مهاجرت تحصيلي به ايرلند

مهاجرت تحصيلي به ايرلند

مهاجرت تحصيلي به ايرلند چگونه است؟ شرایط مهاجرت تحصيلي به ايرلند به چه صورت می باشد ؟ آیا از قوانین مهاجرت تحصيلي به ايرلند اطلاع دارید ؟ از راه های مهاجرت تحصيلي به ايرلند مطلع هستید ؟ آیا علاقمند به تحصیل در برترين دانشگاه هاى ایرلند هستید؟ مهاجرت تحصيلي به ايرلند و اخذ پذیرش از دانشگاه های ایرلند و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند برای چه کسانی ممکن خواهد بود ؟ برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند از چه کسی می توان کمک گرفت ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت تحصيلي به ايرلند توضیح داده است . در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه مهاجرت تحصيلي به ايرلند و تحصیل در دانشگاه هاى ایرلند و بررسی شرایط دانشگاه های ایرلند در خصوص مهاجرت تحصيلي به ايرلند و مسائل پیرامون هزینه تحصیل در ایرلند مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت . برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند چگونه می توانم اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه هاى ایرلند بگیرم؟ مهاجرت تحصيلي به ايرلند و ثبت نام اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایرلند شامل چه مراحلی می شود؟حداقل شرایط و الزامات برای اخذ پذیرش ازایرلند چیست؟ چگونه می توانم دانشگاه های ایرلند و مورد نظر خود را برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند در پیدا کنم؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری درمورد تحصيل در ایرلند کسب کنم؟چگونه می توانم برای تحصیل در ایرلند درخواست دهم؟ مدارک  لازم براى پذيرش تحصيلى از دانشگاه هاى ایرلند چیست؟

بسیاری از دانشجويان متقاضی مهاجرت تحصيلي به ايرلند در دانشگاه های ایرلند تحصیل می کنند. پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانشجويان به استانداردهای مورد نیاز از جمله داشتن مدرک زبان انگلیسی دارد .  کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت تحصيلي به ايرلند مشاوره رایگان ارائه می نمایند .

 

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت تحصيلي به ايرلند از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه هاى ایرلند وجود دارد و ظرفیت دانشگاه ها  بر اساس تاريخ درخواست و ثبت نام دانشگاه است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراين شما متقاضی مهاجرت تحصيلي به ايرلند می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى ایرلند که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید..انتخاب دانشگاه و کالج تصمیم گیری های بزرگی هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف تحصیلی خودتان، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در درخواست های مهاجرت تحصيلي به ايرلند و همچنین ورود به دانشگاه های ایرلند حمایت می کنند.

مهاجرت تحصيلي به ايرلند

شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس هیچ شرایط خاصی برای ورود به ایرلند و تحصیل در این کشور ندارند.

شهروندان کشورهای دیگر نیز در صورتی که بر اساس قانون مهاجرت سال ۲۰۱۴ از گرفتن ویزا معاف باشند، می توانند بدون داشتن ویزا وارد ایرلند شوند. شهروندان سایر کشورها برای سفر به ایرلند و تحصیل در این کشور نیاز به ویزا دارند.

روند مهاجرت برای کسانی که نیاز به ویزا ندارند

اگر شما متقاضی مهاجرت تحصيلي به ايرلند قبلاً هزینه واحدهای درسی خود را پرداخت کرده باشید، باید نامه پذیرش خود از طرف دانشکده، کالج یا دانشگاه را در اداره مهاجرت در ایرلند ارائه دهید. حتی در غیر این صورت، حتماً به افسر مهاجرت اطلاع دهید که شما به عنوان دانشجوی متقاضی مهاجرت تحصيلي به ايرلند  و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند وارد ایرلند می شوید تا در گذرنامه شما مهر تایید مهاجرت درج شود. (نکته مهم: اگر در هنگام ورود در گذرنامه شما مهر گردشگری درج شود، امکان تغییر آن به وضعیت دانشجویی وجود ندارد).

اگر بعد از ورود به ایرلند بیش از ۹۰ روز (و یا قبل از تاریخ درج شده در گذرنامه خود) اقامت داشته باشید، پس از ورود باید در اداره مهاجرت ثبت نام کنید. شرایط خاصی برای ثبت نام وجود دارد، از جمله تأیید اینکه شما موجودی کافی در حساب بانکی خود برای تامین مخارج زندگی در طول تحصیل در ایرلند را دارید.

روند مهاجرت تحصيلي به ايرلند برای دانشجویان از کشورهایی که نیاز به ویزا دارند

شما باید قبل از ورود به ایرلند باید برای اخذ ویزای دانشجویی ایرلند خود درخواست مهاجرت تحصيلي به ايرلند دهید. با تکمیل فرم اینترنتی یک شماره مرجع انحصاری به شما داده می شود که می توانید برای پیگیری درخواست استفاده کنید. در پایان ثبت نام آنلاین، فهرستی از مدارک مورد نیاز، هزینه لازم و محل ارسال درخواست (اغلب نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ایرلند)، در اختیار شما قرار می گیرد.

مدارک لازم برای تأیید درخواست ویزای تحصیلی ایرلند برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند

نامه اخذ پذیرش از دانشگاه های ایرلند واجد شرایط مبنی بر اینکه شما برای تحصیل در آن دانشگاه (حداقل ۱۵ ساعت در هفته) پذیرفته شده اید.

گواهی تایید اینکه هزینه های تحصیل در ایرلند را به طور کامل پرداخت نموده اید (البته انتظار نمی رود که قبل از تأیید ویزا بیش از ۷۰۰۰ یورو پرداخت شود).

گواهی تایید اینکه شما در طول تحصیل در ایرلند از بودجه مالی کافی برخوردار هستید. شما به عنوان دانشجوی متقاضی  مهاجرت تحصيلي به ايرلند به کمک های دولتی دسترسی نخواهید داشت و دولت ایرلند باید تایید کند که شما یا حامی شما دسترسی فوری به حداقل ۷۰۰۰ یورو را دارد که هزینه برآورد شده برای زندگی دانشجویی در ایرلند برای یک سال تحصیلی است.

داشتن بیمه درمانی شخصی برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند

گذرنامه که حداقل به مدت ۶ ماه پس از اتمام دوره تحصیلی شما معتبر باشد.

شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت تحصيلي به ايرلند داشته باشید و می خواهید از شرایط و قوانین و راه های اخذ پذیرش تحصیلی ایرلند و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند آگاه شوید  باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت تحصيلي به ايرلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

هنگام درخواست برای ویزای تحصیلی دانشجویی ایرلند و همچنین مهاجرت تحصيلي به ايرلند ، باید ثابت کنید که منابع مالی کافی است برای پوشش تمام هزینه های خود در طول تحصیل، بدون نیاز به درآمد حاصل از یک کار نیمه وقت در اختیار دارید.

ارسال مدارک ناقص به معنی رد درخواست شما است. متقاضیانی که خواهان مهاجرت تحصيلي به ايرلند می باشند و مدارک جعلی ارسال می کنند، علاوه بر رد درخواست، از ارسال درخواست مجدد ویزا محروم می شوند. اگر درخواست ویزای تحصیلی ایرلند به علت جعلی بودن مدارک رد شود، امکان وصول هزینه های کالج وجود دارد.

 آیا موافقت با درخواست ویزای تحصیلی ایرلند و مهاجرت تحصيلي به ايرلند را تضمین می کند؟

افسر مهاجرتی که در هنگام ورود به ایرلند می تواند در صورت عدم رضایت از پرونده مهاجرتی شما متقاضی  مهاجرت تحصيلي به ايرلند و یا پاسخ های شما به سوالات مربوطه، مانع از ورود شما شود. در هنگام مهاجرت تحصيلي به ايرلند اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک تحصیلی خود اعم از مدرسه یا دانشگاه (مانند نامه پذیرش، بیمه درمانی، جزئیات اقامت و غیره)، را به افسر مهاجرت نشان دهید.

در صورت موافقت با درخواست، مهر اجازه اقامت موقت در گذرنامه شما درج می شود.

آیا بعد از مهاجرت تحصيلي به ايرلند باید ثبت نام کنم؟

اگر شما متقاضی مهاجرت تحصيلي به ايرلند اهل کشورهای عضو اتحادیه اروپا، منطقه آزاد اقتصادی و سوئیس نیستید و برای تحصیل و به مدت بیش از ۹۰ روز در ایرلند اقامت خواهید داشت، باید در دفتر ثبت نام بورگ در دوبلین و درصورتی که خارج از منطقه شهری دوبلین زندگی می کنید، در دفاتر محلی ثبت نام کنید. سپس برای شما یک گواهی ثبت نام (معمولاً به عنوان کارت GNIB شناخته می شود) صادر می شود و مهر اقامت طولانی مدت در گذرنامه شما درج می شود.

برای دریافت این کارت و درج مهر تأیید باید مدارک زیر را ارائه کنید:

گذرنامه برای افراد متقاضی  مهاجرت تحصيلي به ايرلند

نامه تایید از دفتر کالج یا دانشگاه مبنی بر اینکه شما به عنوان دانشجو ثبت نام نموده اید و هزینه های تحصیل خود را به صورت کامل پرداخت کرده اید.

کارت دانشجویی شما متقاضی مهاجرت تحصيلي به ايرلند باید ارائه شود، البته برخی دانشکده ها و کالج های کوچکتر ممکن است کارت دانشجویی برای شما صادر نکنند.

بیمه نامه پزشکی برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند

تأیید پشتوانه مالی کافی برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند در صورتی که نیاز به ویزا برای ورود به ایرلند نداشته باشید. مدارک قابل قبول به این منظور عبارتند از: یک اظهارنامه از طرف یکی از بانک های ایرلندی که نشان دهد در حساب بانکی شما ۳۰۰۰ یورو یا بیشتر (و یا ۵۰۰ یورو در ماه برای اقامت کمتر از ۶ ماه) موجودی هست؛ تاییدیه یک بانک خارجی به نام شما مبنی بر دسترسی شما به معادل این مبلغ؛ یک کارت اعتباری یا کارت اعتباری پیش پرداخت شده با تأیید مقدار وجه لازم.

در مهاجرت تحصيلي به ايرلند پرداخت هزینه به مبلغ ۳۰۰ یورو (از طریق کارت اعتباری، کارت نقدی یا ژیرو بانک در دفاتر INIS، امکان پرداخت وجه نقد وجود ندارد).

نکته: مهر مهاجرت و تاییدیه ثبت نام در مدت زمانی مختلف بسته به نوع دوره تحصیلی مورد نظر شما صادر می شود. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایرلند ،  دوره انتظار عادی تا ۱۲ ماه است؛ برای دوره های ۲۵ هفته ای آموزش زبان انگلیسی حداکثر ۸ ماه است.

آیا امکان تغییر رشته تحصیلی یا دانشگاه محل تحصیل وجود دارد؟

یکی از دلایل دقت در انتخاب رشته تحصیلی این است که امکان تغییر رشته یا دانشگاه محل تحصیل وجود ندارد. در طول سال اول تحصیل تغییر رشته و دانشگاه به طور معمول مجاز نیست و تنها دانشجویانی که شرایط استثنایی داشته باشند اجازه انجام این کار را دارند.

آیا می توانم به خارج از جمهوری ایرلند سفر کنم و سپس دوباره برگردم؟

اگر شهروند یکی از کشورهایی هستید که برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند نیاز به گرفتن ویزا ندارید، برای سفر و ورود دوباره به ایرلند نیازی به دریافت مجدد ویزای تحصیلی ایرلند  ندارید. با این حال، شما باید مدارک ثبت نام خود به عنوان دانشجو را به افسر مهاجرت ارائه کنید.

اگر شهروند یکی از کشورهایی هستید که برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند نیاز به ویزا دارید، مهم است بدانید که ویزای اولیه شما تنها برای یکبار ورود شما به جمهوری ایرلند اعتبار دارد. اگر می خواهید برای مدت کوتاهی ایرلند را ترک کنید و سپس دوباره برگردید – مثلاً بازدید از ایرلند شمالی – باید حداقل ۳ هفته قبل برای دریافت ویزای تحصیلی ایرلند مجدد درخواست دهید. هزینه ویزای تک ورودی ۶۰ یورو است؛ هزینه ویزای چند بار ورود ۱۰۰ یورو است. پرداخت هزینه از طریق بانک و یا فقط به صورت پستی صورت می گیرد.

در مهاجرت تحصيلي به ايرلند چگونه می توانم با پایان اعتبار کارت ثبت نام خود آن را تمدید کنم؟

این روند مهاجرت تحصيلي به ايرلند شبیه به روند ثبت نام اصلی است ، به جز اینکه اثبات پشتوانه مالی معمولاً مورد نیاز نیست. هزینه تمدید ۳۰۰ یورو است. اگر سوابق حضور شما در دانشگاه کمتر از ۸۵ درصد کلاس ها باشد، ممکن است ویزای شما فقط به مدت ۳ ماه تمدید شود. در غیر این صورت، ویزای تحصیلی ایرلند برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند شما برای باقی سال تحصیلی تمدید می شود.

بنابراين اگر خواهان مهاجرت تحصيلي به ايرلند می باشید می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى  ایرلند و سایر کشورهای اروپایی که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. ما همچنین فرصت تحصیل در دانشگاهای انگلستان، کانادا ، چک، مجارستان، آلمان ،استراليا و اکثر کشورهاي اروپايى را فراهم کرده ايم. این یعنی اینکه شما متقاضی مهاجرت تحصيلي به ايرلند می توانید موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش را که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.انتخاب دانشگاه و کالج تصمیم گیری های بزرگی هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در مهاجرت تحصيلي به ايرلند و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و شرایط مهاجرت تحصيلي به ايرلند و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایرلند و شرایط اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و قوانین و راه های اخذ ویزای تحصیلی ایرلند و مهاجرت تحصيلي به ايرلند و شرایط تحصیل در ایرلند و چگونگی اقامت تحصیلی ایرلند و انتخاب درست اهداف تحصیلی خودتان ، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در درخواست های مهاجرت تحصيلي به ايرلند و همچنین ورود به دانشگاه های برتر دنیا و طرح های پژوهشی حمایت می کنند . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با سابقۀ درخشان و قابل توجه به کمک موفقیت شما در خصوص مهاجرت تحصيلي به ايرلند و چگونگی اخذ بورسیه از دانشگاه های ایرلند و چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی ایرلند مینماید. سابقه ما در کمک به پیشرفت دانشجویان بین المللی برای تحصیل در بهترین دانشگاههاى اروپا و ساير کشورهاي مطرح  ثابت شده است. در طول ۱۲ سال گذشته، دانشجویان مادر بیش از ۵۰۰ دانشگاه از سراسر دنيا راه یافته اند. موسسه حقوقی ملک پور به شما کمک میکند که به درستی برای مهاجرت تحصيلي به ايرلند اقدام نمایید و  و مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت تحصيلي به ايرلند ارائه می نماید که برای زندگی و مطالعه در خارج از کشور آماده شوید، با اعتماد به نفس تحصیلات خود را شروع کنید و مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ
  1. mie editor3 گفته:

    فوق دیپلم انیمیشن و لیسانس تدوین سینمایی دارم ۳۰سال کشور ایرلند شرایط تحصیل و کار برای هنر میشه اقدام کرد.چقدر هزینه باید بکنم.

    پاسخ