پاسپورت روسیه و بررسی آن

پاسپورت روسیه ، راههای مهاجرت به روسیه و شرایط اخذ شهروندی، تابعیت و پاسپورت کشور روسیه در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. از چه راههای می توان به پاسپورت روسیه دست یافت؟ میزان اعتبار پاسپورت روسیه در بین سایر کشور های جهان چقدر است؟ با داشتن پاسپورت روسیه می توان به چند کشور بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کرد؟ آیا با تحصیل در روسیه می توان به پاسپورت و تابعیت این کشور رسید؟ در این مقاله کوشش شده است که به این سوالات و سوالات دیگر در باب طرق و شرایط اخذ شهروندی و تابعیت روسیه پاسخ داده شود. مهاجرت به روسیه و اخذ پاسپورت این کشور از جهات متعددی قابل بحث می باشد که به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما متقاضیان ارائه می گردد. اگر قصد مهاجرت دارید باید بدانید که از طرق مختلفی همچون سرمایه گذاری، تحصیل، کار و ازدواج می توان اقامت کشورها را اخذ نمود. امیدواریم با اطلاعات کاملی که در خدمت شما بزرگواران قرار می دهیم، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماییم و اطلاعات جامعی در باب راه های اخذ پاسپورت روسیه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمائید.

در ادامه به ارائه مطالبی در سرفصل های زیر در باب پاسپورت روسیه می پردازیم :

پاسپورت روسیه
 • پاسپورت روسیه و شرایط عمومی
 • پاسپورت روسیه و اعتبار آن
 • پاسپورت روسیه و روش های اخذ پاسپورت
 • اخذ پاسپورت روسیه از طریق کار
 • پاسپورت روسیه از طریق تحصیل
 • پاسپورت روسیه از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت روسیه از طریق تولد
 • پاسپورت روسیه از طریق ازدواج
 • پاسپورت روسیه و پناهندگی
 • پاسپورت روسیه و نکات مهم در باب روسیه
 • پاسپورت روسیه و وکیل معتبر برای امور مهم

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت روسیه و شرایط عمومی

روسیه کشوری قاره ای در اروپای شرقی و شمال آسیا است و نهمین کشور پرجمعیت جهان با حدود ۱۴۶٫۷۷ میلیون نفر جمعیت در سال ۲۰۱۹ است. پایتخت روسیه مسکو، یکی از بزرگترین شهرهای جهان و دومین شهر بزرگ اروپا است. اگر چه آب و هوا سرد این کشور، شرایط سختی برای زندگی روزمره ایجاد می کند اما زمین آن یک منبع سخاوتمندانه از ذخایر گسترده نفت، گاز و فلزات گرانبها است. با این حال، غنی بودن منابع به رفاه مردم کشور منجر نشده است. پاسپورت روسیه و شرایط اخذ تابعیت و اقامت روسیه در این مقاله به صورت تخصصی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. جالب است بدانید که پاسپورت روسیه در رتبه ۳۶ رنک جهانی قرار دارد و شش نوع ویزای توریستی، کسب و کار، دانشجویی، شخصی، کاری و حمل و نقل ارائه می دهد. توجه داشته باشید که به طور رسمی، برای اخذ هر کدام از آنها باید دلایل موجه و قانع کننده ای برای دولت روسیه داشته باشید که مشاوران ارشد موسسه حقوقی ملک پور می توانند به طور کامل شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

روسیه بر روی نقشه ـ مهاجرت به روسیه جهت اخذ پاسپورت روسیه

پاسپورت روسیه و اعتبار آن

پاسپورت روسیه در رتبه ۳۶ رنک جهانی قرار دارد. جالب است بدانید که اعتبار پاسپورت به میزان کشور هایی است که می توانید بدون دریافت ویزا به آن سفر کنید. با داشتن پاسپورت روسیه می توان به ۳۶ کشور با ویزا فرودگاهی و به ۸۱ کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید و همچنین شما برای سفر به ۸۱ کشور دنیا به ویزا احتیاج دارید. در نظر داشته باشید که با داشتن پاسپورت کشور ایران برای ورود به کشور روسیه احتیاج به ویزا خواهید داشت.

اعتبار پاسپورت روسیه در رنکینگ جهانی پاسپورتها

در نقشه زیر میزان آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت روسیه به تفکیک هر کشور به نمایش درآمده است‌:

نقشه آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت روسیه

پاسپورت روسیه و روش های اخذ پاسپورت

شاید یکی از اصلی ترین سوال هایی که ذهن شما را مشغول کرده باشد، روش های اخذ پاسپورت روسیه می باشد. برای ایجاد یک دیدکلی در زمینه مهاجرت باید بدانید که از شش روش کلی کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می توان اقامت و یا در مواقعی درصورت وجود شرایط مورد نظر آن کشور، تابعیت کشوری را کسب نمود. بررسی هر یک از این روش ها جهت یافتن بهترین راه اخذ اقامت روسیه و در نهایت تابعیت و پاسپورت روسیه برای اشخاصی که خواهان مهاجرت به این کشور هستند، بسیار مهم می باشد. برای دریافت اطلاعات جزئی و کامل در خصوص روش های مهاجرت و اخذ پاسپورت و تابعیت در خصوص تمامی کشورها می توانید به ویدئو ها که توسط موسسه حقوقی دکتر ملک پور تهیه شده است مراجعه نمائید.

مهاجرت به روسیه و طرق اخذ پاسپورت روسیه

راهنمای گام به گام بهترین مسیر مهاجرت

پاسپورت روسیه از طریق کار

اگر قصد دارید که در یک شرکت روسی مشغول به کار شوید، نیاز به دریافت ویزای کار خواهید داشت. درواقع برای کار در کشور روسیه باید از طریق کارفرما اقدام نمایید. ابتدا یک شرکت یا سازمان در روسیه باید تصمیم بگیرد که فردی خارجی را استخدام کند و نیاز به اجازه کار ویژه ای برای انجام این امر دارد. کارفرمایان با توجه به نیاز کشور دست به استخدام نیروی کار می زنند و معمولا استخدام افراد خارجی با توجه به سهمیه خاصی صورت می گیرد. این سهمیه حداکثر تعداد نیروی کاری است که می توان در هر سال در یک منطقه خاص در کشور استخدام کرد. سهم هر ساله بر اساس تقاضای کارفرما، مطالعات رسمی دولت برای اطلاع از نیاز واقعی کشور و موضوعات سیاسی حاکم بر جامعه انجام می گیرد. اگر کارفرمایی سهمیه خاصی داشته باشد و نیروی کار مناسب خود را پیدا کند، می توان فرایند مجوز کار را شروع کرد در نهایت اگر مجوز کار تأیید شود، روند اعطای ویزای کار شروع خواهد شد. اجازه کار اساسا به شما این امکان را می دهد تا در روسیه کار کنید، اما شما هنوز هم نیاز به ویزای کار برای ورود به روسیه دارید. پس از رسیدن به ویزای کاری خود، باید چندین آزمایش پزشکی از جمله ایدز انجام دهید و در نهایت در صورت منفی بودن تست می توانید اجازه ی کار و ویزای کار کسب نمایید و کار خود را شروع خواهید کرد. چند استثناء برای قاعده لزوم کسب اجازه کار و ویزا در روسیه وجود دارد؛ برای مثال دیپلمات ها نیازی به اجازه کار ندارند. دانشجویانی که برای کارآموزی می روند، با ویزای دانشجویی نیازی به اجازه کار ندارند. بعضی از افراد فرهنگی (هنرمندان، کشیشها و غیره) در واقع “ویزاهای فرهنگی” می گیرند که از طریق وزارت فرهنگ اداره می شوند و قواعد خاص خود را دارند. به طور کل پیدا کردن کار در روسیه آسان نیست. قبل از اقدام برای استخدام باید اطمینان حاصل کنید که کارفرمای بالقوه شما شرایط کسب ویزای کار مناسب و اجازه کار را برای شما فراهم می کند. بعد از حدود ۵ سال قادر خواهید بود برای اخذ تابعیت و پاسپورت روسیه با رعایت شرایط خاصی اقدام نمایند. در نمودار زیر نرخ بیکاری روسیه در یک سال اخیر را ملاحظه می نمایید :

نمودار نرخ بیکاری کشور روسیه در یک سال اخیر

جالب است بدانید که نرخ بیکاری در روسیه طبق آمار در ماه مارس ۲۰۱۹ از ۴٫۹ درصد در ماه گذشته به ۴٫۷ درصد کاهش یافت وکمترین نرخ بیکاری مربوط به اکتبر سال  ۲۰۱۸ می باشد. نرخ بیکاری در روسیه در سالهای ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۹ به میزان ۷٫۵ درصد بوده و در فوریه سال ۱۹۹۹ به حدود ۱۴ درصد و در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ به پایین ترین حد خود یعنی ۴٫۵  درصد رسیده است.

پاسپورت روسیه از طریق تحصیل

پاسپورت روسیه از طریق تحصیل به طور مستقیم قابل اخذ نمی باشد. شخص با تحصیل در یک کشور معمولا نمی تواند به اقامت دائم یا پاسپورت آن کشور برسد ولی تحصیل در روسیه می تواند یک سکوی پرتاب مناسب برای یافتن کار در این کشور باشد که البته نیاز به پیدا کردن کارفرما می باشدو قطعا باید میزان سهمیه مورد نظر در منطقه مورد بررسی قرار گیرد. در اکثر مواقع شخص در زمان کاریابی در کشور روسیه به جهت نداشتن اقامت و ویزای مناسب این کشور در مصاحبه های کاری به مشکل می خورند و کارفرماها به علت اینکه شخص ویزا ندارد و در این کشور نمی باشد، مایل به استخدام وی نیستند و شاید یکی از راه حل های  این موضوع تحصیل در کشور روسیه باشد. ویزای دانشجویی قطعا باید بر اساس یک دریافت دعوت نامه از یک موسسه آموزشی یا دانشگاه معتبر روسی صادر شود. این دعوتنامه تنها می تواند بر اساس قرارداد با موسسات آموزشی برای ارائه آموزش به خارج از کشور ارسال شود. ویزاهای تحصیلی معمولا مناسب و نسبتا ارزان هستند و تا یکسال اجازه اقامت خواهید داشت و معمولا (اما نه همیشه) تمدید می شوند. با این حال، باید هزینه اضافه آموزش و پرورش که به طور کلی حداقل ۱۰۰۰ دلار باشد را پرداخت نمایید. نکته قابل توجه آن که اگر شما در کلاسهایی که از طریق این ویزا دریافت کرده اید شرکت نکنید، ممکن است از کشور اخراج شوید و اگر کشف شود که شما کاری غیر از تحصیل در روسیه انجام می دهید، دانشگاه ممکن است مدرکی به شما اعطا نکند. برای به دست آوردن اطلاعات کامل در زمینه تحصیل در روسیه، شرایط بورسیه تحصیلی در روسیه، هزینه تحصیل و زندگی در روسیه می توانید به لینک های تحصیل در روسیه ، تحصیل پزشکی در روسیه بدون مدرک زبان و تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی مراجعه نمایید.

لیستی از دانشگاههای معتبر روسیه به همراه رنکینگ جهانی آنها

همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید دانشگاه های روسیه به ترتیب رنک جهانی آورده شده است و در این میان دانشگاه مسکو در کشور روسیه در رنک اول قرار گرفته است و رتبه ۸۶ در جهان را داراست.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل پزشکی روسیه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد دندان پزشکی روسیه

شرایط تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در روسیه
هزینه های تحصیل پزشکی در روسیه

پاسپورت روسیه از طریق سرمایه گذاری

همان گونه که می دانید سرمایه گذاری در هر کشوری مزایا و معایبی خواهد داشت و قطعا برای سرمایه گذاری در کشور روسیه باید با توجه به استاندارد های سرمایه گذاری و شرایط آن کشور و مشاوره با مشاورین مجرب  موسسه حقوقی ملک پور ریسک های آن را به حداقل برسانید. سرمایه گذاری در روسیه از طریق خرید ملک، خرید اوراق قرضه ، ثبت شرکت و کارآفرینی صورت می پذیرد. برای اخذ پاسپورت روسیه ابتدا باید یک ویزای کسب و کار اخذ نمایید که معمولا ۱ یا ۲ یا ۵ سال برای اقامت اعتبار دارد. مجوز اقامت دائم روسیه بعد از ۳ سال زندگی در خاک این کشور اعطا می گردد و بین ۳ الی ۵ سال اقامت قانونی در کشور روسیه ، پاسپورت روسیه اعطا می گردد که مستلزم تسلط بر زبان روسی می باشد. برای اطلاع از نحوه سرمایه گذاری در کشور روسیه و روش های آن به مقاله ای با عنوان سرمایه گذاری در روسیه مراجعه فرمایید.

نمودار مالیات بر درآمد شرکت ها در روسیه

 

نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در روسیه ۲۰ درصد است. این نرخ مالیات در سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۸ به طور متوسط ​​۲۲٫۸۳ درصد بود که در سال ۲۰۰۱ به بالا ترین حد خود یعنی ۴۳ درصد و در سال ۲۰۰۹ به کم ترین میزان خود یعنی ۲۰ درصد رسیده است.

نمودار میران تولید ناخالص داخلی در روسیه در 10 سال اخیر

تولید ناخالص داخلی (GDP) در روسیه در سال ۲۰۱۷ به ارزش ۱۵۷۷٫۵۲ میلیارد دلار آمریکا بود. ارزش تولید ناخالص داخلی روسیه ۲٫۵۴ درصد از اقتصاد جهان را تشکیل می دهد.  اما  اگر قصد سرمایه گذاری در اروپا را دارید،  گزینه های دیگری مثل اتریش، یونان، اسپانیا برای شما وجود خواهد داشت که می توانید اقامت دائم این کشور ها را کسب نمایید و بعد از گذشت چند سال حتی به پاسپورت هم منجر خواهد شد . جالب است بدانید شهر وین پایتخت کشور اتریش به مدت ۱۰ سال پیاپی بهترین شهر جهان برای زندگی شناخته شده است و محیط مناسبی برای سرمایه گذاری برای شما ایجاد خواهد کرد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در روسیه و بلاروس

پاسپورت روسیه از طریق تولد

کشورها برای اعطای اقامت و تابعیت از طریق تولد، از قوانین خون یا خاک پیروی می کنند. قانون خون به این معنا است که فرد متولد شده درکشوری با نظام خون به شرطی اقامت و تابعیت آن کشور داده می شود که حداقل یکی از والدین آن کودک تابعیت همان کشور را داشته باشد اما  نظام خاک به این معنا است که اگر کودک در کشوری با نظام خاک متولد شود صرف نظر از تابعیت والدین، پاسپورت آن کشور را دریافت می نماید. اعطای پاسپورت روسیه تحت نظام خون است. بنابراین افراد غیر روسی که قصد دارند از طریق تولد فرزند به اخذ پاسپورت روسیه دست یابند، باید توجه داشته باشند که کشور روسیه گزینه مناسبی نمی باشد اما  جالب است بدانید که این افراد می توانند برای اخذ تابعیت فرزندشان کشورهایی با نظام خاک مثل کانادا را انتخاب نمایند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده و هر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری می باشد.

اخذ تابیعت از طریق تولد

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق تولد

پاسپورت روسیه از طریق ازدواج

اعطای پاسپورت روسیه تابع نظام خون است به این معنی که فرد متولد شده در کشور روسیه به شرطی اقامت و تابعیت روسیه را دریافت می کند که حداقل یکی از والدین آنها تابعیت کشور روسیه را داشته باشد اما در شرایط استثنایی مثل ازدواج با یک تبعه روسی می توان تحت شرایطی اقامت و تابعیت کشور روسیه را دریافت نمایید. شما پس ازدواج رسمی باید به مدت حداقل سه سال با یک شهروند روسی به صورت مشترک زندگی کرده باشید و به محض اینکه اقامت دائم خود را دریافت کردید، می توانید برای درخواست شهروندی روسیه اقدام نمایید. شما باید همراه با گذرنامه همسر خود گواهی ازدواج خود را ارائه دهید و توجه داشته باشید ازدواج شما نباید صوری و غیر قانونی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله ای با عنوان دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی مراجعه نمایید.

مهاجرت به خارج از کشور از طریق ازدواج ـ اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق ازدواج

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در باب ازدواج با روسی

پاسپورت روسیه و پناهندگی

برخی از افراد برای کسب پاسپورت روسیه به فکر پناهندگی به این کشور می باشند. دقت داشته باشید که مهاجرت از راه های گوناگونی امکان پذیر است و پناهندگی گزینه ی ایده الی نخواهد بود زیرا پناهنده به کسی گفته می شود که در کشور خود به دلایلی نظیر ملیت، دین، نژاد و عضویت در گروه اجتماعی یا سیاسی خاصی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد و از ترس خود به کشور دیگری پناه آورده باشد در نتیجه پناهندگی به غیر از این موارد خاص و با توسل به دروغ، قطعا عواقب خوبی برای کسانی که قصد اخذ پاسپورت روسیه از این طریق را برای خود و خانواده دارند ، نخواهد داشت . برای پناهندگی در کشور روسیه مهم ترین نکته اثبات مشکل خود برای ماموران دیپلماتیک یا سیاسی درکشور مبدا در مرز کشور روسیه و یا کنسولگری های کشور روسیه می باشد و در صورتی که درخواست پناهندگی در مرز روسیه داده شده باشد، ظرف مدت ۵ روز بررسی خواهد شد و نتیجه آن اعلام خواهد شد و اگر در کنسولگری درخواست داده شده باشد ظرف مدت یک ماه نتیجه آن اعلام می گردد. در صورتی که با درخواست پناهندگی موافقت شود ، اقامت سه ساله به فرد داده می شود و در صورتی که تا سه بار آن را تمدید نماید، می تواند برای اخذ پاسپورت روسیه اقدام نماید . موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل هیچ گونه خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد ولی جهت دریافت اطلاعات و بررسی شرایط خود جهت مهاجرت قانونی می توانید با همکاران و مشاوران ما تماس بگیرید تا گزینه های پیش روی شما را با توجه به شرایط و موقعیت خانواده شما مورد بررسی قرار داده و راهی مطمئن پیش روی شما قرار دهند. برای کسب اطلاعات جزئی تر در این زمینه می توانید به مقاله ای باعنوان شرایط پناهندگی در روسیه از همین وبسایت مراجعه نمایید.

پناهندگی

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

پاسپورت روسیه و نکات مهم در باب روسیه

پاسپورت روسیه و اخذ اقامت روسیه از روش های مختلفی قابل دریافت است. قطعا برای هر شخص با ویژگی های منحصر به فرد خود، روش دریافت اقامت و تابعیت متفاوت می باشد. در کل کشور روسیه کشوری با آب و هوای سرد و شرایط اقتصادی متوسطی است که این امر باید قطعا مورد توجه متقاضیان کسب اقامت این کشور قرار گیرد. نکته بسیار مهم این که تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی و روسی امکان پذیر است اما اگر قصد کار کردن با مدرک خود در ایران هستید باید بدانید که تنها باید به زبان روسی تحصیل کرده باشید تا مدرک شما اعتبار لازم را داشته باشد، درنتیجه تسلط به زبان روسی امری است که برای کسب پاسپورت روسیه مورد نیاز شما خواهد بود. البته که راه های دیگری با توجه به هدف شما از مهاجرت وجود خواهد داشت و شما می توانید برای کشور های پیشرفته دیگری مثل اتریش ، آلمان ، هلند و دانمارک اقدام نمایید و سرمایه خود را در کشوری با شرایط ایده آل هزینه نمایید و موجب رفاه بیشتر خود و خانواده شوید. روسیه به لحاظ قانونی تابعیت مضاعف را به رسمیت می شناسد، اما قبل از درخواست پاسپورت روسی، باید تابعیت کشور دیگر را ترک نمایند. نکته مهم دیگر شرایط کسب تابعیت روسیه می باشد که متقاضی پاسپورت روسیه باید:

 • حداقل پنج سال از زمان اقامت او در خاک روسیه گذشته باشد
 • منبع قانونی برای درآمد داشته باشید
 • ترک تابعیت موجود
 • هیچ سابقه کیفری در روسیه نداشته باشد و قوانین کشور را پیروی کرده باشد
 • به زبان روسی مسلط باشد

تصویر از جلد پاسپورت روسیه

پاسپورت روسیه و وکیل معتبر برای امور مهم

در حال حاضر شاید یکی از مهمترین هدف های مهاجرت به هر کشوری به دست آوردن اقامت و پاسپورت آن کشور می باشد و شاید مهاجرت به روسیه و اخذ پاسپورت روسیه نیز مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته باشد. مهاجرت و به دست آوردن پاسپورت روسیه یک پروسه حقوقی و مهم می باشد که حتما شخص می بایست قبل از هر اقدامی با وکیل معتبر برای این امور مهم مشاوره نماید تا بتواند بهترین تصمیم را برای ادامه مسیر اتخاذ نمایند و پیچیدگی ها این مسیر را با آگاهی پشت سر بگذارد. افرادی که به دنبال مهاجرت و اخذ پاسپورت کشوری می باشند، باید در نظر داشته باشند که مهم ترین امر در این زمینه اعتبار پاسپورت خواهد بود و این افراد می توانند برای کشورهایی که دارای پاسپورت معتبر هستند همانند اتریش، سوئیس و آلمان اقدام نمایند. در صورتی که شما متقاضیان عزیز به دنبال مهاجرت و اخذ پاسپورت هستید می توانید با وکیل معتبر در زمینه مهاجرت مشاوره حضوری و آنلاین داشته باشید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است که هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیرقانونی و حرام می باشد.

پاسپورت سوئد و وکیل معتبر برای امور مهم

راههای مهاجرت به روسیه
پاسپورت روسیه و سخن پایانی

پاسپورت روسیه ، شرایط و اعتبار پاسپورت روسیه، روش های اخذ آن از طرق مختلف تولد، ازدواج، تحصیل،سرمایه گذاری، کار و پناهندگی خدمت شما متقاضیان عزیز ارائه شد. همان گونه که آگاه هستید، روش های متعددی برای اخذ پاسپورت روسیه برای متقاضیان وجود دارد که هر شخص می تواند با بررسی رزومه و شرایط خود یکی از این روش ها را برگزیند. بهتر است بدانید که اعتبار پاسپورت کشوری که در تلاش برای اخذ پاسپورت آن هستید، مهم ترین امر در این زمینه می باشد. در نتیجه شما می توانید با در نظر گرفتن کشور های اروپایی دیگر که دارای اعتبار پاسپورت بالاتری هستند مثل دانمارک ، اتریش ، آلمان و اسپانیا از شرایط موجود، بهترین استفاده را نمایید. نکته ی دیگر اینکه برای تحصیل در روسیه باید هزینه پرداخت کنید و اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید، می توانید کشور های اروپایی دیگری چون اتریش را انتخاب کنید تا با شرایط سرمایه گذاری عالی در این کشور از تحصیل رایگان نیز برخوردار باشید. در صورت نیاز به اطلاعات مفید در زمینه اخذ پاسپورت روسیه می توانید با مشاوران متخصص ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه، نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ