وکیل مهاجرتی به سوئد

وکیل مهاجرتی به سوئدوکیل مهاجرتی به سوئد

مهاجرت به سوئد، وکیل مهاجرتی به سوئد، قوانین مهاجرت به سوئد، مهاجرت به سوئد، شرایط مهاجرت به سوئد، راه های مهاجرت به سوئد و اخذ اقامت و تابعیت سوئد ، وکیل مهاجرتی به سوئد، قوانین مهاجرتی سوئد ، وکیل مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل در سوئد ، وکیل مهاجرتی به سوئد برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد ،قوانین مهاجرتی به سوئد برای  ازدواج در سوئد، وکیل مهاجرتی به سوئد برای مهاجرت توریستی به سوئد , وکیل مهاجرتی به سوئد برای کار در سوئد ، وکیل مهاجرتی به سوئد برای تحصیل در سوئد ، قوانین مهاجرتی از طریق پناهندگی در سوئد ،

چگونه وکیل مهاجرتی به سوئد پیدا کنیم؟ آیا شما در گفتن اطلاعات شخصی خود به وکیل مهاجرتی به سوئد احساس راحتی می کنید؟آیا وکیل مهاجرتی به سوئد علاقه مند به حل مشکل شما به نظر می رسد؟ وکیل مهاجرتی به سوئد مورد نظر چه مدت در این حرفه بوده است؟ آیا این وکیل مهاجرتی به سوئد موارد دیگری مشابه با مورد شما داشته است؟چگونه باید هزینه وکیل مهاجرتی به سوئد را پرداخت کرد ؟آیا دفتر وکیل مهاجرتی به سوئد نزدیک به محل زندگی شما است؟هنوز مطمئن نیستید که چه سوالاتی باید از وکیل مهاجرتی به سوئد پرسید؟آیا نظم و انضباط وکیل مهاجرتی برای شما مهم است؟ قوانین مهاجرتی بسیاری در رابطه با مهاجرت به سوئد وجود دارد. عواقب عدم پیروی قوانین مهاجرتی سوئد می تواند شدید باشد. ممکن است موجب ابطال اجازه اقامت ، اخراج یا ممنوعیت ورود و جریمه های سنگین شود. بنابراین، مهم است که اطلاعات لازم در مورد قوانین مهاجرتی سوئد ، شیوه ها، روند درخواست ، و غیره کسب کنید. در این خصوص ، موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص وکیل مهاجرتی به سوئد شما را به صورت کاملا تخصصی راهنمایی کرده و مشاوره رایگان ارائه می نماید . بنابراین اگر شما عزیزان به دنبال وکیل مهاجرتی به سوئد می باشید و می خواهید که مهاجرت به سوئد از طرق مختلف داشته باشید و یا می خواهید که مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل و یا مهاجرت کاری به سوئد و اخذ ویزای کار کشور سوئد داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و با کارشناسان بین المللی و حقوقدانان باتجربه و مشاورین متخصص این موسسه در خصوص وکیل مهاجرتی به سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید ..

این مشاوره شامل تمام زمینه های مربوط به قانون مهاجرت، از جمله موارد زیر می شود:

ویزا، پناهندگی، دیدار همسر، دیدار دیگر اعضای خانواده، کارت سبز (لغو از ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶)، طرح حدود پرداخت، خود اشتغالی، مجوز تحصیل، مجوز پرستار بچه، اجازه اقامت اتحادیه اروپا، اجازه اقامت دائم، فسخ و انصراف از اجازه اقامت، و تمدید اجازه اقامت.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش) در رابطه با مجوز کار، تجربه زیادی در ارائه مشاوره به کارفرمایان و کارکنان داریم.

علاوه بر این،مشاوره حقوقی  در اخذ اجازه اقامت اتحادیه اروپا از طریق تحصیل و همچنین در موارد سرمایه گذاری و ثبت شرکت، و در موارد دیگر مانند حقوق اعضای خانواده تا اقامت سوئد به شما کمک می کنیم.

همچنین در رابطه با تجدید نظر در درخواست های پذیرش نشده برای اقامت و اجازه کار به شما کمک می کنیم، که به طور معمول به هیئت تجدید نظر مهاجرت ارائه می شود.

علاوه بر این، موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با داشتن وکلای دادگستری و تجربه زیادی که در تمام جوانب اخذ اقامت سوئد داریم، برای مثال، در مواردی که دارای شرط تسلط به زبان یا سایر الزامات مربوطه است. در این راستا، می توانیم به شما در ارائه درخواست خود به وزارت دادگستری سوئد کمک و مشاوره رایگان ارائه می نماید .

در حال حاضر موارد بسیاری در رابطه با مسائل مربوط به منافع عموم مردم، به ویژه در حوزه قانون مهاجرت موجود است. بسیاری از این موارد شامل سوالاتی در مورد حقوق اولیه مشتریان و تفسیر قوانین سوئد با توجه به قانون بین المللی حقوق بشر می شود.

تمدید اقامت بدون ویزا در سوئد

شهروندان اتحادیه اروپا می توانند بدون ویزا به دانمارک سفر کنند،در این خصوص، ایرانی ها به عنوان شهروندان کشورهای غیر اروپایی، از نظر قانونی در وضعیتی مشابه مسافران از چین، هند، و یا ساحل عاج قرار می گیرند.

اساساً سه روش برای مهاجرت ایرانی ها به سوئد وجود دارد: به عنوان دانشجو، برای کار، و یا از طریق ازدواج با یک شخص سوئدی. دیگر روش ها مانند درخواست پناهندگی، به هیچ عنوان  توصیه نمیشود.

مهاجرت به سوئد به عنوان دانشجو

اقامت در سوئد به عنوان دانشجو توصیه معمول ما برای هم وطنان ایرانی در هر سنی است. اخذ ویزای دانشجویی راحت تر از هر نوع ویزای دیگری است، و زندگی برای یک یا دو ترم در دانمارک به شما فرصت می دهد تا تصمیم بگیرید که آیا سبک زندگی و زمستان های زمخت و ساعت های طولانی تاریکی را دوست دارید یا خیر.

همچنین فرصت خوبی برای کسب اطلاعات در مورد نحوه جستجوی شغل، و روبرو شدن با چالش های یادگیری زبان سوئدی را فراهم می کند.

باید گفت که کالج های «رایگان» یادگیری زبان سوئدی برای شما به عنوان شهروند غیر اتحادیه اروپا «رایگان» نیست و باید در حدود ۲۰۰۰ کرون در هر دوره شهریه پرداخت کنید ، علاوه بر این هزینه های زندگی که در سوئد قابل توجه است .

در واقع، دانشگاه در سوئد برای هیچ کس «رایگان» نیست و بودجه آن از جریمه های مالی، و نه فقط مالیات افراد ثروتمند، تامین می شود. نرخ مالیات بر درآمد یک شخص با درآمد ۳۰،۰۰۰ دلار در سال در حدود ۳۲٪ در سوئد در مقایسه با حدود ۱۵٪ در ایالات متحده است. همچنین ۲۵٪ مالیات بر فروش در تقریباً تمام چیزهایی که خریداری می کنید، به علاوه ۱۵۰٪ مالیات اضافی برای اتومبیل های جدید وجود دارد.

خبر خوب این که با ویزای دانشجویی، می توانید به میزان مجاز در هفته کار کنید تا بتوانید از عهده مخارج زندگی و پرداخت مالیات در سوئد برآیید.

شما عزیزان اگر به دنبال وکیل مهاجرتی به سوئد می باشید و می خواهید که مهاجرت به کشور سوئد داشته باشید و می خواهید که با مهاجرت به سوئد به اخذ اقامت و تابعیت سوئد دست پیدا نمایید و یا اگر در پی ویزای تحصیلی سوئد می باشید و یا اگر می خواهید مهاجرت به سوئد از طریق ویزای کار را انتخاب نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران به صورت تخصصی در خصوص وکیل مهاجرتی به سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مهاجرت به سوئد برای کار

مهاجرت به سوئد به قصد یافتن کار تا حدودی مشکل تر است.

هر شرکتی که شهروندان غیر اتحادیه اروپا را استخدام کند باید مراحل اداری پیچیده ای را طی کند.

شرکت ها گاهی این کار برای افرادی با مهارت های خاص، معمولا در زمینه فناوری، مهندسی، و یا پزشکی انجام می دهند. و شرکت های بسیار مهمی مانند مرسک و نوو بخش منابع انسانی دارند که می توانند به درخواست های اخذ ویزای کار کشور سوئد با سهولت رسیدگی کنند.

با این حال، شرکت های کوچکتر، احتمالاً تمایلی به استخدام کسی که برای اخذ ویزای کار نیاز به کمک دارد، نشان نمی دهند، به خصوص اینکه قوانین برای انجام این کار به طور مداوم تغییر می کند.

 

عدم تسلط به زبان سوئدی فرصت های شغلی شما را محدود می کند.

عدم تسلط به زبان سوئدی محدودیت عمده ای برای استخدام در سوئد است. این محدودیت فرصت استخدام در هر نوع شغل دولتی را از شما می گیرد که ۴۰٪ از تمام مشاغل تمام وقت در سوئد را شامل می شود.

دولت دوره های رایگان زبان سوئدی برای هر کسی که ویزای اقامت او تایید شده باشد، فراهم می کند اما حتی با تحصیل تمام وقت به این زبان حداقل چند سال تا تسلط کامل به زبان سوئدی فاصله دارید.

اگر چه زبان انگلیسی عملاً زبان دوم سوئداست، اما صرفاً تسلط به زبان انگلیسی برای یافتن شغل درسوئد کافی نیست. سوئدی ها تسلط بسیار عالی به زبان انگلیسی دارند.

اگر در زبان شناسی متخصص باشید، احتمالاً می توانید در یک دانشگاه سوئدی مشغول شوید، و یا در زمینه تبلیغات مشغول به کار شوید که البته باید رقابت با شهروندان اتحادیه اروپا که مشکلات ویزا ندارند، در نظر داشت.

مهاجرت به سوئد با پیدا کردن شغل در سوئد دشوار است، اگر چه داشتن مهارت های ویژه ای  که دارندگان گذرنامه اتحادیه اروپا فاقد آن هستند، می تواند کمک کننده باشد.

مهندسین و متخصصان IT بیشترین شانس را برای اخذ ویزای کار سوئد دارند.

 

مهاجرت به سوئد از راه ازدواج با یک سوئدی

“آیا دلیل مهاجرت شما به سوئد عشق به یک سوئدی  است؟”

به نظر می رسد بسیاری از خارجی ها درسوئد پس از ملاقات با یک سوئدی جذاب به او علاقه مند شده و تصمیم به تشکیل خانواده و بزرگ کردن فرزندان خود در کشور سوئد گرفته اند. جامعه سوئد مورد پسند کودکان است و محلی عالی برای رشد بچه ها است.

خبر خوب در خصوص مهاجرت به سوئد این که هنگامی که به عنوان شریک زندگی به سوئد می آیید، قوانین سوئد به نژاد و جنسیت بی اعتنا هستند. صرف نظر از این که فرد مورد علاقه شما چه کسی باشد، قوانین یکسان هستند.

خبر بد در خصوص مهاجرت به سوئد این است که قوانین مهاجرت سختگیرانه بوده و همچنان دشوار تر می شوند. در حال حاضر، هم شما و هم شریک زندگی شما باید حداقل ۲۴ سال سن داشته باشید. خانه شریک زندگی شما باید برای هر دو شما به اندازه کافی بزرگ باشد. او همچنین باید سپرده ای به ارزش حدود ۸۰۰۰  یورو نزد دولت داشته باشد تا ثابت کند که می تواند از عهده مخارج زندگی شما برآید.

شما همچنین باید ۶ ماه پس از ورود به دانمارک در آزمون زبان سوئدی شرکت کنید.

 

قوانین حضانت در سوئد دشوار است

اگر قصد دارید برای تشکیل خانواده مهاجرت به کشور سوئد داشته باشید ، در نظر داشته باشید که طبق قوانین حضانت محلی تقریباً غیر ممکن است کودکان خود را بدون اجازه همسر خود به خارج از  سوئد ببرید.

به علاوه، داشتن فرزندان سوئدی  حق زندگی و کار در سوئد را تضمین نمی کند، به طوری این احتمال وجود دارد که مجبور به خروج از سوئد شوید، در حالی که کودکان شما با والدین دیگر خود در اینجا باقی بمانند.

 

مهاجرت به سوئد می تواند دشواری باشد.

حتی با داشتن اجازه رسمی اقامت در سوئد، مهاجرت به سوئد به عنوان یک غیر اروپایی همیشه آسان نیست.

یورو های شما در کشور سوئد مانند دیگر نقاط جهان تاثیر گذار نیست و اگر واجد شرایط خدمات دولت سوئد مانند مراقبت های بهداشتی «رایگان» و دانشگاه «رایگان» نباشید، که بودجه آن از درآمدهای مالیاتی تامین می شود، مجبور به قبول استانداردهای زندگی پایین تر هستید.

. بسته به محل زندگی شما در کشور سوئد ، ممکن است از یک خانه ویلایی به یک آپارتمان کوچک، و یا از یک آپارتمان به یک اتاق در آپارتمان نقل مکان کنید.

در رابطه با مهاجرت به سوئد می توان بیان نمود که خانواده ای که ممکن است ۲ یا ۳ اتومبیل در کشور خود داشته باشند، احتمالاً باید یک اتومبیل درکشور سوئد داشته باشد یا اینکه اصلاً اتومبیل نداشته باشد. در استکهلم ، بسیاری از خانواده ها از دوچرخه و اتوبوس استفاده می کنند. بسیاری از مردم محلی برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام نمی کنند.

افراد متقاضی مهاجرت به سوئد باید بدانند که خانه دار بودن والدین در سوئد غیر معمول است چرا که عقیده کلی این است که هر کسی که می تواند در خارج از خانه کار کند باید این کار را انجام دهد، و معمولاً مراقبت روزانه دولتی برای کودکان در سن یک سالگی آغاز می شود. علاوه بر این، با توجه به نرخ مالیات بر درآمد بالا تامین مخارج خانواده برای یک نفر دشوار است.

در رابطه با مهاجرت به سوئد می توان بیان نمود که وعده های غذایی خانوادگی در رستوران ها غیر معمول است و بیشتر در مناسبت های خاص مانند تولد، به خصوص در خارج از استکهلم صورت می گیرد. افراد مجرد و زوج ها اغلب در ناهار خوری دیده می شوند، اما معمولا بیش از یک بار در هفته نیست، چرا که به سبب دستمزدهای بالا در دانمارک غذا خوردن در بیرون از خانه پر هزینه است. به طور کلی، مردم بیشتر در خانه غذا درست می کنند که به خصوص در فصل زمستان چنین است.

چیزهای خوب در مورد مهاجرت به سوئد

با این حال، سوئد چیزهای دوست داشتنی زیادی دارد.

در خصوص مهاجرت به سوئد همچنین می توان بیان نمود که جریان زندگی در اینجا آهسته تر است، و در کل توازن بهتری بین کار و زندگی مردم وجود دارد. روزهای کاری در ساعت ۸ شروع می شود و در ساعت ۴ بعد از ظهر به پایان می رسد، و توجهی به ناهارهای طولانی مدت در سوئد نمی شود.

برای کسانی که به دنبال مهاجرت به سوئد و اخذ ویزای سوئد می باشند می توان متذکر گردید که بیشتر مشاغل شش هفته تعطیلات سالانه دارد، و انتظار نمی رود که هنگام تعطیلات به تماس ها یا به ایمیل ها پاسخ دهید.

و شبکه امنیت اجتماعی سوئد در زمان حاملگی، بیماری، و یا بیکاری، به شما کمک می کند.

با این حال، شرط بهره مندی از خدمات شبکه امنیت اجتماعی این است که مردم باید از قبل هزینه هایی را پرداخت نمایند. با توجه به اینکه سوئدی ها عقیده داشتند که برخی از مهاجران این مقررات را رعایت نمی کنند، قوانین مهاجرت سوئد سختگیرانه تر از قبل شده است.

اگر به فکر این هستید که سوئد کشور شما باشد، چه کاری می توانید برای سوئد انجام دهید؟

حال در رابطه با وکیل مهاجرتی به سوئد و همچنین اخذ اقامت و تابعیت سوئد قابل ذکر می باشد که با توجه به اطلاعاتی که در مورد قوانین مهاجرت به سوئد شرح دادیم به نظر می رسد داشتن وکیل مهاجرتی به سوئد این مسیر را برای شما متقاضی گرامی بهتر و امن تر میکند موسسه حقوقی ملک پور داشتن سال ها تجربه و با قرار دادن  اطلاعات جامع  در باب مهاجرت به سوئد و سایر کشورها به شما متقاضی گرامی کمک میکند که  به راحتی بتوانید شرایط مهاجرت به سوئد را با شرایط خود تطبیق داده و بهترین طریق را برای مهاجرت به سوئد  انتخاب نمائید. در این راه حتما با کارشناسان حقوق بین الملل مشورت نموده و از انها یاری بخواهید . هم اکنون با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در رابطه با  وکیل مهاجرتی به سوئد اخذ نمائید . مشاورین با تجربه ی ما شرایط وکیل مهاجرتی به سوئد و مهاجرت با سوئد را به طور کامل برای شما شرح داده و شما را به بهترین شکل ممکن یاری و مشاوره رایگان خواهند نمود

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (21 نظرات, میانگین: 4٫67 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 پاسخ
 1. نادر گفته:

  سلام
  من مهندس الکترونیک هستم با ۱۶ سال سابقه کار
  مسلط به زبان انگلیسی هستم اما آیلتس ندارم
  دارای همسر و یک پسر ۱۱ ساله
  قصد مهاجرت به سوئد برای کار دارم
  دنبال یک وکیل هستم
  لطفاً راهنمایی بفرمایید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید. با استفاده از نامه دعوت به کار رسمی میشه براتون ویزا گرفت. مدرک زبان هم باید داشته باشید.

   پاسخ
 2. باقرى گفته:

  سلام
  همسر من مقيم سوئد هستن و از من وكالت تام يكساله گرفتن كه كاراى اقامتم رو انجام بدن و به گفته ى خودشون اين فرم رو از سايت اداره مهاجرت برداشتن و من هم امضا كردم حالا ميخوام اين وكالت نامه رو لغو كنم ميشه راهنمايى كنيد

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. غفوری گفته:

  با سلام
  من ۳۳ ساله هستم و دارای مدرک مکانیک هواپیما وایلتس و ۵ سال سابقه مرتبط در هوافضا هستم و همسرم دارای لیسانس کامپیوتر و ۶ سال سابقه کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی هست
  .لطفا بهترین راه برای رفتن به سوئد و اقامت گرفتن را به من نشون بدید.با سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن شاید تحصیل گزینه مناسبی باشه . باید کلیه شرایط رو بررسی کنیم. مدرک زبانتون رو بفرمایید و آیا بچه دارید یا خیر ؟با توجه به رشته اگر برای کار در آلمان اقدام کنید نتیجه بهتری داره چون اخیر سوئد در زمان ویزا سخت گیری های خاصی داره

   پاسخ
 4. نصراله رستگارپویانی گفته:

  با سلام

  احتراما اینجانب هیئت علمی یکی از دانشگاههای کشور بوده و طی سالهای ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۰ به عنوان دانشچوی PhD در دانشگاه گوتنبرگ مشغول تحصیل بوده و پس از اخذ مدرک دکتری به اتفاق خانواده (همسر و دو فرزند که یکی در سوئد به دنیا آمده است و اکنون هردو در ایران دانشجوی دانشگاه تهران می باشند) به ایران بازگشتم.

  من و همسرم سابقه کار و پرداخت مالیات در سوئد را داریم و هر ساله از سوی اداره بازنشستگی برای ما نامه ارسال شده و در خصوص پرداخت حقوق بازنشستکی به ما توضیح میدهد.
  ما طی این سالها بارها از سوئد بازدید کرده و من با استاد راهنمای دوره دکتری خودم پروژه های مشترک اجرا کرده ایم. آخرین بار ما در سال ۲۰۱۷ از سوئد دیدن کردیم.

  با توجه به مواردی که شرح داده شد، آیا من و خانواده ام می توانیم اقامت سوئد را بدست آوریم و آیا شما لطف میکنید به عنوان وکیل و کارشناس مهاجرت به سوئد وکالت درخواست ما را به عهده بگیرید؟

  از راهنمایی و پاسخ شما بسیار سپاسگزار خواهم شد.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر بتوانید مجدد از دانشگاه های این کشور یک پذیرش برای دوره های postdoc یا پیشنهاد کاری اخذ بفرمایدی می توان برای شما و خانواده محترم اقدام کرد. وابسته به تعداد سال های پرداخت بیمه و مالیات شرایط متفاوت خواهد بود. پیشنهاد می شود که حتما از مشاوره های تخصصی استاد استفاده بفرمایید.

   پاسخ
 5. حميدرضا گفته:

  سلام من به همراه همسرم درخواست دو هفته ي ويزا سوئد كرديم از طريق دعوتنامه دايي همسرم كه متاسفانه ريجكت شديم همه مدارك من و همسرم كامل بود من ١٧ سال سابقه كاري دارم و همسرم هم ١٢ سال اما عنوان كردن برگشت شما به كشورتان قابل اثبات نيست بنظرتون براي اعتراض شانسي دارم ايا شما مي تونيد وكيل ما بشيد و كاري بكنيد واقعا هم مي خوام بعد از اتمام ويزا به ايران برگرديم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید مدارکی که نشان دهنده بازگشت شما به ایران است قوی و کامل باشد. در اقدام دوم حتما با مشورت وکیل اقدام بفرمایید. بله ما می توانیم شما را یاری کنیم.

   پاسخ
 6. Ava گفته:

  سلام ،من زنی ۳۹ساله و متعلقه هستم که یک دختر ۱۵ساله دارم دو مدرک تحصیلی (کارشناسی حسابداری و کاردانی ریاضی ) دارم و ۸سال سابقه بانکی دارم .لطفا بهترین راه برای رفتن به سوئد و اقامت گرفتن را به من نشون بدید.با سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باتوجه به سن اگر برای تحصیل اقدام کنید ریسک ویزاتون بالا هست. برای کار هم باید پیشنهاد کارش داشته باشید ، اگر دعوت نامه شغلی دارین ما می تونیم برای ویزا در خدمتتون باشیم. به نظر بهترین روش برای شما سرمایه گذاری هست. برای تحصیل فرزند هم میشه اقدام کرد که نیازمند سرمایه هست .

   پاسخ
 7. احمد گفته:

  سلام.
  من قبلا سوئد بودم و منفی گرفتم و دیپورت شدم الانم سامبویی اقدام کردم و بازم منفی گرفتم, دلیلشو گفتند شما اسم پدر و مادر همسرتو اشتباه ذکر کردی. حالا میخوام بدونم میتونیم شکایت کنیم؟ آیا با شکایت کردن شانسی هست؟
  و اینکه چقدر دیگه باید صبر کنم تا بتونم دوباره درخواست سامبویی بدم؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 8. مجتبی گفته:

  با سلام و خسته نباشید ببخشید من کارشناس رادیولوژی هستم و خانومم کارشناس مامایی می خواستم بدونم امکان گرفتن ویزای کار در سوئد برامون چقدره؟اگر دوره ی آموزش زبان سوئدی رو بگذرونیم امکانش هست کار گیرمون بیاد؟ سن جفتمون بیست و هشت ساله و سابقه کارمون هم پنج ساله،حدودا به نظرتون چقدر هزینمون میشه؟ممنون میشم راهنماییمون بکنید باتشکر فراوان

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی برای کار در سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه برای ویزای کار اقدام کرد. شما می توونید در دوره های کوتاه مدت تحصیلی در کشور سوئد یا کشورهای همجوار اقدام بفرمایید و سپس برای کار در سوئد اقدام کنید. اخیرا صدور ویزای تحصیلی در کشور سوئد با سختی ها رو به رو شده است.

   پاسخ
 9. مریم گفته:

  سلام.من یک زن ۳۸ ساله هستم و یک فرزند ۷ ساله دارم.فوق لیسانس روانشناسی و کارمند دولتم.سابقه و مهارت زیادی درکارهای بازیگری و تلویزیون و تئاتر و …بصورت تجربی دارم.عموم هم سالها باخانواده شون پناهنده گوتنبرگ بودن و چندسالی هست به امریکا رفتن.میخوام یک وکیل تمام کارهای گرفتن اقامت من رو برای سوئد انجام بده اما هیچ اگاهی ندارم و وارد نیستم لطفا راهنمایی بفرمایید از لحاظ مخارج گرفتن اقامت هم همینطور

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، به نظر بهترین روش براتون تحصیلی هست و اون هم در مقطع دکترا، که باید در ابتدا سوپروایزر پیدا کنید ، اخیر سوئد خیلی آسون به ایرانی ها ویزا نمیده

   پاسخ
 10. احمد صادق شفیغی گفته:

  با سلام و ارزوی اوقاتی خوش
  ببخشید من دنبال دفاتر مهاجرتی در یکی از شهرهای یونشاپینگ،واخو،مالمو،گوته برگ و یا ورنما هستم.شما میتونید کمی اطلاعات بدید و معرفی کنید!؟
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ما می توانیم شما را در امور حقوقی مهاجرت به سوئد یاری کنیم . دفاتر موسسه ملک پور در ایران ، اتریش و بلاورس مستقر هستند.

   پاسخ
 11. شبنم گفته:

  با سلام من ٣ ماه است كه در سويد هستم و اعلام پناهندگي كردم و از طريق ويزاي برادرم كه مقيم سويد هست اومدم ايا راهي براي گرفتن اقامت هست؟ ايا از طريق خانوادگي از طريق برادرم ميتونم اقامت بگيرم ؟؟

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای اخذ اقامت سوئد باید برای ایشان از یکی از روش های مهاجرت اقدام کرد. بودن شما در سوئد می تواند مزیت پوشش هزینه ها برای ایشان را فراهم کند. لطفا شرایط ایشان را اعلام بفرمایید تا بتوان بهتر راهنمایی کرد. سن ، مدرک تحصیلی و سطح زبان از مهمترین پارامترها برای مهاجرت هستند.

   پاسخ
 12. رحمت الله گفته:

  سلام من چهار سال است كه در سويد پناهجو هست ولي الان جواب رد گرفتم اعتراض هم كردم دنبال يك وكيل خوب هست كه در دادگاه بتواند از حقم دفاع كند

  پاسخ
 13. عادل گفته:

  با عرض سلام من در سوئد زندگي ميكنم و اقامت سه ساله دارم امسال تبديل به دائم ميشود و براي شهروندي اقدام ميكنم و كار هم دارم من چند ماه پيش به المان رفتم و با خانومي اشنا شدم او متاسفانه دوتا منفي گرفته و اقامت نداره من ميخواهم با او ازدواج كنم چطور ميتوانم اقدام كنم ايا راهي است كه به ايران نرود و مستقيم پيش من بيايد ممنونم كه كمكم ميكنيد

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر بتوانید رابطه ازدواج خود را ثابت کنید امکان اقدام وجود دارد. لطفا با دفتر مرکزی وین تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. ابوالفضل گفته:

  باعرض سلام من در زمینه mdfو دکوراسیون مشغولم و ۱۲سال سابقه کار دارم و مدرک هم دیپلم صنایع چوب را دارم در سوئد میتونم مشغول بشم یا نه و درآمدش چجوره

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در سوئد باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا امکان اقدام برای ویزای کار هلند وجود داشته باشد.

   پاسخ
 15. علیرضا گفته:

  سلام.من ۳۳ ساله هستم و مدرک بین المللی جوشکاری آرگون رو دارم.میخوام در کمترین زمان ممکن به همراه همسر و دختر ۵ سالم به سوئد مهاجرت کنم.ممکنه کمی راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. علی گفته:

  سلام من ۳۷ سالمه دیپلم مکانیک دارم. قصد دادم بهمراه همسر و دختر ۱/۵ سالم به سوئد مهاجرت کنم. ساده ترین و مطمئنترین راه چیه برام؟ لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و برای گذراندن یک دوره زبان در ابتدا اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در ابتدا از طریق یک دوره زبان اقدام نمایید و سپس وارد دانشگاه شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. علی راد گفته:

  سلام من ۴۰ سال سن دارم همراه همسر و فرزند ۳ ساله
  فوق لیسانس برق دارم به همراه ۱۵ سال سابقه کار
  همسرم حسابدار و شاغل در یک شرکت بین المللی( که در استکهلم و گوتبرگ نیز شعبه دارد))
  جهت مهاجرت می خواهم اقدام کنم
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مهاجرت به سوئد بهترین روش از طریق تحصیل می باشد که می توانید اقدام نمایید که پس از آن بتوانید وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. زهرا گفته:

  سلام من خودم اقامت سوئد رو دارم با اقایی هستم که اقامت ندارن و از طرف دولت سوئد جواب رد گرفتن که باید برگرده ب کشورش ولی من از ایشون بچه دارم که هنوز ب دنیا نیومده آیا میشه راهنمایی کنید بگید میشه این آقا از طریق بچه قبولی بگیرن و برنگردن

  پاسخ
 19. مجتبي گفته:

  سلام.من وكيل پايه يك دادگستري هستم.٣٢ سالمه.
  ٦ ساله كه پروانه دارم.حدود ٩٠٠م سرمايه دارم.
  يك نفر رو توي سوئد دارم كه ميتونه دعوتنامه كاري بفرسته برام.اما اينكه اين دعوتنامه رو براي شغل من بپذيرن يا نه نميدونم.متاهلم ولي فرزندي ندارم.
  بنظرتون راهي دارم براي اقامت سوئد؟؟

  پاسخ
 20. یوسف گفته:

  سلام من مهندس نفت هستم
  ۳۵سالمه
  متاهل وداری یک فرزند ۲ساله هستم
  ۸سال سابقه کار بعنوان کارمند رسمی شرکت نفت دارم
  چطوری میتونم برم سوعد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بهترین روش برای مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل می باشد که پس از آن بتوانید وارد بازار کار شوید و اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. ali گفته:

  سلام ، من پزشك هستم ، ميخواستم بدونم شانسم براى پيدا كردن كار در سوئد و مهاجرت از اين طريق چقدر است و آيا دفتر شما وكالت پرونده من را قبول مى كند يا خير

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار در ابتدا باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن برای کار در سوئد باید کارفرما داشته باشید و سپس بتوانید پس از معادل سازی مدرک اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای تحصیل در سوئد باید در دارای دیپلم ۱۲ ساله باشید تا امکان اقدام را داشته باشید علاوه بر آن باید در زمان اقدام دارای مدرک زبان نیز باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. ميترا گفته:

  درود بر شما
  برادر من سال ٢٠٠٤ اقامت از سوئد گرفتند و به ايران امدند به دلايل قانوني از كشور نتونستند از كشور خارج شوند هم اكنون ايشان به سفارت رفتند و به ايشان گفتند اقامتش باطل شده است ايا پرونده ايشان قابل اعتراض و توسط وكيل قابل بررسي مي باشد
  باتشكر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید اطلاعات کامل خود را ذکر بفرمایید تا بتوانیم اطلاعات دقیقی ارائه نماییم برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 23. Hassan گفته:

  سلام و خسته نباشید من ۲ سال دیگه میخوام برای مهاجرت به سوئد اقدام کنم میخواستم بدونم با بلد بودن صنعت مثال مکانیک و یا غیره میشه یا در کنارش حتما باید مدرک تحصیلی دانشگاهی داشت خودم دیپلم مکانیک هستم و اینکه قیمت سقف مغازه اونجا چقدره یا میشه کار گرفت استخدام شد باتشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   اگر قصد مهاجرت برای دو سال دیگر را دارید باید بدانید که هر لحظه ممکن است قوانین تغییر پیدا نماید . باید شرایط را بررسی کرد زیرا قیمت های مختلفی برای خرید وجود دارد . با تشکر

   پاسخ