چگونگی اخذ اقامت ایرلند

چگونگی اخذ اقامت ایرلند

از چگونگی اخذ اقامت ایرلند چه می دانید ؟ شرایط و چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند به چه صورت است ؟ قوانین چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند آسان است ؟ راه های اخذ اقامت کشور ایرلند کدام است ؟ برای کسب اطلاع در خصوص قوانین چگونگی اخذ اقامت ایرلند از چه کسی باید کمک گرفت ؟ آیا در مورد چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند اطلاعاتی ندارید؟ آیا به دنبال یافتن اطلاعاتی در مورد چگونگی اخذ اقامت ایرلند هستید؟ آیا می خواهید در باب چگونگی اخذ اقامت ایرلند اطلاعات مهم و مفیدی کسب نمایید؟ آیا راه ها و شرایط چگونگی اخذ اقامت ایرلند آسان و در دسترس می باشد ؟ چه کسانی می توانند برای چگونگی اخذ اقامت ایرلند اقدام نمایند ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله بر آن است در باب چگونگی اخذ اقامت ایرلند اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان قرارد دهد . شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به ایرلند می باشید و می خواهید اخذ اقامت ایرلند را داشته باشید و قصد دارید در رابطه با چگونگی اخذ اقامت ایرلند اطلاعاتی بدست آورید می توانید با خواندن این مقاله قوانین و چگونگی اخذ اقامت ایرلند را کامل فرابگیرید و همچنین را ههای اخذ اقامت ایرلند از جمله چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق تحصیل و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق کار و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق ازدواج و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق تولد فرزند و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق سرمایه گذاری و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق ثبت شرکت را مورد مقایسه قرار دهید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی اخذ اقامت ایرلند با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در تماس باشید و سوالات خود را در مورد چگونگی اخذ اقامت ایرلند مطرح بفرمایید و از کارشناسان و حقوقدانان باتجربه این موسسه در خصوص چگونگی اخذ اقامت ایرلند مشاوره رایگان دربافت نمایید . .

موارد اجازه اقامت برای اهالی غیر EEA

معرفی

نیستید انواع اقامت یا اجازه اقامت وجود دارد که اجازه اقامت در ایرلند (EEA) اگر شما یک شهروند منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس را می دهد. اجازه اقامت توسط وزارت دادگستری و برابری اعطا می شود و دارای یک مهر خاص است که در پاسپورت شما تأیید شده است.

انواع عمومی

دارنده مجوز استخدام و متقاضی چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند

اگر مجوز اشتغال دارید، شما مجاز به اقامت در ایرلند هستید تا زمانی که مجوز اشتغال شما معتبر است. شماره گذرنامه شما شماره ۱ را دریافت خواهید کرد. این تمبر به شما اجازه می دهد باقی بمانید که مشاغلی را وارد نکنید مگر اینکه شما یا کارفرمای خود یک اجازه اشتغال دریافت کرده اید.

دارنده مجوز کسب و کار و متقاضی چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند

شما متقاضیان اخذ اقامت ایرلند اگر میخواهید در ایرلند برای کسب و کار یا کسب و کار شرکت کنید ، به مجوز کسب و کار نیاز خواهید داشت. اجازه کسب و کار به مدت ۱ سال در ابتدا اعطا می شود. اگر مجوز کسب و کار دارید، شماره گذرنامه خود را نیز شماره ۱ می دهید. این تمبر به شما اجازه می دهد تا تا زمانی که مجوز کسب و کار شما معتبر است، باقی بمانید. از تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۶، مجوز کسب و کار به حالت تعلیق درآمده است .

سرمایه گذاران و کارآفرینان در ایرلند و متقاضیان چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند

برنامه متقاضیان اخذ اقامت ایرلند و سرمایه گذاران مهاجرین گزینه های سرمایه گذاری بین ۵۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون یورو را فراهم می کند که به سرمایه گذاران مجاز غیر مجاز و غیر مجاز و خانواده های فوری آنها اجازه ورود به ایرلند را می دهد و به مدت ۵ سال اقامت دارد.

برنامه متقاضی اخذ اقامت ایرلند و کارآفرین شروع کار شرکت های غیر عضو EEA را با پیشنهادی تجاری و مالی و یا حمایت مالی حداقل ۵۰۰۰۰ یورو برای سرمایه گذاری و کسب و کار در ایرلند راه اندازی می کند. این طرح برای خرده فروشی ها، پذیرایی، خدمات شخصی و یا کسب و کارهای مشابه به کار نمی رود .

متقاضیان اخذ اقامت ایرلند  موفق به هر دو برنامه ابتدا به مدت ۲ سال اجازه اقامت داده خواهند شد.

شما عزیزان اگرمی خواهید در خصوص  چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند و در صورت کلی مهاجرت به ایرلند دارید و می خواهید از راه های اخذ اقامت ایرلند آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص قوانین و چگونگی اخذ اقامت ایرلند مشاوره ی رایگان و تخصصی دریافت نمایید

دانشجویان متقاضی اخذ اقامت ایرلند

اگر شما متقاضی اخذ اقامت ایرلند  از یک کشور غیر EEA  هستید و تمایل به تحصیل در ایرلند را دارید باید در یک برنامه تمام وقت در لیست برنامه ها واجد شرایط ILEP ثبت نام کنید. اگر شما د ریکی از برنامه های ILEP  شرکت نمایید مهر شماره ۲ را در پاسپورت خود خواهید داشت. شما اجازه کار در ط.ول تحصیل به مدت ۲۰ ساعت در هفته و در تعطیلات ۴۰ ساعت در هفته را دارید (ژوئن تا سپتامبر و ۱۵ دسامبر تا ۱۵ ژانویه). اگر شما در یک دوره دوره موقت برنامه های واجد شرایط شرکت نمی کنید ، شما حق ندارید کار نیمه وقت را انجام دهید یا در هر حرفه یا کاری شرکت کنید . شما علامت شماره ۲A را در پاسپورت خود خواهید گرفت.

در رابطه با چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند لازم به ذکر است که برنامه تحصیلات تکمیلی سطح سوم : دانشجویان غیر EMP که دارای مدرک تحصیلی در سطوح ۷ تا ۱۰ از موسسه سطح سوم ایرلند بوده و دارای گواهینامه جاری ثبت شده می توانند برای دوره تحصیلات تکمیلی سطح سوم درخواست دهند. این طرح ضمیمه اجازه اقامت ایرلند آنها برای ۶ یا ۱۲ ماه به آنها اجازه می دهد تا به دنبال استخدام و کسب مجوز استخدام مهارت های بحرانی یا مجوز استخدام عمومی باشند. اگر آنها اجازه اقامت ایرلند داده شوند، از ۱ فوریه ۲۰۱۶ آنها تمبر ۱G دریافت خواهند کرد.

همسر یا همسر مدنی یک ملیت ایرلندی متقاضی اخذ اقامت ایرلند

اگر شما خواهان چگونگی اخذ اقامت ایرلند مستید باید بدانید که از یک کشور غیر EEA هستید که ازدواج کرده یا در یک مشارکت اجتماعی مدنی شناخته شده است، یک ملیحه ایرلندی، شما مستقیما حق زندگی در ایرلند ندارید. بسته به وضعیت مهاجرت فعلی شما برای درخواست زندگی در ایرلند به شرح زیر است :

 

اگر شما در حال حاضر اجازه دارید در ایرلند زندگی کنید، باید با همسر یا همسر شهروندی ایرلندی خود برای ثبت نام در مهاجرت محلی خود به عنوان همسر یا مشارکت مدنی یک مهاجر ایرلندی بروید.

یااگر اجازه ندارید زندگی کنید در ایرلند، شما باید به صورت قانونی ازدواج به بخش ملی ایرلند خدمات حقوقی و مهاجرت ایرلند درخواست کنید..

نکته ای که شما متقاضی چگونگی اخذ اقامت کشور ایرلند باید بدانید این است که هنگامی که مجاز به زندگی در ایرلند بر اساس ازدواج یا مشارکت مدنی با یک ملت ایرلندی هستید، ممکن است امضای ۴ خود را در گذرنامه خود داشته باشید و نیازی به اجازه اشتغال یا مجوز کسب و کار ندارید.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله سعی داشتیم که اطلاعات مفید و کامل را برای افراد متقاضی مهاجرت به ایرلند و اخذ اقامت ایرلند در خصوص چگونگی اخذ اقامت ایرلند به شما خوانندگان گرامی و عزیر منتقل نماید . اگر شما اطلاعاتی را در خصوص چگونگی اخذ اقامت ایرلند و شرایط و راه های و قوانین ندارید و قصد دارید که در رابطه با چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق تحصیل و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق کار و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق ازدواج و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق تولد فرزند و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق سرمایه گذاری و چگونگی اخذ اقامت ایرلند از طریق ثبت شرکت اطلاعات مفیدی را بدست آورید همواره می توانید با  مشاورین زبده و کار آمد و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مشاوره تلفنی رایگان در خصوص چگونگی اخذ اقامت ایرلند اخذ نمایید و همچنین از طریق مشاوره حضوری می توانید اطلاعات مفیدی در باب چگونگی اخذ اقامت ایرلند را بدست آورید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ