ویزای توریستی فنلاند

ویزای توریستی فنلاند

ویزای توریستی فنلاند برای مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت به چه صورت است ؟ راه ها و قوانین دریافت ویزای توریستی فنلاند و شرایط مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۸ چگونه است ؟ مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فنلاند و قوانین و راه های مهاجرت توریستی به فنلاند چه مدارکی است ؟ قوانین مهاجرت توریستی به فنلاند و هزینه های اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند به چه صورت است ؟ شرایط دریافت وقت سفارت برای اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند و در نهابت اخذ اقامت فنلاند راحت است ؟

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش این افتخار را دارد که با داشتن سال ها سابقه درخشان در باب دریافت ویزا شما را در باب دریافت ویزای توریستی فنلاند و  همراهی و مشاوره نماید . در خصوص راه های مهاجرت به کشور فنلاند و شرایط اجازه کار در کشور فنلاند از جمله مهاجرت توریستی به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند و شرایط اخذ تابعیت و شهروندی فنلاند میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید .

درباره فنلاند

کشور فنلاند از لحاظ بزرگی رتبه ششم اتحادیه اروپا است . این کشور یکی از کشورهای اتحادیه اروپا به شمار میرود و با کشور های روسیه سوئد و نروژ همسایه است .

در زمان فعلی بیشترین تمرکز جمعیت در فنلاند در منطقه های جنوبی کشور فنلاند ساکن هستند . زبان مادری و اصلی کشور فنلاند فینی است که تنها زبان رایج در قاره اروپا است که ریشه آن از کشورهای هند زبان است . از بین جمعیت کلی کشور فنلاند فقط ۵٫۵ درصد آن به زبان فنلاندی صحبت میکنند .

در سال ۱۹۰۱ میلادی مردم فنلاند دارای مجلس شخصی شد و مردم آن دارای حق رای شدند .

در سال ۱۹۱۷ مجلس فنلاند استقلال فنلاند را اعلام کرد و در سال ۱۹۲۰ کشور شوروی نیز استقلال فنلاند را به رسمیت شناخت .

بعد از اتمام جتگ جهانی دوم و همراه با شروع قرن ۲۰ فنلاند به حالت طبیعی خود در آمد و با وجود مشکلات گذشته که با کشور شوروی داشت در حال حاضر روابط دوستانه و عادی با روسیه دارد . در طول سال های اخیر کشور فنلاند رشد اقتصادی و اجتماعی خوبی داشته و جزو کشورهای پیشرفته محسوب میگردد .

کشور فنلاند به کشور جنگل و دریاچه معروف است . از سهم کامل این کشور مقدار ده در صد سطح آن را دریاچه پوشانده است و ۷۳ در صد آن را جنگل های بزرگ پوشانده است .

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی فنلاند

مدارک زیر باید در هنگام مراجعه به سفارت تقدیم سفارت گردد .

 • فرم درخواست ویزا (این فرم باید به صورت کامل خوانا و بدون خط خوردگی تکمیل و در انتها نیز در حضور افسر سفارت امضا گردد )
 • هر شخص باید به صورت جداگانه در سفارت حضور پیدا نماید و برای ویزای خود شخصا اقدام نماید .
 • اعتبار گذرنامه بعد از اتمام صفحه نیز باید سه ماه اعتبار داشته باشد و حداقل دارای دو صفحه خالی باشد.
 • در صورت داشتن گذرنامه های قبلی آن ها را همراه خود داشته باشید .
 • اصل شناسنامه و ترجمه انگلیسی آن همراه باشد
 • آخرین مدرک تحصیلی به همراه ترجمه رسمی آن
 • مبلغ سپرده بانکی معادل شش هزار یورو در بانک
 • همراه داشتن بیمه مسافرتی کامل

پناهندگی در فنلاند با ویزای توریستی

ممکن است خیلی از افراد به این فکر باشند که با دریافت ویزای توریستی کشور فنلاند و بعد از وارد شدن به کشور فنلاند درخواست پناهندگی خود را ارائه نمایند و به این صورت خود را در خاک کشور فنلاند ماندگار نمایند . باید به این نکته اشاره کرد که ویزای توریستی فنلاند امکان تبدیل به ویزاهای دیگر را ندارد و اگر شخصی با ویزای توریستی وارد خاک فنلاند شود و درخواست پناهندگی نماید علاوه بر زشت شناختن این مورد باید در نظر داشت که پناهجو به کشور اصلی خود بازگشت داده میشود حتی اگر کشور شخص برای وی خطر مرگ و … داشته باشد .

تمدید ویزای توریستی فنلاند

در بعضی از موارد ممکن است که ویزای توریستی فنلاند تمدید گردد ولی شرایط باید توسط افسر سفارت بررسی گردد تا شخص بتواند به مدت ۹۰ روز ویزا خود را علاوه بر روز های قبلی تمدید نماید .

شرایط بررسی مدارک و مدت زمان بررسی مدارک ویزای توریستی کشور فنلاند

بررسی مدارک توسط سفارت فنلاند حداقل سه هفته کاری کامل زمان خواهد برد که باید به این زمان تعطیلی رسمی و یا تعطیلی سفارت را نیز اضافه نمود . ضمنا ممکن است افسر ویزا مدارک بیشتری را در حین بررسی از شما تقاضا کند که این نیز بر روی زمان پروسه تاثیر گذار است .

شرایط کلی دعوت نامه از فنلاند

به طور کلی دعوت نامه شکل خاصی ندارد . هر دعوت نامه میبایست اطلاعات در ارتباط با مقصد و هدف مسافر از سفر را بیان کرده باشد .

اطلاعات دیگری نیز مثل نحوه اقامت شخص در مدت سفر به فنلاند نیز پیشنهاد میگردد در دعوت نامه ذکر گردد .

لازم به ذکر است که داشتن دعوت نامه تضمینی برای صدور ویزا نخواهد بود . اعتبار هر دعوت نامه از زمان صدور نیز سه ماه میباشد.

افرادی که دارای دعوت نامه نیستند میبایست رزرو هتل و توضیح درباره قصد سفر را نیز باید به سفارت ارائه گردد .

شرایط اخذ ویزاهای شنگن فنلاند

صدور ویزهای شنگن و اتحادیه اروپا به چهار سری تقسیم میگردد . نام های این ویزاها  A,B,C,D است .

ویزا نوع A

این نوع ویزا شخص میتواند به شخص اجازه این را بدهد که به یکی از کشور اتحادیه اروپا پرواز خود را تغییر دهد و به کشوری خارج از اتحادیه اروپا برود و حق ورود به کشور عضو شنگن در اینجا کشور فنلاند را ندارند .

ویزا نوع B

این نوع ویزا شخص میتواند از فرودگاه کشور شنگن خارج و به کشور غیر شنگن وارد گردد .

ویزا نوع C

این نوع ویزا معمول ترین نوع ویزا برای سفر توریستی به کشور فنلاند است که مشخص میکند شخص چه مدت میتواند در داخل کشور فنلاند حضور داشته باشد .

ویزا نوع D

این نوع ویزا به ویزای طولانی مدت مشهور است که بیشتر برای افراد بیزینس مند صادر میشود که بتوانند در کشورهای اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایند .

شخصی که ویزای توریستی کشور فنلاند را دریافت میکند اجازه کار در کشور فنلاند را ندارند .

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید در ارتباط با ویزای تحصیلی فنلاند و قوانین اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند مشاوره رایگان دریافت نمایید مهاجرت به فنلاند و مهاجرت توریستی به فنلاند و یا مهاجرت کاری فنلاند و یا مهاجرت تحصیلی به فنلاند  سالانه دارای متقاضیان زیادی می باشد . و افراد زیادی می خواهند که قوانین و راه هایاخذ ویزای توریستی کشور فنلاند را بدانند که پس از آگاهی کامل از موضوع شرایط اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند  اقدام نمایند .

اگر می خواهید که از شرایط مهاجرت توریستی فنلاند و قوانین اخذ اقامت فنلاند و شرایط اخذ تابعیت و شهروندی فنلاند آگاه شوید همواره می توانید با کارشناسان حقوقی بین الملل و مشاورین متخصص در خصوص هزینه های ویزای توریستی فنلاند در موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت کاملا حرفه ای در خصوص شرایط و راه های مهاجرت توریستی  فنلاند مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (12 نظرات, میانگین: 4٫33 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما باید هزینه ها زمان حضورتون در کشور مقصد رو در حساب نشون بدین. معمولا برای اروپا ۱۲ هزار یورو برای سه ماه کفایت می کنه

   پاسخ