هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان به چه صورت است ؟ راههای مهاجرت به انگلستان و شرایط تحصیل در انگلستان و قوانین اخذ ویزای تحصیلی انگلستان به چه صورت است ؟ چگونه می توان در رابطه با هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط کار در انگلستان اطلاعات بدست آورد ؟ شرایط  تحصیل در انگلستان و هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان چگونه خواهد بود ؟ اگر می خواهید در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و قوانین مهاجرت تحصیلی به انگلستان و شرایط تحصیل در دانشگاههای انگلستان اطلاعات بدست آورید این مقاله را مطالعه نموده و به پاسخ سوالات خود در زمینه هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان برسید . شما عزیزان می توانید حتی در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان برای دوره های زبان در انگلستان همواره با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و راههای اقامت پس از تحصیل در انگلستان و راههای کار در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان به صورت تلفنی مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

در ابتدای بحث هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان در رابطه با کشور انگلیس توضیح مختصری را بیان می نماییم .

انگلستان یکی از جوامع چند فرهنگی در اروپا است. دانشگاههای بریتانیا در بین بهترین دانشگاهها در جهان قرار گرفته اند ، انگلیس با موسسات آموزش عالی مانند آکسفورد و کمبریج به برتری تحصیلات آکادمیک خود در جهان مشهور است .  علاوه بر دانشگاه های سنتی ،  اکثر دانشگاه ها و کالج ها در انگلیس تمایل دارند که یک فضای شبه خانواده را پیاده سازی کنند ، به طوری که دانش آموزان و معلمان بتوانند به شکل یک جامعه منسجم در کنارهم به کسب علم و دانش بپردازند .
دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان به طور معمول به کارشناسی ارشد تدریس “و” پژوهش تقسیم می شود .   دوره های مطالعه کارشناسی ارشد تمام وقت به طور کلی یک تا دو سال طول می کشد . مطالعه پاره وقت از سوی دیگر دو تا چهار سال طول می کشد.  سال  تحصیلی به طور معمول از سپتامبر برگذار می شود تا اوت، در حالی که برخی از دوره ها نیز ممکن است در ژانویه یا فوریه شروع شوند .
شهریه برای دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان
هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان یکی از بزرگترین نگرانی برای دانش آموزانی است که برای تحصیلات تکمیلی وارد انگلستان می شوند .  در مقایسه با دانشگاه های دیگر در اروپا، شهریه در انگلستان نسبتا بالا می باشد.  وضعیت شهریه به طور کلی به کشور محل اقامت متقاضی نیز بستگی دارد.
دانش آموزان اتحادیه اروپا در خصوص هزینه های تحصیل و بخصوص هزینه های تحصیل در انگلستان قاعدتا هزینه های پایینتری را به نسبت دانش آموزان بین المللی میپردازند .
با این حال ، وجود کمک هزینه های تحصیلی در انگلیس ، وام های دانشجویی و کمک های مالی  برای دانش آموزان در سطح کارشناسی ارشد و دکتری به دانش آموزان در پرداخت شهریه کمک می کند .و هزینه های تحصیل در انگلیس را برای دانشجویان سبک تر نموده است .
Home Student
Overseas Student
اداره اجرائی در اسکاتلند و مجلس حکومتی در ولز و مجلس ایرلند شمالی تصمیم میگیرند کدام یک از دانشجویان میتوانند هزینه های تحصیلی در انگلیس  را به عنوان Home Student بپردازند. حتی برای دانشجویان خانگی رده بندی های متفاوتی وجود دارد :
* دارای ملیت کشوری در اتحادیه اروپا
* جز اتحادیه افتصادی اروپا و یا کارگران سویسی
* پناهنده
* فرزند فردی با ملیت سویسی

معمولا مدارک تحصیلی درانگلستان به صورت زیر تقسیم بندی میشوند.
Qualification Type and Level
Undergraduate students
Postgraduate students
MBA
Taught degree
Diploma
Certificate
Research degree
هزینه های تحصیلی در انگلستان  ادامه تحصیل در انگلیس برای دانشجویان خارجی در دوره های مختلف به زبان انگلیسی در زیر آمده است :

از ۲٫۰۰۰ پوند تا ۱۰٫۰۰۰ پوند درسال  زبان انگلیسی :
General English
از ۱٫۰۰۰ پوند تا ۱۲٫۰۰۰پوند زبان انگلیسی ایلتس آکادمیک :
Academic IELTS
از ۱٫۰۰۰ پوند تا ۷٫۰۰۰ پوند زبان انگلیسی آیلتس چنرال :
General IELTS
از ۱٫۰۰۰ پوند تا ۱۲٫۰۰۰پوند دوره های فشرده ایلتس:
IELTS Intensive Course
از ۱٫۰۰۰ پوند تا ۱۰٫۰۰۰پوند زبان انگلیسی تجاری :
Business English

همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات درباره هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و شرایط مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط تحصیل در انگلستان با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی همکاران این موسسه در سراسر ایران در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان مشاوره ی تلفنی و رایگان دریافت نمایید

هزینه های تحصیلی در انگلستان  در رشته های دانشگاهی :

£۱۴,۰۰۰ – £۱۲,۰۰۰  پوند درهر سال دوره های کارشناسی –هزینه های تحصیل در انگلیس در گروه هنر
Undergraduate – Art
£۱۵,۰۰۰ – £۱۴,۰۰۰ پوند درهر سال دوره های کارشناسی – هزینه های تحصیل در انگلیس در گروه علوم
Undergraduate – Science
£۱۵,۰۰۰ – £۱۲,۰۰۰ پوند در سال برای هزینه های تحصیل در انگلیس در دوره های کارشناسی ارشد –
گروه هنر
Postgraduate – Art
£۱۵,۰۰۰ – £۱۲,۰۰۰ پوند درهر سال دوره های کارشناسی ارشد – هزینه های تحصیل در انگلیس در گروه علوم
Postgraduate – Science

دانشجویان کارشناسی ارشد بریتانیایی و اتحادیه اروپا :

شهریه تحصیلی £ ۴،۰۰۰ £ ۹،۰۰۰ می باشد که به برنامه تحصیلی و دانشگاه بستگی دارد .
هزینه های تحصیل در انگلیس و دانشجویان بین المللی از خارج از اتحادیه اروپا :
بعنوان یک دانشجوی بین المللی شما باید انتظار پرداخت شهریه بسیار بالاتری را داشته باشید . این هزینه به طور متوسط ​​حدود £ ۱۳،۸۴۰ است ، در حالی که برخی از رشته های تخصصی ممکن است هزینه سالیانه به ۴۰،۰۰۰ £ در هر سال هم برسد .  در اینجا، شهریه بسته به رشته ای که شما انتخاب می کنید متفاوت است.

هزینه های آموزش خصوصی در انگلستان

هزینه های تحصیل در انگلستان بسته به عوامل مختلف متفاوت است ، از جمله سن دانش آموزان ، اعتبار و کیفیت مدرسه ، و محل آن (مدارس در شمال انگلستان به طور کلی ارزان تر از مدارسی است که در جنوب انگلستان قراردارند ) . هزینه ها از ۳۰۰۰ £ تا £ ۲۱،۰۰۰۰ به بالا است . هزینه های مدرسه در انگلیس در سالهای آخر قطعا بالاتر است .
مدارس خصوصی از مهد کودک (مهد کودک) تا مدارس شبانه روزی بزرگسالان هستند . تعدادی از مدارس مستقل نیز  برای اقلیتهای مذهبی و قومی در دسترس هستند ، برای مثال مدارس برای مسلمانان ، که در آن یک برنامه دقیق در مورد تفکیک دختران و پسران وجود دارد.
مدارس شبانه روزی مختلط بیشترین تعداد مدارس شبانه روزی را دارند ، اما بیش از ۵۰ مدرسه شبانه روزی دخترانه و ۲۰۰ مدرسه شبانه روزی دخترانه در انگلیس وجود دارد.
هزینه های تحصیل در انگلیس و شهریه دانش آموزان اتحادیه اروپا نهایتا ۱۶،۶۵۰۰ است .
دانشجویان غیر اروپایی
دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا باید هزینه دوره های تحصیلی و هزینه های زندگی در انگلیس  را پرداخت کنند .   هزینه برای دانشجویان خارجی از £ ۸۱۵۰ به ۳۱،۴۹۴ £ (کمبریج) در دانشگاههای انگلستان است .   با این حال ، کمک هزینه تحصیلی دولتی و خصوصی در انگلیس و طرح های تخفیف وجایزه  برای دانش آموزان در تمامی مقاطع ، به ویژه در سطح کارشناسی ارشد اعطا می شود .

زندگی دانشجویی در یک جامعه دانشجویی متنوع در انگلیس وجود دارد .
محل اقامت
در انگلیس طیف گسترده ای از محل اقامت در دسترس شما است. اکثر دانش آموزان درخوابگاههای متعلق به دانشگاه ها اقامت می کنند، در حالی که بعضی از دانشجویان در خانه های خصوصی به صورت انفرادی و یا با همخانه زندگی می کنند   .
خوابگاه ها شامل اطاقهای مختلط و یا مجزا و تک و یا گروهی هستن . سوئیت ها و یا اتاق های دونفره هم بسیار محبوب هستند .  هزینه اقامت در خوابگاههای مختلف در انگلیس متفاوت است، بسته به شهرستان، دانشگاه و البته نوع اطاق.
با این حال، تمام این هزینه ها شامل  گرمایش ، برق و آب و اینترنت می شود .
اگر می خواهید در آپارتمانهای خصوصی زندگی کنید، مانند آپارتمان ها، خانه های اشتراکی و یا مسافرخانه، به جای خوابگاههای بسیاری از دانشگاه ها هزینه های شما متناسب با لایف استایلتان متفاوت خواهد بود .

هزینه های زندگی در انگلستان:

هزینه های زندگی در انگلیس در سال برای دانشجویان (به جز هزینه های دوره) حداقل £ ۱۰۰۰ در ماه در لندن و در حدود £ ۶۰۰-۶۵۰ در شهرهای دیگراست .
دانش  آموزان خارجی که برای تحصیل بیش از شش ماه به بریتانیا می آیند از خدمات درمانی رایگان خدمات بهداشت ملی برخوردار می شوند.
دانشجویان دوره های کوتاه تر نیز اگردر کشور خود دارای شرایط بهداشتی یکسان با انگلستان هستند از این خدمات بهره مند می شوند ؛ در غیر این صورت آنها باید بیمه درمانی  خصوصی داشته باشند .
در این مقاله به بررسی هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان پرداختیم . موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در تمامی مقاطع و در تمامی سنین مشاوه تحصیلی در زمینه هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان ارائه می دهد . قبل از هر گونه اقدام و پرداختهای یورویی و پوندی با مشاورین ارشد موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان برخوردار شوید

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در پایان بحث هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و مهاجرت تحصیلی به انگلستان بیان می دارد که هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان برای دانشجویان متناسب و معقول بوده و دانشجو با دارا بودن شرایط مهاجرت به انگلستان ، کار در انگلیس  و در نهایت اخذ اقامت انگلستان و تحصیل در انگلستان اقدام نموده و زندگی در انگلیس داشته باشد . شما عزیزان اگر در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و چگونگی مهاجرت به انگلیس دارای سوال و ابهام هستید همواره میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به انگلستان و هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و در نهایت اقامت پس از تحصیل در انگلستان و اخذ تابعیت انگلستان به صورت رایگان و تلفنی مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (24 نظرات, میانگین: 4٫92 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ