تجربی .اگه پیش دانشگاهیمو تموم کنم با معدل بالاتر و مدرک زبان میتونم برای پزشکی فاند بگیرم؟ اگه نه لطفا کشوری راحتتر با زبان انگلیسی و مدرک مورد قبول وزارت بهداشت معرفی نمایید.مثلا بلاروس و روسیه کلا مشروط هست دانشگاهاش.

  پاسخ
 46. ويسا گفته:

  سلام من تازه كنكور دادم پدرم ميگه براي ادامه تحصيل ميخوام بفرستمت خارج! شنيدم كه بايد براي ورود به دانشگاه هاي انجا سه سال دبيرستان را دوباره بخوانم و مدرك ديپلم بگيرم! درسته؟
  و اينكه ايا معدل پيشدانشگاهي در ايران براي ورود به دانشگاهاي انجا مهم است؟

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   سیسیتم آموزش و نحوه تأیید مدارک تحصیلی شما در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود و تنها در برخی کشورها می بایست شما مدرک دیپلم را معادلسازی نمایید و یا یک سال تحصیلی را به عنوان پیش نیاز ورود به دانشگاه بگذرانید ولی بسیاری از کشورهای مدرک دیپلم و پیش انشگاهی شما را تأیید می نمایند لذا بهتر است مشاوره بیشتری جهت انتخاب کشور مقصد داشته باشید جهت اخذ مشاوره کامل در این زمینه می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 47. Narges گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من به تازگی از یکی از دبیرستانهای خوب ایران فارغ التحصیل شدم.میخواستم بدونم اگه بخوام ادامه تحصیلم در کانادا باشه ،برای هر مقطع چند سال طول میکشه و هزینش چه طوریه؟؟
  ایا برای ورود به دانشگاه های کانادا باید زبانم کامل باشه و باید برای شروع چه اقدامی انجام بدم؟؟
  ممنون میشم اگه لطف کنید و پاسخ بدید.
  با تشکر.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما می توانید در کالج های فوق العاده و با سطح علمی بالا در کانادا اقدام نمائید و بعد از گذراندن دوره ای ئارد دانشگاه مورد علاقه خود شوید و احتیاجی به مدرک زبان نخواهید و لذا پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 48. gita گفته:

  با سلام و خسته نباشید و ممنون از سایت خوبتان
  ببخشید من سوالی داشتم . من و همسرم هر دو لیسانس میکروبیولوژی داریم و قصد داریم در کانادا ادامه تحصیل بدیم ولی نمیدونم از چه طریقی و چگونه اقدام کنیم . نمیدونیم برای ادامه تحصیل در کانادا علاوه بر مدرک زبان چه چیز دیگه ای لازمه ؟ و اگه ممکن باشه هزینه اش چقدره ؟ البته عموی بنده در کانادا ساکن هس میخواستم ببینم ایشون ار چه طریقی میتونن بهمون کمک کنن یا چه چیزی لازم هس ؟ خیلی خیلی متشکرم

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما می توانید برای کانادا با مدرک زبان ایلیس ۶٫۵ اقدام نمائید ولکن برای یکی از شما بزرگواران اقدام شود امکان حضور همسر به عنوان همسر دارد
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 49. پریسا گفته:

  آیا با ارشد میکروبیولوژی می توان دکترای تخصصی یا حرفه ای علوم آزمایشگاهی را در خارج از کشور ادامه داد؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و عرض ادب و احترام. خدمت شریف شما بزرگوار می بایست بیان داشت گذراندن پروسه پذیرش دانشگاهی مستلزم گذراندن مرحله مهمی است . این مرحله حساس اعلام نظر دانشگاه یا دانشگاه های کشور مورد نظر است. در حقیقت چنانچه تصمیم شما به طور خاص در یک رشته ای هم چون علوم ازمایشگاهی در دوره دکتری باشد، افیس دکتری مربوطه تنها به بررسی درخواست شما پرداخته و اعلام می کند که ایا پذیرش ممکن است یا خیر. اما چنانچه در خواست شما به طور کلی با ارایه رزومه تحصیلی صورت گیرد و به طور کلی به دنبال پاسخ این سوال باشید که با این سابقه امکان تحصیل برای چه رشته ای وجود دارد، در خواست شما به احتمال قریب به یقین با پذیرش ممکن است اما در پوزیشن خالی مربوط با نظر دانشگاه.ملاحظه می وشد راه حل دوم بسیار مطمین تر و بهتر است. لذا چنانچه قصد دارید در این زمینه اقدام کنید پیشنهاد می شود با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و از طریق وکلای ما اقدام لازم را انجام دهید.
   شماره تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۷۲۳

   پاسخ
 50. ناصر زاهدی گفته:

  سلام من در دوره فوق دیپلم در دانشگاه ازاد ولیسانس در دانشگاه غیر انتفاعی هر دو با معدا=ل بالای ۱۵ می خواهم در ارشد از بریتیش کلمبیا یا هر دانشگا ه دیگر پذیرش بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن آیلتس ۶ را هو دارو ممنون

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اینکه بتوانید در کانادا ادامه تحصیل دهید حداکثر فاصله بعد از اتمام تحصیل شما ۳ سال بوده باشد می توانید با داشتن مدرک زبان ایلتس ۶ به بالا شانس خود را برای پذیرش امتحان نمایید. در همین زمینه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
 51. حمید محمدی گفته:

  با عرض سلام وتبعه افغانستان هستم .وترم پنجم دانشگاه آززاد رشته زراعت و اصلاح نباتات
  امکان ادامه تحصیل بنده در کانادا ویا اروپا وجود داره؟
  لطفا راهنماییم کنید.باتشکر

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   امکان ادامه تحصیل برای شما در کشورهایی نظیر اتریش یا اسپانیا وجود دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *