سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند  از موراد گزینه های مهاجرت به فنلاند است که امروزه متقاضی بسیاری دارد . باید در نگاه اول به شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند و همینطور قوانین و راه های سرمایه گذاری در فنلاند و از همه مهمتر مقدار سرمایه موردنیاز جهت سرمایه گذاری در فنلاند و اقدامات لازم برای سرمایه گذاری در فنلاند و در ادامه شرایط و قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری فنلاند و طرح بیزنس پلن در فنلاند  نگاه بسیار عمیقی داشته باشیم و تمام مدارک مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در فنلاند را در کنار طرق مهاجرتی دیگر ازجمله تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، ویزاهای توریستی فنلاند ، شرایط مالیاتی کشور فنلاند و قوانین و شرایط بازار اقتصادی و تجاری فنلاند و سایر قوانین مهاجرتی این کشور را به صورت کامل در نظر بگیرید .

در این مقاله در مورد قوانین سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط سرمایه گذاری در فنلاند صحبت خواهد شد . سرمایه گذاری در فنلاند هم مانند سرمایه گذاری در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا قواعدی مشخص دارد که در این زمینه موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه حقوقی ام آی ای اتریش تمام تلاش خود را داشته است تا کاملاً قوانین مهاجرتی فنلاند را بدانید و قبل از هر اقدامی از مشاوره رایگان تلفنی ما در خصوص شرایط اخذ اقامت دائم فنلاند از طریق سرمایه گذاری در فنلاند  و همچنین مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری بهره مند شوید .

اینکه متقاضیان سرمایه گذاری در فنلاند درخواست این امر را از داخل این کشور داشته باشند و یا خارج از اتحادیه اروپا تفاوت خواهد داشت. معمولا برای افرادی که اقامت دارند از این لحاظ که بتواند مجوز های رسمی داخلی این کشور توسط متقاضیان سرمایه گذاری در فنلاند را داشته باشند و با دید وسیع تری به این امر دست پیدا کنید .

اولین سوالی که شاید متقاضیان سرمایه گذاری در کشور فنلاند به ذهنشان برسد این است که چه مبلغی برای قدم اول باید در سرمایه گذاری در فنلاند داشته باشیم . سوال دیگر اینجا است که در سرمایه گذاری در کشور فنلاند مبالغ و سرمایه ها ی اولیه آیا در حساب خود شخص خواهد بود و یا خیر ؟

در نظر داشته باشید که باید در ابتدا سرمایه اولیه صد هزار یورو باید در کشور مبدا در حساب شخص اصلی باشد ، این مبلغ به عنوان سرمایه اولیه سرمایه گذاری در فنلاند خواهد بود ، این مبلغ باید در حساب بانک باشد و اگر در موسسات مالی و اعتباری باشد و یا به صورت اموال غیر منقول ( ملک ) باشد امکان ارائه نخواهد داشت . نکته حائز اهمیت اینجا است که این مبلغ باید در حساب کوتاه مدت باشد . اینکه حساب بانکی به حساب دو نفر باشد و یا به هر نحوی از انحا غیر قابل برداشت باشد امکان ارائه را نخواهد داشت .

قدم بعدی و مهمترین قدم در سرمایه گذاری در کشور فنلاند داشتن یک بیزینس پلن در این راه است . باید در نظر داشته باشید که اینکه بیزینس پلن شما سود آور باشد و همچنین مورد نیاز این کشور باشد . اینکه شما چه مقدار مالیات خواهید داشت ، اینکه چه مقدار سرمایه اولیه خواهید داشت ، یا اینکه شما چه مقدار سود در سال خواهید داشت ؛ همه و همه در ابعاد بیزینس پلن شما خواهد بود .

فنلاند تنها کشور شمال اروپا است که داد و ستد با یورو انجام می شود و نرخ تورم بسیاری پایینی دارد ، اینکه نظام پولی و اقتصادی با ثباتی دارد و همچنین حکومت فنلاند از متقاضیان سرمایه گذاری در کشور فنلاند بسیار حمایت می کنند همه و همه سبب شده است تا با اکثر کشور های اروپایی با استفاده از یورو می توانند شرایط فوق العاده اقتصادی سود ده و موثر داشته باشند .

شاید بهترین راه برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور فنلاند این باشد که در ابتدا یک سفر توریستی و یا یک دوره زبان در این کشور داشته باشید و بعد از آن اقدام به سرمایه گذاری در کشور فنلاند نمایید ، زیرا داشتن یک بیزینس پلن موفق در این راه موثر ترین و کارآمد ترین نکته حائز اهمیت در این راه خواهد بود .

 

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص شرایط سرمایه گذاری در فنلاند و قوانین مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری در فنلاند هستید و اگر می خواهید با قوانین و اه های اخذ ویزای سرمایه گذاری کشور فنلاند آشنا شوید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص قوانین سرمایه گذاری در کشور فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

علیرغم اعتقاد عامه، تعداد اندکی از کشورهای اروپایی وجود دارند که از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات استفاده می کنند . این برنامه ها اقامت سرمایه گذاران را تضمین خواهد کرد ، لذا در برخی از کشورها اقامت ممکن است به شهروندی از جمله پرتغال ، اسپانیا ، یونان منجر شود و در مورد قبرس ، اخذ تابعیت با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات فوری است ولیکن باید دقت داشته باشید سرمایه گذاری در کشور فنلاند در زمینه خرید ملک در فنلاند امکان پذیر نخواهد بود و این که افراد با خرید ملک در فنلاند موفق به اخذ اقامت و تابعیت در فنلاند نخواهند شد .

مالیات در سرمایه گذاری در کشور فنلاند نکته بسیار مهمی است که در سال ۲۰۱۷ بسیار بسیار مناسب و ایده آل بوده است ، همان طور که مستحضر هستید مالیات ها در کشور های اروپایی بنا به آن طرح توجیهی یا بیزینس پلن متفاوت خواهد بود اما باید در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در کشور فنلاند حداقل ترین مالیات کشور های اروپایی را دارد . مالیات در سرمایه گذاری در فنلاند به طور متوسط در سال ۲۰۱۷ به ۲۰ درصد در سال رسیده است و همین سبب شده تا به یکی قطب های سرمایه گذاری در اروپا تبدیل شود .

از مسائل دیگر این امر در اروپا اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند خواهد بود ، اینکه شما بعد از گذشتن چند سال به اقامت دائم خواهید رسید و یا به با سرمایه گذاری در فنلاند به تابعیت فنلاند برسید تماماً به میزان مالیات پرداختی شما در سال های اقامتی دارد ولکن تنها با گذرندان ۵ سال اقامت موقت در این کشور می توانید به اخذ تابعیت در فنلاند برسید .

به همراه سرمایه گذاری در کشور فنلاند شخص اصلی به همراه همسر و فرزندان زیر هجده سال می توانند به اقامت فنلاند دست پیدا کنند ، با اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند تمامی اعضای خانواده می توانند به تحصیلات رایگان دست یابند و این تنها یکی از مزایا های اخذ اقامت فنلاند خواهد بود .

از فاکتور های فوق العاده و ایده آل که فنلاند را یکی از قطب های سرمایه گذاری در اروپا کرده است می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. کمترین مقدار فساد اقتصادی و هم طراز با دانمارک و نیوزلند
  2. ثبات اقتصادی و اقتصاد قابل پیش بینی (AAA)

(AAA) به معنای بهترین نوع اقتصاد در اتحادیه اروپا می باشد و در این نوع از نظام اقتصادی ریسک بسیار پایین خواهد بود .

  1. مالیات مشخص شده ( ۲۰% )
  2. نیروی کار رقابتی در تمامی نقاط این کشور
  3. کمترین میزان بدهی دولتی در کشور های عضو اتحادیه اروپا
  4. دوازدهمین اقتصاد برتر جهان

نکته اینجا است که افرادی که متقاضی سرمایه گذاری در کشور فنلاند هستند باید در این راه ایجاد اشتغال نمایند و پس از ورود به این کشور باید بیزینس پلن های خود را با ۳ نفر فنلاندی شروع کند ، اینکه بیزینس شما به چه نحوی است می تواند بسیار زیاد در این زمینه کارساز باشد و این مهم است که حتماً باید در بعد از یک سال مالیاتی اسناد مالیاتی و حقوق و مزایای ۳ نفر کارمند فنلاندی را هم به اداره مهاجرت فنلاند ارائه دهد .

بسیاری در این زمینه سوال خواهند داشت که آیا با سرمایه گذاری در کشور فنلاند آیا امکان اخذ تابعیت در کمترین وقت ممکن هست یا خیر ؟ در پاسخ باید گفت در حال حاضر تنها چند کشور است که برنامه های تابعیت شهروندی را ارائه می دهند که دسترسی مستقیم به صدور گذرنامه های دوم و تابعیت را دارند و از این کشور ها می توان به آنتیگوا و باربودا ، قبرس ، دومینیکا ، گرانادا ، مالت ، صربستان ، سنت کیتس و نوویس و سنت لوسیا اشاره کرد . اما باید در نظر داشته باشید در اتحادیه اروپا و خصوصاً با سرمایه گذاری در فنلاند نمی توان به فکر تابعیت سریع و گذرنامه دوم بود .

در پایان شایان ذکر است که موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه حقوقی ام آی ای اتریش قابلیت هایی به وجود آورده است تا افراد متقاضی سرمایه گذاری در فنلاند بتوانند قبل از هر گونه اقدام و صرف هزینه های بسیار بالا بتوانید از تمامی قوانین مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری در فنلاند  و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری فنلاند و شرایط اخذ اقامت دائم فنلاند و اخذ تابعیت فنلاند از طریق سرمایه گذاری در فنلاند آگاه شوید و با کسب اطلاعات در زمینه سرمایه گذاری در فنلاند از متتخصین امر حقوق بین الملل و مشاورین ارشد و وکیل مهاجرتی فنلاند اقدام موثر و مقرون به صرفه ای را داشته باشید .

شاید باید به این نکته هم اهمیت داد که متقاضیان سرمایه گذاری در فنلاند می توانند همانطور که گفته شد از طرق خاصی همچون تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند، خرید ملک در فنلاند ، ازدواج در فنلاند ، تولد فرزند در فنلاند ، ویزاهای توریستی فنلاند وارد این کشور شوید و از نزدیک به سرمایه گذاری در فنلاند دست پیدا کنید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *