مهاجرت به اتریش یا سوئیس

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

مهاجرت به اتریش یا سوئیس و بررسی کامل آن با توجه به فاکتورهای فراوانی که در این زمینه وجود دارند بحثی طولانی و جان فرسای است. اما در این مقاله سعی شده است که موضوع مهاجرت به اتریش یا سوئیس و مقایسه سوئیس و اتریش در چندین پارامتر و به زبانی ساده بیان شود. برای شروع کار می توانید صحبت های آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب مهاجرت به اتریش یا سوئیس و مزایای آن را در زیر مشاهده کنید. در این ویدئو جناب ملک پور به بیان شرایط کلی و تجربیات شخصی خویش در موضوع مقایسه اتریش و سوئیس می پردازند.

 

مبحث مهاجرت به اتریش یا سوئیس را به صورت موضوعی برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. در ابتدا مزایا و نقاط قوت هر کشور بیان می شود و در ادامه نتیجه گیری و پیشنهاد مدیریت موسسه آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق  دانشگاه ملی وین) بیان می شود.

مزایای مهاجرت به اتریش

اتریش کشوری با زیبایی های طبیعی فراوان، موزه ها، بناهای خیره کننده و مردمی هنردوست است. هزینه زندگی در این کشور به نسبت دیگر کشورهای پیشرفته اروپایی کمتر است و با توجه به امکانات ایده آلی که در این کشور قابل دستیابی است می توان گفت که اتریش یکی از کشورهای است که کیفیت زندگی در آن در حد عالی قرار دارد. از دیگر مزایای بارز کشور اتریش امنیت بالای آن در تمام جهات است و همیشه به عنوان کشوری واسط و صلح طلب از آن یاد می شود.

مزایای مهاجرت به سوئیس

سوئیس هم به مانند اتریش کشوری زیبا بوده و همواره به عنوان یکی از مقصد های مهاجرتی موردتوجه متقاضیان مهاجرت است. این کشور یکی از امن ترین کشورهای جهان است و همانطور که می دانید این کشور محل رفع مناقشات و حل مشکلات بین المللی بوده و صلح طلبی به عنوان بارزترین مزیت آن شناخته شده است. هزینه زندگی در سوئیس با توجه به محل زندگی و دور و یا نزدیک بودن به پایتخت متفاوت است اما به طور کلی می توان گفت که هزینه زندگی در آن نسبت به اتریش بالاتر است. این کشور همواره محلی برای کار و سرمایه گذاری  مهاجران با تجربه در زمینه تجاری می باشد.

مقایسه مهاجرت به اتریش یا سوئیس

اگر بخواهیم به طور کلی مبحث مهاجرت به اتریش یا سوئیس را بیان کنیم، نمی توان گفت که کدام کشور بهتر است زیرا که هرکدام دارای ویژگی های هستند که از دیگری متمایز است. هر دو کشور از لحاظ امنیتی در بالاترین سطح و کیفیت زندگی در هر دو بالا است. اما اگر بخواهیم برخی از تفاوت ها را بیان کنیم هزینه زندگی مهمترین مسئله است، مثلاً در کشور اتریش ساندویچ معروف مک دونالد به مبلغ حدود یک یورو به فروش می رسد که این مبلغ در کشور سوئیس به چهار یورو می رسد. با توجه به هزینه بالاتر زندگی در سوئیس طبیعتاً درآمدی که در این کشور به دست می آید از کشور اتریش بالاتر است پس می توان مبحث سرمایه گذاری پرسودتر را نقطه برتری سوئیس دانست.

موضوع مهم دیگر برای هموطنان عزیز ما در ایران مبحث دیگر فاصله این کشورها نسبت از ایران است، با توجه به نزدیکی این کشور به یک دیگر این مسئله تفاوت چندانی بیان آنها ایجاد نمی کند.

نتیجه گیری در باب مهاجرت به اتریش یا سویس

موسسه ملک پور باتجربه چندین ساله مدیریت محترم خود آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) اتریش را گزینه بهتری برای مهاجرت می دانند و در این کشور ساکن هستند. این موضوع از آنجا نشات می گیرد که خود ایشان این مقایسه مهاجرت به اتریش یا سوئیس را به طور کامل مورد بررسی قرار داده اند. شما عزیزان نیز باید همانند خود آقای ملک پور در بدو ورود بسیاری از فاکتورها مانند ضریب امنیت، خدمات شهری، میزان سرمایه و …. را بررسی کرده و در نهایت با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

موسسه حقوقی ملک پور در موضوع مهاجرت به اتریش یا سوئیس دارای اطلاعات کاربردی و فراوانی است و در پاسخ به لطف بی پایان شما عزیزان آماده است تا شما را در این خیل اطلاعات دخیل کند. شما سروران گرامی می توانید برای دریافت اطلاعات کامل مهاجرت به اتریش یا سوئیس با مشاوران ما تماس گرفته و یا از طریق مشاوره مهاجرتی رایگان  در نهایت بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

درنهایت از تمام عزیزانی که در مقاله مهاجرت به اتریش یا سوئیس با همراه بودند کمال تشکر را داریم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ