مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت چگونه ممکن است ؟ راههای مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و شرایط اخذ اقامت اتریش ۲۰۱۸ چگونه است ؟ قوانین مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری به چه نحوی است ؟ شرایط سرمایه گذاری در اتریش و همچنین قوانین ثبت شرکت در اتریش و یا شرایط مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری چگونه است ؟ از شرایط اقامت خود حمایتی اتریش و یا شرایط اقامت اتریش از طریق کارت قرمز سفید قرمز اطلاعی دارید ؟ مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرتی ایده ال برای افراد متقاضی مهاجرت به اتریش و همچنین اخذ اقامت اتریش و تابعیت اتریش به شمار می آید که به واسطه این روش افراد می توانند سریعتر به اقامت دائم اتریش برسند.با توجه به قوانین پیجیده ای که در باب مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری پیشنهاد بر این است در صورتی که با قصد قطعی مهاجرت به اتریش میخواهید اقدام نمایید مقاله فوق را به صورت کامل مطالعه نمایید تا در صورت لزوم اطلاعات جامعی نسبت به قوانین پیش روی خود  دریافت کرده باشید.اخذ اقامت دائم می تواند از روش های مختلفی صورت گیرید که ما در این مقاله مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری را برای شما عزیزان شرح  خواهیم داد تا شما عزیزان نسبت به شرایط مهاجرتی این به واسطه سرمایه گذاری آشنا شوید.یکی از روشهای مهم و مطمئن برای اخذ اقامت دائم در اکثر کشورها سرمایه گذاری در کشور مقصد می باشد در این خصوص مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری می تواند از روش های مختلف سرمایه گذاری اتفاق بیوفتد و نهایتا این روش مهاجرتی منجر به اخذ اقامت دائم اتریش خواهد بود.در راستای مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و یا شرایط خرید ملک در اتریش در صورتی که برای شما عزیزان سوالات گسترده ای پیش آمد می توانید پس از مطالعه مقاله فوق با مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور نسبت به شرایط مهاجرت به اتریش و همچنین مشکلات زندگی در اتریش و مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، سرمایه گذاری در اتریش و ثبت شرکت در اتریش ، پناهندگی در اتریش و ازدواج در اتریش و انجام مشاوره کامل کسب اطلاع نمایید.

فایل های تصویری آقای ملک پور در باب خرید ملک در اتریش و آلمان

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری می تواند از طریق روش های مختلف اتفاق می افتد که این روش ها را به صورت مختصر توضیح می دهیم:

 1. سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 2. خرید ملک در اتریش
 3. اقامت از طریق خود حمایتی
 4. اقامت اتریش از طریق کارت قرمز سفید قرمز

سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت در اتریش :

مهاجرین متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری مجاز به تاسیس شرکت و کارخانه، انجام معاملات تجاری و بازرگانی و نیز خرید شرکت هستند.به واسطه ثبت شرکت افراد می توانند در اتریش انواع مختلفی از شرکت ها را به ثبت برسانند البته تفاوت این شرکت ها در سطح مسئولیت و همچنین میزان و نحوه پرداخت مالیات میباشد.

 1. بکی از معمولترین نوع اشرکت با مسئولیت محدود می باشد که نوع شرکت جز متداولترین نوع شرکت در اتحادیه اروپا ه شمار می اید(gmbh)
 2. شرکت سهامی خاص
 3. شرکت سهامی عام
 4. شرکت متشکل از افراد حقیقی و حقوقی(KG)
 5. شرکت با مشارکت در سرمایه گذاری(stG)

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و یا از طریق اقامت از طریق کارت قرمز سفید قرمز: در این نوع سرمایه گذاری در ابتدا فرد متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری باید طرح تجاری خود را نوشته و به اتاق بازرگانی این کشور ارائه دهد.این طرح تجاری در اداره کار کشور اتریش بررسی میشود و در صورت تایید بر سودآور بودن طرح اجازه ثبت شرکت به فرد داده می شود.اکثر طرح های تجاری ارائه شده از سوی اداره کار و اتاق بازرگانی اتریش رد می شوند و فقط ۱۰درصد طرح ها مورد قبول واقع می شود.

حداقل مبلغ سرمایه اولیه شرکت در حدود ۳۵۰۰۰یورو می باشد که در این نوع تجارت افراد می توانند نصف مبلغ را بپردازند که در حدود ۱۷۵۰۰ یورو می باشد که مابقی مبلغ را تعهد به پرداخت طی مدت ۱۰ سال دارد.

نکته قابل ذکر این است که افراد متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری می توانند طرح های تجاری از پیش ثبت شده را خریداری نمایند و در این صورت نیازی به پرداخت مبلغی نمیباشد.در صورتی که طرح تجاری شما تایید شد در این صورت شما ملزم به پرداخت مبلغ می باشید.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اتریش:

برای خرید ملک در کشور اتریش در ابتدا باید یک پیش قرارداد در ارتباط با ارزش ملک ، روش و شرایط پرداخت مبلغ ملک ، شرایط معامله در اختیار فرد خریدار قرار گیرد که فرد م تواند با پرداخت ۱۰درصد از ارزش ملک به حساب سپرده بانکی استعلامات لازم از بابت ملک توسط کشور اتریش را انجام می شود.خریدار باید مالیات املاک و مستغلات را پرداخت نماید نقل و انتقالات در اداره ثبت اتریش انجام میگیرد و پس از انجام این امور ملک به طور ۱۰۰ ٪ متعلق به خریدار است .

دو نوع اقامت به واسطه خرید ملک در اتریش وجود دارد که به اقامت مسکونی یا اقامت دائم تعبیر می شود این شرایط اقامتی در کشورهای دیگر متفاوت است.در اقامت مسکونی فرد خریدار تا زمانی که صاحب ملک است می تواند یه واسطه ویزای بلند مدت اقامت خود را تمدید کند و البته به واسطه خرید ملک در اتریش متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری نمی تواند اقامت دائم خود را دریافت کند.

طرح خود حمایتی در اتریش:

یکی از شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی این است که افراد متمول باید نشان دهند که در حساب خود تمکن مالی در حدود ۲۲هزار یورو که معادل ۸۸ میلیون تومن داشته باشند و دجمدارک بانکی این حساب را ارائه دهد البته این مبلغ ارائه شده ممکن است هرسال تغییر کند و دولت اتریش مبلغ را هر سال اعلام و مشخص مینماید اقامت خود حمایتی اتریش برای افرادی منناسب است که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی را دارند و از لحاظ مالی نیز منابع مالی بسیار خوبی دارند و و نیازی هم به کار کردن در اروپا را ندارند. افرادیکه تمکن مالی داشته و می توانند هزینه های زندگی و درمانی خود را تامین نمایند و لزومی به کار و کسب درآمد در اتریش ندارند از طریق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش به این کشور مهاجرت نموده که البته لازم به ذکر است که کسانیکه از طریق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش اقدام به مهاجرت نموده اند نیازی به حضور و زندگی در اتریش نیست و بر اساس طبق قوانین اتحادیه شنگن  جهت زندگی میتوانند به هر یک از

داشتن تابعیت اتریش اجباری به زندگی در آن کشور را ایجاد نمی کند و شما به هیچ وجه مجبور به اقامت و زندگی در اتریش نیستید. ولی پس از دریافت پاسپورت جدید، شما به عنوان یک شهروند اتریشی، اجازه زندگی در اتریش را برای همیشه خواهید داشت.آنجایی که فرد یک شهروند قانونی اتریش محسوب می شودحق تحصیل، حق کار و هر نوع فعالیت تجاری را به عنوان یک شهروند دارد و حتی می تواند اقدام به خرید و فروش ملک و متعلقات قانونی دیگر نماید.افرادی که تابعیت اتریش را کسب نموده اند  می توانند در هر بانکی که بخواهد افتتاح حساب نمایند و کارت اعتباری دریافت نمایند.

علاوه بر مزایای مالی سرمایه گذاری در اتریش، این کشور نیز اخیرا قوانین مهاجرت خود را تغییر داده است تا یک برنامه ویزای مهاجرتی بسیار جذاب را برای ایجاد انگیزه بیشتر اتباع خارجی برای تخصیص منابع خود به کشور ایجاد کند. این کشور در حال حاضر دارای برنامه شهروندی سریع است که در آن متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری که واجد شرایط باشند می توانند یک گذرنامه اتریشی را به مدت کوتاهی به عنوان یک سال بدون نیاز به اولین اقامت دائم دریافت کنند.

مزایای اقامت شنگن به واسطه سرمایه گذاری

 1. اقامت همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال
 2. تحصیل رایگان در اتحادیه اروپا
 3. درمان رایگان در اتحادیه اروپا
 4. سفر بدون ویزا و زندگی در حوزه شنگن
 5. خرید ملک و اتومبیل در کل اروپا
 6. افتتاح حساب دربانکهای اتحادیه اروپا
 7. کار و زندگی در ۲۸ کشور اروپایی
 8. اخذ پاسپورت در عرض چند سال
 9. اخذ آسان ویزای کشورهای سایر قاره ها

 

افرادی که به واسطه مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری وارد خاک اتریش شده اند می توانند برای خانواده خود نیز اقدام به اخذ اقامت دائم نمایند.با توجه به موارد ذکر شده در باب مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و همچنین ذکر قوانین موجود در این خصوص و همچنین راه های اخذ اقامت دائم این کشور به تبع مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در صورتی که پس از مطالعه مقاله فوق سوالات بیشتری برای شما عزیزان پیش آمد می توانید با دریافت اطلاعات کاملتر در خصوص مهاجرت اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری ازطریق مشاوران برتر موسسه حقوقی ملک پور مشاوره کامل در این زمینه داشتته باشید. می توانید با مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور و یا با تماس مستقیم با دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا شعبه مرکزی در وین اتریش در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت اتریش و انجام مشاوره کامل و تخصصی اقدام به اخذ اطلاعات جامع در این زمینه نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (14 نظرات, میانگین: 4٫14 از طریق 5)
Loading...
7 پاسخ
 1. بابک گفته:

  سلام و درود فراوان خدمت شما استاد بزرگوار جناب دکتر ملکپور عزیز ، سوالی داشتم ، میخواستم بپرسم برای رستوران ساب وی یا مک دونالد و غیره میشه که تسهیلات دریافت کرد؟ مثلا اگر بنده ۵۰۰ میلیون داشته باشم میتونم باقی سرمایه مورد نیاز رو از دولت اتریش تسهیلات دریافت کنم؟ خواهش دارم ازتون که پاسخ بدید ممنون میشم ، موفق و شاد باشید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 2. مریم گفته:

  با سلام و عرض ادب
  در خصوص ثبت شرکت بغیر از ۳۵هزار یورو که سرمایه اولیه شرکت است وقتی شرکت را در اتریش ثبت کردیم هزینه مکان شرکت و مالیات بر درامد چقدر می باشد مکان شرکت باید خریداری شود یا اجاره ؟
  همچنین شرایط اقامت یکصد یورویی که جدیداعلام فرمودید به چه صورت است ؟؟
  باتشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه خود را به طور کامل بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. eli ahmadi گفته:

  سلام و عرض ادب،در خصوص خودحمایتی اتریش بعد از ۵سال اقامت دایم،اجازه کار داریم؟دوباره باید ۵سال ۵سال تمدید بشه؟اینطور که خیلی استرس زا میشه

  پاسخ
 4. علی گفته:

  «افرادیکه تمکن مالی داشته و می توانند هزینه های زندگی و درمانی خود را تامین نمایند و لزومی به کار و کسب درآمد در اتریش ندارند از طریق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش به این کشور مهاجرت نموده که…» با درود، پرسش من این است که آیا جمله فوق بدین معناست که افراد خود حمایتی اگر هم بخواهند اجازه کار در اتریش را ندارد یا فقط به این دلالت دارد که معمولاً این افراد به دلیل تمکن جهت کار در اتریش اقدام نمیکنند؟ به عبارت دیگر آیا برای افراد دارای این نوع اقامت در صورتی که تمایل داشته باشند کار کردن در اتریش ممنوع است؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   اشخاصی که برای خود حمایتی اقدام می نمایند امکان و اجازه کار در اتریش را نخواهند داشت چرا که اثبات کرده اند نیاز به کار و حمایت دولت اتریش را ندارند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *