مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا (وکیل مهاجرت به اروپا ، کار در اروپا ،تحصیل یا زندگی در اروپا): بانک اطلاعات اروپا در وب سایت حقوقی ملک پور جهت اطلاع شما عزیزان مطالب ذیل را به عرض می رساند :

لازم است به عرض شما عزیزان برسانیم که رفتن و زندگی در خارج از کشور کار بر خلاف آنچه اکثر ماهواره ها و شبکه های تبلیغاتی به طور مدام در مورد آن سخن می گویند امری ساده و بی زحمت نیست.وکیل پایه یک دادگستری یا وکلای مهاجرت که جهت مشاوره به ایشان رجوع میشود باید واقعیت را به مشتری بگویند و از کم و کیف شرایط متقاضی را آگاه سازند.در واقع هرچند اروپا و بخصوص کشور های اروپای غربی از امکانات بالایی برخوردارند ولیکن مهاجرت به اروپا حتما باید با برنامه ریزی باشد.

متاسفانه نه تنها ماهواره ها داده های درستی به مردم نمیدهند بلکه اکثر کسانی که در ایران یا افغانستان به عنوان وکیل مهاجرتی کار میکنند اساساً یا در رشته حقوق و وکالت درسی نخوانده اند یا اگر هم خوانده اند کار به صورت تخصصی در این رشته کار نمیکنند .

ما منکر این نیستیم که اروپا امکانات بسیار خوبی دارد ، تنها میخواهیم به شما بگوییم که شما باید این کار را با برنامه ریزی انجام دهید.قطعاً اروپا و کشورهای اروپایی دارای رفاه بالای اجتمایی هستند اما اگر برای همین کشورهای زیبا بدون برنامه اقدام نمایید ،هم هزینه و هم زمان خود را بیهوده تلف نموده اید و این مقصد خوب به سرابی تبدیل خواهد شد.

رفتن به اروپا راههای بسیاری دارد که بهترین آن حتماً راه هایی است که شما خطر کمتری را تقبل کنید و هزینه کمتری را بپردازید.در واقع بهترین راه مهاجرت به اروپا راهی ارزان کم خطر با حد اقل هزینه است.بدانید که اشخاصی که تحت عنوان آدم پران یا قاچاقچی آدم در حل فعالیت هستند قابل اعتماد نیستند همین جور اشخاصی که به شما پیشنهاد سرمایه گذاری را در بدو امر مطرح میکنند به شما واقعییت را نمیگویند .(در بعضی دفتر های مهاجرتی اشخاصی مشاوره میدهند که اصلا به خارج از کشور قدم نگذارده اند یا اصلا درس حقوق نمیدانند ، اشخاصی با سن پایین که تشنه پول بوده و اگر شما از سابقه ایشان جویا شوید با انبوهی از تخلف روبه رو خواهد شد.)

اگر شما با شناخت درست بخواهید به اروپا مهاجرت کنید ، میتوانید با یک ویزای ارزان تر اقدام کنید و شاید بتوانید در بهترین کشورها با میانگین سالی ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان یک خانواده ۲ تا ۳ نفره زندگی کنید ، اینکه شما بخواهید برای مثال روز اول و در ابتدای امر مهاجرت  بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار یا گاهی برای مهاجرت به اروپا و آمریکا بیش از ۵۰۰ هزار دلار پرداخت کنید ، این کار بسیار خطرناکی است.اگر شما جهت مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین ما تماس بگیرید ما به شما راههای ارزان و کم خطر را پیشنهاد میکنیم .شما از قوانین بازی و تجارت در اروپا و امریکا اطلاعات کامل ندارید ،پیشنهاد میکنیم از راههای ارزان تر تشریف ببرید آنجا را ببینی مدتی باشید از اوضاع آگاهی بیشتری به دست آورید سپس تصمیم بگیرید که آیا بمانید یا خیر؟ اگر با شناخت که به دست آوردید باز هم میخواستید سرمایه گذاری کنید خود ما هم شما را راهنمایی خواهیم کرد.

ما در موسسه  حقوقی ملک پور (MIE) در کنار منافع خودمان به شما و سرنوشت شما هم میاندیشیم. این طور نیست که فقط پول مهم باشد به این دلیل که ما به این نتیجه مهم رسیدیدم که به جای این که در یک پرونده مشاوره سود کنیم در تعداد پرونده های زیاد سود کنیم و این تنها زمانی ممکن است که مشاوره مهاجرتی صحیح ارائه کنیم و در دراز مدت اعتماد مشتریان از طریق کار درست جذب گردد. این تفکر ما میباشد که بیش از سالیان دراز کار حقوقی کرده ایم و اکنون مورد استقبال بسیاری ازهموطنان هستیم و بر خلاف گروهی که گاهاً برای خود ما به عنوان کارمند جز کار کرده و با کپی برداری و سهل انگاری تنها به دنبال سود های کوتاه مدت و فریب مردم هستند و تصور میکنند که بار کج به مقصد میرسد که قطعاً این طور نخواهد بود.

ما اجازه میدهیم با موکلین ما مشورت کنید تا ببینید از موسسه حقوقی ما راضی هستند یا خیر؟ما به شما راههایی رو پیشنهاد میکنیم که حتی الامکان از خطر دور باشید و مجبور به صرف هزینه های هنگفت نباشید.شما به زودی قادر خواهد بود که تعداد بالای ویزاهای اخذ شده ما برای اقامت،تحصیل ، کار ، توریستی، ویزای همراه ، ویزای گرین کارت و امثالهم را در بخش گالری سایت ما ملاحظه کنید.این ویزا ها همه متعلق به موسسه حقوقی ما میباشد و قرارداد های موکلین نیز در موسسه حاضر است و اشخاصی که کپی برداری از این ویزا ها میکنند هیچ قراداد اصل و واقعی از موکل ندارند.

باور کنید بسیاری از اشخاصی که ادعا میکنند وکیل مهاجرتی هستند یا در مورد مهاجرت به اروپا بیش از هفت سال سابقه دارند حتی قادر نیستند۱۰ نمونه ویزای از موکلین خود را نشان دهند اما ما بسیاری ویزا از  بهترین کشورهای اروپا را جهت نظارت شما عزیزان فقط مربوط به دو سال قبل در معرض نمایش گذاشته ایم که خود سندی بر اعتماد گسترده به سرویس خوب و صداقت و راستی با متقاضیان عزیز است.

چنانچه مایلید داده های درستی دریافت کنید، با حق المشاوره پائین و بدون نیاز به بردن پول و از راههایی نظیر تحصیل در اروپا یا ویزای کار اروپا اقدام کنید ، اول با مشاورین ما مشورت کنید و از بانک اطلاعات اروپا در موسسه حقوقی ما بهره مند باشید.

شایان ذکر است مشاوره با مشاورین ما در صورت تماس تلفنی از سوی ما رایگان است و شما فقط هزینه مخابرات را که آن هم هزینه چند ریال است برای هر دقیقه است میپردازید.شما جهت دریافت قیمت و هزینه تلفن داخل یا خارج از شهرستان به دفتر ما در تهران ، میتوانید از مخابرات پرسش کنید.هزینه خط های همان هزینه عادی تماس است و ما هیچ هزینه ای جهت مشاوره بیشتر دریافت نمیکنیم.

همیشه گفتیم و باز هم میگوییم مهاجرت میتواند امری خوب باشد ولیکن باید با شناخت باشد نه بی پروا ،و مهاجرت غلط  و بی شناخت نه تنها کمک نیست بلکه شما را از چاله به چاهی میاندازد.ما نمیخواهیم منفی باشیم و قاطعانه میگوییم که بهترین نوع مشاوره را به شما خواهیم داد لیکن این حق شماست که صواب را از نا صواب تشخیص دهید.شما باید قبل از هر اقدامی این را بدانید که واقعاً در اروپا در کف خیابان طلا نریخته اند.اروپا جایی زیباست برای شخصی که درست اقدام کند و پولش به باد نرود والا به جهنمی تبدیل میشود.

شما زمانی باید فکر مهاجرت باشید که از همه مزایا و معایب امر آگاه باشید.

مقصود ما این است که بتوانیم با تیم حقوقی خود متشکل از بیش از ۲۵ نفر کارمند ،مشاور و کارشناس شما را در حد توان و به حد رضایتتان یاری کنیم. آقای امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگسرتی هر ماه مدتی در تهران حضور دارند و مدتی  هم که در اروپا یا امریکا حضور داشته باشند ،باز هم امکان دسترسی به ایشان موجود است.ایشان در زمینه حقوق بین الملل درس خوانده اند و تقریباً و بی اغراق موسسه ای را بنیان گذارده اند که حقیقت و راه درست را به موکل ارائه میکند.میل و اشتیاق در باب کسب داده های علمی سبب شده عده ای دزد و کلاهبردار از مردم سوی استفاده نموده و در حالی که بسیاری از ایشان حتی به کشورهای اطراف برای یک بار نرفته اند ، دفتر مشاوره مهاجرتی تاسیس نموده اند.

اولین چیزی که شما باید در خصوص مهاجرت به اروپا بدانید این است که شما باید زبان کشور مورد نظر خود را بدانید ، واقعا این یک نیاز ضروری میباشد که برای یافتن کار شما زبان آن کشور را بدانید و در ضمن یک تخصصی داشته باشید که در آن کشور مورد نیاز میباشد. هر تخصصی در اروپا پذیرفته نیست ، ما تنها نماینده سوئد ورکس در ایران هستیم و از این شرکت کاریابی تمام اطلاعات لازم برای تخصص های مورد نیاز را استعلام مینماییم و در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

مهاجرت کاری در اروپا علاوه بر زبان و تخصص کاری نیاز به کار فرمایی  در اروپایی دارد که برای شما دعوتنامه صادر کند،و شایان ذکر است که این صدور دعوتنامه خود مستلزم طی مراحل اولیه ای میباشد که ما آنها را هم در این سایت و هم در مشاوره تلفنی رایگان شرح نموده ایم.

البته شخصی که این مراحل را پیمود باید برای ویزای کار در اروپا تقاضا کند که طول مدت آن در سفارت مختلف فرق میکند.در واقع در این قسمت بیش از همه نیاز به مشاوره وکیل دارید زیرا اگر پرونده ویزا را درست ارایه نکنید کل زحمت شما بر باد خواهد رفت و سفارت ویزای شما را صادر نخواهد کرد.

بنابر این حتماً پیش ازهر اقدامی با وکیل مهاجرتی یا موسسات حقوقی ثبت شده در کشور مشورت کنید ،شایان ذکر است که مشاوره حقوقی در موسسه ملک پور به صورت رایگان از طریق تلفنی صورت میگیرد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...
2 پاسخ
  1. مشاور حقوقی گفته:

    سلام بنده شاعر هستم و در جشنواره های مختلف شعری ایران عنوان برگزیده را کسب کردم و حتی در جشنواره بین المللی شعر فجر آثار بنده به مرحله نهایی داوری نیز راه پیدا نمود یک کتابم هم به چاپ رسیده است ضمنا در سایت جهانی ویکی پدیا هم به عنوان شاعر معرفی شده ام و عضو انجمن اهل قلم ایران هستم با توجه به شرایطم به کدام کشور امکان مهاجرت را دارم؟ ممنون میشم کمک کنید

    پاسخ
  2. editor گفته:

    salam hazinehaie zendegi dar swed bala mibashad va inke shanse visaie karie swed kam hast ama mitonid shansetono emtehan konin va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *