سرمایه گذاری در برزیل

سرمایه گذاری در برزیل و بررسی آن

 • سرمایه گذاری در برزیل و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در برزیل و استانداردهای سرمایه گزاری
 • سرمایه گذاری در برزیل و شاخص های اقتصادی تاثیر گزار
 • سرمایه گذاری در برزیل از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در برزیل از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در برزیل از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در برزیل و بررسی اخذ اقامت و تابعیت
 • سرمایه گذاری در برزیل و مزایای آن

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در برزیل و مقدمه ای برآن

سرمایه گذاری در برزیل , شرایط مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در برزیل در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. سرمایه گذاری در برزیل از جهات بسیار زیادی قابل بحث است. از این رو اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری، خدمت شما دوستان گرامی ارائه می شود. کشور برزیل دارای زمین ‌های کشاورزی وسیع و جنگل ‌های استوایی می باشد. این کشور با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کار غنی، قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی را دارا است. کشور برزیل مستعمره پرتغال بود و تنها کشور قاره آمریکاست که مردم آن به زبان پرتغالی سخن می‌گویند. جمعیت متشکل آن از نژادهای اروپایی، سرخ ‌پوستان آمریکایی، آفریقا و نیز آسیا است. همچنین مذهب اصلی این کشور کاتولیک کلیسای رم می باشد. سروران گرامی شما می توانید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت برزیل

سرمایه گذاری در برزیل و شرایط عمومی آن

سرمایه گذاری در برزیل یکی از روش های اخذ اقامت این کشور می باشد، بنابر آمار، این کشور ششمین اقتصاد دنیا را دارد و همین موضوع سبب شده که افراد زیادی علاقه مند به سرمایه گذاری در این کشور شده اند. کشور برزیل با در اختیار داشتن بخش‌های گسترده و توسعه ‌یافته تولید، کشاورزی، معدن ، خدمات و نیز نیروی کار، دارای تولید ناخالص داخلی (برابری قدرت خرید) بیش از سایر کشورهای آمریکای لاتین می باشد. این امر سبب شده که برزیل تبدیل به قدرت اقتصادی منطقه شده ‌است. این کشور در حال گسترش حضور خود در بازارهای جهانی می باشد. مهم‌ترین صادرات برزیل، قهوه، سویا ، وسایل نقلیه، آب پرتقال، سنگ معدن آهن ، فولاد، کفش، منسوجات، گوشت و تجهیزات برقی می باشد. اصولا سرمایه گذاری می تواند به هر صورتی باشد، چه از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و یا خرید اوراق قرضه که در ادامه بصورت مفصل تمام این موارد را مورد تحلیل قرار خواهیم داد.

سرمایه گذاری در برزیل

سرمایه گذاری در برزیل و استانداردهای سرمایه گزاری

برزیل دارای یک سیستم حقوق مدنی است که از دولت فدرال، ایالت فدرال و شهرداری ها تشکیل شده است. قانون مدنی برزیل از سال ۲۰۰۲ تصویب شد، هر نهاد دارای قدرتی برای تصویب قوانین مطابق با صلاحیت آن را دارد، که توسط قانون اساسی تعیین شده است. در این راستا، دولت فدرال دارای صلاحیت قانونی در زمینه امور مربوط به مدنی، نظام قضایی، کشاورزی، کار، ارتباطات، مخابرات و سرمایه گزاری می باشد. همچنین دولت فدرال، می تواند در مورد مسائل خاصی نظیر مالیات، قانون مالی، اقتصادی و شهری، مسئولیت های محیط زیست، قوانینی را تصویب کند.

 • شما سروران عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر و جامعتر در زمینه سرمایه گذاری در برزیل می توانید ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نموده و به طور کامل با انواع روشهای مهاجرت به کشورهای مختلف آشنا شده و مقایسه نمایید و بهترین راه برای مهاجرت را انتخاب کنید. با مشاهده این ویدیو دیگر نیاز به وکیل نخواهید داشت و خودتان می توانید کارهای مهاجرت خود را انجام دهید.

یکی از نکاتی که برای سرمایه گزاری در برزیل در اولویت قرار دارد، نظام قضایی و موضوع مصادره اموال در برزیل و طریقه برخورد این کشور با سرمایه گذار خواهد بود. از این رو مصادره اموال در کشور برزیل را در چهار سال قبل تحلیل و بررسی نمودیم و بنابر اطلاعات بدست آمده ریسک مصادره اموال در کشور برزیل برابر با عدد ۳ است (عدد ۱ نشان دهنده کمترین میزان ریسک و هرچه عدد بالاتر رود  نشان دهنده میزان ریسک بالاتر است).

سرمایه گذاری در برزیل و شاخص های اقتصادی تاثیر گزار

سرمایه گذاری در برزیل

برای سرمایه گذاری در برزیل، شاخص های متعددی وجود دارد که نیاز است افراد برای سرمایه گذاری به این موارد توجه کنند، مهمترین این موارد نرخ مالیات و همچنین نرخ تولید ناخالص داخلی در این کشور است که در ادامه به آن می پردازیم.

سرمایه گذاری در برزیل

تولید ناخالص داخلی در برزیل

تولید ناخالص داخلی یکی از معیارهای اندازه‌گیری رشد اقتصاد کشورها است. تولید ناخالص داخلی براساس مجموع ارزش کالاها محاسبه می شود و معمولا طی یک دوره معین(یک ساله) در یک کشور درنظر گرفته می شود. نرخ تولید داخلی در سال ۲۰۱۸ برای کشور برزیل ۱۷۱۶۱۷ میلیارد رئال برزیل است. نمودار زیر تولید ناخالص در ۵ سال اخیر را نشان میدهد.

سرمایه گذاری در برزیل

نرخ مالیات در برزیل

یکی دیگر از شاخص هایی که سرمایه گزارن برای سرمایه گزاری در برزیل باید به آن توجه کنند نرخ مالیات است. معمولا هرچه میزان مالیات در کشور بالاتر باشد به نسبت آن میزان سود برای سرمایه گزار کمتر می شود. در نمودار روبرو میزان مالیات بر در آمد کشور برزیل در ۵ سال اخیر بررسی گردیده است. بنابرآن در سال ۲۰۱۸ میزان مالیات کشور برزیل ۲۸ ذکر شده است.

سرمایه گذاری در برزیل از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در برزیل از طریق خرید ملک یکی از راه های اخذ اقامت در این کشور می باشد، در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸، شورای ملی مهاجرت برزیل، قطعنامه ای را به تصویب رساند. براساس این قطعنامه معیارهایی برای دریافت ویزای اقامت سرمایه گذاری در برزیل از طریق خرید ملک تصویب شد. در این قطعنامه آمده است که ویزا در صورتی برای افراد امکان پذیر است که شرایط زیر رعایت کنند:

 • ملک یا املاک مورد نظر در یک منطقه شهری قرار گرفته باشند؛
 • ملک شامل ساختمان (“اموال غیر منقول”) باید قبلا ساخته شده یا در حال ساخت باشند؛
 • سرمایه برای خرید ملک به برزیل انتقال یابد (البته این سرمایه متعلق به متقاضی است و در حساب شخصی در برزیل واریز می شود)؛
 • متقاضی باید یک نامه از یک بانک یا موسسه مالی در برزیل دریافت کند که اثبات کند سرمایه برای خرید ملک منتقل شده است؛
 • حداقل ارزش ملک باید یک میلیون رئال برزیل باشد
 • اگر ملک در شمال شرق یا مناطق شمالی برزیل قرار گرفته باشد با ( ۷۰۰۰۰۰ رئال برزیل ) هم می توان اقدام کرد.

سرمایه گذاری در برزیل از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در برزیل و ثبت شرکت، یکی دیگر از روش های اخذ اقامت در این کشور می باشد. در این روش نیاز به سرمایه ۵۰٫۰۰۰ الی ۶۰٫۰۰۰ دلاری معادل ۱۵۰٫۰۰۰ رئال برزیل می باشد، این مبلغ به عنوان سرمایه شرکت باید در حساب شخصی باشد. همچنین یک حساب بانکی به نام شرکت باید افتتاح گردد. در کل سرمایه اولیه در حساب شخصی باقی می ماند که همین امر باعث آسودگی خاطر افراد خواهد شد. با سرمایه گذاری در برزیل از طریق ثبت شرکت افراد اقامت موقت یک ساله دریافت می کنند که به صورت سالانه تمدید می گردد. این اقامت هم برای فرد هم برای خانواده تعلق می گیرد و بعد از ۴ تا ۵ سال به اقامت دائم تبدیل می شود. برای تمدید اقامت خود و خانواده از طریق سرمایه گذاری در برزیل باید مالیات سالانه شرکت را که معمولا بین ۴٫۰۰۰ تا ۶٫۰۰۰ دلار است را پرداخت نمایید.

سرمایه گذاری در برزیل از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در برزیل

در حال حاضر برزيل نهمین کشور از لحاظ راه اندازي كسب و كار در جهان است.  در برزیل حدود ۱۵ ميليون كارآفرين وجود دارد، شاخص اعتماد کارآفرین در برزیل در ماه دسامبر ۲۰۱۸ به ۶۳٫۸ افزایش یافته که به نسبت ماه قبل نشان میدهد  اعتماد کارآفرین افزایش یافته است. در نمودار پایین شاخص اعتماد سرمایه گذاری در برزیل از طریق کار آفرینی در ۲ سال قبل را تحلیل و بررسی میکنیم.

کارآفرینی در برزیل در صورتی به اخذ اقامت برزیل منجر می شود که به اقتصاد این کشور کمک کند و نرخ بیکاری در این کشور را کاهش دهد. شرکت یه بیزینس شما باید به نحوی باشد که بتواند تعدای برزیلی را استخدام کند، هرچه این تعداد بیشتر باشد شانس شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل بیشتر است.

سرمایه گذاری در برزیل و بررسی شرایط اخذ اقامت و تابعیت برزیل

سرمایه گذاری در برزیل برای افراد سرمایه گذار امکان زندگی و کار را در این کشور فراهم میکند، که این سرمایه گذاری همانطور که بالا  بصورت مفصل بررسی نمودیم، می تواند بصورت ثبت شرکت، یا خرید ملک و یا کارآفرینی باشد. افراد با سرمایه گذاری اقامت موقت را بدست می آورند و چنانچه بعد از ۴ سال سرمایه خود را در برزیل حفظ کنند می توانند اقامت دائم و سپس پاسپورت برزیل را دریافت کنند.

مدارک موردنیاز برای سرمایه گذاری در برزیل و در ادامه آن اقامت برزیل به شرح زیر هستند.

 • طرح کسب و کار و طرح تجاری قوی برای سرمایه گذاری
 • مجوز وزارت کار و اشتغال
 • ثبت اعلامیه در بخش سرمایه گذاری مستقیم خارجی FDI در بانک مرکزی برزیل و یا قرارداد مبادله صادر شده توسط بانک مبادله ای که سرمایه گذاری را دریافت می کند (SISBACEN).
 • دریافت پرداخت مالیات بر درآمد سال گذشته (در صورت امکان).
 • مقررات حقوقی قانونی برزیل که سرمایه گذاری شما را تصدیق می کند(درصورت امکان).
 • تأیید پرداخت مالیات مهاجرت فردی.
 • عدم سوپیشینه
 • تمام اسناد غیر برزیلی باید توسط مقامات صلاحیت دار در کشور مبدا و توسط کنسولگری مربوطه برزیل تایید شوند  و سپس توسط یک مترجم برزیلی متخلف در برزیل ترجمه شود.
 • تکمیل فرم پرداخت و ویزا
 • عکس پاسپورتی
 • کپی و کارت شناسایی

سرمایه گذاری در برزیل و مزایای اقامت دائم

با سرمایه گذاری در برزیل می توان به تابعیت این کشور نیز دست یافت. دست یابی به تابعیت کشور برزیل نیز مزایایی دارد که به بررسی تعدادی از آنها می پردازیم:

سرمایه گذاری در برزیل
 • دریافت یکی از با ارزشترین پاسپورت های دنیا

 • اجازه ورود بدون محدودیت به ۱۵۶ کشور دنیا

 • کار بدون محدودیت در برزیل

 • تحصیل رایگان

 • خدمات درمانی رایگان

سرمایه گذاری در برزیل و مزایای آن

سرمایه گذاری در برزیل برای سرمایه گذاران مزایای زیادی خواهد داشت که به ترتیب زیر می باشد:

        منابع طبیعی گسترده

        بازار بزرگ داخلی حدودا ۲۱۰ میلیون نفری

        مکان استراتژیک بسیار خوب

        اقتصاد متنوع، که در مبادلات بين المللي به خوبي متمرکز است

        مبارزه با فساد، که می تواند در بلندمدت برای سرمایه گذاری سودمند باشد

        رشد اقتصادی کشور برزیل در سال ۲۰۱۹ نسبت به ماه های قبل ۰٫۸ درصد افزایش یافته است.

سرمایه گذاری در برزیل و سخن پایانی

سرمایه گذاری در برزیل و شرایط سرمایه گذاری، در این مقاله بررسی شد. از آنجا که اخذ اقامت برزیل به سبب اقتصاد رو به رشد مدنظر بسیاری از افراد می باشد. برآن شدیم که پیرامون مسائل مهم در رابطه با سرمایه گذاری در برزیل مطالبی علمی را به نگارش درآوریم تا راهنمای شما سروران گرامی باشیم. استانداردهای سرمایه گذاری، شاخص های تاثیر گذار، ثبت شرکت، خرید ملک، کارآفرینی و اخذ اقامت و تابعیت و همچنین مزایای سرمایه گذاری در برزیل از جمله مواردی است که در این مقاله مورد تحلیل قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سوالات شما را در امر سرمایه گذاری در برزیل پاسخ گفته باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه، نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید. بخش پرسش و پاسخ همگانی نیز در اختیار شماست تا تجربیات خود را در مورد مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری مطرح کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ