شرایط اخذ ویزای کار اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و شرایط کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و معرفی اتریش به عنوان یک مقصد برای کار

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سوالات مطرح شده در مورد کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و رشته های مناسب برای کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و طرق مختلف کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سیستم امتیازبندی کار در اتریش

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و معرفی اتریش به عنوان یک مقصد برای کار

شرایط اخذ ویزای کار اتریش ، شرایط کار در اتریش و مهاجرت به اتریش از طرق کار در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار اتریش همواره به عنوان یکی از راه های ورود به کشور اتریش محسوب می شود. جمهوری اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. این کشور با کشورهای آلمان و جمهوری چک از شمال، اسلواکی و مجارستان از شرق، اسلوونی و ایتالیا از جنوب و سوئیس و لیختن‌اشتاین از غرب همسایه است. طبق آخرین آمار بانک جهانی، اتریش پس از کشورهای سوئیس، دانمارک، سوئد،آمریکا، آلمان و ژاپن در مکان هفتم ثروتمندترین کشورهای جهان قرار گرفته‌ است. اتریش دارای مناسب ترین قیمت ها در اروپای مرکزی جهت اجاره مسکن و دفتر کار می باشد. اتریش دارای یکی از با ثبات ترین اقتصاد های اروپا می باشد به طوری که نرخ تورم و درصد بیکاری در این کشور بسیار پایین بوده و مردم به خوبی از پس هزینه های زندگی در کشور اتریش بر می آیند. در این نوشتار سعی می شود که شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مهاجرت کاری به اتریش به صورت کلی بررسی شود.

زبان رسمی کشور اتریش، آلمانی است. ۹۸٪ مردم این کشور به این زبان صحبت می‌کنند. در کنار آلمانی اقلیتی به زبان‌های کروات، اسلوونیای و مجارستانی صحبت می‌کنند، که این کشور با داشتن جمعیتی حدود ۸۳۵۰۰۰۰ نفر دارای کمترین جمعیت در بین کشور های اروپایی است. می توان گفت نیمی از مردم در شهرستان ها زندگی می کنند و تقریباً ۲۰ در صد آن ها ساکن وین هستند.

چنانچه تمایل دارید جواب پرسشهایی از این قبیل را بدانید،  همچنین جهت اطلاع از سریعترین زمان ممکن برای اخذ ویزا، اخذ اقامتدائم اتریش ، نحوه زندگی در اتریش و میزان حقوق و در آمد در اتریش ، وکلای حقوقی و مجرب موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه به پرسش های شما پاسخ خواهند داد .

مقاله مرتبط با کار در اتریش
کارت قرمز سفید قرمز
مقاله مرتبط با کار در اتریش
ویزای کار اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش – بخش اول

مقاله مرتبط با کار در اتریش
کار در اتریش
مقاله مرتبط با کار در اتریش
مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش – بخش دوم

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سوالات مطرح شده در مورد کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش چیست؟
 • راههای مهاجرت به اتریش و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط اخذ ویزای کار اتریش و همچنین راههای اخذ اقامت اتریش کدام است ؟
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش برای متقاضی ساده می باشد ؟
 • چگونه میتوان از شرایط اخذ ویزای کار اتریش آگاه شد و همچنین شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و در نهایت لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و در نهایت موسسات کاریابی در اتریش و وضعیت کار در کشور اتریش چگونه است؟
 • آیا شرایط اخذ ویزای کار اتریش برای ایرانیان آسان است؟
 • شرایط کار ضمن تحصیل در کشور اتریش چگونه است؟
 • آیا با مهاجرت کاری به اتریش میتوان اقامت دائم کشور اتریش را کسب کرد؟
مقاله مرتبط با کار در اتریش
مدارک لازم برای اخذ اقامت از طریق کار
مقاله مرتبط با کار در اتریش
شرایط ویزای کار در اتریش برای ایرانیان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار مکانیک در اتریش و آلمان

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و رشته های مناسب برای کار در اتریش

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت کاری  به اتریش و کسب اطلاعات در خصوص قوانین و شرایط اخذ ویزای کار اتریش و راه های اخذ اقامت اتریش از طریق کار و بدست آوردن تابعیت اتریش می باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط اخذ ویزای کار اتریش مشاوره رایگان دریافت نمایید.

این فرصت برای افرادی که در رشته های مهندسی و خصوصاً رشته هایی زیر بسیار بالاتر است.

 • الکترونیک
 • الکتروتکنیک
 • مکانیک
 • برق
 • مکاترونیک
 • نرم افزار
 • آی تی
 • علوم رایانه
 • انفورماتیک
 • معماری

اتریش به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و عضو شینگن به شما این فرصت استثنایی را اعطا میکند که با گرفتن ویزای کار، اقامت دائم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه اتحادیه اروپا آزادانه سفر و به راحتی زندگی، اقامت و کار کنید.

مقاله مرتبط با کار در اتریش
اخذ اقامت اتریش از طریق کار
مقاله مرتبط با کار در اتریش
سایت های کاریابی در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار مهندس IT در اتریش و آلمان

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و طرق مختلف کار در اتریش

از چند طریق می توان جهت گرفتن ویزای کاری کشور اتریش اقدام کرد.

روش اول در جهت اخذ ویزای کار اتریش، راهی است که به اتباع خارج از اتحادیه اروپا که مجرب و متخصص می باشند اجازه کار و اقامت تا کمتر از یک سال در کشور اتریش را می دهد. از شرایط اخذ این ویزا داشتن یک پیشنهاد شغلی می باشد و افرادی شرایط گرفتن این نوع ویزا را دارند که حداقل دارای مدرک لیسانس باشند. البته داشتن یک پیشنهاد شغلی کفایت نمی کند و شما بایستی دعوت نامه ای از یک کارفرما داشته باشید که دارای یک شرکت معتبر در کشور اتریش باشد، که بتوانید از طریق اخذ ویزای کار اتریش مهاجرت کنید.

شایان ذکر است خدمات بازار کار اتریش بایستی پس از زدن یک آگهی کار ۳ ماهه در داخل کشور اتریش و در ادامه یک آگهی ۳ ماهه در اتحادیه اروپا تایید نماید که هیچ نیروی کاری در کشور اتریش ، هیچ عضو اتحادیه اروپایی ، هیچ پناهنده ای که مجوز کار دارد ، هیچ دانشجویی که درسش تمام شده و مجوز پیدا کردن کار دارد متقاضی این شغل نمی باشند.

به این ترتیب دریافت این دعوت نامه برای کار در کشور اتریش بسیار سخت می باشد. به طور کلی اقدام برای اخذ ویزای کار اتریش بدون داشتن اسپانسر بسی دشوار است.

همچنین با توجه به رکود اقتصادی در بعضی از کشورهای اروپایی تمایل به کار نیروهای مجرب آنها به کار در دیگر کشورهای اروپایی بیشتر از قبل احساس می شود و این امر باعث دشوار تر شدن برنامه ویزای کار و حق کار در کشور های اروپایی و اتحادیه اروپا  از جمله اتریش شده است.

چنانچه تمایل دارید جهت اخذ ویزای کار در کشور اتریش به این طریق عمل کنید کل پروسه ۴ ماه زمان می برد که بعد از ۳ سال شخص متقاضی مهاجرت با انجام کار و پرداخت مالیات به دولت اتریش میتواند درخواست اقامت دائم کشور اتریش را کسب کند.

در ادامه اگر فکر میکنید شرایط لازمه برای این نوع ویزا را در جهت اخذ ویزای کار کشور اتریش ندارید پیشنهاد ویژه ما برای اینکه بتوانید در کشور اتریش کارفرمایی پیدا کرده و بطور قانونی در آن کشور مشغول به کار شوید و در پی آن اقدام جهت اخذ ویزای کار اتریش ، آن است که از طریق اخذ ویزای تحصیلی اتریش اقدام کرده و پس از راه یافتن به خاک اتریش، جهت اخذ ویزای کار اقدام کنید و توجه داشته باشید افرادی که مشغول به تحصیل در اروپا می باشند و یا فارغ التحصیل از دانشگاه های اروپا هستند شانس بیشتری در جهت پیدا کردن شغل و اخذ اقامت کاری در کشور اتریش را دارند.

عنایت فرمائید کسی که با ویزای دانشجویی در کشور اتریش اقامت دارد اجازه کار تمام وقت در این کشور را ندارد. به شرط درخواست کارفرما یا برای کارآموزی، اجازه کار موقت یا نیمه وقت را دارد. همچنین دانشجویانی که در دوره های زبان و در نیمه اول لیسانس مشغول به تحصیل هستند می توانند در هفته ۱۰ ساعت کار کنند و  دانشجویان گروه دوم که در دوره دوم لیسانس،  فوق لیسانس تا دکترا مشغول به تحصیل هستند اجازه کار۲۰ ساعت در هفته  را دارند.

روشی دیگر جهت اخذ ویزای کار اتریش آن است که شما برای ویزای جستجوی کار بمدت ۶ ماه در اتریش به ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز احتیاج دارید، که پس از موافقت اصولی اداره کار اتریش برای ۶ ماه به منظور پیدا کردن کار وارد خاک اتریش می شوید، پس از یافتن کار و بستن قرارداد با کارفرما مدارک شما برای صدور اجازه کار به اداره کار مربوطه ارجاع داده می شود و پس از موافقت قانونی ، کارت اقامت شما (Red-White-Red Card ) صادر گردیده و حال شما می توانید به اتریش رفته و خانواده را هم همراه خود ببرید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد طولانی شدن ویزای اتریش

مقاله مرتبط با کار در اتریش
کاریابی در اتریش
مقاله مرتبط با کار در اتریش
شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سیستم امتیازبندی کار در اتریش

قابل ذکر است که نحوه ی این سیستم امتیاز دهی برای شرایط اخذ ویزای کار اتریش به شرح زیر می باشد.

وضعیت تحصیلی حداکثر ۴۰ امتیاز، که بسته به نوع مدرک تحصیلی برای مدرک لیسانس و فوق لیساس ۲۰ امتیاز و برای مدرک دکترا ۴۰ امتیاز می باشد. همچنین فارغ التحصیل رشته های فنی و کامپیوتر بودن و داشتن کارهای تحقیقاتی و یا ثبت اختراع خود امتیازات دیگری دارد.

 • داشتن مدرک زبان، شامل زبان انگلیسی یا زبان آلمانی حداکثر ۱۰ امتیاز.
 • وضعیت سنی حداکثر ۲۰ امتیاز که دسته بندی میشود تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز،  تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز و تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز.
 • وضعیت شغلی حداکثر ۲۰ امتیاز که شامل سوابق کاری یا مدیریتی به ازای هر سال ۲ امتیاز (که بهتر است محل کار کمپانی های بین المللی و شناخته شده باشد.) و سوابق کاری در خود کشور اتریش، که اگر حداقل ۶ ماه باشد امتیاز۱۰ را برای شما به همراه دارد.
 • از دیگر امتیازها داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای اتریش که خود شامل ۱۰ امتیاز میباشد.

حال سوالی که مطرح میشود این است که کارت قرمز- سفید- قرمز برای چه افرادی صادر میشود؟

مهاجران تحصیل کرده ای که دارای تخصص ها و مهارت های ویژه در سطح عالی باشند که برای اقتصاد داخلی کشور اتریش مفید باشند. متخصصانی که پیشنهاد کار، در یکی از مشاغل کشور اتریش که با کمبود متخصص روبرو هست دریافت کنند. افرادی که در اتریش تحصیل کرده اند و فارغ التحصیل دانشگاه های اتریش می باشند. (این افراد می توانند پس از پایان تحصیلات به منظور کاریابی در اتریشبه مدت شش ماه در اتریش بمانند و بایستی پیشنهاد کاری متناسب با تحصیلات خود دریافت کنند.) در این روش نیز بعد از ۳ تا ۴ سال شخص متقاضی شرایط اخذ ویزای کار اتریش با انجام کار و پرداخت مالیات به دولت اتریش میتواند درخواست اقامت دائم کشور اتریشرا اخذ کند.

پیشنهاد می کنیم به جهت آشنایی بیشتر و دقیقتر با دیگر ویزاهای کشور اتریش ، به مقاله راهنمای انواع ویزای اتریش رجوع فرموده و آن را مطالعه نمایید.

مقاله مرتبط با کار در اتریش
موسسات کاریابی در اتریش
مقاله مرتبط با کار در اتریش
مهاجرت کاری به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش

اخذ ویزای کار در اتریش و کار در اتریش
اخذ ویزای کاری اتریش
قوانین مهاجرتی اتریش
راه های اخذ اقامت اتریش
سخن پایانی در مورد اخذ ویرای کار اتریش و شرایط کار در اتریش

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط زندگی در اتریش سايرکشورهای مختلف دنيا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب شرایط کار در اتریش و مشاغل مورد نیاز اتریش و همچنين امتیاز بندی مهاجرت کاری به اتریش و شرایط اخذ ویزای کار اتریش و یا تحصیل رایگان در اتریش این مقاله را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در خصوص شرایط مهاجرت به اتریش و در باب شرایط اخذ ویزای کار اتریش به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید. شما می توانید سوالات خود را در مورد اخذ ویزای کار اتریش و کار در اتریش در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید. امیدوار است که اخذ ویزای کار در اتریش مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح آگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

267 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. محسن گفته:

  سلام من یک لیسانسه مکانیک هستم ازدانشگاه آزاد با معدل ۱۷ شغل آزادم تکنسین تاسیسات هستش دقیق تر بخوام بگم در زمینه لوله کشی آب وفاضلاب آتش نشانی وسیستم های اطفای حریق فعالیت میکنم کارم آزاده وبه‌صورت خویش فرما یعنی بیمه مشاغل آزاد خودم میریزم و به عبارتی با کارت ویزیت کار میکنم یجورایی نمیدونم سابقه کارم و چجوری اعلام کنم به مقامات سفارته ۲۷ سالمه و آیلتس ۶ دارم چجوری میتونم ویزای کار استرالیا کانادا ویا اتریش رو اقدام کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر قصد اخذ ویزای کار استرالیا رو دارید باید سابقه کارتون مرتبط با رشته تحصیلی باشه و برای همون کد رشته اقدام کرد. مقالات کار در استرالیا رو کامل مطالعه کنید

   پاسخ
 2. علی گفته:

  با عرض سلام و احترام
  ۲۲سالم هست.مدارک نجات غریق بین المللی و مدرسی غواصی بین المللی cmasو مربیگری شنا رو دارم.خدمت سربازی رو گذروندم و حدودا ۱۰۰میلیون سرمایه دارم.به رشته تربیت بدنی علاقه دارم.آیا در اتریش رشته تربیت بدنی جایگاهی داره و شغل براش هست؟بعد اینکه این مدارکی که دارم کار براشون هست و میتونم درکنار دانشگاه کار کنم؟ممنون میشم اگر جواب بدید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، میشه در مقطع لیسانس براتون پذیرش گرفت ، باید مدرک زبان المانی داشته باشید و ازمون ورودی رو قبول بشین. در حین تحصیل هم میشه کار کرد. از مدارکتون هم میشه استفاده کرد و شانس کاریابی رو بالا میبره

   پاسخ
 3. بهزاد گفته:

  با سلام
  مرد مجرد ۳۲ ساله- کارشناسی ارشد عمران سازه- پروانه نظام مهندسی نظارت و اجرا ساختمان با سابقه کار از نظام مهندسی- سابقه بیمه مرتبط و غیر مرتبط- ایلتس ۶

  تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. سعید گفته:

  باعرض سلام
  امیدوارم حالتون همیشه خوب باشه
  من ۳۲ سالمه لیسانس رشته فناوری اطلاعات از دانشگاه علمی کاربردی دارم
  درحال حاضر دانشجوی ترم آخر ارشد رشته مدیریت دولتی از دانشگاه ازاد مشهد هستم که پایان نامه رو تا اخر سال تموم میکنم
  ۳ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم که با خرید بیمه سربازی میشه ۴ سال
  مدرک تکنسین عمومی امنیت شبکه ها کامپیوتری از فنی حرفه ای
  مدرک مدیر هتل و کارمند پذیرش هتل از فنی حرفه ای
  زبان هنوز شروع نکردم
  کشورهایی که مد نظرمه به ترتیب
  سوئیس
  اتریش
  نیوزلند
  دانمارک
  کانادا
  نروژ
  آلمان
  میخواستم برای ویزای کار اتریش اقدام کنم یا اگر بشه برای کشورهایی که بالا عرض کردم
  برای کشورهای بالا هر کشوری که شد مهم زمان و درصد موفقیته برای من اگر درصد موفقیت بالا بره ترتیبش مهم نیست
  میتونم تو این چند ماه در کنار زبان یکی دوتا مدرک برنامه نویسی و یا شبکه های کامپیوتری هم از آموزشگاههای آزاد بگیرم اگر فکر میکنید شرایط بهتر میشه
  چه زبانی یاد بگیرم و شروع کنم؟
  من قصد اقامت دارم کدوم کشور درخواست موفق بودنش برای گرفتن ویزای کار برای من بالاست که سریع هم به نتیجه برسیم؟
  اگر پیشنهاد بهتری دارین لطفا راهنمایی کنید در حد چند جمله
  با تشکر از توجه شما

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، کشورهای که مدنظر شما است به جز کانادا و اتریش و نیوزلند سیستم کاریشون به این صورت هست که شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه براتون اقدام کرد. یعنی یک کارفرما در این کشورها شما رو بخواد ، اگر دعوت نامه دارین میشه اقدام کرد. برای اتریش و کانادا و نیوزلند باید امتیازتون محاسبه بشه. کانادا و نیوزلند آیلتس بالاتر از ۷ می خوان و برای اتریش هم حداقل باید ۱۰ سال سابقه کار مرتبط با رشته داشته باشید که در حین تحصیل نباشه.
   برای آلمان هم میشه جستجوی کار اقدام کرد که لیسانس می خواد که شما دارین و سه سال سابقه کار . مدرک زبان آلمانی هم باید حتما داشته باشید.
   کانادا گزینه مناسبی هست ولی مدرک زبان فاکتور اصلیه

   پاسخ
 5. شیدا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  میشه لطف کنید توضیح بدید منظور از رشته های فنی که دارای ۳۰ امتیاز هستند چه رشته هایی هستند؟ آیا رشته معماری جز رشته های فنی حساب میشود؟
  من در حالی که دارای فوق لیسان معماری هستم باید امتیاز رشته را چقدر محاسبه کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 6. افسانه نجفی گفته:

  با سلام من فوق لیسانس کشاورزی دارم با ۱۲ سال سابقه کار . و سن ۴۰ سال وومدرک زبان داخلی از یکی از موسسات معتبر دارم انکان اقامت وجود دارد

  Rating: ۵
  پاسخ
 7. محمد گفته:

  سلام
  من فوق لیسانسم . رشته ام هم تو لیست مشاغل مورد نیازه، سابقه بیمه چقدر مهمه؟
  و حداقل امتیاز لازم چقدره برای اخذ ویزا؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هرچه سابقه کاری شما معتبر تر باشه شانس ویزای شما بالاتر هست. نامه های کاری هم قابل قبول هستند برای ویزای جستجو کار حداقل با ۷۰ امتیاز داشته باشید.

   پاسخ
 8. امیر گفته:

  سلام و عرض ارادت ، مهندس ناظرساختمان هستم عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ،بیش از ۱۰ سال سابقه کارمرتبط با ساختمان ،۸ سال سابقه بیمه مرتبط با ساختمان، لیسانس معماری دارم ، با پروانه اشتغال پایه ۲ نظارت و اجرای ساختمان از وزارت مسکن، آخرین نمره آیلتسم IELTS 6.5 بوده که میتونم بیشترش کنم ، آلمانی سطح A1 رو میگذرونم و ۳۶ ساله ام و مجرد هستم، آیا برای ویزای کاریابی ۶ ماهه امتیاز لازم رو میاره تا وبینار های دوره فشرده تا B1 روثبت نام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای رشته عمران و معماری در ابتدا باید معادلسازی مدارکتون انجام بشه. شرایطتتون خوب هست. دقت بفرمایید که سابقه کارتون نباید در حین تحصیل باشه

   پاسخ
 9. احسان گفته:

  باسلام ،
  بنده لیسانس برق مخابرات دارم ، ۲۶ ساله ، آیلتس ۶ونیم ، دارای گواهی ثبت اختراع و۲ سال سابقه کار مرتبط ، برای ویزای کاری چه کشورهای میتوانم اقدام کنم ؟
  در ضمن در سایت مهاجرت خود اتریش جمع امتیازاتم ۷۴ شد
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اتریش ، المان و اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرین کانادا و استرالیا میشه اقدام کرد. با توجه به سن هرچه سریع تر اقدام کنید نتیجه بهتری داره براتون

   پاسخ
 10. ماریا گفته:

  سلام خدمت شما .
  بنده لیسانس حسابداری دارم اما ب دلیل علاقه زیاد و تجربه کاری در زمینه نقاشی ایا میتونم در کشور اتریش شعل مناسبی پیدا کنم و در این زمینه موفق باشم ممنون میشم پاسخ بدید تشکر.

  Rating: ۴
  پاسخ
 11. مرتضی گفته:

  سلام خدمت شما
  لیسانس مکانیک (ماشین ابزار) از دانشگاه غیرانتفاعی هستم
  سه و نیم سال سابقه کار مرتبط با رشته دارم و هم اکنون در یک شرکت صنعتی مشغول کار قالبسازی هستم.
  با دستگاه های تراش و فرز و دریل واسپارک و وایرکات و فرز cnc , نرم افزار سالیدورک می توانم کار کنم .
  سن ۳۲ سال مجرد
  زبان انگلیسی آیلتس ۶ بدون مدرک
  شرایط بنده برای ویزا جاب سیکر اتریش و آلمان چگونه است برای کدام راحت تر میشه اقدام کرد .
  البته شرایط مهاجرت اسکیل ورکر به استرالیا را دارم ولی هزینه اسسمنت و لاج کردن پروندش برای این رشته زیاده مثلا برای رشته کامپیوتر هزینه اسسمنت ۵۰۰ دلاره ولی برای رشته من ۲۷۰۰ دلار استرالیا.
  ممنوناز پاسخ گویی

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اتریش امتیازتون نمیرسه ولی برای آلمان میشه اقدام کرد. پیشنهاد میشه که حتما زبان آلمانی یاد بگیرین که شانس کاریابیتون بالا باشه.

   پاسخ
 12. مهدی بهمنی گفته:

  با دروود ب آرزوی سلامتی
  .آقا ۳۲ ساله لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد /۴ سال سابقه بیمه مرتبط در یک شرکت بین المللی و/ ۱۵ ماه سابقه بیمه غیر مرتبط در شرکت پدرم دارم.برای ویزای جستجوی کار اتریش میتونم با مدرک آیلتس ۵/۵ اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 13. مریم گفته:

  سلام لطف بفرمایید راهنمایی کنید ایا زن و شوهر هر دو همزمان میتونن ویزای جست و جو کار یا ویزای کاری بگیرند که دوری نداشته باشن مثلا اینطور نباشه که یک نفر بره بعد شش ماه همسرش‌ بتونه که بره

  Rating: ۴
  پاسخ
 14. sanaaz گفته:

  سلام خسته نباشید. من ارشد ژنتیک مولکولی هستم و ویزای کاری برای اتریش میخوام. ایا سابقه کار به همراه بیمه نیاز دارم ؟ من بیمه ندارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیر نیازی به بیمه نیست و داشتن سابقه کار معتبر کفایت میکنه ، البته در ابتدا باید امتیازتون محاسبه بشه که به حداقل موردنیاز برسین. مدرک زبان و سابقه کارتون و همچنین سنتون باید مشخص باشه

   پاسخ
 15. مسعود گفته:

  باسلام و خسته نباشید، بنده کارشناس تربیت بدنی هستم و حدود ۸ ساله ک کار ماساژ انجام میدم البته کارمند شرکت نفت نیز هستم و۸ سال هم سابقه بیمه در نفت دارم ولی تخصص اینجانب ماساژ هستش ک ب صورت تخصصی کار میکنم ، و انواع مدارک‌معتبر و‌گواهینامه داخلی و سرتیفیکیت خارجی رو هم‌ دارم و در این ۸ سال جاهایی ک‌کار کردم‌ رزومه گرفتم،قصد مهاجرت برای کار ب اتریش رو دارم‌ البته زبانم صفره دارم‌ شروع میکنم کلاس برم.ایا امکانش هست ک‌ ویزای کاری بگیرم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک کارشناسی دارین بهترین روش برای شما ثبت شرکت هست. اگر قصد کار در اتریش رو دارین بایدد امتیازتون محاسبه بشه . لطفا سنتون رو هم بفرمایید . پیشنهاد می کنیم که حتما با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. پگاه گفته:

  با سلام
  در روشی که در اون اقامت شش ماهه ی جستجوی کار داده میشه:
  آیا داشتن لیسانس کامپیوتر هم ۲۰ امتیاز بابت لیسانس داره و هم ۳۰ امتیاز بابت رشته ی کامپیوتر؟
  آیا در صورت داشتن ۷۰ امتیاز و گرفتن ویزای جستجوی کار باز هم ساکنین اتحادیه ی اروپا و فارق التحصیلان دانشگاه های اتریش برای دریافت کار در اولویت هستند؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای جستجوی کار اتریش برای رشته تحصیلی شما ۳۰ امتیاز می گیرین. خیر اگر ۷۰ امتیاز داشته باشین دیگه نیازی به آگاهی کردن نیست و میشه مستقیم اقدام کرد.

   پاسخ
 17. آزیتا گفته:

  سلام، وقت بخیر
  خانم ۴۰ ساله هستم
  فوق لیسانس زیست شناسی هستم و دانشگاه هم ۳ سال سابقه تدریس دارم. یک مقاله ISI ثبت کردم و دو ماه دیگ مدرک آیلتس زبانم را میگیرم.
  میخوام بدونم شرایط کار برای اتریش رو دارم یا خیر؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 18. علیرضا گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این حرف درسته که برای رشته های کامپیوتر جهت ویزای کار المان یا اتریش هم مدرک المانی نیاز است هم مدرک انگلیسی یعنی هر دو مدرک؟
  بنده مشغول گذراندن دوره های زبان المانی هستم ولی انگلیسی رو نه.

  Rating: ۳
  پاسخ
 19. فائزه فتاح گفته:

  سلام من و همسرم ۳۴ سال سن داریم شوهرم لیسانس برق و مدرکa1 آلمانی و من فوق لیسانس کشاورزی و مدرک b1 آلمانی دارم و همینطور انگلیسی در حد آیلتس حدود پنج هستم میتونیم برای کاری اتریش اقدام کنیم وقتای سفارتش حدودا چند ماهست؟ ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در اتریش باید در ابتدا امتیاز شما محاسبه شود و در صورت رسیدن به حداقل مجاز امکان اقدام وجود دارد. زمان های سفارت اتریش از سه تا شش ماه متفاوت است.

   پاسخ
 20. داود امیری گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد ملکپور
  دکتر جان، بنده کارشناس ارشد مهندس شیمی ۴۱سال سن دارم با ۱۷ سال سابقه کار در صنعت نفت و گازو ۳ سال و نیم در صنعت سیمان، دارای مدرک زبان انگلیسی ولی نه معتبر اما مسلط هستم، آیا میتونید به بنده کمک کنید که در آلمان و یا اتریش برای بنده جاب آفر بگیرید ؟ سپاسگزارم و بی صبرانه منتظر پاسخ جنابعالی هستم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در آلمان و اتریش شرایط شما با توجه به سن سخت است. مدرک زبان نیز یکی از موثرترین پارامترها برای کاریابی در اتریش است. شما می توانید برای کار اقدام کنید اما ویزای کاری شما با ریسک بالای همراه است. شما می توانید برای تحصیل فرزند خود اقدام کنید و از بیمه های درمانی بسیار مناسبی که برای ایشان وجود دارد استفاده کنید. همچنین پیشنهاد ما به شما سرمایه گذاری در کشوری مانند اتریش است.

   پاسخ
 21. shari گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۳۰سالم هست لیسانس نرم افزار دارم سابقه کاری ندارم ایا میتونم برای ویزای کار اتریش اقدام کنم
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا مدرک زبان خود را هم ذکر کنید، سیستم کار در اتریش براساس امتیازبندی است و فاکتورهای سن ، مدرک تحصیلی و زبان و سابقه کار تاثیرگذار هستند.

   پاسخ
 22. ali گفته:

  من ۳۵ سالمه لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار دارم و ۱۳ سال سابقه کار دارم زبان انگلیسی متوسط و متاهل و نیز دارای یک فرزند هستم احتمال اینکه بتونم ویزا کار بگیرم برای اتریش هست یا نه ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در صورت داشتن مدرک زبان امکان اقدام وجود دارد. لطفا مقالات کار در اتریش را مطالعه کنید و امتیاز خود را محاسبه کنید. همچنین شما می توانید با دفاتر تماس بگیرید و در سریع ترین زمان به پاسخ سوالات خود برسید.

   پاسخ
 23. ایمان گفته:

  با سلام.۳۳ سال دارم.کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک.۸سال سابقه.۵سال سابقه کار در صنعت دارم.بخصوص زیر مجموعه فولاد و فروسیلیس.الان۳ سال هستش در یک بانک اشتغال دارم.میخواستم ببینم شرایط پیدا کردن کار در صنایع فولاد در اتریش یا آلمان رو دارم که بصورت فشرده برای یادگیری پذیرش اتریش یا آلمان اقدام کنم یا خیر؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به رشته شما شرایط مناسب به نظر می رسد و ما شما را در امر کاریابی در آلمان و اتریش یاری خواهیم کرد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید و به صورت کامل اطلاعات را دریافت کنید.

   پاسخ
 24. Travel Agency گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده متاهل و دارای فوق لیسانس مدیریت جهانگردی و دارای ۵ سال سابقه در دفتر هواپیمایی به همراه سابقه بیمه می باشم
  ضمنا لیسانس بنده زبان اننگلیسی بوده و آیلتس ۶٫۵ حدود ۱ سال دریافت کردم.
  با توجه به متاهل بودن و رشته دانشگاهی بنده شرایط من برای اقدام ویزا اتریش چقدر می باشد؟
  با تشکر

  پاسخ
 25. علیرضا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید و یه تشکر ویژه بابت ویدیوهای فوق العاده تون فقط بلدین دل ما رو اب کنید :))
  میخواستم ببینم با شرایطی که دارم چند درصد احتمال موفقیت دارم واسه مهاجرت کاری به اتریش
  ۲۹سال
  ارشد نرم افزار
  تخصص شبکه هم مایکروسافت تا حدودی هم مجازی سازی
  چند ماهی هم هست به طور جدی دارم المانی میخونم تا بتونم تو امتحانات شرکت کنم
  ولی زبان انگلیسیم متوسطه
  سابقه کار خاصی ندارم چون بیشتر ازاد کار کردم ولی بیمه هستم
  و این که چقدر باید هزینه کنم حالا تقریبی هم لطف کنید بگین ممنون میشم
  تشکر

  پاسخ
 26. محمد اذر گفته:

  سلم و خسته نباشید
  میخاستم سوال کنم من لیسانس برق قدرت از دانشگاه ازاد دارم
  همچنین مدرد برق صنعتی و plc از فنی حرفه ای رو دارم
  شغل الانم نصب کولر گازی و لوازم خانگی هست
  اما متاسفانه مدرک کتبی از کار الانم ندارم
  ۲۳سالمه
  ایا امکان گرفتن ویزا کار در اتریش رو دارم؟
  با زیان انگلیسی در حد مبتدی اشنا هستم و کلاس میرم
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط شما مناسب است، مهاجرت نیاز به برنامه ریزی دارد ، لطفا سطح زبان را افزایش دهید و سپس برای کار اتریش اقدام کنید.

   پاسخ
 27. Mersad گفته:

  سلام
  حدود سه سال در پالایشگاه گاز کار میکنم و اشنایی خوب با زبان انگلیسی دارم بنظر شما میشه با این سابقه کاری اقدام به اخذ ویزا کرد

  پاسخ
 28. Mohammad aghaei گفته:

  سلام و عرض ادب
  من دارای مدرک فوق دیپلم طراحی صنعتی هستم و مربی پاراگلایدر با حداقل سابقه کاری ۸ سال رو دارا هستم و زبان انگلیسی هم آشنایی دارم به صورت متوسط، ولی داری مدرک معتبری نیستم از این زبان. میخواستم از اطلاعت شما استفاده کنم و بدونم که آیا با شرایط من امکان اخذ ویزای کاری وجود دارد؟

  پاسخ
 29. محمد علی جمالی مقدم گفته:

  با عرض سلام جناب اقای ملک پور :
  اینجانب محمد علی جمالی مقدم هستم میخواستم بدانم که کار در چاپخانه در اتریش هست من حدودا ۲۵ سال سابقه کار در زمینه چاپ دارم آیا میتوانم در این کشور جهت کار در این زمینه وقعالیت داشته باشم و چگونه میتوان ویزای کار را بگیرم تقاضا دارم دراین زمینه راهنمای کنید باتشکر

  پاسخ
 30. سهیل گفته:

  سلام عزیزم من در حال فراگرفتن زبان آلمانی هستم و تا سطح b1 می خواهم آن را ادمه دهم و بعد در موسسه گوته امتحان دهم اما یکی از دوستانم گگفت سفارت اتریش از شما درخواست مدرک زبان نمی کند حالا من چه کار باید کنم تا الان تا سطح A2.1 کتاب های منشن به کلاس رفتم لطفا مرا در اینجا ادک راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام خدمت شما
   برای اخذ ویزای کار تسلط به زبان الزامی است.زیرا نیاز به موفقیت در مصاحبه ها و آشنایی کامل میباشد.
   برای تحصیل چنانچه مدرک زبان نداشته باشید پیش از تحصیل به شما فرصت یادگیری زبان را خواهند داد.

   پاسخ
 31. مهدی گفته:

  با سلام و وقت بخیر

  ببخشید من ارشد نرم افزار دارم و امتیازم به حد نصاب(۷۰) میرسه.
  چند تا سوال در مورد این نوع ویزا داشتم، اول اینکه اگه فقظ زبان انگلیسی بلد باشم کارم راه میفته اونجا و کار گیرم میاد؟
  دوم اینکه چند درصد احتمال داره با توجه به مجموع شرایط، بتونم کار پیدا کنم؟
  سوم اینکه واسه صدور ویزا نیار به مدرک تمکن مالی هست یا نه؟اگه هست چقدره؟
  پیشاپیش از راهنمایی های شما سپاسگزارم.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، اگر به زبان آلمانی مسلط باشید قطعا امکان کاریابی شما بالاتر می رود، با توجه به شرایط کاری و نرخ پایین بیکاری در اتریش و رشته شما این شرایط مناسب به نظر می رسد. اگر شما باید برای ویزای جستجو کار اقدام کیند باید هزینه های زندگی ۶ ماه در آلمان را در حساب داشته باشید.

   پاسخ
 32. سمیه جعفری گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب ملک پور و تیم همراه سوالی داشتم من لیسانس مدیریت بیمه دارم ۳۹ سالم هست و مدرک ایتلس ۶ هم دارم میخواستم برای ویزای کار اقدام کنم چطوری میتونم و اینکه من ۱۲ سال سابقه شغلی با رشته دانشگاهیم دارم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای ویزای کاری اتریش امتیاز شما باید در یک سیستم امتیاز دهی محاسبه شود. لطفا برای محاسبه امتیاز و برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 33. علی گفته:

  سلام
  از انتشار مطالب ارزنده شما در سایت تشکر می کنم.
  بنده۴۸ سال دارم. اخیراً در مقطع دکتری رشته مدیریت فارغ التحصیل شده ام. لیسانس و فوق لیسانس بنده مهندسی مکانیک بود. قبل از شروع دکتری، فوق لیسانس MBA را نیز شروع کردم و سه ترم خواندم و بعد رها کردم. معدل دکتری بنده بالای ۱۸ می باشد. سوابق کاری متعدد در جاهای مختلف داشتم. چند سال پیش مدرک زبان انگلیسی IELTS را با نمره ۶ میانگین دریافت کردم که البته الان دیگر مهلت اعتبار آن منقضی شده است. اخیراً شروع به یادگیری زبان آلمانی به صورت فشرده کرده ام. همسرم هم لیسانس مهندسی کامپوتر و فوق لیسانس مدیریت اجرایی دارند. البته علاقه ای به رشته لیسانس خود ندارند. با توجه به موارد فوق احتمال دریافت ویزا برای بنده چقدر است و چه گزینه ای را پیشنهاد می کنید. لطفا در ایمیل هم پاسخ فرمایید.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، شرایط اولیه شما برای دریافت ویزای کار مناسب به نظر می رسد، اما با توجه به سیستم امتیازبندی که وجود دارد باید حداق امتیاز را به دست بیاورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. علیرضا زرگر گفته:

  باسلام خدمت شما
  من ۲۸ ساله هستم ، مدرک دیپلم الکترونیک ، و در حال دریافت مدرک زبان آلمانی
  حدود یکسال هستش که در زمینه ی بورس فارکس فعالیت و درآمد دارم
  آیا میتوانم برای ویزای کار اتریش و اقامت اقدام کنم یا خیر ؟؟

  پاسخ
 35. سمیرا گفته:

  سلام بنده ۳۲سال سن و لیسانس زیست شناسی و همسرم ۳۶ساله لیسانش شیلات هستن خودم رشته پرستاری هم نصفه خوندم و رها کردم میخواستم بدونم شرایط ما برای اخذ ویزای کار یا اگر مقدور باشه ادامه تحصیل خودم در اتریش به چه صورته.ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر