مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری  

مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در هنگام مهاجرت به اسلوونی ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت اسلوونی ۲۰۱۸ چگونه است ؟ شرایط مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و یا تمکن مالی در اسلوونی و یا خرید ملک در اسلوونی و یا ثبت شرکت در اسلوونی و یا سرمایه گذاری در اسلوونی از نکات بسیار مهم می باشد . راه های مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و همچنین قوانین مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در مقایسه با سایر کشورها دارای یکسری تفاو ت های خاصی است .

شما عزیزان می توانید در صورت هرگونه سوال در رابطه با مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلوونی با تمامی مشاورین و حقوقدانان و وکلای برجسته و مسلط به تمام امور بین الملل در خاورمیانه در موسسه حقوقی ملک پور  تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و یا اخذ اقامت اسلوونی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

نگاهی اجمالی به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی

به طور کلی هر شخص تبعه خارجی می‌تواند مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری داشته باشد و در کشور اسلوونی شرکت ثبت کند و پروسه ثبت شرکت برای تمامی اتباع اتحادیه اروپا، سوئیس و کشورهای ثالث یکسان است. اشخاص، بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در کشور اسلوونی شرکت ثبت کنند؛ نوع این شرکت، بسته به نیاز ثبت کننده شرکت، می‌تواند LTD، LLC و یا  PLCباشد.

لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی، می‌توانند از دولت این کشور، اجازه اقامت دریافت کنند.

پروسه ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی

برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی، شخص باید مدارک زیر را ارائه کند:

۱. اصل و کپی پاسپورت

۲. اصل و کپی گواهی آدرس اقامت دائم؛ مانند قبض آب یا برق

۳. اصل و کپی مدرک تولد (در ایران، شناسنامه)

۴. فرم‌های لازم برای ثبت شرکت

پس از آماده کردن مدارک لازم، برای شروع پروسه ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی ، شخص باید مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری داشته و به کشور اسلوونی رفته و از آن جایی که اتباع ایران برای سفر به کشور‌های اتحادیه اروپا و منطقه شنگن نیاز به ویزا دارند، این سفر باید با ویزای توریستی انجام شود.

پس از رسیدن به کشور اسلوونی و ثبت شرکت مورد نظر، شخص باید به ایران بازگردد و از سفارت اسلوونی در تهران، درخواست اقامت اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری کند.

لازم به ذکر است که برای ثبت شرکت وسرمایه گذاری در اسلوونی ، راه دیگری نیز وجود دارد که شخص بدون سفر به کشور اسلوونی شرکت مورد نظر خود را ثبت کند و آن هم، دادن وکالت به یک وکیل است تا این کار را برای وی انجام دهد.

 

سرمایهگذاری در شرکت برای اخذ اقامت اسلوونی

برای مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و  اخذ اقامت کشور اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری ، شخص باید یکی از روش‌های زیر را برای سرمایهگذاری در شرکت خود انتخاب کند تا بتواند اجازه اقامت به عنوان مدیر عامل شرکت دریافت کند:

 

۱. استخدام پرسنل شهروند اتحادیه اروپا:

– مبلغ سرمایه‌گذاری: ۱۲۰۰۰ یورو تا ۱۴۰۰۰ یورو

– مدت زمان کل پروسه: حداقل ۶ ماه

 

۲. سرمایهگذاری و ثبت شرکت در اسلوونی در مستغلات با نام شرکت ثبت شده:

– مبلغ سرمایه‌گذاری: ۵۰۰۰۰ یورو

– مدت زمان پروسه: ۱ ماه پس از سرمایه‌گذاری

 

۳. فروش از طریق شرکت در جهان:

– مبلغ سرمایه‌گذاری: ۱۰۰۰۰ یورو

– مدت زمان پروسه: ۶ ماه

 

دریافت اجازه اقامت از سفارت اسلوونی برای متقاضیان مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

پس از ثبت شرکت در اسلوونی و انجام سرمایه‌گذاری‌های لازم، با ارائه مدارک لازم به سفارت، می‌توانید از دولت این کشور، اجازه اقامت دریافت کرده و به کشور زیبای اسلوونی نقل مکان کنید.

در زمان دریافت وقت سفارت، سفارت اسلوونی ممکن است وقت سفارت برای تحویل مدارک را چند ماه بعد شما بدهد.

 

مشکلات مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری  و دریافت اجازه اقامت از سفارت اسلوونی

در بعضی موارد ممکن است که سفارت اسلوونی به شما اجازه اقامت ندهد که در این صورت، شخص می‌تواند برای اجازه اقامت به کشور ترکیه رفته و از طریق سفارت اسلوونی در آنکارا اقدام کند.

 

دریافت اجازه اقامت برای همراهان و متقاضیان مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

با دریافت اجازه اقامت کشور اسلوونی، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز می‌توانند اجازه اقامت دریافت کنند و به همراه شخص، به کشور اسلوونی نقل مکان کنند و از امکانات تحصیلی، درمانی و غیره آن کشور استفاده کنند.

از جمله این امکانات، می‌توان به تحصیل رایگان فرزندان تا مقطع فوق‌لیسانس اشاره کرد.

 

مزایای مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری  و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلوونی

 • مالکیت تمامی حقوق شرکت بدون نیاز به شراکت یک تبعه اسلوونیایی
 • امکان مسافرت به تمامی کشورهای منطقه شنگن با داشتن اقامت اسلوونی که عضو منطقه شنگن است
 • امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت اسلوونیایی (پاسپورت اتحادیه اروپا) پس از ۵ سال
 • امکان افتتاح حساب‌های بانکی شخصی و شرکتی
 • استفاده از بازارهای آزاد جهانی
 • امکان اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال و زندگی در کشور اسلوونی و استفاده از خدمات تحصیل، درمانی و غیره

 

گزینه‌های سرمایه‌گذاری بهتر

در حال حاضر برنامه ثبت شرکت اسلوونی یکی از بهترین برنامه‌ها برای اخذ اقامت در منطقه شنگن و اتحادیه اروپاست. همچنین کشور اسلواکی نیز برنامه مشابه دیگری نیز دارد که مشکل آن، دریافت ویزا بوده و این فرآیند بسیار طولانی می‌باشد.

 

مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی چیست؟
بعضی از مزایا وجود دارد که محیط اقتصادی Slovenian در مقایسه با سایر حوزه های قضایی است. حقایق ذکر شده در زیر شما به همراه اطلاعاتی در مورد زمینه ای که باید در نظر داشته باشید زمانی که قصد دارید مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری  داشته باشید و ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی انجام دهید، به شما ارائه می دهیم. برخی از نقاط قوت کشور

 

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و به روزتر در خصوص مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و شرایط  مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و راه ها و قوانین اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت با موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی آن در قلب اروپا وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری مشاوره رایگان دریافت نمایید .

عبارتند از:
• روند ثبت نام شرکت در اسلوونی برای متقاضیان مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری  مشابه سایر روش های تاسیس اروپا است.
• رفتار منصفانه با متقاضیان مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و سرمایه گذاران صرف نظر از اینکه آیا آنها اسلوونی یا خارج از مرزهای کشور هستند؛
• مالیات بر سود سود (مالیات شرکت با نرخ ۱۷٪)؛
• نیروی کار تحصیل کرده و متخصص برای شرایط متقاضیان مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری
• محیط کسب و کار بی خطر به خاطر ثبات اقتصادی و سیاسی؛
• زیرساخت های عملکردی، به خوبی توسعه یافته؛
• عدم موانع نظارتی؛
• محلی سازی در منطقه آب و هوایی معتدل به طوری که از درجه حرارت متوسط ​​در تمام طول سال بهره مند می شود.
• موقعیت استراتژیک در منطقه مرکزی اروپا، ارائه دسترسی مستقیم به بازارهای منطقه ای.

دلایل اضافی برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی
دولت اسلوونی همکاری سرمایه گذاران داخلی و خارجی را با پیشنهاد و اجرای برنامه های حمایت از مالکیت مختلط شرکت ها تشویق می کند. یکی از دلایل سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی، وجود چندین طرح دولتی و امتیازات دولتی برای سرمایه گذاری های بزرگتر از ۰٫۵ میلیون یورو در صنعت، خدمات و تحقیقات است.

با توجه به موقعیت مکانی آن، اسلوونی مکان خوبی برای راه اندازی یا به سادگی تست بازار است، قبل از گسترش آن در بازار از جنوب شرق اروپا. علاوه بر این، برای کسانی که قصد ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی را دارند، این کشور هنوز هم پس از بازسازی گسترده ای که در اثر فروپاشی رژیم کمونیستی به دست آورده است، فرصتی برای شرکت در آخرین اقدام خصوصی سازی ارائه می دهد.

نحوه ثبت شرکت در اسلوونی برای متقاضیان مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

هیچ شرایط محدودی برای ایجاد و ثبت  شرکت در اسلوونی وجود ندارد – هر کسی می تواند یک شرکت را ثبت کند و این روش برای همه شهروندان اتحادیه اروپا، کشورهای عضو EEA و برای شهروندان کنفدراسیون سوئیس یکسان است.

فعالیت های اقتصادی ممکن است توسط یک فرد یا کسب و کار در انواع مختلف قانونی و سازمانی انجام شود.

افراد متقاضی مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری اغلب به عنوان معامله گران تنها (samostojni podjetnik یا s.p.) عمل می کنند، اشخاص حقوقی ممکن است اشکال مختلف کسب و کار را تشکیل دهند: شایع ترین شرکت های محدود (LLC یا d.o.o.) و شرکت های سهامی عام (PLC یا d.d).

افراد غیر قانونی جمهوری اسلوونی قبل از شروع کسب و کار در اسلوونی، باید شماره مالیاتی Slovenian را بدست آورند.

استقرار، مدیریت و سازمان شرکت ها در اسلوونی توسط قانون شرکت ها تنظیم می شود که کاملا با قوانین اتحادیه اروپا هماهنگ است.

برای ثبت شرکت در اسلوونی چه باید بکنید؟

قبل از روش ثبت نام، شما متقاضی  مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری  نیاز به داده های زیر است:
نام شرکت ثبت شده در اسلوونی

نام شرکت باید با نام شرکت های دیگر متفاوت باشد. قبل از ثبت نام، اطمینان حاصل کنید که نام در AJPES ثبت نام کسب و کار متفاوت است.

نمایندگان شرکت ثبت شده در اسلوونی

همه انواع شرکت ها (به جز تجار تنها) باید حداقل یک مدیر شرکت را تعیین کنند. چندین مدیر و یک متهم پرونده می توانند منصوب شوند. یک کارمند که کار نمی کند، یک دانشجو نیست و یا بازنشسته باید توسط این شرکت استخدام شود.

دفتر مرکزی شرکت در خصوص  مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

دفتر مرکزی و آدرس کسب و کار شرکت باید قبل از ایجاد این شرکت تنظیم شود. دفتر مرکزی محل فعالیت های شرکت است. آدرس کسب و کار نیز در دفتر مرکزی (خیابان و شماره) قرار دارد.

اگر پرسش‌های بیشتری درباره مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و یا کار آفرینی در اسلوونی و یا سرمایه گذاری در اسلوونی و یا خرید ملک در اسلوونی و یا تمکن مالی در اسلوونی و یا ثبت شرکت در اسلوونی و در نهایت اخذ اقامت اسلوونی برای شما پیش آمده است، می‌توانید با مشاورین مجرب و کارشناسان و حقوقدانان متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل فرمایید و در خصوص مراحل مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری و یا شرایط اخذ اقامت اسلوونی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. شهرام نفر گفته:

  باسلام وخداقوت
  سوالي كه ازحضورتون داشتم اينه كه آيا امكان ثبت شركت در اسلووني ازطريق شريك تجاري اسلونيايي آماده كار(بيزنس فعال)به صورت شراكتي وجود داره؟اگر امكانش باشه وكارت اقامت صادرشه حضورمستمرويا٦ماه مستمر خودشخص الزاميه؟؟

  پاسخ
 2. حبیب اله ابراهیمی گفته:

  باسلام.عرض ادب.اگر بنده شرکت ثبت کنم وکاری انجام ندهم در اسلوونی.اقامت به مشکل میخورم یانه وشرایط حضور در اسلوونی چطور است.در سال باید چقدر حضور داشته باشیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که در اسلوونی شرکتی را به ثبت می رسانید با حتما فعالیت اقتصادی داشته باشید و سودآوری شرکت را اثبات نمایید همچنین حداقل شرط حضور ۶ ماه در سال می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ