مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند

مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند

آیا از مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند اطلاعاتی دارید ؟ آیا از هزینه های زندگی در کشور فنلاند اطلاعاتی دارید ؟ راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند کدام است ؟ آیا مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای تحصیلی ممکن است ؟ شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای کار فنلاند چگونه است ؟ هزینه های زندگی در فنلاند و هزینه های تحصیل در فنلاند چگونه است ؟  قوانین و راه های مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت چگونه است ؟ آیا سرمایه گذاری در فنلاند راهی برای مهاجرت به فنلاند است ؟ چگونه می توان از راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند آگاه شد ؟ آیا می خواهید از مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند اطلاع داشته باشید ؟

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله سعی بر این دارد تا شما را با قوانین و شرایط مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند در این کشور آشنا سازد و به شما توضیحی جامع در قبال مهاجرت از طریق تحصیل به فنلاند و چگونگی اخذ اقامت فنلاند از طریق تحصیل در فنلاند این راه مهاجرتی داده شود ، راه هایی دیگر از طریق ویزاهای کاری که خلاصه به شکل های مختلفی از این تایپ ویزا خواهد بود به عنوان مثال ویزاهای کاری در هر کشور به شکل های مختلفی از قبیل ویزای جستجوی کار فنلاند و دعوت نامه کاری می باشد ، یکی دیگر از راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند ویزای سرمایه گذاری می باشد که همانند کشور های دیگر راه های متفاوتی برای این فیلد مهاجرتی وجود دارد ، مانند ثبت شرکت ، کار آفرینی ، خرید ملک …. به طور کل مهاجرت و رسیدن به اقامت دائم در کشور فنلاند از طریق ازدواج نیز امکان پذیر می باشد . در رابطه با مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و همچنین پناهندگی در فنلاند نیز توضیحات کاملی خواهیم داد تا در مورد تمامی راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند اطلاعات کلی به دست آورید . و از مشاوران و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و معتبرترین موسسه حقوقی در خاورمیانه مشاوره رایگان اخذ نمایید .

فَنلاند کشوری است در شمال اروپا روی طول جغرافیایی ۲۲ تا ۳۲ درجه و عرض جغرافیایی ۶۰ تا ۷۰ درجه. کشور فنلاند از شمال با نروژ، از شرق با روسیه، از غرب با سوئد همسایه‌ می باشد. خلیج بوتنی در غرب، خلیج فنلاند در جنوب و دریای بالتیک در جنوب غربی آن قرار دارد. فنلاند کشور دریاچه و جنگل است. ۱۰ درصد خاک آن رادریاجه پوشانده و ۷۳ درصد آن را جنگل. رشته کوه‌های آن اغلب در نیمه شمالی واقع شده‌اند.

قرار داشتن یک سوم از خاک فنلاند در بالای مدار قطب شمالی، این کشور را پس از ایسلند ، به شمالی‌ترین کشور جهان مبدل ساخته‌است.

در شمالی‌ترین نقطه فنلاند تابستان‌ها خورشید برای ۷۳ روز غروب نمی‌کند و همه ی ۲۴ ساعت هوا روشن است. در زمستان‌ها هم ۵۱ روز خورشید طلوع نمی‌کند.

مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت کشور فنلاند از طریق ویزای تحصیلی :

کشور فنلاند نیز همانند کشور های دیگر  دارای نظام آموزشی به صورت بین المللی می باشد و دانشجویان هر هر کشور می توانند برای پذیرش این کشور اقدام نمایند ، در رابطه با مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند به این صورت است که  تا سال ۲۰۱۷ در واقع همین امسال نظام آموزشی این کشور به صورت رایگان ارائه آموزش داده میشد ولی امسال نظام تحصیلی فنلاند برای تحصیل در فنلاند نیز همانند آلمان در سال ۲۰۱۷ به صورت هزینه تحصیلی و شهریه ارائه مییشود ، این کشور جز بهترین نظام های آموزشی دنیا می باشد ، در واقع سطح آموزش در تمامی دوره های تحصیلی این کشور از دوره کالج و تمامی مقاطع دانشگاه در سطح عالی ارائه میشود ، در باب مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و بحث تحصیلی باید گفت که تحصیل در فنلاند نیز میتواند راهی باشد تا فرد متقاضی از این طریق به اخذ اقامت دائم فنلاند دست یابد ، در واقع کشور فنلاند نیز از طریق تحصیل اقامت خواهد داد و فرد محصل میتواند بعد از گذراندن مقطع تحصیلی و دریافت کار و تغییر ویزای خود به کار به اقامت دائم فنلاند دست پیدا کند ، به صور معمول هم بعد ۵ سال تحصیل در این کشور شرایط اخذ اقامت در فنلاند امکان پذیر می باشد .

 

مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت کشور فنلاند از طریق ویزای کاری :

در واقع این تایپ ویزایی از راحت ترین ویزاها برای دست یافتن به اقامت کشور فنلاند می باشد ، کسی که قصد اخذ ویزای کار کشور فنلاند را دارد در چند حالت میتوانمد به این امر دست پیدا کند ، در حالت اول دریافت دعوت نامه کاری از کشور فنلاند می باشد ، فردی از یک کار فرما در این کشور دعوت نامه کاری دریافت میکند میبایست شرایط اخذ این دعوت نامه را پشت سر گذارد ، این دعوت نامه در مرحله اول به مدت ۳ ماه در این کشور آگهی خواهد شد در صورت اینکه کسی شرایط این کار را نپذیرفت در مرحله دوم می بایست این نامه کاری ۳ ماه در تمامی کشور های اتحادیه اروپا آگهی گردد در صورت عدم نیاز این کار شما شرایط رسیدن به این ویزای کاری را خواهد داشت ، در حالت دیگر نیز فرد میتواند ویزای جست و جوی کاری فنلاند دریافت کند این تایپ ویزایی به مدت ۶ ماه میباشد و فرد میتواند در صورت اخذ کار در این ۶ ماه بعد از ۳ سال به اقامت دائم فنلاند دست پیدا کند . ویزاهای کاری در این کشور از راه های رسیدن به اقامت و مهاجرت به فنلاند میباشد .

 

مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت کشور فنلاند از طریق ویزای سرمایه گذاری :

در ادامه بحث مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند می توان بیان نمود که ویزاهای سرمایه گذاری نیز جز راه هایی می باشد که به اقامت دائم در این کشور ختم خواهد شد ، البته به دلیل بالا بودن شرایط و هزینه های سرمایه گذاری ، پیشنهاد بر این می باشد که کسانی که قصد سرمایه گذاری در کشور فنلاند را دارند در مرحله اول از یکی از ویزاهای کاری یا تحصیلی اقدام نمایند و در صورت نداشتن شرایط این ۲ تایپ ویزا برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام نمایند .

 

مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت کشور فنلاند از طریق ویزای ازدواج و نامزدی :

در ادامه بحث مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند لازم به ذکر است که ویزاهای ازدواج و نامزدی نیز یکی از راه های رسیدن به اقامت دائم و مهاجرت به فنلاند می باشد ، در اگر کسی با فردی که تبعه کشور فنلاند میباشد عقد یا ازدواج کند میتواند به اقامت این کشور دست یابد ، در واقع این هم یکی از راه های مهاجرت می باشد ، افراد میتوانند در صورت ازدواج با هم دیگر عقد نامه خود را هریک به سفارت کشور خود برده و برای این امر اقدام نمایند ، در واقع فردی که با یک تبعه فنلاندی ازدواج میکند میتواند برای گرفتن ویزای این کشور اقدام نماید . این راه نیز یکی از سریعترین راه های رسیدن به اقامت کشور فنلاند و مهاجرت به فنلاند می باشد .

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص شرایط مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و قوانین مهاجرت تحصیلی به فنلاند و اخذ ویزای تحصیلی فنلاند هستید و اگر می خواهید با قوانین و اه های مهاجرت تحصیلی به فنلاند و اقامت بعد از تحصیل در فنلاند را داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط  اخذ اقامت فنلاند و مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و شرایط اقامت دانشجویی درفنلاند و هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت کشور فنلاند از طریق پناهندگی :

در حال حاضر پناهندگی از راه هایی می باشد که در حال حاضر شاهد آن هستیم که در سراسر جهان خیلی از افراد از این راه اقدام به مهاجرت میکنند ، در واقع پروسه پناهندگی شرایط بسیار گسترده ای دارد که در حال حاضر شاهد این می باشیم که خیلی از افراد برای رسیدن به پناهندگی دست به راه های مختلفی میزنند تا به این امر دست پیدا کنند . به دلیل گستردگی  در باب مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور فنلاند در مقاله ای دیگر در این موضوع میتوانید اطلاعات مکفی به دست آورید .

در متون پایین به هزینه های اقلام مصرفی در کشور فنلاند اشاره خواهیم کرد که در بحث مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند لازم است که ذکر گردد :

 

غذا، رستوران ارزان قیمت

۱۱٫۰۰ €

غذا برای ۲ نفر، رستوران متوسطه، سه دوره

۶۰٫۰۰ €

McMeal در McDonalds (یا غذای کمکی مشابه)

۷٫۰۰ €

آبجو خانگی (پیش نویس ۰٫۵ لیتری)

۶٫۰۰ €

۴٫۵۰-۶٫۵۰

آبجو وارداتی (بطری ۰٫۳۳ لیتر)

۵٫۰۰ €

کاپوچینو (به طور منظم)

۳٫۲۸ €

کک / پپسی (بطری ۰٫۳۳ لیتر)

۲٫۱۰ €

آب (۰٫۳۳ لیتر بطری)

۱٫۴۱ €

شیر (به طور منظم)، (۱ لیتر)

۰٫۹۲ €

کباب نان سفید تازه (۵۰۰ گرم)

۱٫۷۶ €

برنج (سفید)، (۱ کیلوگرم)

۱٫۸۱ €

تخم مرغ (به طور منظم) (۱۲)

۱٫۷۷ €

پنیر محلی (۱ کیلوگرم)

۵٫۹۵ €

سینه مرغ (بیسن، بدون پوست)، (۱ کیلوگرم)

۹٫۴۴ €

گوشت گاو (۱ کیلوگرم) (یا گوشت قرمز معادل عقب)

۱۳٫۸۶ €

سیب (۱ کیلوگرم)

۱٫۸۰ €

موز (۱ کیلوگرم)

۱٫۴۹ €

پرتقال (۱ کیلوگرم)

۱٫۶۹ €

گوجه فرنگی (۱ کیلوگرم)

۲٫۸۲ €

سیب زمینی (۱ کیلوگرم)

۰٫۸۸ €

پیاز (۱ کیلوگرم)

۱٫۱۸ €

سالاد (۱ سر)

۱٫۴۶ €

آب (۱٫۵ لیتر بطری)

۱٫۳۴ €

بطری شراب (میان رده)

۱۰٫۰۰ €

آبجو خانگی (بطری ۰٫۵ لیتر)

۲٫۴۲ €

آبجو وارداتی (بطری ۰٫۳۳ لیتر)

۲٫۵۵ €

بسته سیگار (مارلبورو)

۶٫۲۰ €

حمل و نقل

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

۳٫۰۰ €

گذر ماهانه (قیمت معمول)

۵۲٫۵۰ €

شروع تاکسی (تعرفه عادی)

۶٫۰۰ €

تاکسی ۱ کیلومتر (تعرفه عادی)

۱٫۵۷ €

انتظار تاخیر ۱ ساعته (تعرفه عادی)

۴۵٫۰۰ €

بنزین (۱ لیتر)

۱٫۴۵ €

فولکس واگن گلف ۱٫۴ ۹۰ دلاری (یا جدید خودرو جدید)

۲۵،۰۰۰٫۰۰ €

تویوتا کرولا ۱٫۶ لیتر ۹۷ کیلو وات (یا خودروی جدید معادل)

۲۴،۰۴۲٫۰۹ €

ورزش و اوقات فراغت
[ویرایش]

باشگاه تناسب اندام، هزینه ماهانه برای ۱ بزرگسالان
۴۳٫۸۳ €
اجاره دادگاه تنیس (۱ ساعت در آخر هفته)
۲۰٫۴۴ €
سینما، انتشار بین المللی، ۱ صندلی
۱۳٫۰۰ €

مراقبت از کودکان

مهد کودک (یا مهد کودک)، خصوصی، ماهانه برای یک کودک
۳۰۶٫۳۳ €
ابتدایی بین المللی، سالانه برای ۱ کودک
۹،۰۰۰٫۰۰ €
لباس و کفش
۱ جفت جینLevis 501 یا مشابه)
۸۳٫۱۵ €
۱ لباس تابستانی در یک فروشگاه زنجیره ای (زارا، H & M، …)
۳۰٫۳۵ €
۱ جفت کفش نایک (متوسط)
۸۵٫۹۷ €
۱ جفت کفش کفش مردانه
۱۰۸٫۵۷ €

اجاره در هر ماه
آپارتمان (۱ خوابه) در مرکز شهر
۷۳۵٫۹۴ €
آپارتمان (۱ اتاق خواب) خارج از مرکز
۵۶۰٫۸۰ €
آپارتمان (۳ اتاق خواب) در مرکز شهر
۱،۲۴۲٫۹۸ €
آپارتمان (۳ اتاق خواب) خارج از مرکز
۹۲۷٫۶۷ €
خرید آپارتمان قیمت
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر
۴،۰۷۲٫۶۴ €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز
۲،۵۲۸٫۴۸ €
حقوق و تامین مالی
نرخ بهره وام در درصد (٪)، سالانه
۱٫۵۳
قیمت ها در فنلاند
این داده ها بر اساس ۷۰۵۵ نوشته در ۱۸ ماه گذشته از ۶۱۲ متصدی مختلف است.
آخرین به روز رسانی: سپتامبر ۲۰۱۷
داده های ما برای هر کشوری بر اساس تمام نوشته های تمام شهرها در آن کشور است.

 

در این مقاله سعی بر این شد تا شما را با راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و چند راه مختلف مهاجرتی و اخذ اقامت کشور فنلاند آشنا سازیم و راه های مختلفی از جمله اخذ ویزاهای تحصیلی ویزاهای کاری ، ویزاهای سرمایه گذاری ، اخذ ویزا از طریق ازدواج و نامزدی فنلاند آشنا سازیم تا اطلاعاتی کلی در باب این موارد به دست آورید ، در واقع شرایط مهاجرت به کشور فنلاند از این تایپ ویزاها امکان پذیر می باشد

. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند در این مقاله در باب مهاجرت تحصیلی به فنلاند و قوانین و راه های اخذ ویزای تحصیلی فنلاند  و هزینه های زندگی در فنلاند و هزینه های تحصیل در فنلاند  و اقامت پس از تحصیل در فنلاند ، و اقداما لازم جهت مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند را بررسی نمود و سعی بر این بود  تمام سوالات شما در موارد مهاجرت به فنلاند و اخذ ویزای کاری فنلاند  و  مهاجرت به فنلاند و اخذ ویزای ازدواج  بررسی نماید . شما عزیزان اگر می خواهید از چگونگی اخذ اقامت دائم فنلاند و مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند آگاه شوید و با هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند آگاه شوید می توانید با کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه تماس حاصل نموده و در خصوص چگونگی مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید