en_GBfa_IR

کار در ایتالیا

کار در اروپا از دیرباز تا به اکنون یکی از رویاهای افرادی است که از کشورهای جهان سوم قصد مهاجرت به اروپا را دارند چرا که کیفیت زندگی افراد در اروپا و همچنین شرایط مناسب زندگی این افراد را به طمع انداخته که به فکر مهاجرت

به اروپا بیوفتند.

کشور ایتالیا که یکی از قدیمی ترین فرهنگ های اروپا را داشته است با توجه به فرهنگ نزدیکی که به ایرانیان دارد و از طرفی در اروپای غربی قرار دارد یکی از گزینه هایی است که معمولا مد نظر مهاجران بوده است.

اخذ ویزای کاری همیشه یکی از محبوب ترین طرق مهاجرت در بین خارجیان بوده است چرا که فرد با ورود به کشور مقصد مشغول به کار شده و میتواند از شرایط خوب شهروندی اروپا بهره مند گردد.

مهاجرت کاری به ایتالیا

از طرفی هزینه های بسیار کمی نیز در خود جای میدهد ، اما این سوال مطرح میشود که آیا زمانی که ما میگوییم مهاجرت به اروپا از طریق کار بهترین راه مهاجرت است آیا تمام اروپا مد نظر است یا اینکه صرفا کشورهای خاصی این شرایط را دارا هستند در این جاست که عملیات غربالگری آغاز میشود و خیلی از کشورهای اروپایی از دایره ی انتخاب خارج گردیده و عملا انتخاب ها محدود و محدود تر میگردد به عنوان مثال کشوری مانند ایتالیا شاید یکی از قدیمی ترین فرهنگ ها را دارد اما در حال حاضر به دلیل بحران های اقتصادی که گریبان گیر این کشور است شاید شرایط کاری خوبی حتی برای خود ایتالیایی ها هم محیا نباشد چه رسد به یک مهاجر بدون تخصص که از کشور توسعه نیافته به سوی ایتالیا مهاجرت کرده است.

حال اینجا این سوال مطرح میگردد که بهترین راه برای ورود به ایتالیا و به تبع آن یافتن شغل و اخذ ویزای کاری چیست؟

پر واضح است که در حال حاضر و با توجه به وضع موجود بهترین راه برای اخذ ویزای ایتالیا و همچنین برای اینکه شانس پیدا کردن شغل بالاتر رود اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای ایتالیا میباشد چرا که در اروپا هر فردی که در اروپا تحصیل کرده باشد شانس بسیار بیشتری برای پیدا کردن کار به نسبت هم نوعان خود دارد

پس ما نیز به شما اکیدا توصیه میکنیم که اگر قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید و قصد دارید اقامت دائم ایتالیا را اخذ کنید بهترین راه برای شما اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا و صرفا ورود به ایتالیا میباشد تا پس از آن جهت یافتن کار مناسب بتوانید اقدام کنید.

گفتنی است ،افرادی که موفق به اخذ ویزای کار کشور ایتالیا می شوند،پس از حدودا چهار سال کار در ایتالیا و پرداخت مالیات به دولت ایتالیا،می توانند موفق به اخذ اقامت دائم ایتالیا شوند.

از طرفی راههای دیگری برای مهاجرت وجود دارد که میتوان به متقاضیان پیشنهاد داد بعنوان مثال میتوان کشورهای دیگری را پیشنهاد داد مثلا در حال حاضر کشور آلمان یکی از بهترین شرایط برای مهاجرت کاری  دارد  زیرا هم از لحاظ کاری نسبت به سایر کشورهای اروپایی تقاضای بیشتری در زمینه کاری دارد و هم اینکه اقتصاد محکم تری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی را دارد.

موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) با تجربه ای چندین ساله در زمینه ی اخذ روادید گوناگون به شما دقیق ترین اطلاعات مهاجرتی را میدهد.

مهاجرت کاری به ایتالیا

کشورهای عضو اتحادیه اروپا از لحاظ کاری تقریبا شرایط یکسانی دارند اما بعضی مواقع شرایط خاصی برای بعضی از کشورها برای مهاجرت کاری بوجود میاید به عنوان مثال در حال حاضر برای افرادی که شرایط خوبی از لحاظ سطح علمی و از لحاظ سوابق کاری امکانات بسیار خوبی برای ویزای کار وجود دارد به این روال که در ابتدا یک ویزای شش ماهه جست و جوی کار اعطا میگردد و در صورتی که فرد متقاضی بتواند کاری در این مدت بیابد ویزای خود را به ویزای یکساله کاری تبدیل میشود و پس از گذشت پنج سال اقامت دائم اخذ مینماید.

در حال حاضر کمپانی های بسیار معتبری در آلمان پذیرای نیروهای متخصص کاری هستند به عنوان مثال: کمپانی های بنز ، بی ام دبلو ، و زیمنس و …. از این قبیل اند.

موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)ر با بهره مندی از وکلای پایه یک و برتر اماده ی خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز بوده و برای کسب اطلاعات دقیق و مشاوره ی رایگان تلفنی شما را به لینک زیر دعوت میکنیم.

www.malekpour.ir