کار دانشجویی در فنلاند

شرایط کار دانشجویی در فنلاند2

کار دانشجویی در فنلاند

کار دانشجویی در فنلاند در هنگام مهاجرت تحصیلی به فنلاند ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت و یا شرایط کار دانشجویی در فنلاند و شرایط تحصیل در فنلاند چگونه می باشد ؟ راههای مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۸ و همچنین راههای اخذ اقامت فنلاند کدام است ؟ اقدامات لازم جهت کار ضمن تحصیل در فنلاند چه می باشد ؟ راه های کار ضمن تحصیل در فنلاند به چه ترتیبی می باشد ؟

ما در این مقاله سعی داریم تا تمام موارد مورد نیاز در باب دانشگاههای فنلاند و شرایط کار دانشجویی در فنلاند، قوانین شرایط کار دانشجویی در فنلاند ، راه های کار ضمن تحصیل در فنلاند ، شرایط کار دانشجویی در فنلاند و شرایط کار در فنلاند و . . . را تشریح نماییم و سعی داریم به تمام سوالات شما در این موارد پاسخ دهیم . حال در صورتی که مطالب در این مطالب کافی نبوده است می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

شرایط کار دانشجویی در فنلاند :

برای کار دانشجویی در فنلاند می بایست دانشجو یک اجازه کار دریافت نمایید . این اجازه کار به صورت یک گواهینامه ارائه می شود . شما می توانید ۴۷۵ ساعت کار دانشجویی در فنلاند در کل داشته باشید که این نیز در گواهینامه شما به ثبت می رسد . برای در خواست گواهینامه کاری برای دانشجو می بایست مراحل ذیل را سپری نمایید :
*ورود به سیستم صدور گواهینامه
* گزینه گواهینامه برای کارفرمایان کلیک نمایید
* سالی که در آن در خواست کار می نمایید را اعلام نمایید
* روی گزینه ( Make Certificate ) کلیک نمایید
-گواهی نامه در قالب یک فایل pdf برای شما صادر می گردد و در آن یک کد دسترسی برای شما تعریف شده و در آن ساعات کاری باقی مانده را به شما اعلام می دارد .
* شما حال می توانید c.v خود را به همراه کد دسترسی خود برای کارفرمایان ارسال نمایید تا از شرایط شما آگاه گردند و یا از آن پرینت گرفته تا ساعات کاری باقی مانده را کارفرما مطلع گردد .
در خصوص بحث شرایط کار دانشجویی در فنلاند لازم به ذکر است که افراد زیر ۱۵ سال هیچ اجازه کار و گواهی نامه ای صادر نمی گردد و بر طبق آن نمی توانید سابقه درستی به کارفرما اعلام داشته باشید .
آیا امکان اخذ بیش از ۴۷۵ ساعت کار وجود دارد ؟
شما می توانید ، اما پس از آن مشارکت های اجتماعی عادی را پرداخت می کنید .
هنگامی که امکان کار سه ماهه خود را ۴۷۵ ساعت به دست آورده اید ، از زمان کار ۴۷۶ ساعته، مشارکت های اجتماعی عادی را به عهده می گیرید . لطفا توجه داشته باشید حتی پس از رسیدن به ۴۷۵ ساعت شما دانشجو باقی می ماند و بنابراین شما باید یک توافق دانشجویی داشته باشید. تنها تفاوت در میزان کمک اجتماعی است که شما پرداخت می کنید.
در کشور های مختلف تفاوت های منطقه ای گسترده ای از نظر بیکاری ، کیفیت زندگی و دستمزد ها وجود دارد . در میان بهترین مکان های آلمانی زبان و فرانسوی زبان کشور فنلاند می باشد . از سن ۱۵ سالگی به بعد ، نظام آموزشی کشور فنلاند افراد را برای کار آماده می نمایند . که معمولا دانش آموزان در این سن دوره کار آموزی را فرا می گیرند . عموما کار های صنعتی برای سنین بین ۱۶ سال تا ۱۸ سال در دسترس می باشد . دوره های کارآموزی حرفه ای برای بزرگسالان و دانشجویان نیز وجود دارد . دولت ملی و دولت های منطقه ای مشوق های مختلفی برای بازآموزی کارگران ارائه می دهند. این ابتکارات برای کاهش بار امنیت ملی کشور طراحی شده است . از آن جا که قوانین علیه کار اجباری وجود دارد. حداقل سن برای یک فرد برای شروع کار ۱۵ است. از آنجا که آموزش و پرورش تا سن ۱۸ سالگی اجباری است، دانش آموزان فقط می توانند در طول سال تحصیلی به طور نیمه وقت کار کنند. جوانان ممکن است تمام وقت در دوره تعطیلات مدرسه کار کنند. هر دو دولت ملی و منطقه ای به شدت قوانین کار کودکان را به اجرا در می آورند. در سال ۱۹۹۹، دولت  قوانین  خود  را  در مورد فرصت های برابر در محل کار تغییر داد. قوانین جدید نابرابری جنسی را مجازات می کند و همچنان ممنوعیت تبعیض جنسیتی در استخدام، شرایط کاری، دستمزد و فسخ را تقویت می کند . رفتار برابر مردان و زنان توسط قانون اساسی تضمین شده است. در سال ۱۹۹۹، قانون تصویب شد و خواستار آن شد که زنان یک سوم از تمام کورسی های انتخاباتی را برای خود برگزینند . نابرابری اقتصادی بین مردان و زنان ادامه دارد. به عنوان مثال، نرخ بیکاری زنان در سال ۱۹۹۸ ۱۰٫۹ درصد بود، در حالی که نرخ بیکاری مردان ۶٫۷ درصد بود. علاوه بر این، زنان تنها ۸۴ درصد از حقوق و دستمزد کسب می کنند که مردان در همان حرفه ها کسب می کنند.
در خصوص شرایط کار دانشجویی در فنلاند می توان بیان نمود که قانون اساسی، حق کارگران را برای سازماندهی و تعلیمات  جمعی  تضمین می کند . عضویت در اتحادیه بالا است و ۶۳ درصد از کارگران متعلق به اتحادیه ها هستند. علاوه بر این، ۹۰ درصد از کارگران با توافقنامه های توافق نامه جمعی تحت پوشش قرار می گیرند. قوانین ملی محدود کردن افزایش دستمزد به ۵٫۹ درصد در سال است. دادگاه های ویژه کار نظارت بر اختلافات کارگران و شرکت ها را بررسی می کنند. گرچه اتحادیه های بلژیک اغلب دارای پیوندهایی با احزاب سیاسی هستند، آنها از دولت مستقل هستند. در حالی که در دهه گذشته چندین بار اعتصاب قابل توجهی صورت گرفته است، از جمله معلمان، کارگران راه آهن و کنترل ترافیک هوایی، این اختلافات به صورت مسالمت آمیز حل شده است.
در راستای بحث شرایط کار دانشجویی در فنلاند می توان بین نمود که قانون ملی یک هفته کاری را ۴۰ ساعت تنظیم کرده است و بیش از ۴۰ ساعت در هفته و بیش از ۸ ساعت در روز را کار می کند. علاوه بر این، هر هفته باید شامل یک دوره استراحت ۲۴ ساعته باشد. با این حال، بسیاری از توافقنامه های بین اتحادیه ها و شرکت ها توافق های جداگانه ای دارند که هفته را به ۳۵ یا ۳۸ ساعت کاهش می دهد. حداقل دستمزد برای کارگران بالای ۲۱ سال، ۱۲۲۲ دلار در ماه است. کارگران زیر ۲۱ سال در مقیاس فارغ التحصیلی پرداخت می شوند. کارگران ۱۸ ساله باید ۸۲ درصد حداقل دستمزد را پرداخت کنند، ۱۹ ساله باید ۸۸ % پرداخت شود و ۹۴ درصد آن باید ۲۰ ساله باشد. قوانین ایمنی قوی وجود دارد و بسیاری از این مقررات با موافقت نامه های مذاکره جمعی تکمیل می شوند.  کمیته های  بهداشت و ایمنی  که  از مدیریت و کارگران تشکیل شده است، وزارت کار بر قوانین محل کار نظارت می کند.
در پایان بحث شرایط کار دانشجویی در فنلاند می توان به صراحت بیان نمود که شرایط و امکان مهاجرت به فنلاند و تحصیل در فنلاند فراهم می باشد بنابراین اگر شما عزیزان به دنبال مهاجرت به فنلاند و شرایط کار دانشجویی در فنلاند می باشید و می خواهید اطلاعات در خصوص شرایط تحصیل در فنلاند و شرایط مهاجرت تحصیلی به فنلاند و در نهایت اخذ اقامت فنلاند را دریافت نمایید .

همواره می توانید با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص بحث مهاجرت به فنلاند و یا شرایط کار دانشجویی در فنلاند و اخذ اقامت فنلاند به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملکپور دارای جامع ترین اطلاعات در خصوص شرایط کار دانشجویی در فنلاند و اقامت بعد از تحصیل در فنلاند از طرق مختلف می باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ