ویزای tier1 انگلستان

ویزای tier1 انگلستان

ویزای tier1 انگلستان

ویزای tier1 انگلستان چیست ؟ شرایط دریافت ویزای tier1 انگلستان به چه صورت است ؟ مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای tier1 انگلستان چیست ؟ هزینه های دریافت ویزای tier1 انگلستان چه مقدار است ؟ چنانچه به دنبال اخذ اقامت انگلستان و مهاجرت به انگلستان هستید، چنانچه تمایل دارید در مورد نحوه ی اقدام برای ویزای سرمایه گذاری در انگلستان و همچنین کار در انگلستان بدانید، همچنین جهت اطلاع از سریعترین زمان ممکن برای اخذ ویزا، اخذ اقامت انگلستان و همچنین کار در انگلستان و همچنین اخذ تابعیت انگلستان و نحوه زندگی در انگلستان، وکلای مهاجرتی ما دراین زمینه به پرسشهای شما در جهت سرمایه گذاری در کشورهای معتبر پاسخ خواهند داد.

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای tier1 همواره به عنوان یکی از راه های ورود به کشور انگلستان محسوب میشود. شرایط گرفتن ویزای tier1 انگلستان چیست؟

در این  مقاله شما میتوانید شرایط لازم جهت اخذ ویزای tier1 انگلستان را مطالعه فرمایید.

از سه طریق میتوان برای ویزای tier1 انگلستان اقدام کرد.

اولین راه جهت اخذ ویزای  tier1 انگلستان، ویزا برای تاسیس شرکت در کشور انگلستان میباشد که موسوم به  ENTRE PRENEUR است.

این روش نیاز به هیچگونه مدرک دانشگاهی ندارد، شما بایستی دارایی معادل دویست هزار پوند را به مدت ۳ ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان قرار دهید، که بایستی امکان انتقال پول از مسیر بانکی به انگلستان وجود داشته باشد، در این نوع سرمایه گذاری در انگلستان نیاز است نشان دهید از نظر مالی توانایی تامین هزینه زندگی خود و همراهان را به مدت ۳ ماه دارید (موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش دارای جامع ترین اطلاعات در خصوص ویزای سرمایه گذاری انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان می باشد .).

قابل ذکر است که در مورد متقاضیان ایرانی، بانک های مورد تایید دولت انگلستان در ایران بانک پارسیان و پاسارگاد میباشد.

همچنین در این نوع ویزای teir1  انگلستان آشنایی به زبان انگلیسی و داشتن آیلتس با نمره ۵ الزامی میباشد و شانس شما را در مهاجرت به انگلستان افزایش میدهد.

 حال پس از ارائه مدارک به سفارت انگلیس و تایید مدارک شما، دولت انگلستان یک ویزا به مدت سه سال و شش ماه برای شما صادر میکند که متقاضی مهاجرت به انگلستان بایستی در این دوره سه ساله و نیم تجارتی را در کشور انگلستان راه اندازی کند و دو فرصت شغلی تمام وقت برای دو فرد انگلیسی مهیا کند و برای آنها حقوق و مالیات به دولت بپردازد. در صورتیکه این ویزا برای دو سال دیـگر تمدید شود،  بعـد از ۵ سال امكان اخذ اقامت انگلستان وجود دارد

شما متقاضیان اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلستان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با شعبه مرکزی در وین اتریش و یا تمام دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید . .

در این روش tier1 انگلستان امکان همراهی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد و همراهان حق کار و تحصیل را دارند، پس از اخذ ویزا فرزندان شخص متقاضی مهاجرت می توانند از سیستم آموزش رایگان ومراکز درمانی رایگان در کشور انگلستان بهرمند شوند، شخص متقاضی می تواند تا ۶ ماه در سال خارج از انگلستان باشد.

شایان ذکر است که از مزایای این نوع سرمایه گذاری این است که با این مبلغ سرمایه گذاری دو خانواده همزمان میتوانند جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان اقدام کنند. که این مزیت فقط شامل سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان میباشد و بقیه انواع سرمایه گذاری ها را شامل نمیشود.

در ادامه راهی دیگر جهت اخذ ویزای tier1 انگلستان روش سرمایه گذاری میباشد. در سال های اخیر دولت انگلستان قوانین بسیاری جهت جذب سرمایه گذار در انگلستان تصویب نموده است. در این نوع ویزا یعنی tier1 برخلاف دیگر ویزاهای کشور انگلستان نیاز به داشتن یک اسپانسر یا به عبارتی تامین کننده مالی نمیباشد. قدم اول ویزای tier1 ، سرمایه گذاری با یک میلیون پوند میباشد، این روش مناسب برای سرمایه گذرانی است که قصد راه اندازی شرکت و شروع فعالیت های اقتصادی و تجاری را دارند. در این روش شخص متقاضی مهاجرت  بایستی ثابت کند که مبلغ یک میلیون پوند در یکی از موسسات مالی که قابل دسترس در انگلستان است را دارد، که شخص میبایست مبلغ ۷۵۰ هزار پوند از این دارایی را در انگلستان سرمایه گذاری کند مثلا به عنوان سهام دولتی کشور انگلستان و ۲۵۰ هزار پوند بقیه را اختصاص به خرید ملک دهد و یا در موارد دلخواه سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری در انگلستان می بایست در طی ۳ ماه به دریافت ویزای  tier1منجر گردد. حال پس از ارائه مدارک و تایید مدارک شخص، دولت انگلستان یک ویزای سه ساله برای وی صادر میکند. در صورتی که شخص متقاضی مهاجرت شرایط لازم اقامتی را به نحو صحیح انجام دهد به مدت ۲ سال دیگر می تواند ویزای اقامت خود را تمدید نماید و در نهایت بعد از ۵ سال امكان اخذ اقامت دایم کشور انگلستان برای وی بواسطه ویزای tier1 وجود دارد. لذا سرمایه گذاری بیشتر و مشخص تر میتواند به سرعت اقامت شخص متقاضی مهاجرت بی افزاید. مثلا با سرمایه ۱۰میلیون پوند یا بیشتر شخص طی ۲ سال و با سرمایه ۵میلیون پوند بعد از ۳سال میتوان اقامت دائم را دریافت کرد.

قابل ذکر است که برنامه ویزای سرمایه گذاری در انگلستان داشتن دانش زبان انگلیسی را لازم نمی داند. به نطر میرسد داشتن این مدرک ضروری نخواهد بود.

نوع دیگر سرمایه گذاری برای ویزای  tier1انگلستان سرمایه ای معادل دو میلیون پوند میباشد. در این روش شخص متقاضی مهاجرت به انگلستان بایستی ثابت کند که مبلغ دو میلیون پوند در یکی از موسسات مالی که قابل دسترس در انگلستان است را دارد، این دارایی می تواند هر گونه دارایی اعم از املاک یا دیگر دارایی ها باشد و می تواند تحت نام همسر فردمتقاضی باشد. این دارایی یا پول بایستی حداقل سه ماه قبل از تاریخ تقاضا در حساب شخصی متقاضی باشد و در موقع تقاضا در یکی از بانک های انگلستان و یا خارج انگلستان موجود باشد. دراین نوع ویزا tier1 انگلستان شخص متقاضی مهاجرت نیاز به یک طرح اقتصادی برای راه اندازی و ایجاد شغل دارد. شرایط گرفتن اقامت در سرمایه گذاری دو میلیون پوندی نیز همچون سرمایه گذاری یک میلیون پوندی انگلستان میباشد.

همچنین در سرمایه گذاری یک و دو میلیون پوندی انگلستان مربوط به ویزای tier1امکان همراهی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد.

راه دیگر جهت اخذ ویزای tier1 انگلستان روشی است که به ویزای کار آفرینی پس از تحصیلPOST-STUDY WORK موسوم میباشد. این طرح ویژه ای از طرف دولت انگلستان جهت تبدیل ویزای تحصیلی فرد به اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری میباشد، به این شکل که نیازمند به ارائه گواهی است که نشان دهد شما دارایی معادل ۵۰ هزار پوند انگلیس را دارید و فارغ التحصیل یکی از دانشگاههای انگلستان میباشید.

به این ترتیب در راستای مهاجرت به انگلستان  تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای سرمایه گذاری انگلستان، دولت انگلیس ویزای دوساله ای به فرد اعطا مینماید تا وی فرصت ایجاد شغل و یا تجارتی معادل ۵۰ هزار پوند را دارا باشد و بتواند پس ازاتمام این کار اجازه اقامت خود را به اخذ اقامت انگلستان تبدیل نماید .شایان ذکر است که برای گرفتن ویزای انگلستان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص ویزای tier1 انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (30 نظرات, میانگین: 4٫83 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. فرهاد گفته:

  سلام بعضی از وکلای انگستان اعلام میکنند که با ۲۰۰ هزار پوند ،دو خانواده میتوانند جمعا ۲۰۰هزار پوند را بطور مشترک سرمایه گذاری کنند . اگر امکان دارد پاسخ دهید که درسته یا نه

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، امکان سرمایه گذاری در انگلستان با مبلغ ۲۰۰ هزار پوند وجود دارد. اما به خاطر حساس بودن حتما پیشنهاد می شود که مقالات مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید. همچنین در بخش تماس با شماره های تماس موسسه ذکر شده است که می توانید به صورت رایگان در مورد سرمایه گذاری اطلاعات کسب کنید.

   پاسخ