کار در کشور فرانسه

کار در کشور فرانسه

کار در کشور فرانسه چگونه است ؟  شرایط مهاجرت به فرانسه و راه های اخذ ویزای کار در کشور فرانسه و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ آیا با قوانین اخذ ویزای کار در کشور فرانسه و شرایط مهاجرت کاری به کشور فرانسه آشنایی دارید ؟ شرایط کار در کشور فرانسه به چه شکل است ؟ راههای کار در کشور فرانسه کدام است ؟ همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و با کارشناسان مسلط به امور حقوق بین الملل در خصوص شرایط کار در کشور فرانسه و راه ها و قوانین اخذ تابعیت و شهروندی فرانسه از طریق کار در فرانسه و یا تحصیل در فرانسه و همچنین کار ضمن تحصیل در فرانسه و یا تحصیل رایگان در فرانسه و یا سرمایه گذاری در فرانسه و یا در نهایت اخذ اقامت فرانسه و در نهایت اخذ تابعیت فرانسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ویزای کار درکشور فرانسه به چندین شیوه اخذ می گردد یکی از شیوه های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور فرانسه یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکتی معتبردر کشور فرانسه است اخذ نماید که فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد .

(موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ی مهاجرت کاری به کشور فرانسه به شما مشاوره حقوقی رایگان خواهد داد.) از دیگر شرایط مورد نیاز جهت پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که نخست ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد مد نظر یافت نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. یافتن کار فرما در اروپا شرایط ویژه ای دارد که در ادامه مطالب به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام فرد متقاضی، حقوقی را لحاظ نماید که کل هزینه های فرد و خانواده آن را شامل شود. این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج فرد مهاجر کافی است یا خیر؟

در نتیجه همانگونه که عنایت فرمودید اخذ ویزای کار فرانسه در کشور امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن طی گردد و اصولاً باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای کارمند متقاضی کشور فرانسه باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی درخواست ویزای کار نماید. در اصطلاح فرد کار فرما در کشور باید بتواند اسپانسر شود. در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری دشوار است . دقت نمائید اشخاص کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند در مدت کم ویزای کار کشور فرانسه برای شما اخذ کنند ،اینها از میل زیاد اشخاص استفاده میکنند و این حرفها را میگویند، نخست از شخص سوال کنید تا کنون از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور نمایید بسیاری از این دفاتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران فراتر نگذاشته اند . به خاطرداشته باشید اخذ دعوتنامه کاری فرانسه امری آسان نیست که چند فرد بیسواد و بی تجربه در آن به شما مطلب بیاموزند.

چنانچه مایل هستید برای مهاجرت کاری به فرانسه و کار در کشور فرانسه اقدام کنید کل پروسه اخذ ویزای کار فرانسه و  بین ۲ تا ۹ ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی میتواند بعد از چند سال ( معمولا ۲ تا ۵ سال) تقاضای اقامت دائم فرانسه  کند و با قوانین کنونی این امر به سادگی مقدور میباشد.

یک راه دیگر جهت اخذ ویزای کار فرانسه و کار در کشور فرانسه ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در بعضی از کشورها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .

پروسه این ویزا در بیشتر کشورها خیلی زمانبر میباشد و بهترین کشوری که الان میتوان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک پروسه ۷ تا ۹ ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است .

شما عزیزان در خصوص شرایط کار در کشور فرانسه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامس دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت کاری به فرانسه  و چگونگی اخذ ویزای کاری فرانسه و کار در کشور فرانسه و شرایط و راه های اخذ اقامت کاری فرانسه مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید .

در رابطه با کار در کشور فرانسه و چگونگی اخذ ویزای کاری فرانسه سوالات بسیاری از ما پرسیده میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع نماییم و شما میتوانید در خصوص چگونگی کار در فرانسه از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخگو هستیم البته چنانچه بضاعت علمی یاری کند. آخرین نکته ای که در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در کشور فرانسه به نظر میرسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار در فرانسه کمی دشوار است اما راههایی برای وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.

یکی طرق مهاجرت کاری به فرانسه و کار در کشور فرانسه  این است که ما بتوانیم در کشور فرانسه کار فرما را یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور فرانسه شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را تقاضا نماییم یا صبر کنیم زمانی که فارغ التحصیل شدیم از کارفرما در کشور فرانسه درخواست کار در کشور فرانسه کنیم ،این راه از جمله راههای بسیار مناسب می باشد زیرا پس از ورود به کشورفرانسه فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مد نظر خود را یافته و آن را تا پس از پایان تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری فرانسه اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ تا ۴ سال برای اخذ اقامت فرانسه اقدام نماید. در هر حال راههای دیگری نیز برای ورود به کشور فرانسه نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد. شما میتوانید هر گونه سوال خود در زمینه موضوع مهاجرت کاری به فرانسه و کار در فرانسه را از موسسه حقوقی ملک پور سوال بفرمائید. از این که صفحات ما را با شکیبایی مطالعه نموده اید یک دنیا سپاس گذاریم .

 

دررابطه با کار در فرانسه اینگونه می توان بیان نمود که فرانسه به خاطر فرهنگ و غذای خود مشهور است و هرگز شما را ترک نخواهد کرد. از تپه های اسکی دیدنی آلپ ها و پیرنه ها تا سواحل ساحل مدیترانه و پر زرق و برق پاریس، چیزی برای همه وجود دارد.

در حالی که رشد اخیر به تدریج و بیکاری بیشتر از برخی از رقبای اروپایی آن است (مانند آلمان)، فرانسه همچنان بریتانیا را برای عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان رقابت می کند.

تقریبا قطعا نیاز به یادگیری زبان برای استخدام دارید و قراردادهای کوتاه مدت از نقش های دائمی شایع تر است – اما سطح زندگی بالا و شرایط کاری جذاب است.

مشاغل و کار در کشور فرانسه  :

فرانسه رهبر جهان در انواع صنایع، از صنایع هوا و فضا، دفاع و ماشین سازی به داروها، لوازم آرایشی و شراب است. این خانه برای بسیاری از شرکت های شناخته شده در سراسر جهان مانند:

گروه AXA؛
BNP Paribas؛
EDF؛
L’Oréal؛
میشلین؛
پژو؛
رنو

در چنین اقتصاد متنوعی، مشاغل در همه بخش ها در دسترس هستند، اگر چه گزارش هایس در سال ۲۰۱۵، مهندسی، تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه)، فناوری اطلاعات و بانکداری را به عنوان مناطقی که بیشترین رشد را در اشتغال دارند، شناسایی کرد.

گردشگری یک بخش حیاتی از اقتصاد است، به این معنی که شما می توانید مشاغل فصلی در اردوگاه ها یا اسکی را پیدا کنید و همچنین فرصت هایی برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی وجود دارد.

در خصوص مهاجرت کاری به فرانسه شما می توانید برای مشاغل و کار در فرانسه جستجو کنید:

EURES
Eurojobs
محلی
XPat جابز

شرایط کار در کشور فرانسه  چیست و چگونه در فرانسه کار کنیم ؟

برای درخواست کار در کشور فرانسه و مهاجرت کاری به فرانسه  معمولا شامل فرستادن شرکت شما رزومه کاری و نامه ارسالی شما می شود. این باید در زبان آگهی شغلی باشد، بنابراین ممکن است لازم باشد اسنادتان را به زبان فرانسه ترجمه کنید. شرکت های بزرگ تر اغلب از فرم های درخواست آنلاین استفاده می کنند.

مدارک تحصیلی خود را با اشاره به نحوه مقایسه آن با معادلهای فرانسوی خود توضیح دهید. اطمینان حاصل کنید که هر گونه مدارک حرفه ای یا گواهینامه های شما را داشته باشید، زیرا این موارد در فرانسه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در مهاجرت کاری به فرانسه و کار در فرانسه مصاحبه ها برای نامزدهای انتخاب شده به صورت شخصی و یا احتمالا توسط تلفن انجام می شود.

اگر شما هیچ جای خالی مناسب پیدا نکنید، نگران نباشید زیرا برنامه های هذیانی در فرانسه مورد توجه قرار گرفته اند. شرکتی را انتخاب کنید که میخواهید کار در کشور فرانسه  داشته باشید و رزومه خود را ارسال کنید و یک نامه همراه با توضیح اینکه چرا باید آنها را در نظر بگیریم.

 

کار در کشور فرانسه و مشاغل تابستانی در فرانسه :

شغل های گاه به گاه تابستان در درجه اول در کافه ها و رستوران ها، در اردوگاه ها و یا جمع آوری انگور در دسترس هستند. در زمستان، به اسکی برای کارهای موقتی نگاه کنید . شما باید در هنگام کار در کشور فرانسه  حداقل دستمزد ساعتی فرانسه (SMIC) حداقل ۹٫۶۷ یورو را در سال ۲۰۱۶ بپردازید.

در خصوص کار در کشور فرانسه  اگر می خواهید مهارت های رزومه و زبان خود را بهبود ببخشید، ممکن است به داوطلب علاقه مند شوید. خدمات داوطلبانه اروپایی (EVS) که توسط کمیسیون اروپا تامین می شود، برنامه ای برای افراد ۱۷ تا ۳۰ ساله است که به جوانان فرصتی می دهد تا در ۱۲ ماه در تعدادی از کشورهای اروپایی و غیر اروپایی داوطلب شوند.

همچنین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  در خصوص قوانین و راه های اخذ ویزای کار در کشور فرانسه و اخذ ویزای کاری فرانسه و از همه مهمتر شرایط و راه های مهاجرت به کشور فرانسه از جمله شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای کار مشاوره رایگان ارائه می نماید . شما میتوانید هر گونه سوال خود در زمینه  کار در کشور فرانسه  و از جمله  مهاجرت از طریق کار به فرانسه و در نهایت شرایط و راه های اخذ اقامت کاری فرانسه و قوانین اخذ تابعیت و شهروندی فرانسه را از موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا از طریق تماس مستقیم با شعبه وین اتریش به صورت تخصصی و رایگان سوال بفرمایید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (17 نظرات, میانگین: 4٫76 از طریق 5)
Loading...
8 پاسخ
 1. حمیدرضااخلاقی گفته:

  باسلام
  . بنده سوالی که داشتم این بود. مدرک کارشناسی مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی دارم.
  آیا برای کار به فرانسه اقدام کنم بهتره یا تحصیلی.من بیشتر نیتم کار هستش.که اقامت هم بگیرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار فرانسه باید کارفرما داشته باشید که کارمورد نظر باید به مدت ۶ ماه در فرانسه و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ویزای کار کشورهای دیگر مانند اتریش ، آلمان ، کانادا ،استرالیا و…. اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 2. ابراهیم گفته:

  سلام وقت بخیر.من یه کارگرساده ام ایاشغل درفرانسه برام پیدامیشه که مشغول به کارشم.مهارت هایی دارم امازبان بلدنیستم.یادگیری زبان طی ۶ماه یادمیگیرم.۳۵سالمه.
  جوشکاری بلدم.اپراتوری با دستگاه تخریب مدل بروکک هستم.
  اپراتوری اسیاب های سیمان واسیاب موادخام کارخانه سیمان رابلدم.
  می خوام باکارگری ساده مشغول به کارشم وبعدیادگیری زبان به دنبال شغل اصلیم بگردم.
  ایاامکانش هست

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد علاوه بر آن باید کارفرما داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای مشاوره باید اطلاعات کامل خود را ذکر بفرمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. محبوبه گفته:

  سلام من ۳۵ سالمه و کارشناسی ارشد تاریخ دارم برای گرفتن ویزای کار تا رسیدن به کشور مقصد مثلا فرانسه یا انگلستان حدودا هزینه اش چقدر میشه ؟میتونم توی موسسات مطالعاتی کار پیدا کنم ؟ شما برای رشته ی تاریخ هم میتونید کار پیدا کنید ؟؟چقدر میتونم امیدوار باشم؟

  پاسخ
 4. درین میرحبیبی گفته:

  سلام با تشکر از مطالب مفیدتون میخواستم راجع به مهاجرت کاری به فرانسه از لحاظ نوع کار و حقوق و شهر هایی که در آن ها کار هست اطلاعاتی به بنده بدهید ممنون میشم .
  خودم ۲۰ سالم هست و مادرم ۴۸ سال دارن و برادرم ۱۴ ساله است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *