سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان

آیا خواهان سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان می باشید  ؟ آیا از در خصوص سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان اطلاعاتی دارید ؟ ایا تخصص کاری و شغل شما جزء سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان می باشد ؟  ایا سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان قابل اجرا می باشد ؟ چطور می توان  از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان برای اخذ ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی آلمان  اقدام نمود ؟    شرایط سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمانچگونه است  ؟ قوانین سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان به چه صورت است ؟ آیا می توان با سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان به اخذ اقامت دائم آلمان دست یافت ؟ اقدامات لازم جهت سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان چیست ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در رابطه با سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان مطالبی را گرد آوری نموده است ، بنابراین اگر شما عزیزان در پی سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان می باشید می توانید از طریق موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و مشاورین متخصص و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت رایگان و تلفنی مشاوره تخصصی در خصوص سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان دریافت نمایید .

یکی از گزینه هایی است که تصور بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا این است که می تواند بهترین گزینه برای اخذ اقامت آنها باشد. اگر شما هم متقاضی سرمایه گذاری در آلمان هستید یا اگر صاحب یک بیزینس یا تجارت در ایران و یا کشورهای دیگر هستید اما اکنون ثبت شرکت در آلمان جزء اهداف شماست و قصد دارید موضوع کارآفرینی در آلمان را دنبال کنید حتمأ می بایست در نظر داشته باشید که این امر یک امر حقوقی و حتمأ می بایست مطابق با نظام حقوقی کشور مورد نظر خود اقدام نمایید به طور مثال اگر شما میزان مالیات یک شرکت ساده در آلمان را نمی دانید و اطلاعات جزئی تر در رابطه با ثبت شرکت در آلمان جهت سهولت در امر سرمایه گذاری را ندارید حتمأ می بایست از ریسک این پروسه پرهیز نمایید و این امر را دنیال نکنید. زمانی ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان را دنبال کنید که حتمأ قواعد این کشور رابدانید و سفری به منطقه شنگن و آلمان داشته باشید تا این امکان وجود داشته باشد که بدون اینکه خطری متوجه سرمایه شما شود و یا حتی ریسک زیادی داشته باشید و یا مباحث حقوقی با بار منفی در رابطه اقامت شما حادث شود امکان ثبت شرکت در آلمان را داشته باشید.ثبت شرکت در آلمان از نظر مباحث حقوقی شباهت بسیار زیادی به ثبت شرکت در اتریش، اسلواکی و کشورهایی نظیر آنها دارد.  چند دلیل وجود دارد که در حال حاضر ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان به نسبت بسیار کمتر از کشورهای دیگر انجام می شود که یکی از این دلایل مالیات بسیار بالای این کشور است که به طور متوسط بین ۵/۲۸ تا ۳۰ درصد لحاظ شده است و این اعداد فعلأ حدودی می باشد. از دلایل دیگر این موضوع می تواند مبحث پیچیدگی ثبت یک بیزینس پلان باشد که البته اگر شما وکیل مهاجرت به آلمان و وکیل ثبت شرکت در آلمان داشته باشید این امر با سهولت بیشتری انجام پذیر خواهد بود.

برخی از افراد سؤالاتی در باب ثبت شرکت در آلمان مطرح می کنند از جمله این سؤالات این است که امکان اخذ اقامت دائم آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان وجود دارد؟ آیا امکان ثبت یک هولدینگ و یا یک شرکت چند منظوره بدون داشتن پاسپورت کشور آلمان وجود دارد؟ و یا اینکه به طور کلی سرمایه گذاری در آلمان به چه شکل و با چه قواعدی می تواند مختوم به اخذ اقامت دائم آلمان شود؟

در ابتدای امر به این دسته از دوستان بیان می داریم که کشور آلمان نظام حقوقی مهاجر پذیر دارد و امکاناتی برای افرادی که در آلمان مشغول به تحصیل هستند و یا در کشور آلمان تردد دارند و یا به صورت توریست وارد کشور آلمان می شوند فراهم آمده است که با رعایت قواعد و قوانینی امکان اخذ اقامت دائم از طریق ثبت شرکت در آلمان را اشته باشند. اگر شما امور حقوقی مربوط به ثبت یک شرکت و یا اخذ کارت اقامت کشورهایی نظیر کشور آلمان را به ید حقوقدانانی که قواعد حقوقی آن کشور را می دانند نسپارید امکان اینکه سرمایه های زمانی و مالی شما اتلاف شود بسیار زیاد خواهد بود. بر فرض مثال شخصی اعلام می کند که وکیل مهاجرت به آلمان است و امکان ثبت شرکت و اخذ اقامت برای متقاضی را دارد و با یکسری از روابط می تواند این امر راتسهیل کند باید به متقاضی ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان اعلام کنیم که این امر کاملأ پروسه ای مشخص  با بازه زمانی مشخص دارد معمولأ بین ۴ تا ۱۶ هفته روال اداری ثبت شرکت در آلمان طول می کشد و این اعداد و بازه زمانی دقیق نیست و به صورت حدودی با توجه به نظر مراجع مربوطه است به طور مثال اگر متقاضی یک نامه عدم سوء پیشینه اخذ می کند و جهت تأیید به مرجعی ارسال می کند ممکن است مرجع مربوطه اعلام کند نامه را در دو هفته تأیید خواهد کرد اما تأیید آن نامه به دلیل کثرت پرونده ها و متقاضیان به جای ۲ هفته به ۴ هفته بکشد لذا زمان دقیق جهت انجام این پروسه وجود ندارد. اگر متقاضی ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان هستید توجه بفرمایید اگر این امر به طور درست و قانونی انجام شود و پرداخت مالیات ها و انجام امور قانونی شرکت در طول ۴ الی ۵ سال انجام شود امکان اخذ اقامت دائم آلمان از طریق کار آفرینی و ثبت شرکت  وجود دارد چنانکه از لحظه ابتدایی ثبت شرکت نیز امکان اخذ اقامت برای شخص متقاضی در آلمان وجود دارد اما ثبت شرکت در آلمان و سپس اخذ اقامت در آلمان با توجه به قوانین موجود ابتدا یک سال یک سال این اقامت تمدید می شود و پس از پزداخت مالیات ها به طور منظم این شخصیت حقیقی به واسطه ثبت شرکت امکان اخذ اقامت دائم را خواهد داشت.

همچنین شما متقاضیان ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان می توانید بصورت مستقیم با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در شعبه وین تماس حاصل نموده و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

اگر با نیت کار آفرینی در آلمان اقدام به مهاجرت به آلمان می نمایید حتمأ توجه بفرمایید که یک شخص آلمانی می بایست در شرکت شما استخدام شود و میزان مشخصی حقوق برای این شخص واریز شود. انواع متفاوت و مختلفی از شرکتها و هولدینگ ها می تواند در آلمان ثبت شود. گونه ای از ثبت شرکت در آلمان با عنوان GMBH نوعی از شرکت است که وقتی ثبت می شود ساده ترین انواع بیزینس پلان را می تواند بپذیرد و یکسری قواعد و قوانین در باب مالیات، هزینه ها، نوع چیدمان افرادی که عضو هیئت مدیره هستند همچنین قواعدی که از نظر قانونی کشورآلمان اعلام نموده است در این ثبت شرکت لحاظ شده و افرادی که نیت ثبت شرکت در آلمان و یا سرمایه گذاری و کارآفرینی در آلمان را دارند پیشنهاد می شود اگر نیت اصلی آنها اخذ اقامت دائم و زندگی در آلمان است این نوع شرکت را ثبت نمایند.شرکت با مسئولیت محدود(GMBH) با حداقل سرمایه ۲۵ هزار یورو که حداقل ۵۰% این مبلغ در یکی از بانکهای آلمانی سپرده شود و ۵۰% درمورد شخصیت حقوقی ثبت شده لحاظ شود و در حساب آن شرکت موجود باشد یعنی یکی از ابتدایی ترین گامهای ثبت شرکت در آلمان در طی پروسه تهیه مدارک ثبت شرکت آلمان باز کردن حساب بانکی در یکی از بانکهای معتبر آلمانی می باشد که مبلغ فوق در آن حساب قرار گیرد.

حساب بانکی مربوط به شرکت حتمأ می بایست مبلغ مشخص را داشته باشد و اگر آن مبلغ کمتر از ۲۵ هزار یورو باشد امکان ثبت شرکت در آلمان با مسئولیت محدود وجود ندارد. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل تسلط بیشتری بر مدیریت در شرکت ثبت شده دارند و اعضای هیئت مدیره تسلط کمتری بر امور مدیریتی در این نوع ثبت شرکت در آلمان خواهند داشت. وقتی شما جهت ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان این نوع شرکت را ثبت می نمایید تقریبأ با اهداف بسیاری می توان در این شرکت فعالیت داشت و موضوعات بسیار زیادی را در غالب همین نوع ثبت شرکت می توان انجام داد. لذا اگر نیت اصلی شما اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت است نباید بیزینس پلان پیچیده ای را در نظر بگیرید و همین نوع شرکت را می توانید ثبت نمایید البته با یک وکیل سرمایه گذاری در آلمان و یا وکیل ثبت شرکت در آلمان مشورت کنید و از مشاورین  مجرب مؤسسه مشاوره ای  ام آی ای  اتریش می توانید کمک بگیرید و این مؤسسه با کمک متخصصین و مشاورین مجرب خود در باب قوانین و قواعد ثبت شرکت در آلمان می توانند شما را به صورت مشاوره رایگان تلفنی یاری نمایند .

از مراحل ثبت شرکت در آلمان در نوع GMBH مشخص نمودن میزان سهام، اسامی سهامداران، نوع و اسم بیزنس، یک دفتر تجاری ثبت شده و نام کامل شرکت است که می بایست به ثبت رسمی برسد. این امور مبالغی خواهند داشت. دقت بفرمایید اگر متقاضی ثبت شرکت در آلمان هستید پیش از هر تبلیغاتی حتمأ می بایست ثبت شرکت شما انجام شود . اگر شما شرکتی ثبت نکرده باشید اما تبلیغاتی در باب آن داشته باشید تخلف به حساب خواهد آمد. گام نهایی در باب ثبت شرکت از نوع GMBH آلمان در حقیقت ثبت اسناد مربوط به مالیات و ثبت شرکت متقاضی است .

ودر پایان بحث ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان این توصیه را می نماییم  که اگر تمایل به ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان داشتید حتمأ یک بار قوانین و قواعد ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان را مطالعه بفرمایید و حتمأ مشاوره حقوقی در این باب اخذ نمایند که خطایی موجب نشود که شرکتی که به طور ناقص ثبت می شود شما را در باب تخلف دچار مشکل نماید. به مقاضیان ثبت شرکت در آلمان و همچنین کارآفرینی در آلمان توصیه می کنیم که اگر منطقه شنگن و کشور آلمان برای آنها دارای اهمیت است به دلیل پیچیدگی های ثبت شرکت و پرداخت های مالیات در آلمان، ثبت شرکت در اسلواکی، ثبت شرکت در برزیل و سرمایه گذاری در انگلستان و سرمایه گذاری در کانادا را مدنظر قرار دهند و اطلاعاتی در این باب کسب نمایند بنابراین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان می  تواند به شما عزیزان به صورت تلفنی و رایگان راهنمایی و کمک نماید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...
3 پاسخ
 1. سعید
  سعید گفته:

  من قصد دارم یک شرکت جهت پرورش زنبور عسل و تولید عسل در آلمان ثبت کنم .هزینه مورد نظر که شامل ۲۵ هزار یورو است را دارم آیا این مقدار پول برای صفر تا ۱۰۰ کار کافی است ؟

  پاسخ دادن
  • سمیرا میرزاقایی
   سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت ثبت شرکت در آلمان شما می بایست طرح توجیه اقتصادی خود را به تأیید اتاق بازرگانی آلمان برسانید و در صورت تأیید این بیزینس پلان می توانید شرکت خود را ثبت نمایید هزینه ۲۵ هزار یورو مربوط به سرمایه اولیه شرکت جهت ثبت است اما شما هزینه های دیگری من جمله حق الوکاله این اقدامات و هزینه ثبت نیز خواهید داشت
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰ ۸۷ ۷۲۳

   پاسخ دادن
 2. مهدی
  مهدی گفته:

  با سلام من دیپلم برق صنعتی میباشم همینطور مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر هم دارم و حدود۱۱ سال هست ک در شرکت سایپا مشغول بکار هستم و ی دختر ۸ ساله دارم همسرم شدیدا علاقه به مهاجرت داره میخواستم بدونم راهی هست برای من یا خیر ممنون میشوم کمک کنید.حدود ۲۰۰ میلیون هم سرمایه دارم

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *