ویزای tier 2 انگلستان

ویزای tier 2 انگلستان

ویزای tier 2 انگلستان

آیا ویزای tier 2 انگلستان همان ویزای کار در انگلستان می باشد ؟ آیا به دنبال ویزای tier 2 انگلستان  ویا همان ویزای کار انگلستان هستید ؟ ویزای tier 2 انگلستان چیست ؟ شرایط ویزای tier 2 انگلستان و یا ویزای کار در انگلستان و راههای مهاجرت به انگلستان چگونه است ؟ آیا امکان اخذ ویزای tier 2 انگلستان و همچنین سرمایه گذاری در انگلستان فراهم می باشد ؟ اقدامات لازم برای ویزای tier 2 انگلستان چگونه است ؟ آیا راههای اخذ اقامت انگلستان از طریق کار در انگلستان  امکانپذیر خواهد بود ؟ آیا در ویزای tier 2 انگلستان امکان بردن همراه نیز وجود دارد ؟ روش مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای tier 2 انگلستان و همچنین سرمایه گذاری در انگلستان چگونه است؟ آیا ویزای tier 2 انگلستان برای ایرانی ها صادر می شود؟ روش تبدیل ویزا های انگلستان به ویزای tier2 چگونه است؟ موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از وکلای مجرب از محدود موسساتی است که در زمینه ویزاهای انگلستان می تواند به صورت تخصصی به متقاضیان مشاوره رایگان دهد. در این مقاله با نحوه اخذ ویزای  tier2 انگلستان و هم چنین مسائل پیرامون ویزای tier 2 انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان آشنا می شوید . و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تر با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ویزای tier2 یا همان ویزای مهاجرت کاری انگلستان می باشد، داشتن یک پیشنهاد شغلی و یا دعوت نامه از موسسات یا شرکت های انگلیسی برای دریافت این ویزا الزامی است، این شرکت های باید معتبر و دارای شرایط خاصی باشند. نکته دیگر پیرامون ویزای کاری انگلستان یا همان ویزای  انگلستان tier2  این است که شخص دعوت شده نیز باید دارای شرایطی باشد.

از الزامات دیگر ویزای tier2 انگلستان داشتن یه اسپانسر یا به عبارتی تامین کننده مالی می باشد. مقدار ساپورت مالی اسپانسر در حدود ۸۰۰۰۰۰ پوند برای نفر اصلی متقاضی می باشد، این مبلغ برای همراهان نفر اصلی به مبلغ ۵۳۰۰ پوند می باشد. شایان ذکر است منظور از همراه در این نوع ویزا ها، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشند. مبالغ مشخص شده باید به مدت ۹۰ روز قبل از درخواست در حساب قرار گیرد و پرینتی از آن را نشان دهد.

ویزای tier2  انگلستان نیز مثل بسیاری دیگر از ویزا های دیگر مثل  ویزای tier 4  انگلستان دارای سیستم امتیازبندی می باشد که شخص متقاضی باید بتواند به میزان امتیاز برسد. بیشترین امتیاز برای ویزای کاری یا همان ویزای tier2 انگلستان مربوط به پیشنهاد شغلی است که ۵۰ امتیاز را پوشش می دهد. جهت اطلاع از مقدار امتیازات دیگر این ویزا می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

نکته دیگر پیرامون ویزای کار انگلستان این که حداقل ساعت کاری در پیشنهاد کاری و یا دعوت نامه کاری باید ۳۰ ساعت در هفته باشد. از نکاتی که در اخذ ویزای tier2 انگلستان می تواند به شما کمک کند مدرک تحصیلی معتبر و همچنین مدرک زبان انگلیسی می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که مدارک ذکر شده در اخذ اقامت انگلستان نیز موثر هستند.

پروسه و مراحل اخذ ویزای tier2  انگلستان معمولاً سه ماه به طول می انجامد و شخص باید مدارک مربوط به ساپورت مالی، دعوت نامه کاری یا پیشنهاد شغلی را حداقل سه ماه قبل از اخذ ویزا آماده کنند. جهت اخذ ویزای tier2 انگلستان شخص متقاضی می بایست مبالغی را به دولت انگلستان پرداخت نماید، این مبالغ هم شامل نفر اصلی متقاضی و هم نفرات همراه می باشد. ریز دقیق هزینه های دولتی ویزای tier2 انگلستان را می توانید در سایت رسمی سفارت انگلستان را مشاهده فرمایید.

شخصی که ویزای tier2 انگلستان را اخذ می نماید، می تواند به مدت ۵ سال در این کشور بماند و بعد از شخص می تواند ویزای خود را تمدید نماید و یا در صورت داشتن شرایط می تواند تقاضای اقامت انگلستان کند.

از نکات دیگر ویزای tier2 انگلستان این است که دارا بودن فامیل در انگلستان می باشد. چنانچه شخص متقاضی دارای فامیل در این کشور و البته شرایط خاص فامیل را دارا باشد می تواند اطلاعات شخص را به در فرم های خاص ویزای tier2 وارد کند و از امتیازات این نیز بهره مند شود.

از لحاظ مدرک زبان در ویزای tier 2 انگلستان اینکه شایان ذکر است که افرادی که تابعیت آنها کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، نیوزلند و چند کشور دیگر باشند، نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند. مدارک دیگر مورد نیاز جهت اخذ ویزای  کار انگلستان شامل پاسپورت با مدت اعتبار مشخص، عکس پاسپورتی، پرینت حساب بانکی، مدرک زبان می باشد، در خصوص مدارک دیگر ویزای کار انگلستان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص ویزای tier 2 انگلستان و ویزای کار در انگلستان مشاوره و راههای اخذ تابعیت انگلستان رایگان دریافت نمایید .

شخص متقاضی ویزای tier2 انگلستان باید با تعیین وقت قبلی به سفارت مراجعه نماید و بعد از انجام مصاحبه، اثر انگشت وی برداشته می شود و باید منتظر جواب سفارت باشد.

افراد با ملیت کره شمالی نیز می توانند برای این ویزا اقدام کنند ولی دارای شرایط خاصی هستند و باید فرم های اضافه تری را تکمیل نمایند.

در صورتی که شخص دارای شرایطی باشد می تواند نوع ویزای خود را به ویزای tier2 تغییر دهد، تعدادی از این شرایط عبارتند از: همراهی کسی که دارای ویزای tier 2 انگلستان, و ویزای کار انگلستان  باشد، شخص مدرک پزشک یا کارشناس ارشد دندانپزشکی داشته باشد و.. چنانچه قصد دارید اطلاعات بیشتر پیرامون تبدیل ویزا های مختلف به ویزای tier2  کسب کنید می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

طبق قانون انگلستان شخصی که برای ویزای tier2 اقدام می کند می تواند همراه داشته باشد و همزمان با نفر اصلی اقدام برای رفتن نمایند، طبق قانون منظور از همراه در این ویزا؛ همسر، فرزندان زیر ۱۸ سال و فرزندان بالای ۱۸ سال در صورتی که در انگلستان حضور داشته باشد. البته این نکته برای افرادی که ملیت آنها کره شمالی است متفاوت است. نحوه گرفتن پذیرش برای همراهان در ویزای tier2 متفاوت است و همراهان شخص باید از روش دیگری برای همراه اقدام نماید.

در انتها به اینکه می پردازیم که این ویزا برای ایرانی ها به سختی صادر می شود و توصیه می کنیم از نوع ویزا های دیگر برای مهاجرت به انگلستان اقدام نمایید.

ویزای کاری انگلستان  و همچنین ویزای tier 2 انگلستان ، برای مهاجرت به انگلستان بسیار مورد تقاضا می باشد ، ویزای tier 2 انگلستان و همچنین ویزای کاری انگلستان در ردیف انواع ویزاهای مهاجرت به انگلستان و از ویزاهای پرطرفدار می باشد . شما عزیزان اگر به دنبال ویزای tier 2 انگلستان  و ویزای کاری انگستان هستید و می خواهید که را داشته باشید و قصد اخذ اقامت انگلستان از طریق را دارید و قصد دارید که راجع به اطلاعات بیشتری داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت کاملا تخصصی در خصوص بحث  ویزای tier 2 انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و همچنین راههای اخذ تابعیت انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور دارای کاملترین و جامع ترین اطلاعات در خصوص انواع ویزاهای انگلستان و ویزای tier 2 انگلستان و ویزای کاری انگلستان و می باشد .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (28 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
 1. Vahidmohamadi گفته:

  جوشکار آرگن لوله ۶۰۱۰ . ۷۰۱۸ مجری تاسیسات حرارت مرکزی و برودتی تونل انجماد و تعمیر کار کلیه این تجهیزات ولی مدرک کاری فقط در جوشکاری دارم از BKS انگلستان میخوام برم انگلیس باید چه کنم مرسی

  پاسخ
 2. میلاد گفته:

  سلام و خسته نباشید

  میخواستم ببینم با شرایط من راهی برای اخذ اقامت انگلستان یا دیگر کشور ها هست

  مدرک کارشناسی عمران و ارشد راه و ترابری رو از دانشگاه آزاد دارم همچنین مجوز تدریس در دانشگاه آزاد رو هم دارم
  از سال ۸۹ تا امروز سابقه کار اجرایی و دفتری مرتبط با مدرک دارم و برام بیمه رد شده
  فقظ ماسفانه مدرک زبان ندارم

  چه راه هایی و چه کشور هایی میتونم اقدام کنم ؟

  پاسخ
 3. علی گفته:

  با سلام بنده دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی و کارت پایان خدمت می باشم و ۲۴ سالمه.هیچ سابقه کاری ندارم و مدرک زبان هم ندارم.آیا شانسی برای من وجود داره که تو یه کشور خارجی مشغول به کار شم و اقامت بگیرم؟ تو ایران نتونستم کار پیدا کنم

  پاسخ