قوانین پناهندگی در انگلستان ۲۰۱۸

قوانین پناهندگی در انگلستان ۲۰۱۸

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

چه موانعی می تواند برای پناهندگی در انگلستان مانع از اخذ اقامت شود ؟ آیا قوانین پناهندگی در انگلستان ۲۰۱۸ تغییر داشته است ؟ در میان کشورهای عضو کنوانسیون ژنو بهترین خدمات برای پناهندگان را چه کشورهایی ارائه می دهند ؟ طبق قوانین پناهندگی در انگلستان آیا می توانید بدون وکیل این پروسه را طی نمائید ؟ چرا با وجود راه های قانونی برخی افراد از راه های غیرقانونی برای مهاجرت به انگلستان اقدام می نمایند ؟

چنانچه می خواهید به عنوان یک پناهنده در انگلستان بمانید باید درخواست خود را در این باب به مراجع مشخص ارائه دهید .

در این میان اینکه یک شخص آیا از قوانین پناهندگی در انگلستان مطلع می باشد ؟ باید گفت که در اکثر اوقات شاید بیش از نود درصد افرادی که می خواهند در انگلستان به عنوان یک پناهنده اقامت بگیرند از قوانین پناهندگی در انگلستان بی خبرند و همچنین مجبور هستند که در این مورد عمدتا با افرادی که صلاحیت انجام این پروسه ها را ندارند مشورت نمایند که می تواند این مسیر از را بیش از پیش دشوار نماید . در میان راههایی که برای مهاجرت وجود دارد دولت انگلستان هم راه های بسیار زیادی را برای اخذ اقامت بدون نیاز به پناهندگی در انگلستان را برای مهاجران ایراانی باز گذاشته است .

در ابتدا با مفهوم واژه پناهنده آشنا شوید ، شخصی که کشور خود را ترک می نماید و در کشوری که عضو کنوانسیون ژنو بوده اعلام پناهندهگی می کند ؛ پناهنده به کشور خود باز نمی گردد و در صورت بازگشت مورد آزار و اذیت قرار می گیرد که این می تواند به عنوان کامل کردن تعریف پناهنده باشد . حال قانون اداره مهاجرت انگلستان در مورد قوانین پناهنگی در انگلستان و شرایط مورد نیاز برای پناهندگی در انگلستان چنین می باشد .

در اولین قدم باید به اثبات برسد که شما در کشوری که زندگی می کنید جانتان در خطر می باشد و نمی توانید در آنجا بمانید و عواملی که می تواند اثبات گر این موضع باشند از این قبیلند :

نژاد ، دین ، ملیت  ، افکار سیاسی می توانند به صورت مستثیم از عوامل اصلی برای واجد شرایط بودن پناهندگی لحاظ گردد و هر چیز دیگری که به دلیل وضعیت اجتماعی ، فرهنگی ، مذهبی و یا سیاسی شما را در کشور خود تهدید کند حتی عواملی از قبیل مثلا جنسیت ، هویت جنسیتی یا گرایش جنسی نیز می تواند از عوامل واجد شرایط شدن به حساب آید .

ابتدا می بایست که قوانین حاکم بر کشور درخواست کننده را در انگلستان در نظر گرفت .

درخواست شما ممکن لست مردود شود اگر :

شهروندی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشید .

قبل از ورود به خاک انگلستان از یک کشور دیگر برای ورود به اتحادیه اروپا اقدام کرده اید و سپس خاک انگلستان وارد شده اید .

اعضای خانواده

پناهنده می تواند اعضای خانواده خود را در کنار خود داشته باشد همسر و فرزندان زیر هجده سال به عنوان همراه پناهنده پذیرفته می شوند و می تواند در کنار او باشند اما در مورد تقاضای پناهندگی به عنوان یک شخص مستقل رفتار می گردد .

شما می بایست مدارک خود و اعضای خانواده تان را که شامل چهار مورد اصلی است ارائه نمائید :

اسناد مسافرتی ( پاسپورت )

گواهی ثبت نام پلیس انگلستان

اسناد شناسایی مانند ارائه کارت شناسایی ، گواهی تولد و ازدواج یا مدارک تحصیلی

هرگونه مدرک دیگری که فکر می کنید می تواند کمک کند

مدارکی دال بر داشتن یک آدرس در انگلستان

اگر شما و همراهانتان در انگلیس سکونت دارید می بایست مدرکی برای اثبات با داشتن یک آدرس کامل ارائه نمائید

شما می بایست دقیق اثبات نمائید که در خانه خود زندگی می کنید یا به صورت اجاره اقامت دارید

با ارائه این موارد می توانید اثبات نمائید آدرس شما صحیح می باشد :

ارائه پرینت صورت حساب بانکی

اسناد املاک

برگه مالیاتی

اجاره نامه

اقامت با شخص دیگری

شما می بایست نامه ای ارائه نمائید که برای کمتر از سه ماه پیش باشد و در آن اثبات شود که شما دارای یک آدرس هستید

درخواست پناهندگی در انگلستان / قوانین پناهندگی در انگلستان
برای ثبت درخواست پناهندگی خود با یک مامور اداره مهاجرت ملاقات خواهید داشت

شما می توانید به محض ورود به خاک انگلستان درخواست پناهندگی نمائید

در ابتدا شما

باید عکس بگیرید

اثر انگشت شوید

در مصاحبه ای اعلام نمائید که که هستید و از کجا آمده اید

از شما سوال می شود که چرا می خواهید در انگلستان پناهنده شوید و می توانید برای اثبات این موضوع مدارک کتبی ارائه نمائید .

در صورتی که شما و یا خانواده تان دارو مصرف می نمائید می بایست به مسئولین اطالع دهید

شما می توانید فردی که قرار است با شما مصاحبه کند را انتخاب نمائید مرد یا زن باشد که البته شاید در دسترس نباشد

پناهندگی در مرز انگلیس

شما باید از یک افسر نیروی مرزی درخواست پناهندگی کنید.

درخواست شما پس از ثبت به شما نشان داده می شود و می توانید مترجم هم داشته باشید

حضور در انگلستان

شما در انگلستان باشید می توانید با یک بازپرس پناهدگی ملاقات و درخواست خود را ارائه دهید

مدارک :

اعلام همراهان ( همسر و فرزندانی که با شما اعلام پناهندگی می کنند

در صورت عدم رزرو وقت مصاحبه شاید از پذیرش شما امتنا شود

نیازی به حضور شما برای اجازه زندگی روزمرگی نیست اما باید طبق قوانین پنادگی در انگلستان رفتار نمائید

برای سفر به شما کمک مالی نمی شود .

پس از درخواست اداره پلیس شما را بازداشت و محل های مشخص شده برای حضور و اقامت پناهندگان می مانید مگر اینکه از قبل در مرکز پناهنگی ثبت نام کرده باشید همچنین شما می توانید بازداشت نشوید و در کمپ نمانید اگر :

کودک باشید ، پیر و سالخورده باشید ، دارای خانواده و فرزند باشید ، باردار باشید و یا به عنوان یک قربانی قاچاق انسان باشید ، مدارکی برای اثبات شکنجه داشته باشید ، از یک بیماری جسمی و یا روحی رنج می برید که برای دیگران خطر دارید .

طبق قوانین پناهنگی در انگلستان شخص نمی تواند بدون هماهنگی قبلی در مراجع حاضر شود در اینصورت احتمال بازداشت او وجود دارد .

باید شما منتظر بمانید تا جواب درخواست شما اعلام شود که این مدت شاید حداقل شش ماه طول بکشد و یا حتی بیشتر .

طبق قوانین پناهندگی در انگلستان شما می توانید با کمک یک وکیل امور مربوطه را پیگیری نمائید ، همچنین در ابتدای این مسیر اگر شما آشنایی با قوانین مهاجرت به انگلستان ندارید می توانید با مشاوره و راهنمایی وکلای موسسه حقوقی ملک پور در باب مهاجرت قانونی به انگلستان از تمام راه های مهاجرت به انگلستان مطلع شده و همچنین از به روزترین قوانین مهاجرتی انگلستان باخبر شوید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (45 نظرات, میانگین: 3٫40 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

286 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. Pari گفته:

  سلام من پسری ۱۵ ساله هستم ومیخواهم از راه قاچاق به انگلستان مهاجرت کنم متاسفانه چون به من ویزا ندادن مجبور شدم این راه رو انتخاب کنم میخواستم ببینم کار خوبی میکنم و در انگلستان من را جذب میکنند یا کار من بی فایده است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی با توجه به سن لطفا با دقت کامل عمل نمایید. مهاجرت غیرقانونی پر از خطرهای است که برای شما قابل پیش بینی نیست و بهتر است از اسیر طرق مهاجرت به انگلستان اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 2. Zahra گفته:

  سلام مجدد خدمت شما. من کارشناسی مهندسی پزشکی دارم و ۲۵ ماه سابقه کاری دارم. ارشد مدیریت هم دارم و ۱۶ ماه هم سابقه تدریس در اموزش و پرورش دارم، بنظر شما من می تونم از طریق کار اقدام کنم یا سابقه کاری زیادی ندارم. الان هم مشغول به خوندن زبان انگلیسی هستم تا مشکل زبان هم نداشته باشم. سنم هم ۳۱ هست.

  Rating: ۵
  پاسخ
 3. سوسن گفته:

  سلام وقتتون بخیر، همسرم ورزشکاره چندتا مقام هم داره و تمام مدارک مربی گری هم داره. دولت اونجا برای ورزشکاران ارزشی قائلن؟ چطوری میشه جز پناهندگی اقدام کرد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. شکوفه گفته:

  با سلام مجدد ممنون از پاسخگوییتون فقط اینکه چه مقدار سرمایه میخواد و تحصیل فرزندانم رایگان است یا نه اگر نه هزینه سالیانه چه مقدار است و در نهایت هزینه(حق الوکاله)چقدر است با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، روش های سرمایه گذاری در انگلستان از ۵۰ هزار پوند تا ۲۰۰ هزار پوند متغیر هستند ، برای اطلاع از حق الوکاله باید با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. شکوفه گفته:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید اکر از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم برای انگلستان میتوانیم آنجا کار کنیم درضمن دو فرزند پسر ۱۶ ساله و دختر ۱۰ساله داریم کلا بهترین و سریعترین راه پیشنهادی شما چیست ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدارک شما مهیا باشه ، روش های سرمایه گذاری معمولا سریع جواب میدن ، شما نمی توانید به عنوان یک نیروی کار در انگلستان کار کنید اما می توانید صاحب بیزینس خود باشید .

   پاسخ
 6. A.N گفته:

  سلام خسته نباشین
  میخواستم راجب مهاجرت به انگلستان بهم توضیح بدین من امسال ۱۸سالم تموم میشه و میخواستم برای دانشگاه انگلستان انتخاب کنم ولی از طریق تحصیلی هزینش بسیار بالاست
  یک راه معرفی میکنید که همراه با خانواده بتونیم سریع اقامت بگیریم

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. Hamid گفته:

  سلام من دانشجوی کاردانی نرم افزارم بیست و سه ساله ،از لحاظ مهارتی برنامه نویسی رو بلدم ولی خدمت سربازی نکردم میخاستم بدونم راه قانونی هست که بتونم به یکی از کشور های اروپایی مهاجرت کنم البته با هزینه کم یا باید از طریق پناهندگی اقدام کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی لطفا تمامی طرق مهاجرت به انگلستان رو در مقاله مرتبط مطالعه بفرمایید. قطعا سایر طرق نتیجه بهتری نسبت به پناهندگی دارند.

   پاسخ
 8. سرور یزدانی گفته:

  سلام کسی که خود اثر انگشت یونان را داشته باشد و و بعد غیر قانونی خود را به انگلستان برساند آیا اون را برمیگردانند؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. K&R گفته:

  با درود خدمت دوستان ، من ویزای ویزیتور ۶ ماهه انگلیس رو دارم می تونم وارد که شدم اعلام پناهندگی کنم ، اگه میشه ، نمی گن شما که قانونی وارد شدی پس مشکل نداری

  Rating: ۵
  پاسخ
 10. Arian گفته:

  با درود
  آیا راهی برای درخواست ویزای تحصیلی انگلیس برای فرزندم که ده سال دارد وجود دارد؟ آیا ازین طریق میتوان برای من و همسرم هم اجازه اقامت و سپس اجازه کار گرفت؟
  ما دارای تراول داکیومنت و پناهندگی از یونان و ساکن یونان هستیم.
  درصورت نبود اجازه کار نیز تا ماهیانه حدود هزار پوند امکان خرج دارم، حدود ده تا بیست هزار پوند هم بعنوان هزینه اولیه میتوان پرداخت.
  با سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ممنون از توضیحات کاملتون ، برای سنین زیر ۱۲ سال شرایط اندکی سخت هست و به طور کلی هزینه ها نیز بالا هست ، برای زندگی در انگلستان برای یک نفر در شهری غیر از لندن حدود ۱۰۰۰ پوند هزینه میشه . لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 11. جواد گفته:

  سلام من داور فوتبالم ۲۷ سالمه دیپلم دارم میخوام ب یک کشور دیگه برا ادامه ای داوری مهاجرت کنم نظر شما چیه و کجا رو پیشنهاد میدید هزینه اش چه مقداره ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 12. Mahan گفته:

  با سلام،میخواستم بپرسم مدرک تحصیلی که از ایران گرفتیم رو میشه ترجمه کرد و برد انگلیس و اونجا بعد از اعلام پناهندگی از اون مدرک استفاده کرد یا مدارک پناهجویان رو قبول ندارن؟لیسانس حسابداری دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 13. ایمان گفته:

  سلام من داداشم ۴ ساله انگلستان هست …من ۳۳سالمه مدرک دیپلم زبانم نسبتاخوب حدودا ۱۵۰ تو حساب دارم از طریق دعوتناه داداشم میتونم مهاجرت کنم ممنون میشم جواب بدید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با دعوت نامه میشه برای ویزای توریستی اقدام کرد ولی مدارک ویزا رو باید خیلی خوب بچینین که به مشکل نخورین . سرمایتون اگر بیشتر باشه خیلی کمکتون میکنه

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز شما از عواقب مهاجرت قاچاقی آگاهی دارین ؟ مدونین چند سال از عمرتون رو باید بزارین که در نهایت شاید بهتون اقامت بدن شاید ندن ؟ لطفا مقالات مهاجرت به انگلستان رو مطالعه بفرمایید و از راه های مناسب اقدام کنید.

   پاسخ
 14. azade گفته:

  سلام.وقتتون بخیر . من یک سال و نیم سابقه بیمه دارم.همسرم ۳۴ سالشه و باریستا هستش.ولی سابقه بیمه نداره.دو تا از عمه های همسرم و بچه هاشون ۳۰ ساله که انگلیس زندگی میکنن.آیا میتونن برای ما کاری کنن که ما به انگلیس بریم ؟میتونن دعوتنامه بدن ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مدرک تحصیلی شما و همسر معم هست و باید این موضوع مشخص بشه. بله میشه براتون دعوت نامه بفرستن و براتون پیشنهاد شغلی پیدا کنند. اینجوری میتونین زودتر اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 15. مرجان گفته:

  سلام من و همسرم ۲۴ سالمونه و ۴ ماهی هست تو آلمان درخواست پناهندگی دادیم جوابی نیومده برامون میخوایم بیایم انگلیس اعلام پناهندگی بدیم آیا مارو نگهمادارن؟ یا برمیگردونن آلمان؟ زمانی که خودمونو معرفی کردیم ویزامون مدتش تموم شده بود اثر پناهندگی و اثر سفارت دارین. لطفا جواب بدین ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچ مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد. دنبال راهی باشید که اجازه خروج صادر بشه برراتون یا تکلیف اقامتتون سریع تر مشخص باشه ، از طریق وکیل پیگیری بفرمایید.

   پاسخ
 16. feysal گفته:

  باسلام،من۴۲سال سن دارم،ومجردهستم و دارای لیسانس مکانیک ودرحال حاضرکارمند قراردای هستم وحدود۲۰۰میلون تومان سرمایه دارم،ودر حد نوشتن وخواندن و مکالمه ساده به انگلیسی آشنایی دارم و چند مدرک ساده زبان و غیره دارم،بفرمائید ک با این شرایط میتوانم به انگلستان مهاجرت کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 17. جواد نصیری گفته:

  با سلام وادب
  من دارای یه فرزند پسر۵ساله و با همسرم ۳۰ ساله که فوق لیسانس معماری وخودم هم فوق لیسانس مکانیک دارم وسنم ۳۵ ساله و ۱۰سال سابقه طراحی قطعات صنعتی در شرکت معتبر در اصفهان مشغول به کار هستم.خواستم اول خودم برم از یه طرقی به انگلستان و اعلام پناهندگی بدم و بعد خانوادم قانوی بیارمشون انگلاستان ولی با هر کسی که تو انگلاستان از طریق پناهندگی رفته بودن صحبت می کنم،آنها به من می گویند با خانواده بیا و هر سه با هم اعلام پنا هندگی کنید. لطفا راهنمایی کنید من را

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه حقوقی ملک پور هیچ مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد لطفا سایر طرق را بررسی بفرمایید. شما با این شرایط می تونید برای کار در آلمان اقدام کنید فقط نیاز به مدرک زبان دارین که در مدت دو ماه قابل دستیابی هست.

   پاسخ
 18. محمد گفته:

  سلام. تغییر درخواست پناهندگی به پذیرش تحصیلی یا کاری شخصی که در پروسه پناهندگی در اسلوواکی حضور دارد امکان دارد یاخیر؟واگر امکان داشته باشد طریقه انجام ان چگونه است.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی باید شرایط تغییر رو داشته باشید و اینکه اصلا شما در چه وضعیتی هستید بسیار مهم هست. اگر شما الان خودتون رو به عنوان پناهنده معرفی کردین خیلی از راه ها رو بستین ، مگر اینکه شرایط ویژه ای داشته باشین.

   پاسخ
 19. نیما گفته:

  سلام من مدرک فوق دیپلم برق والکترونیک دارم۳۲ سال سن دارم مایلم به انگلیس بروم دوستم در انجا مغازه قنادی داره قراره در قنا دی مشغول به کار شوم برای اخذ ویزای انگلیس باید از کجا شروع کنم لطفا” راهنمابیم کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید دوستتون کاملا اثبات کنه که به شما در اونجا نیازه داره و تفاوت شما رو با یه نیروی کار انگلیسی به صورت کامل مشخص کنه ، در ابتدا باید ایشون به اداره کار در خواست بدن و براتون دعوت نامه ارسال کنند.

   پاسخ
 20. Amir گفته:

  سلام من یک پسرهستمو۱۷سالمه ویک مبارز فوق‌العاده
  هستم ولی توی ایران زیاد کشف نشدم میخواستم ببینم میتونم به عنوان یک استعداد ورزشی به انگلیس یا المان برم وتحت پوشش ان کشور باشم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید عنوانین بین المللی و رزومه ورزشی مناسبی داشته باشید که بشه اقدام کرد. سنتون خیلی خوب هست لطفا شرایط مهاجرت از راه های مناسب رو آماده کنید و سپس اقدام کنید.

   پاسخ
 21. فرحناز برومند گفته:

  سلام و عرض ادب من با خانواده ام در حال حاظر در المان زندگی می‌کنیم و حدود چهار سال هست ک در المان و مشغول درس هستم من خودم شخصا میخوام ب انگلیس درخواست پناهندگی بدم ویک اقامت فعلی سه ساله هم در اینجا دارم این که من هفده سالم هس و در چن ماه آینده ب سن قانونی میرسم
  آیا با این شرایطی ک من دارم میتونم درخواست پناهندگی بدم

  Rating: ۴
  پاسخ
 22. Jasmine گفته:

  سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون می خواستم بدونم برای گرفتن اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری حداقل چقدر پول نیاز داریم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با تشکر از همراهی شما ، برای سرمایه گذاری در انگلستان از ۵۰ هزار پوند میشه شروع کرد که شرایط خاصی داره ولی برای شخصی که از ایران می خواد اقدام کنه ۲۰۰ هزار پوند مناسبه که دو تا خانواده با هم میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 23. الهه گفته:

  سلام من ٢٤سالمه ويزاي مولتي كانادا دارم اما انگليس رو دوس دارم زبانم خوبه و ليسانس معماري دارم و نميتونم هزينه هاي تحصيل كانادا رو بدم به نظرتون از چه راهي اقدام كنم براي مهاجرت؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، دوست گرامی برای معماری شما می توانید برای دانشگاه های انگلستان اقدام بفرمایید اما هزنیه ها تقریبا با کانادا برابر است. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، شما باید مدارک تحصیلی خودتون را از دیپلم تا آخرین مدرک تحصیلی ترجمه رسمی کنید و برای سازمان NARIC ارسال کنید معمولا ۱۰ الی ۱۵ روز کاری بررسی طول میکشه و بعد بهتون پاسخ میدن ، بعد از تایید مدارک شما باید یک آزمون ارزیابی سطح زبان انگلیسی بدین و بعدش می تونید برای مجوز کار اقدام کنید. مدرک زبان دارین ؟

   پاسخ
 24. دیندارلو گفته:

  با سلام
  من پاسپورت و مجوز کار در انگلستان را دارم. از طرفی هم فارغ التحصیل دکترای تخصصی از دانشگاه سراسری ایران هستم. میخواستم بمرسم مدارک دانشگاهی ایران را قبول دارند یا باید قبلش کار خاصی انجام بدهم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید در ابتدا مدرک شما معادلسازی بشه تا بتونید با مدرکتون کار کنید. البته در نظر داشته باشید که شاید نیاز باشه مجددا چند ترم رو تحصیل کنید تا معادلسازیتون کامل بشه

   پاسخ
 25. میترا گفته:

  با سلام
  ۲۹ سالمه و لایسنس معلمی خلبانی هواپیمای فوق سبک از سازمان هواپیمایی کشوری دارم و ایلتس ۶ از چه راهی میتونم اقدام کنم برای انگلیس یا کانادا
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد ما به شما دوره های خلبانی در کانادا می باشد که بعد از آن ها می توانید برای کار در این کشور اقدام کنید.

   پاسخ
 26. Termeh گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹سالم و امثال رتبه یک کنکور هنر شدم.میخام از ایرن برم دارم مدارک فنی و ورزشیم رو میگیرم ک بین المل مللی هستن ، البته تنها نیستم ودوستم هست،میخوایم بعد از گرفتن مدرک فوریت های پزشکی اقدام کنیم البته بگم ما مسیحی هستیم خواستم بدونم اگر ما بخوایم پناهنده انگلیس بشیم و اون جا مشغول بهـ کار و تحصیل بشیم وحداقل پول مون صد ملیون البته هر کدوم جدا.دنبال مدرک زبانمون هستیم ، لطفا بگید ما باید چیکار کنیم چون شرایطمون خیلی سخت هست این جا
  لطفا راهنماییم کنید

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. با توجه به شرایط مناسب سنی شما پیشنهاد می شود که دیگر طرق مهاجرت به انگلستان را بررسی نمایید. لطفا مقالات تحصیل در انگلستان را مطالعه نمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، متاسفانه کشورهای عربی قوانین خاصی برای مهاجرین و تبدیل اقامت آن ها به تابعیت و شهروندی ندارند. شما می توانید از طریق پیشنهاد کاری برای فوتبال در قطر اقدام کنید.

   پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   مؤسسه ملک پور یا MIE اتریش، هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما رسید.

   پاسخ
 27. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید.من ویزای انگلیس رو گرفتم و به فکر کار هستم.میخواستم بدونم کسی که تو ایران مدرک مربیگری بین المللی شنا رو گرفته میتونه با همین مدرک تو انگلیس کار کنه؟

  پاسخ
 28. Mersad گفته:

  سلام من ۱۷ سالم هست و فوتبال بازی میکنم
  یه پسر خاله ۱۸ ساله هم دارم که درحال تحصیل هست و سال ۹۸ کنکور باید بده
  ما ۱۵۰ الی ۲۰۰ میلیون پول داریم
  و خانواده هامون رضایت دادن که بریم انگلستان
  قرار هم هست که کلاس فشرده ۶ماهه زبان بریم از هفته آینده تا به انگلیسی مسلط باشیم
  من هدف اصلیم فوتبال هست برای انگلیس رفتن البته در کنارش درس هم میخونم
  پسرخالم هم درس..
  آیا امکانش هست که کشور انگلستان مارو بپذیره؟

  پاسخ
 29. Farzad گفته:

  سلام خسته نباشید بنده قصد کار در کشور انگلیس رادارم پانصد میلیون پول نقد دارم و گواهینامه رانندگی پایه یک دارم با سابقه کار و داری ۳۵ سال سن و متاهل و یک فرزند پسر ۹ ساله لطفا راهنمایی فرمایید ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در انگلستان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا امکان اخذ ویزای کار انلگستان وجود داشته باشد.

   پاسخ
 30. داود گفته:

  سلام من همسرم تقریبا ۹ سال میشه در هلند هستیم و دخترم ایران بدنیا اومده و دو پسرم در هلند یکی ۶ سالشه و دیگری ۴ سالشه و من افغانی هستم و افغانستان رو هم ندیدم و دیابت دارم انسولین استفاده میکنم اگه من تنهایی بیام انگلیس شانس جواب دارم یا نه و دولت هلند ما رو ۲ بار هم زندان بردن ولی نتونستن دیپورت کنن بخاطر مریضیم اگه امکانش هست راهنمایی کنین

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، متاسفانه موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. لطفا با دفتر وین تماس بگیرید تا راه های بهتر برای اقامت انگلستان به شما پیشنهاد شود.

   پاسخ
 31. تاجی مشهدی ابراهیم گفته:

  سلام..۵سال هست که در انگلیس زندگی میکنم کارت اقامت دارم هنوز پاسپورت انگلیس را نگرفتم..میخوام دخترم را به انگلیس بیارم ..قانونی بیارم که نمیتونه بعدش درخواست پناهندگی بده؟! میشه؟ لطفا یه شماره تماس بمن بدهید تا بتوانم باهاتون تماس بگیرم ترجیحا شماره انگلیس باشه بهتره مرسی

  پاسخ
 32. نازیلا گفته:

  سلام لطفا جواب بدین خواهش میکنم ، من یک ترنسم نمیتونم پیش خوانودم زندگی کنم گرچه تنهاترین جا برای زندگیم شب گذرانی خانه پدریمه ولی جامعه و خوانوتدم منو قبول ندارن تروخدا کمکم کنین تا بتونم وارد کشور انگلیس شوم تا بتونم به زندگی مورد علاقم در جامعه ای که قبولم دارن زندگی کنم ، لطفا جواب بدین خواهش میکنم.

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   با سلام و عرض ادب
   مؤسسه ملک پور در زمینه پناهندگی فعالیتی ندارد. در صورتی که قصد دارید از سایر شیوه های مهاجرتی اقدام نمایید، کارشناسان ما جهت راهنمایی در خدمت شما هستند. امکان مشاوره رایگان تلفنی برای تمامی عزیزان فراهم است. با بررسی شرایط سنی، تحصیلی و مالی، مهاجرت شما به شیوه های تحصیلی و کاری امکان سنجی می شود.

   پاسخ
 33. مینا گفته:

  خانمی مطلقه ۴۷ساله بازنشسته فوق دیپلم زبان انگلیسی هستم منزلی در حدود ۴۵۰میلیون تومن دارم ایا جهت اخذ پناهندگی و ثبت شرکت میتونم با این مبلغ اقدام کنم واگه بله چطور و چگونه ؟ ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه خدمت مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد. با توجه به شرایط ویژه شما پیشنهاد می شود که حتما با استاد ملک پور یک تایم مشاوره داشته باشید تا بهترین تصمیم برای شما اخذ شود.

   پاسخ
 34. رضا گفته:

  سلام
  من ملی پوش بوکسم
  دانشجوی کارشناسی هم هستم
  میخام برم کانادا یا سویس بخاطر ادامه تحصیلو ورزش قهرمانی
  چقدر شانس دارم که پذیرشم کنن ینی پناهندگی بهم بدن؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. با توجه به شرایط شما می توان برای تحصیل و کار اقدام کرد.

   پاسخ
 35. رضا گفته:

  سلام من سه ساله میخوام با یه دختر ازدواج کنم ولی خوانواده های ما به هیچ عنوان موافقت نمیکنن میخوام بدونم که اگه ما باهم از ایران بریم میتونیم پناهنده انگلیس شیم و اونجا ازدواج کنیم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
 36. ذاکر احمدی گفته:

  سلام
  من در ایران تنها زندگی میکنم هیچ کسی را ندارم هم فامیلم در جنگ شهید شدن زندگی برام در ایران خیلی سخت هست لطفا یک راه برام نیشان دهید

  پاسخ
 37. Ahmad گفته:

  سلام.من ۲۴سالمه.قصدرفتن ب کشور انگلیس ودارم ی پسربچه ۱ساله دارم ویه نوزاد توراهی ک چندماهه اخیر ب دنیامیاد شانس من برای ستیزن شدن بالاس یاخیر.باتشکر.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سیتیزن شدن از چه طریقی؟ اگر منظور شما شهروندی از طریق تولد فرزند است پروسه بسیار زمان بری برای آن وجود دارد.

   پاسخ
 38. مینو گفته:

  سلام،دبیر کامپیوتر هستم،۱۰ سال سابقه،۳۷ ساله،مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر،همسرم ۴۲ ساله،مربی مکانیک فنی و حرفه ای،۱۴ سال سابقه،مدرک تحصیلی لیسانس،دو فرزند ۳ و ۸ ساله داریم،بهترین و امن ترین راه و توصیه ی شمابرای اقامت در انگلیس چیست؟و آیا امکان پیدا شدن شغلی مناسب برای ما وجود دارد یا خیر؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در انگلستان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. تحصیل فرزندان و بعد از آن پیوستن شما به آن ها شاید بهترین گزینه باشد ، کشور استرالیا نیز گزینه مناسبی است.

   پاسخ
 39. amir گفته:

  باسلام.من و خانواده ام قرار است از طریق پرواز به انگلستان برویم.طریقه رفتن و رسیدن من به خاک انگلستان بوسیله یک استپ در خاک انگلستان است.این احتمال وجود دارد دیپورت شوم.باتشکر.لطفا پاسخ دهید

  پاسخ
 40. محمد0999 گفته:

  سلام وقت بخیر
  من بخاطر مریضی میخوام به انگلستان سفر کنم آیا راهی وجود داره ومیشه من سفر کنم
  مریضی من مربوط به روح و روان است و ایران جایی برا زندگی ندارم
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط شما بررسی شود و سپس برای ویزای درمانی اقدام شود. ارتباط دکتر شما از طریق بیمارستان با بیمارستانی در انگلستان پذیرای شما است تاثیر گذار است.

   پاسخ
 41. جعفر گفته:

  سلام من بیماریه HIV دارم شرایط زندگی در ایران خیلی برایم سخته خانواده و آشنایان از من دوری میکنند ایا می توانم در کشوری مثل انگلیس یا آلمان پناهنده بشوم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خدا انشالله سلامتی بده بهتون ، متاسفانه ما مشاوره ای در مورد پناهندگی نداریم. شرایط شما باید بررسی شود به احتمال فراوان می توان از طرق دیگر اقدام کرد.

   پاسخ
 42. رضا ایمانی گفته:

  سلام خسته نباشید من ناشنوایان مشکلات دارم بابا و مامانم طلاق گرفته من کار زیاد پول نمیده فایده نداره من همیشه فکری زیاد میخوام میرم انگلیس بمونم ایران خوش نمیاد والله میخوام دعوت نامه بده

  پاسخ
 43. طاهر گفته:

  با سلام من قهرمان چند دوره جهان و اسیا و سر مربی تیم ملی و مربی تیم ملی و کارسناس تغذیه و وهمسرم لیسانس زبان انگلیسی و دختره ۹ ساله دارم قهرمان شنای ایران برای انگلستان لطفا راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ
 44. لیلا گفته:

  سلام ایا با مدرک دیپلم و صدو بیست میلیون سرمایه راهی برای مهاجرت قانونی به یکی از کشورهای اروپایی رو دارم؟مدرک زبان هم ندارم

  پاسخ
 45. محمد گفته:

  با سلام
  برای اقامت دائم در انگلیستان از چه راهی میتونم اقدام کنم البته تخصص هم در زمینه جوشکاری و لوله کشی دارم

  پاسخ
 46. Ali گفته:

  با سلام خدمت شما و وبسایت تون من جوان افغانی هستم که مدارک خودم که ثابت بشه از کشور خودم دارم و حتی مدارک این رو هم دارم که من یک سرباز دولت هستم و با افرادی مانند طالبان تهدید به مرگ شدم رو دارم. میدونم شما هیچ جوابی راجع به پناهندگی نمیدین فقط راهنمایی میکنید فقط خواستم بپرسم اگه در حد اطلاعاتتون هست….آیا این مدارک من کافی هست؟ و اینکه آیا برای اعلام پناهندگی ام باید قاچاق بیام تا انگلیس یا اینکه اگه کشورم پرواز داشت پرواز کنم به انگلیس این راه شدنی هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تعریف پناهنده مقالات فراوانی بیان شده است. تنها شخصی می تواند برای پناهندگی اقدام کند که با تعریف پناهنده مطابق باشد.

   پاسخ
 47. siya گفته:

  سلام من یک جوان ۲۱ساله هستم میخام به انگلیس برم
  خاستم برای منی که به عنوان یک‌پناهنده میرم انگلیس بعد از این که خودم را تحویل دادم
  چه مدت برای اخذ اقامت و اجازی کار کردن در اون شهری که هستم طول میکشد
  ممنون میشم زود جواب من را بدید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد. لطفا سایر راه ها را بررسی کنید . قطعا با توجه به سن شما راه های مناسب تری وجود دارد.

   پاسخ
 48. مجتبی گفته:

  با سلام
  من درآلمان به همراه خانمم و دختر یک ونیم ساله ام در خواست پناهندگی داده ام ، خانمم و دخترمم اقامت یک ساله گرفته اند اما خودم منفی، دولت آلمان به من گفته که یا باید داوطلبانه برگردم یا همینطور بی تکلیف بمونم تا مجبور به اخراجم کنن(دولت آلمان می خواهد یک خانواده رو از هم جدا کند و فقط من ، پدر خانواده رو برگرداند). ما نمیتونیم در ایران زندگی کنیم بخاطر اینکه خانواده ام با ازدواج من موافق نبودن و منو خانمم رو تهدید ب مرگ کردند اما در حال حاضر یه دختر بچه کوچک هم دارم که جون اون هم در خطر است. در ضمن من در آلمان ازدواج قانونی کرده ام (آلمانی و ایرانی) و مدارک کامل رو دارم . من میتونم با خانواده ام به انگلیس پناه بیارم .تو رو خدا منو راهنمایی کنین کمکم کنین ???

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در رابطه با قوانین ازدواج معمولا حق جدا کردن خانواده به هیچ وجه وجود ندارد. شرایط را از طریق وکیل دنبال کنید.

   پاسخ
 49. طاهر گفته:

  با سلام من قهرمان ۴دوره جهان ۳ دوره اسیا وووسر مربی تیم ملی و مربی تیم ملی و شرکت کننده المپیک اتن و لیسانس تربیت بدنی و فوق دیپلم گیاهان دارویی همسرم قهرمان بدمینتون و فوق لیسانس زبان انگلیسی و المانی لیسانس و دخترم ۱۰ساله قهرمانه شنا پروانه ایران به خاطره شرایطی که دارم و دوست دارم دخترم اینده خوبی پیدا کند لطفا برای انگلستان یاری کنید اقای دکتر ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سرمایه گذاری و تحصیل در انگلستان برای شما بهترین گزینه هستند لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 50. شمس گفته:

  سلام من دندانپزشک هستم با سابقه کار ۱۳سال،برای مهاجرت به انگلیس راهی وجود داره برای من به جز دوره های تخصص البته،چون هزینه ش خیلی بالاست،امکان گرفتن پذیرش زبان و بعد پارد شدن به انگلیس که در طی دوره زبان ،امتحانهای معادلسازی مدرکم رو بدم هست؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، اگر منظور شما برای کار است ، برای ویزای کار انگلستان اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید امکان اقدام وجود دارد. دوره های زبان در سایر کشور ها به مراتب پروسه راحت تری دارد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 51. مرتضی گفته:

  با عرض سلام، من یه پسر ۲۰ساله هستم که بخاطره عقایده مذهبی و طرز فکرم از خانواده ترد شدم و همسایه ها فرزندانشونو از من دور میکنن و اسمم سره زبوناشونه!!! گفتن که به مراکز امنیتی و پلیس اطلاع میدن و من از این بابت احساس خطر میکنم و امنیت جانی ندارم، برای پناهندگی ازتون کمک میخواستم که منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 52. ح.آ گفته:

  با سلام خسته نباشید
  مدرک فوق لیسانس هنر دارم و چند تا سرتیفیکیت بین المللی (شرکت کردن در نمایشگاه های نقاشی خارجی) دارم و چطور اقدام کنم برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار و …
  ممنون میشم از راهنماییتون‌

  پاسخ
 53. مجید گفته:

  سلام
  من با سن ۵۴ سال حدودیکسال است با پرداخت مهریه و براساس مدارک محضری حق طلاق به همسرم ووکالت ازفرزندانم ازبابت نفقه وحضانت واگذار به همسر(ضمنا مبلغی هم بابت نفقه به همسرم پرداخت شده است) ودرحال حاضرجداازآنان تنهازندگی میکنم(ضمنا همسرم باوجود داشتن وکالت حق طلاق اقدام نکرده است) وازطرفی هم کارمند بازنشسته شرکت برق حقوق ماهانه ۳ونیم میلیون تومان ودارای یک أپارتمان ۸۵متری ویک خودرو پارس علاقمند به اقامت به انگلیس بدون دردسر واسترس را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
  باتشکر وسپاس مرادی

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام با توجه به شرایط سنی تنها راه مناسب سرمایه گذاری می باشد، لطفا با دفاتر تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ در اختیار شماست.

   پاسخ
 54. مژگان زمانی گفته:

  سلام من همسرم انگلیس زندگی میکنه و از طریق ویزای ازدواجی بمن ویزا دادن که اعتبارش یک ماه اما همسرم پاسپورت من رو نمیده اگر از طریق شکایت من حکم خروج از ایران و ورود به انگلیس رو داشته باشم میتونم اونجا بمونم یا اینکه منو دوباره میفرستن ایران چون همسرم میگه باید مهریتو ببخشی که پاسپورتم رو بده

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، اگر همسر تابیعت یا اقامت دائم انگلستان رو داشته باشه و بتونه اثبات کنه که هزینه های شما رو در طی دو یا سه سال پوشش میده شما می توانید در انگلستان اقامت داشته باشید.

   پاسخ
 55. ابراهیم گفته:

  سلام من افغانی هستم ۱۸ سالم هست ولی متولد ایران هستم و خواهران و برادرم ازدواج کرده اند پدر و مادرم هم فوت کرده اند و من هم افغانستان را ندیده ام و هیچکسی را هم در افغانستان نداریم و ب دلیل شرایط سخت زندگی در ایران مجبور شدم ب ترکیه سفر کنم در حال حاظر در ترکیه هستم زیر نظر سازمان ملل.اما میخواهم ب انگلستان بیام باید چکاری بکنم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط مهاجرت برای پناهندگان آسان نیست، برای مهاجرت به انگلستان از طرق مختلفی می توانید اقدام کنید اما باید شرایط آن را داشته باشید.

   پاسخ
 56. سارا گفته:

  سلام میخوام بدونم با داشتن حداقل چندپوند میتونم در انگلیس مغازه یا رستوران بزنم؟)البته که منظورم بعد از اخذ ویزای کار و اقامته،فقط بطور میانگین میخوام مبلغش رو بدونم)ممنون

  پاسخ
 57. سیروان گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید….
  بنده برادرم ساکن انگلستان هستند
  آیا من میتونم با استفاده از دعوتنامه خانوادگی به انجا سفر کرده و درخواست پناهندگی بدم؟

  پاسخ
 58. فرزان گفته:

  من ۱۲سالمه و یک برادر دو قلو دارم
  ما می خواهیم به همراه پدر و مادرمان به انگلیس مهاجرت کنیم
  ما فوتبالیست هستیم و در تیم آکادمی کیا بازی میکنیم
  ایا امکان این هست که از طریق فوتبال بتونیم مهاجرت کنیم

  پاسخ
 59. الهام گفته:

  سلام من ۳۴ ساله ام میخواستم بدونم میتونم برای دوره یادگیری زبان انگلیسی دانشجو بشم خودم فوق لیسانس مدیریت هستم
  چقدر هزینش هست

  پاسخ
 60. Omid گفته:

  سلام
  ببخشید من هنرجو کلاس ۱۰ هستم خواستم بدونم که (هزینه) و شرایط برای ویزای تحصیلی چقدر است. و خواستم بدونم با این روش میشه اقامت دائم انگلستان رو گرفت ؟

  پاسخ
 61. فائزه گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه داری مدرک لیسانس هستم و دارم ارشد میخونم رشته ی مدیریت بازرگانی هستم
  میخواستم بدونم چه اقامتی باید بگیرم؟؟؟
  برای لندن
  از ایران رفتن راحتره یا برم ترکیه
  چه مدارکی باید ارائه بدم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. مینا گفته:

  با سلام من دارای فوق لیسانس مدیریت mba و شاغل بانک باسيزده سال سابقه و۳۶ساله هستم همسربندهمهندس برق قدرت با دوازده سال سابقه مرتبط شاغل نفت ميباشندويک فرزند۵ساله چگونه میتوانیم برای اقامت درانگلستان يااتريش اقدام کنیم?

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. sara گفته:

  سلام من و مادرم ۴ ماه پیش به گرجستان مهاجرت کرده ایم اما قصد پناهندگی دینی به کشور بهتری داریم چه کاری باید انجام دهیم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. رادین گفته:

  با سلام«
  بنده لیسانس کامپیوتر و همسرم لیسانس عمران هستن یک فرزند ۱۰ ساله دارم و هر دو دارای سابقه کار مرتبط بیش از ده سال هستیم می خواستم ببینم شانسی برای اقامت انگلستان داریم؟ لازم به ذکر هستش که خاله همسرم حدود سی سال هستش که به اتفاق خانواده انگلستان هستن و فرزندانشون اونجا تشکل خانواده دادن این موضوع می تونه برای مهاجرت ما امتیازی محسوب بشه؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام روش های فراوانی برای مهاجرت وجود دارد که با توجه به شرایط شما مناسب ترین آن ها انتخاب می شود. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 65. عرفان گفته:

  سلام،من ۲۷ سال سن وارم،متاهل،بدون فرزند، مهندسی برق قدرت دارم،وسابقه کار اجرائی تو زمینه کاری خودم دارم،اگر پناهنده شوم چه اتفاقی می افته،ممنون،

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط بد زندگی و سختی های که در این راه وجود دارد پیشنهاد ما برای مهاجرت روش های دگیر است، ویزای کاری آلمان یا اتریش به نظر برای شما مناسب به نظر می رسد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي مي باشد.

   پاسخ
 66. پریسا زاهدی گفته:

  سلام وقت بخیر من ۳۰سالمه لیسانس کشاورزی دارم. در حال حاضر دفتر بیمه دارم. یه دختر ۲ساله دارم. همسرم هم فوق لیسانس عمران گرایش آب داره. کارش در ایران ساخت و سازه. برای مهاجرت به انگلستان میخواستم بدونم چه کاری باید انجام بدیم. و اینکه ۵تا از دایی هام مقیم اون کشور هستن

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، راه های متفاوتی برای مهاجرت وجود دارد و ما نیازمند این هستم که شرایط شما را به صورت کامل بدانیم، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نمي دهند. پیشنهاد می شود که روش مهاجرتی دیگری را انتخاب کنید.

   پاسخ
   • کاوه گفته:

    سلام من داداشم وزن داداشم انگلیسه خودم ترکیم میخواسم بدونم میتونه از طریق بشر دوستانه برامن ویزا برفسه برم زیر نظر داداشم؟؟

    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. لطفا شرایط خود را اعلام بفرمایید تا طرق دیگر برای شما بررسی شوند.

     پاسخ
 67. جواد گفته:

  سلام خدمت شما خواهش میکنم راهنمایی کنید
  پسر ۲۱ ساله ای دارم دانشجو هست میخوام بفرستمش المان یا انگلیس ( فرقی نداره فکر کنم انگلیس سخت تر باشه ) یکم تحقیق کردم دیدم میشه با ویزای تحصیلی یا کار بره اما دوتا مشکل بود واسه کار باید لیسانس داشته باشی حتما که این هنوز نداره و دوم اینکه واسه المان واسه ویزای تحصیلی باید خیلی تو صف وایسی
  خوب حالا هیچ راهی نیست که این تا اخر امسال بره ؟؟ در مورد هزینشم یکم تو ضیح میدید ؟؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای مهاجرت اطلاع از کلیه ضوابط باعث نتیجه بهتر می شود. همچنین در نظر داشته باشید که عجول بودن در این امر پیشنهاد نمی شود، با برنامه ریزی درست و اصولی قطعا نتایج بهتری حاصل می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. Iman گفته:

  سلام من در کشور اتریش منفی گرفته ام
  اگر به انگلیس مهاجرت کنم دوباره دیپورت میشوم به اتریش یا اینکه پذیرفته میشوم
  با تشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، پذیرش پناهنده با توجه به مشکل آن انجام می پذیرد. موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و پیشنهاد می شود که از دیگر راه ها برای مهاجرت اقدام بفرمایید

   پاسخ
 69. مرتضی گفته:

  سلام..خواننده پاپ و اپرا هستم..فوق دیپلم خبرنگاری دارم…چطوری میتونم اقدام کنم؟ایا میتونم کاری بکنم برای رفتن یا خیر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند. روش های مهاجرت قانونی نیز وجود دارد که موسسه ملک پور در انجام کارهای حقوقی همراه شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. جواد گفته:

  سلام خدمت شما
  دوست عزیز من قصد مهاجرت دارم( به المان یا انگلیس ) ولی نمیدونم باید از راه های غیر قانونی برم یا قانونی ؟؟؟ اصلا کدوم ارزونتره ؟ واقعا گیج شدم هر کسی یه چیزی میگه و در ضمن من هنوز داشجو هستم و اجازه خروج قانونی دارم ولی وقتی قانونی میری نگه نباید برگردی؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، برای مهاجرت قانونی چندین روش وجود دارد و قطعا با اقدام درست نتایج مورد نظر شما حاصل خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. شهریار گفته:

  با سلام
  من ۳۰سالمه و میخوام از طریق پناهندگی به انگلستان مهاجرت کنم ولی شرکتهای مختلف حرفهای متفاوتی میزنن و شرکتی ادعا کرده که میتونه خیلی راحت به صورت قانونی وارد انگلستانم کنه و بعد پناهندگی اجتماعی برام بگیره آیا این ادعا درست میتونه باشه!؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند. در نظر داشته باشید که پناهندگی سختی و مشکلات خاص مربوط به خود را دارد. قطعا راه های قانونی فراوانی برای مهاجرت وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 72. بنیامین گفته:

  سلام من قصد پناهندگی در انگلستان دارم اما تقریبا ۱۰ روز پیش در فرودگاه اسپانیا بازداشت شدم واز من روی کاغذ زرد رنگ اثر انگشت گرفتن و فردا در یک مکانی بردن و یک وکیل گفت که فعلا آزادی و هر وقت احضاریه اومد برای تخلفت باید مراجعه کنی .درضمن سوال کردم که این اثرانگشت پناهندگی گفتن نه. میخواستم ببینم اگر در انگلیس تقاضا بدم آیا اثرم مشخص میشه یعنی جایی ثبت میشه؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، موسسه ملک پور با توجه به شرایط سختی که در این راه وجود دارد، مهاجرت از طریق پناهندگی را توصیه نمی کند. موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند. با احترام فراوان

   پاسخ
 73. مهران گفته:

  سلام من میخوام شهروند انگلیس بشم … و به فعالیت ورزشی مثل بازی در باشگاه های فوتبال در انگلیس مشغول بشم لطفا خواهشا راحت ترین روش رو بگید ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 74. روح اله گفته:

  سلام
  من ۳۹ ساله فوق لیسانس ادبیات عرب وکارمندبا۲۰سال سابقه وخانمم فوق دیپلم آموزش کودکان استثنایی۳۸ساله با دوفرزند۱۰ و۳ساله برای مهاجرت کاری اروپا واسترالیا میتونیم کاری از پیش ببریم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید مدرک تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. Negin گفته:

  سلام
  روز بخير
  من از دانشگاه مجارستان رشته دندان پزشكي فارغ التحصيل شدم
  متاسفانه مشكلي برام پيش امده كه نميتونم نه اينجا بمونم نه ميتونم برگردم ايران
  ميخوام براي انگليس پناهندگي اقدام كنم
  قفط سوال من اينه تكليف مدرك تحصيليم چي ميشه؟ مدرك من در كل اروپا مورد تاييد هست
  اونجا مدرك قبوا ميشه يا بايد امتحان بدم؟
  ممنون

  پاسخ
 76. هادي گفته:

  با سلام
  من كارشناسي الكترونيك دارم و كارمند رسمي وزارت نيرو از سال ١٣٩٢ با سابقه ي كار مرتبط با رشته تحصيلي در نيروگاه ها و پست هاي برق فشار قوي هستم و همسرم ٢٩ ساله كارشناسي نرم افزار با معدل ١٦/٢٠ هستند.
  الان چند وقته واسه مهاجرت به انگلستان به جمع بندي رسيديم،آيا با سرمايه اي حدود ٢٠٠ ميليون تومان و شرايطي كه خدمتتون عرض كردم ميتونم به انگلستان مهاجرت كنم و به چه طريقي؟
  ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید اما باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 77. علی گفته:

  سلام من برادرم میخواهیم برای پیشرفتمان در ورزش و درس به انگلیس برویم اما نمیدانیم چگونه ویکیمان۱۵ودیگری۱۷سال سن داریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید برای تحصیل اقدام نمایید سپس می توانید حرفه خود را دنبال نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. فریبا اسدی گفته:

  من مجرد هستم شغلم آرایشگر هست و دو فرزند دختر دارم ۲۵و۲۱ ساله اولی لیسانس هنر و دومی دانشجوی ترم چهارم حسابداری مالیاتی ،میخوام به انگلستان مهاجرت کنم یا بصورت کاری یا پناهندگی ، ممنون میشم هزینه ها و شرایط رو بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. مهراد دانش گفته:

  سلام خسته نباشید . ببخشین مزاحمتان میشوم . میخواستم بپرسم که من قصد مهاجرت دارم به انگلستان . در صورت معرفی کردن خودم آیا برای من دولت خونه میده یا تو کمپ باید ساکن بشم ؟ چون شنیدم که دیگه تو انگلستان کمپ نیست

  پاسخ
  • hassan گفته:

   سلام وقتتون بخیر..بنده ۲۴ سالمه دانشجو مهندسی عمرانم ۳ سال سابقه کاری در کارهای عمرانی دارم..موسیقی هم کار میکنم کشور انگلیس رو برای زندگی خیلی دوست دارم ….میخواستم بدونم شما به عنوان وکیل و مشاور حقوقی چه پیشنهادی رو برای بنده در نظر دارین؟

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »