مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا و مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه ممکن است ؟ شرایط مهاجرت کاری به استرالیا و راه های اخذ اقامت استرالیا ۲۰۱۸ به چه صورت است ؟ شرایط گرفتن ویزای کار استرالیا و راه های مهاجرت کاری به استرالیا  کدام است ؟ قوانین مهاجرت به استرالیا از طریق کار چگونه است ؟ در این مقاله توضیحاتی در جهت راهنمایی شما برای مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص ی متناسب با شرایط شما ارائه می شود.

موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله الزامات و شرایط انواع مختلف مهاجرت از طریق کار به استرالیا و لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا ، جدول امتیاز مهاجرت کاری به استرالیا ، قوانین  کار در استرالیا، را توضیح داده است که می تواند در انتخاب ویزای مناسب با وضعیت فردی شما کمک کننده باشد. به طور معمول، ملیت و دلیل مهاجرت کاری به استرالیا ، نوع ویزا و اقامت مورد نیاز شما را تعیین می کند.

راه های مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا شامل راه های متعددی می شود که در ادامه در مورد هر کدام از این راه ها برای شما مطالبی را شرح خواهیم داد که با انواع طرق مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ اقامت و تابعیت استرالیا آشنا شوید و با توجه به شرایط خود بهترین راه مهاجرت به استرالیا را انتخاب کرده و جهت رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی نمایید.

فایل صوتی تفاوت کاریابی در آلمان و استرالیا

 

مهاجرت کاری به استرالیا

ویزای کار استرالیا آن دسته از ویزاهایی است که شخص اگر شرایط اعلام شده توسط دولت و اداره مهاجرت استرالیا را دارا باشد این امکان را دارد جهت مهاجرت کاری به استرالیا اقدام نماید و وارد خاک کشور استرالیا گردد. ویزاهای کاری انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها سیستم ارزیابی خاصی دارد و عموما شامل مهارت های شخصی، تجربه کاری، مدارک تحصیلی و همچنین سطح زبان وی را شامل می شود لذا شخص برای اینکه بتواند از این راه وارد خاک کشور آمریکا شود بایستی حتما شرایط ویزاهای کاری را داشته باشد و در مورد این نوع ویزاها تحقیق نماید که در ادامه درباره تعدادی از ویزاهای کاری استرالیا اطلاعاتی جامع در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ویزا های کاری و تخصصی در استرالیا به دو نوع متفاوت تقسیم بندی می شود  . این دو گروه شامل ویزاهای  دائمی و ویزاهای موقت هستند . ویزا های کاری دائمی خود نیز به دو نوع ویزای تخصصی مستقل و ویزای تخصصی منتخب برای افراد ماهر و متخصص تقسیم بندی و ارائه می شوند .

 

ویزای تخصصی استرالیا مستقل یا همان  ویزای بخش ۱۸۹ استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ ویزای کاری استرالیا توسط یک فرد از اتباع خارجی غیر از استرالیا بدون نیاز به اسپانسر قابل  درخواست است و افراد متخصص و متقاضی ویزای کار در استرالیا باید مدارک خود را برای ارزیابی ارسال نمایند که البته مدارک قابل ارزیابی باید از نظر امتیاز بندی مشخص شده ی دولت استرالیا، امتیاز استاندارد لازمه را کسب کرده باشد . برای حائز شرایط بررسی بودن  داشتن امتیاز شصت برای اخذ ویزای کاری استرالیا الزامی می باشد .

افرادی که امتیاز ۶۰  را کسب کنند بعد از ارزشیابی یک کد مخصوص دریافت می نمایند که نشان می دهد  این افراد صلاحیت انتخاب و درخواست کار در آن زمینه تحصیلی و تخصصیشان را  دارند .

در مرحله ی بعد مدارک به مراکزی ارسال خواهد شد که  افراد متقاضی مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص در آن بر اساس امتیاز خود با هم به رقابت می پردازند . در صورت تأیید  در این مرحله متقاضی مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا باید یک سری از معاینات پزشکی را نیز پشت سربگذارد  و از نظر سلامت جسمی و روانی توسط پزشک معتمد سفارت استرالیا مورد تأیید قرار گیرد .

ویزای تخصصی منتخب برای متخصصان و افراد ماهر  ویزای بخش ۱۹۰ است

  که در این نوع ویزا  افراد بعد از ارزشیابی مدارکشان باید حداقل امتیاز ۶۰ را کسب نموده باشند . در کنار امتیاز بندی  در این نوع  ویزا باید یک ارگان یا اداره یا شرکت دولتی در یکی از ایالت های  استرالیا اسپانسر فرد متقاضی مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا شده باشد .

 

در  ویزای ۱۹۰ استرالیا باید  فرد متقاضی کار به مدت حداقل دو سال نزد اسپانسر دولتی خود مشغول به کار شود و در صورتی که در این مدت یک سال را به طور تمام وقت اشتغال داشته باشد می تواند درخواست  اقامت دائم استرالیا از طریق کار و تخصص دهد .

شما عزیزان می توانید در خصوص مهاجرت کاری به استرالیا و شرایط گرفتن ویزای کار استرالیا و راه ها و قوانین اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص با موسسه حقوقی ملک پور و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص  راه های مهاجرت به استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

دومین گروه از ویزاهای کاری و تخصصی در استرالیا که در ابتدا منجر به اخذ ویزای موقت استرالیا میشود ،  ویزای بخش ۴۸۹ یا همان ویزای اسپانسر منطقه ای است  . در این نوع از ویزا  باید متقاضی مهاجرت کاری به استرالیا امتیاز بالای ۶۰ را  کسب کرده باشد تا مدارکش قابل ارزشیابی شود و علاوه بر آن افراد باید دارای یک اسپانسر ایالتی همانند ادارات شرکت ها یا کارگاه های دولتی در یکی از ایالت های استرالیا باشند این نوع  ویزا  چهار ساله است و متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا و کار در استرالیا در مکان ها ی از قبل تعیین شده و محدودی مشغول به کار خواهند شد و از مدت ویزای چهار ساله ، آنها متعهد به انجام کار به مدت حداقل دو سال خواهند بود ، که البته از این دو سال  حداقل یک سال  باید به صورت تمام وقت مشغول به کار باشند .

ویزای ۴۸۹ استرالیا : ویزای اقامت موقت ایالتی ۴ ساله  است که معمولا برای متقاضیانی است که نتوانسته اند از طریق ویزاهای تخصصی مستقل برای مهاجرت کاری به استرالیا اقدام نمایند . ویزای ۴۸۹ استرالیا در واقع یک ویزای امتیازی بوده که  این ویزا یک  ویزای اقامت موقت می باشد که  بر اساس این ویزا فرد متقاضی اخذ ویزای کاری استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق کار برای ۴ سال اقامت استرالیا از طریق کار را به دست می آورد .  متقاضی متعهد می شود که بعد از ورود به استرالیا  در آن ایالت خاص دو سال اول ورودش  کار و زندگی کند برای صدور  این ویزا متقاضی ۵۰ امتیاز را به صورت فردی کسب می کند و با گرفتن اسپانسر ایالتی امتیازش به ۶۰ می رسد و واجد شرایط می شود .

 • در این ویزا سن متقاضی  مهاجرت کاری به استرالیا باید کمتر از ۵۰ سال باشد .
 • داشتن مدرک آیلتس ۶ الزامی می باشد و همچنین  شغل و تحصیلات متقاضی قطعا باید در لیست مشاغل مورد نیاز آن ایالت خاص در استرالیا باشد .
 • متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا با دریافت ویزای ۴۸۹ استرالیا شانس این را دارند که بعد از ۲ سال زندگی در ایالت مربوطه ( که یکسال آن را نیز کار کرده باشند ) برای گرفتن اقامت دائم استرالیا از طریق کار اقدام نمایند. توجه داشته باشید منظور از اسپانسرشیپ ایالتی گرفتن کار از یک کارفرماست .
 • با اخذ این  ویزا  همراهان متقاضی  ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال )  نیز اجازه کار و زندگی و تحصیل درآن ایالت خاص در استرالیا  را پیدا می کنند  .
 • همسر و فرزندان متقاضی از ابتدا به همراه نفر اصلی ویزا می شوند .
 • کسانی که با ویزای ۴۸۹ استرالیا وارد استرالیا میشوند چنانچه شرایط ذکر شده را رعایت کنند می توانند به اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص دست یابند .

 

سیستم های امتیاز بندی  در استرالیا بر اساس شرایط متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا شامل موارد خاصی است که شامل  سن افراد و مدرک زبان انگلیسی سوابق بیمه افراد و مدرک تحصیلی می شود  و همچنین امتیازاتی که شامل مهارتهای همراهان  شخص اصلی می شود . البته داشتن اسپانسر از ایالت های استرالیا  در انواع تایپ های ویزای ۱۹۰ و ۴۸۹ استرالیا دارای امتیاز ویژه می باشد .

 • امتیازات سن :  از ۱۵ امتیاز تا نهایتأ ۳۰ امتیاز است .
 • امتیازات مدرک زبان انگلیسی  : بین ۱۰ تا ۲۰ امتیاز است .
 • که حداقل ایلتس مورد نیاز   IELTS 7 است  و ایلتس بالای ۷ امتیاز بالاتری دارد  .
 • سوابق کاری : از ۵ تا ۱۵ امتیاز متغیراست  .
 • مدارک تحصیلی  :  از ۱۰ تا ۲۰ امتیاز متغیر است  .
 • امتیاز مهارت و تخصص همراه در  استرالیا ، ۵ خواهد بود و امتیاز داشتن اسپانسر ایالتی نیز بین ۵ تا ۱۰ امتیاز  است  .

حال با توجه به اطلاعاتی که در مورد شرایط گرفتن ویزای کار استرالیا،جدول امتیاز مهاجرت به استرالیا ، راه های مهاجرت کاری به استرالیا، راه های اخذ اقامت استرالیا شرح دادیم به نظر می رسد داشتن وکیل مهاجرتی متخصص این مسیر را برای شما متقاضی گرامی مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص بهتر و امن تر میکند.موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سال ها تجربه و با قرار دادن  اطلاعات جامع  در باب مهاجرت کاری به استرالیا به شما متقاضی گرامی مهاجرت به استرالیا از طریق کار در استرالیا کمک میکند که  به راحتی بتوانید شرایط مهاجرت به استرالیا را با شرایط خود تطبیق داده و بهترین طریق را برای مهاجرت انتخاب نمائید.

هم اکنون با موسسه ی حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در این رابطه اخذ نمائید

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (30 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 پاسخ
 1. نیما گفته:

  سلام
  وقت شما بخیر
  یک سوال داشتم
  من ۳۰ سال سن دارم‌
  ۱۲ سال سابقه کار به عنوان برنامه نویس کامپیوتر و مدیر تولید در این حوزه دارم
  زبان انگلیسی ام خوب است وتوانایی گرفتن ایلتس ۷.۵ یا ۸ را دارم (سال ها پیش هفت گرفته ام)
  همسرم همکار من در همین حوزه است
  اما سابقه کارش بیشتر از ۳ سال نیست
  همسرم دارای مدرک کارشناسی است اما من دیپلم تجربی دارم
  به نظر شما کدام یک از ما دو نفر به عنوان متقاضی اصلی مناسب هستیم؟

  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   کیس شما بهتر امتیاز می آورد . البته همسر شما نیز بر روی کیس شما تاثیر گذار است . بهتر است در ابتدا امتیازات خود را توسط کارشناسان ما بررسی نمایید تا به صورت مطمئن اقدام نمایید . بهتر است با شماره تماس ۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

   پاسخ
 2. Rozhan گفته:

  سلام من خانمی ۴۲ سالمه، فوق لیسانسم، ۱۲ سال سابقه کار و ۷ سال سابقه بیمه دارم، و میخواهم در استرالیا کار و اقامت بگیرم، و در مرحله اول مشکل من، محدودیت مالی دارم و اگر امکان داره منو با بهترین روش ممکن راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز لازم را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. Hamed گفته:

  سلام ۳۶ سال سن دارم فوق دیپلم تاسیسات دارم با ۱۰ سال سابقه کار آیا برای اقامت کاری برای استرالیا میتوانم اقدام نمود

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار استرالیا باید امتیازات مورد نظر این نوع ویزا را کسب نمایید که بررسی بیشتر باید شرایط شما بررسی شود که می توانید با دفاتر موسسه مشاوره mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. سعید صفرزادگان گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت جناب ملک پور و همکاران محترم ایشان بنده با ۲۹ سال سن و مدرک کشاورزی گرایش تولیدات گیاهی و اشنایی کامل به زبان انگلیسی ایا میتوانم مهاجرت کاری به استرالیا داشته باشم البته با توجه به مدرک تحصیلیم بنده بارها پیام دادم ولی کسی پاسخگو نبود خواهش میکنم این سوال را با دکتر ملک در میان بگذارید تشکر چون اکثرا رشته های فنی و مهندسی در اولیت هستند.تشکر

  پاسخ