ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان

 • ویزای کار انگلستان و کلیات آن
 • ویزای کار انگلستان و مراحل اخذ آن
 • ویزای کار انگلستان و انواع آن
 • ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز اخذ آن
 • ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و مؤسسات کاریابی
 • ویزای کار انگلستان و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹
 • ویزای کار انگلستان با تغییر ویزای تحصیلی

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی، شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی نمایند.

ویزای کار انگلستان و مقدمه ای بر آن

ویزای کار انگلستان ، مهاجرت به انگلستان از طریق کار و شرایط کار در انگلستان در ادامه به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار خواهد گرفت. انگلستان به عنوان کشوری توسعه یافته با شرایط کاری مطلوب و احترام به حقوق شخصی، مقصد بسیاری از افرادی است که به قصد کار در کشوری با شرایط بهتر مهاجرت می نمایند. شرایط کاری انگلستان، انواع ویزای کار انگلستان، مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری انگلستان در این مقاله عنوان شده و اساسی ترین و مهم ترین نکات در بای ویزای کار انگلستان به صورت ساده و خلاصه ارائه می شود. در صورت وجود هر گونه سئوال و ابهامی در این زمینه می توانید با مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس تلفنی داشته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای کار انگلستان و کلیات آن

انگلستان بزرگترین کشور بریتانیا می باشد که با حدود ۶۵ میلیون نفر جمعیت از ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشورهای دنیا محسوب می شود. کیفیت بالای سطح زندگی، نظام آموشی و قضایی در انگلستان، هرساله افراد زیادی از کشورهای دیگر را به خود جذب می کند. لندن، پایتخت انگلستان با حدود ۸ میلیون نفر جمعیت، بزرگترین شهر اروپا می باشد. زبان انگلیسی بریتانیایی زبان اصلی مردم می باشد. از مطرح ترین روش های مهاجرت مجاز به انگلستان، مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار انگلستان است. به منظور اخذ ویزای کاری انگلستان و اقامت در انگلستان از طریق کار باید دعوت نامه کاری از کارفرمای مجاز دریافت نمود که در ادامه به آن می پردازیم.

مهاجرت کاری به انگلیس
کار در انگلستان

ویزای کار انگلستان و مراحل اخذ آن

افراد عضو اتحادیه اروپا و سوئیس:

افراد ساکن در منطقه اقتصادی اروپا، جهت کار در اتحادیه اروپا احتیاج به هیچ مجوزی ندارند(به استثنای بلغارستان و رومانی که مقررات خاصی در آن وجود دارد) و در صورت وجود موقعیت خالی در یک رده شغلی و عدم اتخاذ آن توسط فردی انگلیسی، در کل اتحادیه اروپا اعلام عمومی می شود و افراد بدون اخذ ویزای کار انگلستان وارد انگلستان می شوند.

افراد خارج از اتحادیه اروپا:

سایر افراد از هر نقطه از جهان که درخواست اقامت از طریق کار داشته باشند، احتیاج است یک دعوت نامه کاری از یک کارفرمای مجاز در انگلستان که دارای یک شرکت معتبر است دریافت کنند. از آنجا که پروسه استخدام بر اساس اولویت می باشد، ابتدا موقعیت شغلی به مدت سه ماه در انگلستان آگهی می شود و در صورت عدم وجود شهروند انگلیسی واجد شرایط، مجدداً سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی صورت می گیرد و اگر پس از این ۶ ماه شخصی واجد شرایط آن شغل از اتحادیه اروپا واجد شرایط لازم یافت نشد، کارفرما مجاز است از نیروی کار خارج از اتحادیه استخدام نیرو داشته باشد. در صورتی که فرد از طریق این آگهی پذیرفته شود و پیشنهاد کار دریافت نماید می تواند برای گرفتن ویزای کار انگلستان و مهاجرت کاری به انگلستان اقدام نماید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد ویزای کار انگلیس و آمریکا

ویزای کار انگلستان و شرایط و نکات مربوط به آن:

 • کارفرما جهت استخدام نیروی کار خارجی باید حقوقی را تعیین نماید. این میزان حقوق باید تأمین کننده مخارج شخص اصلی و خانواده وی باشد.
 • خانواده شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد.
 • مخارج و هزینه های زندگی برای شخص اصلی ۸۰۰۰ پوند و هر همراه ۵۳۰۰ پوند اضافه می باشد.
 • حداقل ساعات کاری درانگلستان، ۳۰ ساعت در هفته می باشد.
 • جهت اخذ ویزای کار انگلستان مدرک زبان و مدرک تحصیلی دانشگاهی ضروری می باشد.

ویزای کار انگلستان و انواع آن

انواع ویزای کار انگلستان در این قسمت مرور می شود:

Tier 1 (Exceptional Talent) visa:

ویزا درجه ۱ (استعداد فوق العاده) – این ویزا مخصوص افراد برتر در زمینه های علوم انسانی، مهندسی، پزشکی، فن آوری دیجیتال و هنر می باشد. سالانه ۱۰۰۰ ویزا از این نوع صادر می شود که صرفاً برای افراد شناخته شده و مطرح در زمینه علمی خود، می باشد. این ویزا با اعتبار ۵ سال صادر شده و امکات تمدید به مدت ۵ سال نیز دارد.

Tier 1 (General) visa:

ویزای درجه ۱ (عمومی) – کار در انگلستان بدون نیاز به اسپانسر مالی. مدت اعتبار این ویزا ۳ سال است.

Tier 1 (Graduate Entrepreneur) visa:

ویزای درجه ۱ (کارآموز کارشناسی ارشد) -دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های انگلستان که به دلیل ثبت اختراع یا مواردی از این قبیل، مورد حمایت دولت بریتانیا است.

Tier 1 (Investor) Visa:

ویزا درجه ۱ (سرمایه گذار) – امکان اقامت برای فرد سرمایه گذار خارج از محدوده اتحادیه اروپا به مدت ۳ سال و ۴ ماه.

Tier 2(General) visa:

ویزای درجه ۲ (عمومی) – برای افراد با دعوتنامه شغل با مدت زمان اعتبار ۶ سال.

Tier 2 (Intra-company Transfer) visa:

ویزای درجه ۲ (انتقال درون شرکتی) – این ویزا مخصوص کارمندان جهت اشتغال به کار در شعبه شرکت های بین المللی است که به مدت حداقل ۶ ماه و نهایتاً ۹ سال قابل تمدید است.

 Tier 2 (Minister of Religion) visa:

ویزای درجه ۲ (مبلغان دینی) – این ویزا مربوط به مبلغان دین است که در اتحادیه اروپا مشغول به کارند و اعتبار آن به مدت ۳ سال و یکماه می باشد.

Tier 2 ( Sportsperson) visa:

ویزای درجه ۲ (ورزشکار) – مربوط به ورزشکاران و مربیان حرفه ای در سطح جهانی می باشد.

Tier 2 Priority Service:

سرویس اولویت درجه دوم – این ویزا در خود انگلستان صادر می شود و مربوط به کسانی است که در انگلستان اقامت دارند و قصد دارند ویزای خود را تغییر دهند.

 Tier 5 (Temporary Worker- Creative and sporting) visa:

ویزای درجه ۵ (کار موقت) – امکان اقامت برای بازیگران و موسیقیدانان و افراد خلاق در صنایع مختلف وجود دارد و اعتبار ویزای آنان ۱۲ ماه است که بنا به بازه کاری حضور در انگلستان قابل تمدید می باشد.

(Tier 5 ( Temporary Worker- Government Authorized Exchange Visa:

ویزای سطح ۵ (موقت) –  متقاضیانی که برای یک یا دو سال برای کار موقت به انگلستان مهاجرت می کنند برای مثال شرکت در تحقیق یا پروژه ای خاص یا اهداف آموزشی و کاری دیگر.

 Tier 5 (Temporary Worker- International Agreement) Visa:

ویزا سطح  ۵ (توافق نامه بین المللی کارگران موقت) – افراد خارج ار منطقه اقتصادی اروپا می توانند برای انجام کری تحت حمایت قوانین بین المللی مجوز اقامت و کار در انگلیس را پیدا کنند که اعتبار آن حداکثر ۲ سال تا پایان طرح می باشد.

 Tier 5 (Temporary Worker- Religious Worker) visa:

ویزای ۵ (کارگر موقت و مذهبی) – جهت انجام امور مذهبی مانند تبلیغات و موعظه و … در انگلستان شما باید از طرف اسپانسر مجوز دریافت نمایید و زمان درخواستاقامت ارائه دهید.

(Tier 5 (Youth Mobility Scheme:

ویزای سطح ۵ (برنامه تحرک جوانان) – جوانان با گروه سنی ۱۸ تا ۳۰ مجازند برای مدت ۲ سال در انگلیس اقامت داشته و در هر زمینه ای کار کنند.

Domestic Workers in a Private Household visa:

ویزای خانگی خصوصی برای کارگران داخلی – این ویزا با اعتبار ۶ ماه فقط برای کارگران داخلی که برای کارفرمایان خود یک سال کار کرده اند، می باشد.

ویزای tier 2 انگلستان

ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز اخذ آن

جهت دریافت هر نوع ویزا از جمله ویزای کار انگلستان باید اطمینان حاصل شود که می توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید، درک کنید و ارتباط برقرار کنید. شما همچنین ملزم به نشان دادن اسناد تمکن و ثبات مالی هستید. علاوه بر این، بسته به نوع ویزا باید هنگام مصاحبه از دلیل درخواست ویزا دفاع کنید.

اسناد کلی برای دریافت ویزای انگلستان عبارتند از:

 • یک فرم درخواست ویزای انگلستان
 • یک پاسپورت بین المللی (گذرنامه شما باید حداقل دو صفحه استفاده نشده برای تأییدیه ویزا ورود / خروج داشته باشد.)
 • گواهی پرداخت هزینه ویزای انگلستان (یک رسید اصلی)
 • عکس پاسپورتی ۲۹mmx34mm، رنگی با پس زمینه سفید
 • اسناد مالی برای ارائه این که شما می توانید مخارجتان را تأمین نمایید.(دعوتنامه کاری با حقوق مشخص کارفرما)

گرفتن یک حساب بانکی بریتانیا:
در صورت اقدام جهت دریافت ویزای کار انگلستان ، باید یک حساب بانکی داشته باشید که کارفرما حقوق شما را پرداخت نماید. راه های مختلفی برای باز کردن یک حساب بانکی جدید وجود دارد و انتخاب شما کاملاً بستگی به تنظیمات و بودجه شما دارد.

اول، اقدام ازطریق برخی شرکت های قابل اعتماد که ارائه دهنده خدمات گوناگونی هستند و به شما کمک می کنند زمان ورود به انگلستان یا حتی قبل از آن، همه چیز مهیا باشد. این بسته های آغازگر ممکن است شامل مواردی از قبیل کمک های شغلی، یک حساب بانکی، یک سیم کارت، یک شماره NI، عضویت در باشگاه و … باشد.

روش دیگر اینکه از داخل کشور خودتان اقدام نمایید و حساب بانکی جدید خود را باز کنید. باید بدانید که هنگام باز کردن یک حساب بانکی جدید بانک ها معمولاً نیاز به تأیید آدرس دارند، اما در سال های اخیر، در انگلیس، ایجاد یک حساب بانکی برای خارجی ها کمی ساده تر شده است.

گرفتن شماره بیمه ملی:
هنگامی که شما در انگلستان زندگی یا کار می کنید، نیاز دارید شماره NI داشته باشید تا بتوانید کمک های بیمه ملی خود را پرداخت کنید، به علاوه اگر دسترسی به مزایای خاصی از قبیل حقوق بازنشستگی و وام دانشجویی بخواهید. برای اینکه بتوانید برای شماره (NI (National Insurance درخواست بدهید، باید حق زندگی و کار در انگلیس داشته باشید.

شماره NI شما، شماره حساب شخصی شما را نشان می دهد و این بدان معنی است که اطمینان حاصل شود که هر مالیاتی که شما پرداخت می کنید، چه مالیات بر درآمد و چه بیمه ملی، به درستی از جانب شماست. این شناسه در همه جا لازم است.

ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان

نرخ بیکاری از جمله مواردی است که جهت کار در انگلستان برای افرادی که در طلب ویزای کار انگلستان می باشند، دارای اهمیت است. چرا که مستقیماً مربوط به تعداد افراد دارای شغل به کل نیروی کار جامعه است. در انگلستان این مقدار در حال حاضر حدود ۴ درصد بوده و مطلوب است.

ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و مؤسسات کاریابی

یکی از دغدغه های افرادی که خواستار اخذ ویزای کار انگلستان می باشند، یافتن موقعیت شغلی است. برترین مؤسسات کاریابی در لندن در فهرست زیر آورده شده است:

 • PropelHuntress Group
 • Silicon Milk Roundabout
 • Satigo
 • Deerfoot IT Resources
 • Richard Wheeler Associates
 • Opilio
 • CDI Anderselite
 • ReThink Recruitment
 • Myriad Recruitment
 • CBS Butler
 • Brite Recruitment
 • IT Recruit UK

ویزای کار انگلستان و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹

رده شغلی و لیست عناوین شغلی که کشور در زمینه آنها با کمبود نیرو روبروست به صورت سالیانه اعلام می شود. لیست مشاغل مورد نیاز کشور انگلستان در سال ۲۰۱۹ همراه با حقوق مربوط به هر رده شغلی اعلام شده است. حقوق فرد مبتدی و مجرب به صورت جداگانه اعلام شده شده است. لازم به ذکر است اخذ ویزای کار انگلستان در مشاغل اعلام شده امکان پذیر است. جهت اطلاع از عناوین شغلی در هر رده شغلی و اطلاع از دستمزد هر یک، روی حرفه مورد نظر کلیک نمایید.

مدیران تولید

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۱۱۲۳
مدیران تولید
– مدیریت تولید زباله های هسته ای و انهدام:

 • مدیر عامل
 • مدیر برنامه
 • مدیر سایت

– مدیران تولید در انتقال و توزیع برق:

 • مدیر پروژه
 • مدیر سایت

مبتدی : ۲۰،۸۰۰ پوند

با تجربه : ۳۷،۶۰۰ پوند

دانشمندان علوم فیزیکی

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۱۱۳
دانشمندان علوم فیزیکی
– دانشمندان علوم فیزیکی مهندسی زمین در زمینه ساخت و ساز:

 • زمین شناس مهندسی
 • هیدروژئولوژیست
 • ژئوفیزیک

– دانشمندان علوم فیزیکی در صنایع نفت و گاز:

 • ژئوفیزیک
 • زمین شناس
 • زمین شناس
 • ژئوشیمی

– دانشمندان علوم فیزیکی در مدیریت مواد هسته ای و دفع زباله:

 • مدیر خدمات فنی

– دانشمندان علوم فیزیکی در صنعت معدن:

 • کارشناس زمین شناس
 • ارشد زمین شناسی منابع

مبتدی : ۲۱،۰۰۰ پوند

با تجربه : ۲۷،۲۰۰ پوند

مهندسین عمران

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
 ۲۱۲۱
مهندسین عمران
– مهندسین عمران در مهندسی زمین مهندسی عمران:

 • مهندس ژئوتکنیک
 • مهندس تونلینگ

– مهندسین عمران صنعت نفت و گاز:

 • مهندس نفت
 • مهندس حفاری
 • مهندس تکمیل شده
 • مهندس مایع
 • مهندس منبع
 • مهندس دریایی و زیرزمینی
 • مهندس کنترل و نظارت
 • مهندس ایمنی فرایند

– مهندسین عمران صنعت معدن:

 • مهندس ارشد معدن

مبتدی : ۲۲،۸۰۰ پوند

با تجربه : ۳۰،۰۰۰ پوند

مهندسان مکانیک

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
 ۲۱۲۲
مهندسان مکانیک
 – مهندس مکانیک در صنایع نفت و گاز

مبتدی : ۲۷،۴۰۰ پوند

با تجربه : ۳۲،۹۰۰ پوند

مهندسین برق

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
 ۲۱۲۳
مهندسین برق
– مهندس برق در صنعت نفت و گاز

– مهندسین برق در انتقال و توزیع برق:

 • مهندس برق
 • مهندس کنترل
 • مهندس حفاظت

– مهندسین برق در هوافضا:

 • مهندس مهندسی برق
 • مهندس برق الکترونیک

مهندس برق، مهندس کنترل، یا مهندس حفاظت در انتقال برق و توزیع: ۳۲،۵۰۰ پوند

مبتدی : ۲۴،۸۰۰ پوند

با تجربه : ۳۵،۶۰۰ پوند

مهندسین الکترونیک

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
 ۲۱۲۴
مهندسین الکترونیک
– مهندس الکترونیک متخصص در تولید و طراحی خودرو

– مهندسین الکترونیک در صنعت راه آهن:

 • مدیر طراحی سیگنالینگ
 • مهندس طراحی سیگنال
 • طراحان اصول سیگنالینگ
 • ارزیابی کننده سیگنالینگ ارشد
 • بررسی سیگنالینگ طراحی
 • مهندس سیستم های سیگنالینگ

مبتدی : ۲۵،۲۰۰ پوند

با تجربه : ۳۱،۳۰۰ پوند

مهندسان طراحی و توسعه

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
 ۲۱۲۶
مهندسان طراحی و توسعه
– مهندس طراح در انتقال و توزیع برق

– مهندسان طراحی و توسعه در تولید و طراحی خودرو:

 • مهندس توسعه محصول
 • مهندس طراحی محصول

– مهندسان طراحی و توسعه در صنعت سیستم های الکترونیکی:

 • مهندس مدار یکپارچه
 • مهندس تست مدار مجتمع

مبتدی : ۲۵،۳۰۰ پوند

با تجربه : ۳۲،۱۰۰ پوند

مهندسین تولید و فرآیند

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
 ۲۱۲۷
مهندسین تولید و فرآیند
– مهندس شیمی

– مهندس تولید (برنامه ریزی فرآیند) در صنعت هوافضا

– نماینده خدمات فنی در زمینه انهدام و زباله های صنعت هسته ای

مبتدی : ۲۲،۹۰۰ پوند

با تجربه : ۳۰،۰۰۰ پوند

مهندسی تخصصی

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۱۲۹

مهندسی تخصصی

– متخصصان مهندسی در انتقال و توزیع برق:

 • مهندس پروژه
 • مهندسین پیشنهادات

– متخصصان مهندسی هوافضا:

 • مهندس هوا گرمایی
 • مهندس فشار
 • سر مهندس
 • ابزار پیشرفته و مهندس تعمیر و نگهداری

– متخصصان مهندسی در زمینه مدیریت زباله های صنعتی در صنعت هسته ای:

 • مدیر عملیات
 • مدیر متخصص
 • مهندس پروژه / مهندس برنامه ریزی
 • مدیریت زباله های رادیواکتیو
 • مشاور حفاظت رادیولوژیک

– سایر متخصصان مهندسی در صنعت هسته ای مدنی:

 • مهندس پرونده هسته ای
 • مهندس مهندسی مکانیک (وسایل نقلیه فشار)
 • مهندس طراحی لوله کشی
 • مهندس مکانیک (فشار)
 • مهندس فرآورده های حرارتی / مهندسی فرایند

مبتدی : ۲۶،۱۰۰ پوند

با تجربه : ۳۲،۰۰۰ پوند

مدیران متخصص فناوری اطلاعات

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۱۳۳
مدیران متخصص فناوری اطلاعات
– مدیر محصول IT که توسط یک شرکت واجد شرایط استخدام شده است، نیاز به پنج سال تجربه مناسب و همچنین تجربه ثابت شده از رهبری تیم

مبتدی : ۲۶،۵۰۰ پوند

با تجربه ۴۰،۰۰۰ پوند

تحلیلگران کسب و کار IT، معماران و طراحان سیستم

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۱۳۵
تحلیلگران کسب و کار IT، معماران و طراحان سیستم
– مهندس سیستم در جلوه های بصری و انیمیشن کامپیوتری ۲D / 3D برای فیلم، تلویزیون و یا بازی های ویدئویی
دانشمند استخدام شده توسط یک شرکت واجد شرایط، نیاز به پنج سال تجربه مناسب، و همچنین تجربه اثبات شده از رهبری تیم

_

متخصصان برنامه نویس و برنامه نویسان

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۱۳۶

متخصصان برنامه نویس و برنامه نویسان

– توسعه دهنده ارشد که توسط یک شرکت واجد شرایط استخدام می شود، نیاز به پنج سال تجربه مناسب و همچنین تجربه ثابت شده از رهبری تیم
– برنامه نویسان و طراحان نرم افزاری در جلوه های بصری و انیمیشن کامپیوتری ۲D / 3D برای صنایع فیلم، تلویزیون و یا بازی های ویدئویی:

 • توسعه دهنده نرم افزار
 • نویسنده شیدر
 • طراح بازی

– برنامه نویسان و طراحان نرم افزاری در صنعت سیستم های الکترونیکی:

 • توسعه دهنده ی درایور
 • مهندس ارتباطات جاسازی شده

مبتدی : ۲۴،۰۰۰ پوند

با تجربه : ۳۱،۱۰۰ پوند

متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۱۳۹
متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات
– یک متخصص امنیت سایبری که توسط یک شرکت واجد شرایط استخدام شده است، نیاز به پنج سال تجربه مناسب و تجربه ثابت شده از رهبری تیم

مبتدی : ۲۰،۸۰۰ پوند

با تجربه : ۲۹،۹۰۰ پوند

متخصصان محیط زیست

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۱۴۲

متخصصان محیط زیست

– مهندسان محیط زیست در زمینه مهندسی زمین:

 • متخصص زمین آلوده
 • متخصص محیط زیست
 • مهندس دفن زباله

مبتدی : ۲۰،۸۰۰ پوند

با تجربه : ۲۴،۳۰۰ پوند

پزشکان

کد sop و رده شغلی زیر مجموعه مشاغل: حداقل دستمزد
۲۲۱۱
پزشکان
– مشاوران پزشکی:

 • مشاور رادیولوژی بالینی
 • مشاور اورژانس پزشکی
 • مشاور روانپزشک مسن

– غیر مشاور، غیر حرفه ای، کارکنان پزشکی در:

 • طب اورژانس (از جمله پزشکان متخصص که در حوادث و اورژانس کار می کنند)
 • روانپزشکی قدیمی
 • اطفال

– کارآموزان

 _

ویزای کار انگلستان با تغییر ویزای تحصیلی

تحصیل در انگلستان:

اقدام از طریق جاب آفر جهت دریافت ویزای کار انگلستان سختی ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. از این رو برای افرادی که در طلب اخذ اقامت انگلستان می باشند در صورت واجد شرایط بودن، می توانند جهت تحصیل در انگلستان اقدام نمایند. افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های انگلیس شانس بیشتری جهت کاریابی و اخذ اقامت انگلستان دارند چرا که با دریافت مدرک از انگلستان اجازه دارید تا مدتی به جست و جوی کار در انگلستان بپردازید و با یافتن کار، ویزای خود را از ویزای تحصیلی به ویزای کار انگلستان تغییر دهید. به این ترتیب با اخذ پذیرش تحصیلی برای متقاضی، امکان اخذ اقامت برای وی ممکن می شود. با تغییر ویزا از تحصیلی به ویزای کار انگلستان و پس از مدتی با پرداخت مالیات و بیمه امکان دریافت اقامت دائم برای شخص مهیاست.

اقامت پس از تحصیل در انگلستان
اخذ اقامت انگلستان
ویزای کار انگلستان و بررسی کلی آن

ویزای کار انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طریق کار، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. انواع ویزای کاری انگلستان و شرایط اخذ آن، لیست مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ انگلستان، نرخ بیکاری انگلستان و هر آنچه پیرامون کار و ویزای کار انگلستان مورد نیاز شماست بررسی گردید. گفته شد تنها روش مستقیم اقدام جهت اخذ ویزای کار انگلستان، داشتن دعوت نامه کاری از یک کارفرمای مجاز است. در غیر این صورت می توان ابتدا جهت تحصیل در انگلستان اقدام نمود تا شانس بالاتری جهت کاریابی پس از فارغ التحصیلی داشت. امید است مطالعه این نوشتار پاسخگوی تمامی سئوالات و ابهامات شما جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار باشد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی همواره می توانید با متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پورتماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین قسمت دیدگاه ها در انتهای این مقاله متعلق به شماست تا با درج سئوالات و نظراتتان پیرامون این مقاله، پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نموده و ما را در راستای ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان رهنمون باشید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ