مهاجرت به کشور هلند از طریق کار

مهاجرت به کشور هلند از طریق کار

مهاجرت به کشور هلند از طریق کار

مهاجرت به کشور هلند از طریق کار در هنگام مهاجرت به هلند ۲۰۱۸ و پس از گرفتن وکیل مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت هلند و همچنین اخذ تابعیت هلند یکی از مواردی است که همگان در زمینه های مختلف کاری به دنبال آن هستند . کار در کشور هلند و همچنین اخذ ویزای کار هلند دارای شرایط بسیار خوبی است که مورد توجه بسیاری از عموم مردم جهان قرار گرفته است . مهاجرت به کشور هلند از طریق کار و همچنین مهاجرت کاری به هلند و همچنین کار در هلند تنها یکی از طریق های مهاجرت به هلند است و شما باید تمامی موارد مهاجرت به این کشور را مطلع باشید و سپس بهترین راه برای خود و خانواده خود انتخاب نمایید .

پیشنهاد میگردد قبل از هر گونه اقدام ویدیو موجود در این صفحه را که توسط آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران را که در باب مهاجرت به کشور هلند از طریق کار است را مطالعه نمایید تا اطلاعات کامل تری در باب این موضوع کسب نمایید

فایل تصویری آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب مهاجرت به کشور هلند از طریق کار

ویزای کار درکشور هلند به چندین شیوه اخذ می گردد یکی از شیوه های اخذ ویزای کار هلند این است که فرد در کشور هلند یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکتی معتبردر کشور هلند است اخذ نماید که فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد (موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ی مهاجرت کاری به کشور هلند به شما مشاوره حقوقی رایگان خواهد داد.) از دیگر شرایط مورد نیاز جهت پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که نخست ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد مد نظر یافت نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزای کار هلند اقدام نماید. یافتن کار فرما در اروپا شرایط ویژه ای دارد که در ادامه مطالب به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام فرد متقاضی مهاجرت به کشور هلند از طریق کار ، حقوقی را لحاظ نماید که کل هزینه های فرد و خانواده آن را شامل شود. این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج فرد مهاجر کافی است یا خیر؟

در نتیجه همانگونه که عنایت فرمودید اخذ ویزای کار هلند در کشور امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن طی گردد و اصولا باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای کارمند متقاضی کشورهلند باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی مهاجرت کاری به کشور هلند از طریق کار درخواست ویزای کار هلند نماید. در اصطلاح فرد کارفرما در کشور باید بتواند اسپانسر شود. در کل اقدام برای ویزای کار هلند بدون داشتن اسپانسر امری دشوار است . دقت نمایید اشخاص کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند در مدت کم ویزای کار هلند برای شما اخذ کنند ،اینها از میل زیاد اشخاص استفاده میکنند و این حرفها را میگویند، نخست از شخص سوال کنید تا کنون از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور نمایید بسیاری از این دفاتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران فراتر نگذاشته اند.. به خاطرداشته باشید اخذ دعوتنامه کاری هلند امری آسان نیست که چند فرد بیسواد و بی تجربه در آن به شما مطلب بیاموزند.

 

چنانچه مایل هستید از این طریق اقدام کنید کل پروسه اخذ ویزای کار هلند بین ۲ تا ۹ ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی میتواند بعد از چند سال ( معمولا ۲ تا ۵ سال) تقاضای اقامت دائم هلند کند و با قوانین کنونی این امر به سادگی مقدور میباشد.

یک راه دیگر جهت اخذ ویزای کار هلند ، و مهاجرت کاری به کشور هلند از طریق کار اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در بعضی از کشور ها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد  .

یک توضیح بسیار مهم در باب پیدا کردن کار در کشور هلند این است که میتوانید از طریق وب سایت های کاریابی اقدام نمایید تا به صورت جاب آفر اقدام به دریافت دعوت نامه کاری نمایید و سپس از طریق این دعوت نامه اقدام به مهاجرت به صورت کاری به کشور هلند نمایید .

 

ویزای کار در هلند در این مقاله به بحث گذاشته شده است تا شما با شرایط مهاجرت به کشور هلند از طریق کار آشنا شوید. به طور کلی یکی از روشهای مهاجرت به کشور هلند ،  مهاجرت کاری به هلند  و اقامت از طریق ویزای کار هلند می باشد.

 

پروسه  مهاجرت به کشور هلند از طریق کار در بیشتر کشورها خیلی زمانبر میباشد و بهترین کشوری که الان میتوان برای آن اقدام نمود کشور آلمان است که یک پروسه ۷ تا ۹ ماهه دارد. البته نام ویزای کار آلمان که مشهور به ویزای جستجوی کار آلمان  شده است .

در رابطه با کشور هلند و مهاجرت به کشور هلند از طریق کار سوالات بسیاری از ما پرسیده میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع نماییم و شما میتوانید در خصوص چگونگی  کار در هلند از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخگو هستیم البته چنانچه بضاعت علمی یاری کند. آخرین نکته ای که در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در کشور هلند به نظر میرسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار در هلند کمی دشوار است اما راههایی برای وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.

یکی از این طرق این است که ما بتوانیم در کشور هلند کار فرما را یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور هلند شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره  وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را تقاضا نماییم یا صبر کنیم زمانی که فارغ التحصیل شدیم از کارفرما در کشور هلند درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راههای بسیار مناسب می باشد زیرا پس از مهاجرت به هلند فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مد نظر خود را یافته و آن را  تا پس از پایان تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری هلند اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ تا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید. در هر حال راههای دیگری نیز برای ورود به کشور هلند نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد. شما میتوانید هر گونه سوال خود در زمینه موضوع مهاجرت به کشور هلند از طریق کار و یا شرایط مهاجرت کاری به هلند و یا شرایط کار در هلند و همچنین شرایط اخذ اقامت هلند و یا اخذ تابعیت هلند را از موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و سوال بفرمائید. از این که صفحات ما را با شکیبایی مطالعه نموده اید یک دنیا سپاس گذاریم .

همچنین در خصوص مهاجرت به کشور هلند از طریق کار و چگونگی اخذ اقامت هلند از طریق کار و قوانین مهاجرت کاری به هلند و شرایط مهاجرت به هلند  بیان می نماید که بسیاری از افراد برای زندگی در هلند ، تحصیل در هلند ، کار در هلند خواهان مهاجرت کاری به کشور هلند از طریق کار هستند . در صورت کلی راه های  مهاجرت به هلند برای بسیاری از افراد ایده ال می باشد .

مهاجرت کاری به کشور هلند از طریق کار را میتوان یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به هلند نام گذاری کرد که این روش نیز باید دقیق انتخاب گردد زیرا ممکن است راه های قانونی دیگری برای شرایط شما عزیزان مناسب تر باشد .

Rating: 3
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (36 نظرات, میانگین: 3٫94 از طریق 5)
Loading...
329 پاسخ
 1. حنا گفته:

  سلام
  من فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی هستم و زبان هلندی میدانم.
  آیا ممکنه با گرفتن پذیرش پی اچ دی در رشته ای و ویزای تحصیلی وارد کشور شوم و اونجا آزمون های مربوط به لایسنس شدن دندانپزشکی رو بدم و بعد که لایسنس شدم از پی اچ دی انصراف بدم و ویزام رو به تحصیلی تبدیل کنم؟

  ممنون

  Rating: ۳
  پاسخ
  • tlu گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزيز بايد شرايطتون بصورت كامل بررسي بشه تا بتونيم نظر دقيق بديم.شرايط اخذ phdدر حال حاضر به اين صورت هست كه يك سوپروايزر در دانشگاههاي هلند پيدا كنيد تا از شما براي يك پروژه علمي دعوت به كار كنه و آيلتس ٧ هم بايد داشته باشيد،در كل اين پروسه زمانبر هست و شما زمان رو از دست ميديد چون پيدا كردن سوپروايزر به همين سادگي نيست.در حال حاضر كشور دانمارك نياز به نيروي پزشك و دندان پزشك داره كه تقريباً ميشه گفت تحصيلشون رايگان هست و شهريه خيلي ناچيزي براي معادل سازي در مقايسه با ديگر كشورها دريافت ميكنن.بايد بررسي بشه تا ببينيم ميتونيد از اين طريق اقدام كنيد؟بهترين راه براي ادامه تحصيل شما در اروپا و شانس كاري بالا اين روش مي تونه باشه.

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه لیسانس مهندسی منابع طبیعی دارم-۶ ماه سابقه کار بعنوان کارمند بازرگانی در یک شرکت معتبر پتروشیمی دارم که البته ربطی به مدرک تحصیلیم نداره-زبان انگلیسیم سطح b2(فرا متوسط) هستش که البته کلاس میرم و دارم ارتقاش میدم-و در اخر مدرک مدیریت بازرگانی طی کلاس هایی که خوده وزارت صنعت و معدن برگزار کرده اخذ کردم
  برای مهاجرت با ویزای کاری میخواستم ببینم کدوم کشور پیشنهاد میکنین؟چه شرایطی داره؟سابقه کارم باید حد اقل چقدر بشه ؟ترجیحم بعنوان کارمند بازرگانی یا شغل هایی مرتبط با این موضوعه

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای اقدام جهت اخذ ویزای کار هر کشوری شما باید در ابتدا در شغل های مربوط به رشته تحصیلی خود وارد شوید. شرایط برای کشورهای مختلف متفاوت است شما می توانید مقالات کار مربوط به کشور موردنظر خود را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید. اخذ ویزای کار کشور هلند نیز نیازمند پیشنهاد کاری از هلند است.

   پاسخ
 3. جاوید سکندری گفته:

  سلام من اقامت کشور یونان را دارم و یک پناهجو افغان هستم ومدرک تحصیلی از رشته مهندسی کشاورزی را دارم من میتونم برم تو هلند کارکنم اگر معلومات دهید خیلی متشکرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست گرامی شما باید برای کار در هلند پیشنهاد شغلی داشته باشید اگر اقامت یونان را دارید می توانید به این کشور مهاجرت کنید و برای زمان محدود به کار بپردازید، شرایط اقامت شما در یونان باید کاملا مشخص باشد تا بتوانید برای مهاجرت به هلند از طریق کار اقدام کنید.

   پاسخ
 4. لاله گفته:

  سلام من و همسرم زیر ۳۰سال سن؛لیسانس شنوایی هستیم .برای مهاجرت از طریق تخصص چه اقدامی انجام بدیم؟ در گفتگوهاتون اشاره به پیشنهاد کاری داشتین.ممکنه بفرمایید برای پیشنهاد کاری از چه طریقی اقدام کنیم؟ وقتی کسی یا آشنایی در هلند نداریم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، برای کار در هلند همانطور که ذکر شده باید پیشنهاد کاری یا دعوت نامه شغلی داشت. شما می توانید برای یافتن شغل در هلند مقالات کاریابی در هلند را مطالعه نماید. همچنین در بعضی از کشور ها مانند اتریش و آلمان ویزهای کار تحت عنوان ویزای جستجو کار وجود دارد که از طریق آن ها می توانید در کشور مقصد به جستجو کاری بپردازید.

   پاسخ
 5. محمد محمدی گفته:

  سلام خسته نباشید سرویسکار و نصاب اسانسور هستم و مدرک بین المللی از کشور هلند دارم و تکنسین هستم و ۲۹ سال سن دارم چطوری میتونم ویزای کار دریافت کنم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در هلند باید پیشنهاد کاری داشته باشید ، اگر پیشنهاد کاری دارید شرایطش رو اینجا بگید تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای امور اجرایی شما باید مدرک مناسب آن کشور را کسب کنید. مدرک شما باید در ابتدا به تایید اداره کار کشور مدنظر شما برسد.

   پاسخ
 6. سجاد گفته:

  سلام من ۲۹ سال سن دارای مدرک زیست شناسی و همچنین مدکر ایلتس ۶٫۵ هستم ایا شانس گتر در هلند را دارم باید از کجا شروع کنم

  پاسخ
 7. پیروز گفته:

  با سلام
  من فوق لیسانس عمران با گرایش مهندسی و مدیریت ساخت هستم(رتبه قبولی ارشد ۱).پروانه پایه ۲ نظام مهندسی دارم و تجربه کاری حقیق هم دارم به واسطه پروانه. حدود ۶ سال سابقه بیمه به عنوان مدیر عامل شرکت دارم.با این اوصاف آیا امکان ویزای کاری در هلند را دارم؟ یا گزینه بهتر بورسیه تحصیلی هست؟

  ممنون بابت وقتی که گذاشتین

  پاسخ
 8. نیلوفر گفته:

  سلام.ممنون از مقاله هاتون که راهنمایی میفرمایید.سوالی که پیش اومد برام اینه که آیا میشه از طریق سفارت،من ویزای کاری هلند بگیرم و از این طریق من به هلند سفری داشته باشم برای جستجوی کار.(به مدت ۱ ماه )؟ممنونم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، چیزی به عنوان ویزای جستجوکار در هلند وجود ندارد و کشورهای آلمان و اتریش این مزیت را دارا هستند. اگر از هلند پیشنهاد کار داشته باشید امکان اقدام وجود دارد.

   پاسخ
 9. احمد گفته:

  سلام احمد هستم ۳۲ ساله مدرک تحصیلیم کارشناسی معماری و ۵ سال که به عنوان مهندس معمار مشغول به کار هستم خواستم بدونم من شرایط گرفتن ویزای کار هلند دارم؟

  پاسخ
 10. امیر گفته:

  سلام
  امیر هستم ۲۹ ساله و مدرک لیسانس الکترونیک دارم ولی خبرنگار هستم
  خواستم بدونم چطوری می تونم برای اقامت هلند اقدام کنم

  پاسخ
 11. tirdad گفته:

  سلام من ٣٤سال سن دارم مدرك مهندسي تكنولوژي جوشكاري و مدارك بازرسي جوش غير مخرب ( vt,pt,mt,ut)و مدارك فني حرفهه ايي جوشكاري برق و جوشكاري co2و جوشكاري ارگون دارم و نزديك به ٩سال هم سابقه بيمه در شركت هاي بازرسي را دارم متاهل هستم و مي خواستم جهت ويزاي كار در كشور هلند منو راهنمايي كنيد پيشاپيش از لطف شما سپاس گذارم

  پاسخ
 12. داود زمانی گفته:

  سلام .دیپلم برق از هنرستان دارم ۲۰سال سابقه کار درشرکت تولیدی دربرق صنعتی کارکردم چندسال آخر به عنوان مسول شیفت کارکردم الان بازنشسته شدم چون شبها هم سرکار بودم آیا باسابقه کارم میتوانم درخارج ازکشور کارپیداکنم

  پاسخ
 13. m.n گفته:

  با عرض سلام دوست گرامی
  باید در وبسایت های کاریابی هلند جست و جو نمایید.چنانچه شغلی در این رابطه بیابید امکان پذیر است.همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 14. یونس گفته:

  سلام وعرض ادب.
  من ۲۳سال سن دارم،دیپلم برق صنعتی ازهنرستان فنی دارم و دانشجوی کاردانی برق هستم،۶سال سابقه کاری مرتبط بارشته ام رادارم،حوزه تخصصی ام تعمیر پمپ های چاه های عمیق آب(الکتروپمپ) جهت مصارف کشاورزی و صنعتی است،میخواهم برای کاربه هلندبروم ممنون میشوم راهنمایی ام کنید؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. Hadis گفته:

  Salam mn 24salam hast lisanse hesabdari daram daram madrake acca k yk madrake beynolmelali hast migiram va zaban ham daram ok mikonm mikhastam bebinm in madrak baraye mohajerat b keshvare holand motabare?? Kolan kodum kehshvar ha ba in madrak mitunm beram va cheghadr hazine mikhad??

  پاسخ
 16. S A گفته:

  سلام من مدرک کارشناسی مهندسی مواد شاخه متالورژی صنعتی و همسرم کارشناسی مهندسی مکانیک دارند و هردو فارغ التحصیل دانشگاه سراسری یکی از کلانشهر ها هستیم. قصد داریم کارشناسی ارشد MBA شروع به تحصیل کنیم.همچنین مدرک زبان انگلیسی داریم. میخواستم بدونم امکانش هست بعد از پایان دوره کارشناسی ارشد و بدون داشتن سابقه کار بتونیم در کشور هلند مشغول به کار بشیم یا نه؟

  پاسخ
 17. هشبد گفته:

  سلام
  همسر من راهبر مترو هستند و شانزده سال سابقه كاري دارند با گروه سغلي بالا و پايه يك قطارمبخوايبم با ويزاي كاري و شرايط مهارتي همسرم اقدام به مهاجرت كنيم
  من خودم ليسانس مهندسي توليدات گياهي دارم
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  پاسخ
 18. مرجان گفته:

  سلام
  من اقامت كشور لهستان دارم ولي كارتم معمولا يك سال هست و روي كارتم مجوزه كار ننوشته
  ميخواستم بدونم اگر برم آمستر دام ميتونم كار كنم يا نه ؟
  يا بايد تو آمستردام برم مجوز كار بگيرم ؟

  پاسخ
 19. محمد گفته:

  سلام وقت بخیر من جوشکار برق و ارگون و co2هستم تمایل دارم به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنم..مدرک جوشکاری هم دارم..واقعا کاری میشه پیدا کرد

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید. برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب. با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. لیلا طیب گفته:

  سلام من لیلا ۳۵ساله هستم
  کارشناس علوم تربیتی و فوق لیسانس روانشناسی بالینی دارم ۳ سال سابقه کار در توانبخشی اعصاب و روان دارم همسرم دیپلم داره و جوشکاری حرفه ای و تراشکاری مدرک داره بچه هامون دوقلو و ۹ ساله هستند میخواستم بدونم که با ۳۰۰میلیون سرمایه کدوم کشور برای کار و اقامت مناسب تر است

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای هلند ، دانمارک ، کانادا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. مهتا گفته:

  سلام من لیسانس برق کنترل هستمو یک مدرک بین المللی در رابطه رشتم دارم همسر ارشد عمران دارند ولی هردو سابقه نداریم من سابقه کار دستیار دندان پزشکی دارم و همسرم مسول کامپیوتری میخواستم یدونم امکان دا ه ویزای کار بگیریم حالا هلند یا استرالیا یا کانادا و هرکشوری ک امکانش هست.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید کانادا ، استرالیا ، آلمان، اتریش و . . . برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. علی گفته:

  سلام من ۳۸ سالم است و لیسانس مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات دارم با پنج سال سابقه کار در کنترل کیفیت و بازرسی جوش.
  شرایط من جهت کار در هلند چگونه است؟
  ممنون میشم پاسخ دهید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 23. امیر گفته:

  سلام من ۳۷ ساله هستم و متاهل . مدرک لیسانس و فوق لیسانس هوا فضا دارم و
  ده سال سابقه کار در ایرلاین بعنوان مهندس پرواز .
  و مدرک زبان ایلتس ۷ دارم .میخواستم بدونم برای کشور هلند و یا کشورهای دیگه میتونم برای ویزای کار اقدام کنم ؟

  پاسخ
 24. پریا گفته:

  سلام
  ۳۴ ساله و دارای لیسانس مامایی و فوق لیسانس آموزش پزشکی هستم. با همسر (وکیل) و دختر کوچولوم قصد مهاجرت به هلند (چه برای کار و چه تحصیل) داریم. ساده ترین شیوه و سریع ترینش کدومه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. محسن گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من ۲۵ سالمه و فارغ التحصیل رشته ی پرستاری هستم و ۲ سال سابقه ی کار دارم اما مدرک زبان ندارم میخواستم ببینم میتونم جهت ویزای کاری هلند اقدام کنم یا نه؟ ک

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. سنا گفته:

  سلاممن ۳۲ساله هستم لیسانس مامایی دارم قصد مهاجرت به هلند دارم ۷ سال سابقه کار دارم چطور میتونم ا ویزای کار استفاده کنم و آیا هلند به رشته من نیاز داره. من میتونم اونجا اقامت بگیرم. ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار هلند باید بتوانید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. محمد گفته:

  سلام من ۲۸ سال سن دارم با مدرک لیسانس فیزیک با معدل ۱۴!ولی میخوام کارشناسی پرستاری بخونم؟سطح زبان انگلیسیم خوبه ولی مدرکشو ندارم!کدوم کشور از لحاظ شرایط سنی برای من بهتره؟ایا کشوری هست که با توجه به سنم بتونم رایگان پرستاری بخونم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهایی اقدام نمایید محدودیت سنی در پروسه ویزا نداشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. حمید گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من لیسانس علوم سیاسی دارم و ده ساله که کار نجاری انجام میدم و الان استاد کار ماهر نجاریم میخواستم ببینم کشوری هستش که من بتونم چه موقت چه به طور دائم برم واسه کار نجاری اصلا کشوری هست که به نجار نیاز داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنید این اوضاع اقتصادی حسابی زندگیمو ریخته به هم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. قاسمی گفته:

  با سلام
  ۳۳ ساله کارشناسی ICT دارای مدرک ICDL و مدرک تعمیر رایانه شخصی از فنی و حرفه ای و جواز کسب از اتحادیه شرایط مهاجرت از طریق نیروی کار در هلند را دارا هستم .
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار هلند باید بتوانید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. علی گفته:

  سلام.
  من ۲۸ سالمه و فوق لیسانس برق(کنترل) و لیسانس برق(الکترونیک) از دانشگاه آزاد قزوین دارم.
  همچنین دوسال سابقه کار در یک شرکت فنی و مهندسی در زمینه بویلر و مشعل های صنعتی که نماینده یک شرکت دانمارکی و یک شرکت ایرانی معتبر می باشد را دارم.
  ولی مدرک فنی و حرفه ای در رابطه با این کار ندارم.(جز یک مدرک که مدت آموزشش ۵۰ ساعت بوده.)
  آیا از طریق این حرفه میتونم برای اخذ ویزای کاری در یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای آلمان و اتریش اقدام نمایید که برای کشورها باید بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مورد نظر را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. عباس قاسمی گفته:

  سلام و احترام
  پزشک متخصص داخلی ۴۱ ساله هستم سابقه کار دارم و ۱۲ مقاله پزشکی ISI دارم
  آیا میشود برای هلند برای کار در زمینه تحصیلی یا هر کشور دیگر اروپایی اقدام کرد لطفا راهنمایی فرمائید
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید برای تخصص و یا کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. محسن گفته:

  سلام خسته نباشید
  خواستم بپرسم اگر مثلا به صورت تحصیلی وارد هلند بشم آیا میتونم برای کار به کشورهای مجاور برم؟ برای همون ده یا بیست ساعت مجاز در هفته؟

  پاسخ
 33. Masood گفته:

  باسلام من لیسانس زبانم.خانمم زیست.دوتا پسرهم داریم.من دبیر وبیرستانم با ۲۵ سال سابقه.شرایط کاری و اقامت دائم درهلند را توضیح بدهید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. مهدی قارلقی گفته:

  سلام وقت بخیر.
  اینجانب ۳۷ سال دارم متاهلم با دوبچه.
  لیسانس حسابداری با ده سال سابقه کار دارم.
  همسرم نیز لیسانس علوم تربیتی هست.
  اقوامی در هلند داریم. وبسیار مایلم به هرشکل کاری و.. مهاجرت کنم.
  ازعنایت شما ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. est گفته:

  با سلام.من لیسانس حسابداری و ۱۰ سال سابقه دارم و ۳۴ سالم هست.میخواستم ببینم برای آلمان به چه صورت میتونم اقدام کنم؟ و اینکه شانسم چقدر است؟

  پاسخ
 36. حسن گفته:

  سلام من ۳۷ سالمه و شغل من تاسیسات هست فنی کار هستم و حدود ۲۰ سال سابقه کار دارم و اینکه مدرک خاصی ندارم و کل تجربه من تجربی هست خواستم بدونم میتونم اقدام کنم برای کشور هلند
  باتشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. KAMRAN گفته:

  سلام یکی از دوستای من میخواد بره هلند ۴۷سالشه ولی متاسفانه تحصیلات نداره.میخواد بدونه میشه رفت و اونجا کار پیدا کرد؟کارگری.دامداری.باغ.نانوایی.اگه تو هلند نمیشه کدوم کشور میشه؟چون دوستم واقعا تو ایران اوضاعش خرابه!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. مسعود گفته:

  سلام عرض ادب و خسته نباشید
  من سراشپز حرفه ای انواع غذاهای ایرانی،محلی ،فرنگی،بین الملل ،عربی،فست فود و…….هستم
  سن ۳۲با سابقه ۱۸ ساله کارفرمایی.کاری،ارائه منو و راه اندازی در بهترین و نامی ترین رستوران ،هتل و تالار های سراسر کشور هستم.به دنبال یه کار و اقامت دائم به همراه خانواده.(همسرو یک پسر )در یه کشور خوب با امنیت و اقتصاد خوب و پیشرفت در اینده هستم .اگر در این زمینه کاری یا راه نمایی کنید ممنون میشم.پیشاپیش از زحمات شما سپاسگذارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. sa.kan گفته:

  سلام. همسر من چندین مدرک بین المللی IT داره که توی ایران فقط چند نفر این مدرکو دارن. دوره ها و کلاساشون هم خارج از ایران بوده و مدارک معتبریه. به نظر شما میتونیم شغل مناسب با درآمد خوب داشته باشه اونجا؟ و این که برای پیدا کردن شغل باید از کجا شروع کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. م.کمالی گفته:

  سلام
  من لیسانس پرستاری با ۱۱ سال سابقه کار در یکی از بیمارستانهای تهران را دارم.شغل همسرم در حوزه هوانوردی است و دارای دو فرزند دختر ۸ و ۱ ساله هستیم. برای مهاجرت کاری پیشنهاد شما المان است یا کانادا و اینکه مراحل زمانی کدام یک کوتاهتر است ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای آلمان و کانادا اقدام نمایید اما باید بتوانید برای اخذ ویزای کار کانادا امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. لاریسا گفته:

  باسلام بنده فوق لیسانس صنایع غذایی دارم و نه سال سابقه کار سه سال ایران شش سال ترکیه فعلا ساکن ترکیه هستم و قصد مهاجرت به هلند دارم درهلند کارفرمای ترک هست که درخواست همکاری کرده از بنده آیا گرفتن برای گرفتن ویزا ایشان نیز باسد آگهی کار بدهند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که برای شما دعوت نامه کاری ارسال نمایند می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید که البته باید آگهی کار نیز انجام شود . برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان حقوقی تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 42. سهیل گفته:

  با سلام و خسته نباشید. من ۳۱ سالمه با لیسانس حسابداری و متناسب با رشته خودم کار نکردم میخواستم بدونم میتونم واسه ادامه تحصیل مهاجرت کنم کجا میتونم مهاجرت کنم و هزینه یکسال تحصیل چقدر هست؟؟؟؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست عزیز کشورهای متفاوتی را می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان حقوقی به طور کامل بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. Mitra گفته:

  سلام وقت بخیر. من ۳۳ سالمه ودارای لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور و حدود ۶ سال سابقه کار مرتبط هستم. میخواستم ببینم چقدر برای اخذ ویزای کار شانس دارم. آیا اقدام از طریق وکیلی در ترکیه نسبت به دفاتر وکالت واقع در ایران، در سرعت روند کارم موثره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش، کانادا و….. اقدام نمایید اما باید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید علاوه برآن کشور ترکیه و یا ایران تفاوتی در اقدام شما ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید مدرک تحصیلی دانشگاهی ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزایکار هلند باید کارفرما داشته باشید که به ۶ ماه آگهی کار انجام شود که می توانید برای کشور دیگری مانند آلمان ، اتریش و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. قدیری گفته:

  با سلام. از اینکه جواب سوالات همه عزیزان رو بادقت پاسخگو هستید متشکرم . بنده دارای لیسانس عمران و کارشناسی ارشد زلزله هستم . آیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشورهای اروپایی خصوصا هلند باید شرایط ويژه اي داشت ? و بهترین راه مهاجرت و اخذ اقامت برای افراد با شرایط بنده کدام کشور است و چگونه ? قبلا از مشاوره شما کمال تشکر را دارم. موفق باشید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به دوره دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. مرتضی صمدی گفته:

  با سلام اینجانب صمدی هستم ۳۰ سال سن دارم کارشناس نقشه برداری از دانشگاه ازاد شبستر تبریز سابقه کار مرتبط ۱۰ سال به صورت حرفه ای تو مشاور هایی مختلف کار کردم ولی زبانم زیاد خوب نیست چطور میتونم برا مهاجرت اقدام کنم باتشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کاری اقدام نمایید که می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ اقامت می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت دست یابید اما بهتر است سرمایه خود را افزایش دهید و سپس بتوانید برای مهاجرت اقدام نمایید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید

   پاسخ
 46. Mostafa گفته:

  سلام
  من مصطفی فراهانی
  لیسانس عمران
  آزاد اراک
  ۲۵ ساله
  دانا به نرم افزار etabs.safe.autocad.matlab3dmax
  زبان انگلیسی ۷
  کمی آلمانی میدانم
  مجرد ولی آگه بخواهد متحل میشوم
  دارایی کارت پایان خدمت
  و پاسپورت پنج سال اعتبار
  هر کجا دنیا کار بود میام البته مرتبط به تخصصم
  حق الزحمه شما برابر یک سال حقوق هم
  Mostafa.ferahani@Gmail. Com

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید که برای تمامی این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز مورد نیاز را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. مستانه گفته:

  به نام خدا
  با سلام
  من مستانه هستم ،٣٠ سال دارم، من و همسرم تسلط مناسبي به زبان انگليسي داريم،من ٦ سال سابقه كار در يك هتل ٥ ستاره در مشهد به عنوان مدير بازاريابي و فروش دارم و همسرم هم حدودا ١٢ سال سابقه كار مديريت هتل در هتل هاي ٥ ستاره مشهد و كيش رو دارن،ميخوايم واسه اقامت هلند از طريق ويزاي كاري ترجيحا در زمينه تخصص كاري خودمون اقدام كنيم،لطفا راهنمايي بفرماييد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار هلند باید بتوانید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه کار مورد نظر آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای کار اقدام نمایید اما در حال حاضر بهترین گزینه اخذ ویزای تحصیلی می باشد و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. بیتا گفته:

  با سلام و احترام من ۲۵سال سن دارم و دوسال پیش مدرک کارشناسی صنایع غذایی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران رو گرفتم در چند سایت مختلف دیدم که هلند کارآموزی داوطلبانه قبول میکنه با توجه به این که من سابقه کار مرتبط ندارم آیا امکان پذیر هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بهترین گزینه این است که در ابتدا از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید دوره های کارآموزی به تنهایی شانس کمی برای اخذ ویزا دارند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. developer گفته:

  با سلام
  من يك كارفرما در هلند دارم كه ابراز علاقه مندي كرده براي ارسال دعوتنامه
  شغل من برنامه نويسي هست
  اما متاسفانه مدرك دانشگاهي ندارم و ديپلم هستم
  ايا امكان مهاجرت من به هلند از طريق ويزاي كاري هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی کارفرما شما باید به مدت ۶ ماه کار مورد نظر را آگهی نماید و در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. Ramin گفته:

  با سلام من ۲۱ سالمه مجرد هستم شغلم هم دکوراسیون داخلی یا همون کابینت هستش به صورت حرفه ای کار میکنم میخواستم ببینم تو ترکیه چطوره برم تو کار کابینت ادامه بدم شرایطش چیه ممنون میشم اگه راهنماییم کنیم

  پاسخ
 51. فریبا نبی یی گفته:

  باسلام
  من۳۶ سال دارم ودانشجویی کارشناسی ارشد طراحی لباس وپارچه دانشگاه علم فرهنگ هستم وحدودا ۶ سال هست که بطور تخصصی در زمینه پوشاک کودک فعالیت دارم و تولید کنند وطراح لباس کودک هستم
  متاهل هستم ودارای یک فرزند
  میخواستم برای ویزای کار برای کشور هلند ازتون اطلاعات بگیر ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشد که کار مورد نظر را به مدت ۶ ماه در هلند آگهی نمایند و در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید اما بهترین روش برای مهاجرت به هلند از طریق ویزای تحصیلی می باشد و پس از آن بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. علی اصغر شکراللهی گفته:

  سلام من شکراللهی هستم،۴۳ ساله،دارای ۱۳ سال سابقه کار در شهرداری به عنوان کارشناس فضای سبز، ایا شرایط اقامت از طریق کار رو به کشور هلند دارم ، لطفا بنده رو راهنمایی بفرمائید با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه کار مورد نظر در کشور و در اتحادیه اروپا آگهی گردد در صورتی که فرد کتقاضی کار یافت نشد می توانید اقدام نمایید که این روش غیر ممکن می باشد به همین دلیل می توانید برای روش های دیگر مهاجرت اقدام داشته باشید که برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. Kasra گفته:

  سلام خدمت شما..من۲۷سالمه متاهلم خانومم لیسانس روانشناسی و خودم لیسانس مهندسی برق قدرت دارم…و۴مدرک بین المللی مربوط به رشته برق با ساعت های متفاوت از وزارت کار و اموراجتماعی(فنی و حرفه ای)رو دارم…سابقه کارم دارم حدودا۶سال.میخاستم بپرسم چند درصد شانس مهاجرت کاری به خود هلند رو دارم؟اگه مدرک زبان ایلتس رو بگیرم چطور؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که برای این امر کارفرما باید ۶ ماه کار مورد نظر را در هلند و در اتحادیه اروپا آگهی نماید در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ویزای تحصیلی هلند و یا برای ویزای کار کشورهای دیگر مانند آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 54. ارزو محبی متین گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون .
  من ۲۸ سالمه متاهل هستم ویک فرزند دارم کارشناس پرستاری با ۴ سال سابقه میخواستم راهنمایم کنید کهدارای چه شرایطی باید باشم برای مهاجرت و اینکه کدوم کشور راحت تر رشته پرستاری و واسه کار پذیرش میکنه .باسپاس از لطف شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و یا اتریش و همچنین برای ویزای کار کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید اما برای تمامی این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و با اخذ امتیاز لازم می توانید وارد باز کار شوید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. مریم گفته:

  سلام من ارایشگر هستم در زمینه تاتو صورت و بدن به صورت حرفه ای مشغول به کارم سه تا پسر زیر ۱۰ سال دارم و متاهل هستم قصد مهاجرت دارم میخواستم ببینم از طریق کارم میتونم برم یا نه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید دارای مدرک تحصیلی و دانشگاهی باشید تا بتوانید مرتبط با مدرک تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید اما می توانید برای تحصیل فرزندان خود نیز اقدام داشته باشید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. هدیه گفته:

  سلام خسته نباشید. پسر من ۶ سالشه میخواستم بدونم میتونم برای ویزای دانش آموزی هلند یا استرالیا براش اقدام کنم ؟؟ و اینکه همراه میتونه باهاش بره . و من یک دختر ۱۱ ماهه دارم آیا میتونم دخترم هم ببرم چون شیر خوار هست نمیتونم تنها بزارمش ؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای تحصیلی استرالیا ، کانادا و انگلیس اقدام نمایید اما به طور قطع نمی توان گفت که امکان همراه وجود دارد یا خیر چرا که بستگی به شرایط پرونده و نظر آفیسر سفارت دارد برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 57. هدایت طائی گفته:

  باسلام من ۲۹ سال سن دارم،دوسال سابقه کار به عنوان مسئول کنترل کیفیت در سردخانه سیب و دوسال مدیر عامل شرکت خدمات کشاورزی هستم که خودم تاسیسش کردم،دانشجوی ترم آخرکارشناسی ارشد بیوتکنولوژی باغبانی وهمزمان با این امور در دهیاری (فرمانداری)هم ۳ سال سابقه کار دولتی دارم.میخواستم بدونم میتونم با شرکتwur در وانگینگن همکاری داشته باشم واقامت هلند رو همزمان بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که قصد اخذ ویزای کار هلند را دارید باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که باید کار مورد نظر به مدت ۳ ماه در هلند و ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای کار اقدام نمایید که در حال حاضر همچین موردی امکان پذیر نخواهد بود و بهترین گزینه می تواند ورود از طریق تحصیل باشد و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 58. Maryam گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من لیسانس تربیت بدنی هستم و میخوام برای ارشد روانشناسی ورزشی در هلند اقدام کنم،از کجا بفهمم دانشگاه امستردام رشته منو داره یا نه و لطفا در رابطه با شرایطش منو راهنمایی کنید و اگر ممکنه بفرمایید حدودا چقدر باید هزینه کنم
  با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با مراجعه به سایت دانشگاه می توانید رشته های مورد نیاز را بدست آورید و در صورتی که رشته شما قابلیت ارائه را داشت برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایید اما قبل از هر اقدامی در رابطه با پذیرش بهتر است مدرک زبان خود را نیز آماده نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 59. هدیه گفته:

  سلام. عرض ادب خدمت دکتر ملک پور و تیمشون. من کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم از دانشگاه آزاد۳۴ سالمه ، همسرم هم کارشناسی ارشد حقوق خصوصی داره از دانشگاه آزاد ۳۵ سالشه، با ۱۰ سال سابقه کار تو بانک . میخواستم بدونم من شانسی برای مهاجرت دارم و اصلا چه کشوری راحتر میتونم مهاجرت کنم.البته با حدود ۳۰۰ میلیون سرمایه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای تحصیل و یا حتی کار اقدام داشته باشید همچنین کشورهای متعددی را می توانید اقدام نمایید برای ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید که رشته تحصیلی و دانشگاه شما باید مورد تایید باشد و جز مشاغل مورد نیاز قرار گرفته باشد همچنین برای تحصیل نیز می توانید برای کشورهای متعددی مانند کانادا ، هلند ، دانمارک و . . . . اقدام نمایید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. حسین روشنفکر گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید ۳۲ سال سنم مدرکم دیپلم هستش شغلم راننده ماشین سنگینه و همسرم لیسانس کامپیوتر هستش چطور می تونم از طریق دانشجو شدن اقامت کشوری رو بگیرم لطفا راهنمایی کنید از چه طریقی می تونم قانونی اقامت بگیرم
  خیلی متشکرم از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای تحصیل و برای کشورهای متعددی اقدام نمایید همچنین می توانید از طریق تحصیلات همسر محترمتان هم اقدام نمایید که باید در ابتدا مدرک زبان ارائه دهید برای اخذ اقامت باید پس از تحصیل وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 61. خیرالله عقیلی گفته:

  سلام من ۳۲سالمه وهمسرم ۳۰ساله هردو پرستار یا کارشناس بیهوشی از دانشگاه سراسری هستیم هردو استخدام بیمارستان تامین اجتماعی استان مازندران میباشیم با۶سال سابقه من در حال گرفتن مدرک ایلیس میباشم ایا امکان کار واقامت در هلند هست یا نه باسپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که کار مورد نظر باید به مدت ۶ ماه در هلند و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که کار مورد نظر یافت نشود می توانید برای کار وارد شوید اما بهترین گزینه برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد که می توانید اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 62. زهرا مطلبي گفته:

  با سلام من مدرك كارداني حسابداري و بازرگاني دارم و حدود ۱۲سال مدير مالي يه شركت كشتيراني و حمل ونقل بين المللي هستم مي توانم با اين شرايط به هلند مهاجرت كنم و از چه طريق

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای مهاجرت به هلند اقدام نمایید در حال حاضر بهترین گزینه برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد که می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط خود را به طور کامل بیان نمایید تا امکان راهنمایی بیشتر وجود دارد همچنین برای مهاجرت به هلند باید حتما مدرک زبان خود را ارائه دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 63. فرهاد گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما بنده ۳۱سال سن دارم مدرک خاصی ندارم اما تخصص تجربی خوبی دارم برق صنعتی .الکترنیک. plc .برق ساختمانی در حد عالی ولی میخوام ادامه کارو زندگیمو تو هلند انگلستان یا موناکو بدم بنظر شما میشه ؟ممنون میشه راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن برای تحصیل می توانید در کشورهای محدودی که شرایط سنی ندارند اقدام داشته باشید که برای این امر باید شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. بشير گفته:

  باعرض سلام.
  من ازاتباع افغاني هستم.ويزاي تحصيلي دارم ودرايران ،درمشهد مهندسي عمران خوندم.براي ادامه تحصيل چجوري ميتونم برم هلند يافنلاند؟باتوجه به اين که ويزايي که دارم اجازه تحصيل براي همه کشورهاروداره.ويزاي تحصيلي رو دارم،فقط نميدونم چجوري بايدبرم
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
  پيشاپيش سپاسگذارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ادامه تحصیل در هلند باید حتما مدرک زبان ارائه نمایید تا بتوانید پذیرش تحصیلی را اخذ نمایید علاوه بر آن باید برای ویزای تحصیلی کشور هلند یا فنلاند اقدام نمایید و با اخذ ویزا می توانید وارد کشور شوید و تحصیلات خود را ادامه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     دوست عزیز ممنون از لظف شما
     برای اخذ پذیرش باید با دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه نمایید و در صورتی که شرایط مورد نیاز فراهم بود بتوانید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش تحصیلی را اخذ نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 65. مهدی محمدی گفته:

  با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت شما و همکاران محترمتون.
  جسارتا مطلبی هست که بابتش میخواستم ازتون کمک بگیرم!!
  بنده به علت بعضی مسائل که تو ایران برام پیش اومده، نمیتونم دیگه تو ایران زندگی کنم!
  چون هم ممنوع الحصاب، هم ممنوع المعامله، هم ممنوع الخروج هستم، و نمیتونم جای استخدام بشم، نمیتونم بیمه بشم، نمیتونم پروانه کسب بگیرم، نمیتونم سندی به اسمم بزنم، و و و!!
  و با توجه به مدرک غواصی و جوشکاری حرفه ای زیر آب هست دارم رو، و از لحاظ تغییر مذهب هیچ مشکلی نخواهم داشت، میخواستم ببینم میتونم با ارائه اسناد مربوط به کشور هلند، پناهندگی یا اقامت داعم اونجارو بگیرم یا نه!!!؟؟؟
  و اینکه اگر تمامی مشکلات پناهندگی رفع شد، میزان حقوق این رشته در شرکتهای نفتی و گازی در هلند چقدر خواهد بود!!؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید!!

  پاسخ
 66. علی گفته:

  با سلام
  من ملیت هلندی دارم ولی چند سال است که در ایران زندگی میکنم. من و همسرم قصد رفتن به هلند را داریم و هر ۲ مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی داریم. حال برای همسر (خانم) من که اقامت یا ملیت ندارد چه راه هایی برای مهاجرت وجود دارد؟ آیا میتوان بدلیل هلندی بودن من با شهریه پایین تری مشغول به تحصیل در مقطع ارشد شود یا ؟؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در صورتی که شما تابعیت را دارا باشید می توانید برای همسر خود نیز اقدام نمایید اما قبل از هر اقدامی بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
   • علی گفته:

    با سلام و تبریک سال نو.
    ممنون از جواب دهی. من چون ایرات هستم و منبع درآمدی در هلند ندارم. آیا باز هم میتوانم برای همسرم اقدام نمایم؟
    البته حتما با مشاورین شما جهت مشاوره هماهنگ خواهم کرد

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام
     ممنونم دوست گرامی باز هم می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما برای انواع راههای مهاجرت بررسی گردد .

     پاسخ
 67. مهیار گفته:

  سلام.
  لطفا شرایط و هزینه های لازمه جهت اخذ اقامت سریع از طریق سرمایه گذاری را به تلگرام بنده ارسال بفرمایید ممنون میشم. تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید اطلاعات خود را به طور کامل بفرمائید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد و می توانید با دفاتر mie برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا باید مدارک شما معادل شود و سپس بتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید اما باید در کشورهایی مانند هلند و بلژیک کار فرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 68. محمدرضا باوندپور گفته:

  سلام کارمند هستم ۳۴ساله دارای یک فرزند مدرک کاردانی دارم شما چه روشی برای مهاجرت به من معرفی میکنید باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید اطلاعات کاملی خود را ذکر بفرمایید اما در حال حاضر می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید وسپس وارد بازار کار شوید همچنین کشورهای متفاوتی را نیز می توانید اقدام داشته باشید اما بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به رشته پزشکی باید قبولی کنکور سراسری و مدرک B2 زبان آلمانی داشته باشید علاوه بر آن برای پروسه پذیرش و ویزا محدودیت سنی وجود دارد به همین دلیل برای کشور آلمان متاسفانه سانس بالایی ندارید و می توانید برای کشورهای دیگر اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 69. ابراهیم نادی گفته:

  با سلام و خسته نباشبد من ۲۶ ساله دارای کارشناسی حسابداری و شاغل در کشاورزی و همسرم نیز۲۲ساله دارای کارشناسی کامپیوتر هستیم میتونید ما رو زمینه گرفتن اقامت هلند راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر می توانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید از این طریق به اقامت هلند نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 70. صابر دوستوندی گفته:

  سلام وعرض ادب وتشکر ازاقای ملکپور وگروه قوی ایشان اینجانب ۲۵دانشجوی ارشد الکترونیک سربازی رفتم وزبان انگلیسی کلاس میروم. ازشما تقاضا دارم برای دکترا در آلمان واتریش یا دانمارک میشه بورس شد اینجانب ازنظر مالی ضعیف ولی ازنظر درسی قوی درحال حاضر روی پروژه مشغول هستم خیلی لطف میکنید مرا راهنمایی کنید یاعلی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی ممنون از محبت شما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما بهتر است بدانید که تحصیل در مقطع دکترا نوعی شغل محسوب می شود که می توانید حقوق دریافت نمایید و برای اخذ بورس تحصیلی نیز باید شرایط آن را داشته باشید که معدل بالا و مقاله نیز باید ارائه نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 71. Shirin گفته:

  با سلام و خسته نباشید من ۲۵ ساله کارشناس ارشد مامایی از دانشگاه دولتی با معدل ۱۷ و نیم و ۴ مقاله isi دارم دو سال سابقه کار دادم اگه بتونم نمره ایلتس ۶ و نیم هم کسب کنم ایا امکانش هست که بتونم از کشور آلمان یا هلند یا دانمارک پذیرش برای مقطع ارشد یا دکتری بگیرم‌؟ ممنون میشم در مورد ویزای تحصیلی یا کار مامایی هم مطلب بزارید با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما باید قبل از هر اقدامی مدرک زبان خود را ارائه نمایید همچنین مدرک تحصیلی شما باید معادل گردد تا بتوانید برای مقاطع بالاتر اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 72. لیلی گفته:

  سلام
  خواهر و برادر من ساکن هلند هستند . اقامت و پاس هلندی هم گرفتن. من و همسر و دختر ۵ سالمم هم تمایل به رفتن داریم. شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟ من دارم آیلتس میگیرم. همسرم مربی بدنسازی هستن.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد در حال حاضر می توانید برای تحصیل و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 73. Maede گفته:

  سلام ببخشيد
  من ليسانس ادبيات زبان انگليسي اذ دانشگاه تهران هستم و مدرك B2 زبان آلماني از موسسه گوته آيا من ميتونم واسه ادامه تحصيل در رشته داروسازي در دانشگاه آلمان اقدام كنم؟
  و ميشه بگين چقدر سرمايه مي خواد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به رشته های پزشکی یا داروسازی در آلمان محدودیت سنی وجود دارد و علاوه بر آن قبولی کنکور سراسری نیز مورد نیاز است در حال حاضر متاسفانه شانس اخذ پذیرش و ویزا را نخواهید داشت و می توانید برای کشورهای دیگری که برای پروسه ویزا محدودیت ندارند اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 74. حسين گفته:

  سلام، من ليسانس مهندسي شيمي از دانشگاه ازاد با معدل ١٤,٥ دارم،در ضمن ٢٧ سالمه،ميخوام واسه زبانمم اقدام كنم، ٦٠ تومنم سرمايه دارم، ميتونم واسه هلند يا ي كشور اروپايي ويزاي كاري بگيرم؟ لطفأ راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار هلند در ابتدا باید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه در هلند و اتحادیه اروپا کار مورد نظر باید آگهی شود که این امر متاسفانه امکان پذیر نمی باشد اما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 75. مهرداد گفته:

  با سلام
  ببخشید من امسال خدمتم رو تمام میکنم ببخشید سوالی داشتم
  من سطح زبانم خیلی خیلی بالا نیست
  میشه به صورت قانونی مهاجرت کرد ولی ادامه ی زبانم رو در کشور هلند بخونم و اونجا زبانم رو یاد بگیرم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما باید یک سطحی از زبان رو بتوانید ارائه نمایید حداقل مدرک این است که شما بتوانید IELTS 5.5 ارائه نمایید و سپس برای هلند اقدام داشته باشید البته شرایط سنی نیز مهم است برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 76. حامد گفته:

  سلام فوق لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه امیر کبیر رشته بیومکانیک هستم . مقاله ها و تز های مختلف هم برای ارایه دارم .. امکان ادامه تحصیل و کار در راستای رشته تحصیلم در کشور هلند و یا آلمان وجود دارد ؟ ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید اما برای ویزای جستجوی کار آلمان امکان اقدام دارید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 77. محمد گفته:

  با سلام
  من ٢٩ سال دارم و ليسانس عمران و فوق شهرسازي دارم
  همسرم هم فوق مديريت داره در ضمن من متولد هلند هستم و تقريبا يك سال اول زندگيمو اونجا بودم… ميخواستم بدونم ايا اين متولد شدن من در هلند مضيت حساب ميشه؟! و اينكه بهترين شرايط برا رفتن كدام است؟ كار يا تحصيل؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و سپس اقامت خود را اخذ نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 78. ALI گفته:

  سلام
  من و همسرم هردو ۳۹ساله هستیم.یک پسر۱۱ساله داریم. همسرم لیسانس حفاری از شرکت نفت هست و۱۸سال سابقه کار در شرکت نفت دارد و رسمی شرکت نفت هست.
  من لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه سراسری و فوق لیسانس جمعیت شناسی از دانشگاه آزاد رو دارم و خانه دار هستم
  سرمایه در حد ۴۰۰میلیون داریم
  آیا شانس مهاجرت به اروپا یا کانادا برای خانواده ماهست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است همچنین می توانید از طریق فرزندتان نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 79. مرضیه گفته:

  سلام
  من و همسرم هردو ۳۹ساله هستیم و یک پسر ۱۱ساله داریم .همسرم فوق دیپلم مکانیک و لیسانس حفاری از شرکت نفت داره و ۱۸ سابقه کار در شرکت نفت به ناظر عملیات بر حفاری را دارد.
  خودم لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه سراسری وفوق لیسانس جمعیت شناسی از دانشگاه آزاد دارم
  درآمد همسرم خوبه چون رسمی شرکت نفت خیز جنوب هست .و خودم خانه دار هستم .سرمایه در حد ۴۰۰میلیون داریم .آیا سانس مهاجرت به اروپا را داریمممنون میشم پاسخ بدید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان مهاجرت برای شما فراهم است و شرایط متفاوتی را می توانید اقدام نمایید از جمله تحصیل و کار و .. .. البته کشورهای بسیاری را نیز می توانید اقدام نمایید که می توانید شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 80. بهمن فاتحی گفته:

  با عرض سلام و ارادت .خانومم ارشد روان سنجی با معدل ۱۹٫۵ است و ۴۰ سال سن .ایا امکانش هست بورسیه دکتری رایگان هلند بگیریم .در ضمن داره برای ایلتس اماده میشه .منم ۴۱ ساله و دو فرزند زیر ۱۸ سال داریم .ویزای همراه میدن یا خیر .خیلی ازتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر خود را از دانشگاه و کشور مورد نظر پیدا نمایند و سپس برای پذیرش اقدام داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 81. سجاد گفته:

  سلام. من ۳۴ سالمه و ۸ سال سابقه کار تو شرکت نفت ایران دارم. مدرک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه شیراز دارم و مدرک زبان ۶.۵ دارم. به نظرتون امکان مهاجرت من به اروپا هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان مهاجرت را دارید هم می توانید به روش کار و هم تحصیل اقدام نمایید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر Mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 82. دریا ماهیار گفته:

  با سلام و عرض ادب- اینجانب لیسانس نرم افزار کامپیوتر و فوق لیسانس مدیریت IT دارم، متولد ۱۳۶۲ و مجرد هستم. ۱۰ سال سابقه کار مرتبط با بیمه نیز دارم. آیا امکان مهاجرت بنده به هلند از طریق ویزای کار وجود دارد؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمائید.سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان مهاجرت و اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد اما برای هلند شما باید کارفرما داشته باشید در غیر این صورت باید برای کشورهای دیگر نظیر آلمان و اتریش اقدام نمایید که می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 83. حسین گفته:

  با سلام حضور کارشناس محترم ، بنده حدود ۱۵ سال بعنوان کارشناس خرید شرکت نفتی در ایران فعالیت میکنم و دارای تجربه خرید و فروش تاسیسات و اقلام مختلف ابزار دقیقی و مکانیکی از سراسر دنیا هستم . مدرک خودم کارشناس نرم افزار هستش و زبان انگلیسیم متوسط . میخواستم بدونم برای کار در یکی از شرکت های تولیدی و واسطه در هلند چطوری میتونم اقدام کنم . هدفم کارشناس فروش در یکی از شرکت های اروپایی برای ارسال کالا به شرکت های نفتی ایران هستش .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید در ابتدا کارفرما داشته باشید و کارفرمای موردنظر باید به مدت ۳ ماه در کشور و ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی نماید و اگر فرد متقاضی یافت نشد می توانید برای کار اقدام نمایید در غیر این صورت برای هلند متاسفانه امکان پذیر نیست و با توجه به تحصیلاتی که دارید می توانید برای کشورهای دیگر اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 84. علی گفته:

  با سلام بنده۲۸ سالمه مجرد،دارای مدرک فنی حرفه ای،کاردانی برق قدرت ،مهندسی کنترل ابزار دقیق،۵سال سابقه مرتبط،با شرایط مالی ضعیف،قصد مهاجرت کاری دارم،ولی اطلاعات کافی ندارم،‌ونظرم روی کشور های مثل استرالیا،هلند….است،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت کاری به هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که باید ۶ ماه در هلند و اتحادیه اروپا آگهی انجام شود اما برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 85. حامد شکری گفته:

  سلام
  من و همسرم هر دو پرستار و ۵ سال سابقه داریم و میخواستیم مشاوره بگیریم که مهجرت کنیم به کشور انگلیسی زبان اروپا یا وقت بذاریم المانی یاد بگیرم و به المان برویم و یا اینکه به دانمارک که ویزای باز داره جهت پرستاری مهاجرت کنیم؟!
  شما با توجه به میزان درامد و هزینه ها و مالیات و نوع زبان چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   شما امکان مهاجرت به چندین کشور و به چندین روش ازجمله ویزای کار را دارید اما برای راهنمایی بیشتر باید اطلاعات کاملی از شما را داشته باشیم که بتوانیم راهنمایی دقیق و درستی را ارائه نماییم شما می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله برای اخذ ویزا باید خدمت سربازی را انجام داده باشید علاوه بر آن باید در هلند کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 86. کاظم گفته:

  سلام بنده جوشکار هستم.هم ارگون هم الکترود و ۸ سال هست که به صورت حرفه ای مشغول به کارم.ایا در هلند یا المان میتوانم کار پیدا کنم؟در ضمن ۳۲ سال دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید شرایط شما کاملا بررسی گردد برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 87. سعیدخاکپور گفته:

  سلام.۲۹ساله فوق لیسانس مهندسی علوم دامی و کشاورزی رو دارم با۸سال سابقه ی مرتبط ایاازطریق حرفه ای ک دارم شانسی برای اقامت و کار رو دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار می توانید برای کشورهای کانادا ، استرالیا ، آلمان و اتریش اقدام نمایید همچنین برای تحصیل نیز می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام داشته باشید اما باید شرایط کامل شما بررسی گردد که می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 88. امید بیگی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من ۱۰ سال تو زمینه نصب آپشن های صوتی و تصویری و امنیتی خودرو فعالیت دارم.امکانش هست که تو هلند تو این زمینه کار پیدا بشه و فعالیت داشته باشم.در ضمن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای دارم.از طریق تحصیل هم میشه اقدام کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد علاوه بر آن برای هلند باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما می توانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام داشته باشید که بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط کامل شما بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 89. حمید گفته:

  سلامو عرض ادب خدمت دکتر خوش گفتار.می خواستم بدونم اگر از طریق ویزای گردشگری وارد کشورهای اروپایی شوم می تونم درخواست پناهندگی دهم

  پاسخ
 90. آرش گفته:

  سلام . خسته نباشید . ببخشید من مدرک ماماییمو از دانشگاه آزاد گرفتم و چند ماهه هم شروع به کار کردم ؛ میخواستم بدونم برای مهاجرت چه کشوری کار هست برای ماماها ؟ از لحاظ حقوق و هزینه زندگی چه کشوری بهتر هست که خیلی هم پذیرش سخت نباشه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای کشورهای استرالیا ، کانادا و…. اقدام نمایید اما باید توجه داشته باشید که در زمان اقدام رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد اما باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیازات لازم آن را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 91. عالمه گفته:

  سلام من پرستار هستم ۴سال ونیم سابقه کار دارم برا هلند چطوری باید اقدام کنم
  درکل شما هم کدوم کشورهارو پیشنهاد میکنید که سریعتر انجام بشه همسرم هم با سال سابقه مهندس کامپیوتر برنامه نویس هستن

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   مهاجرت کاری به هلند شرایط ویژه ای دارد . البته شما ممکن است کشورهای بهتری را نیز بتوانید اقدام نمایید ولی باید شرایط شما دقیقا بررسی گردد . به طور مثال چند سال دارید ؟ شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت ذکر نمایید یا با دفاتر ما در ایران یا دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 92. بهار گفته:

  سلام من می خوام از طریق مربیگری ورزش کاراته اقدام کنم برای کار و بک گراند خوبی توی این زمینه دارم.امکانش وجود داره یا خیلی سخته؟این راحت تره یا دانشجویی.البته من ترجیح میدم که دانشجویی نباشه.ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 93. امید جمالی گفته:

  با سلام
  بنده دارای مدرک کارشناسی حسابداری و سابقه کاری ۶ سال و سن ۳۱ سال می باشم آیا می توانم از این شرایط استفاده کنم.

  پاسخ
 94. مجتبی گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده با مدرک تحصیلی دیپلم برق .و مهارت کامل در رشته برق صنعتی و ساختمانی و اشنایی متوسط با زبان اینگلیسی و نیز در رشته کیک بوکس و بوکس با داشتن حکمهای قهرمانی اماده اخذ ویزای کاری در کشور هلند را دارم .با تشکر و سپاس از سایت شما ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 95. مهدی فرحزادی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده مدرک تحصیلی دیپلم هستم
  و پروانه بین المللی صنعت ساختمان از وزارت فنی و حرفه ای کشور دارم در رشته های مختلف ساختمانی با انواعی از نمونه کار های خودم در ضمینه های مختلف ایا میتوانم از این طریق ویزای هلند را دریافت کنم
  لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 96. سینا گفته:

  سلام من لیسانس ساخت و تولید – قالبسازی هستم.
  ولی جاهای مختلفی کار کردم که تقریبأ مرتبط با رشته تحصیلیم نبوده. الان مدیر فروش هستم داخل استان مرکزی با ۴ سال سابقه توی فروش. ولی درکل ۷ سال سابقه کار دارم.
  البته مدارک دوره هدی فروش هم دارا میباشم.
  بنظرتون توی کدوم کشور امکان برای من هست.?
  ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ
 97. علی رجبی گفته:

  اینجانب ۴۱ ساله با ۱۸ سال سابقه در شرکت و دارای مدرک بین المللی جوش صنعتی ۱۸ ماهه تقاضای جویای کار در هلند یا دانمارک هستم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 98. مریم صالحی گفته:

  سلام. من کارشناسی ارشد مترجمی با سابقه ی تدریس زبان انگلیسی هستم. و همسرم کاردانی آی تی با سابقه و تخصص خوب در زمینه دوربین های مدار بسته. میخواستم ببینم چطور میتونیم اقامت هلند رو دریافت کنیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 99. فرهاد۲۵ گفته:

  باسلام بنده استاد کار ماهر ام دی اف و تزئینات ساختمان هستم مدرک لیسانس معماری دارم و همسرم حسابدار میخواستم ببینم کدوم کشور مناسبه برای اقامت دایم آیا آلمان یا هلند یا کشوری که خوب باشه میشه مهاجرت کرد لطفا راهنمایی کنید ۳۰ سالمه

  پاسخ
 100. محمد گفته:

  سلام
  من دانشجو فوق لیسانس عمران هستم همسرم لیسانس روانشناسی واقعا خسته شدم بس به هر دری زدم برا کار الان تو کار دکورداخلی ساختمان هستم برای مهاجرت کاری هلند یافتن کار طبق توضیحاتی که دادید میشه اینجا پیگیری کنم چقدر سرمایه پول باید داشته باشم حداقل که بتونم اونجا جوری سرکرد

  پاسخ
 101. محمد گفته:

  سلام من محمدهستم جوشکار برق آرگون باسابقه بالای ده سال آیا توی کشور هلند واسه من کارهست من رابطشو دارم که بخوام برم

  پاسخ
 102. علی رجایی گفته:

  سلام من یک جوانی هستم برقکشی نیمه ماهرم قنادی هم وردستم چگونه میتونم کارکنم راهنمایی میکنید برای هلند مجردم

  پاسخ
 103. مسعود گفته:

  سلام
  من ي جوان ٢٨ ساله هستم
  ليسانس دارم با معدل ١٤:٣٠
  قصد مهاجرت به كشورهاي اروپايي دارمترجيحا هلند ميخواستم ببينم راهي هست كه بتونم قانوني اقدام كنم براي رفتن
  لطفا راهنماييم كنين
  چون من واقعا قصد مهاجرت دارم

  پاسخ
 104. مهرزاد گفته:

  سلام
  من چگونه میتوانم یه کارفرما با توجه به رشته تحصیلی خودم و همسرم پیدا کنم؟
  آیا سابقه کار در ایران در این رابطه کمکی میکند؟
  آیا شرکتهایی هستند که به کارفرمایان دسترسی داشته باشند؟
  خیلی مشتاق هستیم به کشور هلند بدلیل داشتن فامیلهای بسیار و … مهاجرت کنیم.

  پاسخ
 105. مهران گفته:

  با سلام و توفیق در زندگیتان !.مرد ۴۶ساله ام.مجرد.بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در زمینه نجاری و کابینت سازی و دکورسازی و رنگ کاری چوب دارم.نزدیک ۱۷سال سابقه بیمه.سرمایه برای خارج رفتن ۲۰میلیون.زبان آلمانی بلدم بخونم و بنویسم و در حد محاوره صحبت کنم.پروانه کسب نجاری نزدیک ۱۰ سال دارم.مدرک فنی و حرفه ای نجاری و رنگ چوب دارم.دیپلمه ام.ممنون میشم بفرمایید راهی برای رفتن به آلمان.هلند.بلژیک.اطریش ویا کشوری دیگر دارم یا نه ؟!.با تشکر !.

  پاسخ
 106. پوریا ییلاقی گفته:

  ۱٫سلام من دیپلم دارم و میخوام واسه کار به هلند برم شما چه راهی برای من پیشنهاد میکنید؟؟
  ۲٫در ضمن من یکی از دوستام تو هلند شرکت سیکورتی داره اون چطوری میتونه منو ببره هلند اصلا میتونه این کارو بکنه
  اگه امکانش هست جواب دوتا سوال جداگونه بدید ممنون میشم

  پاسخ
 107. majid گفته:

  سن ۲۹
  رشته تحصیلی تراشکاری
  مقطع دیپلم ردی
  شغل تکنیسین ونصاب آسانسور
  سابقه حدود ۹ سال
  بیمه ۱۲۸ روز دارم? تازه خودمو بیمه کردم
  زبانم پایینه?
  جوشکاری برق انجام دادم هم‌تخت هم سر بالا
  برشکاری با فرز انجام دادم همه جوره
  لوله کشی هم بلدم
  ميخواستم راهنماييم بفرماييد كه چطور امكان مهاجرت براي من فراهم است
  و چيكار ميتونم بكنم.

  پاسخ
 108. سوران گفته:

  سلام
  متولد ۱۳۵۸
  متاهل و دارای یک پسر ۲ ساله
  همسرم ارشد پرستاری و ۱۷ سال سابقه ی پرستاری
  خودم لیسانس زبان و ادبیات پارسی و سابقه ی بدون بیمه در امور نویسندگی و ترجمه ام.
  پیشنهاد شما کدام کشور برای آسایش، رشد و رفاه بیشتره؟
  هزینه های مهاجرت چقدره؟ ممنون!

  پاسخ
 109. مهدی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه کاردانی برق صنعتی رو دارم و زبان دارم کار میکنم و عموی بنده در کشور هلند یک شرکت خدماتی برق داره سوالم این هست که میتونه به عنوان اسپانسر بنده دعوت نامه کاری یا چیزی شبیه به اون رو بده؟
  با تشکر از پاسخ شما

  پاسخ
 110. Kawan گفته:

  سلام من ۳تا مدرک فنی و حرفه ای دارم ۱_مکانیک۲_جوشکاری۳_درب و پنجره پی وی سی
  رشته اصلی خودمم مکانیک خودرو
  ایا میتونم اقدام کنم برای ویزای کار ؟

  پاسخ
 111. نصراله آشنایی گفته:

  من . برق کار صنعتی و ساختمان هستم . لوله کشی ساختمان انجام میدم . جوشکاری بلدم .مسلط به تابلو های فرمان ماشین افزار هستم .آیا می تونید منو بفرستین به یه کشور اروپایی یا امریکایی برای کار .

  پاسخ
 112. مجتبی دولت آبادی گفته:

  سلا م
  جوینده کار در هلند یا کشور دیگری از این قبیل هستم ۳۲ سال دارم متا هل هستم آیا شما میتوانید کار در این کشورها درست کنید
  خیر

  پاسخ
 113. محمد و علی گفته:

  سلام
  ما دو دانشجو آقا هستیم در رشته الکترونیک در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه فنی دولتی.
  پس از اتمام کارشناسی قصد مهاجرت جهت کار در کشور هلند یا آلمان را داریم و سن هردو ۲۰ میباشد.
  لطفا راهنمایی های لازم را بفرمایید.

  پاسخ
 114. باغبان گفته:

  باسلام
  فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم و به کار عطاری و داروهای گیاهی واردم ، توی کشور هلند میتونم ویزای کار دائم بگیرم برای کسب و کار گیاهان دارویی و مغازه عطاری بزنم؟؟
  در ضمن به بورس بین الملل هم واردم و مدارک حرفه ای بورسی رو هم دارم!

  پاسخ
 115. zahra گفته:

  سلام من مدرک کارسناسی برق و ۶ماه دیگه ارشد مهندسی پزشکیم هم می گیرم ۲تا مدرک A هم از فنی حرفه ای دارم.می تونم برای ویرای کار هلند اقدام کنم؟

  پاسخ
 116. Vahid گفته:

  سلام من مهندسی شیمی پالایش دارم.سابقه کار تقریبا سه سال دارم. لطفا راهنمایی کنید کدوم کشور برای رشته من مناسبه و برای مهاجرت باید چکار کنم .ممنون

  پاسخ
 117. سینا گفته:

  سلام و خسته نباشید، از اینکه برای سوالات ما وقت میزارید ممنون. من ارشد مکانیک و متاهل هستم. میخواستم بدونم اگر در هلند ارشد مجدد پذیرش بگیرم و بعد از پایان تحصیلاتم کار پیدا کنم تا درخاست اقامت بدم، میزان درآمد اون شغل چقدر باید باشه؟ چون همونطور که میدونید اگر بخوایم با بلوکارت بیام باید قراردادم یه چیزی بالای ۵۰۰۰۰ یورو باشه (اگر اشتباه نکنم). حالا سوال من اینه که اگه اونجا درس خونده باشم و کار پیدا کنم، آیا باز هم باید قرارداد همین قدر باشه یا نه؟ با هر قراردادی میشه ویزای تحصیلی رو تبدیل به کاری کرد؟ ممنون که پاسخ میدید.

  پاسخ
 118. حسین گفته:

  با سلام. متخصص پوست هستم با سابقه کار بالای ۱۰ سال ..۴۲ سالمه. میخوام یک کشور اروپایی خوب بهمراه خانواده زندگی کنم.. ارزش داره اقدام کنم.. از کجا شروع کنم.

  پاسخ
 119. Lashini گفته:

  با سلام
  لشینی هستم متاهل با تحصیلات فوق لیسانس میکروب شناسی و کارشناسی علوم آزمایشگاهی. تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم. ۲۰ سال سابقه کار در ازمایشگاه تشخیص طبی دارم .
  میخواستم ببینم چطور میتوانم به کشور هلند مهاجرت کنم. لطفا راهنمایی کنید.

  Dear immigration consultant
  I am Lashini. I received my MSC Degree in microbiology and Bachelor degree in laboratory sciences. I am married . I can speck English fluently. I have IELTS certificate with 7.5 score. I have got 20 years experienced in clinical diagnostic laboratory. I would like to know about the immigration to Netherlands . Could you please help me.
  Best Regards.
  lashini

  پاسخ
 120. آرزو رحمانی گفته:

  کارشناس محترم با سلام اینجانب کارشناس پرستاری ۳۸ ساله سابقه ۱۲ سال کار بدون مدرک زبان دارای دو فرزند بهترین روش مهاجرت برای من کدام روش می باشد ممنون

  پاسخ
 121. Shahram گفته:

  باسلام لیسامس صنایع غذایی دارم یک سال سابقه کار بعنوان uf man و یکسال pastor manوالان هم آزمایشگاه مواد غذایی مشغول به کارم خانه یا یه جا برا زندگی تو هلند دارم ولی مال خودم نیست ومیخوام اقامت هلندبگیرم. میتوانم با ویزا برای نمایشگاه در هلند برم اونجا ومیخوام بعداز اتمام ویزام برنگردم وبرم خودمومعرفی بکنم و….آیا امکان دارم من این کار رو انجام بدم؟لطفا راهنماییم بکنید سپاسگزارم

  پاسخ
 122. نسترن گفته:

  سلام
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم ولی در حال حاضر کدوم کشور رو نمیتونیم انتخاب کنیم
  هردو برای کار میخواییم اقدام کنیم میشه راهنمایی بفرمایید از کجا و به چه صورت میتوان اقدام کرد ؟

  پاسخ
 123. علیرضاذوالفقاری گفته:

  سلام مهندس مکانیک گرایش ماشین ابزارهستم وحدود۱۳سال سابقه کاردرفولادمبارکه اصفهان دارم.خواستم بدونم بهترین کشوربرای اقامت من وخوانواده ام چه کشوریست وآیا پیشنهادکاری درهلندبرای من هست.ممنون ازلطفتون

  پاسخ
 124. انیماتور گفته:

  با سلام … فوق لیسانس انیمیشن و لیسانس نقاشی هستم … ۴۴ ساله هستم و حدود ۱۵ سال سابقه کار دارم و بیمه … در زمینه نقاشی ایرانی و غربی ، انیمیشن (طراحی شخصیت و زمینه ، انیماتور، کارگردانی و…) ، کاریکاتورو تصویر سازی کتاب کودک ، هم به صورت دستی و هم به صورت دیجیتال کامپوتری ، کار کرده ام و نمونه کار دارم . با نرم افزارهای photo shop,after effects,premier,tv paint animation ,corel painterهم کار کرده ام و بلد هستم … زبان انگلیسی من زیاد خوب نیست ! می خواستم ببینم آیا می توانم از کشور هلند یا کشوری شبیه به آن ویزای کار بگیرم ؟ با تشکر

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ ویزای کاری کشور هلند و یا هر کشوریدیگر در اتحادیه اروپا می بایست کارفرمایی پیدا نموده تا از شما به عنوان اسپانسر حمایت کند. با توجه به اینکه اقدام در این زمینه مقداری سخت می باشد پیشنهاد می شود برای دوره دکتری اقدام نموده و با اخذ ویزای تحصیلی پروسه مهاجرت خود را اغاز نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 125. حسین هادی گفته:

  سلام ،لیسانس حسابداری دارم با پنج سال سابقه کار در موسسه اعتباری هم اکنون سمت ریاست شعبه را دارم با۳۲ سال سن البته زبان خارجه ام قوی نیست ،می خواستم برای مهاجرت به هلند با همسر و فرزندم منو راهنمایی کنین .ممنون.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام وادب
   احتراماً به استحضار می رساند سن و سابقه کاری شما ایده آل هست ولکن شاید به علت مدرک زبان و یا مدرک تحصیلی شما بزرگوار شرایط خوبی برای کار در این کشور وجود نداشته باشد ، شما باید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمائید که پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 126. قاسم گفته:

  خواهر خانم من مدرک کاردانی امداد و سوانح داره مدرک پانسمان زخم های خاص هم داره اما مدرک زبان نداره برای مهاجرت از طریق کار به هلند یا ایسلند یا یکی از کشورهای اسکاندیناوی چه باید بکنه ؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما برای دریافت اقامت کاری در کشورهای اروپایی شما باید از کشور مورد نظر پیشنهاد کاری داشته باشید یعنی یک کارفرما برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   مؤسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان
   پيشنهادات ويژه ما در كانال و سايت موجود است:
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴
   http://telegram.me/mielaw
   http://www.melekpour.ir

   پاسخ
 127. حسین گفته:

  با سلام و تشکر از راهنمایی جامع و زحمات شما …. من حدود بیست و اندی سال کاریکاتوریست هستم و کار طراحی و انیمیشن هم انجام میدم قبل از مزاحمت تلفنی میخواستم بدانم با خانواده میتونم در کشور اروپایی جهت اشتغال اقامت بگیرم ؟؟ ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   سلام و عرض ادب
   در رابطه با مهاجرت شما و راههای مناسب با شرایط شما می بایست اطلاعات دقیقی از سن و تحصیلات و سابقه کاری شما و همسرتان موجود باشد
   لطفأ برای دریافت اطلاعات کامل و راهنمایی دقیق با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان با کارشناسان مؤسسه داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 128. لیلا گفته:

  سلام خسته نباشید متحمل هستم و مدررک فنی دارم شوهرم هم رزمی کار و دو فرزند زیر دوازده سال دارم برای اقامت کاری می تونم اقدام کنم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ اقامت کاری از طریق ویزای کار می بایست حداقل دارای ندرک تحصیلی لیسانس با سابقه کار مرتبط و همچنین دانش زبانی خوب باشید تا بتوان برای ویزای کاریابی اقدام نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ اقامت کاری از طریق ویزای کار می بایست حداقل دارای ندرک تحصیلی لیسانس با سابقه کار مرتبط و همچنین دانش زبانی خوب باشید تا بتوان برای ویزای کاریابی اقدام نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما به عرض شریفتان می رسانیم که برای اخذ ویزای کاری در ابتدای امر باید دعوت نامه کاری یا همان پیشنهاد شغلی داشته باشید و همین برای دریافت سایر ویزایهای کاری نیازمند مدرک دانشگاهی هستید اما از طریق گذراندن دوره های زبان یا تحصیل می توانید به کشورهای اروپایی مهاجرت داشته باشید که در کنار آن نیز مشغول به کار شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه همکار آقای ملکپور تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳
   ۸۸۰۸۸۹۶۸
   لینک کانال موسسه اریکه :
   @parsiaanlaw
   @malekpourlaw

   پاسخ
 129. راجیه فخاری گفته:

  سلام خودم و همسرم کارشناس کشاورزی هستیم با ده سال سابقه کار لطفا راهنمایی کنید که بهترین کشور برای مهاجرت ما کدام کشورها میتوانند باشند. متشکرم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما به استحضار شما میرسانیم که کشورهای مختلفی را میتوانید برای مهاجرت انتخاب نمااید همانند کشور آلمان، اتریش، هلند ، اسپانیاو پرتغال و سایر کشور های اروپایی دیگر اما در این راستا باید کلیه شرایط شما بررسی گردد تا بتوانیم کشور مناسب را به شما پیشنهاد دهیم با این شرایط شما نمیتوانید با موسسه همکار اقای ملکپور تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   موفق و پیروز باشید
   موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان ملکپور:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۹۰۶۳

   پاسخ
 130. ساناز گفته:

  سلام من از طريق موسسه شما(در شيراز)ميخوام اقدام كنم خواستم بدونم مدرك آشپزي فني و حرفه اي رو هلند قبول داره كه بتونم باهاش كار كنم؟ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 131. کامبیز گفته:

  با سلام فارغ تحصیل تکنولوژی نساجی ۴۷ ساله هستم و ۱۸ سال سابقه کار و چند بار جهت دوره به آلمان رفتم
  شانسی جهت کار در المان یا هلند دارم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما اگر شما دعوت نامه کاری یا همان جاب آفر از این دو کشور داشته باشید می توانید از طریق کار به این کشورها ورود پیدا کنید اما در غیر ایتصورت با توجه به شرایط سنی شما یه مقدار شانس شما ضعیف می باشد اما در کل برای بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳
   ۸۸۵۶۹۱۰۷

   پاسخ
 132. محمدرضا لشگری گفته:

  باسلام من mdfکاری جوشکاری و رنگ کاری بلدم چطوری میتونم ویزای کار یا اقامت داءم درهلندو بگیرم ۲۴ساله از تهران

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   اخذ ویزاهای کاریابی برای کشورهای اروپایی عمدتا احتیاج به مدرک دانشگاهی در رشته های مورد نیاز و دانش زبان و سابقه کاری دارد.
   بنا براین اخذ ویزایجهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴ فوق برای شما محتمل نمیباشد.

   پاسخ
 133. محسن رحمنی گفته:

  سلام من مهندس الکترونیک از دانشگاه آزاد قزوین دارای سابقه کار در ایران خودرو ابهر به عنوان مدیر تولید و مدیر تعمیرات می باشم مدت نه سال وچهار سال به عنوان مدیرتعمیرات در شرکت تارا ذوب گروه عظام که قطعات خودرو می سازند می باشم آیا میشود در زمینه کار ومهاجرت به هلند یا دانمارک یا سوئد مرا راهنمایی کنید با سپاس

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   اطلاعاتی که در مورد شرایط خودتان فرمودید برای اظهار نظر در زمینه سوال مطروحه کافی نیست و معیارهایی نظیر سطح دانش زبان و مقطع تحصیلی و شرایط سنی بسیار حائز اهمیت می باشد.
   لذا توصیه می گردد جهت دریافت پاسخ دقیق از طریق کانال های ذیل با ما در ارتباط باشید.
   @parsiaanlaw
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 134. فاطمه گفته:

  سلام من سی و دو سالمه مهندس ای تی هستم و با همسر و پسرم میخوام مهاجرت کنم برای اروپا اما دقیقا نمیدونم برای من کجا بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید
  ایا ویزای دانشجویی بهتره بگیرم با کاری و یا سرمایه گزاری

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما با شرایطی که شما دارید میتوانید هم از طریق تحصیل و هم از طریق کار برای اکثریت کشورهای اروپایی اقدام نمایید زیرا این ویزاها نسبت به سرمایه گذاری کم هزینه تر و مناسب تر می باشد لذا برای بررسی شرایط خود و آگاهی از اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   شما می توانید در صورت داشتن سابقه کاری کافی و دانش زبان انگلیسی یا آلمانی برای ویزای کاریابی المان درخواست دهید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 135. عادل گفته:

  سلام خدمت دوستان عزیزم
  من دانشجوی رشته زبان و ادبیات عرب در مقطع دکتری هستم ۵ سال سابقه کار در دانشگاه هم بعنوان مدرس و هم بعنوان مسئول امور پژوهشی دانشگاه را دارم.اغلب کار من ترجمه می باشد.
  چگونه میتونم اقامت در یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرم؟
  البته سنم ۳۴ و زن و دو تا بچه که یکی پیش دبستان و دیگری ۱/۵ ساله هم دارم
  با تشکر ویژه

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   یکی از بهترین راه های مهاجرت برای شما مهاجرت از طریق تحصیل می باشد و در صورت داشتن دانش زبان می توانید از دانشگاه هایی نظیر دانشگاه گوتنبرگ پذیرش بگیرید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 136. عادل گفته:

  سلام خدمت دوستان عزیزم
  من دانشجوی رشته زبان و ادبیات عرب در مقطع دکتری هستم ۵ سال هم سابقه کار در دانشگاه هم بعنوان مدرس و هم بعنوان مسئول امور پژوهشی دانشگاه را دارم
  چگونه میتونم اقامت هلند رو بگیرم؟
  البته سنم ۳۴ و زن و دو تا بچه یک پیش دبستان و دیگری ۱/۵ ساله هم دارم
  با تشکر ویژه

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت مهاجرت به هلند می توانید یکی از طرق اخذ اقامت را انتخاب نمایید طرق اصلی مهاجرت تحصیل، کار و سرمایه گذاری هستند بهترین راه برای شما اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا است با این روش شما می توانید از راه تحصیل وارد کشور هلند شوید و اقامت هلند را از این طریق اخذ نمایید
   جهت کسب اطلاعات کامل می توانید با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 137. عادل گفته:

  سلام
  کشور هلند برای کار در رشته پزشکی چطور است و آیا اصلا نیازی در این زمینه هست؟
  شرایط داشتن شغل در رشته پزشکی در این کشور چگونه است؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   مهمترین مساله برای شما معادلسازی مدرک پزشکی و کسب اجازه کار می باشد.
   پیشنهاد می گردد برای کشورهایی نظیر اتریش یا اسپانیا اقدام کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 138. حسین گفته:

  لطفا درمورد اقامت و کار در هلند راهنمایی کنین
  لیسانس متالورژی دارم و دو سال در ذوب آهن مشغول
  کار بودم

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما می توانید از طریق ازدواج ، ادامه تحصیل ، کار و یا سرمایه گزاری برای کشور هلند اقدام نمائید ولکن باید برای ادامه کار شما نیاز بهدعوت نامه کاری خواهید داشت و پیشنهاد می شود شما از طریق تحصیل در صورت داشتن شرایط اقدام نمائید .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 139. هنگامه گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم و داییم در هلند زندگی میکنه…و به من گفته که میتونه کارمو درست کنه که برم هلند…حالا میخواستم بپرسم اگر کارم درست بشه همسرمم میتونه با من بیاد یا فقط من میتونم برم؟؟؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که برای ویزای همراه هلند شانس بالایی ندارید الیبت با توجه به این که نفرمودید از چه طریقی اقدام خواهید کرد به صورت دقیق نمی توان شمارا راهنمایی کرد

   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 140. ساغر گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی مقطع ارشد هستم و قصد اقامت در هلند رو دارم و ادامه تحصیل در این.کشور میشه لطفا راهنمایی کنین.ممنون.

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما میتوانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام نمائید
   دانشگاه و شرایط و رشته ی تحصیلی شما باید مورد بررسی قرار گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 141. سارسر گفته:

  باسلام، من و همسرم هردو کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر (شبکه) از بهترین دانشگاه هستیم،سن زیر ۳۶ سال داریم،ایا برای کار تو کشورهای مثل المان،سویس، اتریش و..میتونیم اقدام به نتیجه داشته باشه که باعث نشه سر از افراد سودجو در بیاریم و باعث بشه …..،سابقه کارهم تو حد ۱۰ سال و بیشتر هستش،فقط بخاطر اینده فرزندم که سه سالشه هدف دارم، ما که سوختیم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • admin گفته:

   باسلام دوست عزیز شما می توانید برای کار درکشور المان در شرکتهایی نظیر پورشه و زیمنس و … اقدام فرمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید و به طور رایگان مشاوره می شوید و شما را راهنمایی می کنند

   پاسخ
 142. میلاد گفته:

  با سلام من مدرک دکتری دامپزشکی دارم و مجرد هستم .میخواستم بدونم شرایط هلند برای من مناسب هست یا نه؟ واگه با شرایط من جای مناسب تری را توصیه میکنید کجاست؟ با تشکر

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز شما می توانید برای ادامه تحصیل در کشور های بهتری اقدام کنید که هزینه های زندگی در آن کمتر باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید

   پاسخ
 143. هوشنگ شهبازی گفته:

  با سلام من ۳۰ سال سایقه و تجریه در کار پرستاری وذارای دیپلم می باشم علاقه مند م در اروپا یا هر چایی که شما مناسب بدانید کار کنم خواهشمندم در این مورد مرا راهنمایی کنید با تشکر شهبازی کرمانشاه

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ یزای کاری هلند نیاز به دعوت نامه ی کاری از کارفرما در هلند می باشد
   پیشنهاد می شود از طریق ویزای تحصیلی برای کشورهایی که محدودیت سنی ندارند اقدام بفرمائید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری هلند نیاز به دعوت نامه ی کاری از کشور هلند می باشد
   توصیه می شود در صورت نداشتن دعوت نامه ی کاری از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمائید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 144. رضا گفته:

  با سلام
  دیپلم الکتروتکنیک از هنرستان فنی و حرفه ای رو دارم دوازده سال سابقه کار هم دارم گواهینامه پایه یک ,لودر,لیفتراک هم دارم به نظر شما میتونم تو کشور هلند کار کنم در ضمن زبان اصلا بلد نیستم راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای ورود به کشور هلند از طریق ویزای کاری می بایست حداقل دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشید. به علاوه اینکه برای کار در این کشور نیاز است یک کارفرما برای شما دعوتنامه ارسال نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس حاصل کنید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
 145. ياشار گفته:

  سلام
  من ميخواستم بدونم کدام يک از کشور ها براي
  کار نجاري و mdf
  ايده ال ميباشد
  لطفا راهنماي کنين
  ممنون از زحماتتون

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما میاتوانید برای بسیاری از کشورهای اروپایی اقدان نمایید لذا برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 146. سمیه گفته:

  با سلام اینجانب ۳۴ سال دارم ودارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی وکارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی هستم و۴سال سابقه کار درآزمایشگاه را دارم .لطفا جهت مهاجرت وکار وبعد تحصیل در هلند مرا راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما در کشور مورد نظر الزامی می باشد.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 147. عرفان گفته:

  من خودم دانشجوی ارشد در قبرسم اولا میخواستم برای ویزای کار اقدام کنم برای هلند و دوما برای خانواده درخواست اقامت دارم راهنمایی فرمایید خواهرم پدر و مادر

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   معمولا در قوانین موضوعه تعریف شخص همراه محدود به همسر و فرزندان بوده وبا فرض اخذ اقامت کشور هلند از طریق پیدا کردن کارفرما و اخذ ویزای کار تنها می توانید برای انها به منظور اخذ اقامت خانواده اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 148. منیژه گفته:

  سلام لیسانس کتابداری دارم بیست و دوسال سابقه کار در زمینه کتابداری واموراداری . تمایل به کاردرکشورهلند، سوئیس ،بلژیک ،سوئد و نروژ را دارم ۴۴ سال دارم ولی جوان وفعال هستم.با بیست سال سابقه کاربازنشسته شدم زبان انگلیسی من ضعیفه لطفا راهنمایی بفرمائید آیا میتونم اقامت کاربگیرم.

  پاسخ
 149. هروی گفته:

  سلام.برادر من در هلند زندگی میکنم و من هم تمایل دارم اقامت اونجا رو بگیرم ،میشه راهنماییم کنید به چه صورت میتونم

  پاسخ
 150. محمد گفته:

  سلام
  من کارشناس کشاورزی هستم
  شنیدم که مدرک فنی و حرفه ای ایران در هلند ارزش دارد.
  من چند مدرک کشت و کار گلخانه ای از فنی حرفه ای هم دارم
  ایا در زمینه گلخانه در کشور هلند میتوان کار پیدا کزد؟
  و ایا مدارک فنی حرفه ای تاثیر دارد یا خیر؟

  پاسخ
  • اردلان گفته:

   دیگه چون فک کردی گل و گیاه زیاد داره و سوغاتشه و کشور گل گیاه هست رشته کشاورزی میگیره
   ن عزیزم اینا خدادای و بصورت طبیعی و از غرتیز طبیعته ک ب هلند رسیده هیچ ربطی ب رشته کشاورزی نداره
   من دانشجو دکترا برق ام تو ای کشور بی صاحت خاک شده تو سرم بیکارم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *