ویزای تحصیلی سنگاپور و بررسی آن

ویزای تحصیلی سنگاپور ، شرایط تحصیل در سنگاپور و مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقاطع مختلف در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا با اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور می توان اقامت این کشور را دریافت نمود؟ کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی سنگاپور به چه افرادی تعلق می گیرد؟ هزینه های زندگی دانشجویی در سنگاپور چقدر است؟  آیا افرادی که ویزای تحصیلی سنگاپور را دریافت می کنند، امکان بردن همراه را دارند؟ در این مقاله تلاش شده است که به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه ویزای تحصیلی سنگاپور و مهاجرت تحصیلی به این کشور پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن خدمت شما سروران گرامی تشریح گردد. بهتر است قبل از هر اقدامی برای تحصیل سنگاپور همه زوایای آن را مورد بررسی قرار دهید. کشور سنگاپور از لحاظ آموزشی بسیار پیشرفته بوده و زبان آموزش در این کشور انگلیسی می باشد. سیستم آموزشی سنگاپور بسیار رقابتی می باشد و از این جهت بر روی دانش آموزان و دانشجویان فشار بسیاری وجود دارد. تحصیل در سنگاپور از جهات مختلف قابلیت بررسی دارد که با اهمیت ترین و اصلی ترین نکات در رابطه با آنرا به طور کامل و جامع در این مقاله ارائه خواهیم داد. شما همواره می توانید با کارشناسان ارشد موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره MIE اتریش در تمامی زمینه های مرتبط با مهاجرت مشاوره تخصصی داشته و همچنین از ویدیو ها و مقالات موسسه دیدن فرمایید.

در مقاله پیش رو سرفصل ها و مباحث زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

ویزای تحصیلی سنگاپور
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و شرایط عمومی
 • ویزای تحصیلی سنگاپور در مدارس
 • ویزای تحصیلی سنگاپور در مقطع کارشناسی
 • ویزای تحصیلی سنگاپور در مقطع کارشناسی ارشد
 • ویزای تحصیلی سنگاپور در مقطع دکتری
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و بورسیه تحصیلی سنگاپور
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و دانشگاه های برتر سنگاپور
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و هزینه های تحصیل و زندگی در سنگاپور
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و کار دانشجویی
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و بررسی وضعیت همراه
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و موقعیت کار پس از تحصیل
 • ویزای تحصیلی سنگاپور و وضعیت اقامت و تابعیت پس از تحصیل

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای تحصیلی سنگاپور و شرایط عمومی

ویزای تحصیلی سنگاپور و شرایط عمومی آن در این قسمت از مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. سنگاپور یکی از مستعمرات بریتانیا بوده و کشوری ثروتمند می باشد که در سال های اخیر رشد اقتصادی خوبی داشته است و یکی از کشورهای توسعه یافته شناخته می شود. این کشور همسایه کره جنوبی، تایوان و هنگ کنگ می باشد و جزء کشورهای آسیایی محسوب می گردد. کشور سنگاپور به دلیل اینکه در زمینه صنعت و بخش های خدمات بسیار قوی می باشد از این جهت بر اقتصاد این کشور تاثیر چشمگیری گذاشته است و یکی از قطب های اقتصادی جهان به شمار می رود. زبان بومی این کشور تامیلی، چینی، مالایی و ماندریان است، ولی زبان رایج آن انگلیسی می باشد. واحد پول آن دلار است. سنگاپور از آب و هوای گرم و مرطوب برخوردار می باشد.  افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به سنگاپور را دارند، در صورتی که پذیرش یکی از دانشگاه های این کشور را اخذ کنند، می توانند جهت اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور اقدام نمایند. در ادامه شرایط تمام مقاطع تحصیلی در کشور سنگاپور را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

سنگاپور بر روی نقشه ـ مهاجرت به سنگاپور

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سنگاپور

مقاله مرتبط

مهاجرت به سنگاپور

ویزای تحصیلی سنگاپور در مدارس

تحصیل برای دانش آموزان تبعه کشور سنگاپور اجباری است. سن آغاز تحصیل در این کشور ۶ سال می باشد. تحصیل در مدارس سنگاپور برای شهروندان این کشور به صورت رایگان انجام می گیرد. همچنین تحصیل در این مقطع عموما به زبان انگلیسی می باشد. ولی در برخی از مدارس این کشور، آموزش دانش آموزان به زبان بومی سنگاپور تحصیل می نمایند. شهروندان کشور سنگاپور تمایل دارند که فرزندانشان در مدارس بین المللی تحصیل نمایند.

سیستم آموزشی در سنگاپور پیرو سیستم آموزش رایج در اروپا می باشد. دوره های تحصیل در مدارس این کشور به مدت ۱۰ سال می باشد، که تقسیم بندی این دوره ها را می توانید در جدول زیر مشاهده فرمایید.

تقسیم بندی سن تحصیل در مدارس سنگاپور

دانش آموزان برای ورود به مدارس دولتی در مقطع دبیرستان باید در آزمون AEIS شرکت نمایند که این آزمون شامل مهارت های ریاضی و انگلیسی می باشد. دانش آموزانی که غیر تبعه سنگاپور هستند ملزم به داشتن قیم قانونی (شهروند سنگاپور) جهت تحصیل در این کشور می باشند.

کشور سنگاپور دارای مدارس بین المللی بسیار خوبی می باشد که از نظر آموزشی بسیار پیشرفته است و دانش آموزان خارجی با شرایط مطلوبی می توانند در این مدارس به تحصیل بپردازند. در زیر به معرفی برخی از این مدارس خواهیم پرداخت:

جدول معرفی برخی از مدارس جهت تحصیل در سنگاپور

تحصیل در مدارس در سنگاپور ـ تحصیل در مدارس خارج از کشور ـ مدارس آسیای جنوب شرقی

ویزای تحصیلی سنگاپور در مقطع کارشناسی

اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور در مقطع کارشناسی برای افرادی که تمایل به تحصیل در این مقطع را دارند، امکان پذیر می باشد. مقطع کارشناسی عموما بین ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد. تحصیل در هر دو دسته دانشگاههای دولتی و خصوصی در این مقطع امکان پذیر می باشد. دانشگاه های خصوصی شرایط ساده تری دارند ولی هزینه های بالاتری دریافت می کنند. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی حدودا ۱۵۰۰۰ دلار سنگاپور در سال است. در این مقطع اجازه کار نیمه وقت ۱۰ ساعت در هفته به دانشجو برای تامین بخشی از مخارج تحصیل و زندگی داده می شود. . شروع دوره تحصیلی در سنگاپور در ماه آگوست می باشد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی، ارائه مدرک آیلتس ۶ آکادمیک نیاز است؛ ولی دانشجویانی که از سطح زبان بالایی برخوردار نیستند، می توانند پیش از ورود به دانشگاه در دوره های زبان در این کشور شرکت نمایند و زمانی که به سطح مورد نظر رسیدند، وارد تحصیل اصلی شوند.

برای اطلاعات تحصیل در رشته های مربوط به پزشکی می توانید به مقاله ای با عنوان تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در سنگاپور از همین وبسایت مراجعه نمایید.

تحصیل در مقطع کارشناسی در خارج از کشور

ویزای تحصیلی سنگاپور در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در سنگاپور بین ۱ الی ۲ سال به طول می انجامد. در این مقطع امکان اخذ بورسیه وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. هزینه های تحصیل با توجه به رشته و دانشگاه متغیر است و به طور کلی سالانه از ۱۶۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار سنگاپور می باشد. زمان پذیرش دوره های کارشناسی ارشد در ماه های اوت و ژانویه امکان پذیر است. به دلیل اینکه اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور  مبحث تخصصی است می توانید با مشاوران ما جهت بالا بردن شانس خود مشورت فرمایید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعاً و غیر قانونی می باشد. برای پذیرش در این مقطع باید مدرک لیسانس خود را ارائه دهید. ارئه مدرک زبان با نمره آیلتس ۶٫۵ آکادمیک الزامی است.  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در سنگاپور می توانید وارد لینک تحصیل در سنگاپور شده و از مطالب آن بهره مند شوید.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در خارج از کشور

ویزای تحصیلی سنگاپور در مقطع دکترا

مقطع دکترا بالاترین مقطع تحصیلی در دانشگاه های سنگاپور می باشد. تحصیل در این مقطع حدودا ۴ الی ۵ سال به طول می انجامد. در این مقطع نیازی به پیدا کردن سوپروایزر یا استاد راهنما نمی باشد. ولی دانشجویان ملزم به انجام تحقیقات دقیق و پژوهش های راهبردی در زمینه رشته تحصیلی خود می باشند که سرانجام باید تحقیقی به عنوان پایان نامه که محتویات علمی قابل قبولی در حوزه تحصیلی مربوطه داشته باشد را به استادان ارائه دهند و جهت راهنمایی در این زمینه می توانند با استاد راهنما مکاتبه نمایند. برای پذیرش در این مقطع امکان اخذ بورسیه وجود دارد که متقاضیان باید رزومه خود از جمله توصیه نامه، مقالات، مدرک زبان آیلتس ۷، مدارک تحصیلی فوق لیسانس خود را ارائه دهند تا درخواستشان مورد قبول واقع گردد. همچنین برای تحصیل در مقطع دکترا می توانید رزومه خود را به ما ارائه دهید تا شانس خود را برای دیگر کشورها از جمله اتریش، آلمان، سوئیس، فرانسه، دانمارک، کانادا و …. امتحان نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئی تر در این زمینه می توانید با موسسه ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید.

مهاجرت تحصیل به خارج از کشور ـ تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در خارج از کشور

ویزای تحصیلی سنگاپور و بورسیه تحصیلی سنگاپور

اخذ بورسیه تحصیلی سنگاپور برای افرادی که قصد تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکترا در این کشور را دارند با داشتن شرایط لازم امکان پذیر می باشد. انواع بورسیه تحصیلی در این بخش از مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

بورسیه تحصیلی برای تحصیل در خارج از کشور ـ بورس تحصیلی

مهمترین بورسیه های تحصیلی در کشور  سنگاپور عبارتند از:

بورسیه تحصیلی کمیته خدمات عمومی

این بورسیه، کمک هزینه ای است که توسط کمیته خدمات عمومی و کاربردی تامین می شود (PSC). این بورسیه به طور معمول برای دانشجویانی که علاقمند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند می باشد. بورسیه تحصیلی خدمات عمومی کلیه هزینه های تحصیلی، هزینه پرواز رفت و برگشت و بخش عمده ای از کمک هزینه های زندگی دانشجویی را شامل می شود که از شرایط آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارا بودن شهروندی سنگاپور یا داشتن درخواست شهروندی
 • دارا بودن زرومه در زمینه های علمی در زیر مجموعه های درسی
 • فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی با ۳ سال سابقه کار مرتبط
 • داشتن پذیرش برای کارشناسی ارشد

بورسیه تحصیلی دانشگاه فناوری اطلاعات سنگاپور (ACIS)

این بورسیه تحت عنوان A’STAR COMPUTING AND INFORMATION SCIENCE شناخته می شود که در مقطع دکتری در دسترس خواهد بود و برای دانشجویانی که تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته های فناوری اطلاعات و ارتباطات دارند، ارائه می گردد. این بورسیه شامل کمک هزینه های تحصیل و خرید کتاب های تدریسی و کمک هزینه کنفرانس ها و تا بخشی از هزینه های زندگی می شود.

بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

دانشجویانی با رزومه عالی تحصیلی در مقاطع کارشناسی در صورت داشتن علاقه به تحصیل در رشته های تحقیقاتی می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکترا در صورت داشتن شرایط لازم از این بورسیه بهره مند شوند. سهمیه اعطای این بورسیه ها حدود ۲۴۰ عدد در سال و تنها ویژه دانشجویان بین المللی می باشد.

 

بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی دانشگاه جهانی کالج (UWC)

UWC  تنها سازمان غیر دولتی آموزشی جهانی است که دانش آموزان نخبه از سراسر دنیا را جمع آوری می کند و هدف آن بالا بردن و پیشرفت بینش و بکارگیری پتانسیل دانشجویان کار آمد سراسر دنیا می باشد.

این بورسیه ، دانش  آموزان با مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم از سن ۱۵ تا ۱۷ سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی تا دکترا تحت پوشش قرار می دهد.

بورسیه تحصیلی دانشجویان رشته های هوش مصنوعی و پژوهشگران این رشته (NRF)

این برنامه کاربردی از طریق محققین برای کمک به پژوهشگران و دانشجویان رشته های مربوط به هوش مصنوعی می باشد که شامل تمام هزینه های تحصیل و تحقیقات و زندگی در سنگاپور می باشد.

محققان و دانشجویان برای احراز صلاحیت برخورداری از این بورسیه، باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • داشتن تحقیقاتی در زمینه های هوش مصنوعی یا مراحل اولیه طرح تحقیقاتی
 • برای پژوهشگران، داشتن مدرک دکترا یا رزومه فعالیت مرتبط حداقل ۲ سال

شما می توانید برای اخذ بورس تحصیلی در صفحه ما در سایت در لینک زیر اطلاعاتتان را وارد نمایید تا متخصصین ما شرایط شما را برای دریافت بورسیه در کشورها و دانشگاه های مختلف به طور رایگان بررسی نمایند و با شما تماس بگیرند.

ویزای تحصیلی سنگاپور و هزینه های تحصیل و زندگی در سنگاپور

کشور سنگاپور با توجه به سطح آموزشی پیشرفته و اقتصاد قدرتمند، از سطح زندگی بالایی برخوردار است؛ از این جهت هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور بسیار گران می باشد. در این بخش از مقاله به بررسی هزینه های زندگی و تحصیل در سنگاپور در زمینه های مسکن، حمل و نقل و مواد خوراکی خواهیم پرداخت:

جداول مربوط به هزینه های خورد و خوراک برای زندگی در سنگاپور

هزینه های مربوط به مسکن و حمل و نقل برای زندگی در سنگاپور

هزینه های تحصیل با توجه به مقاطع مختلف، دانشگاه و رشته ها متغیر می باشد. که در جدول زیر قابل مشاهده می باشد.

جدول شهریه دانشگاهها در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سنگاپور

ویزای تحصیلی سنگاپور و دانشگاه های برتر سنگاپور

کشور سنگاپور یکی از برترین نظام های آموزشی را در بین کشورهای آسیایی دارند. این کشور دارای ۳۴ دانشگاه می باشد، که تعداد ۶ دانشگاه دولتی می باشد. معروف ترین دانشگاه های این کشور دانشگاه ملی سنگاپور با نام NOC و دانشگاه فنی نانیاگ با نام  NTUمی توان نام برد که در سطح جهان از رتبه بسیار بالایی برخوردار می باشند. از این جهت در جدول زیر فهرستی از ۱۰ دانشگاه  برتر سنگاپور و رتبه بندی جهانی این دانشگاه ها برای مطالعه شما عزیزان اورده شده است:

بهترین دانشگاههای سنگاپور و رنکینگ جهانی آنها

ویزای تحصیلی سنگاپور و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور

پس از دریافت پذیرش از دانشگاه و موسسه مورد نظر برای یک رشته و مقطع تحصیلی، متقاضیان باید برای ورود درخواست ویزای تحصیلی  سنگاپور را ارائه دهند. (ICA)

درخواست متقاضیان حتما می بایست حداقل دو ماه قبل از شروع دوره تحصیلی جدید به اداره مهاجرت سنگاپور ارسال شود. اداره مهاجرت سنگاپور با توجه به نامه پذیرش دانشجو توسط دانشگاه و بررسی مدارک دیگر از قبیل گواهی توانایی پوشش هزینه های تحصیل و زندگی، بیمه، نحوه اسکان و… مبادرت به صدور ویزای تحصیلی می نماید که باید هر سال در طول مدت دوران تحصیل تمدید گردد.

هزینه ارسال درخواست ویزای تحصیلی سنگاپور ۳۰ دلار می باشد که غیر قابل بازگشت است و می توان از طریق کارت اعتباری یا درگاه اینترنتی پرداخت گردد. هزینه صدور ویزا نیز ۶۰ دلار مجزا می باشد که توسط اداره مهاجرت سنگاپور در کنسولگری ها دریافت می گردد.

 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ویزای تحصیلی سنگاپور

  • گذرنامه معتبر با اعتبار حداقل ۳ ماه
  • تکمیل شده فرم های ۱۶ و V36 و ICA در اداره مهاجرت یا کنسولگری سنگاپور در کشور مبدا
  • گواهی واریز فیش های لازم برای درخواست و ارسال ویزا (۳۰ + ۶۰ دلار)
  • نامه ای تحت عنوان مکان پیشنهادی متقاضی برای اسکان در دوران تحصیل
  • گواهی توانایی پوشش هزینه های تحصیل و زندگی به اندازه ۸۴۰۰ دلار سنگاپور
  • دو قطعه از آخرین عکس به اندازه عکس پاسپورت
  • ترجمه رسمی مدارک تحصیلی مقاطع گذشته به همراه ریز نمرات و رزومه تحصیلی (CV)
  • نامه پذیرش دانشگاه
  • چگونگی تامین هزینه های تحصیل و زندگی در طول دوران تحصیل
  • انگیزه متقاضی جهت ویزای تحصیلی سنگاپور
  • مدرک زبان آیلتس یا تافل یا C1

ویزای تحصیلی سنگاپور و کار دانشجویی

از آنجایی که هزینه های تحصیل در سنگاپور بالا می باشد، متقاضیانی که قصد اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور را دارند به تامین مخارج تحصیل و زندگی در این کشور فکر می کنند و تمایل دارند همزمان با تحصیل مشغول به کار شوند تا بتوانند قسمتی از این هزینه ها را پوشش دهند. خوشبختانه کشور سنگاپور همانند دیگر کشورها این امکان را برای دانشجویان بین المللی فراهم آورده است که همزمان با تحصیل بتوانند کار کنند. اجاز کار در مقاطع مختلف از ۱۰ ساعت در هفته تا ۴۰ ساعت در هفته نیز متفاوت می باشد.

کار دانشجویی و کار ضمن تحصیل در آسیای جنوب شرقی و مالزی

ویزای تحصیلی سنگاپور و بررسی شرایط همراه

افراد متاهلی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل دارند و می خواهند ویزای تحصیلی سنگاپور را دریافت نمایند، الحاق خانواده برایشان بسیار حائز اهمیت می باشد. متقاضیان پس از اینکه پذیرش را از دانشگاه مورد نظر دریافت نموده اند، باید یک ماه یا دو ماه قبل از شروع دوره برای ویزای تحصیلی سنگاپور درخواست نمایند. متقاضی از دانشگاه می تواند یک نامه مبنی بر اشتغال به تحصیل در آن دانشگاه دریافت نموده و با ارائه آن به اداره مهاجرت سنگاپور درخواست ویزای بازدید اجتماعی (ویزای ویژه برای دیدار خانواده) نماید و با استفاده از این ویزا همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود را به مدت یک ماه می توانند به سنگاپور دعوت کنند. در نتیجه همراهان اجازه ماندن در این کشور را بیش از این مدت نخواهند داشت.

ویزای همراه برای مهاجرت به خارج از کشور

ویزای تحصیلی سنگاپور و موقعیت کار پس از تحصیل

دانشجویانی که ویزای تحصیلی سنگاپور را دریافت نموده اند، معمولا تا زمان اتمام تحصیلشان نمی توانند کار مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند و یا پیشنهاد شغلی از سمت کارفرمایی را ندارند، از این جهت پس از تحصیل به مدت یک سال اجازه اقامت در این کشور را دارند که این امکان را برای دانشجویان بین المللی فراهم می آورند که بتوانند در خاک سنگاپور بمانند تا جویای کار شوند و شغل مورد نظر خود را بیایند. این اقامت قابل تمدید نمی باشد مگر اینکه بتوانید در این کشور کارفرما پیدا کنید و از اداره کار اجازه کار داشته باشید تا بتوانید ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید. برای دریافت ویزای کار مستلزم این می باشید که از سوی کارفرما حداقل حقوق ماهانه ۳،۳۰۰ دلار دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به روی لینک کار در سنگاپوراز همین وبسایت کلیک نمایید.

ویزای تحصیلی سنگاپور و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

اخذ تابعیت و شهروندی سنگاپور به چند طریق مختلف ممکن است که به شرح زیر می باشد:

 1. تولد
 2. ازدواج با تبعه سنگاپور
 3. داشتن پدر یا مادری سنگاپوری
 4. سرمایه گذاری یا کار آفرینی در سنگاپور
 5. تحصیل و اقامت بیش از سه سال و کسب درآمد

با داشتن ویزای تحصیلی سنگاپور و گذراندن حداقل یکی از دوره های تحصیلی دانشگاهی و اقامت بیش از دو سال در این کشور می توانید برای اقامت دائم سنگاپور اقدام نمایید. همچنین امکان درخواست برای اخذ تابعیت این کشور پس از گذشت دو سال از دریافت اقامت دائم سنگاپور برای متقاضی وجود خواهد داشت.

در مجموع باید بدانید در بازه زمانی ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۷ از کل دانشجویان بین المللی که در سنگاپور تحصیل می کردند تنها ۱۸ درصد موفق به اخذ تابعیت سنگاپور شده اند. ظاهرا برخی از ۸۲ درصد دیگر دانشجویان، بعد از اتمام تحصیل به دلایل مختلف به کشور خود بازگشتند. اخذ اقامت و تابعیت سنگاپور برای ایرانی ها بسیار دشوار می باشد و اصلا توصیه نمی گردد.

پاسپورت سنگاپور ـ تابعیت و شهروندی سنگاپور

پیشنهاد می شود برای کسب اطلاع بیشتر در مورد انواع طرق اخذ اقامت دائم و یا تابعیت سنگاپور به مقاله ای با عنوان اقامت سنگاپور از همین وب سایت مراجعه نمایید.

تحصیل در هلند
تحصیل در کشور دانمارک
تحصیل در اتریش
ویزای تحصیلی سنگاپور و سخن پایانی

ویزای تحصیلی سنگاپور و اخذ آن به دلیل وجود دانشگاههای و مدارس بین المللی در سطح آموزشی و کیفی بسیار عالی مورد تقاضای برخی از شما عزیزان است. آنچه که در مطالب فوق برای اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور دریافتید یکی از مهم ترین موارد الحاق به خانواده می باشد که در این کشور امکان پذیر نمی باشد. چند زبانه بودن این کشور یکی از معایب آن شناخته می شود که این مورد برای دانشجویانی که از ایران برای ویزای تحصیلی سنگاپور اقدام می نمایند، دشواری هایی را به همراه خواهد داشت. همچنین اخذ اقامت و تابعیت برای ایرانی ها سخت می باشد. به طور کلی افرادی که توانایی پرداخت شهریه دانشگاه های این کشور را دارند می توانند با همین مقدار هزینه برای پذیرش دانشگاه های معتبر کشورهای اروپایی از جمله اتریش، آلمان، دانمارک و هلند اقدام نمایند تا بتوانند به راحتی اقامت یکی از این کشورها را اخذ کرده و از این طریق به کل اروپا دسترسی داشته باشند. به شما پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی برای اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور و همکار مشاوره ای اتریش تماس حاصل نموده و با مشورت با مشاوران موسسه اطلاعات رایگان به دست آورید. همچنین می توانید در بخش انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاهها، نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ