مهاجرت به اسلوونی

مهاجرت به اسلوونی

مهاجرت به اسلوونی

مهاجرت به اسلوونی ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت چه شرایطی د ارد ؟ راههای  مهاجرت به اسلوونی  از جمله تحصیل در اسلوونی و یا کار در اسلوونی و یا سرمایه گذاری در اسلوونی و یا ثبت شرکت در اسلوونی و یا ازدواج در اسلوونی چگونه میباشد ؟ مهاجرت کاری به اسلوونی و یامهاجرت تحصیلی به اسلوونی برای اخذ اقامت اسلوونی چگونه است ؟ با مطالعه مقالات موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در سایت های موسسه حقوقی ملک پور  میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به مهاجرت به اسلوونی  را بدست بیاورید .

درباره کشور اسلوونی :

کشور اسلوونی یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا میباشد که در مرکز قاره سبز است .  کشور اسلوونی کشوری است که تازه استقلال پیدا کرده است  که درسال ۱۹۹۱ از یوگسلاوی مستقل شد و کشوری با نام جمهوری اسلوونی تاسیس شد و مساحتی حدود ۲۰/۲۷۳ کیلومتر مربع از قاره اروپا را این کشور  به خود اختصاص داده است.

اسلوونی همسایه و هم مرز کشورهایی چون  اتریش در شمال و ایتالیا درغرب و  کرواسی در جنوب و مجارستان در شرق میباشد.

بزرگترین شهر کشور اسلوونی را لیوبلیانا را نیز میتوان  نام برد که پایتخت کشور هم میباشد ، واحد پول اسلوونی یورو می باشد که یکی از معتبرترین واحدهای پولی در جهان است . اسلوونی نیز  یکی از کشورهایی است که دارای جمعیت کمی میباشد  و حدود  ۲٫۵۵۰٫۰۰۰نفر در آن زندگی می کنند و رتبه ۱۴۳جهان را از لحاظ جمعیت را نیز دارد .

برای مهاجرت به اسلوونی  ، فرد حتما باید به دفتری رجوع کند که اولا آن دفتر مهاجرتی حتما دارای وکلای دادگستری باشد یعنی آن وکیل حتما امتحان کانون وکلا را داده باشد و دارا پروانه وکالت باشد  و هم  معتبر باشد ، دوما مو به مو قوانین مهاجرت به اسلوونی  را بلد باشد تا بتوان آن را به عنوان دفتر و وکیل مهاجرت به هلندد انست.

پروانه وکالت افراد بهترین و معنبتر ترین را تشخیص صحت ادعای وکالت شخص میباشد .

موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) بامديريت و ریاست  جناب دكتراميرمحمدملك پور،نابغه و خردمند  حقوق بین الملل، با بهره گيرى ازمتدهاى روزدنيا و بهترین روش ها ،و با در اختیار داشتن صدها حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری با دانش امور حقوق بین الملل خصوصی اين مهم را براى شما ميسرخواهد ساخت.

چرا که موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) پور،بابهره گيرى ازدانش بهترين وكلاى دادگسترى،قضات بازنشسته واساتيد انشگاه، امكان استفاده ازخدمات مشاوره حقوقى درقراردادها،ازدواج واحوال شخصيه ،تابعيت ،اقامت، مهاجرت و همچنين طرح دعاوى بين المللى را در داخل و خارج از کشور فراهم کرده است.

به عنوان مثال اگر فردی قصد مهاجرت به کشور اسلوونی  را دارد حتما باید نزد وکیل مهاجرت به اسلوونی  یا نزد دفتری برود که د ارای وکلای مجرب اکثر کشورها از جمله وکیل مهاجرت به اسلوونی  است که دانایی لازم و کافی به امور مهاجرتی به کشور اسلوونی  و قوانین کشور اسلوونی  و آشنایی کافی با تمامی تایپ ویزاهای کشور اسلوونی  از جمله تحصیل در اسلوونی  و یا کار در اسلوونی  میباشد  پیشنهاد ما رجوع به دفاتر و موسسات و وکلای مموسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) میباشد .

مهاجرت به اسلوونی  برای افرادی که عضو اتحادیه اروپا :

کشورهای عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن از جمله اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، اسلوونی  ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، کرواسی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، اسلوونی ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس میباشند که ارتباط کشور اسلوونی  با این کشورها به این صورت است که این کشورهای عضو شنگن برای مهاجرت به اسلوونی  نیازمند ویزا نیستند و با داشتن هر نوع اقامتی نیاز به مجوز در مرزهای آن ندارند. و این کشورهای عضو حوزه که نام برده شد برای ورود به کشور اسلوونی  و کار و تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت نازمند ویزا نیستند.

مهاجرت به اسلوونی از طریق تحصیل :

تحصیل در کشور اسلوونی در مقطع لیسانس مورد نیاز مدرک زبان ایلس نمیباشد اما دانایی زبان اسلوانیایی را فرد باید داشته باشد اما برای رشته هایی چون مدیریت ها و مالی ها فرد میتواند به کورس انگلیسی این دروس را بخواند .  و برای خواندن در مقاطع ارشد و دکترا پذیرش به زبان انگلیسی است  و در صورتی که فرد مدرک زبان آیلتس داسته باشد شانس ویزای خود را بالا میبرد. از جمله شرایط برای گرفتن پذیرش در دانشگاه  داشتن  معدل خوب  نیز میباشد. طول دوره ی تحصیل در دوره ی کارشناسی بین ۲ تا ۳ سال  به طول می انجامد .

برای تحصیل در رشته های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های اسلوونی فرد میتواند به هر دو زبان انگلیسی و اسلوانیایی درس بخواند. . شانس برای امکان استفاده از بورسیه ی تحصیلی در کشور اسلوونی بسیار پایین میباشد به این دلیل که هزینه های تحصیل در کشور اسلوونی پایین میباشد .

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی : اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی/ اصل مدرک لیسانس و یا فوق لیسانس و یا دکترا / ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی / پاسپورت و ترجمه پاسپورت/ شناسنامه و ترجمه صفحات / فرم درخواست ویزا/ ۲ قطعه عکس پشت امضا شدده/ نامه تمکن مالی/ گواهی سلامت/ گواهی عدم سو سابقه

مهاجرت به اسلوونی از طریق کار : 

کشور اسلوونی  یکی از موفق ترین کشور های اقتصادی در  حوزه بالکان نیز است   و در اصطلاح کشور اسلوونی را به بهشت اقتصادی معروف کرده اند . در کشور اسلوونی   هم کارفرما باید برای جذب نیروی جدید مانند دیگر کشور های اروپایی قانون ویژه استخدام را رعایت نماید و ۳ ماه اگهی شغل مورد نظر را در کشور خودش سپس ۳ه ماه آگهی متوالی در کل اتحادیه اروپا طبق شرایط فوق انتشار دهد  و در صورتی که متقاضی جهت کار دراین کشور معرفی نگردد و فردی پیدا نشود ، کارفرما می تواند دعوتنامه و یا پیشنهاد کاری را ارائه نماید ، در حالی که باید اثبات نماید اسپانسر مالی متقاضی و خانواده وی میتواند باشد  .

مهاجرت به اسلوونی از طریق ازدواج :

در مورد  با اخذ اقامت  و مهاجرت به  اسلوونی از طریق ازدواج این موضوع را متذکر شویم که در این پروسه  شما نیازمند به یک آدرس و نامه ای که صلاحیت شمارو ثابت کند هستید  مبنی بر اینکه شما در آنجا زندگی می کنید و یا برای زندگی کردن و سکونت  در آنجا دعوت شده ایم  . شما می توانید ابتدا ویزای موقت (začanabivanje) دریافت نمایید. سپس میبایست  سندی مبتنی بر  ازدواج خود را به زبان اسلوونیایی ترجمه  نمایند تا  قانونی شود . و بعد از ۵ سال میتوانید به اقامت دائم کشور اسلوونی برسید . برای این پروسه متقاضی که میخواهد با فرد اسلونیایی ازدواج کند او باید هزینه زندگی برای یک سال به اندازه ۲ نفر را در حسابش داشته باشد ،. یک نکته ی دیگر که باید به آن اشاره کرد  در خصوص اخذ اقامت در اسلوونی از طریق ازدواج این است که زمانی که اقامت دائم اسلوونی را فرد گرفت  و خواستار این بود که در این کشور کار کند  ، برای دریافت مجوز کار، باید پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای اسلونیایی داشته باشد .

مدارک لازم برای مهاجرت به اسلوونی از طریق ازدواج:

عدم سابقه کیفری/ سند ازدواج/ دو قطعه عکس/ بیمه سلامت / نامه تمکن مالی

مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری :

برای سرمایه گذاری در کشور اسلوونی  شخص میبایست مجوز اقامتی که دارای اعتبار  داشته باشد و بلافاصله  ارائه ی درخواست برای مدت  حداقل یک سال در کشور اسلوونی به طور مداوم و پیوسته  اقامت داشته باشد البته این شرط  نیز وجود دارد  برای کسانی که اقامت آنها  به صورت فصلی است یا برای  خدمات دادن  مرزی به کار مشغول شده اند  و یا برای آموزش به این کشور آمده اند  لازم نیست.

برای این کار تمکن مالی به میزان ۱۰ هزار یورو لازم است . و برای ثبت شرکت نیز تمکن مالی به میزان ۷۵۰۰ یورو مورد نیاز است

شخص، بر طبق  شرایط ذکر شده باید برای  مالکیت و یا اجاره محل کسب و کار برای فعالیت ، باید مکانی را داشته که با سند مشخصی از جمله مبایعه نامه یا اجاره نامه این را اثبات نماید.

این را  ثبت شرکت همچنین  می تواند برای اشخاصی هکچون  ورزشکاران و هنرمندان نیز استفاده شود.

برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور اسلوونی شما بعد از پر کردن فرم های مربوطه ابتدا باید یک نام تجاری برای شرکت خود انتخاب نماببد سپس طی بیزینس پلن مریوطه فعالیت خود را در شرکت آغاز نمایید و پیرینت حساب بانکب را نیز باید ضمیمه درخواست خود نیز بکنید ، پس از آن شخص  برای مصاحبه به سفارت دعوت خواهد شد ، و با کسب ویزای نوع D اجازه ی اقامت موقت در اسلوونی را کسب می کنند.و  پس از گذشت یک سال فرد باید  که ترنور مالی به دولت اسلوونی را ارائه دهید و مالیات پرداخت کنند؛ پروسه ویزای ثبت شرکت در اسلوونی باید سالانه تکرار شور و در وحله اول به فرد یک ویزای ۱ ساله سپس ۲ سال دیگر هم شرکت کار کند که روی هم بشود ۳ سال فرد میتواند به اقامت دائم برسد و بعد از ۵ سال نیز میتواند درخواست پاسپورت و تابعیت بکبند.

مهاجرت به اسلوونی از طریق تولد:

مهاجرت به اسلوونی  از طریق تولد مانند دیگر کشور ها ی اروپایی سیستم خون میباشد .

دربسیاری از کشورها  تولد در آن کشور عامل اصلی اخذ تابعیت نمیباشد  ولیکن از موارد تاثیرگذار محسوب خواهد شد . در کشور هایی  که تابعیت آنها از طریق خون می باشد تولد عامل اخذ اقامت نیست.

مهاجرت به اسلوونی از طریق پناهندگی:

که موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) اصلا این روش را به افراد پیشنهاد نمیکند چون راهی پر خطر است و باعث میشود فرد پول زیادی را از دست بدهد ,حتی جان فرد هم در خطر است.

کشور  اسلوونی یک پروسه حفاظتی و پناهندگی بین المللی فراهم آورده است  و اجازه برای اقامت در یک مکان معروف به خانه مشترک و با پرداخت هزینه اقامت در مکانی معروف به  خانه خصوصی را  میدهد  و یک گذرنامه برای یکفرد  پناهنده که در وضعیت حمایت های بین المللی به رسمیت شناخته شده است نیز میباشد

پس از دریافت فرم پناهندگی و پر کردن آن فرد در خانه پناهندگی که در آنجا حقوقی مثل حق غذا و لباس و وسایل بهداشتی است را دارد و همچنین حقوق دیگری نیز مثل تحصیل ف کار و استغال حق استفاده از خدمات حقوقی و … را نیز دارا میباشد

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما راجع به  مهاجرت به اسلوونی  کمک کرده باشد.

اگر شما هم خواهان مهاجرت به اسلوونی و یا مهاجرت تحصیلی به اسلوونی و یا بورسیه تحصیلی اسلوونی و یا اخذ اقامت اسلوونی و یا تحصیل در اسلوونی و یا کار در اسلوونی و یا سرمایه گذاری در اسلونی و یا ثبت شرکت در اسلوونی هستید میتوانید با مشاورین موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل فرمایید و توسط مشاوره کارشناسان حقوق بین الملل و وکیل مهاجرت به اسلوونی در خصوص مهاجرت به اسلوونی اطلاعات کسب نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. علیرضا گفته:

  سلام.در اردیبهشت ۹۷ به توصیه یکی از دوستان ایرانی مقیم اسلوانی شرکتی در لوبلیانا ثبت کردم و بلافاصله حساب بانکی هم برایم باز شد . متعاقبا جهت تکمیل پروسه اقامت ،اقدام به خرید اپارتمانی به ارزش ۱۲۵۰۰۰ یورو نمودم و ۱۰% اولیه وجه اپارتمان هم پرداخت گردید.برای مرحله دوم که به بانک مراجعه شد که ۵۱۰۰۰ یورو پرداخت شود ،بانک از پذیرش این مبلغ پول نقد خودداری کرد وپروسه من نیمه تمام رها شد.حالا نه بنگاه ۱۰% پولمو میده و نه
  بانک بقیه پولمو که نقد میباشد قبول میکنه و پروسه ثبت شرکت و اقامت و …. معلق مانده.لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم.ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی برای بررسی شرایط خود بهتر است با دفتر mie اتریش تماس حاصل نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ