اقامت اتریش با خرید ملک

اقامت اتریش با خرید ملک

اقامت اتریش با خرید ملک

اقامت اتریش با خرید ملک شاید یکی از بهترین روش هایی باشد که اشخاص می توانند اقدام نمایند در سالهای اخیر افراد بسیاری که قصد مهاجرت به اتریش را دارند در اندیشه اقامت اتریش با خرید ملک یا سرمایه گذاری در اتریش و یا ثبت شرکت در اتریش هستند تا بتوانند از این طریق به اقامت و سپس تابعیت اتریش دست یابند اگر شما هم در اندیشه اقامت اتریش با خرید ملک هستید باید بسیاری از نکات را در مورد خرید ملک و اقامت اتریش با خرید ملک بدانید که یکی از مهمترین مواردی که می توان به آن اشاره کرد این است که تنها با خرید ملک در اتریش نمی توان به اقامت اتریش و سپس تابعیت آن دست یافت اگر متقاضی مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت اتریش هستید باید در کنار اقامت اتریش با خرید ملک روش دیگری را مانند اقامت خود حمایتی اتریش نیز در نظر داشته باشید تا بتوانید به طور قطع اقامت اتریش و پس از آن تابعیت اتریش را نیز کسب نمایید .

نظر یکی از موکلین موسسه MIE در باب خرید ملک در اتریش

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در این مقاله در راستای اقامت اتریش با خرید ملک خواهد پرداخت تا در صورتی که در اندیشه اقامت اتریش با خرید ملک هستید بتوانید با اطلاعات دقیق در این امر گام بردارید .
آیا در مورد اقامت اتریش با خرید ملک یا شرایط اقامت خود حمایتی اتریش سوال دارید ؟ تا چه اندازه در مورد اقامت اتریش با خرید ملک اطلاعات دارید؟
در حال حاضر کشور اتریش به دلیل شرایط ویژه ای که برای اخذ اقامت و تابعیت دارد به یکی از کشورهای مورد علاقه بسیاری از افراد تبدیل شده است پایتخت این کشور شهر بسیار زیبای وین است و مردم این کشور به زبان رسمی آلمانی صحبت می نمایند همچنین نوع حکومت حاکم بر این کشور جمهوری فدرال می باشد. همچنین نکته مهم و قابل توجهی که می توان در مورد این کشور بیان کرد در مورد امید به زندگی مردم اتریش است که به طرز قابل توجهی امید به زندگی در این کشور بالا است و مردم در رفاه و آسایش بسیاری زندگی می نمایند. از شهرهای زیبای کشور اتریش می توان به شهر وین، گراتس، زالتسبورگ ، اینسبورگ ، لاگن فورت ، ویلاش، ولس، دورن بیرن و ….. نام برد.
شرایط خرید ملک در اتریش و اقامت اتریش با خرید ملک :
در حال حاضر خرید ملک در اتریش از رونق بسیاری برخوردار است به طوری که می توان گفت اشخاصی که در اتریش ملکی را خریداری می نمایند از رونق و افزایش قیمت ملک در حد قابل توجهی برخوردار می شوند . در مورد خرید ملک در اتریش بهتر است بدانید که هزینه خرید ملک در وین به مراتب بالاتر از خرید ملک در شهرهای دیگر اتریش می باشد همچنین هزینه خرید ملک در مرکز شهر وین به مراتب بالاتر از اطراف شهر خواهد بود به همین دلیل در هنگام خرید ملک در اتریش بهتر است به این نکات توجه نمایید . در صورتی که در اطراف وین ملکی را خریداری نمودید نگران رفت و آمد به مرکز شهر نباشید چرا که با وسایل حمل و نقلی که در اتریش وجود دارد می توانید با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان به مقصد خود برسید و از تمامی امکانات میز بهره مند گردید
هزینه خرید ملک در اتریش و اقامت اتریش با خرید ملک :
اشخاصی که قصد اقامت اتریش با خرید ملک را دارند با هزینه های متفاوتی می توانند در اتریش اقدام به خرید ملک نمایند معمولا اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در اتریش را دارند منطقه اسکی را برای خرید ملک خود انتخاب می نمایند اگر مایل به خرید ملک در این منطقه هستید بهتر است بدانید که هزینه خرید ملک در این منطقه از حدود ۴۰۰۰۰ یورو شروع خواهد شد اما هر چه به مناطق شرقی و جنوبی اتریش نزدیکتر شوید از قیمت ملک کاسته خواهد شد و افراد با هزینه کمتر می توانند ملکی را خریداری نمایند نکته حائز اهمیتی که در مورد خرید ملک در اتریش وجود دارد این است که خرید ملک در اتریش توسط دولت اتریش کنترل و بازرسی خواهد شد به همین دلیل تا حدود بسیار زیادی از کلاهبرداری در این زمینه توسط افراد سودجو کاسته خواهد شد و اشخاصی که قصد خرید ملک در اتریش را دارند می توانند با امنیت بالایی در اتریش ملکی را خریداری نمایند .
مراحل خرید ملک در اتریش و اقامت اتریش با خرید ملک :
در مورد خرید ملک در اتریش باید بدانید که فرد متقاضی اقامت اتریش با خرید ملک باید مراحلی را طی نمایید. در ابتدا یک پیش قرارداد با جزئیات ملک از جمله ارزش ملک ، شرایط پرداخت مبلغ ملک ، شرایط معامله و ….در مقابل خریدار قرار خواهد گرفت که در ابتدا باید فرد متقاضی با مطالعه دقیق تمامی موارد اقدام به خرید نماید . در هنگام خرید ملک و هنگام معامله فرد متقاضی اقامت اتریش با خرید ملک باید مبلغ ۱۰ درصد از بهای ملک را پرداخت نماید تا استعلامات لازم توسط محضردار در اتریش انجام شود تا شخص بتواند با اطمینان بیشتر ملکی را خریداری نماید .
پس از پرداخت مالیات هایی که برای ملک مورد نظر وجود دارد یک قراردادی بین مالک و خریدار به امضا خواهد رسید که البته باید در اداره ثبت به انجام برسد تا ملک مورد نظر به طور ۱۰۰ درصد از آن خریدار شود.
اقامت از طریق خرید ملک در اتریش:
اگر متقاضی خرید ملک در اتریش و اقامت اتریش با خرید ملک هستید باید بدانید که به روش متفاوتی می توانید اقامت خود را اخذ نمایید:
اقامت شما می تواند از طریق اقامت مسکونی یا اقامت دائم باشد.
اقامت مسکونی در واقع بدین معنا می باشد که شخص تا زمانی که مالکیت ملک را دارا باشد می تواند برای رفت وآمد خود به کشور مورد نظر ویزای بلند مدت را دریافت نماید و اقامت خود را تمدید کند البته نکته در این است که اخذ اقامت از طریق خرید ملک در هر کشور متفاوت خواهد بود.
نکته مهم و قابل توجه در مورد اقامت اتریش با خرید ملک در این است که در صورتی که فرد متقاضی اقامت اتریش با خرید ملک ملکی را در اتریش خریداری نماید امکان اخذ اقامت برای وی وجود نخواهد داشت شاید بتوان گفت این تنها موردی است که در اتریش منجر به اخذ اقامت برای فرد نمی شود و اگر خواهان خرید ملک هستید می توانید از این روش برای کشورهای دیگر نظیر پرتغال بهره مند گردید و به اقامت اروپا نیز دست یابید.
نکته مهم در مورد خرید ملک در اتریش این است که مطابق با قانون حاکم در کشور اتریش ایرانیان امکان خرید ملک در اتریش را خواهند داشت اما متاسفانه هیچگونه اقامتی به آنها اعطا نخواهد شد و در صورتی که خواهان اخذ اقامت اتریش باشید باید از روش دیگری نظیر سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت بهره مند گردید تا به اقامت و سپس تابعیت اتریش دست یابید.
در آخر بهتر است در مورد اقامت اتریش با خرید ملک و همچنین مهاجرت به اتریش بگوئیم که در صورتی که تمایل به خرید ملک داشته باشید می توانید با هزینه های متفاوتی در اتریش ملک خود را خریداری نمایید که البته هزینه خرید ملک در اتریش از شهری به شهر دیگر و همچنین از منطقه ای ب منطقه دیگر متفاوت می باشد اما نکته مورد توجه در مورد اقامت اتریش با خرید ملک در اینجاست که خرید ملک در اتریش به تنهایی منجر به اخذ اقامت برای شخص متقاضی نخواهد شد و در صورتی که قصد اخذ اقامت اتریش را دارید می توانید از روش های دیگر مهاجرت به اتریش بهره مند گردید تا بتوانید به اقامت و سپس تابعیت اتریش دست یابید .
موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش کلیه خدمات مهاجرت به اتریش و اقامت اتریش با خرید ملک را برای شما عزیزان انجام خواهد داد . شما می توانید با دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت اتریش با خرید ملک مشاوره رایگان اخذ نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (17 نظرات, میانگین: 4٫41 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. guitarist گفته:

  سلام عرض شد خدمت شما . میخواستم بدونم بعد از خرید ملک در اتریش از چه ویزایی میتوان استفاده کرد برای رفت و آمد
  آیا با ویزای توریستی امکان انجام این کار هست یا خیر؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بعد از خرید ملک و انجام کارهای مرتبط شما کارت اقامت میگیرین و نیاز به ویزای دیگه ای نیست. برای سایر امور هم در ابتدا نیاز به حضور شما نیست ولی اگر نیاز باشه بله باید ویزای توریستی بگیرین.

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  با سلام آقای دکتر عزیز
  آیا با چه مبلغی میتوان یک ملک در اتریش خریداری نمود و اینکه در ویدیو گفتید که بازدهی سود اجاره بلند مدت حدود ۴ در صد است یعنی ۴ در صد بصورت ماهیانه می باشد
  و حداقل مبلغ خرید یک ملک در منطقه اسکی حدودا چقدر است و آیا با خرید ملک ویزای بلند مدت داده میشود با سپاس

  پاسخ