ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک از طریق وکیل مهاجرت و در کل مهاجرت به دانمارک ۲۰۱۸ ممکن و قابل دریافت می باشد ؟ شرایط اخذ ویزای توریستی دانمارک و اخذ اقامت دانمارک چگونه است ؟ راه های اخذ ویزای توریستی دانمارک و شرایط مهاجرت توریستی به دانمارک کدام است ؟ آیا از قوانین ویزای توریستی دانمارک و قوانین و شرایط صدور ویزای توریستی دانمارک و شرایط اخذ ویزای دیداری دانمارک  اطلاعی دارید ؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل اخذ ویزای توریستی دانمارک و یا پناهندگی در دانمارک و یا تحصیل در دانمارک و مهاجرت تحصیلی به دانمارک و یا کار در دانمارک و یا تحصیل پزشکی در دانمارک و یا بورسیه تحصیلی دانمارک می توانید با موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین موسسه حقوقی در خاورمیانه ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 نگاهی اجمالی به کشور دانمارک

دانمارک، کشوری در غرب اروپا به پایتختی کپنهاگ می‌باشد. زبان رسمی این کشور، دانمارکی است و واحد پول آن کرون می‌باشد. همچنین زبان‌های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز در این کشور تکلم می‌شود. سیستم سیاسی این کشور، پادشاهی مشروطه است و ملکه آن، ’مارگارت دوم‘ نام دارد.

دومین شهر بزرگ دانمارک، آرهوس نام دارد. همچنین دانشگاه‌های این کشور دارای رنکینگ بالای جهانی بوده و از بهترین دانشگاه‌های جهان اند.

 

نگاهی اجمالی به ویزای توریستی دانمارک

دانمارک یک کشور عضو شنگن است و ویزای توریستی این کشور، برای مسافرت به تمامی کشور‌های عضو شنگن معتبر است.

درصورتی که شخص از قبل ویزای شنگن در پاسپورت خود داشته باشد، تا حدودی فرآیند اخذ ویزای توریستی دانمارک برای وی تسهیل می‌گردد.

برای اخذ ویزای توریستی دانمارک، شرایط و مدارکی مورد نیاز است که در ادامه این مقاله به آن‌ها پرداخته می‌شود.

 

شرایط و مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای توریستی دانمارک

اخذ ویزای توریستی دانمارک نیز مانند ویزای توریستی کشور‌های دیگر، شرایطی دارد که افراد خواستار دریافت این ویزا، باید این شرایط را داشته باشند تا بتوانند ویزای توریستی دانمارک را دریافت کنند.

این شرایط و مدارک عبارت‌اند از:

تکمیل فرم ویزای توریستی کشور دانمارک

مدارک موردنیاز برای ویزای توریستی دانمارک ترجمه شده به انگلیسی و دانمارکی – این مدارک باید توسط مترجم رسمی ترجمه شده باشند و مهر وزارت دادگستری و وزارت امورخارجه داشته باشند.

– اصل پاسپورت با ۳ ماه اعتبار پس از پایان مدت زمان ویزای توریستی صادر شده به همراه یک نسخه کپی از تمام ویزاها و اجازه اقامت‌های شنگن، بریتانیا، آمریکا و کشور‌های دیگر

– مبلغ صدور ویزا که توسط سفارت اعلام شده است

– عکس ۳.۵ در ۴.۵ رنگی با پس‌زمینه روشن که قدیمی تر از ۳ ماه نباشد.

– بیمه درمانی مسافرتی به ارزش ۳۰۰۰۰ یورو

– نامه اسپانسرشیپ از اسپانسر شخص متقاضی اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک

– نامه رزرو بلیط هواپیما

– نامه رزرو هتل

– نامه بانکی برای اثبات تمکن مالی

– نامه اشتغال به تحصیل برای شخص دانش‌آموز یا دانشجوی متقاضی مهاجرت توریستی به دانمارک

– نامه اثبات رابطه خانوادگی (درصورتی که شخص متقاضی می‌خواهد طفل زیر ۱۸ سال را با خود به سفر ببرد.)

شما عزیزان در خصوص مهاجرت به دانمارک و شرایط اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک می توانید با موسسه حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامس دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه ها و قوانین مهاجرت توریستی به دانمارک و راه های گرفتن وقت سفارت دانمارک در خصوص ویزای توریستی کشور دانمارک و راه ها و قوانین اخذ اقامت دانمارک و اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید

 

فرم ویزای توریستی دانمارک

معمولا فرمهای ویزای توریستی کشور‌های عضو پیمان شنگن شبیه به هم هستند و اطلاعات یکسانی در هر یک از این فرم‌ها از فرد متقاضی درخواست می‌شود.

این فرم معمولا مزین به نماد پرچم اتحادیه اروپا در سربرگ آن می‌باشد.

اطلاعاتی که در این فرم از شخص متقاضی درخواست می‌شود، به شرح زیر است:

– نام و نام خانوادگی

– تاریخ، شهر و کشور محل تولد

– تابعیت فعلی (منظور از تابعیت فعلی، تابعیت کشوری است که در حال اقدام برای ویزای توریستی دانمارک، با پاسپورت آن می‌باشید.)

– جنسیت

– وضعیت تاهل

– درصورتی که شخص صغیری همراه فرد اصلی متقاضی است ، اطلاعات وی

– شماره ملی کشور محل تابعیت

– نوع جواز سفر

– اطلاعات پاسپورت

– آدرس ایمیل

– آدرس پستی

– کشور محل اقامت

– اطلاعات شغلی

– نوع ویزای درخواستی (در اینجا، ویزای توریستی)

– موارد مربوط به اطلاعات ویزا (این موارد بهتر ایت با کمک شخص آگاه تکمیل شوند.)

– اطلاعات مربوط به ویزاهای شنگن قبلی

– اطلاعات مربوط به نحوه پرداخت هزینه سفارت برای صدور ویزا

– اطلاعات مربوط به اعضای خانواده ساکن اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس

– تایید بخش قبول شرایط و ضوابط ویزای شنگن

– امضا، تاریخ و محل تکمیل فرم

لازم به ذکر است که هر شخص بالای ۱۸ سال تمام، باید فرمی به‌صورت جداگانه پر کند؛ همچنین بخش راستین صفحه نخست فرم ویزا، توسط سفارت تکمیل شده و شخص متقاضی نباید درون این بخش چیزی بنویسد.

درصورتی که شخص متقاضی از وجود تمام این اطلاعات آگاه است، می‌تواند فرم سفارت را پر کرده و برای اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک اقدام کند.

 

وقت سفارت دانمارک برای اخذ ویزای توریستی دانمارک

در صورتی که شخص متقاضی بخواهد وقت سفارت دانمارک دریافت کند، می‌تواند از یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۹ الی ۱۲ با شماره تلفن‌های سفارت دانمارک در تهران تماس گرفته و وقت سفارت دریافت کند. زمان مراجعه به سفارت از دوشنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۹ تا ۱۲ خواهد بود.

درصورت مراجعه به سفارت، بهتر است که شخص متقاضی اخذ  ویزای توریستی دانمارک  لباس رسمی به تن داشته باشد و نهایت احترام و ادب را رعایت کند.

 

مزایای داشتن ویزای توریستی دانمارک

دریافت ویزای توریستی دانمارک، علاوه بر سفر به کشور زیبای دانمارک در شبه‌جزیره اسکاندیناوی، مزایای دیگری نیز دارد. از جمله این مزایا می‌توان به سفر به دیگر کشور‌های عضو پیمان شنگن با همان ویزا، تسهیل پروسه دریافت ویزای شنگن در آینده و بسیاری مزیت دیگر اشاره کرد.

همچنین درصورت داشتن ویزای توریستی کشور دانمارک که ویزای توریستی شنگن نیز می‌باشد، پروسه دریافت ویزای توریستی سایر کشور‌ها نیز تا حدی برای شخص، آسان می‌شود و دلیل آن نیز اثبات ورود و خروج به موقع شخص به کشور موردنظر می‌باشد.

 

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در پایان موضوع شرایط اخذ ویزای توریستی دانمارک اینگونه بیان می نماید که مهاجرت توریستی به دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای توریستی و داشتن دعوتنامه برای ویزای دیداری دانمارک سالانه دارای متقاضیان زیادی می باشد .. بنابراین اگر شما دوست عزیز می خواهید که از شرایط و قوانین گرفتن وقت سفارت دانمارک آگاه شوید و قصد اخذ اقامت دانمارک را دارید همواره می توانید با کارشناسان حقوقی بین الملل و مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت کاملا حرفه ای در خصوص شرایط و راه های اخذ ویزای توریستی دانمارک مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (14 نظرات, میانگین: 4٫79 از طریق 5)
Loading...
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *