مهاجرت به مالتا

مهاجرت به مالتا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چیست ؟ راههای مهاجرت به مالتا ۲۰۱۸ از جمله تحصیل در مالتا را میدانید ؟ مهاجرت به مالتا از جمله کار در مالتا و یا سرمایه گذاری در مالتا و یا ثبت شرکت در مالتا و یا خرید ملک در مالتا و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت به مالتا و شرایط اخذ اقامت مالتا ۲۰۱۸ چگونه است ؟

آیا میتوان از ساده ترین و بهترین راههای مهاجرت به مالتا از جمله ازدواج در مالتا و یا تولد فرزند در مالتا استفاده کرد ؟ مهاجرت به مالتا و در نهایت اخذ اقامت مالتا و یا اخذ تابعیت مالتا چگونه است ؟

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب کشور مالتا

درباره کشور مالتا :

مجمع الجزایر مالتا در فواصل حدود ۱۰۰ کیلومتری از ساحل سیسیل در مدیترانه قرار گرفاته است .

ا ین مجمع الجزایر متشکل از ۹ جزیره است  که ۴ جزیره قابل سکونت بوده و بقیه غیر قابل سکونت  هستند. مالتا امروزه به صورت  یک کشور مستقل و عضو اتحادیه اروپا میباشد. مالتا دارای تاریخی بسیاری قدیمی بوده و چون در مسیر دریایی افراد دریانوردان مقرر است، پذیرای انواع تمدن‌ها بوده است. مالتا در سال ۱۹۶۴ به استقلال یافت. پایتخت مجمع الجزایر مالتا شهر والتا است که بزرگترین جزیره این مجمع‌الجزایر نیز میباشد. سه جزیره اصلی دیگر جزایر گوتزو، کومینو و مانوئل نام دارند مالتا در جنوب ایتالیا قرار گرفته است و. ماهیگیری، توریسم، صنایع دستی و کشاورزی از شناسه های این جزیره میباشد  جزیره کومینو کاملا خالی از سکنه میباشد.

مزایای مهاجرت و اقامت به  مالتا:

سفر به تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا در هر زمان ممکن

بدون محدودیت به حداقل زمان اقامت در جزیره  مالتا حتی کوتاه مدت به مدت ۱ روز

افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های کشورهای  اروپایی.

خرید ملک یا هرگونه سرمایه گذاری اجباری نیست.

درای آب و هوایی خوب و مدیترانه ای

کشوری انگلیسی زبان .

زندگی با استاندارد بالا

درای مالیات کم

دسترسی آسان به دریا و فرودگاه

یکی از مراکز امن بانکداری اروپا

دارای بانک های بین المللی

برای مهاجرت به مالتا  ، فرد حتما باید به دفتری رجوع کند که اولا آن دفتر مهاجرتی حتما دارای وکلای دادگستری باشد یعنی آن وکیل حتما امتحان کانون وکلا را داده باشد و دارا پروانه وکالت باشد  و هم  معتبر باشد ، دوما مو به مو قوانین مهاجرت به مالتا  را بلد باشد تا بتوان آن را به عنوان دفتر و وکیل مهاجرت به هلندد انست.

پروانه وکالت افراد بهترین و معنبتر ترین را تشخیص صحت ادعای وکالت شخص میباشد .

موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) بامديريت و ریاست  جناب دكتراميرمحمدملك پور،نابغه و خردمند  حقوق بین الملل، با بهره گيرى ازمتدهاى روزدنيا و بهترین روش ها ،و با در اختیار داشتن صدها حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری با دانش امور حقوق بین الملل خصوصی اين مهم را براى شما ميسرخواهد ساخت.

چرا که موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)ر،بابهره گيرى ازدانش بهترين وكلاى دادگسترى،قضات بازنشسته واساتيد انشگاه، امكان استفاده ازخدمات مشاوره حقوقى درقراردادها،ازدواج واحوال شخصيه ،تابعيت ،اقامت، مهاجرت و همچنين طرح دعاوى بين المللى را در داخل و خارج از کشور فراهم کرده است.

به عنوان مثال اگر فردی قصد مهاجرت به کشور مالتا  را دارد حتما باید نزد وکیل مهاجرت به مالتا  یا نزد دفتری برود که د ارای وکلای مجرب اکثر کشورها از جمله وکیل مهاجرت به مالتا  است که دانایی لازم و کافی به امور مهاجرتی به کشور مالتا  و قوانین کشور مالتا  و آشنایی کافی با تمامی تایپ ویزاهای کشور مالتا  از جمله تحصیل در مالتا  و یا کار در مالتا  میباشد  پیشنهاد ما رجوع به دفاتر و موسسات و وکلای موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) میباشد .

مهاجرت به مالتا  برای افرادی که عضو اتحادیه اروپا :

کشورهای عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن از جمله اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، مالتا  ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، کرواسی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالتا ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس میباشند که ارتباط کشور مالتا  با این کشورها به این صورت است که این کشورهای عضو شنگن برای مهاجرت به مالتا  نیازمند ویزا نیستند و با داشتن هر نوع اقامتی نیاز به مجوز در مرزهای آن ندارند. و این کشورهای عضو حوزه که نام برده شد برای ورود به کشور مالتا  و کار و تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت نازمند ویزا نیستند.

مهاجرت به مالتا از طریق تحصیل :

کسانی که قصد تحصیل در مالتا را دارند  این خبر خوب را میدهیم  که راه هایی برای متقاضیان تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در کشور مالتا و هم چنین تحصیل دوره های زبان انگلیسی مالتا وجود دارد. فرد متقاضی می تواند با داشتن شرایط مقدماتی ثبت نام در دانشگا های مالتا ثبت نام در دوره های زبان  شرکت نماید. معمولا بسیاری از متقاضیان تحصیل در اروپا به دنبال راهی برای تحصیل دوره های زبان انگلیسی در اروپا میباشند تا تحصیل در بهترین دانشگاه های اروپا بدون نیاز به مدرک زبان IELTS  یا هر مدرک زبان دیگری برای آنها ممکن باشد.

مالتا درای دوره های زبان ۴ و ۸و ۱۲ ماهه میباشد که به ترتیب هزینه هر دوره ۸ و ۱۲و ۱۶ ملیون میشود و برای دوره ۴ ماهه حتما فرد باید مدرم زبان آیلس در حر ۵ را دارا باشد و بهتر است فرد بلای ۱۸ سال سن باشد و در صورت امکان دارای مدرک دیپلم باشد .

در حال حاضر این امکان در کشور مالتا وجود دارد که فرد میتواند دردوره MBA  در دانشگاه های انگلیسی مالتا تحصیل کند. و شرط ورود به این دوره داشتن مدرک آیلس ۶٫۵ میباشد  و هزینه دوره ۱ ساله ۲۸ ملیون میباشد.

مهاجرت به مالتا از طریق کار :

در کشورمالتا  هم کارفرما باید برای جذب نیروی جدید مانند دیگر کشور های اروپایی قانون ویژه استخدام را رعایت نماید و ۳ ماه اگهی شغل مورد نظر را در کشور خودش سپس ۳ه ماه آگهی متوالی در کل اتحادیه اروپا طبق شرایط فوق انتشار دهد  و در صورتی که متقاضی جهت کار دراین کشور معرفی نگردد و فردی پیدا نشود ، کارفرما می تواند دعوتنامه و یا پیشنهاد کاری را ارائه نماید ، در حالی که باید اثبات نماید اسپانسر مالی متقاضی و خانواده وی میتواند باشد  .

 

مدارک لازم جهت اجازه اقامت از طریق کار درمالتا :

۱: ویزای فرد متقاضی کار

۲: گذرنامه فرد متقاضی به همراه کپی از صفحات آن

۳: دو قطعه عکس ۶*۴ از فرد متقاضی پشت امضا شده

۴: گواهی بیمه سلامت فرد متقاضی کار

۵: گواهی بهداشت از یک بیمارستان دولتی

۶: سند یا اجاره نامه مسکن در کشور مالتا

۷: نامه تمکن مالی فرد متقاضی

۸: اثبات پرداخت هزینه های مورد نیاز برای اداره مالیات مالتا

مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج:

جزیره مالتا عضو اتحادیه  شینگن است و یکی از راه های مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج  میباشد. و یکی از راه های اخذ تابعیت مالتا هم میتوان ازدواج با تبعه مالتی  نیز نام برد . قبل از ماه فوریه ۲۰۰۰، هر کسی که با یک شهروند مالتایی ازدواج  میکرد  سریعا فرد  می توانست تقاضای تابعیت از کشور مالتا را  بکند. همسران خارجی واجد شرایط برای شهروندی تا زمانی که به تابعیت مالتا دست پیدا کنند  باید در صورت امکان  حداقل به مدت ۵  سال از ازدواج آنها  گذشته باشد . برای اخذ اقامت و مهاجرت  از طریق ازدواج به کشور مالتا  شخص متقاضی باید فرم مربوط به این پروسه را  پر کند و مدارک را به دولت مالتا  تجویل دهد تا بتواند در کشور اقامت داشته باشد .

مهاجرت به مالتا از طریق تولد :

کودکی  که خارج از خاک مالتا و در  حدفاصل ۲۱ ماه سپتامبر سال ۱۹۶۴ و ۳۱ ماه جولای ۱۹۸۹ بدنیا آمده است  به شکلی  که پدر او به دلیل  تولد در خاک این کشور یا ثبت نام و یا اینکه  پذیرش اقامت و تبعه مالتا باشد می توانند برای اخذ تابعیت مالتا و مهاجرت به مالتا  اقدام کنند . برای مادر  این امکان نبود که تابعیت مالتایی خود را به کودکش انتقال نماید. اما بعد از تاریخ ۱ ماه  آگوست ۱۹۸۹  قانون این اجازه را به افرادی  که خارج از خاک  مالتا و از مادر مالتایی تواد یافته اند ،  می دهد که بتوانند تابعیت مالتایی را از طریق نسب بگیرند . بعد از تاریخ ۱۰ ماه فوریه ۲۰۰۰ فردی  که  در حدفاصل ۲۱ ماه سپتامبر ۱۹۶۴ و ۳۱ ماه جولای سال ۱۹۸۹ خارج از خاک  مالتا و از مادر مالتایی  تولد یافته است  می توانند از طریق ثبت نام تابعیت  ، تبعه شود در تاریخ ۱ ماه  آگوست سال  ۲۰۰۷ و بعد از اصلاحات چندی  قانون این کشور این امکان برای هر فردی که از طریق نسب  یک شهروند مالتایی حساب میگردد ،  وجود دارد تا از طریق ثبت نام برای اخذ پاسپورت مالتایی اقدام کنند. متقاضی باید دلایل و شواهد  و مدارک مورد تیاز  به تولد، ازدواج، مرگ خود و والدینش  را برای روند پروسه  ثبت نام تابعیت مالتایی را به سفارت و یا کنسولگری  ارائه نمایند.

مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری :

برای این کار متقاضی حتما باید ۱۸ سال سن داشته باشد و انگیزع فرد و سرمایه شخص برای این کار مشخص یاشد و برای این کار شخص متقاضی بتید حتما نامه عدم سو پیشینه داشته باشد و نامه تاییدیه سلامتی نیز داشته باشد ، متقاضی این کار حتما باید کمک مالی به صندوق توسعه اجتماعی داشته باشد :

مبلغ زیر باید به مدت  چهار ماه از صادرشدن تصویب اصل IIP نامه مالتا تهیه گردد:

متقاضی اصلی – ۶۵۰،۰۰۰ €

همسر متقاضی – ۲۵،۰۰۰ €

فرزندان (زیر ۱۸ سال) هر نفر – ۲۵،۰۰۰ €

فرزندان  ۱۸-۲۶ سال (مجرد) هر نفر – ۵۰،۰۰۰ €

پدر و مادر وابسته و پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی اصلی هر نفر – ۵۰،۰۰۰ €

هنمچنین متقاضی میتواند با خرید ملک به مبلغ حداقل ۳۵۰٫۰۰۰ € و نگهدار ی مالکیت خود  برای مدت  ۵ سال ، و یا با اجاره یک ملک برای مدت  ۵  سال یا بیشتر با حداقل اجاره سالانه از ۱۶٫۰۰۰ €.

متقاضی همچنین با خرید اوراق قرضه ۱۵۰،۰۰۰ € در دولت و نگهداری آن به مدت ۵ سال میتواند به اقامت برسد

مهاجرت به مالتا ار طریق پناهندگی :

که موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) اصلا این روش را به افراد پیشنهاد نمیکند چون راهی پر خطر است و باعث میشود فرد پول زیادی را از دست بدهد ,حتی جان فرد هم در خطر است.

اگر به فکر مهاجرت به مالتا از طریق پناهندگی هستید  باید در دفتر اداره مهاجرت در کشور مالتا درخواست شما استعلام شود و سابقه انگشت نگاری از شخص متقاضی پناهندگی گیرفته میشود که نشان دهد برای کشور های دیگر درخواست پناهندگی نداشته  و اگر داشته باشد کشور مالتا  در پی بازگرداندن شخص مورد نظر به کشور قبلی است  طی قوانین دابلین اگر آن کشور به درخواست استرداد دادن و قبول پناهندگی پاسخ ندهند متقاضی پناهندگی ملزم به بازگشت می شود اما امکان اعتراض به رای بازگشت را نیز در صورتی که دلایل قابل قبول باشد نیز است.

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما راجع به  مهاجرت به مالتا  کمک کرده باشد.

شما اکنون با خواندن این مقاله  با اطلاعاتی که در باب مهاجرت به مالتا و راههای اخذ اقامت مالتا کسب نمودید به راحتی می توانید شرایط مهاجرت به مالتا از جمله تحصیل در مالتا و یا کار در مالتا و یا سرمایه گذاری در مالتا و یا خرید ملک در مالتا و یا ثبت شرکت در مالتا و یا ازدواج در مالتا و یا تولد فرزند در مالتا را با شرایط خود تطبیق داده و مهاجرت به مالتا انتخاب نمائید .

در این راه حتما با کارشناسان حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از انها مشاوره رایگان و یاری بخواهید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ
  1. mie editor3 گفته:

    ا سلام خدمت شما استاد خوش قلب.برای مهاجرت به مالتا متاسفانه اطلاعات کمی مشاوران دارند.من میخواستم بدونم اقامت از طریق اجاره ملک در مالتا هزینه سالیانه اجاره باید چقدر باشه من طبق اطلاعاتی که به دست اوردم تو سایت مهاجرت خود مالتا قید شده بود سالی ۱۶۰۰۰یورو شما فرمودید۴۲۰۰ و جای دیگه ۱۰۶۰۰ یورو واقعا گیج شدم اگر میشه توضحی راجبه این موضوع در اختیار بگذارید و سوال بعدی اینکه میشه اجازه کار دریافت کرد از طریق اجاره ملک؟ پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم.

    پاسخ