مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

آیا میخواهید مهاجرت به فرانسه داشته باشید ؟ در رابطه با مهاجرت به فرانسه چه می دانید ؟ راه های مهاجرت به فرانسه کدام است ؟ از چه راهی می توان مهاجرت به فرانسه داشت ؟ شرایط مهاجرت به فرانسه چیست ؟ آیا مهاجرت به قرانسه آسان و ممکن می باشد ؟ چه کسانی می توانند مهاجرت به فرانسه و بخصوص مهاجرت تحصیلی به فرانسه داشته باشند ؟ شرایط لازم برای مهاجرت به فرانسه  و مهاجرت کاری به فرانسه چیست ؟ آیا با کشور فرانسه آشنایی دارید؟ مهاجرت به فرانسه از چه روش هایی امکان پذیر است؟ مهاجرت به فرانسه از طریق  تحصیل چه شرایطی دارد؟ آیا مهاجرت به فرانسه از طریق کار آسان و امکان پذیر است؟ آیا ویزای نامزدی و ازدواج در کشور فرانسه به اخذ اقامت دائم فرانسه منجر می شود؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در رابطه با مهاجرت به فرانسه مقاله زیر را تهیه نموده است و به تمامی سوالا شما در خصوص مهاجرت به فرانسه و سوالات دیگری نظیر مهاجرت به فرانسه از طریق  ثبت شرکت و سرمایه گذاری چقدر سرمایه نیاز دارد و چه نکاتی دارد؟ مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی چه خطراتی دارد؟ پاسخ داده است . بنابراین شما عزیزان اگر می خواهید اطلاعات تکمیلی تری در خصوص مهاجرت به فرانسه داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و تخصصی در خصوص شاوره رایگان دریافت نمایید .  در این مقاله تلاش نموده ایم راه های مهاجرت به  فرانسه را بیان نماییم، برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما همراه باشید.

در خصوص مهاجرت به  فرانسه و در ابتدا به شرحی از کشور فرانسه می پردازیم :

کشور فرانسه در اروپای غربی واقع شده است، این کشور در قاره اروپا بعد از کشور اوکراین دومین کشور بزرگ می باشد و همینطور وسیع ترین کشور اروپای غربی محسوب می شود. ازهمسایه های این کشور می توان به کشور بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا اشاره کرد. آب و هوای کشور فرانسه معتدل و چهار فصل ، پایتخت آن شهر پاریس و زبان مردم آن فرانسوی است. واحد پول کشور فرانسه یورو می باشد. به طور کلی از روش های مختلفی می توان مهاجرت به  فرانسه  داشت ، از انواع این روشها می توان به مهاجرت تحصیلی به فرانسه ، مهاجرت کاری به فرانسه ، مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج ، مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و پناهندگی اشاره کرد. در زیر به توضیحاتی در ارتباط با هریک از این روش ها می پردازیم:

  • مهاجرت تحصیلی به کشور فرانسه

با توجه به تحصیل رایگان در کشور فرانسه، سطح علمی بالا و مطلوب و شرایط مناسب تحصیلی بسیاری از افراد علاقه مند به تحصیل در کشور فرانسه می باشند. در کشور فرانسه دروس در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های گوناگون ارائه می گردد. پذیرش دانشجویان در کشور فرانسه به طور معمول در سپتامبر هر سال می باشد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیاز است، علاوه بر مدرک تحصیلی، فرد باید برای تحصیل در کشور فرانسه مدرک B2 فرانسوی را اخذ نماید. دانشجویان در مقطع کارشناسی ۱۰ ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت دارند.

برای مقطع کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی الزامی برای دانشجویان متقاضی مهاجرت به  فرانسه  است، زبان تحصیل در این مقطع انگلیسی و فرانسوی می باشد و دانشجویان در این مقطع ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار به صورت پاره وقت دارند.

برای مهاجرت به  فرانسه و پس از آن تحصیل در کشور فرانسه در مقطع دکتری نیاز به اخذ تاییدیه از استاد راهنما می باشد که کار ساده ای نیست در نتیجه ورود به این مقطع پس از سپری نمودن مقطع کارشناسی ارشد در کشور فرانسه راحت تر است. زبان تحصیل در این مقطع انگلیسی و فرانسوی است و دانشجویان ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار به صورت پاره وقت را دارا می باشند.

 

افرادی که خواهان مهاجرت به فرانسه می باشند و می خواهند مهاجرت تحصیلی به فرانسه داشته باشند و یا مهاجرت کاری به فرانسه را انتخاب نمایند و یا می خواهند با مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری به اخذ اقامت دائم فرانسه دست پیدا نمایند و خواهان کسب اطلاعات به روز و دقیق در خصوص مهاجرت به فرانسه می باشند می توانند با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و یا شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت به فرانسه  به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایند .

افرادی که  قصد مهاجرت تحصیلی به  فرانسه  دارند اجازه بردن همراه را ندارند و پس از ۷ سال تحصیل و اقامت در کشور فرانسه به طور متوالی می توانند اقامت دائم کشور فرانسه را اخذ نمایند.

  • مهاجرت کاری به کشور فرانسه

برای مهاجرت از طریق کار به فرانسه  به پیشنهاد کاری از سوی کشور فرانسه نیاز است. برای دریافت این پیشنهاد کاری باید کار مورد نظر ابتدا به مدت سه ماه در کشور فرانسه آگهی شود و اگر متقاضی برای این کار یافت نشد به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود، باز هم اگر کسی پیدا نشد برای فرد متقاضی مهاجرت از طریق کار به فرانسه  دعوت نامه کاری ارسال می شود.از طریق ویزای کار کشور فرانسه که چندان هم اسان نیست پس از زمان سه تا پنج سال فرد می تواند تابعیت کشور فرانسه را اخذ نماید. در صورت کار و حضور افراد به مدت ۷ سال در کشور فرانسه به طور مداوم فرد می تواند اقامت دائم کشور فرانسه را دریافت نماید.

  • مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای ثبت شرکت و سرمایه گذاری

در روش مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای ثبت شرکت و سرمایه گذاری  فرد می تواند از طریق ویزای تجاری وارد کشور فرانسه شده و ثبت شرکت نماید که طبق این روش لازم است فرد افرادی را از اتباع کشور فرانسه استخدام نموده و بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو حقوق به انها پرداخت نماید. برای سرمایه گذاری در کشور فرانسه نیاز است که فرد مبلغ حداقل ۱۰ میلیون یورو در دارایی های صنعتی یا تجاری کشور فرانسه سرمایه گذاری نماید. شرایط این نوع سرمایه گذاری خاص است و می تواند به صورت شخصی یا شرکتی سرمایه گذاری گردد.

  • مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای ازدواج

فردی که تابعیت کشور فرانسه را دارد می تواند برای همسر خود از طریق ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام کند. در این نوع ویزا شخص باید نشان دهد که هزینه های زندگی خود و همسرش را برای مدت یکسال دارد.فرد از طریق این ویزا می تواند مهاجرت به فرانسه را داشته و طی بازه زمانی چهار تا پنج ساله اقامت دائم کشور فرانسه را دریافت نماید. اگر فرد متقاضی مهاجرت به فرانسه به کشور فرانسه ثابت نماید که دانش و مهارت زبان فرانسه را دارد زمان اخذ اقامت دائم برای وی کوتاه تر خواهد شد. این نکته حائز اهمیت است که فرد باید مدارکی ارائه دهد که نشان دهد ازدواج انها صوری نبوده و هدف از ازدواج تنها کسب اقامت دائم کشور فرانسه نمی باشد.

  • مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور فرانسه

بسیاری از افراد تمایل دارند با مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی وارد کشور فرانسه شوند و خطرات را به جان بخرند و اقامت دائم کشور فرانسه را پس از چند سال سختی تحمل کنند اما مهاجرت از روش پناهندگی سخت ترین و خطرناک ترین روش می باشد و با توجه به روش های گوناگون مهاجرت به فرانسه ، مهاجرت از روش پناهندگی به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

همچنین در خصوص مهاجرت به فرانسه می توان یان نمود که بسیاری از افراد برای زندگی،تحصیل ،کار و …. به فکر مهاجرت به فرانسه می افتند. با توجه به شرایط مطلوب، تحصیل رایگان، فراوانی کار، رفاه بسیار و بسیاری از ویژگی های دیگر مهاجرت به فرانسه برای بسیاری از افراد ایده ال می باشد. راه های مهاجرت به فرانسه برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه بسیار است که موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تلاش نمود  در این مقاله به ان اشاره نماید . شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مهاجرت به فرانسه و همچنین مهاجرت تحصیلی به فرانسه و مهاجرت کاری به فرانسه و چگونگی اخذ اقامت دائم فرانسه  دیگر زمینه های حقوقی با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را در رابطه با مهاجرت به فرانسه از مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل به صورت مشاوره رایگان دریافت نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (14 نظرات, میانگین: 4٫71 از طریق 5)
Loading...
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *