پاسپورت مجارستان و بررسی آن

پاسپورت مجارستان، شرایط اخذ پاسپورت مجارستان و روش های اخذ آن در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط دریافت پاسپورت مجارستان چگونه است؟ چه روش های قانونی برای دریافت پاسپورت کشور مجارستان وجود دارد ؟ آیا امکان دریافت پاسپورت کشور مجارستان برای اتباع خارجی وجود دارد؟ اگر قصد مهاجرت دارید باید بدانید که از طرق مختلفی همچون سرمایه گذاری، تحصیل، کار و ازدواج، تولد و پناهندگی می توان اقامت کشورها را اخذ نمود. امیدواریم با اطلاعات کاملی که در خدمت شما بزرگواران قرار می دهیم، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماییم و اطلاعات جامعی در باب راه های اخذ پاسپورت مجارستان خدمت شما عزیزان ارائه دهیم . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمائید. همچنين در صورتيكه علاقمند به اطلاع از تمامي روشهاي مهاجرت و شرايط لازم آنها هستيد مي توانيد به ويديوي راهنماي گام به گام مسير مهاجرت مراجعه نماييد

پاسپورت مجارستان
 • پاسپورت مجارستان و شرایط عمومی
 • پاسپورت مجارستان و اعتبار آن
 • پاسپورت مجارستان و روش های اخذ پاسپورت
  • اخذ پاسپورت مجارستان از طریق کار
  • پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل
  • پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری
  • پاسپورت مجارستان از طریق تولد
  • پاسپورت مجارستان از طرق ازدواج
  • پاسپورت مجارستان و پناهندگی
 • پاسپورت مجارستان و نکات مهم در باب مجارستان
 • پاسپورت مجارستان و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت مجارستان و سخن پایانی

پاسپورت مجارستان و شرایط عمومی آن

شاید برای کسانی که در جستجوی اخذ پاسپورت مجارستان و اخذ تابعیت مجارستان هستند جالب باشد که بدانند مجارستان کشوری در اروپای مرکزی است که با کشورهایی مانند اتریش، کرواسی و صربستان، اسلوونی، رومانی، اوکراین و اسلواکی هم مرز می باشد. این امر به نوبه خود بسیار مهم است زیرا مجارستان  کشوری در اتحادیه اروپاست که هزینه زندگی به نسبت مقرون به صرفه است و در نتیجه می تواند سکوی پرتابی برای ورود به سایر کشورهای هم مرز خود باشد . مجارستان یازدهمین مقصد گردشگری بزرگ جهان شناخته شده است و پایتخت آن شهر بوداپست و زبان بومی این کشور مجاری می باشد. واحد پول مجارستان فورینت می باشد اما پول رایج درمجارستان یورو است.کشور مجارستان جز کشورهایی است که به عنوان کشوری مهاجرپذیر در میان کشور های اروپایی شناخته شده است. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده است و کپی برداری از آن یا استفاده از محتوای مقاله با تغییر کوچکی در کلمات شرعا و قانونا حرام می باشد.

پاسپورت مجارستان

پاسپورت مجارستان و اعتبار آن

اعتبار هر پاسپورت به میزان کشورهایی است که می توان بدون دریافت ویزا به آن سفر کرد. پاسپورت مجارستان در رتبه ۶ رنک جهانی قرار دارد به این معنا که با داشتن پاسپورت مجارستان می توان به ۴۰ کشور با ویزا فرودگاهی  و ۱۲۳ کشور بدون نیاز به ویزا، سفر کرد و همچنین تنها برای سفر به ۳۵ کشور دنیا نیاز به اخذ ویزا است و این نشان از اعتبار بالای پاسپورت مجارستان دارد. در نظر داشته باشید که با داشتن پاسپورت کشور ایران برای ورود به کشور مجارستان احتیاج به ویزا خواهید داشت.

جدول جایگاه پاسپورت مجارستان در رنکینگ جهانی:

پاسپورت مجارستان

پاسپورت مجارستان و روش های اخذ پاسپورت

شاید یکی از اصلی ترین سوال هایی که ذهن شما را مشغول کرده باشد، روش های اخذ پاسپورت مجارستان می باشد. برای ایجاد یک دید کلی در زمینه مهاجرت باید بدانید که از شش روش کلی کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می توان اقامت و یا درصورت وجود شرایط مورد نظر آن کشور، تابعیت کشوری را کسب نمود. بررسی هر یک از این روش ها جهت یافتن بهترین راه اخذ اقامت مجارستان و در نهایت تابعیت و پاسپورت مجارستان برای اشخاصی که خواهان مهاجرت به این کشورهستند، بسیار مهم می باشد. برای دریافت اطلاعات جزئی و کامل در خصوص روش های مهاجرت و اخذ پاسپورت و تابعیت در خصوص تمامی کشورها می توانید به ویدئو هایی که توسط موسسه حقوقی دکتر ملک پور تهیه شده است مراجعه نمائید.

پاسپورت مجارستان از طریق کار

مجارستان قوانینی شبیه به قوانین کار کشورهای اتحادیه اروپا دارد. از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۹ شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا برای کار در مجارستان نیاز به ویزا ندارند. شرایط لازم برای ویزای کار به شکل زیر است:

پاسپورت مجارستان

 • اثبات محل اقامت در مجارستان

  در این روش متقاضی از طریق یک کارفرمای دانمارکی برای کار دعوت می شود

 • توافق نامه کاری با کارفرما

  در این روش کشور دانمارک در زمینه هایی که کمبود نیرو وجود دارد افراد واجد شرایط را در فهرستی اعلام کرده و استخدام می نماید، شخص متقاضی نیاز است مدرک زبان، سابقه کار و تحصیلات دانشگاهی داشته باشد.

 • مجوز کار در مجارستان

  در این روش شرکت های معتبر نیروی مورد نیاز خود را در زمان کوتاه و بدون تایید از سوی آژانس های بین المللی استخدام می کند

 پروسه دریافت اجازه کار ۲۵ روز به طول می انجامد که کارفرما در مجارستان برای دریافت این مجوز باید به اداره کار مجارستان (Munkaügyi Központ) مراجعه کند. کارفرما برای استخدام نیروی کار باید در کشور مجارستان  و اتحادیه اروپا اعلام نیاز کند تا در صورتی که شهروندی در مجارستان و سپس در دیگر کشورهای اروپایی آماده ی استخدام در این شغل نباشد، بتواند از طرف کارمند اجازه کار را درخواست کند. مجوز کار ۱۰ تا ۱۵ روز پس از درخواست صادر می شود. پس از دریافت مجوز کار کارمند باید به صورت شخصی به کنسولگری مجارستان مراجعه کند و ویزای کار درخواست کند. مجوز کار و ویزای کار برای همان کار مشخص صادر می شود و در صورت تغییر قرارداد کار متقاضی باید مجوز جدیدی درخواست کند. پروسه اخذ اقامت دائم به واسطه کار در مجارستان ۵ ساله می باشد که در صورتی که شخص متقاضی طی این مدت به صورت مرتب کار کرده باشد و مالیات خود را پرداخت کرده باشد واجد شرایط اخذ اقامت دائم خواهد بود پس از اخذ اقامت دائم فرد مورد نظر می تواند در سال هفتم  یا هشتم اقامت خود، درخواست پاسپورت مجارستان را نماید و پاسپورت و تابعیت این کشور را نیز بدست آورد. بر اساس آخرین آمار ارائه شده از نرخ بیکاری مجارستان در دسامبر ۲۰۱۸ نرخ بیکاری اعلام شده در این کشور ۳٫۶ درصد می باشد.

پاسپورت مجارستان

جالب است بدانید که نرخ بیکاری در مجارستان در فوریه ۲۰۱۹ از ۳٫۸ درصد در سال ۲۰۱۸ به ۳٫۶ درصد کاهش یافت. نرخ بیکاری در مجارستان از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۹ به طور میانگین ۷٫۳۵ درصد بوده است و در ماه مارس سال ۲۰۱۰ به بالاترین سطح خود یعنی ۱۱٫۸۰ درصد رسیده و در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ به پایین ترین حد خود یعنی ۳٫۶ درصد رسیده است.

مقاله مرتبط

ویزای کار مجارستان

پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل

پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل در مجارستان به طور مستقیم قابل اخذ نمی باشد. تحصیل در مجارستان می تواند یکی از روش ها برای یافتن کار در این کشور باشد که البته نیاز به پیدا کردن کارفرما می باشد ولی حضور در محیط و تسلط بر زبان مجاری قطعا تاثیر بسزایی در کاریابی شما خواهد داشت. تحصیل در مجارستان مانند دیگر کشورها در مقاطع مختلف مانند ابتدایی، راهنمایی، متوسطه، دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر است. اقامت مجارستان به دانش آموزان و دانشجویانی که قصد تحصیل در مدارس و یا دانشگاههای مجارستان را دارند اعطا می شود. تحصیل در دانشگاههای مجارستان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به دو زبان مجاری و انگلیسی در رشته هایی همچون پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مدیریت، مهندسی وغیره امکان پذیر است و این موضوع یکی از بزرگترین مزایای تحصیل در مجارستان برای دانشجویان بین المللی است. هزینه تحصیل در دانشگاههای مجارستان سالیانه بین ۵ تا ۷ هزار یورو متغیر است. پذیرش دوره های زبان انگلیسی و آلمانی در دانشگاهها و کالج های مجارستان برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر است و این دوره ها زمینه لازم برای ورود به دانشگاه های مجارستان، آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی را برای شما فراهم می کند. دانشجویان در زمان تحصیل به طور متوسط ۱۰ تا ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارند. برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان باید با ثبت نام در یکی از مراکز آموزشی مجارستان و نامه پذیرش مرکز آموزشی به نزدیکترین کنسولگری یا سفارت مجارستان مراجعه کنید و مدارک زیر را ارائه دهید:

پاسپورت دانمارک

 • نامه پذیرش دانشگاه یا مؤسسه آموزشی
 • فرم درخواست ویزای دانشجویی
 • نامه تمکن مالی مبنی بر امکان پرداخت هزینه تحصیل و زندگی حداقل به مدت یکسال
 • بیمه مسافرتی
 • نامه تمکن مالی و یا فیش حقوقی پشتیبان مالی متقاضی
 • گذرنامه
 • گواهی تولد یا شناسنامه

کارت اقامت دانشجویی به مدت یکسال معتبر است. متقاضی ۳۰ روز قبل از اتمام کارت اقامت باید برای تمدید اقامت اقدام نماید. نهایتأ ظرف ۸ هفته پس از درخواست ویزا در مورد اجازه اقامت شما تصمیم مقتضی اتخاذ می شود. در راستای فرایند هماهنگی درنظام آموزش عالی در سراسر اروپا، دانشگاه ها در مجارستان سه سطح تحصیلات: لیسانس(کارشناسی) ، کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و دکترا ارائه می دهند. برنامه های کارشناسی معمولا سه یا چهار سال طول می کشد، برنامه های کارشناسی ارشد یک یا دو ساله و برنامه های دکتری سه ساله است. شش دانشگاه مجارستان در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال ۲۰۱۸ ظاهر می شود. پنج دانشگاه برتر در مجارستان برای شما دوستان عزیز توضیح داده می شود.

 • دانشگاه Szeged

  در حال حاضر این دانشگاه در رتبه ی ۵۰۱-۵۵۰ در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS و ۲۷ در اروپا و آسیای مرکزی قرار گرفته است. این دانشگاه از دانشجویان بین المللی استقبال می کند و بورس تحصیلی برای دانش آموزان بین المللی در همه زمینه های موضوعی در دسترس است. اکثر دوره ها به زبان انگلیس تدریس می شوند، و بعضی از دوره های کارشناسی شامل دوره آمادگی انگلیسی نیز می باشد.

 • Eötvös Loránd University

  دانشگاه اوتووش لوراند در رتبه ۶۵۱-۷۰۰ در جهان واقع شده است و در پایتخت بوداپست قرار دارد و یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه های مجارستان است. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین هاست که در سال ۱۶۳۵ تاسیس شده است. فارغ التحصیلان Eötvös Loránd شامل چهار برنده جایزه نوبل و بسیاری از دانشمندان مشهور جهان می شوند. این دانشگاه در حال حاضر پذیرای حدود هشت هزار دانش آموز در هشت دانشکده، از جمله ۲،۰۰۰ دانشجوی بین المللی است.

 • دانشگاه Debrecen

  دانشگاه Debrecen در سال های ۲۰۱۸ رتبه ۶۵۱-۷۰۰ در رتبه بندی جهان است. دانشگاه های اصلی آن در دومین شهر بزرگ مجارستان، Debrecen، در شرق کشور است. این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی اختصاص داده شده است و مجموعه ای از دوره های آموزشی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد

 • دانشگاه کورینوس بوداپست

  دانشگاه Corvinus در بوداپست در رتبه ۸۰۱-۱۰۰۰ در جهان است. این دانشگاه حدود ۱۱،۰۰۰ دانش آموز در سال ۲۰۱۶ ثبت نام کرده بود، از جمله بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز از خارج از مجارستان، که بسیاری از آنها در طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی در زبان های مختلف از جمله انگلیسی، فرانسوی و آلمانی  ثبت نام کرده اند. دانشگاه Corvinus در حال حاضر رتبه ۲۵۰ در سطح جهانی برای رشته های کشاورزی و جنگلداری، و ۳۵۰ رتبه  برای رشته های اقتصاد و کسب و کار است.

 • دانشگاه تکنولوژی و اقتصاد بوداپست

  این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS رتبه بندی ۷۵۱-۸۰۰ در سال ۲۰۱۸ قرار گرفته است. رشته ها ریاضیات و علوم مواد را در طیف وسیعی از زبان های مجارستانی، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و روسی تدریس می کند.

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در مجارستان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل در مجارستان

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در تحصیل در مجارستان

پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مجارستان به عنوان عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن یکی از ۳۰ مقصد پرطرفدار در جهان می باشد. کشور مجارستان کاملا در مرکز اروپا قرار دارد و دارای فرهنگ غنی و متنوع موسیقی و ادبیات است،که ممکن است مقصد سرمایه گذاری بسیاری از افراد باشد. قطعا برای هر نوع سرمایه گذاری باید ریسک ها و نکات مثبت و منفی و استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور را در در نظر گیرید. مجارستان به عنوان عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن یکی از ۳۰ مقصد پرطرفدار در این سیاره است. کشور مجارستان کاملا در مرکز اروپا قرار دارد و دارای فرهنگ غنی و متنوع موسیقی، فیلم، غذا و ادبیات، و همچنین مراقبت های بهداشتی جهانی است. در سال ۲۰۱۲، برنامه اوراق قرضه برای سرمایه گذاری، متقاضیان را به مزایای زیادی رساند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملکپور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعأ و قانونأ حرام و غیرقانونی می باشد. شما همواره می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری کلیک کنید. از مزایای  این نوع از سرمایه گذاری در مجارستان به شرح زیر است :

 • ورود اعضای خانواده واجد شرایط از جمله والدین، بدون محدودیت سن.
 • بدون نیاز به سفر به مجارستان برنامه های کاربردی را می توان در کنسولگری مجارستان ارائه کرد.
 • پروسه سریع اقامت دائم اتحادیه اروپا در کمتر از ۳۰ روز
 • بدون نیاز به اقامت فیزیکی.
 • سرمایه گذاری کاملا تضمین شده و بازگشت هزینه پرداختی بعد از ۵ سال .
 • رفت و آمد آزاد در سراسر منطقه شنگن اروپا.

متقاضیان اصلی سرمایه گذاری در مجارستان باید مجموعه ای از اسناد را تأیید کنند که حاکی از منبع درآمد آنها و ارزش خالص دارایی انها باشد. روش قانونی برای سرمایه گذاری در برنامه خرید اوراق قرضه ویژه مجارستان به مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ یورو برای پنج سال است که بعد از این مدت سرمایه اصلی به سرمایه گذار بازگردانده می شود و می تواند بدون اینکه دوباره اوراق قرضه خریداری کند اقامت خود را برای ۵ سال دیگر هم تمدید نماید. این نوع سرمایه گذاری ها باید از طریق نمایندگی های دولتی صورت گیرد. اقامت موقت از طریق ثبت شرکت در مجارستان به مدت یکسال معتبر است و پس از آن می توانید سالانه کارت اقامت خود را تمدید کنید. پس از ۵ سال اقامت در مجارستان شما واجد شرایط برای اقدام در جهت اخذ اقامت دائم در مجارستان هستید و بعد از حدود ۸ سال اقامت می توان برای اخذ پاسپورت مجارستان اقدام کرد که ملزم به گذراندن آزمون های زبان مجاری است . برای اطلاع از نحوه سرمایه گذاری در کشور مجارستان و روش های آن و اصول سرمایه گذاری  به لینک ثبت شرکت در مجارستان مراجعه فرمایید.

پاسپورت مجارستان

نرخ مالیات شرکت در مجارستان در سال ۲۰۱۸ ، ۹ درصد است نرخ مالیات بر شرکتها در مجارستان ۲۱٫۹۴ درصد از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۱۸ بوده است که در سال ۱۹۸۹ به بالاترین سطح یعنی ۵۰ درصد رسیده است و در سال ۲۰۱۶ به کمترین میزان یعنی ۹ درصد است

پاسپورت مجارستان

اقتصاد مجارستان در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ به ۵٫۱  درصد رسید که نسبت به سال قبل افزایش یافته است. این نرخ از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ به بالاترین نرخ رشد رسیده است.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در قواعد سرمایه گذاری در مجارستان

اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان
اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

پاسپورت مجارستان از طریق تولد

اکثر کشورها برای اعطای اقامت و تابعیت از طریق تولد از قوانین خون یا خاک پیروی میکنند. قانون خون به این معنا است که فرد متولد شده درکشوری با نظام خون به شرطی اقامت و تابعیت آن کشور داده می شود که حداقل یکی از والدین آن کودک تابعیت همان کشور را داشته باشد اما  نظام خاک به این معنا است که اگر کودک در کشوری با نظام خاک متولد شود صرف نظر از تابعیت والدین، پاسپورت آن کشور را دریافت می نماید. اعطای پاسپورت مجارستان تحت نظام خون است. بنابراین افرادی که تابعیت مجارستان را ندارند و قصد دارند از طریق تولد فرزند به اخذ پاسپورت مجارستان دست یابند، باید توجه داشته باشند که کشور مجارستان گزینه مناسبی نمی باشد. در صورتی که فرزندی از والدینی متولد شود که یکی از والدین تابعیت مجارستان را دارا باشد، فرزند می تواند به تبعیت از پدر یا مادر خود تابعیت مجارستان را اخذ نماید. در صورتی که فرزندی در مجارستان متولد شود اما والدین وی نا معلوم باشد یا بدون تابعیت باشند فرزند می تواند تابعیت مجارستان را نیز اخذ نماید در واقع کشور مجارستان با وجودی که دارای سیستم خون می باشد اما سیستم خاک را نیز به صورت فرعی پذیرفته است. برای اطلاع بیشتر در مورد راه های مهاجرت می توانید ویديوهای راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نمایید تا با آگاهی کامل بهترین روش مهاجرتی را انتخاب نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در قواعد تولد

اخذ تابعیت در کشور مجارستان از طریق تولد

پاسپورت مجارستان از طریق ازدواج

اعطای پاسپورت مجارستان تابع نظام خون است به این معنی که فرد متولد شده در کشور مجارستان به شرطی اقامت و تابعیت مجارستان را دریافت می کند که حداقل یکی از والدین آنها تابعیت کشور مجارستان را داشته باشد اما در شرایط استثنایی مثل ازدواج با یک تبعه مجارستان می توانید تحت شرایطی اقامت و تابعیت کشور مجارستان را دریافت نمایید. شما می توانید بعد از حداقل سه سال اقامت مستمر در کشور مجارستان ، برای درخواست شهروندی مجارستان اقدام نمایید. شما باید همراه با گذرنامه همسر خود گواهی ازدواج خود را ارائه دهید و توجه داشته باشید ازدواج شما نباید صوری و غیر قانونی باشد.

پاسپورت مجارستان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص ازدواج با خارجی

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور مجارستان

پاسپورت مجارستان و پناهندگی

برخی از افراد برای کسب پاسپورت مجارستان به فکر پناهندگی در این کشور می باشند. دقت داشته باشید که مهاجرت از راه های گوناگونی امکان پذیر است و پناهندگی گزینه ی ایده الی نخواهد بود زیرا پناهنده به کسی گفته می شود که در کشور خود به دلایلی نظیر ملیت، دین، نژاد و عضویت در گروه اجتماعی یا سیاسی خاصی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد و از ترس خود به کشور دیگری پناه آورده باشد در نتیجه پناهندگی به غیر از این موارد خاص و با توسل به دروغ، قطعا عواقب خوبی برای کسانی که قصد اخذ پاسپورت مجارستان از این طریق را برای خود و خانواده دارند ، نخواهد داشت. پناهندگی مجارستان یکی از پرخطرترین راه ها برای مهاجرت می باشد و البته راهی غیرقانونی برای مهاجرت محسوب می شود. نکته بسیار مهم در مورد پناهندگی مجارستان، عدم پذیرش درخواست ها و رد کیس های اخیر در این کشور است. نکته بسیار مهم در ارتباط با پناهندگی مجارستان، عدم پذیرش درخواست های پناهندگی و رد اکثر درخواست ها در این کشور می باشد. کشور مجارستان از جمله کشورهایی است که بیشترین ریجکتی را در پذیرش درخواست ها در اتحادیه اروپا داشته است. این کشور نه تنها پناهجویان را به راحتی نمی پذیرد بلکه به بازداشت برخی از پناهجویان نیز اقدام نموده است. اخیراً افراد بسیاری تحت تأثیر راهنمایی های نادرست افراد سودجو، تصمیمات نادرستی گرفته و برای پناهندگی اقدام می کنند. این راه گاهاً عواقب جانی و مالی بسیار زیادی برای متقاضی در پی داشته است. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در مورد پناهندگی ندارد و ارائه این مطالب صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.

پاسپورت مجارستان و نکات مهم در باب مجارستان

پاسپورت مجارستان و اخذ اقامت مجارستان از روش های مختلفی قابل دریافت است. قطعا برای هر شخص با ویژگی های منحصر به فرد خود، روش دریافت اقامت و تابعیت متفاوت می باشد. نکات مهمی که در مورد پاسپورت مجارستان باید در نظر داشته باشید این است که اعتبار پاسپورت کشوری که در تلاش برای اخذ پاسپورت آن هستید، مهم ترین امردر این زمینه می باشد. کشور مجارستان از نظر هزینه زندگی در اتحادیه اروپا بسیار مقرون به صرفه می باشد و با درنظر گرفتن  اعتبار بالای پاسپورت مجارستان می توان گفت گزینه مناسبی جهت مهاجرت خواهد بود. نکته ی دیگر اینکه با تحصیل در مجارستان از طریق دوره زبان المانی یا انگلیسی هم می توانید ویزا برای ورود به این کشور دریافت نمایید و نکته دیگر اینکه از نظر موقعیت جغرافیایی با کشورهایی که از نظر رفاه اقتصادی و درصد پایین نرخ بیکاری، سطح مطلوبی دارند مانند اتریش و آلمان فاصله چندانی ندارد.

دوره های زبان در مجارستان

پاسپورت مجارستان و وکیل معتبر برای امور مهم

در حال حاضر شاید یکی از مهمترین هدف های مهاجرت به هر کشوری به دست آوردن اقامت و پاسپورت آن کشور می باشد و شاید مهاجرت به مجارستان و روش های اخذ پاسپورت مجارستان نیز فکر بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده باشد. مهاجرت و به دست آوردن پاسپورت مجارستان یک پروسه حقوقی و مهم می باشد که حتما شخص می بایست قبل از هر اقدامی با وکیل معتبر برای این امور مهم مشاوره نماید تا بتواند بهترین انتخاب را برای خود و خانواده رقم بزند و پیچیدگی ها این مسیر را با آگاهی پشت سر بگذارد. افرادی که به دنبال مهاجرت و اخذ پاسپورت کشوری می باشند. در صورتی که شما متقاضیان عزیز به دنبال مهاجرت و اخذ پاسپورت هستید می توانید با وکیل معتبر در زمینه مهاجرت مشاوره حضوری و آنلاین داشته باشید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است که هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیرقانونی و حرام می باشد.

اقامت مجارستان

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مقایسه سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان
پاسپورت مجارستان و سخن پایانی

پاسپورت مجارستان، شرایط و اعتبار پاسپورت مجارستان، روش های اخذ آن از طرق مختلف تولد، ازدواج، تحصیل،سرمایه گذاری، کار و پناهندگی خدمت شما متقاضیان عزیز ارائه شد. همان گونه که آگاه هستید، روش های متعددی برای اخذ پاسپورت مجارستان برای متقاضیان وجود دارد که هر شخص می تواند با بررسی رزومه و شرایط خود یکی از این روش ها را برگزیند.در صورت نیاز به اطلاعات مفید در زمینه اخذ پاسپورت مجارستان می توانید با مشاوران متخصص ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ