مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی

( مهاجرت به مالزی، مهاجرت تحصیلی به مالزی ، وکیل مهاجرت به مالزی ، مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج ، راه های مهاجرت به مالزی، راه های مختلف سرمایه گذاری در مالزی ، ماجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت ، مهاجرت کاری به مالزی ، راه های مختلف مهاجرت به مالزی )

امروزه افراد متعددی وجود دارند که قصد مهاجرت به مالزی را در سر دارند و در وب سایت ها و وبلاگ های مختلف به دنبال بهترین و کم ریسکترین راه برای مهاجرت به مالزی هستند که ما به شما متقاضیان مهاجرت به مالزی توصیه میکنیم که به دلیل وجود اطلاعات ضد و نقیض در این وب سایت ها و وبلاگ ها حتما با کارشناسان خبره و وکلای حقوق بین الملل در زمینه مهاجرت به مالزی و مهاجرت تحصیلی به مالزیمشاوره داشته باشید که مشاوران و دفاتر همکار موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می توانند شما متقاضیان مهاجرت به مالزی را در امر مهاجرت های تحصیلی به مالزی و مهاجرت کاری به مالزی و ثبت شرکت در مالزی یاری رسانند . با توجه به کثرت متقاضیان مهاجرت به مالزی سعی می شود در این مقاله با توجه به قوانین بین الملل خصوصی راه های مختلف مهاجرت به مالزی من الجمله تحصیل در مالزی ، گذراندن دوره های زبان در مالزی و ثبت شرکت در مالزی را به تفصیل بیان میداریم تا شما متقاضیان عزیز مهاجرت به مالزی بتوانید  مطمئن تر نسبت به مهاجرت به مالزی اقدام نمایید .

در سراسر دنیا افراد زیادی با نیات متفاوت تصمیم به مهاجرت می گیرند و امید دارند که در کشوری جدید شرایط زندگی بهتری را برای خود مهیا کنند . افراد معمولا با توجه به علایق شخصی و با توجه به جذابیت های ظاهری کشورها ، مقاصد خود را برای مهاجرت انتخاب می کنند که این امر معمولا باعث به نتیجه نرسیدن برنامه مهاجرتی آنها می شود زیرا شخصی که قصد مهاجرت دارد باید با آگاهی کامل نسبت به قوانین مهاجرتی آن کشور و شرایط و بازار کار و مراحل اخذ اقامتاقدام نماید . فرد متقاضی باید با توجه به رزومه و شرایط شخصی و اهداف خود کشور مقصد را انتخاب نماید ولی آگاهی از تمام شرایط و قوانین حاکم بر کشورها برای یک انتخاب خوب و متناسب با رزومه شخصی ، کار ساده ای نیست .

حتی افرادی که اقدام به جمع آوری اطلاعات در این زمینه می نمایند با توجه به متغیر بودن قوانین مهاجرت بعد از مدتی دچار سردرگمی شده و یا به انتخاب نادرستی دست می زنند از همین رو توصیه می شود چنانچه قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارید با وکلای بین المللی که بر قوانین مهاجرتی تسلط دارند مشورت نمایید . اما هشیار باشید که افراد کلاهبردار و سودجو از این موقعیت سوءاستفاده نموده و با وعده های دروغین مبالغ هنگفتی از متقاضیان مهاجرت دریافت نموده و علاوه بر هزینه وقت افراد را هدر خواهند داد که در بعضی موارد از دست دادن زمان مهمترین مساله می باشد زیرا در اکثر طرق مهاجرتی محدودیت سنی وجود دارد . موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)با سبقه درخشان در امور حقوقی بین المللی آماده ارائه مشاوره در زمینه های مختلف می باشد .

کشور مالزی که جزوه کشورهای مدرن آسیایی می باشد یکی از مقاصد جذاب برای افرادی است که با اهداف مختلف قصد مهاجرت دارند . از این رو در این مقاله به ویژگی ها و معایب کشور مالزی و راه های مهاجرت به کشور مالزی خواهیم پرداخت و چنانچه بعد از مطالعه این مقاله ابهام و سوالی در ذهنتان وجود داشت می توانید با مشاوران موسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید تا دلسوزانه شما عزیزان را راهنمایی نمایند و به این نکته توجه داشته باشید که قوانین مهاجرت ثابت نبوده و مدام در حال تغییر می باشد لذا در این متن اطلاعات کلی مهاجرت به مالزی بیان شده است و شما می توانید برای دریافت اطلاعات بروز شده با مشاوران موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید .

مالزی در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و بیش از نیمی از جمعیت این کشور مسلمان هستند . مالزی جزو کشورهای پیشرفته و توسعه یافته آسیا می باشد . این کشور از دو خشکی مجزا با نام های مالی و بورنئو تشکیل شده است که پایتخت آن شهر کوالالامپور می باشد . مالزی سابقن جزو قلمرو بریتانیا محسوب می شد و از سال ۱۹۵۷ استقلال خود را بدست آورد . مسئولان کشور مالزی به کمک انگلیسی ها حرکتی را آغاز کردند که به جای اتکا بر نیروی کار داخلی از سایر کشورها نیروی کار جذب کنند و با برنامه های بلند مدت این کشور را رو به توسعه سوق دادند . ژاپنی ها با سرمایه گذاری در این کشور به چرخ اقتصاد در این کشور سرعت بخشیدند و در دهه های اخیر تولیدات ناخالص مناسبی داشته است اما این رشد سریع اقتصادی مشکلاتی نیز با خود به همراه آورده است که مهم ترین آن کمبود نیروی کار می باشد از این رو نرخ مهاجرت غیر قانونی به این کشور افزایش یافت که در سال های اخیر از آن جلوگیری شده و برای متقاضیان مهاجرت به مالزی روش های قانونی در نظر گرفته شده است . مالزی محصولاتی مانند مواد شیمیایی ، تجهیزات الکترونیک ، چوب ، نفت و گاز را به کشورهای امریکا ، چین ، سنگاپور و ژاپن صادر می کند .

کشور مالزی در همسایگی فیلیپین ، تایلند ، سنگاپور و انونزی می باشد و به علت نزدیکی به خط استوا دارای آب و هوای استوایی بوده و سرتاسر پوشیده از جنگل های انبوه می باشد .

مسئولان مالزی برای ارتقاع سطح بهداشت در جامعه همیشه در تلاش هستند و بخش زیادی از بودجه کشور را به بهداشت اختصاص می دهند و در سال های اخیر برای نوسازی زیرساخت های بهداشتی اقدام به جذب سرمایه گذاران خارجی نموده اند . اخیراٌ از پزشکان خارجی برای کار در این کشور استقبال شده است اما هنوز با کمبود نیرو در زمینه مواجه هستند .

مردم مالزی بسیار خونگرم و مهربان می باشند و به علت وفور نعمت های خدادادی در کشور دست و دل باز هستند . با توجه با این که بخش عمده ای از جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل می دهند رستوران با غذای حلال و امکانات مورد نیاز مسلمانان در سطح شهر بسیار به چشم می خورد . نظم و ترتیب در این کشور مانند کشورهای اروپایی می باشد .

کشور مالزی به علت داشتن جزایر متعدد ، آب و هوای استوایی و مناظر طبیعی خیره کنند همیشه مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است از این رو اقتصاد توریسم در این کشور بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است . منطقه ساراواک به علت آبهای شفاف و ماهی های رنگارنگش ، جنگل ملی که از قدیمی ترین جنگل های جهان می باشد و جزایر زیبای ردانگ و تیومان از جمله مناطق پر بازدید در این کشور می باشد .

کشور مالزی در سطوح آموزشی و علمی نیز پیشرفت های چشمگیری داشته است به نحوی که بسیاری از دانشگاه های مطرح دنیا در این کشور شعباتی دایر کرده اند . مدارک تحصیلی صادره بسیاری از دانشگاه های مالزی مورد قبول اکثر کشور ها می باشد و با توجه به هزینه های پایین تحصیل و زندگی در این کشور افراد زیادی برای ادامه تحصیل دانشگاه های معتبر این کشور را انتخاب نموده و حتی آن را سکوی پرتابی برای کشورهای دیگر قرار می دهند .

با توجه به مطالب بیان شده افراد زیادی قصد مهاجرت به مالزی را دارند که در ادامه را ه های مهاجرت به مالزی را بررسی خواهیم کرد .

مهاجرت به مالزی از طریق تولد فرزند :

افرادی هستند که به اشتباه گمان می کنند که با تولد فرزندشان در کشور مالزی می توانند برای وی تابعیت آن کشور را اخذ نمایند و به واسطه آن خودشان نیز اقامت دائم دریافت کنند اما با توجه به این که قوانین تابعیت در این کشور بر اساس سیستم خون می باشد و نوزادی که در خاک این کشور متولد می شود تابعیت کشور مالزی را نخواهد گرفت و والدین دارای هر تابعیتی باشند فرزندشان نیز تابعیتی مشابه آنها خواهند داشت .

مهاجرت به مالزی از طریق کار و ثبت شرکت :

افرادی که قصد مهاجرت از طریق ویزای کار مالزی را دارند از ۳ روش می توانند اقدام نمایند .

روش اول : یک شرکت یا کارخانه در مالزی به عنوان کارفرما ( job offer ) با قبول مسئولیت و حمایت رسمی اقدام به صدور دعوتنامه کاری نماید . ویزای کاری که از این طریق صادر می شود معمولا ۲ ساله بوده و در صورت درخواست کارفرما تمدید خواهد شد .

روش دوم : شخص اقدام به ثبت شرکت در کشور مذکور نماید یا نمایندگی شرکت در کشور مبدا را در مالزی به ثبت رساند . البته ثبت شرکت در این کشور کار ساده ای نبوده ولی چنانچه با وکیل مسلط به قوانین تجاری کشور مذکور اقدام به ثبت شرکت نمایید می توانید اقامت تجاری این کشور را دریافت نمایید .

روش سوم : فرد از طریق تحصیل وارد کشور مالزی شده و در حین تحصیل و یا بعد از اتمام تحصیل درخواست اجازه کار در این کشور را داشته باشد .

مهاجرت به مالزی از طریق خانه دوم ( MM2H ) :

افرادی قصد اقامت طولانی مدت در مالزی را دارند می توانند از طریق ویزای خانه دوم اقدام به این کار نمایند . مدت این ویزا ۱۰ ساله بوده و شخص در مدت اقامت در این کشور اجازه کار کردن ندارد. فردی که برای این نوع ویزا را درخواست می نماید می تواند همسر ، فرزندان زیر ۱۸ سال را به همراه داشته باشد . سرمایه مورد نیاز برای اقدام از این روش برای افرای زیر ۵۰ سال و بالای ۵۰ سال متفاوت می باشد .

مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج :

اگر شخص خارجی با مرد یا زنی که دارای تابعیت کشور مالزی می باشد ازدواج نماید طی شرایط خاص ممکن است بتواند اجازه اقامت در کشور مالزی را بدست آورد . در وحله اول زوج باید ثابت کنند که ازدواج سوری و صرفاٌ برای دریافت اجازه اقامت نبوده است همچنین شخصی که دارای تابعیت مالزیست باید نشان دهد که از نظر مالی در شرایط قابل قبولیست و می تواند زوج خود را برای مدتی از نظر مالی حمایت کند . فرزندی که از چنین زوجی متولد شود می تواند تابعیت مالزی داشته داشته باشد .

مهاجرت به مالزی از طریق ویزای تحصیلی :

تحصیل در تمامی مقاطع در کشور مالزی مقدور می باشد و علاوه بر دانشگاه ها می توان برای کالج های زبان نیز ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمود . دانشگاه های معتبر بسیاری در کشور مالزی وجود دارد که افراد جویای علم می توانند با توجه به هزینه های پایین تحصیل و زندگی در این کشور اقدام به مهاجرت نمایند . با توجه به اینکه کشور مالزی دارای صنعت گردشگری قوی می باشد تحصیل در رشته های مرتبط با گردشگری توصیه می شود چرا که در زمان تحصیل می توان در همین زمینه مشغول به کار شد و درآمدهای قابل قبولی کسب کرد.

با توجه به تنوع در روش های مهاجرت به مالزی شما عزیزان می توانید برای انتخاب بهترین راه با مشاورین موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل فرمایید تا شما را در این امر مهم یاری رسانند .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 2٫00 از طریق 5)
Loading...
3 پاسخ
  1. suzan گفته:

    سلام برای اخذ اقامت MM2Hپروسه زمانی وهزینه وکالت چقدر است.در ضمن تخصص یا مدرک زبان هیچ تاثیری بر دریافت کار پس از اقامت ندارد.یا حداقل کار شخصی قانونی امکان دارد.چون با توجه به اطلاعات فقط ثبت شرکت جهت کار عنوان شده.

    پاسخ

تعقیب

  1. […] مهاجرت به مالزی باموسسه حقوقی ملک پور آوريل مهاجرت به مالزی مهاجرت تحصیلی به مالزی وکیل مهاجرت به مالزی مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج راه های […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *