وکیل مهاجرت در تبریز و بررسی آن

وکیل مهاجرت در تبریز ، ملاک های شناسایی یک وکیل مهاجرتی یا دفتر مهاجرتی مطمئن و متخصص در تبریز در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. ملاکهای شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت در تبریز چیست؟ برای شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت در تبریز چه ملاک ها و خصوصیاتی را باید مد نظر قرار داد؟ از چه راههای می توان به تخصص، تعهد، وجدان کاری و صداقت یک وکیل مهاجرتی پی برد؟ در این مقاله سعی شده است که به این سوالات و سوالات دیگر در باب شاخصه های یک وکیل مهاجرت متخصص و معتبر در تبریز پاسخ داده شود و مهم ترین و اساسی ترین نکات پیرامون آن ذکر گردد. همانطور که مستحضرید بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند، به امید دستیابی به آینده ای روشن این تصمیم را می گیرند؛ اما پیمودن طریق مهاجرت که دارای پیچیدگی های فراوانی است، کار یک وکیل مهاجرتی یا دفتر و موسسه مهاجرتی متخصص می باشد، زیرا پیمودن پروسه مهاجرت به تنهایی در بسیاری از اوقات غیر ممکن و دربرخی دیگر از اوقات به دلایل مختلف موجب رد شدن ویزا و شکست در این تصمیم می گردد. شما عزیزان پس از مطالعه این نوشتار همواره می توانید برای شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت در تبریز با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس برقرار کرده و از مشاوره تلفنی رایگان برخوردار شوید.

در ادامه مقاله وکیل مهاجرت در تبریز سرفصل های زیر را مورد بررسی و ارائه قرار خواهیم داد :

وکیل مهاجرت در تبریز
 • وکیل مهاجرت در تبریز و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در تبریز و ویژگی های مشاوران حرفه ای
 • وکیل مهاجرت در تبریز و خدمات و توانایی های او
 • وکیل مهاجرت در تبریز و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین
 • وکیل مهاجرت در تبریز و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت
 • وکیل مهاجرت در تبریز و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی
 • وکیل مهاجرت در تبریز و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

وکیل مهاجرت در تبریز و شرایط عمومی

پر واضح است کسانی که تصمیم به امر مهاجرت گرفته اند، به جهت دست یابی به آینده ای بهتر و درخشان قصد دارند که به کشورهای خارجی پیشرفته و صنعتی با سطح رفاه بیشتر هجرت نماید؛ اما برای مهاجرت قبل از هر اقدامی باید پارامتر های بسیاری مورد بررسی قرار گیرد تا در این مسیر با موفقیت طی طریق نمود. اولین پارامتر و سوالی که برای شخصی که قصد مهاجرت دارد، مطرح است این است که با توجه به شرایط شخصی من مهاجرت به چه کشوری و از چه روشی برای من بهترین گزینه خواهد بود؟ در مورد روشهای مهاجرت نیز باید گفت که به طور کلی ۶ روش برای مهاجرت وجود دارد که عبارتند از کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی. برای انتخاب بهترین روش و بهترین کشور مهاجرت بر اساس شرایط شخصی شما باید با فردی کاردان و متخصص در امر مهاجرت مشورت نمود تا با توجه به دانش به روز او و قوانین جدید مهاجرتی بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد.

پس از انتخاب کشور مورد نظر و روش مهاجرتی که به شرایط شما بخورد، تازه اقدامات عملی پروسه مهاجرت شما آغاز می گردد و از تهیه و چیدمان مدارک و اخذ ویزا گرفته تا امور حقوقی مربوط به قوانین داخلی کشور مورد نظرتان می بایست از کمک و راهنمایی های یک وکیل یا دفتر مهاجرتی بهرمند شوید؛ زیرا انجام همه این امور و رسیدگی به پروسه های پیچیده ای که در مسیر مهاجرتتان پیش خواهد آمد به تنهایی و بدون دانش و تخصص در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل امکان پذیر نخواهد بود.

اما نکته اینجاست که در دوره کنونی که بازار مهاجرت بیش از پیش داغتر و پر طرفدار تر شده است، طبیعتا حضور افراد غیر متخصص، غیر اخلاق مدار و منفعت طلب نیز در این زمینه بیشتر و بیشتر شده است و همین امر نگرانی ها و حساسیت ها را برای انتخاب یک وکیل مهاجرتی متخصص و متعهد بیشتر و بیشتر نموده است. لطفا دقت داشته باشید که اگر تصمیم به امر مهاجرت دارید با هر به اصطلاح وکیل مهاجرتی یا هر دفتر مهاجرتی وارد عمل نشوید، زیرا برخی از این وکلا و دفاتر در خوشبینانه ترین حالت اگر بگوییم که کلاهبردار نباشند و سود خود را بر خوشبختی آینده شما و خانواده تان ترجیح ندهند، متخصص نیستند و ممکن است نتوانند پروسه مهاجرت شما را در کوتاهترین زمان ممکن با موفقیت به انجام برسانند و این امر موجب صرف هزینه ها و زمان زیاد و شاید عدم حصول نتیجه یا حصول نتیجه نامطلوب گردد.

دقت داشته باشید وکلا، دفاتر یا موسسات مهاجرتی که شما را به راههای غیر قانونی مهاجرت نظیر پناهندگی دعوت می نمایند، شک نکنید که تنها هنرشان و تنها توانایی شان خروج افراد بصورت قاچاقی به خارج از کشور است و خود این شامل خطرات غیر قابل جبران و هزینه های مادی و معنوی بسیاری خواهد بود. درست است که علی الظاهر پناهندگی یکی از کم هزینه ترین روشهای مهاجرتی است، اما ما معتقدیم که روش پناهندگی در درجه اول پر خطر ترین و در درجه دوم پر هزینه ترین روش مهاجرتی می باشد و افراد و موسساتی که به شما این روش را پیشنهاد می دهند جز سود خود به چیز دیگری فکر نمی کنند و برای شان اهمیتی ندارد که چه بر سر آینده شما و خانواده تان خواهد آمد.

برخی دیگر از وکلا و موسسات هستند که تنها در یک یا چند زمینه خاص فعالیت می نمایند؛ بعنوان مثال تنها در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی فعالیت دارند و اگر شما قصد تان از مهاجرت، مهاجرت کاری به کشور های خارجی بود، بالطبع این گونه وکلا و موسسات از بین گزینه های انتخابی شما به جهت انتخاب وکیل مهاجرت در تبریز حذف خواهد شد و کمتر وکیل یا دفتر مهاجرتی است که در تمامی زمینه های ۶ گانه مهاجرتی و همچنین مسافرت به خارج از کشور و اخذ ویزای توریستی بتواند به مراجعین و موکلان خود خدمات ارائه نماید.

بدیهی است که یک وکیل مهاجرت متخصص و مورد اطمینان چه در تبریز و چه در هر شهر دیگری که وجود داشته باشد، می بایست بمنظور خدمت رسانی مناسب و پیوسته به مشتریان و موکلانش از یک آفیس مرکزی با کادری از کارکنان مجرب و کاردان در امور مهاجرتی برخوردار باشد.

یک وکیل مهاجرت مطمئن و کاردان، به طور کلی بمنظور ارائه خدمات گسترده و رضایت بخش به مراجعین و موکلان خود، بسته به دامنه فعالیتش ( مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … ) می بایست از یک تیم یا کادر حرفه ای متشکل از مشاوران مهاجرتی متخصص در امور ، مدیران مشتریان متخصص در امر پذیرش، سفارت و اخذ ویزا بعلاوه وکلای مهاجرتی دارای مدرک دانشگاهی در داخل و خارج از کشور برخوردار باشد. مضاف بر این، با توجه به سیر صعودی استفاده از تکنولوژی های آنلاین در حوزه وب و شبکه های اجتماعی در دوره کنونی، از دیگر معیار های یک وکیل مهاجرت خوب می توان به ارائه اخبار به روز و اطلاعات آپدیت شده مهاجرتی و برخی خدمات خود در قالب وب سایت های رسمی و در حساب کاربری شبکه های مختلف اجتماعی نظیر لینکدین، اینستاگرام، تلگرام و … اشاره کرد. لذا برخورداری از یک کادر حرفه ای و ارائه اطلاعات و خدمات آنلاین از شاخصه های پایه ای یک وکیل یا دفتر مهاجرتی خوب بشمار می رود، لکن سوال اینجاست که چگونه می توان به میزان تخصص کادر یک دفتر مهاجرتی پی برد؟ و چگونه می توان به سطح کیفیت خدمات آنلاین و میزان موثق بودن اطلاعات ارائه شده در وبسایت یا شبکه های اجتماعی شان را برآورد نمود؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه مقاله معیار ها و سنجه هایی را معرفی نموده ایم تا بتوانید به براحتی یک وکیل مهاجرت متخصص و معتمد را شناسایی نمایید؛ لطفا با ما همراه باشید.

پیش از رفتن سراغ اصل مطلب، شما را به دیدن نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرین دعوت می نماییم :

نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرین

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد وکیل مهاجرت به اروپا

وکیل مهاجرت در تبریز و ویژگی های مشاوران حرفه ای

اشاره شد که یکی از ویژگی های یک وکیل ، دفتر یا موسسه مهاجرتی خوب داشتن تشکیلاتی حرفی ای از مشاورین و مدیران مشتریان و تیم اخذ پذیرش و ویزا ست؛ که در این بخش از مقاله به بررسی ویژگی های مشاوران حرفه ای و متخصص در امر مهاجرت می پردازیم تا شما عزیزان با دید بازتری مشاور مختصص و شایسته ای را برای امر مهاجرت خود برگزینید. از جمله ویژگی ها و ملاک های یک مشاور متخصص در امر مهاجرت عبارتند از :

 • تسلط و اشراف بر زبان انگلیسی و آشنایی مناسب با دیگر زبان های خارجی
 • تسلط و تخصص داشتن بر قوانین حقوقی و مهاجرتی کشور های مختلف
 • آشنایی کامل و مکفی با اصطلاحات رایج و غیر رایج در زمینه مهاجرت
 • عدم دست پاچگی و برخورداری از سرعت عمل در پاسخگویی به وکلا و مشتریان
 • برخورداری از فن بیان عالی و قدرت بیان مطالب تخصصی برای مراجعین با سطح درک متفاوت
 • آگاهی کامل و تسلط بر تمامی تاریخ ها، ددلاین ها و مهلت های زمانی برای درخواست های مختلف موکلان
 • برخورداری از اخلاق و وجدان کاری و رعایت صداقت کامل با مشتریان
 • برخورداری از مدرک و تحصیلات دانشگاهی در زمینه حقوق بین الملل یا گذراندن دوره های تخصصی مهاجرت

این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که یک مشاور حرفه ای و معتمد، قبل از آنکه نسخه ای برای مهاجرت شما بپیچد و به شما گزینه های مهاجرتی مناسب تان را معرفی نماید، به دقت و حوصله به سخنان شما گوش فرا می دهد و سوالات لازم را از شما می پرسد و در صورت برآورد کامل شرایط شخصی تان صادقانه به شما می گوید که در حال حاضر مهاجرت برای شما گزینه مناسبی است یا خیر؟ و در صورتی که شرایط شخصی شما به گونه ای باشد که مهاجرت بهترین گزینه برآورد شود، با ارائه دلایل منطقی به شما می گوید که فلان کشور برای شما مناسب و است و فلان کشور نامناسب. لذا چنانچه با یک وکیل مهاجرت در تبریز یا هر شهرستان دیگری به مشاوره پرداختید این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر بدون توجه به شرایط شما نسخه مهاجرتی برای تان پیچیده شد، آن دفتر مهاجرتی سود خود را مد نظر قرار داده و نه تضمین آینده روشن و درخشان شما را.

ذکر این نکته نیز ضروری است که امکان دارد شما برای تحصیل، کار یا سرمایه گذاری، یک کشور خارجی را در نظر گرفته باشید که مناسب شرایط شما نباشد و با مهاجرت به آن کشور، آن آینده ای را که انتظارش را دارید، برای شما اتفاق نیفتد؛ اینجاست که یک مشاور متخصص و اخلاق مدار پس از بررسی شرایط تان صادقانه به شما اعلام می نماید که انتخاب این گزینه ممکن است به هدر رفتن زمان، انرژی و سرمایه شما منجر شود. این نکات را نیز در بررسی یک مشاور خوب مهاجرتی در نظر داشته باشید.

وکیل مهاجرت ـ مشاوره مهاجرتی

وکیل مهاجرت در تبریز و خدمات و توانایی های او

گذشته از ارائه خدمات مشاوره ای مهاجرتی، یک دفتر یا وکیل مهاجرت در تبریز از شرایط و ویژگی هایی می بایست برخوردار باشد تا توانایی ارائه خدمات متنوع و مورد نیاز مشتریان خود را داشته باشد. همانطور که اشاره شد، یک دفتر مهاجرتی از یک تیم حرفه ای تشکیل شده است، جدای از مشاورین متخصص در امر مهاجرت، این تیم از افرادی حرفه ای در امر اخذ پذیرش و ویزا نیز تشکیل شده است؛ لذا از توانایی های یک وکیل مهاجرت خوب می توان به رزرو وقت سفارت، چیدمان مرتب و دقیق مدارک و مستندات، تکمیل فرمهای درخواست با دقت و صحت و … اشاره نمود. گفتنی است که تکمیل و پر کردن فرم های مخصوص درخواست ویزا و تهیه و نحوه ارائه مدارک مورد نیاز به آفیسر صدور ویزا از اساسی ترین بخش های اخذ ویزا و مجوز ورود به یک کشور خارجی به شمار می رود که به نسبت پیچیده می باشد و نتیجتا بدون کمک یک متخصص این امکان وجود دارد که متقاضیان در پرکردن فرم یا نحوه ارائه مدارک دچار اشتباهاتی شوند که منجر به ریجکت شدن ویزا می گردد.

پس از تکمیل دقیق و صادقانه فرم ها و چیدمان مدارک از دیگر مواردی که تیم اخذ ویزا برای مشتریان خود انجام می دهند، راهنمایی دادن به آنان برای طرز برخورد با آفیسر صدور ویزا و جلب نظر مثبت اوست. در واقع یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت در نقش یک چراغ راهنما در فرآیندهای اخذ پذیرش تحصیلی، اخذ ویزا، اخذ مجوز کاری، اخذ مجوز اقامت موقت یا دائم و سایر مجوز های سرمایه گذاری یا تابعیتی شما را یاری نموده و به شما تضمین دهد که در یک بازه زمانی تقریبی به نتیجه مطلوب و دلخواهتان دست می یابید.

ویزا ـ ویزا و مهاجرت ـ ویزا و اخذ اقامت

از دیگر توانایی ها و قابلیت های یک وکیل مهاجرت متخصص و مطمئن، به دست آوردن تجربه بالا در تعداد پرونده های مهاجرتی است که در دوران کاری خود با موفقیت به انجام رسانده است. وکیل مهاجرتی که پیش از شما توانسته است که پرونده های نظیر درخواست شما را بارها و بارها به انجام برساند، قطعا خواهد توانست در مدت زمان کمتر و بدون هیچ گونه خطا یا اشتباهی درخواست شما را انجام دهد. لذا حین مراجعه به یک وکیل از او بپرسید که آیا پرونده ای مشابه پرونده مهاجرتی شما را تا کنون با موفقیت انجام داده است یا خیر؟

همانطور که گفته شد هر دفتر یا وکیل مهاجرت در یک زمینه خاص مهاجرتی نظیر تحصیل فعالیت دارند و کمتر دفاتر یا وکلایی مهاجرتی هستند که در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت فعالیت تخصصی داشته باشند.  لذا از دیگر توانایی های یک وکیل مهاجرت، بسته به دامنه فعالیتش، می توان به داشتن عملکرد موفقیت آمیز در برقراری ارتباط با دانشگاهها،‌ موسسات و کالج ها، کارفرمایان خارجی و داشتن قرارداد با آنان است. یک وکیل مهاجرتی از آنکه که به یک یا چند زبان اشراف و برقوانین و حقوق بین المللی تسلط دارد، می تواند سریعتر از خود شخص متقاضی قراردادهای تجاری، کاری، تحصیلی و … را با دقت عمل و سرعت بیشتری منعقد نماید. این دسته از وکلا و دفاتر مهاجرتی از برنامه های و طرح های سرمایه گذاری در کشور های مختلف آگاهی دارند و با بررسی شرایط مراجعین خود و میزان مبلغی که قرار است سرمایه گذاری کنند، به راحتی کشور و برنامه سرمایه گذاری مناسب را معرفی می نمایند.

وکیل مهاجرت در تبریز و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین

وکیل مهاجرت در تبریز و به طور کلی دفاتر مهاجرتی را می توان با یک جستجوی ساده در سطح اینترنت پیدا کرد. بعضی از این وکلا و دفاتر از تخصص مکفی در زمینه قوانین بین المللی و مهاجرت برخوردار می باشند، اما مع الاسف برخی دیگر از دانش و تخصص لازم در این زمینه بهرمند نیستند. حال با این وجود، شما چگونه با تنها سرچ در گوگل و اینترنت می توانید دفاتر مهاجرتی متخصص را از دفاتر مهاجرتی غیر متخصص تشخیص داده و بهترین وکیل مهاجرت در تبریز را انتخاب کنید؟ در ادامه به ارائه نکات و مطالبی می پردازیم که از طریق آنها بتوانید از طریق اینترنت بتوانید بهترین وکیل یا دفتر مهاجرتی را برای انجام امر مهاجرت خود بیابید.

برای این منظور کافی است اندکی زمان بگذارید و در سطح اینترنت سرچ کنید، دفاتر ، موسسات و وکلای مختلف مهاجرتی را بیابید و به مقایسه پیشنهادات و خدمات آنها بپردازید. بعنوان مثال دقت لازم را داشته باشید که کدامین وکیل یا دفتر مهاجرتی ارائه دهنده خدماتی مناسب نیازهای شما در امر مهاجرت می باشد. وکلا و دفاتر مهاجرتی متخصص، بصورت کلی از تحصیلات دانشگاهی و مدارک آکادمیک در فیلد مهاجرت و حقوق بین الملل برخوردار می باشند.

وبسایت رسمی یک وکیل مهاجرت در تبریز عموما دارای مطالب و مقالات مهاجرتی است که به طور منظم و مستمر آپدیت می گردند و تغییرات و اخبار و اطلاعات جدید در زمینه مهاجرت به کشور های مختلف در کوتاهترین زمان ممکن و بسرعت بر روی سایت اطلاع رسانی و اعمال می گردند. از آنجا که مقالات مهاجرتی وب سایت رسمی یک دفتر مهاجرتی، توسط تیم مشاوران آن دفتر نگارش می گردند، لذا شما بوسیله تحلیل و واکاوی مقالات و اطلاعات وبسایت های مختلف به میزان تخصص، سطح دانش و به روز بودن مشاوران آن دفتر پی ببرید. لازم به ذکر است که با رویت هر گونه اشتباه محسوس در بیان شرایط مهاجرت و معرفی قوانین و طرق مهاجرت و ارائه پیشنهادات غیر قانونی ( نظیر پناهندگی ) و غیر عقلانی در محتوای مقالات وبسایت رسمی این دفاتر می توانید عدم تخصص آن دفتر مهاجرتی را استدلال نمایید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری

لذا پیش از مراجعه حضوری به هر دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت در تبریز یا هر شهرستان دیگری اکیدا پیشنهاد می کنیم، وبسایت رسمی و شبکه های اجتماعی، کانال های تلگرامی، پیج های اینستاگرامی و … را مورد بررسی قرار دهید و کامنت ها  شبکه های اجتماعی و دیدگاههای صفحات وب سایت ها مطالعه کنید تا از میزان مراجعات به این دفتر و همچنین میزان رضایت مشتریان آنان آگاهی پیدا نمایید.، تا در این صورت با قوت قلب و اطمینان بیشتری تشخیص دهید که شما نیز مانند دیگر مشتریان و مراجعین این دفتر خدمات مناسبی را دریافت خواهید نمود.

وکیل مهاجرت در تبریز و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت

یکی دیگر از معیارهای و ملاک های یک وکیل مهاجرت یا دفتر مهاجرتی متخصص و مطمئن داشتن سابقه کار و تجربه کاری مداوم و پیوسته در طول سالیان متمادی است. البته شهرت و آوازه و میزان رضایت مشتریان نیز در مدت فعالیت یک دفتر مهاجرتی نیز از دیگر ملاک های شناسایی یک دفتر مهاجرتی خوب است. پر واضح است که در یک صنف نظیر صنف مهاجرت، آن دسته از وکلا یا دفاتر مهاجرت که از سابقه کار و تجربه کاری بیشتری و گستردگی خدمات و میزان رضایت مشتریان برخوردار باشند را می بایست برای امر مهاجرت خود گزینش نمایید. اگر دو وکیل مهاجرتی را پیدا کردید که به یک اندازه سابقه کار در این زمینه را داشتند، آنگاه به تعداد پرونده های مهاجرتی که در طول سابقه کاری خود با موفقیت به انجام رسانده اند، توجه کنید. بسیاری از وکلا یا دفاتر مهاجرتی پرونده مهاجرتی را که با موفقیت به انجام رسانده اند را در وبسایت خود بعنوان رزومه کاری خود قرار داده اند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تدوین و نگارش گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع این مطلب، در حکم شرع حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری می باشد.

سابقه کار در خارج از کشور ـ ارائه مدرک سابقه کار برای مهاجرت

وکیل مهاجرت در تبریز و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی

یکی دیگر از ویژگی ها و شرایط یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت خوب ارتباط با سایر وکلای حقوقی و مهاجرتی بین المللی در کشور های مقصد مهاجرت می باشد. دلیل اینکه یک دفتر مهاجرتی باید با وکلای بین المللی در کشور های مختلف در ارتباط باشد این است که تا در آن کشورها یک وکیل در زمینه های مختلف نداشته باشد، چگونه می تواند از جدید ترین اخبار و قوانین و فرصت های آن کشور ها آگاهی یابد و بدون آگاهی چگونه می تواند فرصت های مختلف ( در زمینه های گسترده کاریابی و ارتباط با بازار کار، تحصیل و ارتباط با دانشگاهها و مراکز آموزشی و سرمایه گذاری و ثبت شرکت و خرید ملک و … ) به مشتریان و موکلان خود پیشنهاد دهد؟

بگذارید این مسئله را با ارائه مثالی برای شما روشن سازیم. فرض کنید که شما می خواهید با کمک یک دفتر یا وکیل مهاجرتی در یکی از کشور های اروپایی نظیر اتریش در زمینه خرید ملک سرمایه گذاری کنید. حال فرض کنید که آن دفتر یا وکیل مهاجرتی، در کشور اتریش با یک وکیل متخصص در امور املاک یا مشاور املاک ارتباط نداشته باشد، به این ترتیب این دفتر یا وکیل مهاجرتی چگونه خواهد توانست به مشتری خود پیشنهاد دهد که کدام ملک را بخرد که سود بیشتری بدست آورد و کدام ملک را نخرد که ممکن است ضرر نماید؟

بنابر این چنانچه تمایل دارید، در یک کشور اروپایی در زمینه خرید املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید؛ می بایست از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید که در کشور مورد نظر شما با یک مشاور امور املاک و مستغلات ارتباط داشته باشد تا شما را به خرید ملک در بهترین و سودآور ترین مناطق آن کشور راهنمایی نماید که در غیر این صورت ممکن است، نه تنها از این راه سودی بدست نیاورید، بلکه این امکان وجود دارد که سرمایه اصلی خود را نیز از دست دهید و متحمل هزینه های مادی جبران ناپذیری شوید. ذکر این نکته ضروری است که لزوم داشتن connection و ارتباط با وکلای بین المللی تنها محدود به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در خارج از کشور نبوده و در سایر روشهای مهاجرتی ( کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج ) نیز وکیل بین المللی نقش کلیدی و پیش برنده ای در پروسه مهاجرتی شما ایفا خواهد نمود. لذا در بین گزینه های مختلف وکیل مهاجرت در تبریز وکیل یا دفتر مهاجرتی را بمنظور انجام امر مهاجرت خود انتخاب نمایید که با دیگر وکلای بین المللی مجرب و خبره در امور مختلف حقوقی و مهاجرتی در کشور های مختلف به ویژه کشور های مقصد مهاجرت connection و لینک داشته باشد.

وکیل مهاجرت بین المللی ـ وکلای بین المللی مهاجرت

وکیل مهاجرت در تبریز و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

تا اینجای مقاله، معیارها، شرایط، ویژگیها و توانایی یک وکیل مهاجرت متخصص و مطمئن در تبریز و دیگر شهرستان ها را خدمت شما سروران گرامی معرفی نمودیم تا با شناخت این ویژگی ها و معیار ها بتوانید بهترین وکیل مهاجرت را برای امر مهاجرت خود برگزینید. موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE‌ اتریش، مفتخر است که با داشتن ۱۵ سال سابقه درخشان و مشتری پسند در امر مهاجرت و برخورداری از تمامی شرایط و ویژگی های فوق، آمادگی خود را بمنظور ارائه خدمات گسترده در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت به شما عزیزان اعلام نماید. گواه ما کیفیت خدمات ما،  ابراز رضایت مشتریان از تعهدات ما می باشد،‌ مهر تأیید بر این ادعا را می توانید در قسمت کلکسیون و گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین همین وبسایت مشاهده فرمایید.

موسسه حقوقی ملک پور از چند دفاتر همکار و تعداد زیادی شعبه در داخل کشور ایران و سایر کشور های خارجی برخوردار است. شما سروران گرامی می توانید بمنظور یافتن پاسخ های خود به لینک ارتباط با ما مراجعه کنید یا با استفاده از شماره تماس های درج شده در همین وبسایت، بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه حق مشاوره ای و بصورت کاملا مجانی از مشاوره تلفنی بهرمند گردید. این موسسه علاوه بر مشاوره تلفنی رایگان، نیز از خدمات دیگر نظیر محصولات ویدئویی برخوردار است که بسیاری از این محصولات ویدئویی را بصورت کاملا مجانی در مقالات و سایدبار صفحات وبسایت های رسمی ملک پور می توانید مشاهده نمایید و به برخی دیگر از آنها نیز می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی این موسسه، دسترسی داشته باشید. در زیر لینک چند نمونه از محصولات ویدئویی ارزشمند موسسه حقوقی ملک پور خدمت شما عزیزان ارائه گردیده است :

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی
وکیل مهاجرت در تبریز و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در تبریز ، ویژگی ها و معیار های شناسایی یک وکیل مهاجرت یا دفتر مهاجرتی متخصص و مطمئن، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. گفته شد یک وکیل مهاجرت در تبریز بهترین گزینه جهت اقدام به امر مهاجرت می باشد؛ اگر در دفتر کاری اش یک کادری حرفه ای از مشاورین متخصص مهاجرتی، مدیران مشتریان و تیم متخصص در اخذ پذیرش و اخذ ویزا به همراه وکلای بین المللی در کشور های مقصد مهاجرت داشته باشد. برخورداری از سابقه کاری پیوسته و بدون وقفه در زمینه مهاجرت و به سرانجام رساندن پرونده های مختلف مهاجرتی نیز از دیگر ملاک ها و معیارهای گزینش یک وکیل مهاجرت در تبریز می باشد. ارائه بخشی از خدمات بصورت آنلاین و ارائه اطلاعات و اخبار مهاجرتی به روز و موثق در وبسایت های رسمی و شبکه های اجتماعی نیز از دیگر شاخصه های یک دفتر مهاجرتی متخصص و مطمئن به شمار می آید. خاطر نشان می کنیم که ما در موسسه حقوقی ملک پور پیوسته و به مررات خود را ملزم به ارائه خدمات گسترده و ارزشمند به مراجعه کنندگان و موکلان خود نموده و در این طریق از هیچ تلاشی برای بهترین بودن و بهترین ماندن فروگذار نکرده ایم. لذا اعتقاد داریم که با ارتقاء تمامی امکانات بالقوه و بالفعل مان در طول سالیان متمادی توانسته ایم خدمات مشاوره ای بسیار با کیفیت و رضایت بخشی را به فارسی زبانان عزیز در سرتاسر جهان ارائه نماییم. در صورت هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص شاخصه های و ویژگی های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در تبریز می توانید، آن را در قسمت دیدگاههای مقاله پیش رو مطرح نمایید تا در سریعترین زمان ممکن به پاسخ آن دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ