سرمایه گذاری در اتریش

 

اخذ ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش ؛ وکیل مهاجرتی در اتریش

اتریش از جمله کشورهای مورد تخصص ما میباشد. موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی

بسیاری از کشورهای کوچک و بزرگ دنیا برای شکوفائی اقتصاد خود در برابر اهداء سرمایه یا سرمایه گذاری به درخواست کنندگان کشورهای دیگر، تابعیت(شهروندی) و یا اقامت می دهند. برنامه های اعطای پاسپورت در برابر اهداء سرمایه در حال حاضر در کشور اتریش وجود دارد.

(www.legalmalekpour.com,www.malekpur.ir)

برنامه گرفتن تابعیت اتریش بر اساس مصوبه پارلمان کشور اتریش و قانون اساسی این کشور برپا شده است، و کاملا قانونی است.
بر اساس قانون مصوب مجلس این کشور، برای گرفتن تابعیت باید به اقتصاد این کشور از راه اهداء سرمایه کمک نمود. نوع سرمایه گذاری توسط دولت، پرداخت نقدی برای مصرف در پروژه های دولت تعیین شده است و به هیچ عنوان امکان پرداخت غیر نقدی وجود ندارد . باید منبع پولی که برای سرمایه گذاری جهت دریافت پاسپورت استفاده می شود، مشخص و قانونی باشد، به عنوان مثال فروش ملک، ارث، پس انداز، تجارت و غیره. و دولت اتریش به سرمایه هایی که از طرق غیرقانونی حاصل شده اند، پاسخ منفی خواهد داد.
حداقل مبلغ اهدای سرمایه سه میلیون یورو می باشد. لازم به ذکر است که مخارجی چون هزینه های قانونی، هزینه های کارشناسی، ترجمه، پست، تمبر و غیره وجود دارند که طبیعتاً قابل برگشت نیست. لذا در صورت رد شدن درخواست تابعیت از جانب دولت، تنها همان سه میلیون یورو قابل استرداد خواهد بود. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی)
حساب تضمین شده دولت، برای استفاده در پروژه های دولت اتریش ایجاد شده است. پول واریزی متقاضی در آن حساب به نام فرد مسدود خواهد بود و هیچ کس حق برداشت نخواهد داشت تا زمانیکه پرونده به سرانجام برسد. هنگام تابعیت و دریافت گذرنامه، مبلغ مذکور برای استفاده در پروژه های دولت باز می شود. در صورت رد شدن پرونده، این پول برای برداشت توسط خود متقاضی آزاد شده و مسترد می گردد.

(www.legalmalekpour.com,www.malekpur.ir)

زمان انجام این پروسه رابطه مستقیم با ارسال مستندات در زمان های تعیین شده و پیگیری موارد خواسته شده از سوی متقاضی دارد اما پیش بینی می شود که در شرایط عادی بسته به شرایط، ۴ تا ۱۲ ماه بطول انجامد.

با داشتن تابعیت اتریش، اجباری به زندگی در آن کشور نیست. چه برای اقدام به گرفتن پاسپورت و چه پس از گرفتن گذرنامه و حق شهروندی، شما به هیچ وجه مجبور به اقامت و زندگی در اتریش نیستید. ولی پس از دریافت پاسپورت جدید، شما به عنوان یک شهروند اتریشی، اجازه زندگی در اتریش را برای همیشه خواهید داشت.
با داشتن تابعیت اتریش، از آنجایی که فرد یک شهروند قانونی اتریش محسوب می شود، حق تحصیل، حق کار و هر نوع فعالیت تجاری را دارد. به عنوان یک شهروند خرید و فروش ملک و متعلقات قانونی دیگر، کاملا آزاد و قانونی است.

(www.legalmalekpour.com,www.malekpur.ir)

فرد می تواند در هر بانکی که بخواهد در اتریش و تمام دنیا حساب و کارت اعتباری باز کند. البته بانک های مختلف برای صدور دسته چک و کارت اعتباری شرایط مختلفی دارند، که در صورت تامین آن، می توان از این امکانات استفاده کرد. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی)
این نوع تابعیت و یا پاسپورت از طریق اهدای سرمایه هرگز باطل نخواهد شد، و فرد برای همیشه شهروند اتریش می باشد. بنابراین همیشه حق دریافت پاسپورت اتریشی برای افراد وجود دارد. خود پاسپورت به عنوان مدرکی برای مسافرت، هر ۱۰ سال یکبار و فقط با ۴۵ دلار تمدید می شود.

(www.legalmalekpour.com,www.malekpur.ir)

در چنین شرایطی، هم با گذرنامه ایرانی و هم با پاسپورت اتریشی، می توان به ایران سفر کرد. در صورت سفر با پاسپورت اتریشی به ایران، فرد لازم است به عنوان یک خارجی، ویزای ایران بگیرد که اخذ این ویزا، یک روزه است و در چنین شرایطی فرد تحت حمایت دولت اتریش خواهد بود. در صورت مسافرت با پاسپورت ایرانی به ایران، به ویزا نیازی نیست و به عنوان یک ایرانی، تحت قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران خواهد بود .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...
20 پاسخ
  • امید جلالی فراهانی
   امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما شما میتوانید از طرقی همانند سرمایه گذاری در اتریش به اقامت برسید که برای آگاهی اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود میتواند با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ دادن
 1. روزبه
  روزبه گفته:

  سلام،
  لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم.
  و ۷ سال سابقه رسمی در امور تجارت بین الملل

  متاهل دارای دو فرزند دختر.
  آیای امکان اخذ شهروندی و کار در اتریش رو دارم؟

  با تشکر

  پاسخ دادن
  • امید جلالی فراهانی
   امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما شما میتوانید از طریق ویزای جستجوی کار و یا از طریق تحصیل به کشور اتریش ورود پیدا کرده و در آنجا اقامت بگیرید که برای بررسی دقیق شرایط خود و اگاهی از اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید
   موفق و پیروز باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ دادن
 2. آمنه
  آمنه گفته:

  من در اتریش با فامیل خود به صورت غیر قانونی وارد شدیم . امکان دارد تا با مبلغی حدود هفتاد هزار یورو اقامت از طریق سرمایه گذاری کسب کنیم.

  پاسخ دادن
  • علی حسینی
   علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   باید عرض کرد به دلیل ورود غیر قانونی به این کشور نمی توان در شرایط شما برای راه اندازی بیزینس شخصی تا زمانی که تکلیف شما برای نحوه اقامت تعیین نشده اقدام نمود. پس از تعیین تکلیف در این زمینه و اخذ اقامت قانونی می توانید برای نحوه انجام امور در این زمینه با ما تماس بگیرید.
   شماره تماس :

   ۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۷۳۲۶ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۹۱۲۲ ۲۱ (۹۸+)

   پاسخ دادن
 3. علیرضا
  علیرضا گفته:

  سلام.
  من حدود ۱۰ سال در وین به طور دانشجویی زندگی کردم و لیسانس رشته معماری از دانشگاه تکنیک رو دارم. متاسفانه به دلیل مشکلات خانوادگی فوق لیسانس رو نتونستم به اتمام برسونم و الان ۳ ساله ایران هستم و ازدواج هم کردم. الان قصد بازگشت دارم ولی با هدف گرفتن اقامت. سرمایه هم تا حدود ۲۵۰۰۰۰ یورو دارم. بهترین راه و سریع ترین راه برای گرفتن اقامت اتریش چی میتونه باشه؟ از راهنماییتون ممنون میشم.
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • المیرا زمانی
   المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   با توجه به فرمایشات شما و شرایط شما و این که شرایط همسرتان را بیان نکرده اید باید عرض کنم خدمتتان که با توجه به شرایط شما متوانید برای ثبت شرکت اتریش اقدام بفرمایید و یا پذیرش در دانشگاههای خصوصی بگیرید.با توجه به کثرت توضیحات می توانید با موسسات همکار آقای ملک پور تماس گرفته و با مشاورین زبده مشاوره تلفنی رایگان شوید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ دادن
 4. abbas
  abbas گفته:

  باسلام
  داشتن مدارک بین المللی و سوابق در رشته فوتبال ( بازیکن و مربی) امکان مهاجرت جهت کار در آموزشگاه های ورزشی وجود دارد؟
  باتشکر

  پاسخ دادن
 5. سينا
  سينا گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشيد.
  من ۲۵ ساله مدرك فوق ديپلم كامپيوتر،ديپلم برق صنعتي،متاهل،همسرم هم ليسانس روانشناسي داره،ربانم هم تا حدودي خوبه
  ايا ميتونيم در اتريش اقامت بگيريم به چه صورت؟؟؟

  پاسخ دادن
 6. مهدی
  مهدی گفته:

  با سلام
  لطفا در مورد قیمت خرید ملک کشاورزی در اتریش راهنمائی بفرمائید.آیا با خرید و یا اجاره ملک کشاورزی و یا دامداری میشود هم کار کرد هم اقامت گرفت ؟
  ممنون

  پاسخ دادن
 7. مریم
  مریم گفته:

  سلام ۱٫برای اقامت دائم در اتریش همراه با خانواده از طریق خرید خانه در اتریش امکان پذیر هست؟ مقدارپول چقدر میتونه باشه برای خریدملک ۲٫ یا اقامت دائم ومهاجرت خانواده از راه سرمایه گذاری در کشور اتریش مقدار سرمایه رو لطف میکنین بگین؟

  پاسخ دادن
 8. مشاور حقوقی
  مشاور حقوقی گفته:

  سلام اقای دکتر.وقت شما بخیر. من۳۶ ساله هستم و متآهل.میخواستم مطلع بشم که من با داشتن سرمایه یک و نیم میلیارد تومان میتونم اقامت دائم از اتریش رو بگیرم؟ ایا میتونم یه کاری مثل فست فود و یا کاری که تخصص نداشته باشم و راحت تر باشه اونجا پیدا کنم و بتونم زندگی کنم؟یعنی علاوه بر اقامت بتونم کار کنم و زندگی کنم؟

  پاسخ دادن
 9. مشاور حقوقی
  مشاور حقوقی گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور. بنده ۳۴ سال سن دارم ودارای یک فرزند دختر ۳ ساله هستم. حرفه ی اصلی من تحلیلگری در بازار سرمایه هست. اونقدری هم سرمایه بدست اوردم که بتونم ملکی در اتریش بخرم. سوال اصلیه من اینه که اگر بخوام مهاجرت کنم و بیام اتریش چور میتونم در بورس وین سرمایه گذاری کنم. در کل اصلا اطلاعاتی در مورد نحوه ی حساب باز کردن در بورس و سرمایه گذاری ندارم. میخواستم بدونم میتونم این حرفه رو اونجا انجام بدم و سرمایه ی خودم رو انتقال بدم. ممنونم بابت همه ی زحمات شما.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *