ویزای اخذ تابعیت درکشور امریکا ازطریق تولد

ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا

ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا

ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا به چه صورت است ؟ راه های ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا کدام است ؟ قوانین ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا به چه صورت است ؟ شما عزیزان اگر می خواهید در خصوص اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند  اطلاعات به روز و دقیقی داشته باشید و اگر خواهان این هستید که مهاجرت به آمریکا داشته باشید و بدنبال اخذ اقامت و تابعیت آمریکا از طریق تولد فرزند می باشید توصیه می گردد این مقاله را در خصوص مهاجرت به آمریکا و ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا با دقت مطالعه نموده و در صورت هرگونه  سوال و ابهام دیگری می توانید با کارشناسان و حقوقدانان متخصص در موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند و ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا صحبت نموده و مشاوره رایگان اخذ نمایید .

آمریکا از معدود کشورهای جهان است که هنوز از سیستم خاک (Jus soli) در اعطای تابعیت از طریق تولد پیروی می کند. در این سیستم، کودکانی که در آمریکا متولد می شوند، صرف نظر از تابعیت والدینشان، از امتیاز تابعیت آمریکا برخوردار می شوند.

از جمله نکات روش اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند در آمریکا این است که فرزندان مهاجرانی که از کشورهای پیرو نظام خون به آمریکا مهاجرت کرده اند، از دو تابعیت همزمان برخوردار می شوند و ضمن حفظ تابعیتی که از والدینشان به آنان تحمیل می شود، از تابعیت آمریکا نیز برخوردار خواهند شد. این مسئله، با قاعده وحدت پذیری تابعیت مغایر است و مشکل تابعیت مضاعف را در پی خواهد داشت.

این نکته هنگامی مسائل را پیچیده تر می کند که به یاد داشته باشیم که در نظام تابعیت خاک، تولد طفل در کشتی، هواپیما و حتی سفارت خانه های دارای پرچم آمریکا نیز در حکم تولد در خاک آمریکاست.

در این جا لازم به یادآوری است که بر خلاف باور برخی از مردم، اعطای تابعیت به طفل متولد در آمریکا، به معنای تضمین تابعیت برای والدین این طفل نیست. دریافت تابعیت به پیروی از تابعیت فرزند، مستلزم طی فرایندی طولانی و وقت گیر است که تا ۱۴ سالگی طفل طول می کشد و در پایان، به والدین او تنها اجازه اقامت در آمریکا اعطا می شود که به معنای اعطای تابعیت نیست.

اگر شما عزیزان می خواهید که مهاجرت به آمریکا از طریق تولد فرزند و اخذ ویزای تولد در آمریکا داشته باشید و برای این کار می خواهید ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا و اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند را داشته باشید همواره می توانید  با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و یا دفتر مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و در خصوص ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید

در خصوص ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا شایان ذکر است که اقامت، مفهومی جدا از تابعیت است زیرا اقامت تنها اجازه سکونت در خاک یک کشور است اما تابعیت، رابطه ای حقوقی، سیاسی و معنوی میان یک فرد و یک کشور است که حتی به حضور شخص در خاک آن کشور محدود نمی شود.

چنانچه مایلید در خصوص ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید، می توانید با مشاورین حقوقی و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور تماس داشته باشید.

از این جهت، سیستم کشورهایی همچون ایران و فرانسه که از سیستم تابعیت خون پیروی می کنند، متفاوت است زیرا با اصل قرار دادن تابعیت والدین، امکان اعطای تابعیت به فرزندان ایرانیان را در همه جای دنیا فراهم می کنند و در موارد استثنایی که والدین طفل مشخص نیستند، از سیستم خاک پیروی می کند.

شاید با توجه به همین دشواری ها در خصوص ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق تولد فرزند بوده است که قانون گذاران آمریکایی به فکر تغییر قوانین خود افتاده اند و قصد دارند همچون کشور انگلستان، سیستم خاک را کنار بگذارند و همچون بیشتر کشورهای دنیا، از سیستم خون پیروی کنند. هم اکنون کشورهای اندکی در جهان هستند که همچنان از سیستم خاک پیروی می کنند که در میان کشورهای اروپایی می توان به دانمارک و اسپانیا اشاره کرد و در دیگر نقاط جهان نیز مستعمرات پیشین بریتانیا، از جمله کانادا، استرالیا و مالزی، همچنان از سیستم خاک پیروی می کنند.

در پایان بحث ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق تولد فرزند شایان ذکر است که افراد زیادی در پی کسب اطلاعات در خصوص اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند می باشند و همواره می خواهند که با کسب آگاهی دقیق در خصوص اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند برای اخذ ویزای مهاجرت به آمریکا از طریق تولد فرزند و در نهایت اخذ اقامت و تابعیت آمریکا از طریق تولد فرزند را داشته باشند . بنابراین برای آگاهی از شرایط ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا و همچنین اخذ گرین کارت آمریکا شما عزیزان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان برجسته در خصوص راه ها و قوانین  ویزای اخذ تابعیت از طریق تولد در آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید . کسانی که با آگاهی کامل در خصوص اخذ اقامت آمریکا و اخذ تابعیت آمریکا از طریق تولد فرزند برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای تولد اقدام می نمایند همواره به نتیجه مثبتی میرسند .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11 نظرات, میانگین: 4٫64 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
 1. مریم گفته:

  من میخوام برزیل زایمان کنم .ایا با ۵۰ میلیون پول میشه رفت برزیل و اونجا زندگی کرد من ارایشگر هستم ایا با این شغل میشه اونجا از عهده خرج ومخارج زندگی بر بیای؟با توجه به اینکه بچه دنیا بیاد ایا دولت حقوقی میده تا مادر بتونه یه مدت بعد از زایمان به کار مشغول بشه؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام

   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ