موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی

باتوجه به پرسش های بسیاری که روزانه در مورد اعتبار موسسه مهاجرتی از وکلای موسسه حقوقی ملک پور صورت میگیرد برآن شدیم که مقاله ای در خصوص موسسه مهاجرتی معتبر و تفاوت آن با موسسه مهاجرتی نامعتبر برای شما عزیزان تهیه نماییم. این مقاله سوالات شما متقاضیان عزیز را در خصوص اعتبار موسسه مهاجرتی پاسخ می دهد. دراین مقاله شما با مشخصه های یک موسسه مهاجرتی معتبر آشنا خواهید شد.

در دنیای کنونی جامعه ی ما و با توجه به پیشرفت روز افزون اقتصاد و علم تمایل به مهاجرت یک نیاز محسوب شده و مراجعه به دفاتر و شرکتهای مهاجرتی اتفاقیست که این روزها در حال رقم خوردن. افرادی که دنبال راه ورود به کشورهای معتبر دنیا هستند معولا به دنبال راهی سریع و اسان هستند کما اینکه این نوع اقدام انتخاب مسیری از زندگی محسوب شده و افراد با شدن یا نشدن این اتفاق شاید حتی سرنوشتشون تغییر کند. از این روست که افراد به دنبال راهی برای ورود هستند و معمولا نیازمند به مراجعه به شخصی که در این زمینه علم وافی را دارند و میتوانند راهنمایی خوب محسوب شوند. و با توجه به راههای ورود به کشورها که چند دسته تقسیم میشوند از جمله روادید توریستی و ازدواج و نامزدی و سرمایه گذاری و کار و تحصیلی و پناهندگی و… هر کدام شاید متخصص خود را داشته باشد. وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به سوالات شما در خصوص موسسه مهاجرتی معتبر پاسخگو می باشند.

برای مثال یک موسسه ی اعزام دانشجو فقط در حیطه ی اخذ ویزای تحصیلی فعالیت خواهد کرد. و طبیعتا نمیتواند در زمینه ی ویزاهای کاری به مشاوره و امور مهاجرت بپردازد چرا که جدا از نداشتن مجوز لازم علم این تخصص را هم دارا نیست. از این روست که موسسه مهاجرتی جدا از علم لازم باید به صورت جامع توانایی پاسخ دهی به مراجعین را دشته باشند و چه بهتر که آن فرد یا موسسه مهاجرتی وکیل بوده و جدا از شان اجتماعی دارای علم تخصصی در این زمینه نیز باشد چرا که این بحث هم نیاز به علم به حقوق داخلی داشته و هم نیاز به علم در حقوق بین الملل و نکته ی دیگر اینکه وکیل به صورت کامل زیر نظر و نظارت کانون وکلا به فعالیت میپردازد.

در زیر تفاوت موسسات حقوقی با موسسات اعزام دانشجو را با هم بررسی میکنیم.

امروزه با توجه به اینکه تحصیل در کشورهای دیگر یک ارزش اجتماعی و حتی در مواقعی یک تجمل به حساب می اید افراد فراوانی میل به تحصیل در خارج از کشور داشته و آرزو و آمال خیلی از افراد است و اگر این مهم با مطالعه دقیق و تحقیق فراوان صورت نگیرد چه بسا باعث ایجاد درد سر و مشقت فراوان حتی برای خانواده ی افراد میشود. حال با این شرایط و با توجه به رونق این موضوع در چند سال گذشته موسساتی با مجوز و حتی در مواقعی بدون مجوز در این زمینه فعالیت میکنند که از لحاظ آماری سابقه ی بسیار بدی در این زمینه به جا گذاشته و باعث زیر سوال رفتن موسساتی شده اند که به صورت حرفه ای و کاملا قانونمند به فعالیت میپردازند شده است.

موسسه حقوقی ملک پور که از اسمش هم پیداست. موسسه حقوقی است که زیر نظر کانون وکلا و با بهره مندی از وکلای برتر کشور در هر زمینه خدمترسانی میکند. و در زمینه اخذ ویزا در امور تحصیلی ،کاری، ازدواج ، توریستی، سرمایه گذاری فعالیت میکند. و کاملا تحت نظارت کانون وکلا اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزا مینماید.

ما تمامی سختیهای این راه را لمس کرده و میدانیم انتظار کشیدن برای دریافت پذیرش چقدر سخت است و شاید بسیار تاثیر گذار در زندگی افراد، پس وقتی قرار باشد کار پذیرش شما دوستان را انجام دهیم از تمامی راههای ممکن برای مثبت بودن پذیرش استفاده میکنیم تا هم شما به نتیجه و هدف خود برسید هم ما بعد از آن به نتیجه کار خود و هزینه این پیگیریها ( دقیقا برعکس موسسات که بیشتر درآمد خود را از پولهای قبل از گرفتن پذیرش به دست می آورند و حتی در مواقعی با کلاهبرداری فرد بخت برگشته را به تباهی میکشند و برای آنها مهم نیست پذیرش مثبت میشود با خیر و تنها زحمتی که میکشند پست مدارک به دانشگاه است. اگر جواب مثبت آمد ادامه آن مبلغ نجومی را میگیرند و اگر هم مثبت نبود با آوردن بهانه از بازگرداندن پول شانه خالی میکنند. اما موسسه حقوقی ملک پور با گارانتی کردن تمامی مراحل پرونده شما خود را ملزم به نتیجه دانسته و تعهدش به نتیجه است و برای رسیدن به هدف اعتباری خود و اقتصادی مجموعه لازم میداند که کار را به نحو احسنت انجام دهد. وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور با علم در خصوص حقوق بین الملل تجارت شما را در زمینه مهاجرت راهنمایی می نمایند و در خصوص موسسه مهاجرتی معتبر نیز می توانید سوالات خود را از وکلای برتر ما بپرسید.

حسن مسلمی نائینی – مدیر کل بورس و امور دانشجویان وزارت علوم درباره نحوه برخورد با فعالیت موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج گفت: در صورت تشکیل کانون موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور، امکان مقابله با موسسات غیر مجاز بیش از گذشته فراهم می شود. وی افزود: با بیان اینکه حدود ۱۰۰ موسسه دارای مجوز اعزام دانشجو به خارج از کشور در حال فعالیت هستند، فعالیت این موسسات را در راستای کاهش تصدی گری دولت و افزایش امکان برنامه ریزی و نظارت برای وزارت علوم دانست.

رئیس اداره نظارت برموسسات اعزام دانشجو توصیه کرد دانشجویان قبل از هر اقدامی برای تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور از طریق اعزام موسسات ابتدا دانشگاه معتبری را از روی لیست اداره دانش آموختگان وزارت علوم انتخاب کرده و سپس به لیست موسسات خدماتی اعزام که در وب سایت اداره بورس دانشجویان خارج وزارت علوم منتشر شده مراجعه کرده و هیچ آدرس دیگر را قبول نکنند.

عبدالحسین دانش‌فر با اشاره به آخرین تصمیمات اعضای کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو، گفت: تا ساماندهی وضعیت موسسات مجاز فعلی، صدور مجوز در دستور کار کارگروه قرار نمی گیرد.
او گفت: دلیل اینکه کارگروه به این نتیجه رسید که مجوزی صادر نشود، عملکرد نامطلوب بسیاری از موسساتی بود که از این دبیرخانه مجوز فعالیت دریافت کرده اند ولی کارنامه خوبی نداشته و مردم از خدمات‌دهی این موسسات رضایتی نداشتند برهمین اساس دبیرخانه برای اینکه رضایت نسبی مردم از این موسسات را فراهم کند اقدام به ساماندهی موسسات کرد. رئیس اداره نظارت برموسسات اعزام دانشجو گفت: روزی نیست که از این موسسات شکایت نداشته باشیم، به صورت هفتگی تا پنج شکایت به صورت کتبی، تلفنی و ایمیلی در خصوص برخی از این موسسات اعزام دانشجو دریافت می شود.

دانش فر در خصوص اینکه آیا مجوز موسساتی که شرایط مورد نظر را نداشته باشند باطل می شود گفت: مجوز موسسات مذکور باطل نشده بلکه تمدید نمی شود.
او با اشاره به این مطلب که آیا موسساتی که مجوز آنها تمدید نشده می توانند فعالیت کنند گفت: طبیعتا نباید فعالیت کنند ولی این کار را انجام می دهند به عنوان مثال موسسه ای بوده که مجوز آن تمدید نشده ولی در روزنامه آگهی داده است ما برای روزنامه نوشته ایم که در چاپ آگهی تبلیغاتی موسسات دقت کنند ولی دقت صورت نمی گیرد.

این توضیح ضروری است که موسسه حقوقی ملک پور هنگامی که پرونده ای را برای در جریان انداختن امر پذیرش و اخذ ویزا انجام میدهد به صورت اختصاصی هر پرونده با یک وکیل از ابتدا تا انتها در جریان است و فرد به صورت ۲۴ ساعته میتواند با وکیل خود ارتباط برقرار کند. و هر پرونده هم در زمینه اخذ پذیرش و هم در اخذ ویزا گارانتی بوده و در قرارداد ذکر میشود که در صورت عدم اخذ پذیرش و اخذ ویزا هزینه های گرفته شده به موکل عودت میشود. فلذا این است تفاوت بسیار بارز یک موسسه حقوقی با یک موسسه اعزام دانشجو.

در انتها به شما توصیه میشود که اگر قصد اقدام به مهاجرت را دارید ابتدا به مطالعه و تحقیق به صورت کاملا حرفه ای را در دستور کار قرار دهید و تمام منابع موثق مانند سایت سفارات و یا سایت ها  موسسه مهاجرتی معتبر اطلاعات خود را اخذ کنید.

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 3٫33 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52 پاسخ
 1. توحید س گفته:

  با سلام
  لطفا آدرس چند موسسه مهاجرتی مورد تاییدتون رو برای مشاوره تضمینی برای ویزای کاری و اکسپرس اینتری کانادا در ایران رو معرفی و ارسال نمایید تا از خدماتشان استفاده کنم. در صورت امکان در ارسال پاسخ تسریع نمایید . با سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. t.m گفته:

  با سلام و احترام
  براي كسب اطلاعات ميتوانيد به لينك هاي زير مراجعه كنيد.براي كسب اطلاعات بيشتر و اخذ مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرماييد.
  //legalmalekpour.com/اخذ-اقامت-دائم-کانادا/ //legalmalekpour.com/اخذ-اقامت-استرالیا/

  پاسخ
 3. مهدی گفته:

  سلام من و عرض ادب
  من ۳۲ ساله کارشناسی عمران دارم ولی کم کار کردم .بنده در زمینه هتل داری و کافی شاپ ۳ سال سابقه بیمه دارم .ایا امکان کار و ویزا کار در کشور های اتحادیه اروپا حالا هلند فلاند سوعد یا.. را می توانم داشته باشم .؟؟ یا حضور در قبرس صربستان؟؟ برای کار کردن نه سرمایه گذاری در انجا .این امکان هست که مشغول به کار بشم .
  با تشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   ا سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید, برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. ماریا گفته:

  سلام. میخواستم بدونم کشور هایی مثل کانادا و استرالیا مدارک دانشگاه های پردیس رو قبول دارن؟ یعنی اگه شخصی مدرک داروسازی از پردیس دانشگاه شهید بهشتی داشته باشه برای گرفتن تخصص، کشورهای دیگه اون مدرک رو ب رسمیت میشناسن؟

  پاسخ
 5. Zahra گفته:

  سلام.
  من و همسرم قصد گرفتن ویزای کار در یکی از کشورهای زیر را داریم.
  انگلستان.هلند.دانمارک.سوئد
  بنده ۲۷ سالمه ولیسانس مدیریت بازرگانی و همسرم ۲۹ ساله و دیپلمه هست.
  سابقه کاری بصورت مکتوب یعنی با بیمه نداریم
  ولی نزدیک به ۵سال هست که در زمینه گمرک و جذب سرمایه گذار برای مناطق ازاد سابقه کاری داریم.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار کشورهای انگلستان ، هلند ، دانمارک ، سوئد و . . . باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. سمیه گفته:

  با سلام
  من کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم و به مدت ۵ساله که بصورت حق التدریس در دانشگاه تدریس میکنم ۳۶ ساله هستم و همسرم ۳۱ساله مهندس برق در شرکت برق منطقه ای اپراتور هست میخواستم بپرسم چه روش و چه کشورهایی رو برای مهاجرت پیشنهاد میکنید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید اما با توجه به تحصیلات همسر محترمتان می توانید برای کار ، تحصیل و . . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. حمید گفته:

  باسلام
  اینجانب ۴۶ سال سن با مدرک فوق لیسانس مدیریت تربیت بدنی و۲۴ سال سابقه خدمت در آموزش وپرورش رو دارم؛همسرم فوق لیسانس برنامه ریزی درسی و ۲۱ سال سابقه در آموزش وپرورش با ۱۰سال سابقه مدیریت مدرسه
  ویک پسر ۱۵ ساله دارم
  میخواستم ببینم امکان مهاجرت ب کدام کشور بیشتر بوده وشرایط ب چ صورت میباشد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و کار و برای اکثر کشورها مانند هلند ، دانمارک . . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. Naz گفته:

  سلام من میخواستم با یه مرد هندی ازدواج کنم. ایشون مهندس نرم افزار هستن و ۴ ساله که تو شهر هنگ کنگ زندگی میکنه. ما میخواییم با هم ازدواج کنیم و در همین شهر زندگی کنیم . میخواستم ببینم چه قدر طول میکشه تا بعد از ازدواج من به ایشون ملحق بشم. و چی کار باید بکنم. ممنون

  پاسخ
 9. محمد حسین گفته:

  سلام
  من ۱۸ سالمه و به دلایلی دوسال از تحصیل عقب افتادم. و اگه الان بخوام برا کنکور پزشکی بخونم دست برای اینکه بتونم به دانشگاه های معتبر کشور برسم دست کم باید دو سال وقتمو روی کتب دروس دبیرستان بزارم.که سنم میره بالا.
  میخواستم بدونم امکانش هست که برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های معتبر مثل انگلیس استرالیا یا اتریش و… اقدام کنم.

  پاسخ
 10. zahra گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه دارای معلولیت در ناحیه پاها هستم..توی ایران دکتری داروسازی رو تموم کردم چون حدود ۱ساله فارغ التحصیل شدم.سابق کاری قوی ندارم…. البته ما از ترم ۷ اجازه کار کردن داریم و من هم کار کردم ولی چون رسمی نبوده برام سابقه کار حساب نشده..با معدل خوب (۱۷) فارغ التحصیل شدم میخواستم ببینم.با این شرایط کدوم کشور اقامت بگیرم بهتره کاری بهتره یا تحصیلی خودم ترجیحم بیشتر المان هس چون قبلا دو سال اونجا بودم برای درمان… کانادا هم تو ذهنم هس… ولی ترجیحم المانه… پیشنهاد شما چیه؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید و سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. Fatemeh گفته:

  با سلام…
  برای بورسیه شدن در رشته دندان پزشکی یا داروسازی در امریکا یا کانادا چه زمانی میشه اقدام کرد(بهترین و زودترین زمان ممکن) و اینکه برای بورسیه تحصیلی شدن چه مواردی ضروری هست که باید داشته باشیم؟فامیل درجه یکی که بورسیه امریکا شده میتونه کمکی باشه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی به دلیل اینکه موسسه حقوقی ملک پور یک موسسه حقوقی می باشد که توسط وکلا اداره خواهد شد و موسسه اعزام دانشجو نیست برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. سعید جعفری گفته:

  بابا سلام لیسانس امنیت اطلاعات و نرم افزار رو دارم متولد ۱۳۷۲هستم میخام ببینم به صورت دانشجو برم بهتره یا ویزای کار بگیرم و فقط هم میخام به کشور فنلاند برم چه مراحلی داره و چیا لازمه خودمم دو مدرک بین المللی شغلی Cisco و Microsoft رو دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. حمیدرضا گفته:

  سلام. من لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم ۲۷ ساله و با ۲ سال سابقه تدریس زبان تو آموزشگاه ها میخواستم بدونم آیا شانسی برای مهاجرت دارم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که می توانید برای کشورهای متعددی مثل کانادا ، استرالیا ، آلمان ، اتریش اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. سید حسین حسینی گفته:

  سلام
  بنده لیسانس مدیریت مالی دارم و بدون سابقه کار، می خوام ویزای ایتالیا بگیرم ، از چه طریقی میتونم اقدام کنم. ایا شانس وجود داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید اما باید شرایط خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. فاطمه قاضی گفته:

  سلام دوستان گرامی راهنماییهاتون در زمینه اعزام دانشجویی بود من نه دانشجو هستم نه مدرک عالی تحصیلی دارم ولی میخوام بدونم که میتونم برای پناهندگی میشه اقدام کرد ۵۱ساله وخانه دارم ودیپلمه برای سوید یا کانادا میشه رفت وهزینه هاش از ابتدا تا انتها چقدره واگه بخوام اونجا شرکت یا مهدکودک بزنم چطوریه شرایطش

  پاسخ
 16. خانوم احمدی گفته:

  با سلام من دختری هستم۲۱ساله بمدت ۶ماهه ک ازدواج کردم و همسر اقامت کشور اتریش رو داره و الان در حال کار اموزی برای رشته مهندسی هست سال سوم . میخواستم بدونم از طریق الحاق به همسر چ مدت زمان میبره تا بهش بپیوندم و اینکه چ مدارکی لازم هست

  پاسخ
 17. فاطمه احمدی گفته:

  سلام من دختر مجرد ۳۴ ساله ارشد میکروب پزشکی ۷سال سابقه کار در انتقال خون وارد ۸سال سابقه شدم چطور و کجا اقدام به مهاجرت کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما می توانید هم از طریق تحصیل و هم از طریق کار اقدام نمایید همچنین می توانید برای کشورهای متعددی نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. ندا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دختری ۳۶ ساله هستم و فوق لیسانس مدیریت و بدون سابقه کار و برادر اینجانب ۳۱ ساله با چهارسال سابقه کار در یک شرکت تولید لوازم خانگی.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید برای اخذ ویزای مهاجرت

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید و پس از آن با یافتن کار مناسب می توانید وارد بازار کار شوید تا به اقامت و تابعیت دست یابید اما باید رزومه برادر محترمتان را به صورت کامل بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. زهرا امیری گفته:

  سلام.بنده قصد مهاجرت به آلمان دارم.مدرکم لیسانس ریاضی و همسرم کارشناس معماری هست حدود ده سال از اخذ مدرکمون میگذره.یه بچه چهارساله هم داریم.بهترین روش برای مهاجرت چی هست که به شرایط ما بخوره

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که سابقه کار داشته باشید می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام داشته باشید که البته باید رزومه کاملی از خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. سوگل گفته:

  سلام من یه دختر ۱۷ساله هستم ومی خواستم برای تحصیل در کشورر انگلستان اقدام کنم همچنین عموی من ۵۰سال که توی کشور انگلستان زندگی میکنه می خوام بدونم من میتونم ازطریق عموم اقدام کنم؟
  بعدش خانواده من درر سطح متوسط جامعه هستن من میتونم در یه کالج دولتی در کشور انگلستان رایگان تحصیل کنم یعنی میشه؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی تحصیل در انگلستان مستلزم پرداخت هزینه می باشد بنابراین باید بتوانید هزینه تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید اما می توانید از طریق عموی خود نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. رضا گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۳۳ ساله و دارای لیسانس حقوق و فوق لیسانس حقوق بین الملل و همسرم ۲۹ ساله و دارای لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مهندسی صنایع می باشد. همچنین دارای یک فرزند دختر ۱۸ ماهه می باشم. دارای ۸ سال سابقه کار به عنوان کارشناس حقوق بانکی و همسرم ۳ سال سابقه کار در یک شرکت نفتی می باشد. میخواستم ببینم شانسم برای مهاجرت به کدام کشور اروپایی بیشتر است ؟ و از چه راهی؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای کشورهای بسیاری اقدام نمایید مانند هلند ، دانمارک ، مجارستان ، آلمان و . . . که می توانید برای تحصیل اقدام داشته باشید وسپس بتوانید کار مناسب را بدست آورید و وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. فرشید گفته:

  باسلام.بنده مهندسی مکانیک ساخت و تولید دارم.۳۵ سالمه و مجرد.الان ۸ ساله کا دبیر فنی تو هنرستانم.۳ سالم سابقه بیمه به جز اموزش پرورش دارم.۴ تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم ‌
  .تراشکاری فرزکاری و cnc و تسلط به جوشکاری و ورقکاری و نرم افزار های تخصصی دارم.زبانم متوسط هست.چطور میتونم به کشور های اروپایی یا کانادا مهاجرت کاری داشته باشم؟ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار کشورهایی مانند اتریش ، آلمان ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید اما برای تمامی این کشورها بجز آلمان باید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید همچنین باید مدرک زبان بالا نیز ارائه دهید تا امکان اقدام را داشته باشید همچنین می توانید برای آلمان و برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید که به مدت ۶ ماه می توانید در جستجوی کار باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 23. Emad گفته:

  سلام و عرض ادب،من با يه موسسه اي در شيراز صحبت كردم راجع به رفتن به فرانسه براي رشته دندانپزشكي،مدرك زبان ندارم ولي فوق ليسانس علوم ازمايشگاهي دارم،موسسه بهم گفت اول پذيرش يك دانشگاهي را براي يادگيري زبان فرانسه اوكي ميكنيم و بعد كه زبان فرانسه رو ياد گرفتي و مدركش رو گرفتي اقدام ميكنيم براي دكتري دندانپزشكي،اين روش مرسوم هست يا احتمالش هست بعد رفتن و يادگيري نتونن برام پذيرش بگيرن؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بهتر است در ابتدا شرایط کامل خود ازجمله تحصیلات و سن را بفرمایید که امکان راهنمایی دقیق تر وجود داشته باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 24. اعظم گفته:

  سلام دخترم سال چهارم تجربی هستش معدل پیش دانشگاهی ۱۹/۵قصد دارد برای تحصیل پزشکی یا دندان به المان بروداموزش زبان المانی را از چه زمانی شروع کند و ایا شرط اصلی قبولی در کنکور دولتی ایران هست؟؟ اولین اقدام بعد از قبولی کنکور چی هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به رشته های پزشکی در آلمان باید قبولی کنکور سراسری داشته باشید و علاوه بر آن مدرک زبان آلمانی تا بتوانید برای رشته های پزشکی در آلمان اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 25. پرستو سهرابی گفته:

  سلام ببخشید می خواستم از شرایط پذیرش در دانشگاه هاروارد اطلاعاتی به من می دهید منظورم معدل است معدل من رشته تجربی ۱۷:۶۳ هست

  پاسخ
 26. كريم گفته:

  سلام اينجانب درنظر دارم اگر قسمت شود پسرم جهت تحصيل از دوره دبرستان كه متولد۱۳۸۰ مي باشد ودر دهم دبيرستان در رشته تجربي درس مي خواند براي ادامه تحصيل به يكي از كشور كانادا ويا امريكا بفرستم مي خواستم بدانم هزينه يك سال تحصيل اعم از هزينه اموزشي ومسكن وخوراك وپوشاك وحمل ونقل و…. كلا در يك سال چقدر مي شود ومراحل ثبت نام وگرفتن پذيرش چگونه است وهزينه وكالت ونحوه پرداخت ان چگونه خواهد بود اگر هزينه وكالت قبلا داده شود وشرايط پذيرش درست نشود ايا باز پرداخت ان را قبول مي كنيد وضمانت ان چيست چون من كساني را مي شناسم پول وكالت را داده اند ولي كارشان درست نشده وبا شركت مهاجرتي مشكل پيدا كرده وبه دادگاه كشيده شده است باتشكر

  پاسخ