شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزلند

شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزیلند در هنگام مهاجرت به نیوزیلند ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به نیوزیلند برای تحصیل در نیوزیلند پس از گرفتن وکیل مهاجرت به چه صورت است ؟ میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزلند و یا شرایط اخذ اقامت نیوزیلند ۲۰۱۸ را بدست بیاورید مشاوران موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) اطلاعات کافی راجع به شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزلند را در اختیار شما قرار میدهند .

توضیحاتی راجع به کشور نیوزلند :

نیوزیلند یک کشور زیبا که دارای  طبیعت بسیار زیاد است. دارای کوه هایی برای کوه نوردی با آتشفشان خفته، جنگل های سرسبز، دریاچه ها دلربا و اقیانوس در اطراف نیوزیلند میباشد. شامل دو جزیره – شمال و جزیره جنوبی؛ است که اغلب توسط همسایه بزرگ تر خود استرالیا را تحت الشعاع قرار دارد. علاوه بر اینکه یک مقصد توریستی محبوب و محلی خوش منظره و زیبا است ،  نیوزیلند  دارای یک مرکز پیشرو آموزش عالی در right.Auckland خود است، ولینگتون، کریست و Dunedin از شهرستانها مهم در نیوزیلند هستند. برخی از دانشگاه های پیشرو در نیوزیلند که دانشجویان بین المللی را جذب می کند – دانشگاه اوکلند، دانشگاه اوتاگو، دانشگاه کانتربری، دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون و دانشگاه Massey میباشد .

 

قوانین مربوط شزایط کار ضمن تحصل در نیوزلند به صورت پاره وقت :

دانشجویان بین المللی با ویزای دانشجویی مجاز به کار پاره وقت تا ۲۰ ساعت در هفته در طول کلاس ها و مجاز به  تمام وقت در تعطیلات برنامه ریزی شده خود میباشند . برای دانشجویان بین المللی این مورد امکان پذیر نیست که دانشجویان بین المللی به صورت کارفرما یا در اصطلاح به خود اشتغالی فعالیت کنند . آنها باید به عنوان یک کارگر (یا کارمند) با شرایط اشتغال کار کنند نه به صورت یک پیمانکار یا کارفرما  به فعالیت بپردازند.

دانش آموزان از مقطع  کارشناسی ارشد به عنوات پژوهشگر  در موسسات کاری  نیوزیلند ممکن است به صورت تمام وقت کار کنند در حالی که آنها در حال مطالعه در دانشگاه هستند .دانش آموزان آینده نگر که در آرزوی به تحصیل در نیوزیلند می توانید وب سایت موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)  برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید.

شغل های پاره وقت مرسوم ضمن تحصیل در نی.زلند  :

کار با کامپیوتر

کار ترجمه کردن

کار در سوپرمارکت

کار  در رستوران های کوچک

کار  در دانشگاه در بخش هایی در کتابخانه دانشگاه، آزمایشگاه، و غیره

دستمزد:

کارکنان در آموزش حداقل دستمزد (قبل از مالیات)، عبارتند از:

 

۱۱٫۴۰ $ در ساعت

۹۱٫۲۰ $ برای یک روز ۸ ساعت،

۴۵۶٫۰۰ $ برای یک هفته ۴۰ ساعت

۹۱۲ $ برای دو هفته ای ۸۰ ساعت.

دستمزد مشمول مالیات خواهد شد

انرژی مثبت:

دولت نیوزیلند دانش آموزان با نمره خوب دانشگاهی را تشویق می کند برای پیدا کردن یک شغل مناسب و حل و فصل در کشور است. البته این مورد  برخلاف بسیاری کشورهای پیشرو دیگر، که تمایل به این امر را کاملا دشوار میدانند برای دانشجویان بین المللی میدانند . دانش آموزان با استعداد برای کارآفرینی به نفع دولت میتوانند ایجاد کسب و کار در دولت نیوزلند بپردازند و دولت هم به آنها کمک میکند .

میزان ساعت کار ضمن تحصیل در نیوزلند :

به طور کلی دیده شده اجازه کار ضمن تحصیل در مقاطع مختلف بسته به شرایط و توانایی فرد متفاوت است به عنوان مثال اکترا در مقاطع لیسانس و ارشد ۲۰ تا ۳۰ ساعت در هفته و در مقطع دکترا ۴۰ ساعت در هفته میباشد .

شما ممکن است اجازه کار پاره وقت تا ۲۰ یا ۳۰ یا ۴۰  ساعت در هفته و تمام وقت در طول تمام تعطیلات برنامه ریزی شده و یا در طول تعطیلات کریسمس و سال نو اجازه کار تمام وقت داشته باشید.

افرادی که اجازه کار ضمن تحصیل در نیوزلند دارند  :

شما می توانید تا ۲۰ یا ۳۰ یا ۴۰ساعت در هفته کار  داشته باشید اگر شرایط زیر را دارا میباشید :

برای حداقل ۲ سال در کشور بمانند

دارای مدرک از کشور نیوزلند یا دستاوردهایی در کشور نیوزلند

دارای یک برنامه توسعه یافته یا راهبردی یک ساله  برای ارائه بهتر آموزش و پرورش در کشور نیوزلند

اجازه کار تمام وقت :

اگر فردی خواهان کار تمام وقت در حیت تحصیل است باید حداقل ۱ سال در کشور باشد و همچنین تهداد ۱۲۰ واحد را پاس کرده باشد .

کار ضمن تحصیل در مقطع ارشد یا دکترا :

اگر شما در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا  با پژوهش و یا برنامه دکترا هستید  تقریبا ۴۰ ساعت در هفته اجازه کار دارید و همچنین اگر فردی در مقطع دکترا درس میخواند با توجه به اینکه با استاد راهنما به صورت TA یا RA  کار میکنید امکان دریافت فاند وجود دارد.

شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزلند:

فرد به صورت تمام وقت در نیوزلند تحصیل کند

زمان تحصیل فرد بیش از ۶ ماه باشد

ما معتقدیم که هدف اصلی از مطالعه شما  برای بهبود زبان انگلیسی خود می باشد

نیاز به مدرک زبان در حد آیلس ۵٫۵

دانشجویان    مطالعه خود را برای حداقل ۱۴ هفته متوالی ادامه دهد

از میزان کیفیت نمرات دانشگاهی فرد کم نشود

 

شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزلند برای دانش آموزان دبیرستانی:

 

اگر فرد متقاضی در حال مطالعه در سال ۱۲ یا ۱۳، ۲ سال گذشته متوسطه، می تواند به ۲۰ ساعت در هفته در طول سال تحصیلی و تمام وقت در دوره تعطیلات کریسمس و سال نو بین سال های مدرسه کارکنند .

 

اگر فرد متقاضی زیر ۱۸ میباشد ، باید کسب اجازه از مدرسه خود  و پدر و مادر یا قیم قانونی خود را برای انجام کار داشته باشد

اگر فرد متقاضی بیش از  ۱۸است  و در دوره متوسطه تحصیل میکند  و می خواهد در طول دوره تعطیلات تابستان کار کند نیاز به اجازه نامه کتبی ندارد

اگر فردی برای گذراندن دوره های علمی وارد کشور نیوزلند شده میتواند در دوره های علمی که میگذراند اقدام به فعالیت کاری بکند و نیازی به کسب اجازه ندارد.

اگر متقاضی در هنگام تحصیل کاری پیدا کرد و سود و منفع کار را بیش از تحصیلش دید این امکان وجود دارد که تایپ ویزای خود را به کاری تبدیل کند.

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما راجع به شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزلند  کمک کرده باشد.

اگر شما هم خواهان مهاجرت به کشور نیوزلند و کار در نیوزلند اهستید وکلای مجرب ما در موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به نیوزیلند از جمله مهاجرت تحصیلی به نیوزیلند و در نهایت اخذ اقامت نیوزیلند به صورت تخصصی مشاوره دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 3٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، گپ تحصیلی دارین و ریسک ویزا دارین. مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی می خوان ازتون ،مدرک زبان در حد آیلتس ۶ ، در حین تحصیل می تونید کار کنید ولی به این صورت نیست که بتونین همه هزینه ها رو پوشش بدین و باید سرمایه کافی رو داشته باشید.

   پاسخ
 1. mie editor3 گفته:

  سلام بنده ليسانس برق قدرت ازاد دارم ٢٦سا زبان ضعيف و اينكه واسه اقامت نيوزلند با ويزاي كاري در صورت مقدور چقد هزينه داره ؟وشرايطش چيه؟

  پاسخ