ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی آلمان

شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان  چگونه است ؟ راههای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و راههای اخذ اقامت آلمان کدام است؟ قوانین ویزای تحصیلی آلمان  و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی آلمان و راههای اخذ ویزای تحصیلی آلمان  چگونه است ؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی آلمان چیست ؟ اقدامات لازم جهت اخذ ویزای دانشجویی آلمان برای تحصیل در دانشگاههای آلمان به چه صورت است ؟ ویزای همراه تحصیلی آلمان دارای چه شرایطی می باشد ؟ مراحل اخذ ویزای تحصیلی آلمان چگونه می باشد ؟ موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در رابطه با چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آلمان مطالبی را جمع آوری نموده است بنابراین اگر می خواهید با شرایط اخذ ویزای دانشجویی آلمان برای تحصیل در آلمان و همچنین تحصیل در مقطع دکترا در آلمان آشنا شوید می توانید این مطالب با دقت مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال دیگری در رابطه با ویزای تحصیلی آلمان خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور در این مورد مشاوره ی رایگان تلفنی دریافت نمایید .

کشور آلمان برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در آلمان را دارند محیطی مناسب برای تمامی مقاطع تحصیلی فراهم کرده است.

مقاضیانی که برای این نوع ویزا اقدام می کنند قطعا موردی که مورد بررسی قرار می گیرد این است که ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای همراه دانشجویی مورد توجه قرار می گیرد . که در این باره می توان به این مورد اشاره کرد که ویزا همراه در مقاطع فوق لیسانس آلمان و دکتری آلمان ویزا همراه را صادر می کند . به همین صورت افرادی که اخذ ویزای تحصیلی آلمان  را اخذ می کنند می تواند ویزای همراه دانشجویی آلمان را هم اخذ نمایند .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در لیتوانی

کسانی که می خواهند ویزای تحصیلی آلمان داشته باشند و قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند می توانند جهت مشاوره با شعبه وین دفتر مشاوره ای ام آی ای به صورت مستقیم تماس گرفته و اطلاعات کامل و جامع را در باب ویزای تحصیلی آلمان به صورت رایگان دریافت نمایید .

کشور آلمان در تمامی  مقاطع تحصیلی اعم  از دبیرستان تا مقطع دیپلم و مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و مقطع دکترا پذیرش و ویزای تحصیلی صادر می نماید ، با توجه به تعدد دانشگاه ها و شرایط مختلف متقاضایان و وضعیت اخذ پذیرش و ویزا ممکن است کم و بیش متغیر باشد ، ولی در نهایت امکان تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی آلمان همواره ممکن خواهد بود  .

 

یکی از مواردی که جز موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی آلمان  برای هم فرد سوال به وجود می آید ، هزینه ویزای دانشجویی می باشد . در این باره می توان به این مورد اشاره کرد که هزینه تحصیل در آلمان در اکثر دانشگاه ها رایگان بوده و دانشجو فقط در طول یک سال تحصیلی یک هزینه ی ثبت نام معادل۵۰۰ تا ۶۰۰ یورو را متقبل شود .

از این رو  ویزای تحصیلی آلمان از نظر رایگان بودن تحصیل در تمام دانشگاه های فدرال کشور آلمان ، و پرداخت فقط هزینه ثبت نام بسیار مورد تقاضا و درخواست می باشد . ضمن اینکه از لحاظ کار و اقتصاد قوی که دارد همواره در راس کشورهای اروپایی قرار دارد .

 

فایل های صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ویزای تحصیلی آلمان

 

شما عزیزان اگر می خواهید ویزای تحصیلی آلمان و مهاجرت تحصیلی به آلمان داشته باشید و یا اگر می خواهید تحصیل در دانشگاههای آلمان داشته باشید می توانید به صورت مستقیم با موسسه مشاوره ای ام آی ای و شعبه وین در اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان در خصوص بحث راههای اخذ ویزای دانشجویی آلمان و راههای اقامت پس از تحصیل در آلمان مشاوره دریافت نمایید

اخذ ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل در مقطع دبیرستان

در ادامه بحث ویزای تحصیلی آلمان می توان بیان نمود که برای ادامه تحصیل در دبیرستان های آلمان امکان پذیرش برای هر سنی مقدرو می باشد که اکثرا مدارس المانی زبان می باشند و ثانیا اخذ پذیرش از مدرسه به منظور اخذ ویزای صد رد صد نمی باشد .

برای  تحصیل در مقطع دبیرستان در آلمان  شانس پذیرش در تمام سنین میسر می باشد . ولی بیشتر  مدرسه های این کشور  به زبان آلمانی می باشد و فلذا گرفتن پذیرش از مدارس به معنی اخذ ویزای صد در صد نمی باشد . مدارس آلمان از شرایط خوبی بر خوردار است که جهت اخذ ویزای تحصیلی در آلمان باید شرایط مورد بررسی کامل قرار بگیرد .

ویزای تحصیلی آلمان  در مقطع کارشناسی

دانشگاه های کشور آلمان به دلیل واسطه های دانشگاهی صنعتی در دنیای امروزه از شهرت خاصی بر خوردار می باشد که می توان گفت این شهرت زبان زد خاص و عام می باشد .

رشته هایی که در آلمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد رشته های فنی می باشد که قوی تر از ما بقی رسته ها در زمینه تحصیل در آلمان می باشد .

دانشجویانی که اخذ ویزای تحصیلی آلمان  دارند و مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه های آلمان دریافت می کنند معمولا مورد پذیرش اغلب کشور های جهان می باشند .

اکثر  دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی رایگان هستند لیکن برای تحصیل در اکثر این دانشگاه ها بایستی دانشجو  زبان آلمانی  را در حد مدرک B 1  یا B 2    بداند  .

ویزای تحصیلی آلمان در تمام مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا صادر می گردد.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در ایتالیا،اخذ اقامت از طریق تحصیل در ایتالیا،وکیل مهاجرت،

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجویی آلمان 

 

*گذر نامه با مدت زمان اعتباری بیش از ۶ ماه و دو کپی از آن ارائه گردد .

* اصل پذیرش تحصیلی دانشجو در لیست ارائه شود .

* مدرک کارنامه پایان دوره سه سال متوسطه یا دیپلم به همراه ترجمه آن تسلیم شود .

* مدرک کارنامه و ریز نمرات گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی به همراه ترجمه تسلیم شود .

* اصل مدرک پایان دوره لیسانس به همراه ترجمه باید همراهتان باشد .

* اصل به همراه کپی مدرک فوق لیسانس به همراه ریز نمرات باید همراهتان باشد .

* تکمیل فرم مخصوص درخواست ویزای تحصیلی کشور آلمان .

* تعداد دو عکس رنگی پاسپورتی همراه داشته باشید .

* اصل شناسنامه و دو کپی از آن را همراه خود ببرید .

* گواهی تمکن مالی و گردش مالی خود را به عنوان گواهی پشتیبانی مالی همراه خود داشته باشید .

* ارائه نامه گواهی از مدارک گذشته کاری ( در صورتی که موجود باشد ) .

* مبلغی بابت صدور ویزا ( ۶۰ یورو ) برای ویزای تحصیلی در آلمان .

* ارائه  انگیزه نامه تحصیلی یا sop .

* زندگی نامه  خود تا به حال و برنامه آینده خود .

اگر شما عزیزان به دنبال ویزای تحصیلی آلمان و مهاجرت تحصیلی به آلمان و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان هستید و در رابطه با شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان  دارای سوال و ابهام می باشید خواهید توانست با  موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و  و از طریق مشاورین و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت رایگان مشاوره ی تلفنی در باب ویزای تحصیلی آلمان و شرایط اخذ ویزای دانشجویی آلمان دریافت نمایید . اطلاعات مورد نیاز و بیشتر در باب راههای اخذ ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل در آلمان و راههای اخذ اقامت پس از تحصیل در آلمان در اختیار مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور  می باشد .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...
48 پاسخ
 1. حسین گفته:

  سلام، ۱۷ سالمه و سال بعد هم دیپلم و هم ایلس میگیرم، نمیتونم برای آلمان اقدام کنم؟ برای کارشناسی میخوام برم، ولی آلمانی بلد نیستم، به جاش انگلیسیم خوبه، شانس ام برای گرفتن ویزای آلمان و تحصیل تو دانشگاه هاش چقدره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوس عزیز می توانید برای تحصیل برای آلمان اقدام نمایید اما حتما باید مدرک زبان خود را ارائه نمایید علاوه بر آن مشخص نمایید که چه رشته ای برای تحصیل مد نظر شما می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 2. مسعود گفته:

  با سلام من مدرک زبان المانی دارم و ۳۴ سالمه مدرک کارشناسی ناپیوسته دارم یعنی پیش دانشگاهی ندارم هنرستان بودم میخواستم ببینم میشه با این وضعیت واسه فوق لیسانس اقدام کرد در ضمن من متاهلم و بچه دارم اجازه ورود همراه دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی امکان پذیر است و می توانید اقدام داشته باشید اما امکان همراه همزمان را ندارید بلکه در ابتدا فرد متقاضی باید وارد کشور شودب و سپس خانواده به وی الحاق شوند.برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 3. شيوا گفته:

  سلام
  من كارشناسي ارشد توريسم از دانشگاه تهران دارم ميخواستم بدونم چطور ميتونم تحصيلي براي مدرك كارشناسي ارشد يا دكتري اقدام كنم و با همسرم ويزا بگيرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید اطلاعات کاملی از خود را ذکر بفرمایید تا امکان راهنمایی بیشتر وجود داشته باشد اما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 4. Mohammad گفته:

  سلام
  من کاردانی برق دارم تقریبا با معدل۱۷
  و مدرک زبان B2رو بزودی دریافت میکنم.
  و در حال حاضر با یک شرکت آلمانی تو مونیخ همکاری دارم
  میخواستم بدونم چقدر شانس اخذ پذیرش رو دارم
  و آیا چون من هنرستان بودم شانسی هم وجود داره؟
  و همکاری من با شرکت آلمانی تاثیری هم داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید برای مهاجرت اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود از جمله سن را نیز ذکر بفرمایید البته برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. احسان گفته:

  سلام.من کارشناسی ناپیوسته مهندسی معماری از دانشگاه غیرانتفاعی دارم که تو سایت anabin تایید نشده.کاردانی هم از دانشگاه آزاد.مدارک بین المللی بازرسی جوش دارم و زبان آلمانی سطح B1 با ۵ سال سابقه کار دارم.خواستم ببینم از طریق کاری یا تحصیلی کدوم رو میتونم راحت تر برم .؟؟ متاهل هستم ۳۱ ساله.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار مدارک شما باید تایید شود اما امکان اقدام را دارید که برای اطلاعات دقیق تر و بررسی شرایط می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. sanaz گفته:

  سلام خسته نباشید
  امکان گرفتن ویزا برای پسر ۱۶ساله (دوم دبیرستانی)هم هست؟از لحاظ سربازی و قوانین ایران

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز می توانید اقدام نمایید و برای تحصیل نیز می توانید برای کشورهای متعددی اقدام نمایید اما در مورد سربازی و اجازه خروج باید از نظام وظیفه جستجو نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 7. Melika گفته:

  سلام
  باعرض خسته نباشی خدمت شما
  من رشتم حقوق در دوره کارشناسی
  سوالم این که زبان المانی رو مدرکش رو باید تو ایران أخذ کنیم یا میشه همراه با تحصیل درالمان مدرک زبان رو کسب کنیم ؟؟
  ممنون میشم جواب بدین🙏🏻

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   خیر باید قبل از اقدام برای گرفتن پذیرش مدرک زبان آلمانی داشته باشید . لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شرایط کلی شما را نیز بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 8. حسن گفته:

  با سلام خدمت شما. میخواستم بدونم برای گذراندن دوره زبان آلمانی در خود آلمان و ادامه تحصیل در آن چه باید کرد و آیا سفارت با این موضوع مشکلی ندارد؟ متشکرم

  پاسخ
 9. سید سینا فیضی گفته:

  با سلام و خشته نباشید…
  من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری دانشگاه کردستان رو دارم. و معدلم در لیسانس ۱۶٫۷۶ و در فوق ۱۷٫۱۹ هستش همچنین چندین نرما فزار رو به صورت تخصصی کار میکنم و مدارک فنی و حرفه ای رو در چند زمینه رشته ی خودم دارم البته مدرک زبان ندارم ولی زبانم انگلیسیم خوب هستش. میخواستم بدونم آیا برای ادامه تحصیا در المان چه شرایطی برای من مقدور است؟؟؟؟ همچنین مفالات isi در دست چاپ هم دارم. آیا برای ادامه تحصیل نیاز به گذروندن دوره های خاصی در المان هست یا نه؟ ممنونم

  پاسخ
 10. sajjad گفته:

  با درود …من ارشد برق قدرت دانشگاه ازاد دارم با معدل ۱۵ وسن من ۳۰ میباشد ایا میتونم واسه ارشد مجدد اقدام کنم ….؟

  پاسخ
 11. پرند گفته:

  با سلام
  من بیست ساله هستم و به مجسمه سازی مشغول ام، دانشجوی دانشگاه آزاد هستم.
  می خواستم بدونم اگر، مدرک B2 آلمانی را بگیرم می تونم برای ویزای تحصیلی آلمان در رشته هنر مقطع کارشناسی اقدام کنم؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند در این مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی برای اخذ پذیرش برای لیسانس یک مقدار شرایط سخت خواهد بود و برای ویزا به مشکل خواهید خورد ولکن شاید شانس برای اخذ پذیرش کالج زبان خواهیم داشت و احتیاجی به مدرک زبان آلمانی نیاز نیست .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 12. Zohreh گفته:

  خسته نباشید ویزای تحصیلی در دوره دبستان چطوره من برای دخترم کلاس دوم دبستان میخام یه توضیح برای بنده بدید ممنون .

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با عرض سلام
   برای پذیرش تحصیلی سنین دبستان دو راه وجود دارد
   شما می توانید برای خود پذیرش تحصیلی اخذ نمائید و فرزند خود را همراه خود محسوب نمائید و از مدارس رایگان استفاده نمائید
   و یا برای فرزند خود پذیرش تحصیلی از دبستان هایی اخذ نمائید که دارای شهریه می باشند
   .
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 13. حسین گفته:

  سلام میخواستم بدونم که مدرک کاردانیمو اگه تو رشته حسابداری بگیرم باسه کارشناسی میتونم تغییررشته بدم؟مثلا مکانیک بخونم یا باید چند ترم تو ایران بخونم بعد تطبیق بدم ممنون میشم که جواب بدین

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما شما می بایست در رشته مورد نظر حداقل ۳ ترم بگذرانید سپس برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش اقدام نمایید و برای آگاهی اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 14. سمانه گفته:

  من فارغ التحصيل رشته ميكروبيولوژي از دانشگاه آزاد هستم ودر شركت داروسازي شاغل هستم(٥سال سابقه كار).من قصدم مهاجرت است براي آلمان اما ميخواستم بدانم بهترين راه مهاجرت از طريق تحصيل ميباشد؟
  از طريق كار ميتوانم مرتبط با كارم اقدام شود؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما شما میتوانید هم از طریق تحصیل اقدام نمایید و هم از ویزای کاری استفاده نمایید اما باید شرایط شما کامل مورد بررسی قرار بگیرد لذا میتوانید با موسسه تماس گرفته و برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود مشاوره رایگان داشته باشید .
   موفق باشید
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای دانش آموز دبیرستانی در آلمان باید قیم وجود داشته باشد
   پیشنهاد می شود در صورت وجود شرایط از طریق والدین اقدام صورت گیردبرای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 15. faezeh گفته:

  سلام من دانشجوی مامایی مقطع کارشناسی هستم .خواستم بدونم برای پذیرفته شدن درآلمان حتما باید مدرک زبان آلمانی را داشت؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند برای اخذ پذیرش در کشور آلمان جدا از اعتبار دانشگاه مبداء ی شما نیاز به مدرک زبان آلمانی هم هست
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بستتگی به دانشگاهی دارد که از آن پذیرش تحصیلی اخذ میشود
   دانشگاه ها هم دولتی هستند و هم خصوصی که دارای هزینه می باشند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
  • admin گفته:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز باید آزمون گوته را انجام دهید و از این موسسه مدرک خود را اخذ نمایید تا دارای اعتبار بین المللی باشد

   پاسخ
 16. hossein rezaei گفته:

  ba salam
  man mitavanam az tarighr tahsil farzandam ke 6 salesh hast va hamsaram ke lisanse naghashi darad eghdam be akhz visaye alman konam, man 2 bar toristi be alman rafteam va sahebe chapkhane hastam

  پاسخ

تعقیب

 1. […] ویزای تحصیلی آلمان باموسسه حقوقی ملک پور اکثر دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی رایگان می باشند لیکن برای تحصیل در اقامت دائم آلمان از طریق سرمایه گذاری. […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *