سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و بررسی آن

 • سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و مقدمه ای بر آن
 • شرایط سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی
 • مزایای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی
 • ویزای تجاری یا ویزای سرمایه گذاری در افریقای جنوبی
 • بررسی ساختارهای تجاری آفریقا در بحث سرمایه گذاری در آفریقا
 • بررسی ساختارهای تجاری آفریقا در بحث سرمایه گذاری در آفریقا

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی ، مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری و شرایط سرمایه گذاری در کشور آفریقای جنوبی میتواند به افرادی که به سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی می اندیشند کمک شایانی کند . هدف از این مقاله اشنایی شما با شرایط سرمایه گذاری در کشور آفریقای جنوبی و چگونگی اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی می باشد . سعی داریم سرمایه گذاری در کشور آفریقای جنوبی را از همه زاوایا مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بتوانید در زمینه مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری بهترین انتخاب و بهترین تصمیم را داشته باشید .

موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه ام ای ای مفتخر است تا با بکارگیری راه های مختلف سرمایه گذاری در کشورهای متفاوت و از جمله آفریقای جنوبی راهنمایی نماید . به شما پیشنهاد میشود برای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی با وکلای مجرب مشورت فرمایید تا بتوانید بهترین راه را برای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی اتخاذ فرمایید .

هرزمان که میخواهید در کشوری سرمایه گذاری کنید باید به این دقت داشته باشید که راهی را انتخاب فرمایید که سرمایه شما از بین نرود .

شما وقتی به سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی یا هر کشور دیگری فکر میکنید باید به چند نکته تامل کنید .

 • اگر شما پولی در خارج از کشور سرمایه گذاری میکنید ایا خروج سرمایه از ان به سهولت فراهم است یا خیر .

 • ایا دولت امنیت اقامتی ، زندگی و حقوقی شما را تامین میکند یا خیر

 • مهم ترین نکته در سرمایه گذاری این است که ایا کشور مورد نظر از نظام حقوقی قوی برخوردار است یا خیر .

شرایط سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی با سرمایه گذاری در اروپا بسیار متفاوت است . بر خلاف آفریقای شمالی که به خاطر منابع نفتی و نزدیکی به خاور میانه ، آفریقای جنوبی دارای بازار توسعه یافته و قوی در حوزه صنعت و معدن می باشد .

آفریقای جنوبی یکی از محبوب ترین کشورهای قاره آفریقا برای سرمایه گذاران و می باشد . این کشور با داشتن درصد بالا در باب استخراج معدن و بزرگترین تولید کننده پلاتین ، کروم ، طلا و الماس می باشد . در کنار این ، بخش کشاورزی و بانکی کشور آفریقای جنوبی رشد چشم گیری داشته و خدمات داخلی این کشور در کنار صادرات افزایش داشته است . آفریقای جنوبی در کل جهان بالا ترین آمار بازگشت سرمایه را داشته است

مزایای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

 • منابع طبیعی

  آفریقا دارای مقادیر بسیار ریادی از منابع طبیعی اعم از طلا ، نفت ، الماس  و اورانیوم است که بسیاری از این منابع به دلیل تراکم کم جمعیتی و… دست نخورده باقی مانده است

 • پوشش به جمعیت کل آفریقا

  با توجه به این نکته که کل قاره آفریقا حدود ۱۴٫۷۵% از جمعیت کل دنیا را در ۶۰ کشور شامل شده است ، میتواند سر مایه گذاری در آفریقای جنوبی در حوزه مخابرات و بانک پوشش خوبی برای کل قاره داشته باشد .

 • وسعه یافتگی

  درآمد سرانه نسبتا بالا نشانه فرصت های سرمایه گذاری خوبی برای آینده می باشد .

ویزای تجاری یا ویزای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

ویزای تجاری برای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی ، ویزایی است که به موجب آن متقاضی می تواند یک نهاد غیر دولتی یا یک شرکت یا یک گروه در حوزه مثلا معدن یا کشاورز یا امور بانکی و… برای استخدام از کارگران متخصص ، نیمه متخصص یا غیر متخصص به طور از پیش تعیین شده می تواند برای مدت بیش از سه سال مجوز اقامت در آفریقای جنوبی را از نزدیک ترین سفارتخانه داشته باشد .

مدارک مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

 • ارائه و تکمیل همه فرم های درخواست شده از سوی سفارت آفریقای جنوبی توسط متقاضی
 • ارائه بیانیه تایید شده استخدام نیرو های کاری خارجی و تعداد آنان
 • گواهی تایید شده توسط وزارت کار
 • اثبات ثبت شرکت توسط مدارک زیر
 • خدمات درآمد آفریقای جنوبی
 •  صندوق بیمه کاری
 • صندوق جبران آسیب های شغلی
 • صندوق ها و کمیسیون های مالکیت فکری و ایده کاری
 • شرح کار و پاداش کارگران خارجی
 • تعهد برای جلب اطمینان اینکه :
 • کارگران خارجی شرکت دارای گذرنامه معتبر می باشند
 • سپرده نقدی یا ضمانت نامه برای کار گر خارجیکه حقوق ایشان به موقع پرداخت می گردد .

سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی این برنامه ۵ میلیون رند می باشد که بخشی از آن میتواند به صورت سرمایه ماشین آلات و تجهیزات باشد .

لازمه درخواست ویزای کار و تجارت برای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی ، داشتن یک طرح تجاری توجیهی می باشد که میتواند برای این کشور نیز مزایایی را شامل شود از جمله آنها کمک به اقتصاد ، امکان کسب و کار بهتر ، امکان ایجاد شغل برای اهالی کشور ، مطلوبیت شغلی و نشان دهد که انقدر سودده است که به منافع ان کشور نیز کمک میکند .

در اکثر موارد این ویزا بیشتر برای افرادی که ازدواج نکرده اند متقاضبی دارد . بعد از سه سال میتوانید درخواست اقامت دائم دهید . با این ویزا می توان برای اعضای خانواده ( که نیازی به تحصیل نداشته باشند ) ، ویزای اقامت گرفت . در صورت نیاز به تحصیل احدی از اعضای خانواده باید برای اخذ ویزای تحصیلی جداگانه اقدام کرد . حتما باید ۶۰% از کار کنان شرکت یا کسب و کار شما از کشور آفریقای جنوبی یا دارندگان اقامت دائم باشند .

همچنین این درخواست اجازه تجارت و سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی می تواند درخواست اجازه تاسیس شعبه شرکت شخصی در کشور خودش در کشور آفریقای جنوبی باشد

بررسی ساختارهای تجاری آفریقا در بحث سرمایه گذاری در آفریقا

مالکیت یگانه

مالکیت فردی که اغلب معامله گر نامیده می شود و اداره کننده ساختار تجاری شرکت است .

شراکت

برای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی مشارکت بین ۲ تا ۲۰ نفر است که در آن سهام تقسیم بندی شده و سود مشخص می گردد و بر اساس تفاهم  نامه داخلی مالکیت و مدیریت مشخص می گردد .

شرکت های خصوصی . شرکتهای دولتی . شرکت های مسئولیت شخصی . شرکتهای غیر انتفاعی نیز از دیگر ساختار های تجاری و سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی هستند.

شما نیز با توجه به شرایط خود میتوانید تصمیم بگیرید که سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی را انتخاب بفرمایید یا خیر . اگر تصمیم به سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی را دارید در مورد پلنی که انتخاب میکنید به طور کامل نیز تحقیق فرمایید که ایا در چند سال اخیر ان پلن سودده بوده است یا خیر . به شما پیشنهاد میشود برای سرمایه گزاری به گزینه های دیگر و کشورهای دیگر نیز بیشتر تامل فرمایید تا بهترین راه را برای اینده خود رغم بزنید .

سخن آخر در باب سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه ام ای ای مفتخر است با ارائه مشاوره نیز مسیر درست و بهترین انتخاب و فرصت های سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و کشورهای مختلف دیگر راهنمایی نماید . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید. با توجه به اینکه موضوع سرمایه گذاری بسیار مهم است حتما پیشنهاد می شود که با وکیل مسلط به تجارت بین الملل صحبت نمایید و سطح بیزینس خود را افزایش دهید. طرح تجاری قوی نیز یکی از مهمترین پارامترهای موفقیت در سرمایه گذاری خارجی است. اگر شما سوال یا تجربه ای در مورد سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی دارید پیشنهاد می شود که آن را در بخش پرسش و پاسخ همگانی با دیگر عزیزان به اشتراک بگذارید. امیدوار است که مقاله سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ