شرایط ویزای تحصیلی کانادا

بررسی شرایط ویزای تحصیلی کانادا

 • مقدمه ای بر شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

 • بررسی اولیه شرایط ویزای تحصیلی کانادا

 • مدارک و شرایط ویزای تحصیلی کانادا

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا در هنگام مراجعه به سفارت

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مقدمه ای بر شرایط ویزای تحصیلی کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا و آگاهی نسبت به شرایط ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۱۸ سبب می شود تا زمانی که متقاضی مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و ورود به دانشگاه های کانادا مدارک مورد نیاز دانشگاه را تهیه می کند به فکر مدارک و شرایطویزای تحصیلی کانادا هم باشد ، داشتن پذیرش تحصیلی تنها بدون ویزای تحصیلی کانادا ارزشی نخواهد داشت و امروزه بیشتر دانشجویان به فکر استخراج شرایط ویزای تحصیلی کانادا از دل قوانین مهاجرتی کانادا ۲۰۱۸ هستند .

در میان تمامی طرق خاص اخذ اقامت کانادا ، ویزای تحصیلی و اقامت تحصیلی یک راه فوق العاده و مناسب و مطمئن است ، شرایط ویزای تحصیلی کانادا را زمانی که شما در نظر داشته باشید می توانید به این امر مهم دست پیدا کنید ، قطعاً دقت خواهید داشت که شرایطویزای تحصیلی کانادا را تنها وکیل مهاجرتی کانادا که به تمامی راه ها ی اخذ اقامت کانادا از جمله تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد فرزند در کانادا و حتی مهاجرت تحصیلی به کانادا را اشراف کامل دارد باید می داند .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل و شرایط ویزای تحصیلی کانادا

مقاله مرتبط

تحصیل در کانادا

مقاله مرتبط

تحصیل رایگان در کانادا

همان طور که مستحضر هستید اطلاع در باب شرایط ویزای تحصیلی کانادا مستلزم داشتن یک سری اطلاعات حقوقی است ، لذا موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش پیشنهاد می کند در زمینه شرایط ویزای تحصیلی کانادا و تمامی طرق اخذ اقامت کانادا با مشاوران ارشد حقوق بین الملل خصوصی تماس حاصل نمایید و به صورت کاملاً رایگان از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .

در حال حاضر کشور کانادا سالیانه بیش از ۱۳۰ هزار دانشجو بین المللی می پذیرد و این آمار نشان می دهد که سطح بالای سیستم آموزشی و کیفیت بالای تحصیلات و امکانات و فرهنگ غنی این کشور سبب شده است تا بسیاری از دانشجویان با دانش بر شرایط ویزای تحصیلی کانادا برای اقامت تحصیلی کانادا اقدام نمایند .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

مقاله مرتبط

تحصیل در کشور کانادا

مقاله مرتبط

تحصیل پزشکی در کانادا

بررسی اولیه شرایط ویزای تحصیلی کانادا

در ابتدا و قدم اول باید دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن رشته ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید ، در این قسمت باید دقت نمایید که نامه پذیرش شما باید دقیق نشان دهنده رشته و علاقه ی تحصیلی شما باشد ، در این که در انتخاب رشته شما باید دقت کنید که بیشتر رشته ی تحصیلی شما به مقطع قبلی شما مرتبط باشد شکی نیست ، ولی باید در داشتن شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در آن دانشگاه هم دقت لازم را داشته باشید که آیا شرایط اولیه اخذ پذیرش را دارید یا خیر ؟

شاید در بسیاری از مقالات ذکر شده باشد که لازم است برای گام نخست شرایط ویزای تحصیلی کانادا  بررسی نمایید که آیا نیاز به ویزای تحصیلی در کانادا دارید یا خیر ؟ این موضوع برای افرادی که تبعه ی کشور ایران هستند صدق نخواهد کرد و بیشتر برای تبعه ی کشور هایی است که با در دست داشتن پاسپورت کشور خود برای ورود به کانادا احتیاجی به ویزا نخواهند داشت و این موضوع در مورد دانشجویان ایرانی نیست و قطعاً در این زمینه نیاز به اخذ روادید و ویزا است .

بعد از اخذ پذیرش تحصیلی باید شخص متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا در سایت شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) ثبت نام کند و برای خود اصطلاحاً پروفایلی را ترتیب دهد . در این مرحله تمام اطلاعات شخص شما از شما پرسیده می شود و همچنین سوالاتی در تمامی زمینه های مورد نیاز از جمله سابقه سفر های قبلی و … از شما درخواست می شود .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم تحصیل در کانادا

مقاله مرتبط

شرایط بورسیه تحصیلی کانادا

مقاله مرتبط

ویزای تحصیلی کانادا

مدارک و شرایط ویزای تحصیلی کانادا

یکی از مدارکی که در شرایط ویزای تحصیلی کانادا عنوان می شود ، نامه عدم سوء پیشینه است ، نظر به اینکه این نامه صادره از ایران در مدت محدود ارائه می شود باید دقت کنید با دقت بر زمان ترجمه این نامه تاریخ آن نگذشته باشد . از دیگر مدارک مورد نیاز و یکی از اصلی ترین شرایط ویزای تحصیلی کانادا داشتن نامه ای دال بر تمکن مالی شخص است که باید مبلغی بالغ بر هزینه های تحصیل و زندگی خود را در یک سال آتی در مدت مشخص در حساب بانکی خود به سفارت نشان دهد تا سفارت از حمایت مالی وی اطمینان خاطر داشته باشد . همچنین برای افرادی که سن پایین تری دارند می توانند حساب بانکی پدر و یا قیم خود را به سفارت ارائه دهند .

نکته اساسی در شرایط ویزای تحصیلی کانادا داشتن سلامت کامل روان و جسم شخص متقاضی است ، لازم به ذکر است که سفارت در برخی از اوقات بنا بر لزوم از شخص متقاضی تست پزشکی اخذ خواهد کرد که در مورد دانشجویان ایرانی بیشتر اوقات صدق خواهد کرد ، یکی دیگر از مدارک و شرایط ویزای تحصیلی کانادا داشتن دو قطعه عکس پاسپورتی است که نکته قابل توجه آن این است که باید نام و مشخصات و تاریخ تولد شخص در پشت عکس به افسر ویزا ارائه شود .

تنها در کبک هست که شخص متقاضی مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی کانادا را می تواند به زبان فرانسوی ترجمه کند وگرنه باید تمامی مدارک به زبان انگلیسی ترجمه شود و نکته حائز اهمیت دیگر اینجا است که مدرک زبان مورد نظر دانشگاه در داخل سفارت بررسی خواهد شد مگر اینکه شخص متقاضی تنها از دانشگاه های انگلیسی زبان فارغ التحصیل شده باشد .

شاید بر خلاف تمام تصورات که در بسیاری از کشور های اروپایی نیاز به بیمه نامه مسافرتی است این نکته قابل تامل است که در شرایطویزای تحصیلی کانادا نیازی به بیمه نامه مسافرتی برای دانشجویان ایرانی وجود ندارد . در این قسمت باید اطمینان حاصل نمایید که زمان بررسی پرونده شما توسط سفارت طولانی تر از وقتی که دانشگاه به شما برای حضور در کشور کانادا داده است نباشد ، وگرنه باید با مکاتبه به دانشگاه شما یک ترم ورود خود را به دانشگاه عقب بیندازید .

شرایط ویزای تحصیلی کانادا در هنگام مراجعه به سفارت

در مرحله آخر شخص متقاضی مهاجرت به کانادا  باید با داشتن یک نامه کاملاً صحیح و دقیق تمامی مقاصد و اهداف خود را برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا به سفارت ارائه دهد . این موضوع به حدی مهم است که باید بدانید این نامه تمام سرنوشت پرونده شما را ممکن است تحت تاثیر قرار دهد ، لازم به ذکر است که باید این نامه بیانگر تمامی حقایق باشد و نظر افسر ویزا را جلب نماید .

در آخر برای بررسی مدارک مورد نیاز و شرایط ویزای تحصیلی کانادا شخص باید وقت سفارت اخذ نمایید و برای همین زمان باید مبلغی را حدود ۱۵۰ دلار کانادا به سفارت پرداخت نماید . در این زمان شخص با ارائه مدارک و شرایط ویزای تحصیلی کانادا اقدام به انگشت نگاری در سفارت و احراز هویت در این پروسه می کند و مصاحبه حضوری و فیزیکی نیاز نخواهد بود .

نتیجه گیری کلی در مورد تحصیل در اسپانیا

در آخر شایان ذکر است که شرایط ویزای تحصیلی کانادا برای هر فرد متفاوت و مختلف است ، این موضوع را باید در نظر داشته باشید که مهاجرت تحصیلی کانادا منوط به دانستن شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا و آگاهی نسبت به شرایط ویزای تحصیلی کانادا است ، قوانین مهاجرتی کانادا موضوعی است که باید از وکیل مهاجرت به کانادا پرسیده شود . بیشتر رد شدن در ویزا های کانادا به علت عدم آگاهی از شرایط مهاجرت به کانادا و شرایط ویزای تحصیلی کانادا است ، قوانین مهاجرتی کانادا تمامی راه های اخذ اقامت کانادا را به تفصیل در موراد تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد فرزند در کانادا و حتی پناهندگی در کانادا شرح داده است ولکن شما باید بهترین راه و مناسب ترین راه را انتخاب نمایید . همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستتقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

85 پاسخ
 1. آرمان گفته:

  سلام.من ۲۰ سالم هستش و درحال حاضر در رشته مترجمی زبان درحال تحصیل هستم اما زیاد راضی نیستم.حالا بنظر شما آیا میشه انصراف از تحصیل بدم و در رشته حقوق بین الملل در کانادا تحصیل کنم یا رشته خودم رو عوض کنم و لیسانس رو بگیرم بعد اقدام کنم. در ضمن اصلن پیشنهادتون برای من چیه….من تجربی خوندم در کنکور رتبه خوبی کسب نکردم و رفتم رشته زبان و سال دوم هستش.من چه کاری انجام بدم.خواهش میکنم پاسخ بدید.ممنونم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن میشه براتون اقدام کرد ولی نباید اجازه بدین گپ تحصیلی زیاد بشه. برای رشته حقوق بهتره که در ابتدا اقدام نشه و یه رشته دیگه بخونید و بعد از اتمام برای حقوق اقدام کنید.

   پاسخ
 2. مریم گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۴ساله و متاهل لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد با معدل۱۳/۵۶
  سابقه کاری بیمه ای ندارم و سال ۹۲فارق التحصیل شدم می تونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ؟
  همسرم ایران می مونه و منو مالی ساپورت میکنه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، لطفا اعلام بفرمایید که چه تاریخی فارغ التحصیل شدین. با توجه به سن و معدل شانستون خیلی بالا نیست. برای کالج ها میشه اقدام کرد. ولی رشته حقوق نیاز به معادلسازی داره

   پاسخ
 3. نورا گفته:

  با سلام
  من پزشک عمومی هستم و همسرم کارشناسی عمران و ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری دارند. دو فرزند دارم. برای ویزای تحصیلی هر دو مون چه کاری میتونیم بکنیم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید سنتون رو بدونیم که دقیق راهنمایی کنیم. اگر گپ تحصیلیتون زیاد نباشه میشه براتون اقدام کرد. مدرک زبان هم اگر داشته باشید شانستو بالاتر هست.

   پاسخ
 4. نیما گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور امید وارم پاسخ بنده رو بدهید
  ۱۹ سالمه و رشته هنر می خونم مدرکم دیپلم و میخواستم بدونم اتریش فرانسه کانادا کدام کشور برای ادامه تحصیل من بهتر است و شرایط و پذیرش در آن و دانشگاه های خوبش چگونه است ؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. شقایق گفته:

  سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید
  مرسی از اطلاعات مفیدی ک در کانال و سایت قرار میدین
  میخواستم بپرسم مدرک ایلتس ۶/۵ به بالا باید در ابتدا اقدام بهه ویزا تحصیلی داشته باشیم یا میشه طی پروسه گرفتن ویزا ایلتس رو بگیریم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 6. shab گفته:

  سلام. وقت بخیر.
  من ۲۴ سالم هست لیسانس مکانیک دارم. بدون مقاله با مدرک زبان تافل و معدل ۱۴
  میخواستم بدونم میتونم برای ارشد از کانادا فاند بگیرم؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. sam گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۸ سالمه ودر سال ۹۲ در رشته IT با مدرک کارشناسی فارغ تحصیل شدم، در این مدت هم، کارم مرتبط با رشته م بوده ولی متاسفاه بیمه برام ۳ سال رد شده با عنوان کارکرد عادی لیست و یسال هم بیمه بیکاری گرفتم.
  نامه ای که گفتید مرتبط با رشته تحصیلی ارائه بدیم باید شامل چه متنی باشه؟ اون شرکتی که کار کردم برام نامه بزنه؟ یا منظورتون بیمه رد شده هستش؟
  در زمینه سئو سایت، پشتیبانی سایت، پشتیبانی شبکه، طراحی ملحقات نمایشگاهی و… با شرکتهای مختلفی نظیر (هلو “طرفه نگار”، فرازنتورک و…) همکاری داشتم

  با توجه به این شرایط میتونم برای ویزای تحصیلی به کانادا اقدام کنم و بعدش اقامت بگیرم؟
  همسرم هم دیپلم برق صنعتی و ۳۱ سالش هست، مدرک فنی حرفه ای دوره برق داره و مدرک مربیگری CNC تراش هم تازه گرفته. توی کار ارتفاع (RopeAccess) هم مهارت داره ایشون هم میتونه به عنوان همراه من بیاد؟ و اونجا مشغول به کار شه؟

  برای اخذ ویزا تحصیلی چقد پول نیاز هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه براتون اقدام کرد. نیازی به بیمه ندارین و ارائه نامه کاری در سربرگ شرکت کفایت می کنه ، همسرتون هم بعدا می تونن به عنوان همراه به شما ملحق بشن.

   پاسخ
 8. شیرین اختیاری گفته:

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه و زبان فقط مدرک speaking زبان دارم و میخوام بعد از کنکور ۹۸ ویزای دانشجویی بگیرم میخوام حداکثر هزینه و زمان گرفتن ویزارو بدونم ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید مدرک زبان با نمره بالای ۶ داشته باشید . پروسه کانادا معمولا ۴ تا ۶ ماه طول میکشه ، برای اطلاع از هزینه ها باید با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. نسترن گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۲۲ سالمه و دیپلم تجربی دارم و سال ۹۴ فارغ التحصیل شدم و معدلم ۱۷٫۵ هست. میخواستم اقدام کنم برای تحصیل در رشته ی داروسازی در کانادا و زبانم خوبه و قصد دارم اقدام کنم برای ایلس که نمره ی ۶ به بالا بیارم.به نظر شما ایا شانسی دارم برای اپلای و دریافت ویزا؟ایا گپ شامل من میشه و ریسکیه؟
  از نظر مالی هم میتونم پرداخت کنم هزینه ها رو
  لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم.با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر سریعا اقدام کنید و گپ تحصلی زیاد نشه بله میشه برای شما اقدام کرد. سعی کنین آیلتس با نمره بالای ۶٫۵ بگیرین که دستتون تو انتخاب رشته بازتر باشه

   پاسخ
 10. Yasamin گفته:

  سلام وقت سفارت کانادا چه مدته هست؟ یعنی از وقتی که اقدام می کنیم برای نوبت گیری چه مدت بعد بهمون وقت میدنکه حضوری بریم؟ چه مدته؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 11. افسون گفته:

  سلام
  من رشتم مدیریت هستش و حسابداری یعنی به هر دو تسلط دارم
  برای گرفتن ویزای دانشجویی دانمارک چه شرایطی برای من وجود داره تا بتونم بگیرممنون میشم راهنمایی لازم انجام بدید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای دانمارک شما باید مدرک زبان با نمره ایلتس ۶٫۵ ارائه بفرمایید ، برای رشته های مدیریتی میشه براتون اقدام کرد. برای وقت مشاوره با دفاتر تماس بگیرید کامل راهنمایی می کنند.

   پاسخ
 12. gh.mt92 گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۷ سالمه و مدرک کارشناسی اقتصاد از سال ۹۳ دارم ولی شغلم نسخه پیچی هست. اگر اقدام به گرفتن ‍پذیرش از کالج بکنم گپ تحصیلی یا شغل نامربوط مشکل ساز میشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر برای گپ تحصیلی خود نامه کاری مرتبط با رشته تحصیلی تهیه بفرمایید می توان اقدام کرد. مدرک زبان هم در حد آیلتس ۶٫۵ نیاز دارید.

   پاسخ
 13. محمد گفته:

  با سلام،
  من ۲۲سال دارم و ترم اخر لیسانس دبیری زبان (TEFL) هستم با معدل هفده. ۵ سال سابقه کار مرتبط دارم و حتی قبل از دانشگاه تدریس میکردم و الان مدرس آیلتس هستم، ایلتس ۷ به بالا هم میتونم بگیرم.
  ممنون میشم شرایطم رو برای تحصیل ارشد رشته خودم و شرایط ویزام بررسی کنید. تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کشورهای مختلفی میشه براتون اقدام کرد. سنتون مناسب هست اگر مدرک زبان بالای ۶٫۵ بگیرین میشه براتون اقدام کرد.

   پاسخ
 14. سامان گفته:

  سلام … من ۴ سال پیش به جرم توهین به یه اقایی ۵۰ هزارتومان جریمه شدم البته در دادگاه محکوم شدم به جرم توهین … حالا تو گواهی من نوشته سوپیشینه غیر حوثر جهت گرفتن ویزای تحصیلی کانادا یا اروپا مشکلی برام پیش میاد؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 15. پذیرش تحصیلی کانادا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۳۳ ساله، متاهل وفارغ التحصیل مهندسی عمران در سال ۹۰ هستم و چند ماه پیش امتحان آیلتس دادم و الان Overall Band Score من شده ۷٫ شاغل هستم و یه بچه ۲ساله دارم میخواستم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم. چقدر شانس دارم پذیرش بگیرم ؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  Rating: ۴
  پاسخ
 16. Sam گفته:

  سلام و خسته نباشید،من ۳۴ساله متاهل و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی در سال ۸۸،شاغل هستم و یه بچه ۲ساله دارم میخواستم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ،چقدر شانس دارم پذیرش بگیرم،لطفا راهنمایی بفرمایید

  Rating: ۴
  پاسخ
 17. محمد گفته:

  با سلام
  بنده ٣٢ ساله فارغ‌التحصیل ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم و سه سال از فراغت میگذره. ولی سابقه کار ندارم. می‌خوام برای کالج و رشته طراحی گرافیک شرکت کنم. با توجه به این تغییر مسیر تحصیلی و سن و شرایط آیا برای ویزا به مشکل زیادی برمیخورم؟ اگر جواب مثبت هستش چه راهی داره؟ تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تغییر مسیر که ریسکتون رو بالا میبره ، اگر برای رشته های اقدام کنید که مشکل این چنینی ندارن مناسب هست. رشته های مدیریتی از این قبیل هستند. با توجه به رشته قبلیتون اگر بتونید مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ هم بگیرین خیلی پروسه مهاجرتتون زودتر انجام مبشه

   پاسخ
 18. neda گفته:

  با سلام
  من ۲۳ سال دارم و دانشجو سال اول پزشکی دانشگاه تهران هستم آیا با وجود گپ تحصیلی ۵ ساله قبل از ورود به دانشگاه در صورتی که از دانشگاه انصراف بدم شانسی برای ویزای تحصیلی کانادا در مقطع لیسانس دارم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، ریسک ویزاتون بالا هست البته باید مشخص بشه که در این مدت ۵ سال به چه کاری مشغول بودین، برای رشته های مدیریت در بهترین حالت شابد بشه اقدام کرد

   پاسخ
 19. mahdi گفته:

  با سلام.
  پناهجوی ساکن ترکیه هستم که هنوز پرونده پناهجوییم بررسی نشده و فقط ثبت نام un شدم.
  مدرک تحصیلیم فوق لیسانس هست و مدرک خانمم لیسانس گمرک از دانشگاه جامع علمی کاربردی البته معدلش بالای ۱۸ هست.
  دو تا فرزند دارم که یکی ۱۴ و یکی ۸ ساله هستن.
  سوالم اینه که آیا می شود برای دریافت ویزای تحصیلی برای هر کداممان که امکان داشت اقدام نمود یا خیر.?
  و اگر بله مدت زمان و هزینه آنرا می خواستم بدونم.
  اگر در قسمت نظرات مقدور نمیباشد لطفا از طریق mail جوابم رو بدهید.
  سپاسگذارم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با اقدام برای پناهندگی اندکی شرایط خود را سخت تر کرده اید. باید شرایط سنی شما مشخص باشد تا بتوان اظهار نظر کرد.

   پاسخ
 20. sara گفته:

  سلام،وقتتون بخير،من ٢٦سال دارم ،مدركم ليسانس معماري وميخوام براي ويزاي تحصيلي كانادا اقدام كنم ،حداكثر زماني كه ميبره چقدره؟و٢ماه پيش برادرم با ويزاي توريستي كانادا رفته وميخواد اعلام پناهندگي كنه،ميخوام بدونم اين كار برادرم روي ويزاي من تأثير داره؟

  پاسخ
 21. آذر گفته:

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم اگر برای دخترم که ۷ سالشه ویزای تحصیلی بگیرم و من به عنوان همراه بیام میتونم اونجا با در دست داشتن مدارک دانشگاهیم اقدام کنم برای تحصیل خودم مدرک کاردانی دارم و ۷ سال از گرفتن فوق دیپلمم میگذره؟

  پاسخ
 22. پریا گفته:

  سلام آقای ملک پور، ممنون از اطلاعات مفیدتون.
  من برای مقطع دکتری رشته الکترونیک پذیرش و فاند کامل گرفتم و درخواست ویزای دانشجویی کردم و برای همسرم هم ویزای همراه درخواست کردم. متأسفانه از زمان درخواست ویزا پنج ماه می گذره و هیچ خبری نیست. ایمیل هم فرستادم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم. خیلی نگران و سردرگم هستیم و نمی دونیم چه کاری باید انجام بدیم یا اینکه به کجا مراجعه کنیم. به دانشگاه هم اطلاع دادم و درخواست مرخصی کردم.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 23. شهاب گفته:

  با سلام
  سپاس و تشکر فراوان بابت زحمات ارزشمندتان.
  بنده کارشناس ارشد دارم و ۳۸ سال سن دارم. میخواهم بدونم آیا من میتوانم پذیرش تحصیلی در ابتدا بگیرم و وقتی توانستم ویزا بگیرم در کانادا اون رو به ویرای کاری تبدیل کنم چون هدفم مهاجرت به کانادا است و گرفتن ویزای تحصیلی بیشتر بمنظور گرفتن ویزا است. چون از طریق نیروی متخصص نمره بنده به حد نصاب نمیرسد. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. H. R گفته:

  سلام
  من دانشجوی سال ۶ پزشکی هستم و ۲۵ سال دارم ميخواستم جهت ادامه تحصيل در مقطع تخصص در کانادا اقدام کنم. ميخواستم بدونم جهت تحصيل در مقطع تخصص هزينه گرفته می شود یا مثل یکسری کشورها حقوق به دانشجو تعلق میگیرد ؟
  از بین آزمون هایی که جهت اکسپت شدن مدرک پزشکی باید داده شود،برای آزمون عملی که در خود کانادا برگزار می شود نیاز به PR بودن هست یا خیر؟
  و اینکه من باید بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی جهت PR اقدام کنم؟ با توجه به اینکه یک و نام سال طرح اجباری پزشکی هم دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. شكيبا خرازي نيا گفته:

  سلام وخسته نباشيد.ميخواستم يك وقت مشاوره با اسكايپ از خود آقاي ملك پور بگيرم جهت ويزاي تحصيلي كانادا.باتشكر

  پاسخ
 26. وحید صنعتی گفته:

  با سلام خدمت آقای ملکپور عزیز و همکاران محترمتون.خانم بنده دانشجو کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه ازاد هستن و تا فوق لیسانس تموم کنن ۲۴ سالشون میشه و بچه هم نداریم و خودمم لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد هستم. اگر بخوایم برا کانادا اقدام کنیم برا خانمم ویزای کاری یا تحصیلی بهتره و هدفمون اقامت کانادا هست و چه راهی از نظر شما بهتره؟خودم میخوام به عنوان همراه با خانمم برم.اقای دکتر قبلا با شما لایو صحبت کردم و گفتین اجازه کار اونجا دارم.خانمم در حال گرفتن ایتلس با آقای دهقانی هستن.ممنون میشم بهمون جواب بدین که چه راهی برای ما بهتره❤

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. شبنم گفته:

  سلام،شبنم هستم ۲۷ سال دارم مدرک مهندسی برق از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶/۲۰
  متاهلم و درحال کلاس رفتن برای اخذ مدرک آیلتس،گپ تحصیلی حدودا ۳_۴ساله هستم آیا اگر بخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم این گپ تحصیلی دردسرساز میشه؟میتونم یه نامه از شرکت خصوصی بگیرم که بگم مشغول به کار بودم یا اینکه این نامه بدونه سابقه بیمه فاقد ارزش هستش،لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ پذیرش و ویزا نباید گپ تحصیلی داشته باشید و باید گپ تحصیلی خود را تکمیل نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. anahita گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر

  آقای دکتر ملک پور بنده ۲۷ سالمه ، لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس شیمی آلی از دانشگاه پیام نور رو دارم . مقاله ی ارشدم هم در ISI ثبت شده ، ۳ ساله فارق التحصیل شدم .الانم مشغول خوندن زبان برای آیلتس هستم.

  شوهرمم از مدیران شرکت بل روزانه فرانسه هستن.

  لطفا راهنماییم کنین برای تحصیل در دکترا در رشته بنده چه کشوری برای مهاجرت مناسبه در صورتی که بتونم همراه با شوهرم برم؟؟؟؟ هم برای تحصیل و هم کار

  خواهشا راهنماییم کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. وحید صنعتی گفته:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید. خانمم ۲۲ سالشه لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد با معدل حدود ۱۷ونیم و قبلا باهاتون لایو حرف زدیم و گفتین بخاطر اینکه بچه نداریم و شرایط مون خوبه و میتونیم برا فوق در کانادا،ویزای تحصیلی بگیریم الان خانمم مشغول زبان انگلیسی با آقای دهقانی هستن برا گرفتن ایتلس.الان برای فوق اینجا ثبت نام کرده و آزاد و پیام نور آورده و باید انتخاب رشته کنه.اگر خانمم انتخاب رشته کنه و با اینکه همه هدفمون کانادا هست مشکلی برا ویزای تحصیلی کانادا برامون پیش نمیاد که بخواد انتخاب رشته کنه؟ممنون میشم اگر جوابمون بدین چون انتخاب رشته هم دو روز بیشتر وقت نداره و دفترتون کامل مشغول هست که بخوایم مشاوره بگیریم.لطفا جوابمون بدین.ممنونیم ازتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید در صورتی که گپ تحصیلی شما طولانی نگردد می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. اشكان گفته:

  با درود بي پايان خدمت شما دكتر عزيز
  هرچه تو لايو اينستاشركت ميكنيم ما را نميبينيد لا اقل اينجا به ما توجه كنيد
  خدا وكيلي ١ جواب به ما بديد تا بتونيم كار مهاجرتمونوبه اميد خدا شروع كنيم
  خانم بنده ٣٢ ساله وتا ماه اينده مدرك فوق ليسانس
  تو رشته روانشناسي تربيتي دريافت ميكنند و البته تو ازمون دكترا نيز مجاز شدند
  داراي سابقه كار تو مدرسه به مدت سه سال
  در حال حاضر برأي ايلتس شروع كردند
  ما دو فرزند ١١ و١٤ ساله داريم
  سؤال اول. أيا خانم بنده ميتونند دردانشگاه كانادا ثبت نام كنند
  سؤال دوم. أيا بنده و بچه ها ميتونيم به عنوان همراه به كانادا بريم
  سؤال سوم. أيا بچه ها به عنوان همراه ميتونند در كانادا تحصيل رايگان داشته باشند
  سؤال چهارم. اگر بنده بتونم به همراه خانمم برم اجازه كار خواهم داشت
  توضيحات.
  ۱ بنده هم برأي زبان ثبت نام كردم
  ۲٫سرمايه فعلي ما حدود ٣٥٠٠٠دلارامريكاست
  ۳٫قصد اصلي ما مهاجرت و تحصيل واينده بهتر برأي بچه هامون هست
  ۴٫ابته بنده داراي سابقه كار عالي (شغل ازاد)وسمت عالي تري درهمين رشته كاري درسيستم اداري نيز دارم(اينجا قابل ذكر نيست)
  خواهش ميكنم
  عاجزانه خواهش ميكنم
  خواهش ميكنم پاسخ بديد
  البته حتما ميخواهيم باشما وقت مشاوره اسكايپ هم بگيريم ولي نمي دونيم چگونه، شما كمك كنيد
  لطفا كمي إز محبتتون و مهربونيتون رابرأي ما هم خرج كنيد قربونتون برم
  ارزوي ما سلامتي شما و خانواده محترم و فرزند عزيزتون هست.
  ممنون از خدا كه شما فرشته زميني را براي راهنمايي و كمك بهمون داده و ممنون از شما كه هستيد
  فقط ١ خواهش ديگه اگه امكان داره و براتون مقدوره
  جواب ما را زود بديد تا مراحل لازم را شروع كنيم
  دوستتون داريم????

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی همسر محترمتان در صورتی که بتوانند مدرک زبان خود را ارائه نمایند می توانند برای پذیرش تحصیلی کانادا اقدام داشته باشند اما تحصیل فرزند خود رایگان نخواهد بود و باید هزینه تحصیل را نیز پرداخت نمایید همچنین شما نیز امکان کار را خواهید داشت اما بهتر است با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید.

   پاسخ
 31. Fatemeh گفته:

  با عرض سلام من ۲۲سالمه لیسانس حقوق دارم برای ویزای تحصیلی کانادا میخواستم راهنماییم کنید متاهل هستم و میخوام همسرم بعنوان همراه بیاد و آیتلس چند باید بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید لطفااا

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به مقطع فوق لیسانس باید بتوانید ielts 6.5 را ارائه نمایید و سپس بتوانید اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. وحید صنعتی گفته:

  سلام خسته نباشید میگم به آقای دکتر عزیز و همکاران محترم تون. بنده ۲۷ سالمه متاهلم و خانمم ۲۲ سالشونه که مشاوره گرفتیم و با راهنمایی های شما متوجه شدیم خانمم با لیسانس حقوق که دارن میتونن واسه ارشد به کانادا ویزای تحصیلی بگیرن و الان مشغول زبان هستن برا آیلتس. من فوق دیپلم حسابداری دارم که هنوز دارم درس میخونم و چون رشته حسابداری تعریفی نداره خواستم ازتون خواهش کنم که بهم بگین برا لیسانسم چ رشته بخونم خوبه مثلا انواع مدیریت مثل بازرگانی یا دولتی میتونم و حتی حقوق.خواهش میکنم راهنماییم کنین که چ رشته ای برم که برا کانادا هم خوب باشه برا ارشدم.ممنونم ازتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به مقطع لیسانس در کانادا محدودیت سنی وجود دارد به همین دلیل می توانید در ابتدا به عنوان همراه همسرتان اقدام نمایید و سپس بتوانید برای تحصیل اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. سجاد نائینی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور. من ۱۷ سالم هست و میخواستم سوال کنم برای پذیرش تحصیلی در دبیرستان های ونکوور با پرداخت سالانه حدود۱۰۰میلیون تومان امکانش هست .
  چندین مقاله در مورد مدارس باهوش که ایده این مدارس از خودم بوده هم دارم
  متشکر از لطف شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی امکان پذیر است اما باید بتوانید سرمایه خود را نیز افزایش دهید تا امکان اقدام برای مدارس متفاوتی را داشته باشید که بهتر است در این مورد با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید

   پاسخ
 34. mari گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور
  ازتون عاجزانه تقاضا دارم که سوال بنده رو لطف کرده پاسخ بدید
  بنده با دفتر اتریش هم تماس گرفتم همکارتون گفتند که نمیتونم باشما صحبت کنم
  سوالم اینه که بسیار هوش خوبی دارم ولی دیپلم هستم و ۳۷ ساله و قادر هستم که امسال آیلس نمره خوبی بگیرم.تمام این سالها کار میکردم و امکان درس خوندن نداشتم البته چون فقط پزشکی میخواستم نتونستم یکی ۲ سال فقط درس بخونم که موفق بشم .ظاهرا شرایط گرفتن ویزا برای من خیلی ضعیفه.
  ولی دختر ۱۵ ساله ای دارم که میخوام ویزای تحصیلی براش بگیرم و خودم به عنوان تک والد ویزای همراه بگیرم
  سوالم اینه که با ویزای همراه وارد کانادا بشم آیا این شانس رو دارم که بتونم با کالج هایی در اونجا مذاکره کنم و رضایتشونو برای ادامه تحصیل بدست بیارم؟ولو اینکه به صورت مشروط بهم پذیرش بدن.
  تمکن مالی هم هزینه تحصیل ۲سال خودم و دخترم رو
  میتونم در اولین ورود با خودم به کانادا ببرم و به طور متوسط ماهی حدود ۱۰۰۰دلار هم کمک هزینه از ایران بهم میرسه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای تحصیلی فرزند خود اقدام نمایید اما چون شما با ویزای ویزیت می توانید در کشور حضور داشته باشید امکان کار و یا تحصیل را ندارید در صورتی که بتوانید ویزای خود را تغییر دهید که باید بتوانید گپ تحصیلی خود را نیز تکمیل نمایید. برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. لیلا گفته:

  با سلاام وخسته نباشید خدمت جناب آقای ملک پور وتشکر فراوان از توضیحات صوتی عالی و مفیدی که در کانالشون رایگان در اختیار ما قرار میدن ، من خانمی ۳۹ ساله هستم و متاهل ،و دارای فرزند ۱۲ساله لیسانس مدیریت بازرگانی دارم در شرف دادن آزمون آیلتس هستم و میخوام ویزای اقامت در کانادا یا یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرم ، از نظر جناب عالی من از طریق ویزای تحصیلی برای خودم اقدام کنم بهتره؟؟؟ یا اینکه از طریق ویزای تحصیلی برای فرزندم اقدام کنم و اینکه همزمان با اون درخواست ویزای دایم بدم ،؟؟و اینکه من اگه بخوام ویزای تحصیلی کارشناسی ارشد برای خودم اقدام کنم با توجه به سنم دیرنیست ؟؟؟وتا چه سنی میتونیم ویزای تحصیلی بگیریم و کدوم کشورها شرایطش بهتر هست ممنون از شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   همان طور که اطلاع دارید برای پذیرش تحصیلی باید آیلتس ۶ یا ۵.۵ داشته باشید در داخل کانادا نباید بیشتر از ۶ سال باشد در این صورت شانس ویزا شدن کمتر خواهد شد. بهتر است با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم

   پاسخ
 36. mie editor3 گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور.میخواستم سوال کنم برای پذیرش تحصیلی سن فرد متقاضی و زمان دریافت آخرین مدرک تحصیلی شخص مهمه؟ منظورم به طور کلی برای تحصیل در هر مقطعی است.ممنون از پاسخ‌گویی شما.سلامت و پایدار باشید

  پاسخ
 37. mie editor3 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما. من ۳۵ سال سن دارم و متاهل هستم وهمسرم ۳۱ سال سن داررد. هر ۲ دیپلم ریاضی فیزیک داریم. همسرم خانه دار و من هم شغل کامپیوتر خدمات و تعمیرات و فروش سیستمهای کامپیوتری مشغول هستم و جواز کسب این شغل را به مدت ۹ سال دارم. ما مدرک زبان نداریم و میخواستیم برای تحصیل در کانادا اقدام کنیم برای همسرم و شنیدم که میشود کسانی که مدرک زبان ندارند پذیرش مشروط گرفت. من خواهرم مقیم کاناداست و در مونتریال زندگی میکند. میخواستم راهنمایی بفرمایید که آیا امکان گرفتن پذیرش برای همسرم و گرفتن ویزای همراه برای من امکان پذیر است؟ ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
 38. alireza گفته:

  درود و خسته نباشید
  اول جا داره تشکر کنم از اطلاع رسانی جامع و دقیقتون
  بنده لیسانس الکترونیک…معدل ۱۴…۲ تا مقاله isi دارم…ایتلس ۷٫۵…sop دارم یا همون انگیزه نامه…مدرک ترجمه شده اشنایی زبان برنامه نویسی و نرم افزارهای مهندسی رو در اختیار دارم و به امید حق دنبال ثبت اختراع هم هستم…با این شرایطی ک بنده دارم ب نظرتون میتونم در یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی با توجه به شرایط بسیار مناسبی که دارید می توانید برای مقطع master اقدام نمایید و پذیرش تحصیلی خود را نیزاخذ نمایید. اما می توانید برای بررسی اطلاعات خود با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید که می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 39. ترانه گفته:

  با سلام
  و سپاس از زحمات شما چه در کانال و چه سایت
  و تشکر ویژه از فایل های صوتی و راهنمایی های ارزنده جناب دکتر ملک پور
  ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
  من ۳۱ساله هستم فوق لیسانس روانشناسی بالینی با معدل ۱۹.۳۳
  در حال گذراندن دوره های آیلتس
  یک دختر ۷ساله دارم و با همسرم علاقه مند به مهاجرت تحصیلی بنده برای دکتری هستیم
  اما واقعا نمی دونیم کجا اروپا استرالیا و یا کانادا
  با توجه به اینکه فرزند دبستانی داریم کجا بهترین انتخاب میتونه باشه؟
  پر از سوال و نگرانی هستم
  واقعا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  برقرار باشید و سلامت ?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید همچنین باید پروپوزال ارائه دهید تا امکان اخذ پذیرش را نیز داشته باشید که برای بسیاری از کشورها امکان اقدام دارید علاوه بر این موارد باید بتوانید مدرک زبان نیز ارائه دهید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 40. mie editor3 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من ۳۰ سالم هست مجردو لیسانس زیست شناسی هستم.قصد گرفتن اقامت از کشورهای کانادا و اروپایی دارم با موسسه خیلی تماس گرفتم.چه کشور و نوع اقامتی برای من بهتر و سریعتره؟

  پاسخ
  • maryam گفته:

   سلام.من ۳۳ ساله هستم.متاهل و ۱۳ سال پیش کاردانی آزمایشگاه گرفتم.در سال ۹۶ مدرک فنی حرفه ای مدیریت هتلداری گرفتم.قصد تحصیل در کانادا در رشته هتلداری رو دارم.شانس من چه قدر است؟

   Rating: ۴
   پاسخ