سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک و بررسی آن

 • سرمایه گذاری در دانمارک و کلیات آن

 • سرمایه گذاری در دانمارک و تحلیل استاندارهای سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید املاک

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت

 • سرمایه گذاری در دانمارک و اخذ اقامت دانمارک

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی، شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی نمایند.

سرمایه گذاری در دانمارک ومقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در دانمارک ، انواع روش های سرمایه گذاری در کشور دانمارک و اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. اساسی ترین و مهم ترین نکات راجع به سرمایه گذاری در دانمارک در این مقاله به صورت ساده و خلاصه ارائه می شود. در صورتی که شما متقاضی گرامی خواهان مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری هستید، مشاورین و وکلای زبده مؤسسه حقوقی ملک پور می توانند شما را در این امر یاری دهند. امید است که این مقاله بتواند اطلاعات مفیدی در اختیار شما خواننده گرامی قرار دهد. کشور دانمارک یکی از کشورهای سطح اول دنیا و از پرطرفدارترین کشور های اروپایی در امر مهاجرت می باشد و سالانه افراد زیادی خواهان مهاجرت به این کشور از طرق مختلف می باشند. یکی از انواع راه های مهاجرت به کشور دانمارک، سرمایه گذاری می باشد که می تواند به کسب اقامت و تابعیت دانمارک منجر شود. در نتیجه سرمایه گذاری در دانمارک می تواند شما را صاحب یکی از معتبرترین پاسپورت های دنیا نماید. در مورد زیبائی های کشور دانمارک و اطلاعات تکمیلی راجع به مهاجرت و اقامت دانمارک، توجه شما را به موارد زیر جلب می نماییم.

مقاله مرتبط

درباره ی کشور دانمارک

مقاله مرتبط

راه های مهاجرت به دانمارک

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد زیبائی های دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک و کلیات آن

کشور دانمارک در شمال اروپا واقع گردیده است و پایتخت آن کپنهاگ می باشد. دانمارک حدودا  ۵/۵ میلیون نفر جمعیت دارد. زبان رسمی دانمارک، زبان دنیش یا دانمارکی (Danish) است و واحد پول کشور دانمارک کرون دانمارک است. با وجود اینکه دانمارک در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوست اما عضوی از حوزه یورو نشده است. دین ۸۰ درصد مردم آن مسیحی لوتری می باشد. کشور دانمارک از جنوب با کشور آلمان هم مرز است. این کشور رتبه اول جهان از نظر فاصله طبقاتی میان مردم است. همچنین رتبه اول شادترین و راضی ترین نیروی کار را به خود اختصاص داده است. کشور دانمارک دارای بهترین سطح زندگی و امکانات تحصیلی است و از مرفه ترین کشورهای اروپایی به شمار می رود. میزان مالیات در کشور دانمارک بالاست اما به همان نسبت نیز مردم آن از خدمات درمانی، بهداشتی و اجتماعی بسیاری برخوردار هستند. کشور دانمارک با توجه به دارا بودن زیر ساخت های قوی اقتصادی برای متقاضیان سرمایه گذاری در دانمارک و اخذ اقامت دائم دانمارک، محبوب می باشد. طبق قانون کشور دانمارک، تمام متقاضیان غیر اتحادیه ی اروپا برای اقامت در کشور دانمارک به میزان بیش از سه ماه، می بایست اجازه اقامت دریافت نمایند. در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در دانمارک فرد می بایست قادر به سرمایه گذاری مقدار زیادی پول در کشور دانمارک باشد. سرمایه گذاری در دانمارک از سه طریق زیر انجام می شود که ممکن است تحت شرایطی به اخذ اقامت دانمارک منجر شود:

 • خرید املاک مسکونی
 • خرید اوراق قرضه
 • ثبت شرکت
هزینه های زندگی در دانمارک
اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق سرمایه گذاری
راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک و تحلیل استانداردهای سرمایه گذاری

دانمارک کشوری کوچک با اقتصاد باز است که بسیار وابسته به تجارت خارجی است و صادرات آن بزرگترین جزء تولید ناخالص داخلی است. سیاست های تجاری و سرمایه گذاری در دانمارک لیبرال است و سرمایه گذاری خارجی را تشویق می کند. به طور کلی، سیاست های سرمایه گذاری در دانمارک به دنبال پیشرفت هستند و هدف آنها ارتقاء و توسعه کسب و کار، به ویژه در بخش های با رشد بالا است. یک نظرسنجی از محیط کسب و کار از واحد اطلاعات اقتصادی (EIU) برای بازه ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ نشان داد: دانمارک در سطح جهانی دهمین کشور و در منطقه چهارمین کشور به عنوان جذاب ترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی رتبه بندی می شود. EIU محیط کسب و کار دانمارک را به عنوان یکی از جذاب ترین ها در جهان توصیف می کند، که منعکس کننده یک چارچوب اقتصاد کلان، زیرساخت عالی و یک بازار کار بسیار انعطاف پذیر است. نگرانی های اصلی مربوط به کاهش عرضه کار و چشم انداز بی ثباتی اقتصاد کلان است که منجر به نقصان احتمالی بحران بدهی های منطقه یورو می شود. عوامل متعددی در این نظرسنجی گنجانده شده اند و دانمارک در مقوله های مختلف، از جمله محیط سیاسی و سازمانی، ثبات اقتصاد کلان، سیاست های سرمایه گذاری خصوصی، سیاست سرمایه گذاری خارجی، تأمین مالی و زیرساخت ها، دارای امتیاز های برجسته ای می باشد.

دانمارک به عنوان یک کشور عضو اتحادیه اروپا، تحت قوانین اتحادیه اروپاست و در موردجابجایی آزاد کالاها، سرمایه، افراد و خدمات تحت قوانین اتحادیه اروپا رفتار می نماید. دانمارک از سرمایه گذاری خارجی استقبال می کند و بین سرمایه گذاران اتحادیه اروپا و دیگر سرمایه گذاران تمایز قائل نیست. مجوز های اضافی ای که مورد نیاز سرمایه گذاران خارجی باشد و یا تعصبی علیه شرکت های خارجی از سمت مقامات شهری یا کشوری وجود ندارد. از این جهت سرمایه گذاری در دانمارک کاملاً قابل اطمینان بوده و سرمایه گذار خارجی هیچ گونه نگرانی از بابت سرمایه گذاری در دانمارک و بحث مصادره اموال نخواهد داشت. جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت راهنمایی بیشتر می توانید از مشاوره رایگان متخصصین مؤسسه ملک پور بهره مند شوید.

سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید املاک مسکونی روشی است که فرد، یک یا چند ملک مسکونی در دانمارک خریداری می نماید. قیمت ها برای خرید ملک مسکونی در مرکز شهر حدوداً بین ۱۵ هزار کرون تا ۳۰ هزار کرون برای هر متر مربع می باشد و در خارج از مرکز شهر نیز حدوداً بین ۱۲ هزارکرون تا ۲۰ هزار کرون است. لازم به ذکر می باشد که برای خرید ملک در کشور دانمارک علاوه بر تنظیم اسناد و مدارک مربوط به فرایند خرید و انجام مراحل اداری و ثبتی، نیازمند اخذ اجازه از وزارت دادگستری دانمارک می باشید. معمولاً پس از طی دو هفته و ارائه مدارک مربوطه به وزارتخانه این اجازه صادر خواهد شد. امکان خرید ملک در دانمارک وجود دارد اما حرید ملک در دانمارک منجر به اخذ اقامت نمی شود.

سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه

سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه روشی است که فرد می تواند به واسطه آن اقامت دانمارک را اخذ نماید:

 • خرید اوراق قرضه در یک حالت به این صورت انجام می شود که فرد میزان سرمایه ای را جهت خرید اوراق قرضه به دولت پرداخت می نماید و اقامت دائم دریافت می نماید.
 • در حالت دوم مبلغ سرمایه گذاری بیشتر بوده اما طی زمان مشخصی به شخص عودت داده می شود. در این حالت فرد مبلغی را پرداخت نموده و پس از مدت زمانی برای مثال ۵ سال، اقامت دانمارک را اخذ می نماید. پس از گذشت این مدت اصل پول البته بدون سود به سرمایه گذار بازگردانده می شود.

سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت نیز روشی جهت اخذ اقامت دانمارک می باشد. در این روش مبلغ سرمایه گذاری حدود ۱۰۰ هزار یورو تا ۱۰۰ میلیون یورو می باشد. مدت زمان سرمایه گذاری در دانمارک در روش ثبت شرکت، حدود ۱ تا ۶ ماه می باشد. با گذشت زمانی حدود ۵ سال شخص سرمایه گذار به اقامت دانمارک دست پیدا می کند. شخصی که با سرمایه گذاری در دانمارک اقامت دانمارک را اخذ نموده است، در صورتی که به مدت ۹ سال در کشور دانمارک زندگی نماید، می تواند جهت اخذ تابعیت دانمارک و دریافت پاسپورت دانمارکی درخواست دهد.

جهت اطلاع بیشتر در تمامی زمینه های سرمایه گذاری در دانمارک ، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان متخصص مؤسسه ملک پور بهره مند شوید.

ثبت شرکت در دانمارک
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک و اخذ اقامت دانمارک

چنانچه تا بدین جا گفته شد سرمایه گذاری در دانمارک می تواند منجر به اخذ اقامت شود. سرمایه گذاری به طرق مختلفی امکان پذیر است که برخی روش ها همچون خرید ملک منجر به اخذ اقامت نمی شود . اما شخص با خرید اوراق قرضه و یا ثبت شرکت می تواند کارت اقامت دریافت نماید. تحت شرایط و قوانینی این کارت اقامت تمدید می شود. در صورتی که شخص به مدت ۹ سال در دانمارک اقامت داشته باشد می تواند جهت دریافت تابعیت دانمارک درخواست دهد.

سرمایه گذاری در دانمارک و بررسی کلی آن

سرمایه گذاری در دانمارک و اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. جهت اطمینان خاطر شما عزیزان از سرمایه گذاری در کشور دانمارک ، وضعیت نظام اقتصادی و قضایی دانمارک و امنیت سرمایه گذاری در کشور دانمارک مطالعه شد. نکات مربوط به هر یک از سه روش سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، خرید ملک و خرید اوراق قرضه بیان شد و گفته شد کدامیک منجر به اخذ اقامت دانمارک می شود. در صورت هرگونه سوال در خصوص موضوع اخذ اقامت دانمارک و سرمایه گذاری در دانمارک می توانید با مشاوران زبده مؤسسه حقوقی ملک پور(MIE ) مشورت نمایید. همچنین می توانید دربخش دیدگاه در انتهای همین مقاله، تمامی سوالات خود را در زمینه سرمایه گذاری در دانمارک و اخذ اقامت دانمارک مطرح نموده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ