هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند

هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند

آیا اطلاعات کافی از هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند ندارید؟ آیا در جستجوی راهی مناسب جهت یافتن اطلاعات مورد نیاز جهت هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند می باشید؟ آیا هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند مورد توجه شما می باشد؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به ایرلند و هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  چگونه است ؟ راه های اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و قوانین اخذ اقامت ایرلند از طریق اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و راه های کسب اطلاع در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند در مقاله گردآوری شده در ارتباط با هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند از طرف موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش ، اطلاعات جامع و کافی در زمینه های مختلف از جمله هزینه تحصیل در ایرلند، هزینه زندگی در ایرلند و بطور شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایرلند و زندگی در کشور ایرلند را در اختیار شما قرار می دهد. با توجه به نیاز متقاضیان جهت اخذ اطلاعات در ارتباط با راه های مختلف مهاجرت تحصیلی به ایسلند ، و هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند و قوانین اخذ ویزای تحصیلی ایرلند  از این رو موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با بهره گیری از کادر مجرب وکلا و مشاورین، اقدام به فراهم کردن بستر مناسب جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در هر نقطه کشور کرده است.

هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند به دو دسته مختلف تفکیک می شود و در این مقاله سعی بر این است تا بطور کامل هزینه های زندگی در ایرلند و هزینه های تحصیل در ایرلند  مورد بررسی قرار گیرد. ایراند یکی از کشور های بریتانیا میباشد و پایتخت آن دوبلین میباشد. جمعیت این کشور کمتر از ۵ میلیون نفر میباشد. این کشور یک جزیره میباشد و دور تا دور آن را اقیانوس اطلس و دریای ایرلند و دریای کلتی و کانال سن جورج قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این کشور، انگلیسی زبان بودن اکثر ساکنین این کشور میباشد و زبان اصلی این کشور ایرلندی و انگلیسی میباشد.

یکی از نکات هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  اطمینان از دارا بودن تمکن مالی کافی جهت زندگی در این کشور میباشد. و این مسئله در ارائه ویزا به دانشجویان متقاضی نقش بسیار مهمی دارد. البته دانشجویان اجازه کار نیمه وقت در این کشور را دارند اما نکته قابل توجه این میباشد که کار پاره وقت نمی تواند تمام هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  فرد را پوشش دهد. البته نکته قابل توجه، نوع زندگی و دانشگاه محل تحصیل نیز میباشد که با توجه به شرایط متفاوت، هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند نیز مختلف می باشد. بطور معمول و با توجه به وضعیت اکثریت دانشجویان بطور متوسط هزینه زندگی در این کشور در بازه قیمیتی ۷۰۰۰ یورو الی ۱۲۰۰۰ یورو میباشد.

بطور معمول هزینه هایی که یک دانشجوی متقاضی از روز اول پیش و روی خود دارد به شرح ذیل میباشند:

هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  زندگی پیش از حضور در کشور ایرلند به شرح ذیل می باشند:

هزینه ویزا

هزینه بیمه مسافرتی

هزینه بیمه درمانی در کشور مقصد

هزینه پست مدارک تحصیلی به ایرلند

هزینه ثبت نام در اداره پلیس ایرلند

هزینه پیش پرداخت محل زندگی

هزینه های زندگی پس از حضور در کشور ایرلند به شرح ذیل می باشند:

حداقل هزینه اجاره در این کشور از ماهی ۴۲۷ یورو در ماه و در صورتی که هزینه یک سال یکجا پرداخت گردد مبلغ ۳۸۴۳ یورو میباشد. در هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  خصوص هزینه امکانات رفاهی ۲۸ یورو در ماه میباشد و در صورتی که هزینه یک سال یکجا پرداخت گردد مبلغ ۲۵۲ یورو میباشد. هزینه خورد و خوراک بطور میانگین در ماه برابر با ۱۶۰ الی ۱۷۰ یورو میباشد. هزینه های کتاب و موارد تحصیلی در این کشور مناسب میباشد و این هزینه برابر با ماهی ۷۰ یورو میباشد. هزینه درمان و پوشاک در این کشور برابر با ماهی ۴۰ الی ۵۰ یورو میباشد و بطور کلی هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  در یک ماه برای یک دانشجو بطور میانگین بین ۱۳۰۰ الی ۱۵۰۰ یورو می باشد. مخارج اعلام شده توسط Dublin Institute of Technology Cost of Living Guide 2017/18 بررسی و ارائه شده اند.

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت تحصیلی به ایرلند و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند هستید و اگر می خواهید در خصوص هزینه تحصیل و زندگی در ایرلند اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعیه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص هزینه تحصیل و زندگی در ایرلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .ذ

در کشور ایرلند دانشگا ها و کالج های متفاوت با شهریه های متفاوتی وجود دارند اما بطور کلی دانشگاه ها و کالج های پر طرفدار برای تحصیل دانشجویان در  کشور ایرلند  به شرح ذیل میباشند:

Dublin City University (DCU)

هزینه های تحصیل در ایرلند در  این دانشگاه بطور میانگین در مقطه کارشناسی و کارشناسی ارشد در بازه قیمت ۵۰۰۰ الی ۱۶۰۰۰ یورو میباشد.

Maynooth University

هزینه های تحصیل در ایرلند در  این دانشگاه بطور میانگین در مقطه کارشناسی و کارشناسی ارشد در بازه قیمت ۳۰۰۰ الی ۱۳۰۰۰ یورو میباشد.

National University of Ireland, Galway

هزینه های تحصیل در ایرلند در این دانشگاه بطور میانگین در مقطه کارشناسی و کارشناسی ارشد در بازه قیمت ۱۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ یورو میباشد.

Trinity College Dublin (TCD)

هزینه های تحصیل در ایرلند در  این دانشگاه بطور میانگین در مقطه کارشناسی و کارشناسی ارشد در بازه قیمت ۷۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰ یورو میباشد.

University College Cork (UCC)

University College Dublin (UCD)

University of Limerick

Mary Immaculate College

National College of Art & Design (NCAD)

Royal College of Surgeons in Ireland

Shannon College of Hotel Management

Uversity

بطور کلی هزینه های تحصیل در کشور ایرلند برای دانشجویان این کشور در بازه قیمتی ۳۰۰۰ الی ۵۰۰۰ یورو میباشد اما برای دانشجویان بین المللی در بازه قیمتی ۱۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ یورو میباشند. نکته قابل توجه، ارائه بورس های تحصیلی در ایرلند در این دانشگاه ها و کالج ها میباشد که در صورت داشتن سوابق تحصیلی مناسب، دانش آموزان و دانشجویان از بورس با شرایط بسیار مناسب بهره مند خواهند شد.  یکی دیگر از نکات قابل توجه، موقعیت مناسب شغلی میباشد که دانشجویان بین المللی در صورت دریافت مدرک از دانشگاه های ایرلند، در اختیار خواهند داشت و حتی با خروج از این کشور در دیگر کشور های اروپایی نیز از شرایط بسیار مساعد شغلی برخوردار خواهند شد.

هدف از این مقاله، ارائه اطلاعات جامع و کافی در زمینه هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  ، مهاجرت تحصیلی به ایرلند و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی در ایرلند، تحصیل رایگان در ایرلند، بورسیه تحصیلی در ایرلند و بطور کل اطلاعات مورد نیاز در باب هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند بوده و امید است اطلاعات ارائه شده مفید واقع شده باشد. شما متقاضیان گرامی در خصوص مهاجرت تحصیلی به ایرلند و هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند  می توانید در امر مهاجرت و اخذ پذیرش تحصیلی ایرلند و اطلاع از هزینه های تحصیل و زندگی در ایرلند و دیگر کشور ها در اقصی نقاط جهان از راه های مختلف با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در ارتباط باشید. شما برای اطلاع از شرایط مختلف اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایرلند و  شرایط اخذ ویزای تحصیلی ایسلند و راه های اقامت تحصیلی در ایرلند و  قوانین مهاجرت تحصیلی به ایرلند هزینه های زندگی در ایسلند و درکشور های مختلف از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ