کاریابی در کشور آلمان

کاریابی در کشور آلمان

کاریابی در کشور آلمان

کاریابی در کشور آلمان چگونه می باشد ؟ شرایط کاریابی در کشور آلمان و مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ از طریق کار در آلمان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ راههای اخذ اقامت آلمان و قوانین اخذ ویزای کار آلمان به چه شکل است ؟ مدارک لازم جهت کاریابی در کشور آلمان چگونه خواهد بود ؟ اقدامات لازم جهت کاریابی در کشور آلمان و شرایط مهاجرت کاری به آلمان چیست ؟ اگر شما عزیزان قصد دارید که برای کاریابی در کشور آلمان و یا شناخت موسسات کاریابی در آلمان و یا لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و یا شرایط اخذ بلوکارت آلمان و یا ویزای جستجوی کار آلمان اطلاعات تکمیلی و جامعی را در خصوص کاریابی در کشور آلمان داشته باشید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی در خصوص کاریابی در کشور آلمان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

کشور آلمان عنوان صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا را یدک می کشد و از قطب های صنعتی جهان به شمار می رود. در آغاز وضعیت اقتصادی کشور آلمان را جهت کار بررسی نموده و در ادامه توضیحاتی در زمینه کاریابی ارائه خواهیم نمود. میتوان بیان داشت کشور آلماناصلی ترین محور اقتصادی اروپاست و بعد از آمریکا و ژاپن سومین ابر قدرت صنعتی جهان است. کشور آلمان جزء اولین و بزرگترین کشورهای صادرکننده جهان است به همین علت امر مهاجرت به آلمان از نظر کار و تجارت دارای اهمیت بسیاریست. بهبود وضعیت اقتصادی این کشور پس از جنگ جهانی دوم «معجزه اقتصادی آلمان» خوانده می شود. بیشترین تولیدات آلمان تولیدات مهندسی به ویژه صنایع الکتریکی، مکانیکی، خودروسازی، مواد شیمیایی، منسوجات، هوافضا، خوراکی و وسایط نقلیه ‌است. کشور آلمان غالبا در این زمینه ها اقدام به استخدام و آموزش نیروهای متخصص نموده و می نماید.

در راستای بحث کاریابی در کشور آلمان می توان اینگونه بیان نمود که اکنون در کشور آلمان وجود نیروی کار با کمبود و پیری چشمگیری روبرو است و تعداد زیادی نیروی متخصص و مهندس از سرتاسر دنیا برای کار در آلمان استخدام گشته اند. تعداد افراد شاغل در صنایع خدماتی و تولیدی به نحو خیره کننده ای رو به فزونی است. از بین ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا «از لحاظ سرمایه» ، بیش از ۳۰ شرکت در آلمان هستند.

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب کاریابی آلمان

 

به طور کلی پیدا کردن کار در آلمان و کاریابی در کشور آلمان با توجه به تعداد شرکت ها و کارخانه های بسیار زیادی که در این کشور مشغول به فعالیت هستند، در حالتی که ویزای کار آلمان را دارا باشید امریست در دسترس و اگر وکیلی متخصص داشته باشید معمولا میتوانید شغل مدنظر خود را اخذ نمایید. از بین شرکت های نامی کشور آلمان  که می توان از طریق آن ها کاریابی در کشور آلمان انجام داد میتوان دایملر،زیمنس، مرسدس بنز، فولکس واگن، BMW، بایرن، پورشه، دویچه تله کام، بوش و مترو را ذکر کرد. در این میان بیشترین تعداد کارمند، در شرکت های معروف آلمان مثل زیمنس، مرسدس بنز، بایرن ،BMW  و پورشه استخدام میشوند.

ما در موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای به جهت ارتباط با بنگاههای کاریابی در آلمان  به شما پیشنهاد می نماییم که حتما در خصوص کاریابی در کشور آلمان مشاوره ی تخصصی و تکمیلی را دریافت نمایید و سپس با خیالی آسوده به کاریابی در کشور آلمان بپردازید .

اگر شما متقاضی کار در آلمان و کاریابی در کشور آلمان فارغ التحصیل رشته ی مهندسی می باشید و هم اکنون در کشور آلمان زندگی میکنید و هنوز شغل مورد نظر خود را پیدا نکرده اید میتوانید با موسسه ی حقوقی ملکپور با شعبه وین در اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و با بیان سابقه ی کاری و تحصیلی خود از شرایط کار کردن در کمپانی های معتبر و بزرگ کشور آلمان مطلع شوید و در خصوص کاریابی در کشور آلمان مشاوره ی رایگان دریافت نمایید .

اشخاصی که در رشته های مهندسی و علوم طبیعی مانند زیست شناسی دارای سابقه ی کار و مدرک تحصیلی می باشند شرایط مناسبی را برای کاریابی در کشور آلمان دارند . شما متقاضیان عزیز میتوانید در جهت پیدا کردن کار در کشور آلمان از مشاورین موسسات حقوقی معتبر که اخذ ویزای کار آلمان را نیز انجام میدهند مشاوره بگیرید. شاید نیازی به پرداخت هزینه نباشد، ابتدا با مشاوره ی رایگان از شرایط مهاجرت پرونده ی خود مطلع شوید، شاید با این مشاوره پاسخ سؤالات خود را بگیرید.

اگر سنتان زیر ۴۰ سال است و دارای مدرک فنی-مهندسی می باشید با ما تماس بگیرید، شرکت های طرف قراردادی که ما هماهنگی های لازم جهت مصاحبه کاریتان را انجام میدهیم، شرکت هایی همچون  BMW، Mercedes Benz و Porsche هستند.

در ابتدا و قبل از اقدام برای  کاریابی در کشور آلمان بایستی ویزای کار در آلمان را  داشته باشید و در کشور آلمان حاضر باشید. در صورت داشتن ویزای کاری آلمان ، پس از پیدا کردن کار میتوانید جهت Blue Card بلوکارت آلمان اقدام نموده و در سطح اتحادیه ی اروپا واجد شرایط کار و زندگی شوید. دقت نمایید که میتوانید بعد از اینکه ویزای کار آلمان را دریافت کردید به دنبال شغل بگردید و از مراکز شغلی در خواست کاریابی در آلمان نمایید.

کشور آلمان در حال حاضر در موقعیت های شغلی بسیاری نیاز به نیروی کار دارد، به همین علت امکان پیدا کردن کار در کشور آلمان فراهم می باشد تا اشخاص بتوانند بعد از ورود به این کشور  با اجازه ی رسمی از دولت آلمان مشغول به کار شوند. اگر هنوز درخواست ویزای کار آلمان را ننموده اید، و می خواهید کاریابی در کشور آلمان را داشته باشید این مقاله با دقت تا انتها مطالعه نمایید .

در رابطه با کاریابی در کشور آلمان می توان بیان نمود که در حال حاضر برای اشخاصی که هدف مهاجرت دارند ویزای کار آلمان  از مناسب ترین نوع ویزاهاست و پیدا کردن کار در آلمان نیازمند این است که ویزای کار کشور آلمان را داشته باشید. همانطور که در جریانید اگر ویزای کار آلمان را نداشته باشید بایستی از طریق آگهی هایی که شش ماه در سطح اروپا اعلام شده اند شاغل شوید و بدیهیست این امر به ندرت امکان پذیراست.

کارشناسان متخصص در خصوص کار در آلمان و همچنین کاریابی در کشور آلمان در موسسه ی حقوقی ملکپور آماده ی ارائه ی مشاوره رایگان به شما عزیزان بوده و شما را در این امر راهنمایی میکنند و در مورد کار در آلمان و کاریابی در کشور آلمان و شرایط کاریابی در آلمان و چگونگی اقدام برای کاریابی در آلمان همواره مشاوره رایگان ارائه می نماید . نکته ی قابل توجه در خصوص اخذ ویزای کاری کشور آلمان عدم نیاز به ارائه سابقه ی کار طولانی مدت میباشد. شما اگر سابقه ی کار چندانی ندارید مطلع باشید که ویزای کار آلمان  برای شما صادر خواهد شد و همینطور شرکت های معتبر جهت کار در آلمان  از طریق کاریابی در کشور آلمان شما را خواهند پذیرفت.

موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با کادر وکلای برجسته ، برترین ارائه دهنده ی خدمات مشاوره ای رایگان در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق کار در کشور آلمان و یا مهاجرت کاری به آلمان و یا اخذ ویزای کاری آلمان و همچنین در خصوص کاریابی در کشور آلمان میباشد. اگر میخواهید با اخذ ویزای کاری آلمان در این کشور اشتغال یابید میتوانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات به لینک وب سایت های موسسه ی حقوقی ملکپور به آدرس www.malekpour.ir  و یا وب سایت سفارت آلمان مراجعه فرمایید. و یا با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به آلمان و در نهایت اخذ اقامت آلمان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫30 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 پاسخ
 1. عارف گفته:

  سلام
  بنده کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری و چهار سال سابقه کار در صنعت سیمان و فولاد دارم
  سن من ۲۸ ساله و ازدواج کردم
  شانس من برای اخذ ویزای کار چند درصد هست؟
  ممنون از شما

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. امید گفته:

  سلام خسته نباشید . من ۳۶ سال دارم مدرک لیسانس مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید . ۸ سال سابقه کار دارم و دارم زبان آلمانی رو اموزش میبینم . میخواستم ببینم جایی هست که به من مشاوره بده ببینم در رابطه با رشته تحصیلیم دقیقاً شرکت های صنعتی آلمانی چه تخصصی رو نیاز دارند تا روی اونها بیشتر کار کنم و به قولی پایه خودمو قوی تر کنم . مثلاً من دو تا نرم افزار مهندسی جهت نقشه کشی مکانیکی رو بلدم ولی ممکنه شرکت های آلمانی این دو تا نرم افزار رو قبول نداشته باشند و نرم افزارهای دیگه ای رو در زمینه ای نقشه کشی کار کنند . میخوام اطلاعات تخصصی تو این زمینه به دست بیارم .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شما باید سایت های کاریابی رو مطالعه بفرمایید. در این سایت ها نوشته میشه که هر کارفرما به چه مهندس مکانیکی با چه توانایی های نیاز داره. با توجه به سن پیشنهاد میشه که سریع اقدام کنید.

   پاسخ
 3. مسعود قوچانی گفته:

  سلام. مربی طرح هیجده ماهه ایران والمان در سازمان فنی وحرفه ای باسیزده سال سابفه و سابقه تدریس در دانشگاه در تخصص جوشکاری و تست جوش هستم. و متقاضی ویزا کار در کشور المان را خواستارم. لطفا راهنمای ام کنید.

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. Farzaneh گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه لیسانس مهندسی مواد دارم زبان آلمانی و انگلیسی بلدم اما سابقه کار ندارم امکانش هست بتونم ویزا بگیرم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در المان باید حداقل سه سال سابقه کار داشته باشید. بهتر است یا به کار بپردازید یا برای دوره های کوتاه مدت تحصیلی در مجارستان یا هلند و دانمارک اقدام کنید و سپس به آلمان مهاجرت نمایید.

   پاسخ
 5. ایمان گفته:

  سلام
  من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دارم و ۴۲ سالمه و حدود ۱۲ سال سابقه کار در صنعت دارم. تخصصم نگهداری و تعمیرات ماشین‌آلات صنعتی، خصوصاً در زمینه هیدرولیک و پنوماتیک هست. قصد دارم برای کار در آلمان اقدام کنم.
  ۱- آیا با این شرایط امکان کار در شرکت‌های صنعتی معتبر برای من وجود داره؟
  ۲- چطور باید شرکتی در آلمان پیدا کنم که نیاز به استخدام مهندس مکانیک داره تا ازشون دعوت به کار بگیرم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن باید مدرک زبان آلمانی بگیرین و سریع اقدام کنید. بله شانسون برای کاریابی بالا هست ولی برای ویزا باید سریع اقدام بشه. مقالات کاریابی در آلمان رو مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 6. هادی کیومرثی گفته:

  با سلام ؛
  بنده مدرک کاردانی نرم افزار دارم از غیر انتفاعی که از طریق کنکور سراسری وارد شدم ( الان شده علمی کاربردی فکر کنم ) و کارشناسی داشنگاه آزاد تهران جنوب را نصف کاره ول کردم ( حدود ۴۰ واحد باقی ماند ) . بعد از مدرک کاردانی حدود ۱۵ سال سابق کار دارم و کلا ۱۸ سال بیمه . میخواستم شرایطم رو برای ویزای جستجوی کار بدانم (و همچنین اگر پیشنهاد کار داشته باشم )
  پیشاپیش تشکر میکنم

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. محمدرضا طالبی گفته:

  سلام خسته نباشید من متولد۱/۱/۱۳۷۶ هستم شغلم نصب آسانسوره و رشته تحصیلیم مکانیک هست و تا کارشناسی تقریبا دو سال و نیم دارم و هنوز سربازی هم نرفتم خواستم بدونم ایا با این اوضاع سنی میتونم بعد سربازی که سنم ۲۶ یا ۷ سالمه با مدرک لیسانس ویزای کار بگیرم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در آلمان باید حداقل لیسانس ، سابقه کاری بیشتر از سه سال ، که این سابقه کاری نباید حین تحصیل باشه و مدرک زبان در حد B1 داشته باشید. با توجه به رشته هم شانستون بالا هست.

   پاسخ
 8. عبدلله صمدی گفته:

  سلام، من دیپلم برق صنعتی و بیست سال سابقه ی کار دارم ایا میتونم برای اقامت کاری در المان یایکی از کشورهای اتحادیه ی اروپااقدام کنم ٔ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اکثر کشورهای شما باید مدرک حداقل لیسانس داشته باشید و به زبان اون کشور آشنا باشید. برای آلمان نیمشه اقدام کرد و شما باید دنبال کارفرما باشید.

   پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام و وقتتون بخیر.من ۱۹ سال دارم و در زمینه آی تی و کامپیوتر بخش سخت افزار(تعمیرات کامپیوتر) مدارک فنی حرفه ای و بین المللی انگلستان رو دارمولی مدرک دانشگاهی ندارم و دیپلم هستم.زبان آلمانی ام در سطح B2 هست ومدرک موسسه گوته که تحت نظر سفارت المان میباشد رو دارم.و همچنین آیلتس زبان انگلیسی رو دارا هستم.آیا شانس مهاجرت کاری به آلمان رو دارم؟و چگونه باید اقدام کنم تا هرچه سریع تر مشغول به کار در المان شوم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در آلمان باید لیسانس داشته باشید و در غیر این صورت ریسک ویزاتون بالا هست. سابقه کار هم خیلی مهم هست . اگر مایل به اقدام سریعتر هستین تحصیل راه بهتری هست.

   پاسخ
 10. سمیرا گفته:

  من ۳۱ سال سن دارم و در آلمان زندگی می کنم و اجازه کار دارم.ارشد رشته فیزیک هستم.می خواستم برای یافتن شغل منو راهنمایی بفرمایید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مشغول به تحصیل هستید ؟ اگر مشغول به تحصیل هستید باید از کارهای پاره وقت استفاده کنید. با دفتر مرکزی وین تماس بگیرید شما رو راهنمایی می کنند.

   پاسخ
 11. احمد گفته:

  سلام
  بنده كارشناسي ارشد رشته مهندسي شيمي گرايش طراحي فرايند دارم،
  ٧ سال سابقه كار در پتروشيمي و كار با كمپرسورهاي شركت زيمنس رو دارم،
  ٣٢ سال سن دارم ولي زبان آلماني بلد نيستم
  چقدر امكان گرفتن ويزاي كار در شركت زيمنس رو دارم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما باید برای ویزای جستجو کار آلمان اقدام کنید و سپس رزومه و مدارک رو به این شرکت ارائه بدین در صورتی که مورد قبول باشه امکان تبدیل به اقامت کاری برای شما وجود دارد. مدرک زبان آلمانی خیلی کمک کننده اس که بتونید راحت تر کار پیدا کنید

   پاسخ
 12. صادق گفته:

  با سلام
  بنده فوق دیپلم رشته ساخت و تولید هستم سن ۲۳ سال مجرد سابقه کاری ۶ سال بیمه ۳ سال دارای مدرک ۲۸۰۰ ساعته فنی حرفه ای خدمت نرفتم زبان المانیم بدنیست .
  ایا امکان مهاجرت به المان را دارم یا نه؟؟
  باتشکر

  پاسخ
 13. کامران گفته:

  با سلام من ۳۴ سال سن ، کارشناسی مهندسی برق ، ارشد مدیریت MBA و ۷ سال سابقه کار در زمینه تخصصی برق دارم. می خواستم ببینم شرایط اخذ ویزای کاری چجوریه. مدرک زبان آلمانی رو شنیدم B1 میخواد. ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   با سلام و عرض ادب
   با توجه به اینکه از لحاظ سابقه کاری و رشته تخصصی در شرایط مطلوبی قرار دارید، با در نظر گرفتن سن شما توصیه می شود نسبت به اخذ نوبت سفارت سریعاً اقدام فرمایید و از فرصت بافی مانده تا مراجعه حضوری سفارت جهت تحصیل زبان آلمانی استفاده نمایید.

   پاسخ
 14. باشی گفته:

  سلام و عرض ادب.من کارشناس علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی هستم و ۸ سال سابقه کار دارم و ۳۰ ساله هستم متاهل هستم و یک کودک ۲ ساله دارم میخاستم ببینم شرایط کار داخل آلمان یا اتریش رو دارم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، برای ویزای جستجوی کار هر دو کشور می تونید اقدام کنید. برای آلمان لیسانس و سابقه کار بسیار تاثیرگذار است و برای اتریش باید امتیاز شما محاسبه شود و در صورت به حداقل رسیدن امکان اقدام وجود دارد.

   پاسخ
 15. فرناز گفته:

  سلام و خسته نباشید من ۳۵ سالمه و لیسانس ارتباطات از دانشگاه علامه تهران دارم و همینطور لیسانس نقاشی ،۸ سال سابقه کار در مرکز ارتباطات و تحقیقات شهرداری تهران در بخش خبرنگاری دارم و همینطور در زمینه نقاشی هم اموزش میدم . زبان انگلیسی هم میتونم صحبت کنم ولی مدرکی ندارم . زبان المانی هم تا ۵یا ۶ ماه دیگه B1میگیرم .
  میخواستم ببینم شرایط ویزای کاری المان را دارم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام امکان اقدام برای ویزای جستجو کار آلمان وجود دارد. اما اگر در ابتدا بتوانید پیشنهاد کاری داشته باشید شرایط برای شما به مراتب راحت تر است.

   پاسخ
 16. رنجبر گفته:

  سلام و عرض ارادت
  خوبین آقای ملک پور
  بنده فوق لیسانس مدیریت آموزشی و ۲۰سال سابقه کار کارمندی با سمت رییس اداره در خصوص استارتاپها،ارتباط صنعت و دانشگاه و تنظیم قرارداد و مدیریت طرح و پروژه و…دارم.و نیز مدرک فنی و حرفه ای در رشته الکترونیک و تجربه در زمینه صوتی و تصویری و تعمیرات بصورت نیمه حرفه ای دارم و نوازنده نیمه حرفه ای سازهای سنتور و ارگ هستم و نت نویسی و نت خوانی بلدم،منظورم اینه که موسیقی رو تکنیکی و علمی کار کردم.و ۴۶سال سن دارم ولی تعریف نباشه هم خوش ذوق و هم خلاق و پر انرژی هستم.ببخشید خیلی راحت حرف زدم.راستی یه دختر ۱۵ساله و یه پسر ۷ساله دارم.
  همسرم هم ۳۸ساله و فوق لیسانس مدیریت اجرایی با ۱۲سال سابق کاری در سمت معاون اجرایی و آموزشی در مدرسه های مختلف داراست. و فردی دقیق و منظم میباشد.
  لذا درخواست کار برای خودم یا خودم و همسرم باهم در هر کشوری : المان،اتریش،بلژیک،اسلوونی و….
  داشتم،لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون
  شرمنده یه سوال دیگه داشتم،اینکه بصورت ویزاکاری بهتره یا خودم و یا هر دومون با تحصیل اقدام کنیم و بچه هامون و هم بیاریم ودر مدارس کشور جدید اسمشون رو بنویسیم.
  ببخشید طولانی شد.
  خیلی ممنون.

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، ممنون از اطلاعات کاملتون، با توجه به شرایط سنی شاید کار در آلمان کمی مشکل باشد، راه های دیگر مهاجرت مانند خودحمایتی شاید برای شما مناسب باشد. با این روش امکان همراهی خانواده و تحصیل رایگان فرزندان نیز وجود دارد.

   پاسخ
 17. خانم معلم گفته:

  سلام دکتر ملک پور خوب هستید .من ارشد مدیریت it nو۱۳ سال معلم هستم وزبان المانی در حد a1 ودوفرزند ۲ و۱۱ساله وهمسرم کاردانی الکتروتکنیک هست وتو کار رد یاب ماشین وبرق ساختمان وتجهیزات خودرو هست ایابرای ما امکان گرفتن ویزای کار هست لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم .

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   امكانش وجود دارد.شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. پارسا گفته:

  با سلام
  بنده ۳۷ ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دارم و شاغل در بانک می باشم . متاهل و دارای ۲ فرزند دو ساله و هشت ساله
  همسرم کارشناسی فیزیک دارند و مدرک مربیگری بدنسازی و آمادگی جسمانی دارند . میخوام ببینم سریع ترین و کم هزینه ترین راه برای مهاجرت به آلمان برای من چیست ؟

  پاسخ
 19. رضا گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور
  من مردی هستم ۳۹ ساله با مدرک مهندسی شیمی گرایش صنایع پتروشیمی از دانشگاه آزاد و ۱۸ سال سابقه کار مرتبط با گرایش تحصیلی در صنایع پتروشیمی کشور . آیا شانسی برای گرفتن اقامت از طریق کار دارم ؟ شما چه روشی را به بنده پیشنهاد می کنید
  با تشکر از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. کیانوش پرگالی گفته:

  سلام من فوق لیسانس نفت هستم ۲۵ سال سابقه کاری در وزارت نفت دارم مربی کشتی هستم پسرم عنوان دار استان و چند عنوان جامهای مختلف دارد همسرم داری مدرک طراحی لباس است میخواستم بدونم برای اقامت در آلمان چقدر شرایطم تطابق دارد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود مانند سن ، تحصیلات و . . . بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. سعید گفته:

  سلام

  من ۳۲ سالمه مدرک plc
  مهارت تخصصی فرش
  دارم
  زبا المانی هم تاA1خوندم

  میتونم بااین شرایط تو المان کارپیداکنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. مسعودفرهادی گفته:

  سلام.جناب آقای ملک پور بنده ۴۶سال دارم راننده پایه ۲هستم اول دبیرستان خواندم..شرایط پیشرفت تو کشور خود برایم فراهم نشد ولی استعداد کاریم خوب است..تیر وقتی اسلحه نباشه.هیچ است..بسیار عاشق آلمان هستم چون به نسبت از کشور خودم جای پیشرفت چشمگیری است.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 23. سپیده گفته:

  سلام. من خودم پاسپورت آلمان رو دارم و در حال حاضر در ایران زندگی می کنم. همسرم فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد داره و ۸ سال سابقه کار و ۳۵ سال سن. می خوایم بریم آلمان. همسرم اگه زبان آلمانی بلد باشه. امکان اینکه مستقیم وارد کار بشه وجود داره؟ با تشکر

  پاسخ
 24. شهرام گفته:

  با سلام خدمت آقای ملک پور
  بنده مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت دارم و ۲۰ سال سابقه کار در نیروگاه برق و شرکت ساخت ژنراتور و شرکت توزیع برق با پرداخت بیمه دارم و زبان آلمانی آشنایی ندارم زبان انگلیس هم متوسط می دونم گواهینامه آموزشی در زمینه نیروگاه های سیکل ترکیبی از شرکت ABB دارم و دوره ای آموزشی زیادی دارم اما سنم ۴۵ است با این شرایط امکان ویزای کاری و پیدا کردن کار در آلمان وجود دارد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما باید یافتن کار باید زبان آلمانی را آشنایی داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 25. فرناز گفته:

  سلام.پدر من لیسانس کشاورزی داره و سابقه کاریه درخشانی هم داره.الان رئیس شرکت هستش و ۴۹ سال سن داره.اگه ما بخوایم از طریق ویزای کار اقدام کنیم به ما اقامت میدن؟شرایطش چجوری هستش؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه ویزای کار محدودیت سنی دارد متاسفانه شانس بالایی برای کاریابی نخواهند داشت در حال حاضر می توانند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. امیریان گفته:

  سلام وقت بخی من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی از دانشگاه آزاد دارم ۱۰سال سابقه کار با رشته مرتبط دارم و۴۶ سال سن دارم ومجرد هستم دوست دارم ویزای تحصیل مقطع دکترا یا کار در کانادا یا آلمان بگیرم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید ممنون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر پیدا کنید و سپس بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر میتوانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. میلاد گفته:

  سلام جناب دکتر امیدوارم همیشه پیروز باشید
  من ۳۱ سال سن دارم متاهل هستم مدرکم کارشناسی بازرسی جوش هست از دانشگاه علمی کاربردی، سابقه کاری مرتبت با رشته تحصیلیم ندارم ولی ۱۱سال سابقه بیمه دارم خیلی دوست دارم برای کار یا ادامه تحصیل به المان برم ممنون می شم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   شرایط شما برای مهاجرت مناسب می باشد که می توانید برای آلمان و یا حتی کشورهای دیگر اقدام نمایید اما بهتر بود اطلاعات کاملتری از خود را ذکر می فرمودید تا بتوانیم راهنمایی بیشتری داشته باشیم برای امر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. موسوی گفته:

  باسلام و احترام
  من کاردانی برق صنعتی از آموزشکده شهیدچمران اهواز دارم،دارای حدود ۱۰ سال سابقه کاری با بیمه تامین اجتماعی-دارای جواز کسب صنف الکتریک و الکترونیک از اتحادیه صنفی مرتبط از اصفهان هستم-مشغول یادگیری زبان آلمانی-دارای مدرک فنی و حرفه ای بین المللی برق صنعتی ۱۱۰۰ ساعته هستم-مسلط به نرم افزار eplan و دارای مدرک فنی حرفه ای مرتبط-دارای مدرک جوشکاری برق آرگون(البته در زمینه جوشکاری سابقه کار خیلی کمی دارم) ، لطفاً بفرمائید آیا شرایط دریافت ویزای کاری را دارم؟مدارک مجازی سایت مذکور دارای اعتبار هستند؟ آیا کاریابیهایی که معتقدند کارت آبی دریافت میکنند معتبرند ؟ ضمناً متاهل و دارای دو فرزند ۱۲ ساله هستم
  محبت کنید توضیح دهیدو نتیجه را به ایمیل من ارسال فرمائید

  پاسخ
 29. Mohammed گفته:

  با سلام
  من ٢٥سال سن دارم و دارای مدرک کاردانی کامپیوتر. ولی متاسفانه سابقه کاری ندارم و برای خودم کار میکنم. میخواستم بدونم چطور میشه رفت.کار در انجادر راستای رشته خودم نباشه مهم نیس.ممنون میشم راهنماییم کنین مرسی

  پاسخ
 30. مهران حیدرآبادی گفته:

  درور فراوان. ما جوونا دنبال یه راه کار قانونی برا تغییر شرایط زندگی و بهبودش برای امروز و آتیه فرزندامون هستیم با کلی تحقیق و امید با شما تماس و مشاوره میگیریم و شما حاضر نیستید یکم وقت صرف پرونده ایی کنید هیف اینهمه تبلیغات و اسمی که از موسسه ی شما پخش شده. رک بگم سیستم شما خلو بیا تو گلو هست!!! یعنی تو گزینش و پذیرش پرونده هاتون بهترین هارو تیک میزنید و گل میکنینشون!!! زحمتتون میشه
  روز خوش

  پاسخ
 31. bahador گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری ۲۷ ساله با سابقه ۴ ساله تو صنایع ساختمانی و نفت و گاز. همسرم هم فوق لیسانس نانو.می خواستم بدونم بهترین و مطمئن ترین راه واسه مهاجرت به آلمان چه راهی و چگونه؟ و اینکه آیا متناسب رشته و حرفه من کار مناسب پیدا میشه تو آلمان؟
  با تکر

  پاسخ
 32. محمد لطفی گفته:

  اینجانب فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری بوده و مدت ۱۵ سال سابقه بیمه ای در صنعت آب و نفت و گاز
  عمدتا صنعت سدسازی و نیروگاه
  مدت دو سال هست مقیم آلمان هستم
  حداکثر ماه آگوست به واسطه ازدواج آلمانی و فرزندم که اینجا متولد میشود اقامت میگیرم
  ممنون میشم به لحاظ اشتغال بنده را راهنمایی بفرمایید
  با احترام، لطفی

  پاسخ
 33. امین گفته:

  سلام .من ۳۱ سالمه و دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی هستم (آزاد کرمان ).زمینه کاریم در نظارت و طراحی سیستم های تاسیسات مکانیکی ساختمان است و حدودا ۵سال ۸ ماه سابقه کار با بیمه دارم.شانس من برای یافتن کار در اروپا چقدره؟هزینه های زندگی برای ۲ نفر در آلمان ماهیانه چقدره؟ و اینکه درامد حقوق اونجا در صورت یافتن کار کفاف مخارج زندگی را میده یا نه؟
  ممنون

  پاسخ
 34. سمیرا'ح گفته:

  باسلام بابت کار حسابداری با سابقه ۷سال کار مرتبط باسابقه بیمه جهت ویزای جستجو کار در آلمان به چه صورت وپذیرش در رشته حسابداری در آلمان به چه صورت میباشدشرایط سنی من ۳۱سال است وکارشناسی حسابداری..باتشکر

  پاسخ
 35. زهرا گفته:

  سلام همسرم مهندس مکانیک هستن ، تازه فارق التحصیل شده و سابقه کار نداره ، دانشگاه دولتی مشهد درس خوندن ، شانسی برای کار پیدا کردن د آلمان دارن ؟
  خودم هم فوق لیسانس زیست شناسی از دانشگاه بهشتی ر و دارم

  پاسخ
 36. Hamid گفته:

  با سلام من ۴۳ سالم و نزدیک ۱۳ سال سابقه کار در رشته طراحی گرافیک سایت دارم،آیا امکان پیدا کردن کار برای من وجود دارد

  پاسخ
 37. M.m گفته:

  با سلام.احتراماً اینجانب ۲۸ ساله هستم و دارای مدرک لیسانس در رشته نصب و تعمیر آسانسور از دانشگاه علمی کاربردی می باشم و ۳ سال سابقه کاری مرتبط نیز دارم و متاهل هستم.
  همسرم دارای مدرک لیسانس IT و ۲۷ ساله است و ۹ سال سابقه کاری مرتبط نیز دارد. با شرایط فوق آیا می توانیم درخواست مهاجرت به کشور آلمان را داشته باشیم؟؟

  پاسخ
 38. محمد امین گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
  من قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارم
  من لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد تهران شرق دارم با معدل ۱۸/۰۰
  و سطح زبان هم زبان انگلیسی آکادمیک ۷٫۵ B2و B1 آلمانم دارم delf فرانسه هم اخیرا گرفتم
  سابقه کاری ام نا مرتبط است اما با بیمه حدود ۵ سال میشه تقریبا
  میخواستم بپرسم که ایا من با توچه به این شرایط میتوانم برای کاریابی آلمان اقدام کنم یا خیر؟؟؟
  آیا کشور آلمان مدرک تحصیلی منو قبول دارند یا خیر
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 39. س گفته:

  با سلام
  جناب آقای دکتر ملک پور ، من حدود ۱۵ سال سابقه کاری در رشته IT دارم و پروژه های IT خوبی را سرپرستی و اداره کردم از این ۱۵ سال فقط ۲ سال آن بیمه رد شده است آن هم به دلیل سن کم شروع به کار بنده بیمه، رد نشد. ساکن اصفهان هستم مدرک زبان آلمانی B1 را گرفته ام و در حال گذراندن B2 هستم. رشته تحصیلی ام نیز IT بوده است و چندین مدرک بین المللی IT را نیز دریافت کرده ام و از پروژه هایی که سرپرستی آنها را به عهده داشتم حسن انجام کار دارم. با توجه به اینکه هم اکنون ۲۹ سال دارم و شرایط سنی رو به اتمام است آیا امکان دریافت ویزای کار آلمان را دارم یا نه؟

  پاسخ
 40. امیر انصاری گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده مدرک مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵ هستم و دارای مدرک B1 زبان آلمانی نیز هستم و همچینین دارا ی مدارک کلاس های پایپینگ و ابزار دقیق و اتوکد مرتبط با رشته ام هستم و متاسفانه هیچگونه سابقه کاری ندارم و توانایی مالی بنده نیز در حد ۵۰ تومن است آیا شانسی برای کار در آلمان دارم؟

  پاسخ
 41. Fatemeh گفته:

  باسلام. همسر من ۳۴ساله هستن و لیسانس کامپیوتر از دانشگاه پیام نور اصفهان و ۱۲ سال سابقه کار رسمی با بیمه در شرکت نفت اصفهان را دارن. ميخواستم بدونم چطور میتونیم برای کار در آلمان اقدام کنیم و کار مناسب پیدا کنیم و اینکه من و دختر یک سال و نیمه هم میتونیم از ابتدا همراه همسرم بريم یا خیر. باتشکر

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند برای ویزای کاریابی در کشور آلمان شما در مدت شش ماه باید کار مورد نظر را پیدا کنید و و بعد از پیدا کردن و اوکی شدن کار می توانند همراه را در کنار خود داشته باشند ، لذا این که بتوانند برای ویزای کاریابی آلمان اقدام نمائید .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 42. حسین گفته:

  سلام خسته نباشد
  بنده ۲۵ سال سن دارم و داری یک مدرک لیسانس از دانشگاه تهران در رشته کارگردانی سینما و دارای یک فوق دیپلم در رشته معمار از دانشگاه تهران شرق هستم
  سابقه کار هم در هر دو رشته دارا هستم ولی متاسفانه سابقه بیمه ندارم .
  به نظر شما از کدام رشته اقدام کنم درصد بیشتر برای موافقیت وجود دارد ؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما شما این شانس را دارید که برای هر دو رشته اقدام نمایید لذا باید شرایط شما دقیقا بررسی گردد بنابراین برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان داشته باشید
   موفق باشید

   پاسخ
 43. arastoo گفته:

  با سلام وخسته نباشيد. بنده ۳۱ سال سن و مجرد هستم مهندسي برق.الكترونيك دارم مي خواستم بدونم شرايطي هست براي من كه بتونم مهاجرت كنم البته از لحاظ مالي شرايط حداقلي دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  پاسخ
  • Babak Panahi گفته:

   سلام وادب
   دوست عزیز ضمن تشکر از ارسال پیام شما شایان ذکر است که شرایط اخذ ویزای کار جهت فارغ التحصیلان رشته های مهندسی با سابقه کار و تخصص کافی بسیار مهیا میباشد چنانچه مایلید که شرایط فعلی شما توسط مشاورین ما مورد بررسی قرار گیرد میتوانید با شماره تماس های ذکر شده در سایت تماس حاصل نموده و یا شماره تماس خود را جهت ارتباط ارسال نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

   با تشکر

   پاسخ
 44. ایرج گفته:

  با سلام خدمت شما، اینجانب ۴۹ ساله با مدرک لیسانس عمران دارای ۲۴ سال سابقه کار در پروژه های عمرانی و همسرم با سن ۴۴ سال با مرک لیسانس حقوق وکیل پایه یک دادگستری یکی از فرزندانم دانشجوی مهندسی پزشکی و دیگری محصل می باشند . متقاضی کار و اقامت در کشورهای اروپائی هستم لطفا” راهنمائی فرمائید .

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   با شرایط سنی شما شانس ویزای تحصیلی و کاری پایین می باشد
   پیشنهاد میشود از طریق فرزند محصل خود اقدام نمائیدو والدین به عنوان همراه فرزند در نظر گرفته شوند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 45. نوروزی گفته:

  با سلام
  دختری ۱۵ ساله دارم که در کلاس دوم دبیرستان در رشته تجربی درحال تحصیل است . سه سال متوالی در المپیاد ریاضی ، زیست شناسی و شیمی جزو ۲۰ نفر برتر کشور بوده . ایشان در زمینه سازویلن و رقص باله بصورت حرفه ای و کر تجربه لازم را در ۱۱ سال است که کسب نموده .
  خود من لیسانس حسابداری بودم که ۱۵ سال تجربه کاری داشته ام و در زمینه شیرینی پزی ، آشپزی سنتی و ملل و کیک و نان و …………. بصورت حرفه ای کار انجام داده ام در زمینه تحریریه مجله های ماهنامه فعالیت لازم داشته ام . همچنین مدرک عکاسی دارم و بصورت نیمه حرفه ای برای خودم کار انجام میدهم
  برای گرفتن ویزای کار و تحصیل دخترم در کشور اطریش و لهستان چگونه میتوان اقدام کرد ؟لطفا در ایمیل پاسخ لازم را بدهید و راهنمایی کنید . هر چه زودتر میخواهم اینکار انجام شود

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   با توجه به اینکه سن شما جهت مهاجرت تحصیلی مناسب نیست، یهترین راه مهاجرت برای شما می تواند ثبت شرکت در تریش باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 46. مریم گفته:

  سلام حال شما ؟ اقای ملک پور سوالی داشتم . من فارق التحصیل از دانشگاه ازاد اصفهان دارای ۲ سال سابقه طرح در بیمارستان اصفهان هستم برای اقامت کار در المان یا سوئد میشه لطفا کمکم کنید چه کارهایی انجام دهم ؟ هزینه اقامت اولیه چقدر است ؟ در ضمن میخوام قضیه کارم توی بیمارستان اونجا کاملا مشخص باشه ؟ میشه راهنمایی کنید که قضیه استخدامی در چه سایتی برم و در ضمن من ازدواج کردم و شوهرم شغل ازاد و مدرک تحصیلی زیر دیپلم دارند. ممنون میشم راهنمایی کامل کنید
  در ضمن اگه دفتر مهاجرت در اصفهان به المان هم میشناسید که مشاوره ای به ما بدهد ممنون میشم با تشکر از شما
  – خواهرم هم رشته مهندسی IT خونده است و دارای ۳ سال سابق بیمه البته در زمینه خیلی سطحی در زمینه شبکه های کامپیوتری . ممنون میشم راهنمایی کامل کنید

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ