مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه و همچنین شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت فرانسه ۲۰۱۸ چگونه است ؟ در رابطه با مهاجرت به فرانسه ۲۰۱۸ چه می دانید ؟ راه های مهاجرت به فرانسه مانند تحصیل در فرانسه و یا مهاجرت به فرانسه از طریق کار در فرانسه کدام است ؟ مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری در فرانسه و یا مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج در فرانسه چگونه است ؟ شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق تولد فرزند در فرانسه چیست ؟

در خصوص مهاجرت به فرانسه داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و تخصصی در خصوص شاوره رایگان دریافت نمایید .

در خصوص مهاجرت به  فرانسه و در ابتدا به شرحی از کشور فرانسه می پردازیم :

کشور فرانسه در اروپای غربی واقع شده است، این کشور در قاره اروپا بعد از کشور اوکراین دومین کشور بزرگ می باشد و همینطور وسیع ترین کشور اروپای غربی محسوب می شود. ازهمسایه های این کشور می توان به کشور بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا اشاره کرد. آب و هوای کشور فرانسه معتدل و چهار فصل ، پایتخت آن شهر پاریس و زبان مردم آن فرانسوی است. واحد پول کشور فرانسه یورو می باشد. به طور کلی از روش های مختلفی می توان مهاجرت به  فرانسه  داشت ، از انواع این روشها می توان به مهاجرت تحصیلی به فرانسه ، مهاجرت کاری به فرانسه ، مهاجرت به فرانسه از طریق مهاجرت توریستی به فرانسه و یا در نهایت مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی در فرانسه  اشاره کرد. در زیر به توضیحاتی در ارتباط با هریک از این روش ها می پردازیم:

 • مهاجرت تحصیلی به کشور فرانسه

با توجه به تحصیل رایگان در کشور فرانسه، سطح علمی بالا و مطلوب و شرایط مناسب تحصیلی بسیاری از افراد علاقه مند به تحصیل در کشور فرانسه می باشند. در کشور فرانسه دروس در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های گوناگون ارائه می گردد. پذیرش دانشجویان در کشور فرانسه به طور معمول در سپتامبر هر سال می باشد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیاز است، علاوه بر مدرک تحصیلی، فرد باید برای تحصیل در کشور فرانسه مدرک B2 فرانسوی را اخذ نماید. دانشجویان در مقطع کارشناسی ۱۰ ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت دارند.

برای مقطع کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی الزامی برای دانشجویان متقاضی مهاجرت به  فرانسه  است، زبان تحصیل در این مقطع انگلیسی و فرانسوی می باشد و دانشجویان در این مقطع ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار به صورت پاره وقت دارند.

برای مهاجرت به  فرانسه و پس از آن تحصیل در کشور فرانسه در مقطع دکتری نیاز به اخذ تاییدیه از استاد راهنما می باشد که کار ساده ای نیست در نتیجه ورود به این مقطع پس از سپری نمودن مقطع کارشناسی ارشد در کشور فرانسه راحت تر است. زبان تحصیل در این مقطع انگلیسی و فرانسوی است و دانشجویان ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار به صورت پاره وقت را دارا می باشند.

 

افرادی که خواهان مهاجرت به فرانسه می باشند و می خواهند مهاجرت تحصیلی به فرانسه داشته باشند و یا مهاجرت کاری به فرانسه را انتخاب نمایند و یا می خواهند با مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری به اخذ اقامت دائم فرانسه دست پیدا نمایند و خواهان کسب اطلاعات به روز و دقیق در خصوص مهاجرت به فرانسه می باشند می توانند با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و یا شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت به فرانسه  به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایند .

افرادی که  قصد مهاجرت تحصیلی به  فرانسه  دارند اجازه بردن همراه را ندارند و پس از ۷ سال تحصیل و اقامت در کشور فرانسه به طور متوالی می توانند اقامت دائم کشور فرانسه را اخذ نمایند.

 • مهاجرت کاری به کشور فرانسه

برای مهاجرت از طریق کار به فرانسه  به پیشنهاد کاری از سوی کشور فرانسه نیاز است. برای دریافت این پیشنهاد کاری باید کار مورد نظر ابتدا به مدت سه ماه در کشور فرانسه آگهی شود و اگر متقاضی برای این کار یافت نشد به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود، باز هم اگر کسی پیدا نشد برای فرد متقاضی مهاجرت از طریق کار به فرانسه  دعوت نامه کاری ارسال می شود.از طریق ویزای کار کشور فرانسه که چندان هم اسان نیست پس از زمان سه تا پنج سال فرد می تواند تابعیت کشور فرانسه را اخذ نماید. در صورت کار و حضور افراد به مدت ۷ سال در کشور فرانسه به طور مداوم فرد می تواند اقامت دائم کشور فرانسه را دریافت نماید.

 • مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای ثبت شرکت و سرمایه گذاری

در روش مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای ثبت شرکت و سرمایه گذاری  فرد می تواند از طریق ویزای تجاری وارد کشور فرانسه شده و ثبت شرکت نماید که طبق این روش لازم است فرد افرادی را از اتباع کشور فرانسه استخدام نموده و بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو حقوق به انها پرداخت نماید. برای سرمایه گذاری در کشور فرانسه نیاز است که فرد مبلغ حداقل ۱۰ میلیون یورو در دارایی های صنعتی یا تجاری کشور فرانسه سرمایه گذاری نماید. شرایط این نوع سرمایه گذاری خاص است و می تواند به صورت شخصی یا شرکتی سرمایه گذاری گردد.

 • مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای ازدواج

فردی که تابعیت کشور فرانسه را دارد می تواند برای همسر خود از طریق ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام کند. در این نوع ویزا شخص باید نشان دهد که هزینه های زندگی خود و همسرش را برای مدت یکسال دارد.فرد از طریق این ویزا می تواند مهاجرت به فرانسه را داشته و طی بازه زمانی چهار تا پنج ساله اقامت دائم کشور فرانسه را دریافت نماید. اگر فرد متقاضی مهاجرت به فرانسه به کشور فرانسه ثابت نماید که دانش و مهارت زبان فرانسه را دارد زمان اخذ اقامت دائم برای وی کوتاه تر خواهد شد. این نکته حائز اهمیت است که فرد باید مدارکی ارائه دهد که نشان دهد ازدواج انها صوری نبوده و هدف از ازدواج تنها کسب اقامت دائم کشور فرانسه نمی باشد.

 • مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور فرانسه

بسیاری از افراد تمایل دارند با مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی وارد کشور فرانسه شوند و خطرات را به جان بخرند و اقامت دائم کشور فرانسه را پس از چند سال سختی تحمل کنند اما مهاجرت از روش پناهندگی سخت ترین و خطرناک ترین روش می باشد و با توجه به روش های گوناگون مهاجرت به فرانسه ، مهاجرت از روش پناهندگی به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

همچنین در خصوص مهاجرت به فرانسه می توان یان نمود که بسیاری از افراد برای زندگی،تحصیل ،کار و …. به فکر مهاجرت به فرانسه می افتند. با توجه به شرایط مطلوب، تحصیل رایگان، فراوانی کار، رفاه بسیار و بسیاری از ویژگی های دیگر مهاجرت به فرانسه برای بسیاری از افراد ایده ال می باشد .

می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مهاجرت به فرانسه و همچنین مهاجرت تحصیلی به فرانسه و مهاجرت کاری به فرانسه و چگونگی اخذ اقامت فرانسه  دیگر زمینه های حقوقی با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را در رابطه با مهاجرت به فرانسه و تحصیل در فرانسه و یا کار در فرانسه و یا سرمایه گذاری در فرانسه و یا ثبت شرکت در فرانسه از مشاورین متخصص در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش با تماس مستقیم به صورت تخصصی  مشاوره رایگان دریافت نمایید.

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (20 نظرات, میانگین: 4٫70 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 پاسخ
 1. میم. گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته فرش دانشگاه باهنر در مقطع کارشناسیم و میخوام بعد از گرفتن مدرک فوق دیپلم به فرانسه, اتریش, استرالیا یا نروژ مهاجرت کنم
  و میخواستم نظر شمارو در رابطه با این موضوع بپرسم چون اطلاعاتم کامل نیست.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهتر هست که کارشناسی رو با نمره بالا تمام کنید و در این مدت رو سطح زبانتون کار کنید. هر کشوری که مدنظرتون هست اگر زبانش رو بلد باشین خیلی کارتون راحت تر میشه. مدرک زبان انگلیسی هم اکثرا در همه جا قابل قبول هست.

   پاسخ
 2. شیرین مطلق گفته:

  سلام
  من ایرانی هستم.
  پاسپورت کانادایی هم دارم.
  ۴ سال در پاریس درس خواندم و مدرک فوق لیسانس گرفته ام.
  مایلم اقامت دائم فرانسه را داشته باشم.

  چکار باید بکنم؟

  باسپاس از همکاری شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، باید چند سال دیگر در فرانسه اقامت داشته باشید تا بتوان برای اقامت دائم اقدام کرد. برای اقامت دائم فرانسه شما باید ۵ سال در این کشور اقامت داشته باشید و باید شرایط شما بررسی شود.

   پاسخ
 3. Maede گفته:

  سلام وقتتون بخير ، من ١٩ سالمه ومعدل ديپلمم ١٨/٩٠ هست و الان دارم كلاساي فشرده فرانسه ميرم ، و به دليلي در كنكور موفق نشدم ، وضعيت مالي هم متوسطه ، ميخواستم ببينم امكانش هست بتونم دندانپزشكي رايگان در فرانسه بخونم ؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، امکان تحصیل رایگان در کشورهای اتریش و آلمان وجود دارد، شرایط اولیه شما کاملا مناسب به نظر می رسد، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. بهمن فاتحي گفته:

  سلام لطفا راهنمايي كنين ممنونم از
  من به اتفاق همسرو دو دخترم ميقصد مهاجرت تحصيلي به فرانسه يا كشوري مثل المانو ايتاليا را داريم فقط هدف من اينكه ويزاي همزمان بگيريم همسرم داراي ارشد روان شناسي با معدل ۱۹٫۶ است و من و همسرم با ۴۲ و ۴۱ سال سن و بيشا ۲۵ سال تجربه كا رد اموزش ورورش استثنايي و كودكان ماستثنايي با عنوان دبير و مربي گفتاردرماني هستيم ……اصلا ايا امكان همزمان رفتن ما است يا خير ….منونم از شما … خواهشا راهنمايي بفرمايين باز هم ممنون و قدردان شمام …. یادم رفت اینو بگم مدرک ایلتس نداریم و ولی داریم میخونیم که امتحان بدیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای پروسه ویزا محدودیت سنی وجود دارد که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ