وکیل مهاجرت در کرج و بررسی آن

وکیل مهاجرت در کرج ، معیار و شرایط تشخیص میزان تخصص وکیل مهاجرت در کرج به صورت علمی در این مقاله مورد بحث و تحقیق قرار خواهد گرفت. از با سابقه ترین وکیل مهاجرت می توان از چه شخصی نام برد؟ چگونه اطمینان حاصل شود که وکیل مهاجرت دارای تخصص و دانش کافی در این زمینه می باشد؟ ویژگی های یک وکیل خبره چه مواردی هستند؟ اگر شما نیز از کسانی هستید که در جستجوی یک وکیل مهاجرت در کرج هستید، توجه داشته باشید که به خوبی در رابطه با این موارد تحقیق کنید. این موارد شامل سابقه، انواع خدماتی که وکیل ارائه می دهد و میزان رضایتمندی موکلین و مشتریان از وکیل می باشد. ما در این مقاله به تمامی پرسش های شما در خصوص وکیل مهاجرت در کرج خواهیم پرداخت تا شما عزیزانی که هدفتان مهاجرت می باشد بتوانید با دید باز وکیل خود را انتخاب نمایید. اطلاعاتی که یک فرد متقاضی مهاجرت به صورت تخصصی نیاز دارد، مربوط به حقوق بین الملل و راه های ورود در هرکشور است؛ همچنین وکیل باید بتواند با توجه به شرایط هر شخص بهترین راه مهاجرت را به شخص پیشنهاد دهد و علاوه بر این اطلاعات باید دانش و تخصص کافی در زمینه کل فرایند ویزا و قوانین آن داشته باشد. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره MIE با داشتن این امکانات و کادر مجرب و متخصص و شعب مختلف در سرتاسر دنیا و ایران، خصوصا در تهران و نزدیک به کرج می تواند شمارا در این مسیر یاری کند.

وکیل مهاجرت در کرج
 • وکیل مهاجرت در کرج و شرایط عمومی آن
 • وکیل مهاجرت در کرج و ویژگی های مشاوران حرفه ای
 • وکیل مهاجرت در کرج و ارائه خدمات آنلاین
 • وکیل مهاجرت در کرج و خدمات و توانایی های او
 • وکیل مهاجرت در کرج و مدت سابقه کار در امر مهاجرت
 • وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی
 • وکیل مهاجرت در کرج و دلیل گزینش انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

وکیل مهاجرت در کرج و شرایط عمومی

وکیل مهاجرت در کرج و شرایط عمومی

اولین اقدام جهت مهاجرت، برای هر شخص راهنمایی و مشاوره برای انتخاب مسیر درست و همچنین کشور مناسب برای این امر می باشد. عدم انتخاب صحیح در مسیر و مقصد مهاجرت می تواند منجر به خسارات غیر قابل جبرانی گردد و می تواند تمامی آینده و چشم انداز زندگی یک فرد را تحت تاثیر خود قرار دهد. به همین دلیل برای این هدف آنچه که بسیار حائز اهمیت می باشد آشنایی با قوانین سایر کشورها و همچنین انتخاب مسیر صحیح مهاجرت است، که این مسیرها می تواند یکی از را ه های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و

تولد باشد. هر شخص با آگاهی و دانش کافی در این زمینه و انطباق شرایط خود با یکی از مسیرهای ذکر شده می تواند به انتخاب صحیح رسیده و راه خود را مشخص نماید.

نقش یک وکیل مهاجرت در اینجا مشخص می گردد وکیل مهاجرت در کرج و یا هر شهری باید بتواند با دانش و تخصص کافی در زمینه مهاجرت و قوانین هر کشور در حوزه بین الملل و منطبق با شرایط فرد متقاضی، بهترین راهنمایی و مشاوره را در اختیار متقاضیان قرار دهد. لازم به ذکر است برخی تنها به اطلاعات اشخاصی که پیش از آن ها مهاجرت داشته اند اکتفا کرده و به صورت شخصی دست به عمل می زنند و با شکست مواجه می شوند و دلیل آن این موضوع می باشد که گاها به علت به روز رسانی قوانین کشورها در هر مقطع زمانی و تغییر شرایط مهاجرت، یک شخص نمی تواند تنها با استناد به تجربیات شخصی افرادی که مهاجرت داشته اند قدم در این مسیر بگذارد و انتظار به دست آوردن نتیجه مطلوب را  داشته باشد. اگر شما نیز در جستجوی وکیل مهاجرت در کرج هستید حتما و لزوما به این نکته توجه داشته باشید که از کسانی مشورت اخذ نمایید که سابقه درخشان و عملی در این زمینه از خود بر جای نهاده باشند و از کلیه شرایط و قوانین و راه های مهاجرت اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند و تنها به تبلیغات در این زمینه اکتفا نفرمایید.

 نکته مهم و حائز اهمیت دیگر این موضوع می باشد که برخی از موسسات و دفاتر حقوقی خدماتی که در باب مهاجرت ارائه می دهند بسیار محدود می باشد و تنها تخصصشان در خصوص مهاجرت به چند کشور محدود می باشد به همین دلیل بسیار پیش آمده است که این موسسات تنها در صدد فروش محصولی می باشند که می توانند ارائه دهند به همین دلیل پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام در این زمینه اطمینان حاصل نمایید که وکیل مهاجرت در کرج و یا موسسه مهاجرتی اقدامات گسترده در سطح کل دنیا ارائه دهد. شما می توانید در خصوص این مقاله جهت اطلاعات تکمیلی به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد وکیل مهاجرت به اروپا

درصد تعداد مهاجرین در کشورهای جهان

در این نقشه می توانید درصد تعداد مهاجرین در هر کشور را مشاهده نمایید.

وکیل مهاجرت در کرج و ویژگی های مشاوران حرفه ای

وکیل مهاجرت در کرج و ویژگی های مشاوران حرفه ای

یک مشاور و وکیل حرفه ای در امر مهاجرت باید دارای مهارت و تخصص کافی باشد و همچنین دارای چند ویژگی که به آن ها خواهیم پرداخت :

 • باید اطلاعات دقیق و به روز شده در مورد قانون مهاجرت هر کشور داشته باشد
 • به تمام اطلاعات در باب شرایط عمومی هر کشور اشراف کامل داشته باشد .
 • انواع ویزاها را بشناسد
 • اشراف کامل به تمامی راه های مهاجرت مانند راه کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد داشته باشد
 • توانایی تحلیل شرایط فرد متقاضی و ارائه راه درست مهاجرت منطبق با شرایط وی را داشته باشد.
 • برخورد مناسب و شیوه درست رفتاری در باب ارائه راه کار مناسب با شرایط فرد متقاضی
 • دلسوزانه راهی را پیشنهاد دهد که به سود متقاضی می باشد و شانس مهاجرت وی را بالا می برد.

با ویژگی های ذکر شده می توان به نقش بسیار مهم وکیل مهاجرت در کرج و یا هر شهر دیگری پی برد. در واقع یک مشاور به عنوان یک راهنما از ابتدا تا انتهای کار در کنار متقاضیان مهاجرت است، که باید بتواند هر آنچه اعم از اطلاعات لازم در مراحل ابتدایی تا آماده سازی مدارک لازم جهت انجام پروسه و اخذ ویزا را در اختیار متقاضی قرار دهد و پرونده وی را به دست گیرد و تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا با کم کردن ریسک پرونده و بالا بردن شانس پرونده از ابتدا تا انتهای اخذ ویزا در کنار متقاضی باشد. به همین دلیل اگر در جستجوی یک وکیل مهاجرتی در کرج هستید و به این نتیجه رسیدید که این وکیل و یا موسسه از این ویژگی ها بر خوردار نمی باشند تنها به دلیل نزدیکی به محل زندگیتان دست به انتخاب اشتباه نزنید. با توجه به عصر تکنولوژی و ارتباطات باید ارائه خدمات آنلاین را هم جز یک ویژگی مهم در انتخاب وکیل مهاجرتی در نظر گرفت.

وکیل مهاجرت در کرج و ارائه خدمات آنلاین

وکیل مهاجرت در کرج و ارائه خدمات آنلاین

یکی از راه های جستجوی یک وکیل مهاجرت در کرج از طریق جستجو به واسطه گوگل و یافتن سایت های مرتبط می باشد. در واقع بسیاری از متقاضیان به عنوان اولین گام برای مهاجرت با جستجو و تحقیق در گوگل اطلاعات اولیه خود را از سایت های مرتبط برداشت می کنند و پس از مطالعه اقدام به ارتباط گرفتن با وکیل و یا موسسه می نمایند. دقت نمایید در حال حاضر آنچه که وجه تمایز میان یک وکیل مهاجرت مجرب و یک وکیل بی تجربه می باشد، در ارائه خدمات آن وکیل و به روز بودن آن می باشد.  در واقع می توان گفت خدمات

رسانی به صورت آنلاین یکی از ویژگی های برجسته یک موسسه مهاجرتی قوی و یا یک وکیل مهاجرت در کرج و یا شهرهای دیگر می باشد. خدمات آنلاین که می توان به واسطه آن می توان سطح یک سازمان یا موسسه و یا وکیل مهاجرتی را تشخیص داد شامل موارد زیر می باشد:

 • داشتن سایت های مختلف که در آن کلیه راه های مهاجرتی به صورت جامع و کامل به صورت علمی وجود داشته باشد.
 • ارائه خدمات و سرویس دهی آنلاین به بازدیدکنندگان سایت به این صورت که اگر سوالی در هنگام مطالعه مطالب سایت برای شما ایجاد شد در همان لحظه پرسش خود را مطرح نمایید و باسخ خود را دریافت کنید.
 • پاسخ گویی از طریق تماس تلفنی و بهره مندی از مشاوره مهاجرتی رایگان اولیه تلفنی
 • ارائه خدمات مشاوره ای به صورت آنلاین برای کسانی که دفتر مذکور و یا شعبه ای از آن در شهر محل اقامت آن ها وجود نداشته باشد که می تواند به صورت تماس های تصویری از طریق اسکایپ و یا سایر اپلیکیشن ها باشد و از این طریق شخص می تواند بدون اینکه متحمل هزینه رفت و شد گردد و یا مسافت طولانی را طی کند از مشاوره و خدمات بهره مند گردد.
 • امکان عقد قرار داد از راه دور و تنها به واسطه مکاتبه ای

مطالب ذکر شده می تواند از ویژگی ها و نشان دهنده قدرت و توان ارائه خدمات به صورت جامع یک وکیل مهاجرت در کرج و یا هر شهری باشد. در واقع با ارائه این خدمات به صورت آنلاین هیچ فرقی ندارد که شما در کجا و در چه شهری ساکن هستید.

وکیل مهاجرت در کرج و خدمات و توانایی های او

از توانایی های بسیار مهم وکیل مهاجرت درکرج باید به حس تشخیص صحیح او در ارائه پیشنهادات مهاجرتی اشاره کرد. همانطور که یک پزشک بر اساس شرایط یک بیمار داروی خاصی تجویز می کند، یک وکیل زبده باید بتوان بر اساس شرایط موکل راهی را پیشنهاد کند که موکل با کمترین ریسک مواجه گردد. همچنین از دیگر توانایی های یک وکیل مهاجرت باید به میزان دانش و آگاهی او به قوانین کشورها  اشاره کرد. یک وکیل توانمند باید بتواند طوری نسبت به مسائل حقوقی و قوانین هر کشور و سفارت آن اطلاع داشته باشد که هیچ نقصی در ارائه مستندات و مدارک برای اخذ ویزا جود نداشته باشد.

وکیل مهاجرت در کرج و مدت سابقه کار در امر مهاجرت

وکیل مهاجرت در کرج و مدت سابقه کار در امر مهاجرت

ساکنان کرج  که متقاضی مهاجرت هستند توجه داشته باشید که یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب وکیل مهاجرت در کرج توجه به سابقه کاری وکیل و یا سابقه موسسه مهاجرتی می باشد. هرچه سابقه کار یک وکیل بیشتر باشد نشان از موفقیت وکیل در به انجام رساندن پروسه های مهاجرتی دارد و همچنین سابقه کار بالا علاوه بر تایید موفقیت وی می تواند اثبات کند که این وکیل در زمینه مهاجرت تجارب

ارزشمندی را در طی سال های قبل داشته است که می تواند از آن ها به عنوان یک برگ برنده در پرونده شما استفاده کند و یک گام نسبت به کسی در این زمینه چندان تخصص و تجربه کاری ندارد جلوتر می باشد. در واقع سابقه کاری می تواند دلیل اثبات موفقیت یک وکیل باشد و همچنین به واسطه این سابقه کاری شما می توانید با تحقیق و مطالعه بازخورد مراجعینی که با آن وکیل یا موسسه همکاری داشته اند جهت انتخاب آن وکیل مهاجرت در کرج اطمینان بیشتری داشته باشید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

از ویژگی های مهم دیگر که یک وکیل مهاجرت باید داشته باشد، خواه این وکیل مهاجرت در کرج باشد و یا هر جای دیگری، داشتن ارتباطات قوی با وکلای خارجی و بین المللی می باشد. در واقع جایگاه هر وکیل و میزان اعتبار وی بسیار به این عامل بستگی دارد. هر چه وکیل ارتباطات گسترده تر و قوی تری با سایر وکلا و به اصطلاح CONNECTION  در سایر کشورها داشته باشد درصد موفقیت وی بیشتر و همچنین به روز بودن اطلاعات وی از قوانین حقوقی کشورها نیز بیشتر خواهد بود.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

 علاوه بر آن لازم است بدانید گاهی وجود یک وکیل محلی خارجی بر روی پرونده یک شخص بسیار در دریافت ویزا و موفقیت آمیز بودن پرونده موثر می باشد؛ چرا که یک وکیل محلی به دلیل آگاهی بیشتر و اشراف کامل به مسائل حقوقی کشور خود می تواند از راه های اثرگذارتری جهت به ثمر رسیدن یک پرونده و دریافت ویزا اقدام به عمل نماید. به همین دلیل اگر با یک وکیل مهاجرت در کرج برای انجام پروسه خود اقدام میکنید حتما نسبت به این مورد اطلاعات لازم را کسب نمایید.

وکیل مهاجرت در کرج و دلیل گزینش موسسه حقوقی ملک پور

با بررسی کلیه اطلاعات در خصوص وکیل مهاجرت در کرج و ویژگی های یک وکیل خبره در امر مهاجرت می توان یک تصویر کلی و روشن از وکیل مناسب داشت. به همین منظور می توانیم شما را با خدمات موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش آشنا کنیم. موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن یک رزومه قوی و به پشتوانه ۱۵ سال تجربه در امر مهاجرت یکی از برجسته ترین موسسات حقوقی در سطح خاور میانه می باشد. جناب آقای دکتر امیر محمد ملک پور دکترای حقوق بین الملل از اتریش مدیریت موسسه با همکاری موسسه MIE اتریش آماده ارائه خدمات در تمامی راه های مهاجرت از جمله سرمایه گذاری، تحصیل، کار، ازدواج و تولد می باشد. از جمله ویژگی های موسسه حقوقی ملک پور که  می توان به آن اشاره نمود موارد زیر اشاره کرد:

 • دارا بودن بیش از ۸ شعبه در سرتا سر ایران و جهان از جمله

وکیل مهاجرت در کرج و دلیل گزینش موسسه حقوقی ملک پور

 • دفتر مرکزی در وین
 • دفتر ونکوور کانادا
 • دفتر بلاروس
 • دفتر سعادت آباد در تهران
 • دفتر نیاوران در تهران
 • دفتر شمال ایران (رشت)
 • دفتر جنوب ایران (اهواز)
 • دفتر کرمانشاه

البته دقت بفرمایید با توجه به اینکه به زودی سیستم موسسه حقوقی ملک پور به سمت به روز شدن و ارائه خدمات آنلاین می باشد پیشنهاد میگردد که شما نیز از امکانات به صورت آنلاین بهره مند گردید که راهی سریع تر وپیشرفته تر می باشد

 • دارا بودن یک کادر مجرب با بیش از صد پرسنل از مشاورین و متخصصین و وکلای زبده جهت ارائه مشاوره رایگان به صورت تماس با خطوط
 • دارا بودن بیش از ۵ سایت معتبر که در آن کلیه مقالات علمی حقوقی در زمینه مهاجرت به صورت طبقه بندی ارائه گردیده است . سایت های موسسه حقوقی ملک پور خدمت شما دوستان معرفی می گردد:
 • Malekpour.iR
 • Legalmalekpour.com
 • Mie.company
 • Mohajerati.com
 • Miestudy.com
 • ارائه خدمات آنلاین بر روی کلیه سایت های موسسه حقوقی ملک پور؛ کادری از متخصصین و مشاورین با تجربه بر روی هر سایت وجود دارد که به محض پرسش شما بر روی سایت به صورت چت آنلاین می توانند پاسخ گوی سوالات شما باشند.
 • امکان تماس مشاورین به صورت آنلاین از طریق واتساپ؛ به این صورت که شما تنها با ثبت نام در سایت و ارائه مشخصات خود می توانید از مشاوره رایگان تیم آنلاین دفتر وین از طریق واتساپ بهره مند گردید.
 • ارتباط و همکاری قوی با وکلای برتر بین المللی در کلیه کشورهای اروپایی و کانادا
 • ارائه خدمات به صورت آنلاین و برگزاری مشاوره تخصصی به صورت تماس تصویری
 • ارائه کلیه خدمات شامل عقد قرارداد از راه دور به صورت آنلاین بدون نیاز به حضور
 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته پس از عقد قرار داد از سوی یک تیم تحت عنوان ( customer manager (cm یا مدیریت مشتری که از ابتدا تا انتهای پروسه و زمان اخذ ویزا در کنار شما هستند و صفر تا صد کار به عهده این تیم می باشد.
 • ارائه محصولات ویدئویی شامل محصولات آموزشی جهت مهاجرت که به واسطه آن شخص همانند یک وکیل می تواند خود به تنهایی اقدام نماید و مسیر مناسب مهاجرت خود را تشخیص دهد. این محصولات شامل موارد زیر می باشد:
آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

وکیل مهاجرت در کرج و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در کرج و ویژگی های یک وکیل زبده در این مقاله مورد بررسی و تحقیق قرار گرفت. اگر شما نیز جهت انجام پروسه مهاجرت خود در جستجوی یک وکیل مهاجرت در کرج هستید و موفق به یافت آن نگردیده اید پیشنهاد می کنیم برای انجام کلیه امور مهاجرتی خود در انواع پروسه های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … به موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرموده و با تماس با متخصصین و مشاورین حرفه ای ما از مشاوره رایگان و کلیه خدمات آنلاین و … بهره مند گردید. شما می توانید کلیه پرسش های خود را در زمینه وکیل مهاجرت در کرج در ذیل همین مقاله مطرح نمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.پروسه مهاجرت به توجه به حساسیتی که دارد حتما نیازمند مشاوره با وکیل معتبر است . صمیمانه از شما تقاضا داریم که از عجله در این امر خودداری بفرمایید و حداقل با اشخاصی که مدتی در خارج از کشور زندگی کرده اند و با شرایط آگاه هستند مشورت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ