بررسی ویزای کار استرالیا

 • مقدمه ای بر شرایط ویزای کار استرالیا
 • شرایط و هزینه ویزای کار استرالیا
 • هزینه ویزای کار استرالیا و انواع ویزاهای کاری استرالیا
 • ویزای کار استرالیا - متخصص تعطیلات کوتاه مدت Subclass 400
 • ویزای کار استرالیا - ویزای فعالیت موقت (Subclass 408 )
 • ویزای کار استرالیا - روابط بین الملل در جریان موافقتنامه دولتی Subclass 403
 • ویزای کار استرالیا - ویزای فعالیت موقت (Subclass 408)
 • ویزای کار استرالیا - ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 189
 • ویزای کار استرالیا - ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 190
 • ویزای کار استرالیا - ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 489

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مقدمه ای بر شرایط ویزای کار استرالیا

هزینه ویزای کار استرالیا و هزینه راههای مهاجرت به استرالیا موضوعی است که در این مقاله سعی داریم به بررسی اجمالی آن بپردازیم ، امروز کشور استرالیا به دلایل گوناگون مقصد بسیاری از مهاجران می باشد و افراد متعددی هستند که به دنبال وکیل مهاجرت برای ویزای کار استرالیا از جمله ویزای ۱۸۹ استرالیا و یا ویزای ۱۹۰ استرالیا و یا ویزای ۴۸۹ استرالیا می باشند ، این اشخاص اطلاعات دقیقی در باب هزینه ویزای کار استرالیا ندارند که همین امر باعث شد تا مقاله ای جامع در زمینه هزینه ویزای کار استرالیا آماده نمائیم ،

با مطالعه مقاله زیر می توانید اطلاعات دقیق و کامل در زمینه هزینه ویزای کار استرالیا به دست آورید ، موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش درصدد است تا شرایط هزینه ویزای کار استرالیا و تمامی اطلاعات لازم برای کار در استرالیا و الباقی طرق مهاجرتی در این کشور را از جمله تحصیل در استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ، هزینه مهاجرت به استرالیا ،ازدواج در استرالیا ، تولد فرزند در استرالیا و در نهایت اخذ اقامت استرالیا و سایر طرق را به نظر شما عزیزان برساند .

هزینه ویزای کار استرالیا و انواع ویزاهای کار استرالیا

هزینه ویزای کار استرالیا در بازه های زمانی متعدد متفاوت می باشد که هزینه ویزای کار استرالیا بستگی به تاریخ دریافت درخواست متقاضی دارد ، در صورت افزایش قیمت در بین تاریخ درخواست متقاضی و تاریخ دریافت درخواست متقاضی ، شخص می بایست هزینه درخواست جدید را پرداخت نماید .

هزینه درخواست ویزای کار استرالیا براساس دلار استرالیا  ( AUD ) می باشد که باید برای درخواست ویزا پرداخت گردد ، البته گاهی در برخی موارد هزینه درخواست ویزا صفر می باشد .

برآورد هزینه ویزای کار استرالیا

در ادامه سعی شده است با توجه برآورد قیمت گذاری در وب سایت دولتی و رسمی استرالیا برآورد هزینه ویزای کار استرالیا کامل بیان گردد ، برای کمک به متقاضیان ویزای کار و برای آگاهی از هزینه ویزای کار استرالیا به انواع ویزای کار اشاره شده است و هزینه ویزای کار استرالیا با توجه به ساب کلاس های مختلف دسته بندی شده است .

هزینه ویزای کار استرالیا و انواع ویزاهای استرالیا

شرایط ویزای کار استرالیا
ویزای کار استرالیا
گرفتن ویزای کار استرالیا
شرایط کار در استرالیا

ویزای کار استرالیا – متخصص تعطیلات کوتاه مدت Subclass 400

هزینه درخواست پایه برای این ویزا ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد ، هزینه ها براساس مصوبات اداره مهاجرت استرالیا و برای نیمه اول سال ۲۰۱۸ می باشد ،  البته هزینه درخواست این ویزا می تواند صفر باشد در صورتی که شخص متقاضی به عنوان نماینده برای یک دولت خارجی محسوب میگردد که این افراد توسط وزیر مشخص می شوند .

ویزای کار استرالیا – ویزای فعالیت موقت (Subclass 408 )

هزینه درخواست پایه برای ویزای ساب کلاس ۴۰۸ در حدود ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد ، هزینه درخواست این ویزا در صورتی می تواند صفر باشد که متقاضی هزینه ویزای کار استرالیا در یک صنعت سرگرمی در یک رویداد یا رویداد برای یک سازمان کار می کند در صورتی که :

 • در یک موسسه خیریه ثبت شده با کمیسیون خیریه استرالیا و کمیسیون غیر انتفاعی
 • یک سازمان دولتی خارجی ، سفارت یا کنسولگری
 • یک ایالت و دولت یا آژانس دولتی کشورهای مشترک المنافع
 • یک سازمان تامین مالی دولتی مشخص شده توسط وزیر

همچنین هزینه درخواست ویزای ساب کلاس ۴۰۸ می تواند کاهش یابد در صورتی که شخص در یک کلاس سخصی در فالیت مشخص شده توسط وزیر فعالیت می کند .

ویزای کار استرالیا – روابط بین الملل در جریان موافقتنامه دولتی Subclass 403

هزینه درخواست پایه برای ویزای ساب کلاس ۴۰۳ در حدود ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد . هزینه این ویزا درصورتی صفر می باشد که متقاضی دارنده یک گذرنامه معتبر دیپلماتیک یا رسمی می باشد .

اخذ ویزای کار استرالیا
اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹
لیست مشاغل ۲۰۱۸ استرالیا
کار در استرالیا

ویزای کار استرالیا – ویزای فعالیت موقت (Subclass 408)

هزینه درخواست پایه ویزای ساب کلاس ۴۰۸ در حدود ۲۸۰ دلار و هزینه اضافی برای همسر ۲۸۰ دلار و برای فرزندان زیر ۱۸ سال نیز ۷۰ دلار می باشد و هزینه های موقت بعدی در حدود ۷۰۰ دلار می باشد .

ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 457 : هزینه درخواست پایه برای این ویزا ۱۰۸۰ دلار می باشد و هزینه برای همسر و اعضای خانواده بالای ۱۸ سال ۱۰۸۰ دلار می باشد و برای فرزندان متقاضی که زیر ۱۸ سال می باشند هزینه حدود ۲۷۰ دلار می باشد و هزینه های موقت بعدی نیز در حدود ۷۰۰ دلار می باشد .

ویزای کار استرالیا – ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 189

اعطای ویزای ساب کلاس ۱۸۹ به متقاضی براساس امتیاز بندی ( به دست آوردن حداقل ۶۰ امتیاز ) و به صورت مستقیم بدون نیاز به اسپانسر ایالتی می باشد ، با دریافت ویزای ساب کلاس ۱۸۹ متقاضی و اعضای خانواده وی اقامت دائم استرالیا را به دست می آورند ، هزینه های ویزای ساب کلاس ۱۸۹ برای نیمه اول سال ۲۰۱۸ برای شخص اصلی مبلغ ۳۶۷۰ دلار استرالیا و برای سایر اعضای خانواده بالای ۱۸ سال مبلغ ۱۸۳۵ دلار و فرزندان زیر ۱۸ سال ۹۲۰ دلار می باشد که این هزینه ها به تصویب اداره مهاجرت استرالیا نیز رسیده است . برای مثال یک خانواده سه نفره در صورتی که یک فرزند زیر ۱۸ سال داشته باشند مبلغی معادل ۶۴۲۵ دلار می باشد .

ویزای کار استرالیا – ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 190

ویزای ساب کلاس ۱۹۰ براساس سیستم امتیاز بندی ( اخذ حداقل ۶۰ امتیاز ) و از طریق اسپانسر ایالتی به متقاضیان اعطا خواهد شد که متقاضیان با اخذ این ویزا اقامت دائم استرالیا را به دست می آورند ، این ویزا به صورت کاملا الکترونیکی می باشد و همزمان همسر و فرزندان متقاضی نیز اقامت دائم به دست می آورند ، هزینه های ویزای ساب کلاس ۱۹۰ برای متقاضی اصلی ۳۶۷۰ دلار و برای همسر ۱۸۳۵ دلار و برای فرزندان زیر ۱۸ سال نیز هزینه ۹۲۰ دلار می باشد ، به طور مثال یک خانواده ۵ نفره که دارای ۳ فرزند زیر ۱۸ سال می باشند در مجموع معادل ۷۳۶۵ دلار می باشد .

ویزای کار استرالیا – ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 489

ویزای ساب کلاس ۴۸۹ براساس یک سیستم امتیاز بندی ( اخذ حداقل ۶۰ امتیاز ) و از طریق اسپانسر ایالتی اعطا خواهد شد ، این ویزا برای مدت ۴ سال معتبر می باشد و در صورتی که اعتبار ویزا به پایان برسد می بایست آن را تمدید نمود یا برای اقامت دائم و پاسپورت اقدام کرد ، به علت اینکه از طریق اسپانسر ایالتی اعطا می گردد می بایست در طول مدت ویزا در مناطق اعلام شده توسط اسپانسر زندگی و کار کرد ، این ویزا به سایر اعضای خانواده اعم از همسر و فرزندان نیز تعلق می گیرد ،

برای اخذ اطلاعات تکمیلی در باب هزینه ویزای کاری استرالیا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش تماس حاصل نمائید ، هزینه های ویزای ساب کلاس ۴۸۹ در نیمه اول سال ۲۰۱۸ توسط اداره مهاجرت استرالیا تصویب شده است که البته امکان تغییر آن نیز توسط اداره مهاجرت وجود دارد ، شخص اصلی که در پرونده قرار می گیرد می بایست هزینه ای در حدود ۳۶۷۰ دلار استرالیا بپردازد و هزینه اضافی برای همسر و اعضای خانواده بالای ۱۸ سال ۱۸۳۵ دلار استرالیا و فرزندان زیر ۱۸ سال ۹۲۰ دلار می بایست پرداخت گردد ، البته علاوه بر این ها هزینه های بررسی مدارک تحصیلی با توجه به رشته تحصیلی متقاضی نیز وجود دارد . برای مثال برای یک خانواده ۴ نفره که دارای ۲ فرزند زیر ۱۸ سال هستند می بایست در مجموع مبلغ ۷۳۴۵ دلار استرالیا را برای ویزا به اداره مهاجرت پرداخت نمایند .

سخن پایانی در مورد هزینه ویزای کار استرالیا

در مقاله فوق سعی بر آن شد که هزینه ویزای کار استرالیا بررسی شود و اطلاعات جامع در باب هزینه ویزای کار استرالیا به شما متقاضیان ویزای کار استرالیا داده شد ، این مقاله در باب هزینه ویزای کار استرالیا توسط موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش نگارش شده است ، پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای هزینه ویزای کار استرالیا با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در خصوص تمام قوانین مهاجرت به استرالیا مشاوره رایگان داشته باشید .

16 پاسخ
 1. محمد رضا گفته:

  سلام
  بنده ۳۴ سالمه با مدرک دیپلم ناقص و در زمینه های کشاورزی. دامداری.جوشکاری .گلخانه و رانندگی لودر تخصصی کار کردم ولی مدارکی ندارم چطور میتونم برای کار در استرالیا اقدام کنم با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مهاجرت به استرالیا از طریق کار با شرایط خاصی همراه است. سن شما برای کار مناسب است اما باید مدرک تحصیلی بالاتر داشته باشید تا بتوانید امتیاز لازم را بدست بیاورید. لطفا در صورت داشتن مدرک زبان آن را هم اعلام بفرمایید ، در نظر داشته باشید مرتبط بودن سابقه کار و رشته تحصیلی نیز برای کار در استرالیا تاثیرگذار است.

   پاسخ
 2. کامی گفته:

  سلام من لیسانس برق ۳۷ ساله و نه سال سابقه کار مرتبط دارم و دوره آیلتس رو دارم میگذرونم به نظرتون واسه کار مرتبط تو استرالیا شرایطم مقبوله؟ هزینه ها واسه خانواده ۴ نفره کلا چقدر میشه؟نمره زبانم حداقل چقدر باشه خوبه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، به نظر امکان اقدام وجود دارد. نمره آیتلس ۶ به بالا برای کار در استرالیا موردنظر است. برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. مهدی گفته:

  سلام خسته نباشید من متاهل ۴۰ساله پایه یک هست زبان هم متوسط میخاستم بدونم شمامیتونید ویزای کاررانندگی محیا کنیدوزمانش چقدرمیشه همینطورهزینه کلیش ممنون ازراهنماییتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام،برای کار در این زمینه باید پیشنهاد کار داشته باشید و به طور کلی کار در استرالیا دارای سیستم امتیازبندی است و باید حداقل لازم را کسب کنید. برای بیان هزینه ها نیز باید شرایط شما بررسی شود.

   پاسخ
 4. محسن گفته:

  سلام. خسته نباشید من لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه پیام نور دارم ۲۳ساله. مدرک فنی و حرفه ای در زمینه برق ساختمان. تعمیرات لوازم خانگی و سیم پیچی الکترو موتور ها دارم. میخام ببینم میتونم ویزای استرالیا یا آلمان یا اتریش یا کانادا بگیرم و چقدر برام هزینه میبره ممنون

  پاسخ
 5. najeeb گفته:

  سلام خسته نباشید من و خانمم در اتریش پاسپورت پنج ساله داریم خیلی قوم و خویش ما در اتریش است چطور امکان دارد که از اتریش به استرالیا ویژه کار گرفته برویم؟ تشکر

  پاسخ
 6. مجتبی احمدزاده دهقان گفته:

  سلام. من ۳۰ سال دارم و مجرد هستم. رشته کاردانی کامپیوتر نرم افزار دارم.
  ولی تو چاپخانه خودمون با دستگاه چاپ کار میکنم که تسلط خاصی به دستگاه دارم آیا شرایط لازم برای دریافت ویزای کار در استرالیا رو دارم و اگه دارم کل هزینه های دریافت ویزا و اقامت و سفر به استرالیا حدودا چقدر میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید. سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. فرزين گفته:

  ايا هزينه وكيل از اداره مهاجرت جداست؟
  اين هزينه هايي كه فرموديد اداره مهاجرت مي گيره و هزينه وكيل هم جدا هست؟ در صورت جدا بودن هزينه ي وكيل چنده؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *