کار ضمن تحصیل در ایرلند

کار ضمن تحصیل در ایرلند

کار ضمن تحصیل در ایرلند چگونه ممکن می باشد ؟ شرایط کار ضمن تحصیل در ایرلند چگونه است ؟ قوانین کار ضمن تحصیل در ایرلند به چه صورت می باشد ؟ راه های کار ضمن تحصیل در ایرلند کدام است ؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به ایرلند چگونه است ؟ شرایط اخذ اجازه کار در ضمن تحصیل در ایرلند چیست؟  شرایط کار ضمن تحصیل در مقطع لیسانس در ایرلند چگونه است؟ شرایط کار ضمن تحصیل در مقطع فوق لیسانس در ایرلند چگونه است؟ شرایط کار ضمن تحصیل در مقطع دکتری در ایرلند چگونه است؟ چگونه میتوانم از انواع کارهای دانشجویی ضمن تحصیل در ایرلند اطلاع داشته باشم؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص کار ضمن تحصیل در ایرلند مطالب مفیدی را ارائه داده است . در خصوص کار پاره وقت دانشجویی در ایرلند چه می دانید ؟  شما عزیزان اگر می خواهید در خصوص کار ضمن تحصیل در ایرلند و شرایط اخذ اقامت تحصیلی در ایرلند و قوانین و راه های مهاجرت تحصیلی به ایرلند و قوانین و راه های  اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی ایرلند و شرایط اخذ اقامت تحصیلی ایرلند و شرایط کار دانشجویی در ایرلند و اطلاعات به روز و دقیق داشته باشید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان و مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص مشاوره رایگان اخذ نمایید .

کار ضمن تحصيل در ايرلند

دانشجویان از اتحادیه اروپا و همه شهروندان منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می توانند در طول تحصیل خود در مشاغل تمام وقت یا نیمه وقت در ایرلند استخدام شوند.

دانشجویان متقاضی کار در ضمن تحصیل در ایرلند خارج از اتحادیه اروپا در صورت داشتن کارت GNIB می توانند مشغول به کار شوند. اشتغال دانشجویان به معنای تا ۲۰ ساعت کار نیمه وقت در هر هفته است، به جز دو دوره استاندارد زمانی که مجاز هستند به صورت تمام وقت کار کنند و کار در ضمن تحصیل در ایرلند و کار پاره وقت دانشجویی در ایرلند داشته باشند . (یعنی حداکثر ۴۰ ساعت در هفته). این دوره ها از ۱۵ دسامبر تا ۱۵ ژانویه و ۱ ژوئن تا ۳۰ سپتامبر است و تنها مربوط به تعطیلات دانشگاهی در تابستانی و زمستان می شود. این تاریخ ها برای همه دانشجویان غیر اروپایی، بدون در نظر گرفتن تقویم تحصیلی دانشگاه، ثابت است . در خصوص کار در ضمن تحصیل در ایرلند لازم است بدانید که دانشگاه ها دیگر قادر به صدور کارت های تعطیلاتی نیستند که دانشجویان را مجاز به کار تمام وقت در خارج از این تاریخ ها می کند.

حق کار به طور خودکار پس از پایان اجازه اقامت دانشجو لغو می شود، به جز حق تمدید آن که ممکن است برای فارغ التحصیلان دوره دکترا در دسترس باشد.

آیا می توانم هزینه تحصیلات خود را با کار نیمه وقت دانشجویی در ایرلند تامین کنم؟

با کار در ضمن تحصیل در ایرلند و با انجام کار نیمه پاره وقت دانشجویی در ایرلند می توانید بخشی از هزینه های زندگی خود را به عنوان دانشجو تامین کنید، اما برای پرداخت هزینه تحصیلات شما کافی نخواهد بود.

اگر نیاز است برای اخذ  ویزای تحصیلی در ایرلند درخواست دهید، باید اثبات کنید که در حال حاضر موجودی کافی برای پوشش هزینه های کل دوره تحصیلی خود را در اختیار دارید، بدون اینکه به درآمد حاصل از یک کار نیمه وقت دانشجویی در ایرلند و کار در ضمن تحصیل در ایرلند تکیه کنید.

شما عزیزان اگر خواهان می باشید و در پی مهاجرت تحصیلی به ایرلند هستید و قصد دارید با کار دانشجویی در ایرلند در حین تحصیل در ایرلند به اخذ اقامت پس از تحصیل در ایرلند دست پیدا نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعیه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص کار در ضمن تحصیل در ایرلند مشاوره رایگان اخذ نمایید

و در خصوص مشاوره رایگان اخذ نمایید .

آیا قبل از شروع ترم تحصیلی حق کار در ضمن تحصیل در ایرلند دارم؟

اگر قبل از شروع ترم تحصیلی در دوره های مقدماتی ثبت نام نموده باشید، تا شروع ترم تحصیلی اصلی خود، مجاز به کار نیستید.

چگونه می توانم در صورت داشتن پیشنهاد کار در ضمن تحصیل در ایرلند ، یک شماره PPS دریافت کنم؟

اگر می خواهید کار در ضمن تحصیل در ایرلند داشته باشید ، باید یک شماره PPS برای ثبت نام در اداره مالیات ایرلند، دریافت کنید. شما متقاضی کار در ضمن تحصیل در ایرلند نمیتوانید این شماره PPS به سادگی قابل دریافت نیست و شما تنها زمانی که یک پیشنهاد کاری معتبر داشته باشید، می توانید برای دریافت آن درخواست دهید.

حقوق من در محل کار در ضمن تحصیل در ایرلند چیست؟

در کار در ضمن تحصیل در ایرلند لازم است بدانید که هر کسی که مجوز کار در ایرلند داشته باشد ، در محل کار، صرف نظر از وضعیت مهاجرتی او دارای حقوق یکسان است. این به این معنی است که شما حق قرارداد حقوقی، ساعات کاری قانونی، دستمزد بالاتر از حداقل و سایر مزایا طبق قوانین ایرلند اعم از حق تعلیم و تربیت، حق بیمه، مرخصی والدین و حق پیوستن به اتحادیه ها را دارید.

با این حال، باید در خصوص کار در ضمن تحصیل در ایرلند بدانید که کارفرمای قانونی ملزم به ارائه ساعات کاری که مطابق با برنامه تحصیلی کارکنان باشد، نیست. اگر احتمال تداخل بین ساعات کار و تحصیل در کار در ضمن تحصیل در ایرلند وجود داشته باشد، مهم است که در مورد این مسائل توافق نموده و با پذیرش پیشنهاد اشتغال موافقت شود.

مرکز حقوق مهاجران ایرلند (MRCI) و شورای مهاجرت ایرلند هر دو خدمات مشاوره و پشتیبانی در مورد مسائل مربوط به محل کار ارائه می دهند.

 

آیا می توانم پس از فارغ التحصیلی یا بعد از پایان اعتبار ویزای دانشجویی خود در ایرلند کار کنم؟

شهروندان کشورهای دیگر غیر از اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا برای ادامه تحصیل و زندگی در ایرلند نیاز به اجازه ندارند.

سایر فارغ التحصیلان می توانند پس از اتمام تحصیلات خود برای دریافت کارت سبز یا اجازه کار تحت برنامه تحصیل در مقطع دکترا اقدام کنند.

در تمام موارد دیگر، حق اشتغال پس از انقضای اجازه اقامت تحصیلی ایرلند برای  دانشجو به طور خودکار ابطال خواهد شد.

چه فرصت هایی برای محققان برای کار در ضمن تحصیل در ایرلند در دسترس است؟

محققان واجد شرایط کار در ضمن تحصیل در ایرلند طبق دستورالعمل اتحادیه اروپا در مورد پذیرش اتباع کشور سوم توسط سازمان های تحقیقاتی تصویب شده مورد پذیرش قرار می گیرند. این سازمان ها می توانند محققان خارج از اتحادیه اروپا را برای انجام تحقیقات بدون نیاز به کارت سبز یا اجازه کار بر اساس یک موافقتنامه میزبانی برای انجام تحقیقات در حوزه های مشخص، استخدام کنند.

در خصوص بحث کار در ضمن تحصیل در ایرلند و مهاجرت تحصیلی به ایرلند و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایرلند می توان بیان نمود که موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با دارا بودن کادری مجرب از کارشناسان و وکلا متخصص برای کمک به شما در انتخاب درست دانشگاه و اهداف تحصیلی شما متقاضی گرامی کار در ضمن تحصیل در ایرلند اماده و  مشاوره تخصصی می دهند. ما همچنین شما را در درخواست های پذیرش به دانشگاه های ایرلند و چگونگی اقدام برای یافتن کار دانشجویی در ایرلند مشاوره رایگان و حمایت می کنیم.

سابقه درخشان  ما در کمک به پیشرفت دانشجویان بین المللی برای تحصیل و راهنمایی در یافتن کار در ایرلند ثابت شده است.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش از طریق مشاوره رایگان در خصوص کار در ضمن تحصیل در ایرلند و شرایط اخذ اقامت تحصیلی ایرلند به شما کمک میکند برای زندگی و تحصیل در ایرلند آماده شوید، با اعتماد به نفس تحصیل در ایرلند خود را شروع کنید و با کار در ضمن تحصیل در ایرلند مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ