مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری امکانپذیر می باشد ؟ شرایط لازم برای مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری چه هستند؟راه های مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری کدام است ؟ قوانین مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری چیست ؟ آیا می توان با مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه ­گذاری به اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک و ثبت شرکت در مجارستان  دست یافت ؟ مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری چیست؟ فرایند مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری چقدر زمان می­برد؟ هزینه­های مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­گذاری چقدر می­باشد؟ آیا تبدیل اقامت مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری به اخذ تابعیت مجارستان امکانپذیر است؟ آیا بردن همراه در مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری ممکن می­باشد؟ مزایا و معایب مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان چه هستند؟ اگر در جستجوی دست­یابی به اطلاعات صحیح و جامع در خصوص قوانین مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­گذاری و اخذ اقامت دائم مجارستان هستید، ما به شما پیشنهاد می­دهیم با مشاوران و کارشناسان و حقوقدانان برجسته و مسلط به امور بین الملل موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل فرمایید و در خصوص اقدامات لازم برای مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری صحبت نموده و از مشاوره رایگان آن­ها در این خصوص بهره­مند شوید.

مجارستان

مجارستان از کشور­های اروپای مرکزی است که پایتخت آن بوداپست می­باشد. مجارستان به طور کلی دارای آب و هوای معتدل است، اما تابستان­هایی نسبتاً گرم با رطوبت بالا و زمستان­هایی بسیار سرد با بارندگی زیاد دارد. مرز­های مجارستان کنونی بعد از اتمام جنگ جهانی اول تثبیت شد. مجارستان غنی از معادن بوکسیت است و نیمی از صادرات آن را ماشین­آلات صنعتی و کشاورزی، غلات و ابزارآلات مهندسی تشکیل می­دهد.

مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری و اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه­ گذاری

برای مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری  و اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری برای شهروندان غیر اتحادیه­ی اروپا، کافی است شخص متقاضی مبلغ ۳۰۰ هزار یورو به مدت ۵ سال در اوراق قرضه سرمایه­گذاری نماید. این مبلغ در مدت مذکور در اختیار دولت مجارستان می­باشد  و پس از طی این مدت به طور کامل به متقاضی بازگردانده می­شود. در این روش فرد متقاضی باید مبلغ ۶۰ هزار یورو به عنوان هزینه­ی بررسی درخواست (هزینه­های
سرمایه گذاری و حق الوکاله) به دولت مجارستان پرداخت نماید که این مبلغ غیر قابل بازگشت است.

شرایط لازم برای مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری و  اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه­ گذاری

 • دارا بودن سن بالای ۱۸ سال برای فرد متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری
 • ارائه مدارک معتبر مبنی بر اینکه پول سرمایه­گذاری شده توسط فرد متقاضی متعلق به خود شخص می­باشد (درآمد- ثروت).
 • نداشتن سوء سابقه­ ی کیفری برای فرد متقاضی و خانواده­ی وی.
 • سرمایه­گذاری با واسطه و توسط شرکت­های تحت حمایت دولت انجام می­شود.
 • انجام مصاحبه دولت مجارستان در ارتباط با سرمایه شخص متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری (این مورد بسیار نادر است).

مراحل اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه ­گذاری پس از مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه ­گذاری

 • عقد قرارداد با سازمان و بانک مورد تایید دولت مجارستان برای خرید سهام.
 • ارزیابی اولیه مدارک متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه ­گذاری توسط سفارت مجارستان.
 • پرداخت ۳۰۰ هزار یورو به دولت مجارستان و ۶۰ هزار یورو بابت هزینه­های سرمایه گذاری و حق الوکاله.
 • انجام سرمایه گذاری و ارسال مدارک مربوطه به سفارت مجارستان.
 • بررسی تکمیلی سفارت ( وضعیت امنیتی و پزشکی) و صدور کارت اقامت موقت فرد متقاضی و همراهان وی.
 • تبدیل کارت موقت اقامت به دائمی: متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری پس از صدور کارت موقت مدت شش ماه فرصت دارد که وارد مجارستان گردد و اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل نماید.
 • عودت مبلغ ۳۰۰ هزار یورو به فرد متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه ­گذاری پس از گذشت پنج سال از تاریخ سرمایه­گذاری.
 • اخذ تابعیت کشور مجارستان بعد از گذشت هشت سال.

شما متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه ­گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص قوانین و راه های مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری مشاوره رایگان بدست آورید .

مزایای اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه­ گذاری

 • عدم نیاز به حضور فرد متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری در مجارستان در هنگام ثبت درخواست (ثبت درخواست می­تواند توسط سفارت مجارستان در کشور فرد متقاضی انجام شود).
 • اخذ اقامت دائم مجارستان برای فرد متقاضی و شریک زندگی­اش.
 • اخذ اقامت دائم مجارستان برای فرزندان زیر ۱۸ سال (فرزندان بالای ۱۸ سال در حال تحصیل نیز با پرداخت هزینه اضافه­تر اقامت دریافت می­کنند).
 • اخذ اقامت دائم مجارستان برای والدین وابسته­ی فرد متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری با پرداخت هزینه­های اضافی.
 • امن و بدون ریسک بودن سرمایه­گذاری (این سرمایه­گذاری تحت حمایت دولت مجارستان است).
 • کوتاه بودن فرایند اخذ اقامت مجارستان (بین یک ماه تا چهار ماه).
 • اخذ مجوز کار و تحصیل برای شخص متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری و همراهان وی پس از اقامت دائم.
 • مسافرت بدون اخذ ویزا به کشور­های منطقه شنگن.
 • عدم نیاز به مدرک تحصیلی خاص (حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز نمی­باشد).
 • عدم نیاز به حضور فرد و خانواده وی در مجارستان پس از اخذ اقامت دائم مجارستان .
 • تبدیل اقامت دائم مجارستان به تابعیت آن بعد از هشت سال.

معایب اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه­ گذاری

 • عدم خرید و فروش اوراق قرضه در بازار.
 • بازگشت سرمایه بدون سود در پایان پنج سال.

قابل ذکر است که اخذ اقامت مجارستان از طریق اوراق قرضه از تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۷ موقتاً تعلیق گردیده است و اداره­ی مهاجرت فقط به درخواست­هایی که پیش از این تاریخ ارسال گردیده­اند پاسخ می­دهد.

در خصوص  مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه ­گذاری لازم است بدانید که خرید ملک در مجارستان بر خلاف کشور­­های همچون پرتغال و اسپانیا منجر به اخذ اقامت دائم مجارستان نمی­گردد. بنابراین کسانی که مایل هستند از راه خرید ملک در مجارستان، اقامت این کشور را اخذ نمایند،
می­توانند با ثبت و راه­اندازی یک شرکت معاملات ملکی و خرید ملک برای شرکت مذکور به این هدف نائل آیند.

در پایان بحث مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری  می توان اظهار داشت که افراد بسیاری برای امر و اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گاری مجارستان و اخذ اقامت دائم مجارستان تقاضا می نمایند . اما شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری  چگونه است ؟ در راستای بحث قوانین و راه های مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه ­گذاری و اقدامات لازم برای مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری در این مقاله موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش توضیحات مفیدی را ارائه داده است . بنابراین شما عزیزان اگر می خواهید با مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری  و اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان به اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک و ثبت شرکت در مجارستان دست پیدا نمایید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان و مشاورین متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه­ گذاری  مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 3٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ثبت شرکت در مجارستان در ابتدا باید بیزینس پلن ارائه نمایید تا هدف اقتصادی شما مشخص گردد و سپس بتوانید وارد مجارستان شوید و شرکت خود را به ثبت برسانید البته بهتر بود شرایط کامل خود را می فرمودید تا امکان راهنمایی و مشاوره بیشتر وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
   • الهام شکاری گفته:

    سلام . من لیسانس و فوق لیسانس از هند گرفتم با گرید A. چهارده سال سابقه کار در ایران ایر . با بیمه . مدرک معتبر طراحی لباس . مدرک معتبر ارایشگری . دنبال ی کارم یعنی اقامتم محکم باشه و کار داشته باشم اونجا بعد بتونم مهاجرت کنم . خاهشن راهنماییم کنید

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام
     می توانید برای ویزای کار آلمان و اتریش اقدام نمایید و ویزای جستجوی کار اخذ نمایید اما باید مدارک شما در هند و در سفارت کشور مقصد تایید شود تا بتوانید اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

     پاسخ
     • الهام شکاری گفته:

      سلام و عرض ادب من باید با مشاوران ایران تماس داشته باشم ؟؟؟ و اینکه مدارک من توی هتد از دانشگاه آلاگاپا با گرید A. من چطوز میتونم تاییده مدارکمو از المات یا اتریش بگیرم‌. ب انضمام اینکه زبان المانی برای کار در الویته . برای مجارستان اونم در یکی از شرکتهای انگلیسی زبان شانسی دارم ؟؟من چطور میتونم برای هدفم ک اونم پیدا کردن کار قبل از مهاجرت یا اقامته بتونم با ی وکیل مچربتون درایران قرارداد ببندم و استلرت شروع پرونده ام باشن . من فقط با توجه ب مدارکم و مهارتهام ی کشوری میحام برم ک اول بتوننم با زبان انگبیسی مشغول بکار بشم د اینکه پیدا کردن کار برام در الویته و اینکه مهاجرت و یا اقامت من منوط ب داشتن کاره . لطفا راهنماییم کنبد ک تو ایران گجا و پیش کی میتونم استارت پردنده امو بزنم . متشکرم

     • mie editor3 گفته:

      با سلام
      دوست گرامی باید مدارک شما در سفارت آلمان یا اتریش در هند به تایید برسد تا امکان اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

 1. mie editor3 گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور، وقت بخیر. من دارای اقامت مجارستان از طریق سرمایه گزاری هستم. حال با توجه به صحبت های شما در باب خرید ملک و سر مایه گزاری در اروپا کدام کشور اروپایی را جهت خرید ملک پیشنهاد میکنید؟ آیا مجارستان هم همانند اتریش ارزش افزوده مناسب دارد، یا بهتر است با توجه به حق خرید ایرانی ها در اتریش این خرید را در اتریش انجام دهم؟ افراد زیادی همانند من از طریق سرمایه گزاری وارد مجارستان شده اند و حال قصد سرمایه گزاری دارند ولی با توجه به همجواری وین این تردید وجود دارد که کدام کشور جهت سرمایه گزاری مناسب تر می باشد؟ ممنون از اینکه وقت میزارید و پاسخ می دهید.

  پاسخ
 2. ابوالفضل غنچه ارغوان گفته:

  سلام. ایا فرصت مهاجرت به مجارستان از طریق خرید اوراق بهادار وابسته به دولت هنوز هست ؟اگرفرصت باشد ایا فرصت کار و تحصیل را هم دارد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان کار و تحصیل و همچنین سرمایه گذاری در مجارستان وجود دارد اما در حال حاضر از طریق خرید اوراق قرضه امکان پذیر نیست اما باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید که بتوان راهنماییی دقیقی ارائه داد که می توان برای اطلاعات بیشتر با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ